Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Respect

Чорний припиніть писати пропуски в М. А.Л. Е. С. С. будь справедливим.!!!!!! Нехай дармоїд за роботу візьме і трохи поваги до людей. Вітаю Фіфігі, який дивиться на це і робить вигляд, що не бачить.

Xzy

W lmie takie parówy maja najlatwiej. Stara szkola sasina, lego (usunięte przez administratora) Pozwolenie na nic nie robienie,(usunięte przez administratora) zastraszanie. Jeden i drugi beda za lmem cale zycie bo nigdzie nie znajda pracy gdzie za takie cos mozna zarobic wiecej jak 5kola.

...

Nie znalazł może nikt kluczy wczoraj na parkingu od Mazdy.??

Latino

Jak miała ta co z 5 hiszpanami tańczyła ? Filmik widziałem jak ta świnia się nazywa? Hahaha obrotna jak obracarka ;)

Twoja stara

Jak cię robiła

Hiszpan

Już powinna być ale chyba L4 ciągnie bo może

David
@Latino

A co Ci nie dała że po tylu latach Ci się przypomniało? Zajmij się swoją (usunięte przez administratora) pajacu. Może ktoś twoją świnie właśnie obraca jeśli w ogóle ją masz z takim pustym łbem

Karam

Witam Ktoś może wie gdzie znajdują się przestanki na Szczecinie takie jak Matejki i Maszty ?

Thc

Autorytet godny naśladowania.

JA

Tak będą od 13 lutego

Psychol zaprasza na terapię

Widzę że malomiasteczkowość się udziela. W PL w każdej firmie na ho work każdy obgaduje każdego a robią to ludzie z czystej zazdrości i próbują być lepsi i mądrzejsi od drugich żeby nie poczuć dysonansu. Kwas się wylewa i jad leje ale w realu to są szarymi myszkami.pozdrawiam

Oliwia

Mam pytanie dotyczące pracy u państwa w firmie jak wygląda dojazd, czy to na własną rękę i pytanie do pań, czy jest to w miarę zadowalająca praca, czy raczej nie.

Ona

Na własną rękę dojazdy

Dojazd
@Oliwia

Na własną rękę i 9d nowego roku system 8 g tak więc jak masz kawałek drogi to daj sobie spokój

Kolcia
@Oliwia

Możesz zawsze znaleźć kolegów do jazdy razem

Lektor
@Dojazd

I mamy system ośmiogodzinny, nie fajnie

Zdzisiek WC sp z.o.o
@Oliwia

Dojazdy na własną rękę, ale to wielki plus, może spotkasz drugą swoją połowę, no i wyrobisz sobie pierwsze plecy, dowiesz też sie dużo o innych, ale nie o tych z którymi jeździsz. Tak, jak najbardziej dla kobiet, szykuj czerwoną szminkę, i tipsy, uderzaj tam gdzie trzeba, palarnia to podstawa, tam podejmuję sie najważniejsze decyzje, nie zapomnij wiec o papieroskach, tam też możesz przekazać i usłyszeć wszystkie ploteczki i najważniejszej informacje. Pamiętaj też, plecy to podstawa, no i dużo wazeliny, lepiej sie włazi w (usunięte przez administratora) tym co trzeba, niestety nie ma jej w magazynie i u celnika. GE to zgniłe korporacyjne ścierwo, firma upada i jest coraz gorzej, z trudem powstrzymuje się od wymiotów, na to co tam się wyprawia, i jakie kity ludziom sie wciska. Angaż? Czemu nie, lodzik tam gdzie trzeba, trochę płaczu, wschodniojęzyczny akcent, i już masz, nic więcej nie trzeba. Jedyny plus, to kasa na czas na koncie, to tyle. POLECAM ALLEGROWICZA.

@Oliwia

10 lat wytrzymałam ???? ogólnie dużo zależy od zmiany na jaką trafisz.

Oliwia
@Zdzisiek WC sp z.o.o

Dziękuję bardzo za informację jednak ja jestem osobą która nie potrzebuje pleców bo mam swoje szminki czerwonej nie lubię a tipsy to już historia w dzisiejszych czasach miłości nie szukam ....a czemu takie brzydkie opinie o koleżankach z pracy ?

@Zdzisiek WC sp z.o.o

Nie rozumiem, skoro ta firma Wam tak nie pasuje to dlaczego jeszcze w niej pracujecie ? Aaaa bo można nawet dobrze zarobić, No tak… fakt trochę się warunki pogorszyły co do płac i socjalu, ale kiedyś może znów nadejdą te piękne czasy, nadgodziny, paczki dla dzieci, dla pracowników, obiady itp. Praca jest wporządku na postmouldingu. Na mouldingu nie wiem, nie znam się. Trzeba lubić to robić inaczej będziesz się męczyć w tej pracy. Dojazdy na własna rękę, ale zawsze idzie znaleźć kogoś z kim można dojeżdżać. I przestańcie najeżdżać na ten LM skoro w nim pracujecie bo wali od Was hipokryzja, a z takimi hipokrytami to aż żal pracować. Niech każdy patrzy na siebie i żeby jemu zle nie było a nie co robią UA czy Panie wymalowane i komu wchodzą i gdzie wchodzą. Za śp. dyrektora zakład był jedną wielką rodziną. W pracy spędzamy większa cześć swojego życia, wiec niepotrzebnie sobie je zatruwacie takimi spostrzezeniami, spiskami, plotkami. Łopata to bramka do której wszyscy strzelamy. To jest jedność a Wy sracie na siebie az miło. Przykro mi, ze muszę pracować w takiej atmosferze będąc osoba optymistycznie nastawiona do życia, ale niestety … jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Wg mnie osoby, które działają przeciw firmie powinny zostawać usuwane aby nie siać takich plotek i opinii i psuć renomę. Firmę należy godnie reprezentować a nie s^ac do własnego gniazda. Ogarnijcie się ludzie proszę Was.

@Zdzisiek WC sp z.o.o

Jeżeli to pracownik zakładu to bardzo działa na niekorzyść firmy i jej wizerunek

Ty

Niestety ale ta firma sama na siebie zarobiła na taka reputację, kiedyś tam się pracowało ok, nie teraz

On
@Ty

Dokładnie, Zwłaszcza jak jest niżej napisane Autorytet ….. i nikt z tym nic nie robi .

Nie dbają o ludzi

@Ty

Bo jest ok

Hys

Bo prawdziwa

Prawda

Jakie jest wynagrodzenie oraz czy są jakieś premie?

Carp

P. Leno proszę czasem zastanowić się co pani mówi na palarni , bo samo zachwalanie siebie to już nas nudzi .

Grzesiu

Są już nadgodziny nawet firma zewnętrzna na szlifierni ludzi jak na meczu siatkówki to i chyba na dniach stołówka w końcu zacznie normalnie funkcjonować bo obecnie to nawet nie można zjeść bo za dużo osób na kantynie tak jak ktoś wcześniej napisał odnośnie maseczek w czym one nas chronią na hali przy takiej liczbie osób

Wojciech
@Grzesiu

Na pewno trochę chronią. Czyli firma się rozkręca. Wcześniej przez covid stołówka nie działała czy jak?

Grażyna
@Wojciech

A masz jakieś ciepłe posiłki czy jak

Mateusz
@Grażyna

Wcześniej był Smart Lunch i dofinansowanie 5zł do zamówień, a przedtem te 5zł za każdy dzień pracy było oddawane do wypłaty. Teraz nie ma ani ciepłych posiłków, ani dodatku do pensji. Zostały tylko automaty z batonami.

@Mateusz

Jak był Smart Lunch i ciepłe posiłki to wam nie pasowało. Bo zz słone nie doprawione itp. Żaden katering wam nie odpowiadał to zostały tylko automaty z batonami. Miejcie sami do siebie pretensje. Pozdrawiam

Gość gościa
@Gość

To było jeść pomyje, ale pytanie dlaczego nie płacą dofinansowania do posiłków tylko zabrali to bez żadnej informacji. A najzabawniejsze jest to, że beszczelnie piszą o dofinansowaniu w aktualnym ogłoszeniu. Żenada i zakłamanie

@Gość gościa

Przestań gadać bzdury na temat posiłków. Jak możesz chcieć dofinansowanie do obiadów jak ich nie ma. Puknij się w łeb. Ta chemia w zakładzie chyba szare komórki ci wypaliła.

Gosia
@Gość

Idąc Twoją logiką, nie można narzekać na nieatrakcyjne benefity, jeśli nie ma benefitów wcale. Między zamknięciem stołówki a Smart Lunchem nie było posiłków, ale za to były dodatki do wypłaty za posiłki. Jednak można.

Mentor

Napiszcie jak tam wam się pracuje z podwojoną liczbą mentorów hehe no chyba że pracują jak przystało na starszego operatora hahahaha

Orientuje się ktoś z was ile czasu trzeba czekać żeby dostać się do pracy po złożeniu oferty przez pracuj.pl ??

wiatrak

Narazom was na trwaly uszczerbek na zdrowiu i nie wyplacom chorobowego nie zarejestruja wypadku. Tak jak by sie nic nie stalo, Uwaga na kolaboranta Jacek Sasin bedzie dzialal na wasza szkode

@wiatrak

Tak, pracowałem w zakładzie 5 lat robiłem dobre dosięgnięcia w wykonywanej przeze mnie pracy, przez ponad 4 lata nie miałem żadnego chorobowego, doznałem kontuzji ścięgien prostownika w ręce i gdy zwróciłem się do zakładu o pomoc z problemem, wręczone miałem wypowiedzenie dyscyplinarne, bo przecież udawałem, szkoda ze wyniki od lekarza mówiły co innego, mało tego mam problem ten w nowej pracy, bo kontuzja ogranicza mi wykonywanie przeze mnie pracy (prawa ręka wiodąca) pozdro dla wszystkich CHRUPEK

@wiatrak

Ale karma wraca i będę tego przykładem.

Spadłem z drabiny na pięty
@Kuba

Oj tak i to może zdarzyć się szybko. Wrócisz jako SV z ulicy ( teraz to na topie) i wszystko pozamiatasz łącznie z firmą ROKA bo już nie będzie potrzebna hihihi pozdrawiamy

Panie Chrupek, to ze pomalowałes formę i położyłeś pare wzmocnień, nie usprawiedliwia twego charakteru. Każdy wie ze wszystkim lizales, a za plecami gadałeś to na sg to na Mb. Po worku oblaminowki i reszta czasu w szatni. Już pare osób było ciętych na ciebie , wiec twój powrót nie byłby najmilszy. Nikt nie tęskni :)

@77

Tak dobrze wszechwiedzący odkrywco, nikomu w (usunięte przez administratora) nie wchodziłem, mniemam, ze to jest Twój kompleks. Przynajmniej mam odwagę wyrazić zdanie jako ja, a nie jako zakompleksiona osoba, która nie potrafi nawet podpisać. Zapewne w du… byłeś/las (usunięte przez administratora) widziałeś/las. A jakbym (usunięte przez administratora) lizał to inaczej na pewno by tam sytuacja wyglądała tyle ze tak nie było. Beke mam pewnie jesteś jednym z tych sfrustrowanych, których boli, ze ktoś potrafi się wyrobić przed czasem i ma czas zapalić papierosa. Na jednym etapie w (usunięte przez administratora) na drugim trochę oddechu i ze szliferzami było odwrotnie:) a co do mojego charakteru pewnie ch** możesz powiedzieć, bo zapewne tyle samo możesz mnie znać. A to ze nie boje się powiedzieć co myśle to inna droga. Ja jakoś właśnie ze względu na takie osoby za szczególnie nie tęsknie. A Ty dalej stój sobie i płacz i pewnie jesteś jedym z tych osób co (usunięte przez administratora) maja pojęcia o procesach i mordę sobie wycierają kimś by odbić od siebie uwagę. Dziękuje za odpowiedz, Twoje marne wypociny pocieszyly mnie jak je ujrzałem bardzo.

@77

Rob sobie dalej za słup i siej ferment na innych, musisz być super skupiony na procesach jak interesuje Cię czyjaś du.. Takich ludzi jak Ty, to podziwiam (Tzw.fermenciarze i nagadywacze, by tylko nikt nie zobaczył, ze betonem jest się na robocie tylko płakać potrafią :) ) Ps. Nie jestem zupa pomidorowa, żeby mnie każdy lubił. Życzę Ci wielu obfitych sukcesów w lm Dobrze Nawet dobrze zdania nie potrafisz złożyć (1 Twoje napisane , bo co ma praca do charakteru) Sens ma to taki, jak calokrztalt Twoich wypocin. Jeżeli sobie nimi podbudowałes ego, to bardzo mi miło, ze mogłeś to zrobić, wyrażając swoją opinie na moja osobę. Baw się dalej

@Kuba

Czyli insynuujesz iż szlifierze na szkle wala w h tak jak ty na szlifowaniu? Lizales cały czas i nie mów ze nie, a to ze Cię wywalili to normalne- nierobów i udawaczy w tej firmie zbyt wiele, poprostu czystki robią :)

@77

Weź skończ swoje błędne koło, i zajmij się swoimi 4-roma literami i za robotę się weź sam i nie obrzucaj swoimi kompleksami innych osób. Chyba ze Ci lżej, to stukaj sobie dalej w ta klawiaturę. A najwiecej maja do powiedzenia Ci, ktorzy właśnie wala w …. Z reszta co Ty tak na prawdę możesz powiedzieć i co może mnie to w sumie obchodzić. Dreptaj sobie spokojnie do pracki i siej ferment dalej, a po pracy na forum kreuj się na osobę na jaka się w tej chwili kreujesz krystaliczny super pracowniku. Męczenniku lm’owski

Kuba

Dalej pogrążasz się, bo żałosne sa treści publikowane przez Ciebie. A co do forum to chyba musisz być mocno z nim zżyty skoro tak prześladujesz każde wpisy, co właśnie udowadnia, ze jestes osoba taka zapewnię co próbujesz mi przypiąć latke. Ale niestety Twoje wypociny strasznie napawają mnie radością. A miękki jesteś, bo nawet nie potrafisz powiedzieć tego jako Ty tylko pod marnym nickiem- co kwalifikuje Cię właśnie na zakompleksionego szaraka lm’owskiego a jak masz mi coś jeszcze do dodania śmiało możesz się ze mną skontaktować, chętnie posłucham co masz mi jeszcze do zarzucenia. I jakby tak było jak mówisz , ze liże dupe, to pewnie dalej musiałbyś być otaczany moja osoba. Śmiech na sali i żałosne wypociny. Syndrom osób co maja bólu d… a jakbym był choyograjca to pewnie już dawno moje drogi z lm się rozeszły. Ślizgaj się dalej fermentosiejco i doszukuj się swoich kompleksach w innych dalej i nie obchodzi mnie Twój staż tak dla jasności i Twoje zdanie. Rob sobie dalej za słup i beton na robocie :) Pozdrawiam Cieplutko :) :)

Kuba

I wydaje mi się, ze to forum służy publikacji opini na temat zakładu pracy, a nie doszukiwanie się w kimś swoich błędów,i poruszania czyjejś osoby. Właśnie jesteś świetnym przykładem do promowania zakładu dla nowych pracowników, którzy korzystają z niego, aby zobaczyć jak funkcjonuje zakład. Świecisz nieskazitelnym blaskiem przykładu. Ze większość ludzi tam nie ma swojego życia i opierdziela tylko (usunięte przez administratora) innej osobie, bądź próbuje pokolorować swoją szara rzeczywistość nawijaniem makaronu i sianiem na kogoś . Moja rada, żyj swoim życiem, bo próbujesz mnie oczernić, a jakoś Ci to nie wychodzi, co świadczy właśnie jasno jaka osoba jesteś i tylko się kompromitujesz. Nie wstyd Ci ? Smutne to trochę na prawdę, życzę Ci byś wyciągnął jakieś wnioski z tej sytuacji dzisiejszej I spójrz na siebie a później zacznij cokolwiek miauczeć na czyjś temat. Ale takich jak Ty w lm nie brakuje.

Natalia
@Kuba

Przeczytaj to jeszcze raz i napisz jaki tu jest sens jak na początku Piszesz do jakich spraw jest forum a zakańczasz to zupełnie tym samym co osoba której odpisujesz i w tym momencie jesteś na takim samym poziomie lub w ogóle jego brak

@Natalia

Np może , to było podsumowanie całej sprzeczki w odpowiedziach bo więcej do dodania nic nie mam i nawiązanie do tego ze forum służy do czegoś innego?

Ostatni pracownik

Jesli chcesz miec sprawne dlonie szukaj innej Pracy wykozystaja Cie a jesli doznasz urazu nie przejma sie tym. Duza dyskryminacja I inwigilacja ich przelozonych do ciebie. Nie podawajcie swoich numerow telefonow bo bedziecie inwigilowani przez Waszych przelozonych a ponadto streczycielstwo Jack S tragedia !!!

gigi
@Ostatni pracownik

zgadzam się w zupełności i z całego serca dziękuje panu dyrektorowi za weekend który mogę spędzić z rodziną

Agostino
@gigi

A za mc będziesz płakał że mało zarabiasz.

gigi
@Agostino

jak lubisz (usunięte przez administratora) siedem dni w tygodniu to naprzód ja wolę spędzić czas z rodziną

Hardy

Największy leser że Stargardu się odezwał ???? należało Ci się ????

Hardy

Taki teraz cwany jesteś bo już nie pracujesz. Bardzo dobrze że się Ciebie pozbył, największy leser ze Stargardu.

Hcz

Dlaczego,takie zwolnienia pracowników którzy tyle lat przepracowali?

Nena
@Hcz

Kogo zwolnili?

Rtv
@Hcz

Wiecie coś może jaka ma być podstawa po nowym roku bo dodali nowe ogłoszenie a nie dodali stawki

;D
@Rtv

Jakieś 5 k na stacje hahhah

Kasieńka

Jest to naprawdę strasznie jak kobiety się zachowują a najgorsze w tym wszystkim że mają rodziny tylko takie i w wyglądzie i w rozumie są na chwilę

@Kasieńka

Chyba Ty

Git

W końcu porządki w narzędziowni zrobili . Brawo

operator

A ta (usunięte przez administratora) nie widziała ze ze Kufel zbira infroamcje od listopada co sie wyprawia w nadzędziówce?

operator

zakłamana i nie rób nie wiedziała ze od listopada jest na widelcu :P

Xxx

Pani A. Oni chyba specjalnie Pania zamkneli w tej narzedziowni, bo nikt nie mogl z Pania wytrzymac. Niestety do pracy z ludzmi sie Pani nie nadaje. Pokazala to Pani pracujac na mouldingu. Jakby nie patrzec ale cala zmiana sie cieszy, ze nie beda musieli Pani ogladac. Niestety ale nie kazdego interesuja Pani problemy w zyciu prywatnym z mezem czy historie o przezyciach z weekendu. Pozdrawiam i zycze sukcesow na nowym stanowisku pracy.

Leukocyt NK

A co koleżankę kruche ego zabolało i teraz banda przyzwoitek musi ją wspomóc obrabianiem komuś (usunięte przez administratora) na forum? Taki idealny przykład "kozak w necie pi*** w świecie". Zapraszam do dalszej dyskusji chętnie się pośmieje z osoby na poziomie przedszkolaka :)

Zero

W narzędziowni to same nieroby robiły i robią.

Pozytywny...
@Xxx

O ktorej Ani jest nowa ?

Damian
@Zero

Pytanie mam twój nick to od czego od zero mózgu czy że każdy cię ma za Zero ?

Luzz

Wszystkim i każdemu z ksobna życze wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku , żeby każdy zastanowił się nad sobą , bo tu wszystko o wszystkich na tej stronie , ale to Wy czyli My tworzymy naszą firme i jak traktujemy się nawzajem tak nam się pracuje na codzień. Tak więc moi mili niech każdy uderzy się w pierś i ten nowy rok zacznijmy od nowa z wzajemnym szacunkiem , anie kto co z kim itd. LM to my ;)

Korniszon
@Luzz

Tobie również wesołych świąt i jak napisałaś LM to my i my jesteśmy wizytówką tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów