LM Wind Power Blades

Goleniów

Opinie o LM Wind Power Blades

GoldenBoj

Wita. Czyjmuecie cyganuf do siebie? Czy w robocie morzna nosić złoto typu kolczyki zegarki i bransolety?

Czemu szybkiego nie zrobili jeszcze inżynierem? facet zasuwa za 15 ludzi do tego szkoli tych wszystkich pożal się Boże inżynierów, a doświadczenie i wiedze ma jak mało który

Pracownik lm

Za dużo liderów i mentorów i oczywiście są to w większości ludzie którzy nie znają się na zarządzaniu ludźmi ale za to mają doświadczenie hehe. Jest za dużo mentorów i liderów więc mniej rąk do pracy ,zróbcie coś z tym a będzie lepiej...

@Pracownik lm 23.10.2017 09:34

Za dużo to jest tych tak zwanych menagerów i nierobów na dziwnych stanowiskach , żeby tylko kolesi powciskać. LM to jedno wielkie kolesiostwo a zwłaszcza jeden pan menager który obsadza stanowiska swoimi znajomymi.

LM

Ja nie piszę że lm zwalnia tylko ludzie zaczynają się sami zwalniać , zle to odebrałeś albo ja to zle napisałem.

Pracownik LM
@LM 18.10.2017 21:59
No i ruszyła fala zwolnień a to dopiero początek powodzenia.

Co za nieprawdę piszesz??!!! LM intensywnie zatrudnia!!! Ludzie, zapraszamy do nas!

Zainteresowany

Ile płaca w goleniowie ma produkcji łopat? Ile godzin miesięcznie wychodzi? Tylko piszcie serio a nie podwyższacie swoje pensje nie wiem po co

xyz

Ktoś wie jak wygląda praca jako Asystent w dziale Utrzymania Ruchu? Zarobki i obowiązki? Pozdrawiam

johnny bravo

jak sie dostac do pracy w lm wind power? jakie sa warunki finansowe na początek i czy ktos w okularach masszanse na angaż bo różne opinie slyszałem

P.s

Potwierdzam przedmowce firma straszna zero szacunku dla pracownika totalny wyzysk nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi pracy w tym piekle

Normalny
@P.s 29.09.2017 22:09

Straszni desperaci tu piszą. Firma normalna, otworzyli nowa hale. Tryb 12 godzin wielu osobom odpowiada. A praca jak to w fabryce. Raz lżej, raz mniej lekko

Mati

Pracowałem tam 3 lata osobiście nie polecam tej firmy nikomu praca bardzo ciężka a atmosfera do bani po dwunastu godzinach człowiek wraca do domu zajeżdżony jak koń po westernie

Edyta

@Do zrozumienia to nie miejsce na pisanie w sposób wulgarny. Zabrania tego regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć na temat pracy w LM Wind Power Blades? To zainteresuje osoby starające się o pracę.

Pozdrawiam

Hahahaha widzę dalej patola na starej zmianie wiatra od 2 lat bez zmian Bigos dalej ma kozły ofiarne które robią za niego bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mu się nie chce ruszyć ? ; )

Około...

Ale jaja... PARA czas na stanowisku kierownika dobiega końca !!!!

Około 2
@Combi950 15.09.2017 15:07
A co, jesteś chętny na jego miejsce?? Ciekawe ile wytrzymasz internetowy kozaku.

To miejsce jest już zaklepane

Około...
@Combi950 15.09.2017 15:07

Ja nie jestem chętny na jego miejsce, niech inni się wykazuja

Edi

SPADŁO o tak jest najlepszy ????????????????????

xxx
@Edi 11.09.2017 18:22
SPADŁO o tak jest najlepszy ????????????????????

Edi szkoda mi Ciebie chba się rozpłacze nad twoim losem.

Edyta

@Operator a czy przed podjęciem pracy w LM Wind Power Blades wiedzieliście o tym, że będzie trzeba wykonywać nadgodziny? czy ktoś rozmawiał o tym, że chce pracować w normalnym wymiarze godzinowym? Daj znać czy da się to jakoś załatwić, bo interesuje to osoby chcące tam pracować.

Patrio

Witam, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak się tam pracuje? Chodzi mi głównie o zmiany i ilość przepracowanych godzin dziennie bo słyszałem że pracuje się 12 godz dziennie i drugi dzień wolny, to prawda ?

????????????
@robol 04.09.2017 14:15
Ten grafik to porażka 216 godzin trzeba będzie przepracować i ciekawe jak Zapłacą

I kolejny "wspanialy " grafik na październik na 69.3 .....

Do bulu..
@???????????? 22.09.2017 19:03
I kolejny "wspanialy " grafik na październik na 69.3 .....

216 h na 5s????????????????????????

niewinni czarodzieje

A dlaczego za Pare ?

Zorientowany
@niewinni czarodzieje 30.08.2017 11:09
A dlaczego za Pare ?

To jakaś prowokacja. Gadają ludzie różne rzeczy - bez sensu

Laj

Duraj za Parę przechodzi ???

Klik
@Laj 29.08.2017 19:50
Duraj za Parę przechodzi ???

Tak

Duraj J-ma zostać kierownikiem pochwalił się i ma zarabiać ok 6-7 tysiące a jak wpadnie dobry bonus to nawet 8 wyciągnie mówił.Składam gratulacie i fajnie że tyle zarobi.

Zdziwiony
@Pracownik 24.08.2017 14:53

Kierownikiem zamieszania ha

Operator
@Pracownik 24.08.2017 14:53

Dobry bonus? To znaczy zabranie ludzi a części premii i odrzucenie sobie do portfela?

~Obecny praxownik

Idz Idz bo tracking czeka trzeba szybko lopatke zrobic :) norma musi byc :)

Duńczyk

Witam forumowiczów potrzebuje 15 doświadczonych Laminiarzy najlepiej z własnym samochodem praca w Dani bardzo atrakcyjne warunki pracy i płacy

realista
@Joj 21.08.2017 18:36
a jakiś kontakt

Naiwni@bardzo.com 163 DKK > 40 euro/godzinę Ludzie, takich stawek to duńczycy nie mają

dawid_ww
@Duńczyk 16.08.2017 12:15

Witam jesli oferta jest aktualna to jestem zainteresowany .pozdrawaim

~cosiedzieje

Skoro wiesz ze te beksy sie chowaja po szatniach to w takim razie co ty tam robisz skoro wiesz ? Firmy nie polecam bezpieczenstwa i higieny tam nie uswiadczycie jestes gnojony przez tych mentorków ktorzy dalej i tak sie nie rozwiną :) zdrowie ma sie jedno prac jest wiele nawet za lepsze pieniadze

Obecny praxownik
@~cosiedzieje 16.08.2017 07:59

Nie dość ze sie beksa chowa to jeszcze ma pretensje ze ktoś mu to wypomina! Idź byc gupi gdzie indziej

Cosiedzieje

Same beksy.bo sie porycze.Spierd...do krewetek jak lm taki zly.kto was tu trzyma nieudaczniki zaice sie jak cioty.tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potraficie obrabiac.za robote sie brac a nie po szatniach sie chowacie

@Cosiedzieje 14.08.2017 18:23

Poczekaj jeszcze trochę to sam będziesz zadawał w tej psełdo mentorskiej firmie

Sram na LM

A co wy tak się boicie tego Sołtysa przecież to zwyczajny burak z wioski który wogule nie ma pojęcia o prowadzeniu grupy to zakała w tej chorej firmie zwanej LM

Obecny praxownik
@Maniek mentor 13.08.2017 15:49
Widzę że prawda w oczy kole buraka z wioski ? Chyba nie wiesz że twoja wspaniała kariera się skończy powoli w tej firmie!...

Do paru niemondrych, w tym do gościa o durnym nicku: Nie zapomnij sie przelogowac, bo widać ze piszesz prawie w tym samym czasie z różnych nickow, hahaha. Powtórzę: idźcie byc gupi gdzie indziej.

@Obecny praxownik 13.08.2017 20:56

Ale ty bystry

Maniek mentor

Ormo nie ładnie tak pisać na swojego przyjaciela wiatra oj nie ładnie ram pam pam

Sram na LM

Sołtysa trzeba zwolnić przyszedł z wioski i mysli że wszystkich może poniżac wielki lider a pamiętam jakim był gamoniem jak się przyjął brak słów kto z takich tępakow robi liderów Ormo ja się pytam!

Joj
@Sram na LM 04.08.2017 23:24

A z tym Sołtysem to prawda tylko wprowadza zamieszanie ile lepiej by się pracowało gdyby go nie było ale to chyba cała forma musi się zwolnić żeby zrozumieli ci z góry że z nim nikt nie chce pracować

I kolejne osoby się zwolnily..

Obecny pracownik
@Były pracownik 03.08.2017 23:28
I kolejne osoby się zwolnily..

O kolejne przyszły....

A jak tam mój najlepszy przyjaciel ORMO się sprawuje bo słyszałem że trochę się uspokoił :)

Edyta

@280 Piszesz o integracji na kajakach. Czy LM Wind Power Blades organizuje takie przedsięwzięcia dla swoich pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie?

@Edyta 19.07.2017 15:13

Powiem tak BANDA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic więcej współczuć tylko tym biednym operatorom !

Obecny

Wiatru sam jesteś super razem z Ormo

Jak integracja na kajakach sie udala?

On

Jak Wasze wyplaty urlopowe?? Zadowoleni jesteście?

Czarny

Witam jakie są zarobki na stanowisku supervisora.dzięki pozdrawiam

zasraniec
@Czarny 14.06.2017 22:38
Witam jakie są zarobki na stanowisku supervisora.dzięki pozdrawiam

sia firma to jest sam nie ogar majstrowie nie interesują się ludźmi. a jak nowych ludzi nowych przyjmą nie mają jak szkolić. strata czasu.

Hjh

Jak tam integracja na paintball

Kacper79

Witam ile tam płaca ? . Jak wygląda tam parac ?Nie mam doświadczenia w tej branży. Znam komunikatywnie niemiecki więc czy jest możliwość awansu przez jego znajomość?

burrito

marcin ? ten co na formie 58 robil jako mentorek ?

tyt

a gdzie jest Pan Marcin ze Szczecina?

Cician

Dlatego zacisnac zeby, walczyc o swoje, pokazac na co Cie stac i miec swoje zdanie. I jechac przed siebie, bo na tej hali Twoje Szczescie wszystkich( usunięte przez administratora )

Amator

A jak warunki pracy ? Da sie zarobić? Jak przyjmują nowych, da sie podlapac doświadczenie ? Czy bardziej Ciebie gnoja? Niby słyszałem ze dobrze płacą. 2500 pierwszy msc ? A później ? 3000? Czy da rade więcej ?

Cician
@Amator 18.04.2017 10:30

Praca jest ciężka ale jak sie wprawisz to będzie rutyna i to nawet dobrze platna. Doświadczenia mozna złapać mnóstwo jezeli chodzi o dziedzine obróbki laminatu i anatomii blade'ow do turbin. Z czasem otwiera sie droga do awansow lub zmiany dzialu, doswiadczenie i szkolenia rowniez otwieraja droge do innych firm. Nie sluchaj tych ktorzy mowia ze nic sie nie zmieni, jak masz ambicje, znasz jezyki itd. To mozesz osiagnac dzieki tej firmie naprawde dużo. A prawda jest taka, ze Ci ktorzy smarują pękniecie pod plecami wazelina co wyprawe do biura wisiorów dalej gniją na hali jako operatorzy z kilku letnim doświadczeniem.

@Cician 27.04.2017 21:06

sam chyba smarowałeś wazeliną i to ostro że się wybiłeś powiedz lepiej ilu podjebałe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zainteresowany

Witam, Czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca na serwisie łopat? W jakiej rotacji się pracuje ? 2 na 2 czy jakoś inaczej ? Delegacje na terenie Europy? Jak to płacowo wygląda? Czy poza sezonem jest praca czy są przestoje ?

Nowy

Są cały czas przyjęcia i tak na początek 2500 na rękę a po poliwce 3000

Nico
@Kolo 05.04.2017 10:49
Są cały czas przyjęcia i tak na początek 2500 na rękę a po poliwce 3000

Z tymi przyjeciami to nie do końca sa

Ale nas zalatwili z urlopami? Nie dosc ze zabrali nadgodziny to jeszcze urlop jest tak szybko. Zamiast dac na przelomie lipca/sierpnia?

Jak cicho? Sasin wrocil to jest najwazniejsza zmiana!!!

ciekawy

oj oj oj jak tu cicho

Co
@ciekawy 26.03.2017 14:07
oj oj oj jak tu cicho

Ciekawy wez sie za robote. Gitara w reke i jedziesz to jest ciekawe zajecie..

Sr

Maniek myj się bo walisz !!! Z48,9

Maniek
@Sr 14.03.2017 15:12
Maniek myj się bo walisz !!! Z48,9

Po urlopie będę lśniący i pachnący;)

Jaki

Jak ma na imię i nazwisko nowy dyrektor LM pozdrawiam.

Wiem
@Jaki 09.03.2017 00:55
Jak ma na imię i nazwisko nowy dyrektor LM pozdrawiam.

Łatwo możesz znaleźć w google

kick

kontrola ma swojego admina:)mocno zorganizowana grupa narkotykowa!

kolo
@kick 20.02.2017 09:42
kontrola ma swojego admina:)mocno zorganizowana grupa narkotykowa!

sebcio wez ich na testy bo jak nie ty to kto

Jajajakberety

W tym zakładzie są sami wyżeracze tylko patrzą żeby lecieć do kierownika i położyć świnie innej osobie....!!!!!

...Stanly

Ormo wporzo jest! ram pam pam jeb Jeb Jeb

popieram kolegę 100%

Pan Twardowski

Czy to forum to ustęp dla operatorow?

Kinwocarp
@Pan Twardowski 09.02.2017 06:47
Czy to forum to ustęp dla operatorow?

Tak, na to wyglada ze to ustęp Nie umieją w domu obsłużyć wc to tutaj s.ają

Zostaw opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LM Wind Power Blades