Azis-Bis Tomasz Żurek

Police

Opinie o Azis-Bis Tomasz Żurek

robi

tragedia.omijać z daleka.gorszego "fachowca" ze świeczką szukać.kulturą też nie grzeszy.

Tadek

Wszystko ok, widać konkurencja nie śpi . Naprawa super ,cena rozsądna.Jescze raz dziękuję.Kolejny zadowolony klient.:)

Janusz

Witam,ile osób tyle opini MEGA FACHOWIEC wie co robi ,miałem trudny temat wszystkie warsztaty w których byłem nie chciały się podjąć naprawy.Czekałem trzy tygodnie i czy warto było....JASNE ZE TAK!!!Działa i to tyle.Polecam

jarkowoz66

A ja powiem tak mimo młodego wieku facet rozgarnięty,zawsze doradzi zrobi jeśli jest szansa ,jeśli coś nie tak mówi prosto że mamy wraki i auto się nadaje się na złom moim skromnym zdaniem jeden z lepszych mechaników w Policach,polecam mechaniorów ze Szczecina to wtedy zobaczycie co ile kosztuje

Marek

Gość zaganiany mi pomógł co prawda auta mi nie naprawił ale powiedział co mam wymienić(rzadko spotykane w innych warsztatach nie wiedzieli nawet o co chodzi) Duży pozytyw i dziękuję.

kolejny niezadowolony klient

Dno dna, nie polecam nikomu szanującemu swój prywatny czas - Facet (zdaje się Tomaszek) uważa się za pępek świata - BARDZO nieprofesjonalne podejście do klienta - do tego mam wrażenie, że nie skończył podstawówki - ma problem ze złożeniem najprostszego zdania, co za tym idzie kompletny brak porozumienia w rozmowie telefonicznej. Ktoś faceta powienien nauczyć manier... Natomiast jeśli chodzi o umiejętności zakładu - Samochód nie ruszony. Potwierdzam również opinie innych niezadowolonych klientów - "parking" cały zasrany - po prostu wieś, szkoda że kur tam nie wyprowadza, choć kto to wie - dlatego radzę zastanowić się trzy razy przed wybraniem tego "specjalistycznego zakładu" Pozdrawiam

robi
@kolejny niezadowolony klient 06.11.2015, 16:17

100% prawdy !

rob

auta po tzw naprawie lub oczekukujace na tzw naprawe stoja przed warsztatem w psich odchodach , trzeba bardzo uwazac zeby nia wdepnac w psie gowna ,facet umawia sie z klientem ,potem zwleka nie ma czasu a w tym samym czasie ,,naprawia.,,inne auta .nie polecam.

hitler

Tragedia.auto naprawial pol roku i nie naprawil.0 pojecia o mechanice i elektronice.Strata czasu i pieniedzy,typowy wyzyskiwacz. unikac

Zostaw opinię o Azis-Bis Tomasz Żurek - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Azis-Bis Tomasz Żurek