Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Ona on

Ja tam sam się zwolniłem z tej zmiany dramat poprostu i nie tylko ja odchodzę z tej firmy bo moi koledzy rowniez

Miśka

Misiek skąd wiesz co ma w tych torbach ? Może kanapki bo dużo je ?! Koleś puknij się w czoło. Z tego co mi wiadomo dana Pani z praktycznie wszystkimi kobietami miała problem wiec widze ze trochę mało wiesz. Poza tym rob swoje misiu . Buźka

Miś
@Miśka

Co Ty możesz wiedzieć,pracowałem z nią wiele lat a problem zaczął się jak pojawiła się trzecia dama,a poza tym problem to się dopiero zacznie.

Do "Miś"

Nie jesteś anonimową osobą w internecie chyba masz tego świadomość , każdą osobę piszącą można zweryfikować. Jeżeli ma Pani problem natury prywatnej ,bardzo proszę swoje sprawy załatwiać osobiście to jest forum firmy dla osób szukających pracy i chcących zasięgnąć opini o danej firmie. Takie komentarze wpływają negatywnie na wizerunek firmy. Pozdrawiam.

Tyyk

Myślałem o zatrudnieniu w tej firmie, ale słyszałem fatalne opinie o technikach... Podobno jest dużo takich, którzy nie nadają się do pracy, a nie chce z takimi pracować. Osobiście jednego poznałem to wiem, że był beznadziejny, ale czy wszyscy są tacy? Czy to prawda, że technicy z tej firmy są komicznie słabi?

Kizi mizi
@Tyyk

Słabi to są jeżeli się ich woła do procesu to nigdy ich nie ma a jak przyjdą to nigdy nic nie wiedzą

Riki
@Kizi mizi

Ale to technicy czy kontrol?

Pokora
@Riki

Kontrol

żaba
@Kizi mizi

większość tych "słabych" techników serwisu zaczynała od pracy na produkcji i procesy znają bardzo dobrze, ale Jak jesteś taki kozak, to przyjdź na technika - zobaczymy jak uda Ci się cokolwiek zrobić po pierwsze na wysokości -( uwierz, trzeba mieć jaja, żeby tam wejść, i pracować tak, jak wy na ziemi - w ciepłym, miłym, suchym i klimatyzowanym a zimą ogrzewanym pomieszczeniu ), po drugie z dala od rodziny, 80% czasu w roku nie ma ich w domach. Zarabiają niewiele więcej od Was na produkcji, ale Wam zawsze żal pośladki ściska, że takie bajońskie pieniądze technicy zarabiają. Praca jak każda inna - ktoś ją wykonać musi. (usunięte przez administratora) nie zatrudnią do serwisu. W każdej pracy trafi Ci się ktoś "ogarnięty" pod Ciebie i ktoś z kim się nie dogadasz za Chiny. Proponuję trochę więcej empatii.

trufla
@Tyyk

o jakich techników pytasz ? produkcyjnych czy serwisowych ?

Cycu
@Tyyk

Jeżeli chodzi o zmianowych to przeciętni ale doświadczeni w swojej zagrodzie. Im dorodniejszy kogut tym lepszy, małe bywają podstępne. Na rano jest wsparcie warsztatu, podział na elektryków, mechaników i automatyków + magazyn. Urocze asystentki dostarczają PM. Rozpoczynają dzień od przekazania zmiany zgodnie z niepisaną tradycją. W dostojnym zaciszu spawalniczym tworzy się projekty powierzone z góry. Imion nie będę wymieniać ze zrozumiałego powodu. W sumie to poznasz, wszystko przed Tobą lub po. Należy wspomnieć o procesie, warunki szkodliwe: Czekolady tu nie konszują, czas produkcji elementu trwa znacznie dłużej niż dzień. Utwardzacze robią swoje; używane podczas żelkotowania żywicy i obróbce. Zamykanie, klejenie połówek łopat budzi emocje wśród wszystkich działów, dość widowiskowe. Jak się znudzi możesz wstąpić do QA przeanalizować dane, usprawnia to działanie. Wygenerować Scrap'a za pół bańki nie jest trudno lecz trzeba się postarać. Zorientowani pracownicy magazynu, współpracujący. Jeden z lepszych systemów zarządzania Warsztatem i strukturą Techniczną.

Łukasz
@Cycu

Ja co powiem ty de lu głośno jest i żaden z mną nie pogada w tym (usunięte przez administratora) !!!

Cycu
@Łukasz

Pech. Rozumnych to policzysz tam na palcach jednej ręki, łącznie z biurem.

Jolanta
@Tyyk

I jak tam? Zdecydowałeś się jednak na prace tutaj? :D Wpisy niżej zmieniły twoje zdanie, czy jednak zrezygnowałes?

Maja
@żaba

Powiedz, a jak wyglądają takie wyjazdy serwisowe, w pojedynkę czy w kilku jedziecie, auto jest służbowe? Płacą jakieś dodatkowe delegacje? Nie to, żebym się chciała pozbyć męża z domu, ale to też robota :)

żaba
@Maja

wyjazdy 4/1 - 4 tygodnia poza domem, tydzień w domu. Czasami dłuzej trzeba zostać na wyjeździe, czasami krócej. Jeździsz po całej Europie, autem służbowym i robisz naprawy. Dieta jest. Jak nie jesteście nauczeni rozstań, to nie jest to praca dla Twojego. Tutaj nie ma czasu na myślenie, bo jeden nie taki krok może kosztować życie.

Cezar
@żaba

Ta,najlepsze jest to że pracują rodziny na zakładzie . Jedno z nich pojechało A drugie na zwolnieniu bo trza zostać z dziećmi i nikt tego nie widzi. Przedłużają zwolnienia albo idą na 3 miechy aż wroca

Elo1407!

Czy w firmie istnieje Kasa Pożyczkowo-zapomogowa dla pracowników?

Cyc
@Elo1407!

Nie

Brick

Maniuś już masz zastępstwo :) hahaha

Riki
@Brick

Kogo?

Danuta
@Brick

Co tam się stało teraz? :)

Wow

O Matko, taki z niego kierownik jak ze mnie fizyk kwantowy. Dajcie chłopakowi spokój odpoczywa we Francji i nikt za nim nie tęskni ( No prawie nikt )

Wowowo
@Wow

A kto tęskni?

Joanna
@Wow

co jest nie tak z tym kierownikiem o ktorym tak zawzięcie dyskutujecie ?każdy nowy pracownik ma z nim kontakt ?

LM Wind Power Blades prowadzi rekrutacje w miejscowości Goleniów. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Lolo

Czego się spodziewać? Ścięgna w rękach pozrywane, urazy kręgosłupa itd

Ksawery

Nie i nie polecam tej firmy. Praca w chemii i straszny nacisk na wyzysk cisną ludzi na maxa a wypłata .... Nędza no chyba że masz plecy ... I dalej bez komentarza. Szukajcie pracy ale tą omijajcie szanując swoje zdrowie w szczególności psychicznie

Cosiek
@Ksawery

To ze praca w chemii to chyba wiedziałeś przyjmując się tam …nacisk jak wszędzie swoje trzeba zrobić leżeć chyba nie przychodzisz a wypłata gdyby była nędzna to już byś tam nie pracował pozdrawiam

Roka team xD
@Lolo

Co ty pier#$%lisz , pozrywaj sobie głowe, po co u Nas pracujesz , nie zniechęcaj innych, kto chce pracować będzie pracować, kto jest cięki bolek będzie narzekać

???
@Cosiek

Przyjdzie taki dzień , przyjdzie taka chwila ze zostanie z wami sama Ukraina

Edyta
@Ksawery

Na co kładą nacisk że taki straszny?

Staly
@Roka team xD

Fiuciolu każdy moze swoje zdanie wyrazić

Jolanta
@Ksawery

czyli co, najnizsza krajowa?

Roki

Lis

Kiedy będą podwyżki?

Lm
@Lis

Podwyżki były ,ja zwykle moulding wyszedł na nich najgorzej ( TL boja się docenić pracowników ) . I tu ciekawostka max 415 zł to skąd wzięli podwyżki ponad stan ,a fakt pierwszy raz w tej firmie brano pod uwagę L 4 ????‍♀️ Szacun . Szkoda ze przez kilka lat wstecz nie było to brane . No i te wyrównania ????‍♀️Doszło do tego ze pracownik z rocznym doświadczeniem zarabia 200 zł niż z 5 letnim stażem . Brawo LM , zyskacie nowych pracowników ale stary znajdzie lepiej płatna prace wszędzie za brama . LM zero konkurencji dla innych firm w parku. Masakra co się stało z ta firma przez kilka lat

On1
@Lm

Tylko , że to właśnie ludzie na mouldingu pracują najciezej więc szkoda że ich nie doceniaja zresztą jak zwykle. A co się stało z tą firmą , dramat masz rację. Począwszy od góry, a ludzie daj spokój jeden drugiemu nóż w plecy wbiliby, szczyt bezczelnosci, patrzą jak tylko zrobić koło d u.p.y , podpierdzielic itd.

Marian
@Lm

Wymyslasz jakies teorie z d...L4 i nagany byly zawsze brane pod uwage. Jak masz jakies pretensje to idz do Czapki. Ja tam jestem zadowolony z transportu i podwyzki.

Ziuta
@Marian

Ale czy wszyscy są zadowoleni z podwyżek ?

@Ziuta

Dorota
@Patryk

Czemu nie? :(

Ble ble

Czym się kierowali kierownicy dając podwyżki?

Fiu Fiu
@Ble ble

Zapytaj swojego kierownika to ci powie…

Niuniek

One way ticket

Zmiana

Ktoś wie kiedy ten wyjazd do Francji?

Jack
@Zmiana

Jakiej Francji ty się zajmij tutaj robotą a nie myślisz o wyjeździe

Mariusz

Jak tani towar to duża kolejka ale ja wolę drogi i wiem za co płacę

Oooooo

Przemus ile wejsc w tym miesiącu?

Przemysł
@Oooooo

Zero

Zmiana

Wszystko wraca do normy czarna znów wchodzi w (usunięte przez administratora) Michalowi H dziecko na to już się nie da patrzeć szacunku trochę do siebie samej nabierz

LM

Która to ta czarna?

Lm1
@LM

A co cię to hihi

Natkaherbatka
@Zmiana

Po co pisać w ogóle o takich prostaczkach nie widzę sensu

LM

Kiedy będą podwyżki?

Trudna sytuacja
@LM

W zeszłym roku nie było przez kowida, w tym roku nie będzie przez wojnę. Ciekawe jaki powód będzie za rok.

Paulina

Czytam Czytam I nie wierzę mężczyźni oczywiście niektórzy to w ogóle nie mają pojęcia o czym piszą albo udają że wiedzą udają że znają się na pracy a kobiety także podkreślam niektóre co wy tu wypisujecie to portal randkowy dla samotnych w depresji kobiet lub obrażania drugiej spójrzcie na siebie co wy sobą reprezentujecie brak szacunku do siebie i drugiej osoby i nie dziwię się że opinia kobiet z naszej firmy jest poniżej zera przykre bo nie wszyscy są tacy sami ale rozumiem i uważam że tu jest potrzebny psycholog

Jo

T.Cz super gość. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów

Nn
@Jo

Wdxystkiego najlepszego dla osób którzy tracą prawko za narkotyki

Hsgd

A przyjeżdżanie po pijaku odebrać auto z parkingu jest ok?

Kkk
@Jo

A dla mnie P.S super gość może coś...

Natalka
@Kkk

Z tego co wiem to ma dziewczynę

Latino

Czy ktoś słyszał o szkodliwych warunkach w jakich pracujemy, że kontrola wykazała szkodliwe warunki i mamy mieć płacone szkodliwe nawet w stecz

Magiczna bariera
@Latino

Może gdzieś się wytarły pasy na podłodze i chemia nie wiedziała że ma się zatrzymać przed linią

Lajk
@Latino

Wykryli formaldehyd dlatego kazali zmienić filtry w malpkach.Żadnego szkodliwego się nie spodziewaj.

Slava Ukrainie

Chłopaki z Ukrainy - bronić swojego kraju, tam wasza ojczyzna wzywa, nie rozumiem Waszej postawy :(?

Svietlana
@Slava Ukrainie

Jechać na Ukrainę i walczyć

Svietlana
@Svietlana

Chyba kto miał jechać to już pojechał wątpię żeby ktoś jeszcze się odważył

Ukraina
@Slava Ukrainie

Po co mają tam jechać, poczekają aż Polacy pojadą bronić ich domów. Przeciez oni mają tu rodziny i może już tu nie wrócą a tak inni zrobią za nich porządek a oni w tym czasie będą tu robić kariery. Tam walczą młode dziewczyny, kobiety, babcie a Ci bez wstydu dalej panoszą się bo mają na to pozwolenie. Tam giną dzieci a oni......... Wstyd!!!!!!! Nawet nie można im zwrócić uwagi bo zaraz lecą na skargi . Tacy biedni, nerwowi dobrze że mają wsparcie psychologa. Chwała Ukrainie i prawdziwym bohaterom!!!!!!

@Ukraina

Słuchajcie tak nie można. Decyzje każdy musi podjąć sam, przestańcie hejtowac.

Wiesiek

Witam. Czy ktoś napisze jakie zarobki i jaka atmosfera w firmie. Planuje przeprowadzić się z Białegostoku. Mam doswiadczenie

Szluga
@Wiesiek

Hej zarobki nie mają wpływu na doświadczenie na produkcji zaczynasz Od minimum szkolenie później 3 miesiące czas na naukę jak ogarniesz dostaniesz 600 zł poliwalencji do wypłaty potem dostaniesz 40 zł podwyszki po przedłużeniu umowy. Za rok dostaniesz podwyszke niby inflacyjną, zależy ile da ci team leader zależy od l4 i jak pracujesz później będzie druga zmiana umowy na 12mc prawdopodobie znowu podwyszka ja miałem 120zl juz minol następny rok znowu podwyszka inflacyjna plus minus 300 - 500 zł zależy jak żyjesz z TL i umowa na czas nieokreślony też podwyszka około 100-150zl zależy jak żyjesz z TL ogólnie po 3 latach pracy brutto zarabiasz średnio 6500pln zależy jak żyjesz z TL to jest moją subiektywną oceną ale każda ścieżka zawodowa w LM wind power może iść w inną stronę może tobe się uda osiągnąć więcej powodzenia.

Szluga
@Szluga

PodwySZka to jest to co lubię masakra

Ale zyskał nowe otwory, nowe doznania :)

Leon

Hyba nie,nie widać

Karo

Nie jeden z was chłopaki jak to się nazywa u mężczyzn bo u kobiet wiadomo

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów