Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Paula

Też jestem za 12-tkami

Honorata

Te 8 godxinny system pracy zajeżdża mnie :/ , a Was

Ciekawa
@Honorata

A gdybys pracowała w innej firmie na 8h to by cię nie zajeżdżalo?

8godzin
@Honorata

Są super sobota i niedziela plus święta z rodzy????

An

Ja tez modlę się by 12h wróciło

@An

a co się stało, że do takiej zmiany u was doszło? więcej ludzi ma z tym problem? pytam, bo ciekawa jestem w jaki sposób tu obiekcje swoje zgłaszacie. można normalnie?

Aga
@Dorota

Próblem jest tego typu że większość dojezdza z dalszych okolic Świdwin Gryfice Wolin itd można wymieniac sam dojazd i powrót czasu zajmuje praktycznie nie ma czasu wolnego jeszcze jak jest parcie to w weekendy nadgodziny po pięciu dniach gdzie ma się praktycznie jeden dzień wolnego bo po dniowkach w niedzielę nocki dobrze że mamy darmowe dojazdy bo przy tym systemie dochodzą dodatkowe dni na dojazdy i większość musiała by zrezygnować a i tak już dużo osób rozgląda się

Stepnica
@Aga

No niestety nie wszyscy maja darmowy dojazd

Olek
@Honorata

No niestety jest masakra ja już się grubo zastanawiam żeby zmienić ta robotę jestem tu już od 12 lat i odkąd jesteśmy na 8h tez jestem styrany tym całym tygodniem praca nie jest lekka i pieniądze tez już specjalnie nie są konkurencyjne jak w innych zakładach może trochę mniej mamony ale spokojniej i bez presji liczę jeszcze ze wrócimy na te 12 bo jeśli zostaniemy przy tym co jest teraz to ja napewno podziękuje

miskaryżu

kiedy doładują Edenred ? jak zwykle 2 dni przed świętami ?

Slodkijezu
@miskaryżu

19-23

Na TL to chyba z orzeczeniem biorą :) im bardziej upośledzony tym lepszy xd żaden z przyjętych tl z zewnątrz nie nadaje się do naszej firmy ! Pojęcia zero ! Pozdrawiam wytrwałych ;)

@Marek

A czemu tak uważasz? Ktoś ich w końcu wybrał na to stanowisko, to serio sądzisz że się nie nadają?

Leszno

Chciałem podjąć pracę w waszej firmie ze względu na 3 letnie doświadczenie w podobnej branży, z ciekawości wszedłem na to forum dowiedzieć się o SAMEJ PRACY ale jak to czytam aż się w głowie nie mieści, to nie jest forum do obgadywania się nawzajem. Co mnie obchodzi pani, która ma tipsy i czerwoną szminkę na ustach, super że o siebie dba... Straszycie tym nowych ludzi (na przykład: mnie) psujecie reputację własnej firmy, w której pracujecie, dostajecie pieniądze, spłacacie kredyty a tak na nią narzekacie... Strach wysyłać CV. Kobieta, kobiecie wilkiem. Panowie jak kobieta o siebie dba nie znaczy, że kręci lody... żenada. Dorośli ludzie.. Nieciekawa atmosfera, ja podziękuję. Ciekawe ile osob zrezygnowało dzięki wam. Może to taka taktyka z waszej strony żeby nowi nie przychodzili. Masakra...

Ozi
@Nowy

Jakie CV przecież nie ma przyjęć

Jaś
@Ozi

To prawda

@Ozi

Nikt nigdy tu nie wysłał spontanicznie od boku i go nie przyjęli? Raczej się chyba takie coś może zdarzyć. Tu na którego maila słać w razie czego?

Micki

Dlaczego ludzie z kontraktów francuskich jeżdżą autobusami z fr do pol , czy pol do fr . Miejsca mało dla operatorów , scisk , tłok , a ost. To już przegięcie gwiazda z psem jedzie! Zdecydowali się na kontrakt to niech se radzą , a nie utrudniają delegację pracowniką lm gol!

Karp
@Micki

A jak to jest ze kolega z Francji co drugi weekend do Polski z kolesiem przyjeżdżają

Czacha

M.Z skąd koledzy czacha i wałek mają tyle urlopu jak cały czas nie ma ich w robocie a urlopy nadal są

@Czacha

Jak sie dobrze (usunięte przez administratora) liże to tak jest , jest sie lesserem do roboty to nadrabia sie wazeliniarstwem

Kąśliwy

Jak widać nie on jeden lubi Ukrainki , w tej firmie to standard . A i teraz ciagle wyjazdy do Francji , nie jedno małżeństwo poleci. Te panie tylko czekają na nowe mięso. A i panowie wrażeń tez szukają

Ania 3 zmiana

Proszę podejdzie do niego i mu to powiedz a nie na forum brudy wyciągasz ????‍♀️ Inteligencja 0%

Kik

Człowieku a co ty możesz wiedzieć o tym ,najlepiej stać z boku i (usunięte przez administratora) nie mając o niczym pojęcia ,masz tyle odwagi pisząc bzdury to miej odwagę powiedzieć mi to w oczy bohaterze (bohaterko) ,no cóż życie toczy się dalej ja robię swoje a Ty dalej będziesz tchórzem nieświadomym opierdalającym komuś (usunięte przez administratora) , ciekawe czy czujesz się lepszym człowiekiem z tego powodu i z jednym się zgodzę z Tobą "świat jest mały " kiedyś się dowiem czy jesteś taki odważny

Operator

Mito! Jakim musisz być (usunięte przez administratora)społeczeństwa i LM by oceniać i wypisywać na forum takie rzeczy tylko z takiego powodu że z kimś rozmawia i żartuje sobie na hali czy palarni , z każdym z was tak robi bo to normalny i super pracownik i kolega,przyjaciel każdemu pomagający .Z Twojego wpisu wnioskuje że pracujesz z nim na codzień i wspòłczuje twojej grupie i kierownikowi że ma w zespole takiego fałszywego pracownika jak Ty ,który żywi się plotkami i obrabianiem (usunięte przez administratora) ludziom bardzo cenionym w tej firmie którzy doszli do czegoś ciężką pracą przez tyle lat czego Ty nigdy nie będziesz miał , znam go od wielu lat i jego rodzinę i zapewniam Cię że to człowiek honorowy i stawiający na 1miejscu na rodzinę i go jakieś flirty nie w głowie i zabawy z innymi kobietami ale nie tego się obawiam ,jak napisałeś że świat jest mały i Piotr ma wielu przyjaciół na pewno więcej niż Ty i módl się bo znam go i jestem pewien że nie odpuści i będzie kopał i szukał Cię i odpowiesz za zniesławienie i pomówienie publiczne a znam go bardzo dobrze i mimo że po nim nie widać ale bardzo będzie Cie bolała konfrontacja z nim i współczuję twojej rodzinie obyś to przeżył bez większych urazów .

Ciekawy

Jak się pracuje Wam w systemie 8 godzinnym?

@Ciekawy

Tak jak w systemie 12h tylko trzeba codziennie być w pracy.

@Ciekawy

Co trzeba zrobić żeby dostać się do pracy ???

Złożyć CV jak w każdej pracy np przez pracuj.pl

@Odpowiedz

A jak długo się czeka na odpowiedż ?

Cegła
@Ciekawy

Mega źle może ktoś wie kiedy będą z powrotem te 12 bo na tych 8 w trzy zmiany życie ucieka między palcami

Aga
@Cegła

U sąsiada jest 4 dni po 10 godz. Też nie jest zła opcja i oszczędność dla firmy

Bbb

12 lepsze , 8 lipa :/

@ Tajemnicza
@Cegła

Potwierdzam na 8 nie ma życia. Oddajcie nam 12-ki !

&Zwariowana
@@ Tajemnicza

Słuszna racja 12-ki są najlepszym wyjściem.

@&Zwariowana

A można się dowiedzieć dlaczego właśnie tak wam zmienili? Jak to zostało uargumentowane?

Ktoś

Czy ktoś wie kiedy będą wznawiane przyjęcia??

ccc

Jak warunki w tej firmie jak się pracuje systemem 8 godzinnym

Miszcz xd

Ludzie dlaczego my w LM Gol nie chodzimy w maseczkach? Jest już prawie listopad srovidoza nas wszystkich pozabija! A jeżeli nie to chce poznać idiotę , który kazał nosić ten badziew w zeszłym roku! Niech ktoś go wywali na zbity ryj bo ściągająć maskę pełną po laminowaniu lub szlifowaniu , kazaliście ludzią podduszać się w tym badziewiu , masakra! Praca nie jest zła , kto czai baze , można "przeżyć" tylko durne pomysły rozwalają system! Bhp do uśpienia , "wszyscy święci" zapraszam na produkcję nie po audyt 5s tylko przywitać się z załogą bo kawał dobrej roboty robi! Pozdrawiam

Glodny

Ludzie co się dzieje z obiadami dlaczego ich nie ma

@Glodny

A od dawna już nie ma obiadów?

Pryk
@Jolanta

Kanapeczki trzeba nosić hi

@Pryk

Ale to na stałe wam posiłki wycofali czy to jakaś sytuacja losowa? One płatne były?

Tttt

A nasza koleżanka to dzisiaj będzie w pracy? Czy znowu jest w swojej urojonej ciąży? Żaden sie nie dał złapać na dziecko to w końcu se wzięła młodszego naiwnego

Tik tak
@Tttt

Nie będzie , urlop wzięła na zadanie

LM Wind Power Blades prowadzi rekrutację na stanowisko operator produkcji w Goleniów. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Młody

Witam posiadam uprawnienia na suwnice i wózki widłowe ostatnie 5 lat pracowałem na tych uprawnieniach czy jest u was mozliwosc pracowac w transporcie logistyce

Kuba 19

Na jakie pieniądze może liczyć osoba z dziesięcioletnim doświadczeniem w laminatach ?

Prd
@Kuba 19

Na takie same jak każdy na początku :D Popracuj trochę pokaz co potrafisz to zaczniesz zarabiac

Kuba 19
@Prd

Czyli na jakie?

Cheetos
@Kuba 19

Nie radzę , atmosfera ciężka ale z tego co mi wiadomo na start nowym dają ponad 3 + wydajnościowa 700 i poliwalencja po 3 miesiącach 600 zł Max . Ale sama praca w zakładzie nie warta pieniędzy

Cheetos
@Cheetos

+wejście do łopaty po zamknięciu 75 zł o ile dobrze pamietam

@Kuba 19

Doświadczenie nie jest brane pod uwagę . Zaczynasz jak wszyscy 3700 brutto po zdaniu pełnej poliwalencji po około 3 miesiącach + 600 zł No i 700 premii wszystko brutto, wiec przy dobrych wiatrach 4 tys na rękę

Edyta
@Ania

Na czym polega ta poliwalencja? Czy ciężko jest ją zdać, czy raczej nie ma z nią problemu?

Jo
@Edyta

Poliwalencja polega na zdaniu egzaminu teoretycznego z tego co robisz w pracy (instrukcja). Nie jest ciężko ją zdać ponieważ możesz mieć na poliwalencji tablet z instrukcją ze sobą i w nich wyszukiwać odpowiedzi.

JD
@Jo

Ale są niektórzy Liderzy co lubią się pastwić nad niektórymi operatorami. A to tak naprawdę pranie mózgów bo nawet Wielcy liderzy połowę z tych instukcji nie potrafią prawidłowo z interpretować a co dopiero wytłumaczyć operatorowi.

Ona on

Ja tam sam się zwolniłem z tej zmiany dramat poprostu i nie tylko ja odchodzę z tej firmy bo moi koledzy rowniez

Miśka

Misiek skąd wiesz co ma w tych torbach ? Może kanapki bo dużo je ?! Koleś puknij się w czoło. Z tego co mi wiadomo dana Pani z praktycznie wszystkimi kobietami miała problem wiec widze ze trochę mało wiesz. Poza tym rob swoje misiu . Buźka

Miś
@Miśka

Co Ty możesz wiedzieć,pracowałem z nią wiele lat a problem zaczął się jak pojawiła się trzecia dama,a poza tym problem to się dopiero zacznie.

Do "Miś"

Nie jesteś anonimową osobą w internecie chyba masz tego świadomość , każdą osobę piszącą można zweryfikować. Jeżeli ma Pani problem natury prywatnej ,bardzo proszę swoje sprawy załatwiać osobiście to jest forum firmy dla osób szukających pracy i chcących zasięgnąć opini o danej firmie. Takie komentarze wpływają negatywnie na wizerunek firmy. Pozdrawiam.

Tyyk

Myślałem o zatrudnieniu w tej firmie, ale słyszałem fatalne opinie o technikach... Podobno jest dużo takich, którzy nie nadają się do pracy, a nie chce z takimi pracować. Osobiście jednego poznałem to wiem, że był beznadziejny, ale czy wszyscy są tacy? Czy to prawda, że technicy z tej firmy są komicznie słabi?

Kizi mizi
@Tyyk

Słabi to są jeżeli się ich woła do procesu to nigdy ich nie ma a jak przyjdą to nigdy nic nie wiedzą

Riki
@Kizi mizi

Ale to technicy czy kontrol?

Pokora
@Riki

Kontrol

żaba
@Kizi mizi

większość tych "słabych" techników serwisu zaczynała od pracy na produkcji i procesy znają bardzo dobrze, ale Jak jesteś taki kozak, to przyjdź na technika - zobaczymy jak uda Ci się cokolwiek zrobić po pierwsze na wysokości -( uwierz, trzeba mieć jaja, żeby tam wejść, i pracować tak, jak wy na ziemi - w ciepłym, miłym, suchym i klimatyzowanym a zimą ogrzewanym pomieszczeniu ), po drugie z dala od rodziny, 80% czasu w roku nie ma ich w domach. Zarabiają niewiele więcej od Was na produkcji, ale Wam zawsze żal pośladki ściska, że takie bajońskie pieniądze technicy zarabiają. Praca jak każda inna - ktoś ją wykonać musi. (usunięte przez administratora) nie zatrudnią do serwisu. W każdej pracy trafi Ci się ktoś "ogarnięty" pod Ciebie i ktoś z kim się nie dogadasz za Chiny. Proponuję trochę więcej empatii.

trufla
@Tyyk

o jakich techników pytasz ? produkcyjnych czy serwisowych ?

Cycu
@Tyyk

Jeżeli chodzi o zmianowych to przeciętni ale doświadczeni w swojej zagrodzie. Im dorodniejszy kogut tym lepszy, małe bywają podstępne. Na rano jest wsparcie warsztatu, podział na elektryków, mechaników i automatyków + magazyn. Urocze asystentki dostarczają PM. Rozpoczynają dzień od przekazania zmiany zgodnie z niepisaną tradycją. W dostojnym zaciszu spawalniczym tworzy się projekty powierzone z góry. Imion nie będę wymieniać ze zrozumiałego powodu. W sumie to poznasz, wszystko przed Tobą lub po. Należy wspomnieć o procesie, warunki szkodliwe: Czekolady tu nie konszują, czas produkcji elementu trwa znacznie dłużej niż dzień. Utwardzacze robią swoje; używane podczas żelkotowania żywicy i obróbce. Zamykanie, klejenie połówek łopat budzi emocje wśród wszystkich działów, dość widowiskowe. Jak się znudzi możesz wstąpić do QA przeanalizować dane, usprawnia to działanie. Wygenerować Scrap'a za pół bańki nie jest trudno lecz trzeba się postarać. Zorientowani pracownicy magazynu, współpracujący. Jeden z lepszych systemów zarządzania Warsztatem i strukturą Techniczną.

Łukasz
@Cycu

Ja co powiem ty de lu głośno jest i żaden z mną nie pogada w tym (usunięte przez administratora) !!!

Cycu
@Łukasz

Pech. Rozumnych to policzysz tam na palcach jednej ręki, łącznie z biurem.

@Tyyk

I jak tam? Zdecydowałeś się jednak na prace tutaj? :D Wpisy niżej zmieniły twoje zdanie, czy jednak zrezygnowałes?

Maja
@żaba

Powiedz, a jak wyglądają takie wyjazdy serwisowe, w pojedynkę czy w kilku jedziecie, auto jest służbowe? Płacą jakieś dodatkowe delegacje? Nie to, żebym się chciała pozbyć męża z domu, ale to też robota :)

żaba
@Maja

wyjazdy 4/1 - 4 tygodnia poza domem, tydzień w domu. Czasami dłuzej trzeba zostać na wyjeździe, czasami krócej. Jeździsz po całej Europie, autem służbowym i robisz naprawy. Dieta jest. Jak nie jesteście nauczeni rozstań, to nie jest to praca dla Twojego. Tutaj nie ma czasu na myślenie, bo jeden nie taki krok może kosztować życie.

Cezar
@żaba

Ta,najlepsze jest to że pracują rodziny na zakładzie . Jedno z nich pojechało A drugie na zwolnieniu bo trza zostać z dziećmi i nikt tego nie widzi. Przedłużają zwolnienia albo idą na 3 miechy aż wroca

Elo1407!

Czy w firmie istnieje Kasa Pożyczkowo-zapomogowa dla pracowników?

Cyc
@Elo1407!

Nie

Brick

Maniuś już masz zastępstwo :) hahaha

Riki
@Brick

Kogo?

Danuta
@Brick

Co tam się stało teraz? :)

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 53 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 85 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 600 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów