Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Lola

Szacunek do drugiego człowieka, dbajcie o siebie i osobę z którą pracujecie Firma jest jak rodzina. Kiedyś te słowa często wypowiadane przez super człowieka Pana Marki Sierżęgi niestety umarły razem z nim Teraz jest że jeden drugiemu nóż najchętniej by w plecy wbił a kierownictwo nie wspiera, nie pomaga żeby było dobrze tylko jeszcze bardziej ten nóż wbija GDZIE TEN SZACUNEK DO CZŁOWIEKA CO BYŁ KIEDYŚ

Bolek
@Lola

Sama prawda. Kiedyś za firma za czasów s.p.Pana Marka wyglądała inaczej, znacznie inaczej i dużo lepiej a teraz....

Abc

Jak już tak drastycznie podchodzicie do starych pracowników PRD i takie piękne święta im zorganizowaliście to może czas pomyśleć tez o wymianie wyżej postawionej kadry która również zatrudniona jest wypalona i myśli ze jak zwolni lub zdegraduje ze stanowiska kogoś to będzie firma lepiej funkcjonowała może czas tez wymienić tych z tymi super pomysłami bo tylko szkodzą tej firmie tak naprawdę

Sz

Ale trzęsienie ziemi :) emocje jak na grzybobraniu :)

Czy wiadomo którą zmianę rozwalają.? Dziekuje

***
@77

Jeszcze nic nie wiadomo pewnie dowiemy się na końcu

77.4
@77

Wszyscy już głośno mówią,że to zmiana druga do rozwalenia

Celnik

Kiedy kasa na karcie będzie

Prawilni

Wszyscy mówili że się zwolnią w momencie jak tylko wypłynęła taka plotka,teraz jak już potwierdzone to zamilkli a w styczniu zapomną że coś mówili .Taka nasza mentalność .podejrzewam że zwolni się tylko 1%ludzi reszta i tak będzie pracować z przyzwyczajenia i złudnej myśli że tu są kimś hehe

Wiecie coś więcej na temat pracy po 8 godz od stycznia ?

Goryl

Tak Marta wiemy

Robert

Jakie 8 godzin przecież to będzie porażka z dojazdami przy tych cenach paliwach oraz z produkcją wydaje mi się że obecny system jest najbardziej optymalny

Premolding

Siema ja słyszałem te plotki ale one dotyczyły tylko permoldingu. Ale jak jest to się dowiemy na samym końcu

Kawa Rozpuszczalna

Fabryka dalej będzie pracować 24/7 Godzin pracy w miesiącu pozostanie tyle samo Co można zrobić, żeby zmniejszyć roboczogodziny?

Wolne 100

Od Stycznia 8 godziny czas pracy na 100 procent

Ozi
@Wolne 100

To nie jest pewne info będzie taki system jak jest

Mentor
@Kawa Rozpuszczalna

Najlepsza opcja 8 godzinny system pracy ,pomyślnie ile będzie wejściówek i do tego 500 ????????????

Dorota
@Mentor

Dla miejscowych to może będzie dobra opcja bo dla tych co dojeżdżają po 40 70 km. to już mniej koszty dojazdu czas itd. dużo osób zrezygnuje będzie to nie opłacalne po odliczeniu dojazdu zostanie 2800 tyle to będę miała na miejscu a wejściówki żebyś się nie zdziwił

Dojazd
@Dorota

Ale ja czegoś nie rozumiem! Przyjmowaliście się do pracy w LM w Goleniowie czyli wiedzieliście dobrze ile km będziecie musieli przejechać, to ja się pytam w czym problem ??? Po co szukaliście pracy w Goleniowie? Trzeba było szukać tam gdzie mieszkacie A nie teraz wielki problem macie

Ruch drogowy
@Dojazd

Panie dojeździe jak szukasz pracy i wiesz w jakim systemie pracujesz jest zupełnie czym innym od zmiany systemu pracy proszę się tu nie wymądrzać tylko myśleć logicznie a jak Pan dojazd nie umie to się nie wypowiada

Dojazd
@Ruch drogowy

Tak tylko jak się przyjmowałem do pracy to pracowałem codziennie po 8h A po jakimś czasie wszedł system 12 h .

Eko
@Ruch drogowy

Zawsze możecie hulajnogę z miasta wypożyczyć taniej będzie

chupacabra
@Dojazd

Nie cwaniakuj smarku bo możesz być w takiej samej sytuacji i zmienisz swoje zdanie szybciutko!

LW

Koleżanko od pod.... nią, nic lepszego ci nie wychodzi jak siedzenie u T. K . Weź się dziewczyno za współpracę z nami albo żegnamy. L a u r a tak o tobie mowa, myślisz że jak pojęcie jakieś masz to możesz nas straszyć, kim ty tu jesteś nierobie!!!! Powiedz co ty robisz na formie? Nic nam nie pomagasz i cała jest taka prawda, tylko latasz od jednej do drugiej i ploty ploty

!!!
@LW

Na nocce to pokazałaś klasę ale chyba z biedronki. Tylko zależy aby w... c kogoś z zakładu i upokorzyć. Mam nadzieję że karma wraca

????
@!!!

Szybko karma do niej wróci

Alicja
@!!!

W Biedronce Panie mają większą klasę i kulturę osobistą więc nie obrażajmy Pań z Biedronki bo i nawet Panie sprzątające mają klasę a tu jej brak ale okropnie jest jedno jakie złe opinie chodzą o nas kobietach z naszej Elemowskiej firmy

@Alicja

A czego oczekujesz od kobiet które wyrwały się z wioski

Ola
@Tomek

Drogi Tomku, nie wszystkie Panie są z wioski jak i nie wszystkie są niewykształcone... błąd wrzucać wszystkich do jednego wora. Panom z Lmu tez brakuje klasy , co nie znaczy ze wszyscy są tacy sami . Zdarzają się i normalni i kulturalni ... A takie segregowanie wszystkich do jednej kategorii jest nie miejscu

Mariusz G

Zdarzają piękne napisane

Tomcio
@Ola

Zależy co chcesz nazwać klasą dla jednych to trudny temat bo myślą że podstawa kultury już jest klasą a jednak nie zachowanie Pań daje wiele do życzenia to jak się zachowują podkreślam oczywiście na czerwono niektóre dziewczyny to jakiś dramat a niektóre mają rodziny dzieci

@LW

Co wy jej się tak dajecie, nie macie swojego rozumu, jesteście zespołem ona głośno mówi że chce być kierownikiem, tylko że zapomniała że kilka lat musi popracować. Dziwię się ze TK słucha ja a zwłaszcza tego jak donosi na operatorów

@Ola

A kto tu pisał o wykształceniu?Tomek napisał o zachowaniu a zachowanie a wykształcenie to dwie różne rzeczy

Bbb

Nie podobało Ci się coś? Nie wywlekaj brudów publicznie. Człowieku jak jesteś na tyle odważy żeby pisać z imienia i nazwiska publicznie na forum gdzie można dość kim jesteś to czemu nie masz odwagi usiąść z Anią i TL i omówić temat face to face??

Brak szacunku

Trochę kultury koleżanki brak klasy i zniżanie się do poziomu zero

Luda
@Brak szacunku

I kto to mówi? Dziwię się ze jeszcze z nami robisz paskudo

Japa
@Luda

Aga nie denerwuj sie

Mm
@Luda

Tragedia Ago czy jak tam się zwiesz

Operator

Pani menager qc która jest od całkiem niedawna zrobiła wiele dobrego dla operatorów i produkcji . Kontrol święte krowy w końcu mają kogoś nad sobą , a nie kolegę cese który im na wszystko pozwala . Robili co chcieli , jak chcieli i kiedy chcieli . Mam nadzieje , ze pani menager nie przestraszy się tych leniwych byłych operatorów co ubrali czerwone koszulki i im się w (usunięte przez administratora) poprzewracało , nie są pempkiem świata i paniska niech ruszą grube (usunięte przez administratora) które przyrosły do krzesła . Pozdrawiam Panią menager qc goń ich do pracy bo za to im płacą.

Placowy

Słuchajcie takie pytanie sie rodzi Jak to jest ze cały dział logistyki się rozpadł w kilka tygodni? Kierownictwo, i pani hr i pan dyrektor który tak zna firmę ponoć I zero reakcji Jeszcze będzie płacz jak załadunki nie będą na czaa

Bolek
@Placowy

A co ty myślisz że ktoś będzie za nimi płakał chcieli zwolnili się i po temacie

Lolek
@Placowy

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze

@kasa Niestety nie mogę dodać kom w Twojej odpowiedzi Jak dla mnie to nie jest to wyrównanie od maja. W tym tygodniu miała pojawić się nagroda dyrektora. W tytule przelewu jest napisane " wynagrodzenie 09.2021" a miało być napisane " wyrownanie". U mnie w tym przelewie pojawiła się niezgodność, która została wyrównana za miesiąc wrzesień. Za te wcześniejsze miesiące oczekuje większych pieniędzy haha. Nadzieja matką (usunięte przez administratora) ale ona umiera ostatnia. Zobaczymy jak to będzie

HR

Wyrównanie jest tylko za miesiąc sierpień

Anal

Pozdrawiam Hiszpana

Kasa

Ciekawe kiedy będzie wyrównanie wyrównania hehe bo to jakaś przesada

No
@Kasa

Już są . zastanawiam się czy te śmieszne pieniądze były za urlopy czy co to jest .

???

Która ruda, bo trochę ich jest?

Bubu

Ziomalki jak Wasze wypłaty? Dostaliście wyrównanie czy znowu jesteśmy w tyłki (usunięte przez administratora)?????

...
@Bubu

Wyrównanie za te źle naliczone urlopy będzie osobnym przelewem

Bubuuu
@Bubu

Jak zawsze do wyrównania

Abc

To prawda że pozbyli się Kwiatka ?

@Abc

Dla czego

69.3 aaaa
@77

Odchodzi jeden z najlepszych kierowników !!! Wgl z tego co słychać ludzie odchodzą pomału z firmy . Coraz gorzej zaczyna się dziać . Jak tak dalej będzie to szefostwo będzie musiało pracować

@69.3 aaaa

Nie maja szacunku już do ludzi tak jak kiedyś najlepiej pozbyć się dobrego TL który jako jedyny pracował razem z ludźmi a może o to chodzi był za dobry a powinien gnoić innych to by go zostawili brak słów co ta firma sobą reprezentuje

69.3
@Abc

Kwiatek był najlepszym kierownikiem w całym zakładzie, miał szacunek do swoich ludzi, nie wyzywał, zawsze porozmawiał a jak brakowało ludzi to zakasal rękawy i pracował z nimi czy to na szkle czy z gitarą w ręku czy podczas laminowania. Tragedia zakład i to co się tam dzieje

gigi
@69.3

a nie wpadłeś na to że On (usunięte przez administratora) na formie gdy ty byłeś na kolejnym papierosie

Produkcja
@69.3

Kwiatek - praca z Toba była przyjemnością. Dziękuję.

W jakich godzinach pracują magazynierzy pracujący na wózkach widłowych?

Prawda

Pamiętajcie jednak, że nie jesteście anonimowi i wcześniej czy później ktoś was namierzy, ktoś w was wymierzy i ktoś was "odstrzeli" (czytaj: zwolni z pracy,może nawet dyscyplinarnie). Czy nie widzicie, co się dziej? Nie czytacie zdarzeń? Roszady nieprzedłużenie umowy albo zwolnienie z pracy - jak będzie trzeba to nawet bez moralności będzie tylko dwóch superwajzorów w fabryce kierowników też nie będzie wielu my będziemy pracowali jak kiedyś - jak ci się nie podoba to...dalej wiecie Pamiętajcie, że nie jesteście anonimowi.

Audi
@Prawda

Pracowników będzie coraz mniej, kierowników i menadżerów coraz więcej

Kumpel
@Audi

O jakie mondre stwierdzenie. Widziałeś gdzieś firmę która zatrudnia kierowników w miejsce operatorów?

Missiek
@Kumpel

Pisze się mądre a nie mondre. Jak czytam te wasze wpisy na tym forum, to nie wiem czy lepszy płacz czy śmiech, może płacz ze śmiechu.

Kumpel
@Missiek

Dzienki Ci, mondry człowieku Jak nauczysz się trudnego słowa ‚ironia’ ro wróć na forum

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów