MJS STUDIO

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MJS STUDIO

Rafał

Staż w MJS Studio pozwolił mi zapoznać się z realiami zawodu w przyjaznej, otwartej i pomocnej atmosferze. Doświadczyłem wiele wyrozumiałości i pomocy podczas stawiania pierwszych kroków w zawodzie, a każda otrzymana wskazówka szybko okazywała się drogocenna. Poznałem charakter pracy samego architekta, jak i współpracy z branżystami i porozumiewania się z urzędem. Zapoznałem się z technologiami i wytycznymi projektowymi odpowiadającymi domom jednorodzinnym, a także samą dokumentacją projektową i sporządzaniem materiałów marketingowych. Współpracownicy byli otwarci na moje opinie i pytania i wskazywali najsprawniejsze metody i źródła pozyskiwania informacji. Będąc świadkiem wielu rozmów zwróciłem również uwagę na pozytywny odbiór wśród odwiedzających biuro klientów, co dało mi wgląd na specyfikę komunikacji w tym obszarze od strony biura. Zdecydowanie polecam współpracę!

@Rafał

Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów na kolejnych szczeblach kariery zawodowej.

Maciej Nowy wpis

Witam, pracowałem ok. 4 lata w MJS. Praca spoko, w małym biurze nie zrobisz kariery ale bonusów jest masa. Dla mnie największy to swobodny czas pracy, projektant nie robotnik 8h przy taśmie. Jak zespół jest mały poznajesz cały proces projektowy na tacy, a nawet takie rzeczy od podszewki o których nie usłyszysz w dużym biurze. Ja tu trafiłem z takiego molocha i jedno wiem na pewno, że nie chciałbym tam wracać -) Pozdrawiam

Nowy wpis

@Maciej

Dziękuję :)

Anna Nowy wpis

Bardzo polecam MJS Studio. P.Michał to świetny architekt z dużym doświadczeniem , który chętnie dzieli się swoją wiedzą. W pracowni są fajne i ciekawe projekty realizowane na terenie Warszawy, bliskiej okolicy i nie tylko. Biuro współpracuje ze świetnymi branżystami. Atmosfera w pracowni jest bardzo pozytywna, miły i pomocny zespół projektowy. Polecam

Nowy wpis

@Anna

Dziękuję za miłe słowa

Rafał

@Rafał

Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów na kolejnych szczeblach kariery zawodowej.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie MJS STUDIO w mieście Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat MJS STUDIO. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MJS STUDIO? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Zostaw merytoryczną opinię o MJS STUDIO - Warszawa

• Jak się pracuje w MJS STUDIO?

Zobacz opinie na temat firmy MJS STUDIO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJS STUDIO?

MJS STUDIO