Opinie o AAM Poland Sp. z... w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AAM Poland Sp. z.... Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AAM Poland Sp. z... na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AAM Poland Sp. z... w Świdnica

Eplus

Ten zakład to mały Kołchozik,układy i układziki jak się dostosujesz do ich racji to pracujesz.z zewnątrz dzięki piar-owi wygląda to na wręcz cudną firmę ale w środku już szara polska rzeczywistość.W śród pracowników na wyzszym stanowisku zakłamanie i egoizm . Niektórym zakład uratował życie, bez wykształcenia I doświadczenia awansowali.Czy polecam?każdy jest inny,jednemu będzie ok dla drugiego nie....

Ktoś.

Ten zakład w którym przyszło mi pracować to powiem krótko Katastrofa. Po pierwsze Kobiety na przed Montażu uwaga na nie a szczególnie na dwie . Straszne Plotkary i mają problem ze sobą ewidentnie głowa coś nie tak. Zabraniają rozmawiać z kolegą z którym pracowałem to dwa. Jeżeli nie jesteś po ich stronie to juz koniec masz lipe. Teraz druga kwestia codziennie zebrania są na tym śmiesznym nowym projekcie. i ci mówią i nie ma czy ty chcesz czy nie ze nad godziny zaczynamy od poniedziałku.... Kto ma układy ten nie zostaje zapewne a to jest tak ze na umowie masz po 8h a tak naprawdę codzienne wymuszone nad godziny... pójdziesz szybciej to masz rozmowę bo niby każdy zostaje...Warunki okropne wszystko śmierdzi ... Jedzenie bardzo drogie restauracja ... w Szatniach Syf.Maszyny się psują a potem wymuszone nad godziny .Tak samo z Sobotami każda Sobota praktycznie pracująca ... umowy powinny być zmienione po 200h w miesiącu i 6 dni pracy ja dziękuje za taką pracę i ewidentnie nie Polecam i każdemu odradzam te miejsce! 4200 brutto bez szału jak na te czasy .Wiele jest jeszcze do Napisania ale to na tyle.

Beka z Ciebie
@Ktoś.

Gościu masz definitywnie problem sam ze sobą

Luki
@Ktoś.

Jesteś śmieszny dwie lewe ręce do roboty masz i się wypowiadasz ile pracowałeś 2tygodnie zenada

Grażyna
@Luki

Jak o możliwe, że tylko 2 tyg i takie szczegóły by znał? Czyli tej kasy nigdy nawet nie dostał? Jak często się zdarza, że ludzie nie przechodzą pozytywnie przez okres próbny?

Była pracownica

AAM w pozostałych częściach świata a ten w Świdnicy to skrajne rzeczywistości. Globalnie firma ma dobrą prezencję, wdraża ciekawe projekty i kulturę. W Polsce zrobiono z tego parodię - choćby wymagane do przejścia kursy etyczne (on-line) są świetne, bo pokazują wiele sytuacji i można wyciągnąć z nich dużo cennej wiedzy, ale do momentu, w którym uświadamiasz sobie, że kadra zarządzająca sama ma w poważaniu jakąkolwiek etykę. Niestety ludzie to największy problem tego miejsca - im wyżej, tym gorzej. Ryba psuje się od głowy... mówią... Osoby, które doczekały się "europejskich" stanowisk prezentują sobą tylko butę i arogancję, kompletnie nie mając wiedzy i kompetencji, zaś poznałam tam wiele genialnych osób, które postanowiły też odejść z powodu mentalnej betonowej ściany, a których z pewnością brakuje, bo poziom jest teraz niestety relatywnie niski, zarówno wśród specjalistów jak i inżynierów. Mam świadomość, że reszta trzyma się tego miejsca z powodów dobrej pensji - tak, tego nie można zaprzeczyć, gdyż jest powyżej rynkowej. Jednak to zapłata za wszelkie niedogodności, przykrości i nerwy, które czekają Cię chcąc załatwić cokolwiek. Kierownictwu nie zależy na poprawie na lepsze, ale nie chcę generalizować, bo są też wśród nich dobrzy ludzie, jednak giną pośród reszty, której zależy tylko na własnym stołku, traktują pracowników bez szacunku, szukają "naiwnych" do robienia za nich i utrzymują status quo, by przypadkiem się nie napracować lub żeby nie wyszło, że do tej pory średnio sobie radzili, bo wielokrotnie malowano w przeszłości trawę na zielono, realne problemy zamiatając pod dywan. Nie oceniam więc firmy - oceniam ludzi. Ale to ludzie tworzą finalnie firmę i jej wizerunek. Szkoda, że pracownikom daje się zły przykład a takie zachowania są tolerowane, zaś źli managerowie zamiast zostać zwolnieni, otrzymują jeszcze wyższe awanse, co utwierdza ich jeszcze bardziej w przekonaniu, że warto tak postępować. Ale to chyba powinny wiedzieć doskonale osoby z HR... To mój subiektywny punkt widzenia - doświadczenie zawodowe, które zdobyłam jest cenne, choć wielokrotnie doświadczyć można przeciążania pracownika, braku pomocy, braku zaufania a nawet niesłusznego obarczania winą i stresogenne zachowania. Zarobki na plus. Ale poziom kadry managerskiej to największy odstraszacz. Wierzę, że jeśli nie ci ludzie, byłoby to dobre miejsce do pracy, gdyż posiadane standardy, systemy czy narzędzia należą do naprawdę światowych.

Rzeczywistość
@Była pracownica

To była Twoja pierwsza praca? Przywyknij bo życie nie jest sprawiedliwe a ludzie czasami kłamią i często dbają tylko i wyłącznie o swój interes nie licząc się z konsekwencjami dla innych.

Grażyna
@Rzeczywistość

Skoro tak piszesz to wierzysz we wszystko co tu padło? Masz jakieś informacje na ten temat?

były
@Była pracownica

W 100% potwierdzam opinię - zakład jako infrastruktura jest ok, ale kadra zarządzająca niestety niekompetentna, przez co nie wykorzystuje się potencjału jaki ten zakład ma w sobie. A wiadomo, że zaklad tworzą ludzie. Nie polecam dla kogoś, kto chcialby sie rozwijać zawodowo, bo spotka się z betonową ścianą, głuchą i ślepą, zapatrzoną tylko w swoje stołki. Klika, układziki i zakłamanie. Nowy dyrektor powinien się temu bliżej przyjrzeć.

Szczery pracownik

W AAM Świdnica panują same układy. Wielu menadżerów awansowało mimo że nie mają o niczym pojęcia i dopiero zrobili mature i studia :) Nowy menadżer UR kompletnie nie radzi sobie z zarządzaniem ludźmi co widać po zwalniających się pracownikach. Dla sztuki próbuje zatrudnić kogoś z produkcji aby wypełnić braki.

@Szczery pracownik

Czy dla pracowników AAM Poland organizowane są szkolenia podnoszące kwalifikacje bądź kursy? Nie wspomniałeś o tym w swojej wypowiedzi, a wydaje mi się, że warto zwrócić na to uwagę.

kolega z pracy
@Szczery pracownik

Przyjacielu najważniejsze, że Ty masz o wszystkim pojęcie, właśnie tacy ludzie są filarami tej firmy (oczywiście żart, widać, że nie jesteś najostrzejszym nożem w tej szufladzie) @Krystyna - tak firma ogranizuje szkolenia, oplaca studia łącznie z dojazdami, inwestują w ludzi i w ich rozwój. Szczerze polecam, jeżeli ktoś jest ambitny ma cele w życiu i nie chce tylko narzekać ma duże szanse na szybki rozwój i dobrze płatną pracę.

@kolega z pracy

To świetnie, że AAM Poland organizuje szkolenia dla pracowników i dopłaca do studiów. A jakie są to szkolenia? Podasz przykład?

Iwona
@kolega z pracy

Można wiedzieć jaka jest stawka w kontroli jakości na start?

@Szczery pracownik

Hahaha menadżerowie co zrobili dopiero mature???? Biorą po zawodówce ludzi bez wykształcenia. Wystarczą dobre plecy

Kazik
@Szczery pracownik

O czym ty mówisz? Dopiero zrobili mature? Trzeba mieć mocne plecy to i po zawodówce zostaniesz menadżerem

Zocha
@Szczery pracownik

Tu nie liczy się wykształcenie tylko układ i znajomości. Menadżer czy lider bez wykształcenia po zawodówce . Jedyne co trzeba mieć to mocne plecy !

Zośka
@Szczery pracownik

Nie liczy się wykształcenie tylko układy i mocne plecy. Możesz zostać menadżerem lub liderem nie mając wykształcenia a tylko ledwo skończoną zawodówkę.

Eco
@Szczery pracownik

Na stanowisko menadżera lub lidera nie musisz mieć nawet matury. Biorą ludzi po zawodówce. Wystarczy tylko mieć mocne plecy. Wszystko po kumotersku.

Mira
@Szczery pracownik

Słusznie! Na awans nie masz co liczyć No chyba ze po znajomosci. Wykształcenie się nie liczy. Znam takich co nawet zawodówki nie ukończyli a piastują stanowisko i rządzą ludźmi. Jak chcesz się wybić uczciwą pracą to szkoda twojego czasu No chyba ze nauczysz się lizać ty…i

Renata
@Mira

Serio to nie zależy od umiejętności? A moze ci ludzie po zawodówce po prostu dobrze zarządzają ludzmi?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AAM Poland Sp. z... padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Logistyki.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
KNOT

omijajcie szerokim łukiem !!!! straszni plotkarze !!!!!! i rygor w tej firmie

@KNOT

To chyba dobrze że w firmie jest rygor, chyba tak powinno być wszędzie? Nie sądzisz? Czy jednak tutaj to już było przesadzone?

knot
@Michał

taki rygor ze jak nie zgodzisz sie na nadgodziny to straszą zwolnieniem z pracy albo naganą !! było wiele tam kontroli z inspekcji pracy i dostawali kary !!! uwaga na dział montażu , są takie kobiety które rządzą kierownikiem i niszczą opinie innym żeby wyjść na swoje :) a kierownik na RDU i fdu ma gdzieś bo większość czasu chodzi n a fajkę i pracuje 3 godzinki a reszta papieros :)

@KNOT

Rygor??? O czym ty mówisz ??? Całkowity brak kontroli. Pracownicy robią co chcą. Flirtów nie ma końca Tylko chowają się po kontach i znikają na godzinę ,dwie. Ludzie o niskiej moralności mający rodziny.

Jedynie co mi nie pasuje w tej firmie to układy i niektóre działy. Cieżko się z nimi dogadać, zwłaszcza z działem finansowym. Atmosfera panuje tam okropna, jedna osoba psuje ten dział, same skargi są ale przełożony nic z tym nie robi. Dobrze wiedzą o co chodzi...... nie ma jak ta osoba źle się odnosi do koleżanek i kolegów z pracy. Może wkońcu coś z tym zrobicie?

Mikołaj

Czy firma AAM Polandto firma godna polecenia na rynku pracy? Wiemy doskonale, jak trudne czasy nastały dla niektórych branż, dlatego zaciekawiło mnie, czy firma ta zatrudnia może tylko i wyłącznie na część etatu? Fakt ten bardzo mnie ciekawi, dlatego chętnie się tego dowiem. Może istnieje możliwość pracy np. na pół etatu i to popołudniami?

Nba 2k

Aam Świdnica. Jak ktoś lubi pracować i się nie odbijać to praca może być. :) A tmosfera to zależy jakie kto ma podejście do ludzi, z każdym porozmawiasz. Jeden minus to w lato upał ciężko wytrzymać, a w zimie zimno na hali.

@Nba 2k

Dzięki wielkie za opinię. Właśnie potrzebuję informacji na temat pracy w AAM, więc mam nadzieję, że czasami nadal tu wchodzisz i powiesz mi coś jeszcze o warunkach zatrudnienia. Jak to tam jest z zarobkami? Są już w miarę w porządku?

Jonasz

Żeby dobrze zarabiać trzeba pracować ale nie 8 godzin. Spoko firma ale trzeba pracować.

F_

Pyanie o prace w AAM Świdnica. Warto sobie zawracać głowę czy nie bardzo

ren

nie

połamany91
@F_

Stawka wejściowa i dodatki których nie zobaczysz brzmią atrakcyjnie w porównaniu do innych firm, więc jesli lubisz pracowac w stresie i bez poszanowania to jest to praca dla Ciebie. Swieta czy nie świeta robisz bo Cie straszą.. Ogólnie załosne jest to ze cały czas ktos stoi i patrzy się na ręce. Atmosfera beznadziejna dlatego już tam nie pracuje i nie polecam.

Fitters
@F_

Nie warto.. Ponoć zakład dobrze płaci.. dobrze zarabiają ci co robią nadgodziny od 2 rano.. Praca do najlżejszych nie należy, a nawet gdyby była lekka i przyjemna to w takiej atmosferze nie da się pracować, każdy każdemu patrzy na ręce, o wszystko się czepiają bez podstawnie. Pracownica zabrania drugiej iść do toalety.. stołówka tak mała ze wszyscy jedzą w szatni, na hali w lato upalnie, pot cieknie po tyłku na lini straszny zaduch.. ogólnie to wszystko na nie. A ludzie a w szczególności kobiety dla kobiet są okropne. Nie wróciłabym tam nigdy. Szkoda ze ludzie sami sobie taka atmosferę budują ..

Krystyna

@Grzesiek, nie znalazłam informacji, które świadczyłyby, że firma nie funkcjonuje. Czy jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? A może wysłałeś już swoja aplikację? Możesz podpowiedzieć nam co skłoniło Cię do wysłania swojego CV do AAM Poland? Podpowiesz nam jak wyglądało to w Twoim przypadku? @ren, pamiętaj, że na forum najistotniejsze są merytoryczne informacje na temat pracy w firmie. Czy aby na pewno nie warto aplikować do AAM Poland?

Grzesiek

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie na forum? Czy firma normalnie funkcjonuje?

Mira

Czy firma potrzebuje pracowników?

Oceniacz

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Krystyna

@Eh, czy sytuacje, o których piszesz, często mają miejsce w AAM Poland w Toruniu? Rozumiem, że pracowałeś w tym miejscu. @On, długo już pracujesz w AAM Poland? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tym miejscu, aby firma była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? @Wiki, jesteś zainteresowana pracą w AAM Poland? Jakie stanowisko Cię interesuje?

Eh

Oceny pracownicze jako narzędzie zastraszenia i zwolnienia .... kto mądrzejszy już zmienił prace pozostali musza żyć w strachu, mam nadzieje ze macie dobry budżet na sprawy sądowe a i pochwalcie się jak polityka prorodzinna ile osób po macierzyńskim wyrzuciliscie na zbity pysk ? Dno i tyle

On

Firma tragedia od momentu zmiany prezesa zero szacunku do ludzi . Kto nie smaruje ten wylatuje, stres niesamowity, chaos, firmę opuszcza coraz więcej ludzi głównie biurowych. Najlepszy przykład jak zniszczyć świetny zakład w 1.5roku . Do momentu kiedy firma zarządzać będzie G. I jego przyda pas również G. Do puty będzie to dno.

Wiki

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Krystyna

Czy ktoś z użytkowników forum może wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji pracowników w firmie AAM Poland Sp. z...? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu? Czy prowadzone są w tym momencie jakieś rekrutacje? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy.

Żopu
@Krystyna

Nie polecam. Chaos, ludzie się sami zwalniają.

Fajny

Firme AAM Poland w Świdnicy radze omijac szwrokim lukiem...w kadrach niedouczone osoby bez podstawowej wiedzy udzielaja informacji z kosmosu, firma zwalnia ludzi jak im sie tylko podoba, atmosfera do bani, ludzie boją sie rozmawiać między sobą, ogolnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o AAM Poland Sp. z... - Świdnica

• Jak się pracuje w AAM Poland Sp. z...?

Zobacz opinie na temat firmy AAM Poland Sp. z... tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAM Poland Sp. z...?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AAM Poland Sp. z...
  • Szarych Szeregów 16-18