Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

berenika

ile czasu wam upłyneło od momentu złożenia cv, a zaproszeniem na rozmowę? czekam tydzień i nie wiem czy to normalne.

jaśka

słuchajcie czy w salonie nowy pracownik przechodzi jakieś szkolenie? w poprzednim sklepie takie szkolenie miałam, ale trochę inna branża to była.

weronika

widzę, że potrzebują kogoś do salony we wrocławiu, ale w jakiej galerii to już niestety zapomnieli napisać. wie ktoś może? szukam pracy, ale nie ukrywam, że wolałabym składać do galerii bliżej miejsca zamieszkania :(

Kinia

Co ty za brednie wciskasz, nawet w dyskontach masz bony na święta, albo chociaż premie jednorazowa, jakiś fundusz socjalny, cokolwiek. A tutaj trzeba się cieszyć z rabatu na buty?! I to jest powód do radości, że zamiast 300 zł, wydam 150?! Przestań wciskać ciemnoty, że jest się z czego cieszyć, bo to żenujące!

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Anielkaaa

Wyobraź sobie, że pracowałam w kilku sieciowkach i buty pracownicze, to raz na pół roku jak psu buda się należały. Ew. Kwota, którą można było wykorzystać w ciągu roku na obuwie do pracy. Wstyd, że ludzie się pytają, jak się nosi dany model, a ty musisz kłamać, bo nie stać cię z tej marnej pensji na zakup ich....nawet z tym śmiesznym rabatem! Aaaa i z najniższej krajowej nie zabierają za braki na sklepie, za to z twojej ciężko wypracowanej premii! Przecież to poniżej godności, płacić za brak zabezpieczen!!!!

Ola

Może mi któraś opisać jak wygląda system premii? Czy pracownicy mają jakieś zniżki na buty i akcesoria?

Dzieciaczek
@Ola

Nie mamy zniżek pracowniczych. Musimy czekać aż dadzą dwa razy do roku kwotę do wykorzystania na zakup ale zależy ile pracujesz :-) Przykład, powyżej pół roku dostajesz 150 zł ale nie możesz wziąć sobie butów wartych 149 zł za darmo, tylko musisz zapłacić połowę ceny czyli 75 zł więc lipa. Co do premii to masz półtora procent od swojej sprzedaży, sprzedajesz w brutto, liczą ci w netto i jeszcze obejmują podatek, za wykonanie 100% planu jest możliwość uzyskania od 0,5 do 2 % od utargu dodatkowo ale w regionie Waw Irminka nigdy nie daje, zawsze znajdzie coś. Chyba że będziesz pracować w sklepie w którym jej przydupasy pracują. Czyt kierownicy których lubi.

Dzieciaczek

Złote Tarasy, Arkadia i Mokotów od 10 do 22 ale Złote od 9 a przyjść trzeba wcześniej żeby dostawę wrzucić i sprzątać lub zmienić witrynę lub wystrój. Zazwyczaj jest to cały dzień no bo kierownicy robią sobie grafiki po 8 godz a Pracownikom robią 3-4 dni po 12 h bo jest głupia przerwa. Była ma rację, dużo ogłoszeń i zachwalania. A co do inwentaryzacji to jak ktoś napisał jest to nie legalne bez bramek. Naslac bhp do pierwszego lepszego Salonu a najlepiej Złote i Mokotów zaplecza są zagrożeniem życia.ale kontrol musi być zapowiedziana. Ciekawe jak tam Irminka wypoczela i.bedzje znowu maile pisać i nic nie robić bo.sie nie zna na niczym. Szkoła Gielety, kolejnego blazna, Indian Tańczący Mokasyn

llll

Drodzy pracownicy. Czy zdajecie sobie sprawę że odpowiedzialność materialna w tej firmie jest niezgodna z prawem? :) Nie ma prawa być odpowiedzialności jeśli na sklepie nie ma żadnych zabezpieczeń. Pan Wojas robi was wszystkich w ch.... okradając pracowników!

Karo

Jak słodko się tutaj zrobiło, nikt nic nie pisze.

pracowniknaetacie
@Karo

jak to nikt? Pewnie "agenci" piszą te super opinie o naszej cudownej firemce. Ciekawa jestem kto i za ile. Który dział ma najmniej roboty. IT? Myślę że Jacek i Maciek nie bawili by się w takie zabawy, a może to regionalni??Kilka kont i jazda jak tu jest cudownie i miło,żeby zakryc te PRAWDZIWE opinie pracowników.

@pracowniknaetacie

Zauważyłam, że gramatycznie zdania są bardzo do siebie podobne, składniowo to samo. Oni sobie zrobili z goworka tablicę ogłoszeń o pracę, gdzie szukają na jakie stanowisko i za ile. Przestańcie kłamać! Kogo chcecie nabrać? przecież każdy kto dostanie umowę o pracę widzi te stawki - NAJNIŻSZA KRAJOWA! Umowa o pracę? Haha ze zlecenia także płaci się składki także nie świecicie tutaj żadną atrakcją. Słyszałam, że nowi kiero mają teraz najniższą krajową plus procent od sprzedaży, kto na takie coś pójdzie??? Za najniższą to może w Nowym Targu ludzie pracują, ale w Warszawie nie! Dziewczyny pomyślcie przecież przy dwóch umowach tylko tracicie, w przypadku ciąży dostaniecie najniższą ale na macierzyńskim to będzie 1000 zł!!!!! Kosiniakowe dla bezrobotnym też jest 1000 zł. Warto za taką ciężką pracę? Wiecznie zmieniane grafiki, brak ludzi do pracy, inwentaryzacje, godzinna przerwa i wiele wiele innych. CZY TO JEST WARTE WASZEGO CZASU I ZDROWIA? Oczywiście pod tym postem pojawi się wiele innych, zakłamanych że przecież tak nie jest, że stawkę można sobie wynegocjować (hahah kto na to wpadł?) że stabilna firma i taka hojna dla ludzi. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących w tej firmie - to wy ją budujecie, trzymam za was kciuki :*

gośka

byłam na zakupach w galerii piastów w legnicy ii nie widziałam żeby teraz kogoś do pracy szukalii, a ofertę w necie widziałam.

Lena

W tygodniu i sobote od 9.00 do 9.00, w niedziele od 10.00 do 20.00.

Neonidas
@Lena

Co za kołchoz ! Współczuję pracownikom. Jeszcze do tego za tak śmieszne pieniądze ?

Krystyna

Widziałam ofertę na kierownika do Piaseczna interesuje mnie gdzie jest ten sklep czy w Fashion House? Mam blisko i chętnie bym przyjęła ofertę jak dadzą 2500 na reke. Wiecie może jak tam z obsadą pracowników? Rozmowa jest dyrektorem sprzedaży w Nowym Targu? Ile jest etapów rekrutacji i szkoleń? I zasadnicze pytanie czy firma oddaje za dojazd na rozmowę do Nowego Targu? Myślę że dla takiej poważnej firmy to nic dziwnego. Mam spore doświadczenie w tego typu pracy myślę że mogłabym pracować w tak super firmie jak piszecie w komentarzach. Proszę o odpowiedź kogoś kto tam pracuje lub pracował. Będę wdzięczna pozdrawiam serdecznie

@Krystyna

Będziesz rozmawiała z regionalną, a o wyjeździe do Nowego Targu zapomnij :D chyba że pojedziesz sobie na urlop :D :D :D 2500 netto nie wiem czy kiedykolwiek zobaczysz (z premią oczywiście). Wiecznie odchodzący ludzie, brak obsady z dnia na dzień zostajesz w pracy, bo NIKT Ci nie pomoże. Ludzie biorą UŻ a Ty nie masz życia prywatnego. Jeśli masz dzieci, to pomyśl, co będzie jak na wolnym będziesz musiała jechać do sklepu. W Piasecznie były kierownik był sam na zmianie w weekend w dniu promocji, podziwiam go, że dał radę... Tysiąc razy lepiej jest się zahaczyć na sprzedawcę, żeby więcej zarobić to w bardziej obrotowym sklepie, i szukać nowego zatrudnienia. Nie dostaniesz butów do pracy, my chodziłyśmy w balerinach z auchan; ani zniżek- od razu mówię że zniżki wymagające zakupów za 500 zł to żal.

Krystyna
@była

A Regionalna to jakaś fajna kobieta? Da się z nią dogadać? Jak to sam na zmianie? W weekend? Chyba źle ustawial grafik jak musiał być sam. A co do pieniędzy to myślę że jak się dobrze zagada to coś może wytargowac można? A obsada po odejściu kierownika nie została? Na dniu wolnym do pracy? Mam dwoje dzieci, chce właśnie wrócić do pracy po urlopie wychowawczym. Jak jest zespół to chyba aż tak źle nie jest ze trzeba wszystko robić samemu, były Kierownik chyba ich wyszkolić zdążył? A czemu odszedł? Cv wysłałam ciekawe czy się odezwą.

@Krystyna

Powodzenia życzę :D

jungalska

podczas urlopu zadzwonili do mnie i zaprosili na rozmowę. głupia się zgodziłam od razu i jak już wróciłam do domu to sobie uświadomiłam, że miałam wczoraj iść na rozmowę. myślicie, że mogę iść do salony i ich przeprosić. mam szansę na drugą rozmowę?

Asia

Szukają kogoś do kato na 3 stawy? Koleżanka mi coś wspominała, ale nie potrafię znależć tego ogłoszenia. Nie chce się tej koleżanki wypytywać bo pomyśli, że kompa nie potrafię obsługiwać.

ewelina

powiedzcie mi czy do galerii świdnickiej szukają kogoś na cały etat? i czy trzeba im cv zanieść czy wysłać na maila. oferta pracy na którą natrafiłam w necie za wiele mi nie mówi.

sonia

czy na początku dostaje się umowę o pracę na czas określony czy nieokreślony? jak to wygląda od strony technicznej.

Anielkaaa

To musisz być świetnym , wyksztalconym pracownikiem, skoro nie mogłaś/eś dostać nigdzie pracy, w której dostaniesz normalna umowę i wojas jest dla ciebie szczytem możliwości :D gratulacje!

Misiak

Hahahha nie rozsmieszaj mnie podstawiony człowieku, koło,, super ", to ta firma nawet nie stała

Anielkaaa

Przestańcie pisać te głupoty, smród nie bierze się z nikąd! 10 stron wstecz jest conajmniej 100000 negatywnych komentarzy! Żenująca promocja, dowiedzieli się na górze, że na goworku obsmarowuja wojasa, to zatrudnili ludzi do pisania durnych komentarzy na temat salonów, rozmów i innych (usunięte przez administratora) A praca to nie miejsce w którym mam całować po stopach kierownika, za to że mam za co do gara włożyć!!! A skoro tak uważasz @4art, to znaczy ze wcale nie pracowałeś na stanowisku sprzedawcy w żadnym salonie i gów*no wiesz o tym, jak tam traktują ludzi. Nikt kto tam pracował nie napisze pozytywnej opinii!!!

Luzaczka

Jak na zastępstwo chcecie to trochę późno się budzicie skoro już mamy połowę lata za sobą. Za nie długo to ludzie będą z urlopów wracać, a nie się na nie wybierać.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.