Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

marzena

czy do krk beda prowadzone rekrutacje?

aga

w jakim systemie pracuje sie na sklepie? 6? 8? 12?

Alicja

@Martyna pytasz o to, jak wygląda system premiowy. Na jakim stanowisku? Pamiętajmy, że warunki pracy, dodatki do pensji czy atmosfera zależne są od obejmowanego stanowiska.

g.

@kesja jesteś pięknym obrazem tej firmy i tego jak są traktowani pracownicy...

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

gosia

jak długo czekałyście na telefon zanim ktoś was na rozmowę zaprosił?

Martyna

Może mi ktoś przybliżyć jak wygląda system premiowy?

karolina

o ile mi wiadomo, to teraz do gliwic szukają kierownika salonu. wroc moze do ogloszenia po nazwa stanowiska powinna byc raczej zaznaczona

Sabina

Jak oferta dalej wisi to znaczy, ze raczej dalej kogos szukaja do pracy

Kierownik Warszawa

Pracuje w firmie Wojas dłuższy czas. Jestem kierownikiem salonu. Muszę napisać , że to co się teraz dzieje zmusiło mnie to złożenia wypowiedzenia. Odkąd mamy nową Panią Koordynator wszystko jest na nie. Zwolniła naszą RKS, ciągle są pretensje o złe wyniki. Pani która jest na zastępstwie za RKS wyżej .... niż głowę ma. Poczuła się wielka Pani. Jeżeli masz problem to musisz radzić sobie sama. Nie ma ludzi do pracy bo wszyscy rezygnują - szukaj sama nowych tylko że nikt nie chce tu pracować. Zarobki ? Kierownik który rekrutuje później szkoli naowych pracowników, robi dokumentację na koniec miesiąca itp zarabia tyle samo co sprzedawca. Szczerze nie polecam tej firmy.

amylaza
@Kierownik Warszawa

Racja! Wrocławiankom się w tyłkach poprzewracało. Chyba szanowne paniusie zapomniały że człowiekiem sie jest, a na stanowiskach się jedynie bywa. Kierowanie sie niezdrową ambicją jeszcze nikomu na dobre nie wyszło! Czego z całego serca obu życzę. Przerost formy nad treścią. Dosyć! Wojas nie ma monopolu na produkcję butów w tym kraju, a myśli że każdy do niego przyjdzie, bo co? Bo co tydzień rabat? U konkurencji rabatów nie ma a i tak się buty sprzedają.

Alicja

Zauważyłam tutaj dwie odmienne opinie. @Kesja, czy Ty również piszesz o pracy w powyższej firmie na stanowisku - sprzedawca? Jakie Ty masz doświadczenia z Wojas?

Kesja
@Alicja

Tak, pracuję w firmie 2 lata. I jestem zdania, że każdy kto nie skupia się na ciągłym narzekaniu, a na rzetelnym wykonywaniu swojej pracy i doskonaleniu technik sprzedaży może być zadowolony :) Jeżeli chodzi o nową Panią koordynator... Z większością komentarzy niestety nie sposób się nie zgodzić... Ale miejmy nadzieję, że w końcu zmienią się priorytety.. :)

g.

@Alicja, tak Takie właśnie sytuacje w tej firmie są na porządku dziennym Ciągle nękanie za niskie wyniki i 'za niska' sprzedaż Stale zastraszanie oraz zwalnianie ludzi z dnia na dzien Obniżanie samooceny po to aby, pracujący pracowali, i nie wierzyli we własne sily, nie szukali pracy u konkurencji- ktos musi przeciez sklep otworzyc... Dla Wojasa pracownik jest niewolnikiem, wszystko musi, nic nie może A na zakończeniu współpracy pracownicy nie uslysza podziękowania za wieloletnia współpracę... lecz zostaną odpowiednio poniżeni i jeszcze bardziej zastraszeni- choćby byli najgorszymi pracownikami jakich firma kiedykolwiek miała... Wojasy nie szanują swoich pracowników Kierownicy, managerowie po zakonczeniu wspolpracy z firma, potrzebuja odpoczynku i spokoju, aby moc psychicznie dojsc do siebie - aby moc normalnie funkcjonować w społeczeństwie Negatywne posty na tym portalu są calkowicie prawdziwe, Alicjo.

Kesja
@g.

Poważnie? A może problem tkwi w załogach, które ciągle narzekają na to jaka to jest straszna i stresująca praca? W odróżnieniu od Was niektórzy chwalą sobie pracę w tej firmie, potrafią ją wykonać dobrze i mieć z tego korzyści :) Więc może warto popracować nad sobą i lepszymi wynikami, żeby nie być "nękanym za niskie wyniki", albo po prostu zmienić pracę i znaleźć coś w czym się odnajdziecie.

dorota

doświadczenie jest ważne, ale wiadomo, że gdzieś je musisz zdobyć

Alicja

@wika, @Renatka polecam skontaktować się z tym zapytaniem bezpośrednio z firmą Wojas.

Renatka

Ejj czy do Gliwic szukają sprzedawcy czy kierownika? Bo już zgłupiałam

muniek
@Renatka

traktorzysty

wika

wiecie moze od kiedy wisi oferta do kedzierzyna? bo nie wiem czy juz nie jest za pozno

Alicja

@Były pracownik, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę takie sytuacje zdarzają się w firmie Wojas?

Nadia

Czy aplikujac na oferte pracy dosc mocno liczy sie doswiadczenie? W sumie pracowalam w podobnym sklepie tylko przez pol roku kilka lat temu i nie wiem czy mam jakies szanse

Kasiakatarzyna
@Nadia

Kobieto, wzięli by Cię nawet jak byś przjechała goła i wesoła starym trabantem z najdalszej prowincji Burkina Faso, bez paszportu, niekumata, niepista i bez znajomości polskiego... pracować nie ma komu. A ci co się zdecydowali po kilku dniach pukają sie w czerep zadajac sobie pytanie "co ja najlepszego zrobiłem/am?

Wszystkie te komentarze typy jak dojechać, jak się ubrać na rozmowę wynikają tylko z tego jak jest w tej firmie. Wystawia się ogłoszenie, że szukamy pracownika i właśnie nikt normalny z doświadczeniem się nie odzywa, tylko dzieciaki prosto po szkole, które nawet nie wiedzą jak się ubrać na rozmowę albo gubią się w swoim mieście. Brawo Wojas, świetnie to o firmie świadczy skoro nikt inny nie odpowiada na ogłoszenia!

Alicja

@ula, a o jakie stanowisko się ubiegasz? Proponuję zapoznać się z informacjami na temat firmy Wojas. Zachęcam również do zapoznania się z artykułem na blogu GoWork.pl, gdzie znajdziesz 3 wskazówki, dzięki którym lepiej zaprezentujesz się na rozmowie kwalifikacyjnej: http://www.gowork.pl/blog/3-wskazowki-ktore-pozwola-lepiej-wypasc-na-rozmowie-kwalifikacyjnej/ Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po odbyciu rozmowy.

ula

jak idzie na rozmowe to sie jakos wczesniej przygotujecie? plus jak powinam sie ubrac? zadzwonili do mnie i to moja pierwsza rozmowa w zyciu dlatego tak przezywam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.