opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Skawina
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 44
    • 45
    • 46
    • 47
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    prcownica

    14.07.2014 16:13

    Inne

    jak pracownik zrealizuje plan to nie ma powodów do narzekań ,ja przez dwa tata swojej pracy w wojasie miałam może trzy razy wypłatę bez premii,czyli (usunięte przez administratora)jak sprzedawca wyrobi premię to i kierownik nie ma powodów do narzekań ,skoro ja wyciągam ok (usunięte przez administratora)tysięcy to kierownik na pewno więcej,jest dobrze ale mogłoby być lepiej w niektórych kwestiach ,(usunięte przez administratora) ale nie ma powodu do narzekań ...........
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2014 13:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aga

    14.07.2014 13:30

    Inne

    to uwierz, bo to prawda, zresztą mozesz sama się przekonać. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aga

    13.07.2014 20:56

    Inne

    kierownicy nie zarabiają nawet (usunięte przez administratora)zł na rękę to pewne,ale wiem ze niektóre sklepy jeszcze mnie oferują. Nie zmienia to jednak faktu ze w Wojasie jest wujątkowo duzo pracy.
    ReviewUserIcon
    zxc

    12.07.2014 16:59

    Inne

    To jak jest z tą pracą w Wojas? Czy jest ktoś kto może się obiektywnie wypowiedzieć? Co z awansami? Mojej siostrze zaproponowali kierownika ale najpierw 3 miesiące sprzedawcy i jezeli się sprawdzi to wtedy kierownik. Myślicie że to pic na wodę czy rzeczywiście może tak być?
    ReviewUserIcon
    abc

    12.07.2014 16:54

    Inne

    a orientujesz się może ile mniej wiecej? Z góry dzięki za odp.
    ReviewUserIcon
    kw

    12.07.2014 16:23

    Inne

    kierownicy są dobrze opłacani
    ReviewUserIcon
    abc

    12.07.2014 16:00

    Inne

    Hej. Podbijam wątek. Czy ktoś z was wie ile wyciąga kierownik w Wojasie?
    ReviewUserIcon
    Dominika

    09.07.2014 13:17

    Inne

    hej szukam pracy w wojasie w Poznaniu, ale nie wiem, który sklep wybrać. Ktoś coś doradzi? Zastanawiam się nad City Center i Plazą.Czy ktoś może napisać coś o ekipie, która tam pracuje?
    ReviewUserIcon
    mirka

    08.07.2014 18:41

    Inne

    zabezpieczenia typu:bramki, klipsy, cokolwiek. Miałam kilka sytuacji ze złodziejami i uwierz mi nie były to miłe sytuacje
    ReviewUserIcon
    Edyta

    07.07.2014 20:07

    Inne

    Jak dla mnie cała ta firma jest beznadziejna. Zgadzam się z tym, że praca w Wojasie jest dla ludzi bez perspektyw.
    ReviewUserIcon
    Alina

    07.07.2014 16:22

    Inne

    to ze kierownicy mają po dwa salony, nie wynika z docenienia ich pracy tylko z oszczędności firmy, bo nie płacą im za dwa sklepy.Wiedzą jak ludzi podejść i to wykorzystują.
    ReviewUserIcon
    wojaska

    05.07.2014 10:07

    Inne

    Prawda jest taka ,że jak nadskakujesz regionalnym to masz dobrze .Są takie co wydzwaniają co chwila i choć źle wykonują swoje obowiązki nikt im nic nie powie .
    ReviewUserIcon
    wwwojas :)

    04.07.2014 20:42

    Inne

    Hej. Ciekawa jestem Nikita jakie wielkie ty masz perspektywy, że wygłaszasz tak śmiałe opinie. Generalnie nie wypowiadam się na forach, ale niektóre komentarze są naprawdę żałosne i obrażają ludzi, którzy pracują w Wojasie. Prawda jest taka , że praca nie jest zła. Pracujemy w ładnych salonach, mamy klientów na poziomie ( poza nielicznymi wyjątkami ;), pracy jest sporo, ale jeżeli zespół jest zgrany i pracowity nie ma z niczym problemu i jest czas pogadać, napić się kawy i iść po coś do zjedzenia na centrum. Demonizujecie pracę, a prawda jest taka, że praca jak każda inna, a nawet z premią można całkiem dobrze zarobić- aczkolwiek zależne jest to od salonu. Muszę się też zgodzić , że bardzo wiele zależy od kierownika salonu jak i kierownika regionalnego sprzedaży, jeżeli stosują chore metody to można odczuwać duży stres jak to opisuje dziewczyna ze Szczecina. Nie bójcie się chodzić na rozmowy do Wojasa jak pójdziecie na rozmowę to sami ocenicie czy warto tam pracować , już z rozmowy można się dowiedzieć jaką osobą jest kierownik jak się dobrze słucha :)
    ReviewUserIcon
    nikita

    04.07.2014 17:06

    Inne

    powiem tak, firma wiele wymaga ale w zamian nie wiele daje. Co mądrzejsi się zwolnili, a pracują ci co nie mają innych perspektyw.
    ReviewUserIcon
    x2x

    03.07.2014 23:04

    Inne

    Pewnie to było w Gdańsku ,tam wszyscy się zwalniają ....
    ReviewUserIcon
    xxx

    03.07.2014 16:41

    Inne

    Z tego co wiem nic się na lepsze nie zmieniło , więc nie będę robiła reklamy salonowi . I to w tym wszystkim jest plusem ,że nie siedzi się w pracy bezczynnie .
    ReviewUserIcon
    xxx

    02.07.2014 17:23

    Inne

    A ja żałuję ,że już nie pracuję w Wojasie . Bardzo lubiłam swoja pracę ,kontakt z klientem .Ludzi z którymi pracowałam mniej ,bo każdy robił sobie różne świnie . Zwolniłam się ,ale kiedyś jak będzie okazja na pewno będę się starała o pracę w tej firmie . P.S. Przestańcie narzekać bo naprawdę nie macie źle ...
    ReviewUserIcon
    Kasia

    01.07.2014 14:20

    Inne

    Pracowałam w jednym z poznańskich sklepów i nie polecam tego sklepu.Kiepskie wynagrodzenie,kierownictwo lepiej nie mówić.
    ReviewUserIcon
    pracownica

    28.06.2014 01:02

    Inne

    ja tam nie narzekam ,załogę mam zgraną,ufamy sobie,atmosfera jest świetna i tak jak ktoś tu napisał wcześniej to od nas zależy atmosfera od załogi,mam porównanie tej pracy z inną i nie mogę narzekać,jak sie premię wyrobi to spox,gorzej jak się trafi plan nierealny do wykonanie wtedy najniższa krajowa :(
    ReviewUserIcon
    ewa

    27.06.2014 21:46

    Inne

    jakie jest kierownictwo jeśli chodzi o sklepy w Poznaniu?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    nina

    27.06.2014 19:06

    Inne

    ja pracuje od kilu miesięcy i nic dobrego nie moge powiedziec o tej firmie, a pracowałam w kilku sklepach wcześniej. Przede wszystkim jest mnóstwo pracy, a ludzi wiecznie brakuje, 12h na nogach, nie ma czasu zjeść, a o przeriwe można pomarzyć.Premie (usunięte przez administratora)To mało?
    ReviewUserIcon
    Wojaska

    27.06.2014 20:05

    Inne

    Nie, jestem kilkuletnim pracownikiem. Sprzedawcą.
    ReviewUserIcon
    lala

    27.06.2014 16:49

    Inne

    Kierownicy są beznadziejni ,nic nie umieją zwalają pracę na podrzędnych pracowników.
    ReviewUserIcon
    Wojaska

    27.06.2014 20:04

    Inne

    Myślę, że pracować można długo, tylko trzeba chcieć pracować. Tyle :)
    ReviewUserIcon
    all

    27.06.2014 19:42

    Inne

    No tak w Trójmieście to już nawet nie ma kto sklepu otworzyć ! ciągła rekrutacja pracownicy na l4 a niby czyja to jest wina ?
    ReviewUserIcon
    Wojaska

    27.06.2014 07:59

    Inne

    Marto podziel się z nami swoją wyczerpującą wiedzą. Pewnie kierownik bije kijem, pensji nie płacą od pół roku i każą robić niestworzone rzeczy. Zapominacie wszyscy o jednej ważnej sprawie: PIENIĄDZE NIE LEŻĄ NA ULICY, atmosferę tworzą przede wszystkim tacy sprzedawcy jak ja i Ty. Jak ktoś chce na leżąco zarobić to trasy są pełne takich pań. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    zuza

    27.06.2014 16:51

    Inne

    Ty to chyba jakaś regionalna jesteś ???
    ReviewUserIcon
    niki

    22.06.2014 19:11

    Inne

    wszystko co piszą to prawda, marne płace, pracy ogrom i wszystko na zaraz. Firma oszczędza na wszystkim i wyzyskuje na maxa. Szczerze odrazam!
    ReviewUserIcon
    Wojaska

    06.06.2014 17:11

    Inne

    Witajcie, pracuję w tej firmie od dłuższego czasu, praca jak praca, za darmo pieniądze na koncie się nie pojawiają. Fakt, niektórzy wydziwiają, w niektórych salonach załoga, kierownicy są do bani. Ale nie jest to miejsce do obgadywania jakichś konkretnych ludzi jak pani z Plazy. Ludzie!!! Puknijcie się w czoło!!! Klienci to czytają.
    ReviewUserIcon
    mw

    06.06.2014 16:41

    Inne

    Witam Różne tutaj widzę opinie na temat pracy w Wojasie. Nie ma co uogólniać Ja pracuje od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony Atmosfera i warunki pracy bardzo ok.Czytałem opinie na forum i początkowo chciałem się wycofać.Cieszę się że tak nie zrobiłem.Skoro piszecie że jest źle to źle było w waszej ekipie/salonie ale to nie znaczy ze praca w Wojasie jest do bani. Tyle w temacie dla kolejnych czytających forum o pracodawcy
    ReviewUserIcon
    wojas

    06.06.2014 12:05

    Inne

    już ktoś napisał wcześniej że jest to forum o pracodawcach !!!
    ReviewUserIcon
    WOJAK

    06.06.2014 12:04

    Inne

    a czy jest z nią coś nie tak? zaraz wyciągniemy konsekwencję
    ReviewUserIcon
    Bajka

    24.05.2014 23:47

    Inne

    Hej, a o co chodzi ze stanowiskiem: kierownik do spraw visual marchendisingu? Wiecie coś o tym stanowisku? Dobrze płatne ?
    ReviewUserIcon
    Wojas

    19.05.2014 22:42

    Inne

    Niestety sprawa wygląda tak, że kierownik regionalny poiwnien być przykładem, a nie siać postrach ... Trudno dziś o osoby, które pracę traktują jak swoją pasję. Praca ciężka(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Agaaaa

    10.05.2014 01:32

    Inne

    To jest forum o pracodawcach :D
    ReviewUserIcon
    J

    09.04.2014 12:34

    Inne

    Zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy w Wojasie C.H Arkadia i poprostu żal. Rozmowa była przeprowadzona nie profesjonalnie, Pan Kierownik stwierdził że jest na tak i że zadzwoni po czym to samo powiedział mojej koleżance wiec chyba nie mógł się zdecydować bo do żadnej z nas nie zadzwonił -zachowanie pięciolatka. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marta

    09.04.2014 16:10

    Inne

    Haha może miał powód że nie zadzwonił? :D już takie głupoty wypisujecie że ręce opadają...osobiście wybrałabym z kredytem i (usunięte przez administratora). Wybór należy do każdego z nas, nikt nikogo d niczego nie zmusza. Jak Ci tak szkoda tych (usunięte przez administratora)to takiej pracy nie braknie.
    ReviewUserIcon
    k

    28.03.2014 19:43

    Inne

    Żal mi was wszystkich ja pracowałam w wojasie ponad trzy lata praca naprawde fajna. Nie rozumie jesli wam tak źle to co tam robicie. Naprawde żenada
    ReviewUserIcon
    Desperatka

    21.03.2014 08:16

    Inne

    Dzięki, jestem pozytywnie nastawiona, mam nadzieję że dostanę tą pracę. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    PRACOWNICA ...

    20.03.2014 00:24

    Inne

    WITAM DESPERATKĘ (usunięte przez administratora)PRACUJĘ OD ROKU,ZAŁOGĘ MAM ZGRANĄ,BYWAJĄ LEPSZE DNI W HANDLU I GORSZE ALE NIE ZAMIENIŁABYM TEJ PRACY NA ŻADNĄ INNĄ,NO MOGŁABYM LEPIEJ ZARABIAĆ ALE GDZIE DZIŚ DADZĄ ZAROBIĆ,WCZEŚNIEJ PRACOWAŁAM W INNEJ BRANŻY,WSTAWAŁAM O 3 W NOCY DO PRACY WIĘC DLA MNIE PRACA W WOJASIE JEST JAK U PANA BOGA ZA PIECEM :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.12.2013 11:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gosik

    15.12.2013 21:43

    Inne

    nie, oczywiście że nie dostałyśmy... co poniektórzy jak mieli szczęście rozpocząć pracę w tym roku to mogli popatrzeć jak ci "starsi" pracownicy dostali bon do wydania w Wojasie!!!
    ReviewUserIcon
    Desperatka

    19.03.2014 13:19

    Inne

    Witam wszystkich. Mam pytanie, czy jest ktoś zadowolony z pracy w Wojasie, chociaż jedna osoba? Jedna pozytywna opinia? Nadmienię, że od pół roku bezskutecznie szukam pracy, cv wysyłam chyba w kosmos bo przez ten czas miałam zaledwie jeden telefon w spr pracy, Wojas to druga firma która się do mnie odezwała, a jestem w sytuacji kiedy nawet ten tysiąc zł będzie dla mnie ratunkiem. Nie chcę kokosów, awansów, i nie wiadomo czego jeszcze, chcę pracy jakiejkolwiek.
    ReviewUserIcon
    zmęczona wojaska

    13.03.2014 21:59

    Inne

    Mam już dość pomiatania moją osobą w tej firmie, ale ciężko jest o pracę, poza tym mam dzieci, kredyt do spłacenia, trudno jest się przełamać , poza tym nie stać mnie na zmiane pracy bo to czasochłonne, taka jest rzeczywistość. Dlatego jest motywacja żeby tkwić(usunięte przez administratora) To dla 3 małych moich szkrabyów.. Pewnie gdybym miała inną sytuację życiową zmieniłabym prace od tak. Pozrawiam
    ReviewUserIcon
    AAAAA

    08.02.2014 18:31

    Inne

    Praca w Wojasie nie jest zła. Jeśli się ktoś stara można fajną premię wziąć ale podstawa to żenada nawet kierownik ma śmieszną kasę a wymagania ... Czy ktoś z was mył już witryny ?
    ReviewUserIcon
    Ania

    06.02.2014 16:14

    Inne

    Pracuję w tej firmie od ponad dwóch lat. Może w niebie to nie jest ale to jest praca ludzie!!! (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.