opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 43
    • 44
    • 45
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    dżemor

    15.03.2015 11:03

    Inne

    nie rozumiem jaki jest problem z wgrywaniem raportów? przy poprzedniej VM raporty również obowiązywały, a witryny były tak napstrzone, że nic nie było na nich widać, co więcej same musiałyśmy wymyślać ustawienie i wybierać modele, teraz mamy wszystko ładnie i prosto podane. Szukacie problemu nie tak gdzie trzeba.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.03.2015 07:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    w_ryłko?

    15.03.2015 10:44

    Inne

    Ja akurat uważam że Pani Ela jest właściwa osoba na właściwym miejscu.nie wiem skąd hejt na jej osobę.Kompetentna i zna się na swojej pracy. Co do komunikatów/zmian są czytelne i do wykonania w ciągu dnia pracy.Owszem mogły by przychodzić trochę wcześniej niż po 18 dnia poprzedzającego obowiązywanie instrukcji.Nie wiem skąd te personalne ataki na osoby pracujące w naszej firmie.Może region w którym my pracujemy jest jakiś normalny.Wspólnym mianownikiem na pewno są żałosne zarobki i związany z tym spadek motywacji.
    ReviewUserIcon
    mm

    14.03.2015 00:21

    Inne

    Może zatem czas zebrać się większą ekipą i zrobić porządek ?:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.03.2015 23:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mm

    14.03.2015 14:50

    Inne

    No więc same widzimy co się dzieje :/ przez dwa lata wzięłam trzy premie wysokości (usunięte przez administratora)zł bo przecież za wskaźniki ucinają :/ Dla ludzi, którzy są twarzami Wojasa 500 tys. można znaleźć a dla pracowników nawet 100 zł podwyżki nie ma:/ kpina. ale póki się na to godzimy to chyba tak będzie.
    ReviewUserIcon
    wszystkowtemacie

    13.03.2015 23:08

    Inne

    Racjonalna- Twoja wypowiedź to taka kropka nad i w całym tym wojasowym temacie. Motywacja.... bez niej nic się nie osiągnie. Motywowanie pracowników należy do najważniejszej funkcji pracodawcy. Im jest ona większa tym większa jest efektywność i zadowolenie z wykonywanej pracy. W tej firmie motywowanie pracowników jest na szarym końcu. Przykre... Właśnie tak siedzę sobie czytam te wszystkie komentarze i już w zasadzie powinnam zacząć pisać wypowiedzenie bo nic się nie zmieni w tej firmie. Póki (usunięte przez administratora)nie pójdzie po rozum do głowy a nie pójdzie bo ma wywalone na te wszystkie sklepy, grubą kasę robi na czymś innym (hotele, termy, wojsko) a salony to tylko przykrywka. Nie rozumiem tylko dlaczego człowiek, który odniósł sukces ciężka pracą zupełnie nie szanuje ludzi.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wojasek

    13.03.2015 21:32

    Inne

    no my też uśmiałyśmy się do łez:)) nic dodać nic ująć:)))
    ReviewUserIcon
    heh

    13.03.2015 17:17

    Inne

    Weszłam znowu na to forum bo koleżanka, która jeszcze pracuje w Wojasie powiedziała że się dzieje no i miała rację!!Ja zwolniłam się z rok temu i LUDZIE to była najlepsza decyzja w moim życiu! Nie czekajcie, praca jest i uwierzcie mi że inne firmy potrafią szanować pracowników.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ...

    13.03.2015 15:19

    Inne

    Byłam w jednym ze sklepów kilka lat kierowniczka w zeszłym roku zaryzykowałam i się zwolniłam bo to co się zaczyna dziać to tragedia... I nie żałuję tego teraz jestem nowym człowiekiem a nie chodzącym kłębkiem nerwów - polecam wszystkim :)a wytrwałym życzę powodzenia
    ReviewUserIcon
    kmdobiedry

    13.03.2015 14:03

    Inne

    No widzicie bo przecież trzeba docenić dotychczasowych i nowych klientów z okazji 25-lecia firmy...ale sprzedawców i kierowników to już doceniać nie trzeba. Może by tak z okazji 25-lecia dać chociaż pracownikom z dłuższym stażem bony jak klienci codziennie będą wygrywać po 250 zł. (usunięte przez administratora).Kiedyś pracowało się lepiej w tej firmie , a teraz mimo wielkiej sympatii do marki muszę szukać innej pracy , bo tego się znieść nie da. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    miki

    13.03.2015 14:30

    Inne

    Każdy kto pracuje w tej firmie długo wie o czym tu mówimy. Tyle lat oddania... zaangażowania w pracę... w życiu człowiek nic nie ukradł...pilnuje sklepu jak oka w głowie a tu takie podziękowanie. Przykro się robi że nikt nas nawet nie doceni. Nie wiem dlaczego POLSKA DOBRA FIRMA traktuje swoich pracowników jak ROBOLI.
    ReviewUserIcon
    dżemor

    13.03.2015 14:26

    Inne

    Jak już dostaniemy nowe koszule to są coraz gorszej jakości, ostatnia partia dla nowych dziewczyn wygląda jakby była z papieru.
    ReviewUserIcon
    goszka

    13.03.2015 13:40

    Inne

    Im się chyba coś pomieszało w głowach !!! Widzieliście jaki przed chwilą przyszedł komunikat ???? Wszystkie botki i trzewiki na tył, to rozwali cały vm sklepu!! Bo akcja promocyjna jest na dwa dni !!! No nie mogę w to uwierzyc, i jeszcze masz dziś zostać po godzinach czego dowiaduje się w ten sam dzień !!!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    marylin

    13.03.2015 11:48

    Inne

    idac za rada nowego dyrektora masz sledzic trendy, nowosci Wojasa, znac na pamiec katalog i strone internetowa no i wiedziec kiedy przyjdzie dostawa w jakiej ilosci i co w niej bedzie. Czy dzial produktu albo KM wiedza czego (usunięte przez administratora)od nas oczekuje??(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    estee

    13.03.2015 11:32

    Inne

    Bardzo dużo macie racji w tym co piszecie. Prawda jest taka, że (usunięte przez administratora)nie zrobił nic konkretnego w tej firmie. Ciągle wymyśla jakieś dyrdymały, które tylko komplikują pracę. Zaakceptowane przez niego instrukcje mają błędy ortograficzne!!! o fleksji i składni nie wspominając, a taki przecież Pan Dyrektor wykształcony, gdzie tylko można dopisuje mgr przed nazwiskiem. Parodia. Instrukcja obsługi klienta to dopiero śmiech ... przygotowana niby przez regionalną z Wrocławia jest niczym innym jak skróconą wersją szkoleń , które zostały opracowane za czasów dyrektora B.G - a to co jest tam napisane szkoleniem nazwać nie można. Kiedyś za czasów B.G dostawaliśmy szkolenia, materiały na temat produktów, skór , na temat tego co sprzedajemy. Na tym się K.M powinien skupić a nie na wymyślaniu zakupu obuwia na raty. Ale K.M uważa , że chyba po pracy , w domu , sami mamy wyszukiwać informacji o produktach , które sprzedajemy, a to wszystko za najniższą krajową. Brawo za tok myślenia. I kierownik w salonie jest od wszystkiego , ma szkolić, motywować , zarządzać , pilnować , rozliczać , robić absolutnie wszystko ale pieniędzy za to nie dostanie. K.M ogarnij się wreszcie bo doprowadzisz firmę do ruiny. Wszystko spychasz na regionalnych i kierowników salonów, może byś się wziął d roboty i pomyślał jak rozwiązać problemy. Kasa na samochody jest, na bony jest a dla pracowników 100 zł podwyżki nie ma? Czy oni naprawdę myślą , że loteria jakaś wpłynie na wyniki sprzedaży ...hallo???? Cyrk na kółkach.
    ReviewUserIcon
    wojaska

    12.03.2015 19:00

    Inne

    Jak słowo daję miałam tyle nadziei i chęci przyjmując się do tej pracy. Myślałam w końcu firma na poziomie będę mogła się uczyć i rozwijać. Było we mnie tyle zapału i chęci do pracy....a teraz co? Czuję że się wypalilam zero motywacji i chęci do pracy. Dlaczego? Dlatego że nas pracowników się nie szanuje(usunięte przez administratora) Nagrody? Za co! (usunięte przez administratora).Nasz sklep od września premii nie dostał :( dziewczyny się wypalily. ....Szkolenie w tej firmie? Rzecz nie możliwa. (usunięte przez administratora) Koszule dostajemy nie powiem ale jak w nich wyglądamy? (usunięte przez administratora)Panie prezesie najwyższa pora spojrzeć w kierunku ludzi i zastanowić się nad zmianami w kadrach. Zwalnia pan ludzi którzy nas motywują do pracy i tak szczerze mówiąc jest jedynym motorem który pcha nas do przodu i każe walczyć.
    ReviewUserIcon
    Luiza

    11.03.2015 22:01

    Inne

    To przeciez nic nie da:(
    ReviewUserIcon
    Luiza

    12.03.2015 03:25

    Inne

    Jest goraco ale przeczekaja okres jak my sie uspokoimy... Niestety historia lubi sie powtarzac:(
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    12.03.2015 01:59

    Inne

    Faktycznie wyniki finansowe są coraz to gorsze , ciągłe promocje które proponuje (usunięte przez administratora)popsuły wizerunek marki doszczętnie .Jak widzimy e-maile które w tytule mają teks PARĘ SPRAW INFO to śmiać się chce z tego czubka co to pisze.On nigdy w sklepie nie był, a p...li jak wyśmienity znawca tematu.To czub nad czuby czubem podpierany co czuba se zatrudnił który do bankructwa doprowadził czeską markę na Polskim rynku. Czub do czuba lgnie.To ma prezes teraz team czubów.
    ReviewUserIcon
    kama

    11.03.2015 22:21

    Inne

    Pracownikom dają po (usunięte przez administratora)zł premii a samochody w gratisie rozdają klientom??? na to są pieniądze?? może wymienicie koszule pracownikom albo jakieś obuwie pracownicze? ale nie, w tej Firmie pracownik jest na szarym końcu, wcale sie nie liczy! róbcie tak dalej a sami staniecie za kasą(usunięte przez administratora)bo nikt normalny i ceniący swoją wartość nie przyjdzie do pracy w Wojasie.
    ReviewUserIcon
    inna

    11.03.2015 21:38

    Inne

    Nie da się ukryć że dzieje się coraz gorzej i nie dziwi fakt że w końcu to wychodzi na jaw. Taka jest prawda... największy problem firmy leży w najwyższych szczeblach. Dyrektorzy mają wymagania a brakuje im wiedzy na podstawowe tematy to ze pokończyli nie wiadomo jakie prestiżowe szkoły nie znaczy że mają pojęcie o swojej pracy. (usunięte przez administratora) Prawda jest taka że każdy z nas ma gdzieś to puste gadanie bo dobrze wiemy że nic z ich teorii nie ma potwierdzenia w praktyce. Szkoda że Prezes tak dłużej firmy z taką długą tradycją nie widzi że tacy ludzie niszczą to co budował tyle lat. Nam potrzebny jest dyrektor, który wie co to znaczy praca! Nie wysyłanie maili! Który słucha i rozumie, a przede wszystkim ma szacunek do ludzi. Za te pieniądze, które dostajemy nikt nie da sobą pomiatać. Jeśli zarząd się nie zmieni kiepsko widzę przyszłość firmy!
    ReviewUserIcon
    Marycha

    11.03.2015 20:59

    Inne

    Tak, wreszcie prawda na forum! Smutno mi się robi gdy po kilku latach pracy i zaangazowania w zamian dostaję brak szacunku i kilka złotych. (usunięte przez administratora)Zero wsparcia i motywacji ze strony regionalnej. Najlepsi pracownicy po kolei odchodzą. Firma niszczy się sama od środka. Mają profesjonalne ioddane zespoły i zamiast to szanować wolą powiedzieć ze swieza krew zawsze się przyda jezeli są zwolnienia. Kiedy im coś trzeba to jestesmy super, ale kiedy my zaczniemy wymagać to usłyszysz ze jak sie cos niepodoba to na twoje miejsce jest 20 osob chętnych. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracwonik

    11.03.2015 19:52

    Inne

    co fakt to fakt pensja kierownika sklepu po kilku latach pracy jest powalająca.......... naprawdę chyba czas na zmiany bo zamiast do przodu człowiek się cofa wymagania rosną a pensja zmalała.....
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ...

    11.03.2015 19:51

    Inne

    W końcu zaczęliście pisać opinie które mają sens bo wcześniej szkoda było oczu na czytanie bredni jakie były wypisywane... Problem leży na szczeblach wyższych, czyli tam skąd wychodzą polecenia i gdzie są podejmowane najważniejsze decyzje od których zależy wizerunek firmy. Jak widać w firmie Wojas bardzo to szwankuje. Nie można winić za to tych którzy słuchają i są od wykonywania tych poleceń. (usunięte przez administratora)Po co interesować się sytuacją jaka panuje na salonach i zapleczach? lepiej wymyślić nowy, "lepszy" system premiowania pracowników i jak usuwać z firmy osoby które z jakiś powodów zawadzają i zastąpić je kimś "lepszym". Zmiany personalne powinny rozpocząć się od szczebla Dyrektora Zarządzającego Sprzedażą, który nie robi nic by poprawić sprzedaż na salonach, by polepszyć standardy obsługi, by doszkolić personel w sprzedaży. Czy w tej firmie ktoś kiedykolwiek słyszał o szkoleniach ze środków dodatkowych, z obsługi klienta, z procesów reklamacyjnych, itd? Wymagać każdy potrafi a dać coś w zamian, już nie jest tak łatwo. Prawda jest taka, że personel na salonach zmienia się zbyt często, a to z tego powodu, że te najniższe szczeble firmy robiące najwięcej nie czują się doceniane. Jakich kart przetargowych ma użyć kierownik by zachęcić do pracy w tej firmie? Pensja (usunięte przez administratora)zł brutto? Premia 3 zł? (usunięte przez administratora)Nie wspominając już o warunkach panujących na zapleczach salonów. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ulalala

    11.03.2015 15:14

    Inne

    Co prawda to prawda... firma kompletnie nie szanuje pracowników. My którzy pracujemy na tych pożal się Boże dyrektorów i nowe twarze firmy dostajemy 5 zł premii i (usunięte przez administratora)-śmiech. Zamiast w końcu zrobić porządek i zmotywować ludzi którzy naprawdę się starają zatrudniają nowego Pana (usunięte przez administratora), który twierdzi że jest wielce doświadczony, a zamiast poznać strukturę pracy firmy jeździ po salonach i traktuje ludzi jak śmieci, nie potrafi słuchać tylko "mądrościami" rzucać i na każdego patrzy z góry. No ale skoro Pan Prezes myśli że ten człowiek coś ulepszy to życzę powodzenia. Nie wiem jak można być tak ślepym, do zwolnienia poszli nie Ci co powinni, KM firmę pogrąża, a tu następny gbur. Nic lepiej nie będzie zaraz wszyscy stąd odejdą, bo nikt z tymi gburami nie będzie chciał pracować. Może wtedy Pan przejrzy na oczy, byle nie było za późno.
    ReviewUserIcon
    5678

    11.03.2015 14:48

    Inne

    W końcu konkretne opinie na temat naszej firmy i kadry zarządzającej.Panie Prezesie,zwalnia Pan konkretnych,rzeczowych pracowników,którzy potrafili wysłuchać,rozmawiać,wspierać i motywować nas pracujących w salonach.Przecież dzięki nam ,pracownikach,ta firma prosperuje.To od nas wszystko się zaczyna,to my wkładamy swój wysiłek.Zatrudnił Pan nowego DO,który nie potrafi i nie chce rozmawiać z nami.To jest osoba,która nie przepracowała ani jednego dnia w sklepie i nie wie jak to powinno wyglądać.A teorie każdy z nas może mieć w małym palcu,jednak w praktyce to wygląda całkiem inaczej.Zapraszamy na kilka dni (usunięte przez administratora)żeby popracowali w salonach.Przyjęli dostawę,rozłożyli ją w magazynie lub sali sprzedaży,wdrożyli zmiany vm,spakowali wysyłkę,zajęli się jeszcze wieloma innymi sprawami i do tego obsłużyli klienta i to wszystko w jeden dzień.Myślę,że żaden z nich nie dałby rady,padli by po kilku godzinach.A my musimy to robić za(usunięte przez administratora) i tak jest ciągle źle.Regionalni robią co mogą,żeby regiony osiągały jak najlepsze wyniki,ale co z tego jak my żadnej motywacji od strony firmy nie otrzymujemy.(usunięte przez administratora)Żenada to co się ostatnio dzieje.A niby Firma poważna i konkretna.Panie Prezesie proszę się ocknąć bo firma zejdzie całkowicie na psy.
    ReviewUserIcon
    Kubusia

    10.03.2015 23:34

    Inne

    Ja mam też już serdecznie dość ludzie odchodzą ja sobie rady z tym nie daję. (usunięte przez administratora).Reklamacji na buty codziennie kilka , Wyniki mam straszne, (usunięte przez administratora) Podobno w całej Polsce masowo ludzie do konkurencji odchodzą, ale się nie dziwie jak konkurencja płaci krocie więcej i szanuje pracowników. Ja mam dość , nie decydujcie się na pracę tutaj nigdy przenigdy , przestrzegam , ostrzegam , uciekajcie. Cześć Kubusia vel Kubson ja zostałam sama.
    ReviewUserIcon
    kama2

    10.03.2015 23:13

    Inne

    Wow nareszcie ktoś napisał kilka szczerych słów o tej Firmie. Rozstałam się z nią pół roku temu. Teraz pracuję u konkurencji gdzie pakiet medyczny i karta Multisport jest standardem. A w Firmie Wojas chociażby zwykła woda stanowi problem. Dlaczego nikt nie zainteresuje się Funduszem Socjalnym dla pracowników Wojas Trade Sp z o.o. Raz starałam się cokolwiek na ten temat dowiedzieć bo należy się pracownikom jak psu zupa a zostałam wyśmiana. To jest porządna firma??? Ludzie, odradzam Wam prace w Wojasie, nie popełniajcie mojego błędu.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    07.03.2015 20:26

    Inne

    Błażej nie szanował ludzi? to chyba z innymi ludźmi pracowaliście,nie pracuję już w Wojasie ,ale takiego Regionalnego nie było i nie będzie w regionie Wawa. Narzekanie jest fajne i obrażanie ale podanie imienia i nazwiska to już się każdy boi bo pewnie siedzicie w sklepach i piszecie te głupie opinie zamiast coś robić w tej sprawie ,petycję kierowników powinny być poparte podpisami sprzedawców. Ale po co,przyjdzie ktoś nowy to zobaczycie jak będziecie narzekały. Człowiek z takim doświadczeniem znajdzie szybko prace a Wy jak nic nie robicie to dalej nie będziecie robić i narzekać jakie to zarobki,jakie to wymagania. szkoda mi Was
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.03.2015 22:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    No

    07.03.2015 09:20

    Inne

    Dobrze piszesz,racja to racja:)pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.03.2015 22:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Luiza

    04.03.2015 14:05

    Inne

    A skąd wiesz jakie mamy wyniki???? I kto z kim się zna? Może ty jesteś tym regionalnym na wylocie? kpina!
    ReviewUserIcon
    wojowniczka

    01.03.2015 19:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)jest najlepszym szefem jakiegokolwiek w życiu miałam. Dużo nas wszystkich nauczył, traktował ludzi po ludzku i z szacunkiem. Nie zgadzam się z Jego odejściem cały region powinien pisać petycję. Nie możemy Go puścić!!!
    ReviewUserIcon
    xyz

    02.03.2015 19:05

    Inne

    Jak ci nie pasuje, to się zwolnij :P
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.03.2015 21:32

    Inne

    Od lat nie jestem pracownikiem i śmieje sie z takich jak ty leniuszkow:) przyjdzie nowy i będzie ganiał do roboty:)w końcu może ktoś was ogarnie:)a to forum uwielbiam czytać,tylu flustratow w jednym miejscu:)
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    27.02.2015 10:30

    Inne

    Do marca tzn cały marzec będzie?
    ReviewUserIcon
    niechcemyblazeja

    26.02.2015 16:00

    Inne

    Co do regionalnego szkoda ze tak wyszło ze jednak zostaje(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    warszawka

    26.02.2015 10:30

    Inne

    Oddajcie nam naszego regionalnego!
    ReviewUserIcon
    popieram_warszawkę

    26.02.2015 13:39

    Inne

    Chcemy (usunięte przez administratora)z powrotem!!!
    ReviewUserIcon
    północ

    25.02.2015 20:05

    Inne

    Pewnie że mamy lepiej bez M.T ,nowa regionalna jest bardzo w porządku .Miejmy nadzieję ze taka pozostanie :)
    ReviewUserIcon
    wojaska

    20.02.2015 21:50

    Inne

    a jak tam w sklepach północ ?? lepsze juz macie życie bez szanownej M.T... ??
    ReviewUserIcon
    aga

    17.02.2015 22:21

    Inne

    Pracowałam i nikomu nie polecam.Roboty full i do tego masę papierologi.Czasami brak czasu na obsługę klienta. Nie wspomnę już o regionalnych....
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.02.2015 16:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ...

    16.02.2015 19:16

    Inne

    Skoro dostałaś dokumenty to musiałaś być na inwenturze i/lub podpisać odpowiedzialność czyt. braki. Bardzo dobrze, że Wojas się wziął za tych co odeszli. Do tej pory było tak, że jak ktoś się zwolnił to nie brał odpowiedzialności za inwentaryzację, czyli płaciły za to osoby, które zostały. Udanego spłacania :D
    ReviewUserIcon
    edi

    16.02.2015 20:17

    Inne

    Bzdura z podstawy wynagrodzenia nie mogli obciąć jedynie z premii
    ReviewUserIcon
    edi

    13.02.2015 22:43

    Inne

    Pracuję rok i jestem zadowolona. Nie gadajcie bzdur, że tak się trzeba narobić bo to fantazja. Są dni kiedy jest dostawa , zmiana aranżacji itp i fakt trzeba zostać po godzinach, ale są one do odbioru i to jest zgodne z przepisami kodeksu pracy. Praca czysta i przyjemna. Nasz RKS też super facet. Bardzo pomocny, nie krzyczy, spokojnie wytłumaczy itp. Plany owszem czasami wysokie, ale nie nierealne do zrobienia!!! Trzeci miesiąc nie biorę premii i trudno..... ale nie mówcie mi że tak tyrać trzeba bo to bzdura! Firma fajna, praca lekka, wynagrodzenie....jak wszędzie. Ja nie narzekam, aczkolwiek jedyne co to mogli by dla pracowników ogarnąć karty Multisport, jakiś fundusz socjalny, a tego niestety nie ma :( szkoda. Ja polecam
    ReviewUserIcon
    Wojas

    13.02.2015 13:25

    Inne

    Pracowałam w wojasie i nie polecam. Więc po pierwsze (usunięte przez administratora), zero premii ponieważ progi sprzedazowe narzucają nierealne. Kierownictwo wszystkie sprawy zrzuca na personel, nie szanuje ludzi.(usunięte przez administratora)Inwentaryzacje po nocach a następne 2 kolejne dni po 12h do pracy.. (usunięte przez administratora) Zero pochwał, mimo ze stajesz na rzesach by wszystko było zrobione na tip top(usunięte przez administratora)GORA? Nikt nic nie wie nikt ci nie umie pomoc. Co do ekipy mi sie trafiła na prawdę świetna, wszyscy bylin ze sobą zgrani co chyba innym nie pasowało. (usunięte przez administratora) TAKA WIELKA ZNANA I BOGATA FIRMA TO SPOKOJNIE (usunięte przez administratora) tys. . Moze warto pomyslec o podniesieniu zarobkow, moze wtedy utrzymacie swoich dobrych pracownikow...
    ReviewUserIcon
    ex pracownica

    13.02.2015 11:09

    Inne

    NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM A W SZCZEGOLNOSCI PRACY W JEDNYM Z WARSZAWSKICH SKLEPOW, W SAMYM CENTRUM. (usunięte przez administratora) PLACA MINIMALNA WRECZ, PREMI PRAWIE WOGOLE NIE WIDZISZ BO TARGETY NARZUCAJA SPECJALNIE WYSOKIE BY JAK NAJMNIEJ PRACOWNIK ZAROBIL. ODRADZAM W 100% PRACE TAM. PRACOWALAM W WOJASIE ZBYT DLUGO, ZBYT DLUGO SIE TAM MECZYLAM. A TRAKTOWANIE PRACOWNIKA JAK SMIECIA. JUZ NIE BEDE PISALA NIC O ''WAZNIAKACH'' FIRMY, POPROSTU SYF :)
    ReviewUserIcon
    kiki

    12.02.2015 13:56

    Inne

    Po ponad rocznej współpracy z TĄ firmą mogę już wiele powiedzieć. Najlepiej byc kierownikiem sklepu - nie robi się NIC (bo od tego są pracownicy, którzy mogą tyrać! po 12h + zmiany aranżacji (usunięte przez administratora) przyhcodzą do pracy po 3 dni pod rząd po 12h, bo przecież, nie mają prawa być zmęczeni). Wymagania są na poziomie ogromnym! Za pensję nie przekraczającą żadnego progu, istne minimum... Premia nie osiągalna prawie nigdy(usunięte przez administratora)Fakt faktem organizowane są szkolenia przez Kierowników sklepu, ale na ten temat szkoda słów, bo czytanie z kartki co mamy robić i jak, to już totalna żenada. Wypowiedzi w podstawówce są na bardziej rozwiniętym poziomie. (usunięte przez administratora) O wszystko trzeba się starać, załatwiać i upominać samemu, żaden Kierownik sklepu, ani tym bardziej RKS (tutaj region śląsk) nie pomoże w niczym, bo sami niewiele wiedzą. RKS robi wszystko tylko i wyłącznie na swoją korzyść, gdz zadaje mu sie proste i oczywiste pytanie nie zna na nie oczywiście odpowiedzi.(usunięte przez administratora)Kontrola najmniejszego pyłku kurzu na półce, mazy na szybie od razu była odnotowana w odpowiedniej karcie, bo przecież Wojas to sklep w którym sprzedaje się żywność i kurz z półek powinien być ścierany parę razy dziennie:D (usunięte przez administratora) Praca w takich miejscach nie uczy niczego, człowiek cofa się tylko w rozwoju, bo obiecywanie "rozwoju zawodowego, szkolenia" nie ma pokrycia w praktyce. (usunięte przez administratora)Praca w "rodzinnej" firmie, z tradycjami - jak głoszą bilbordy, "od środka" wygląda ZUPEŁNIE inaczej.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.