Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

klaudia

rozmowa przebiegła tak jak wszędzie. kobietka pytała mnie o doświadczenie, od kiedy mogę zacząć i czy będę mieć problem z dojazdem. po krótce opisała mi jak wygląda praca i tyle. nie ma się czego bać ani jakoś specjalnie przygotowywać.

Ptysia

Czy pracownicy sklepu maja jakies znizki na kolekcje? W mojej poprzedniej pracy cos takiego mielismy.

ale

Umowa o pracę to żaden rarytas, biorąc pod uwagę, że ze zlecenia także płacone są składki. Proponuję przyjechać z Nowego Targu do któregoś z większych miast, wejść do sklepu i zobaczyć jak stoją tam cienie ludzi. Za najniższą krajową to nie da się żyć tylko egzystować!

iza

czy wy sie jakos do rozmowy kwalifikacyjnej przygotowujecie? bo im wiecej o tym wszystkim czytam to tymbardziej glupieje.

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

MODLISZKA

Error'ku wiem o czym mówię bo przy tym pracowałam, i decydowałam o wysokości wypłat. Pozdrawiam.

Martyna

Wie ktoras jak dlugo szukaja juz kogos do Legnicy, wrocilam wlasnie z urlopu i moge teraz na spokojnie nowej pracy szukac. A taka praca to by mi odpowiadala.

sikorka

jeśli w dalszym ciągu oferta jest przyklejona do szyby w salonie lub znajduje się w czeluściach internetu to raczej oznacza, że jest dalej aktualna.

Pokręcona

Czym dojechać do Galerii Wileńskiej? Właśnie się przeprowadziłam do chłopaka, zaprosili mnie na rozmowę i nie mam pojęcia jak tam trafić bo tak średnio poruszam się po Warszawie.

MODLISZKA
@Pokręcona

strona ztm lub jak dojadę, naprawdę nie wiesz czy jest to sposób żeby zainteresować innych do pracy w tej firmie , taki sztuczne zainteresowanie "Wspaniałą Pracą w Wojasie", w dobie smartfonów i wszechobecnego internetu????? Jeśli naganiacie maluczkich to róbcie to z głową , a i zmieniajcie loginy , bo to śmiech jak użytkowniczka Milena ciągle szuka pracy i się pyta o to samo, albo inny mówi że wypłata na czas, owszem nie zdarzyło się żeby płacili po terminie, ale też NIGDY NIE WYPŁACILI TYLE ILE SIĘ WYPRACOWAŁO, ZAWSZE POWTARZAM - ZAWSZE!!!!! URYWALI PREMIE I TEGO SIĘ NIE WYPRĄ.

Szukam

Do galerii bronowice szukają w Krakowie, dla mnie za daleko ale może ktoś będzie chciał.

druidka

problemu trzeciego swiata haha. nie pomyslalas zeby zadzwonic do salonu i zapytac sie o zmiane terminu rozmowy? wydaje mi sie, ze zawsze mozna sie jakos dogadac.

madziara

gdzie wy znajdujecie te oferty? ja szukam i znalezc nie potrafie.

Chilli
@madziara

Wujek zawsze prawdę Ci powie i wskaże drogę

Jagoda

Czy pierwszą umową jaką dostaje się na salonie jest umowa o pracę? Jeśli tak to na jak długi okres? Wiecie moja koleżanka od razu dostała na pół roku tylko, że poszła na rozmowę z polecenia innej koleżanki.

e?

A gdzie Basia niby wyśmiewała się? Widzę że w tej firmie opinie piszą ludzie niedokształceni...:( może warto by było skończyć jakąś szkołę albo chociażby zrobić kurs czytania ze zrozumieniem? Co do niemożności przyjścia na rozmowę ze względu na wesele...ktoś zapłacił grube pieniądze aby goście byli odpowiednio ugoszczeni, i naprawdę rozmowa w wojasie to nie jest oferta na miliony, można ją przełożyć. Zobowiązania wcześniejsze są ważniejsze. A najniższa krajowa to jest wszędzie :D

Basia

Jak długo może trwać rozmowa kwalifikacyjna? Sytuacja wygląda następująco, zaprosili mnie, ale w ten dzień już jestem umówiona do fryzjera jadę na ślub itd. i muszę przyzwoicie wyglądać. Niestety nie wiem czy dam radę być na czas u fryzjerki.

sassy girl

są teraz do warszawy i okolic jakieś przyjęcia na salon? proszę piszcie bo z chęcią bym sobie dorobiła.

Renata
@sassy girl

Jeśli chodzi o Warszawę do widziałam ogłoszenie w salonie w Galerii Mokotowskiej.

jula
@sassy girl

widziałam, że szukają w piasecznie i warszawie, ale w którym centrum dokładnie kogoś potrzebują to nie wiem. musiałabyś pojeździć i popytać.

amaretto

może mi ktoś opisać jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna w wojasie?

Bożenka

Pracowałam w firmie odzieżowej jako kierownik salonu przez jakieś 10 miesięcy. W ofercie wymagany jest rok. Może to i głupie pytania, ale mam szanse? Bo parę razy tak się naciełam, że mnie nie chcieli ze względu na niewystarczające doświadczenie zawodowe.

xyz
@Bożenka

Rok doswiadczenia - chyba w pracy ogolnie :P

Sylwix

Gdy czytam te ogłoszenia o pracę to czuje się nieco przerażona opisami w stylu 'wysoka motywacja wewnętrzna' aż strach pomyśleć jak wygląda rozmowa.

kasiunia
@Sylwix

taka forma ogloszen przewija sie wszedzie. a rozmowa moze wygladac zupelnie inaczej. kilka pytan i wista wio.

Ja pomimo iż niebyłam w pracy a koleżanka zginęły dwie torby to i tak musiałam płacić , to sie nazywa sprawiedliwość umowy materialnej ( wspólnej)

wiola

pewnie podobne pytanie przewijalo sie setki razy, ale wysylacie zarowno cv jak i list motywacyjny czy samo cv?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.