Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

ania

Pytanie jak sie ubrac na rozmowe to chyba nie na mijescu... zapytaj mamy jak sie ubrac na pewno ci powie...

wika

mialyscie jakies szkolenie jak sie zatrudnialyscie czy to jest od razu taki skok na gleboka wode.

Monia

Może mi ktoś przybliżyć jak wygląda sposób naliczania premii? Jak to wygląda?

Editttt

Szukają w Bielsku do wszystkich Salonów. Zwolnili się kierownicy ,zwalniają pracownicy ! Kadra zarządzająca chyba pomyliła stanowiska :) Doprowadzili do tego że nikt z nimi nie chce współpracować ! Z całego serca odradzam wszystkim pracę w tej firmie !!! Omijajcie szerokim łukiem !!!!

Emi
@Editttt

jakieś szczegóły tej afery w Bielsku?

lalala
@Emi

jaka afera? co się stało?

Nana2

Ale jakiej afery? Żadnej nie było, tylko kiero znalazł lepszą pracę i tyle

Nana2

Ale jakiej afery? Żadnej nie było, tylko kiero znalazł lepszą pracę i tyle

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

narvana

nie panikuj troche czasu musi uplynac zanim oni te wszystkie cv przejza, ustawia rozmowy to jednak tydzien to malo.

iza

ile czekałyście na telefon po złożeniu cv? bo minął tydzień i jeszcze nikt się ze mną nie skontaktował

Ola

Oferta to Reduty jest z końca grudnia, swoją drogą skoro oferta dalej wisi to jest aktualna.

jagoda

jaką umowę dostaje się na początek?

Paula

Do Plejady w Sosnowcu szukają kogoś na cały etat? Nie napisali o tym w ofercie dlatego pytam.

madzia

jak przebiegaja zmiany? normalnie po 12 czy chodzicie na 6? sa jakies weekendy wolne? bylam na rozmowie i oto sie nie zapytalam.

CeCe

Czy słyszał ktoś może o otwarciu nowego salonu na terenie Wrocławia? Budują jakieś nowe centrum to może i nowy salon otworzą.

iwona

od kiedy szukaja kogos do atrium reduty w warszawie? nie wiem czy aplikowac czy nie.

Pozdrawiam

Jeśli ktoś z Was dostał notę obciążeniową za inwentaryzacje sprzed ponad roku to odpisujecie tak: "W odpowiedzi na pismo z dnia ... zgłaszam zarzut przedawnienia roszczenia z godnie z treścią art. 291 §2 Kodeksu pracy." Już się nawet nie odezwą.

Neonidas
@Pozdrawiam

Żartujecie ! Takie akcje u Was są ?! Szok !

aneta

a w swidnicy nie szukaja czasem kierownika salonu? bo na taka oferte trafilam, to raczej wtedy szukaja kogos na caly etat.

Hanka
@aneta

Hmm wydaje mi się, że do tego salony akurat szukają dwóch osób. W sensie pracownika i kierownika, przynajmniej dwie oferty pracy widziałam.

Dorota

Powiedźcie mi jak mam się ubrać na rozmowę? Na luzie czy lepiej elegancko? Długo siedziałam w domu i teraz w końcu ktoś do mnie zadzwonił i sama nie wiem jak się powinnam do rozmowy przygotować.

Koralowa pogoda
@Dorota

ŻENADA TA FIRMA I TE KOMENTARZE!!!! Ale tani pr hahahaha, ciekawe czy ten co pisze te posty, a propo zatrudnienia i blablabla dostaje za to pieniądze. Poczytajcie komentarze z przed roku, za nim kogoś od tego zatrudnili - to jest cała prawda o WOJASIE! NIE POLECAM NAJGORSZE WROGOWI TEJ PRACY!

khaleesi
@Koralowa pogoda

Koralowa, zalezy gdzie to ra, a dwa, że w firmie sporo się pozmieniało. U mnie na przykład i w kilku znanych mi sklepach mojego regionu jest całkiem ok. Fajni ludzie i motywujący, gwarantowany! system pensji - to akurat prawda. Ile wypracujesz tyle masz. Dla leserów nie ma miejsca. A w dobrym zespole dzialającym po kolezeńsku i z fajnym kierownikiem mozna sobie przyjemnie propacować i wypracować niezłą kasę jak na prace w galerii. PS. pracuję w sklepie, nie jestem z PRu :)

kasia

do ktorego salonu poszukuja kogos do bielska? widzialam ogloszenie, tylko nie wiem o ktora galerie konkretnie chodzi.

patka
@kasia

powinni napisac w ogloszeniu o jakie ch chodzi ;) moze wroc do oferty

Marzena

W jakim wymiarze poszukuja kogos do galerii swidnickiej? Caly etat czy moze pol?

angelika

szykują się teraz jakieś przyjęcia na halę? wiecie coś może w temacie

niezadowolona

Serdecznie nie polecam, wyzysk totalny, inni mają taryfę ulgową a ty pracuj. Żenada a nie firma, premii nawet porządnie nie potrafią wypłacić. Wieczne problemy ze strony kierowniczki regionalnej lub innych osób. Łamanie czasu pracy wyznaczony przez kodeks pracy nic tylko ich zgłosić...

Aldona

Fajna firma czy nie fajna,ale godzin sie napracujesz z niepłatnymi przerwami.Pełen grafik ciągle,odechciewa sie juz pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.