Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

kaja

ile tak srednio czekalyscie na telefon od momentu wyslania cv? bo minely trzy dni, a telefon nadal milczy

dominiczka

ubieracie sie jakos eleganko na rozmowe? bo nie wiem czy jak ubiore sie normalnie, a nie jak na mature to zle nie wypadne na rozmowie.

sabina

w krk potrzebuja kogos do krokusa jakby co

alina
@sabina

a w jakim wymiarze? na cały etat czy na pół?

Monia

W tym semestrze na studiach zrobią mi sie trochę luzu w planie więc tak się zastanawiam czy jako studentka mam opcje na załapanie się do salonu tak na pół etatu? I czy nie będzie problemu z grafikiem jak będę mieć następną sesję?

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Melania

Dwa razy podchodziłam do rekrutacji bo tak bardzo chciałam u nich pracować. Teraz już pracuje i jestem zadowolona bo mam pracę w TAKIEJ firmie, super.

mm
@Melania

padłam :-)) faktycznie super......pensja jak wszędzie a obowiązków tyle,że głowa boli jesteś tu kadrową,księgową,sprzedawcą,sprzątaczką .......dajże spokój dziewczyno u nas ludzie jak słyszą,że do Wojasa to rezygnują!!!!!

maciek

czy facet tez ma szanse na zatrudnienie w salonie? czy raczej w tej branzy dominuja kobiety?

zosia

znalazlam ogloszenia do Łodzi, jeden problem nie podano nazwy galerii i na dobrą sprawę nie wiem gdzie swoje cv przesłałam. może ktoś z was też składał i mnie oświeci?

inga

w jakim wymiarze godzin potrzebuja kogos teraz do galerii pistow w legnicy?

kasiulka
@inga

Wydaje mi sie, ze tam szukaja kogos na caly etat. Jak cos moze sobie w necie poszukaj ogloszenia to sie upewnisz

Magda

Hmm czy wy sie jakos na te rozmowy przygotowujecie? Jakich pytan moge sie spodziewac? Po tygodniu od zlozenia cv do mnie zadzwonili i mam lekkiego stresa.

gocha

jeśli oferta dalej wisi to raczej jest aktualna, jak do salonu masz blisko to proponuje ci się przejść i zwyczajnie zapytać.

julka

jaki rodzaj umowy dostaje sie na poczatek? jesli to umowa na okres probny to ile ten okres probny wynosi?

Olga

Zostać kierownikiem firmy Wojas to żadne wyróżnienie ja osobiście bym odmówiła. Odpowiedzialność zbyt duża a opinię można stracić na momencie. Wylecieć w jednej chwili.

sandra

kurcze myslicie, ze jak oferta jest z polowy stycznia to jeszcze kogos szukaja czy raczej oferta jest juz nieaktualna?

tośka

może mi ktoś powiedzieć w jakim systemie zmianowym pracuje się w salonie? czy są jakieś weekendy wolne?

Była Wojaska

Nie pracowałam długo we Wojasie, ale nie polecę tej pracy nikomu. Poznałam tam 2 kierowniczki, pierwsza, która przyjmowała mnie do pracy, okłamała mnie w kwestii pensji i godzin pracy. Druga skupiała się na nieudolnym udowodnieniu mi, że wcale nie jestem taka bystra i nie uczę się tak szybko jak mi się wydaje. Nie znała w ogóle Kodeksu Pracy, ale zawsze moża wymyślać, bo przecież jest się kierownikiem i nikt cię nie sprawdza, prawda? Dowiadywanie się popołudniu, że dziś zostajesz po godzinach w pracy, a jutro na rano, nie jest przyjemne, a na to też jest paragraf w Kodeksie Pracy. Ekipa sklepu, która twierdziała, że jest zgrana donosiła co tylko się dało kierowniczce i obmawiała się za plecami. Jeśli to jest zgranie, to nie wyobrażam sobie jak wyglada jego brak. Jeśli chodzi o plusy, to wbrew temu przed czym ostrzegały mnie kier.owniczki i ekipa dyrektorzy i osoby odpowiedzialne za wystrój nie czepiają się o byle co. Określiłabym to jako konstruktywna i niebezpodstawną krytykę. Wiem, że dużo zależy od tego na jakich ludzi się trafi, ja trafiłam na takich...

zuza

są teraz jakieś przyjecia do stolicy?

Władzia
@zuza

Marki potrzebują

Ola
@zuza

W Reducie szukają.

wiktoria

w jaki sposob jest naliczana premia, czy moze mi to ktos tak w miare lopatologicznie wytlumaczyc?

Kamila
@wiktoria

Z tego co widziałam to teraz kogoś do Mokotowa na cały etap potrzebują i do Janek.

Brudzia

Jak dobrze ze już koniec tych przecen

Gani
@Brudzia

No. Sprzedajesz a efektu nie widać

Halyna
@Brudzia

Dla klienta to nawet 20% do przeceny a dla nas nędzne półtora

Patka

Czy w pierwszym dniu pracy w salonie przeprowadzane jest jakies krotkie szkolenie? Wiem, ze to dla was banalne pytanie, ale co firma i salon to inne zasady :)

izza

Z całą pewnością doświadczenie zawodowe to atut, ale każdy kiedyś zaczynał i dostał pierwszą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.