opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Skawina
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 41
    • 42
    • 43
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    wojaska

    22.09.2015 12:52

    Inne

    szkoda słów na tę firmę, (usunięte przez administratora) gdzie są obiecane podwyżki? a ten dodatek stażowy to już totalne przegięcie, koń by się uśmiał
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.09.2015 12:10

    Inne

    A czy którykolwiek kierownik ma dodatek funkcyjny? Jak go otrzymać?
    ReviewUserIcon
    ***

    17.09.2015 07:34

    Inne

    Jak wam si podoba nowy dodatek stażowy? Wiem, że nie wiele osób to dostanie. Ja się załapię, nie ukrywam, że się załapię ale niestety się rozczarowałam tym co zaoferowali :( wypłacą raz na rok? Co to ma być? Jakaś trzynastka?
    ReviewUserIcon
    P

    16.09.2015 08:14

    Inne

    I tak mała ilość osób by dostała stazowe ale im się nie spieszy. Nowe premiowanie? A kto to zrozumiał? Napisane jest ze "może" otrzymać premie to myślisz że dadzą? Jak zależeć to będzie od RKS to marnie widzę.
    ReviewUserIcon
    wojaska

    16.09.2015 07:50

    Inne

    Z tymi rabatami to juz porazka.Dadzą 20 i kupuj na sile.A co z dodatkami za staż pracy????
    ReviewUserIcon
    wojas

    10.09.2015 19:16

    Inne

    i co tam ciekawego w firmie sie dzieje?
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.09.2015 12:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    2

    07.09.2015 12:24

    Inne

    To kierownik :) sprzedawca niestety od lat najniższa krajowa :/
    ReviewUserIcon
    luk

    07.09.2015 08:11

    Inne

    proszę podajcie jakie są zarobki kierownika w Wojasie, zastanawiam się nad podjęciem pracy i jakie godziny pracy ma kierownik
    ReviewUserIcon
    monia

    06.09.2015 18:59

    Inne

    i pomyśleć, ze kiedyś chciało sie pracować...stary regionalny, stara załoga itd...fajnie było. Nie potrafili docenić - inne firmy zyskały.
    ReviewUserIcon
    kierownik

    04.09.2015 17:42

    Inne

    zgadzam sie, niestety ta przerwa to jedno wielkie nie porozumienie.W naszym systemie pracy ta przerwa kompletnie się nie sprawdza.Nie dość że wydłuża nam miesięczny czas pracy co najmniej o 15 godzin w miesiącu to dodatkowo siedząc przez godzine na zapleczu wybijamy sie z rytmu pracy i jesteśmy jeszcze bardziej zmęczone niż przed jej rozpoczęciem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.09.2015 15:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mm-

    04.09.2015 15:18

    Inne

    po pierwsze zlikwidować tą chorą przerwę!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anka

    25.08.2015 15:44

    Inne

    hej na śląsku kto jest regionalnym
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2015 15:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    szarak

    17.08.2015 10:58

    Inne

    Dokładnie popieram wypowiedź koleżanki. Czy nie można dogadać się w centrali między poszczególnymi działami,aby wszystkiego dnia nie robić na raz!
    ReviewUserIcon
    Nowo zatrudniona

    17.08.2015 10:51

    Inne

    Hej, czytam czytam, i powiem szczerzę że żałuję wiecie? Tak niestety żałuję że straciłam 3 tygodnie pracy mojej ciężkiej (usunięte przez administratora)Godzinna przerwa ??? Dlaczego ? jak i tak musze być na sklepie ?
    ReviewUserIcon
    klaudia

    09.08.2015 22:45

    Inne

    Super! przeraził mnie miesięczny okres wypowiedzenia :) trzeba uciekać jak najszybciej :)
    ReviewUserIcon
    klaudia

    09.08.2015 21:38

    Inne

    Mam umowę w naszym wspaniałym wojasie na 5 lat, gdzieś ją zapodziałam, a potrzebuję info jaki jest okres wypowiedzenia miesięczny czy dwutygodniowy, ktoś pomoże? :)
    ReviewUserIcon
    szara

    09.08.2015 22:26

    Inne

    dwa tygodnie okresu wypowiedzenia, ale jeśli masz normalnego kierownika to można to zrobić za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia z takim terminem odejścia jaki tobie pasuje. W salonie gdzie pracuję, kierownik zawsze to tak załatwia i nie ma problemu.
    ReviewUserIcon
    xxxxx

    02.08.2015 18:28

    Inne

    godzinna przerwa musi być bo tak mówi regulamin pracy. regulamin pracy mówi także o odzieży i obuwiu a to gdzie jest. regulamin pracy mówi o napojach a to gdzie jest. ?????????????? REGULAMIN PRACY
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2015 19:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gogo

    29.07.2015 21:47

    Inne

    Halo koleżanko, połowa społeczeństwa pracuje od pn do pt i żyje. Trzeba było się uczyć to byś zarabiała więcej pracowała mniej...
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.07.2015 21:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kytu

    25.07.2015 09:26

    Inne

    super...
    ReviewUserIcon
    jestsuper

    01.07.2015 10:17

    Inne

    teraz to się dopiero sklepy posypią ....z godzinna przerwą nie wiem na co??? przecież i tak nikt nigdzie nie będzie łaził -to będzie godzina gratis dla firmy.....sił już brakuje na te nowości.................
    ReviewUserIcon
    niejestsuper

    01.07.2015 17:32

    Inne

    Właśnie, nikt nigdzie nie pójdzie żeby nie zostawiać koleżanki samej, czy góra w ogóle pomyślała o sklepach mniejszych z butami na zapleczu? Przy 2 osobowej zmianie jak mam niby wyjść na godzinę? Może sprawdzi się to w sklepie starszego typu, ale nie w butikach. A Co z odpowiedzialnością za towar? Może nie będziemy podpisywać umowy o wspólnej w takim razie???
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    wersik

    01.07.2015 09:59

    Inne

    i niech się sypią sklepy, jestem za.... jeżeli każdy ze sprzedawców włożyłby tyle pracy w szukanie nowego zatrudnienia co wkłada w ogarnięcie spraw wojasika to już dawno tej firmy na rynku by nie było......
    ReviewUserIcon
    7

    30.06.2015 10:06

    Inne

    Tak rzeczywiście wrzucenie ogłoszeń to taka filozofia a ludzie sami się zatrudnia i przedszkola. W sklepach coraz gorzej nie ma komu pracować ludzie się zwalniają a ci co zostali muszą harowac. Czy to jest sprawiedliwe?
    ReviewUserIcon
    xyzzzz

    23.06.2015 17:08

    Inne

    Za najniższa krajową pracują osoby ze stażem minimum 3 miesiące na okresie próbnym. Trzeba samemu upominać się o podwyżkę bo sam nikt Ci nie da.
    ReviewUserIcon
    wojaska

    23.06.2015 11:25

    Inne

    Hej, czy wiecie coś o podwyżkach u nas w firmie?? czy tez pracujecie za najniższą krajowa. N(usunięte przez administratora) a co z resztą pracowników. Czy ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    xyz

    19.06.2015 22:52

    Inne

    Popieram, widac ze chca I potrafia z ludzmi pracowac, moze dzieki temu Ci wszyscy ktorzy nie zlozyli wypowiedzen do tej pory jeszcze sie wstrzymaja
    ReviewUserIcon
    emi

    29.05.2015 21:27

    Inne

    nie polecam, ani butów, ani pracy w tej firmie
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.05.2015 15:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ***

    10.05.2015 17:58

    Inne

    "sklep 158 w Galerii Mokotów to jeden z niewielu sklepów dających pasty sznurówki czy szczotki i upusty"....daje?! ciekawe kto później płaci za te sznurówki, pasty i szczotki ?! "honorują karty klienta...." takie rzeczy to w każdym sklepie :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.05.2015 16:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    123

    08.05.2015 10:24

    Inne

    A skąd ty możesz wiedzieć czy firma straty przynosi???!!!
    ReviewUserIcon
    fdxhjjbv

    28.04.2015 17:36

    Inne

    Najlepszych??? Pffff, pracuję tu juz trochę czasu, jest sporo sprzedawców z potencjałem, ale ciekawa jestem, czy tobie zalezaloby gdybyś zarabiał/a (usunięte przez administratora), czasem (usunięte przez administratora), bo słaba premia i żadnych zniżek. TU NIC NIE MOTYWUJE, klienci naszym kosztem dostają zajebiste nagrody, fajne zniżki, a ja mam się uśmiechać, żeby kupił ode mnie te buty i myśleć - jak to wspaniale, ze klienta na nie stać, a mnie nie?
    ReviewUserIcon
    byli

    24.04.2015 23:30

    Inne

    podziało się w tych sklepikach przez ostatni czas sporo , mnóstwo moich naprawdę wartościowych kumpeli kierowniczek , ekspedientek poodchodziło pracować do konkurencji i tam z tego co mówią taka kasę robią że głowa mała,(usunięte przez administratora) dobra kadra odeszła tam gdzie szanują ludzi płacą więcej(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jaka płaca

    24.04.2015 21:14

    Inne

    JAKA PLACA TAKA PRACA
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.04.2015 22:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ...

    24.04.2015 16:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)tys maja kierownicy co 2 sklepy prowadza.... taka chojna byla(usunięte przez administratora)ze wszyscy pouciekali
    ReviewUserIcon
    aaa

    24.04.2015 15:31

    Inne

    w rylko jako pracownik jeszcze nigdy nie zrobilam mniej niz (usunięte przez administratora)tys, najwiecej (usunięte przez administratora). Zapraszamy do nas ;) aha i 4 razy do roku dostaje buty za grosze. ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.04.2015 14:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    :)

    22.04.2015 22:50

    Inne

    Ubezpieczenie jest tylko trzeba się upomnieć, piszcie do (usunięte przez administratora)..o o kontakt do Pani, która się tym zajmuje. Mój sklep ma, płacimy po(usunięte przez administratora)zł, jakoś tak :)
    ReviewUserIcon
    d

    21.04.2015 21:24

    Inne

    No to nieźle :((((
    ReviewUserIcon
    d

    21.04.2015 19:46

    Inne

    A co widziałaś jej wniosek o zatrudnienie albo umowę ze tak twierdzisz?
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.04.2015 23:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kiero

    14.04.2015 23:22

    Inne

    mhm to fajnego macie kierownika naprawdę....
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.04.2015 14:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    lol

    14.04.2015 15:18

    Inne

    Dokładnie, bo widzę ze kierownicy strasznie się zbulwersowali ostatnimi wpisami.
    ReviewUserIcon
    ja

    12.04.2015 23:20

    Inne

    km-nabiłeś sobie punktów akcją promocyjną u szefa?
    ReviewUserIcon
    classy

    11.04.2015 00:28

    Inne

    Ludzie! Życie bez Wojasa jest cudowne! Jedenasty dzień wolności. Ah jak piękny jest ten świat! :)) Zwalniajcie się, w tej firmie będzie tylko gorzej!

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.