opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Skawina
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 40
    • 41
    • 42
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    nikita

    10.12.2015 11:33

    Inne

    Instrukcja jest super :-) ciekawe komu to potrzebne??? po to jest zaplecze ukladane wg kartotek by byl porzadek
    ReviewUserIcon
    wooojaska

    10.12.2015 09:44

    Inne

    Jak wam sie podoba nowa instrukcja?
    ReviewUserIcon
    szeregowy

    09.12.2015 18:09

    Inne

    To nie jest prawda, ja rok temu miałam rok stażu i dostałam bon.
    ReviewUserIcon
    wojaska

    09.12.2015 16:20

    Inne

    no nie do konca, kiedys wystarczyl rok pracy, zeby talon dostac. rok temu trzeba bylo juz 2 lata pracowac, zeby sobie zasluzyc
    ReviewUserIcon
    szara

    09.12.2015 09:44

    Inne

    Do tej pory potrzebny był roczny staż pracy, bony na 200 zł do salonów Wojas, do wykorzystania o ile dobrze pamiętam do 31 stycznia.
    ReviewUserIcon
    jaaa

    09.12.2015 09:25

    Inne

    Witam,czy na święta pracownicy dostają jakieś bony lub paczki i jaki trzeba mieć staż pracy w firme,
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.12.2015 00:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    porada

    07.12.2015 16:23

    Inne

    W czym masz problem? złóż wniosek do RKS i zmień salon. Kierownicy to też ludzie, kwestia zaangażowania do pracy i uczciwości wobec siebie i swojego zespołu. Nie wszędzie są ludzie, którzy chcą Cię okraść, z kasy i godności.
    ReviewUserIcon
    jaaaaa

    04.12.2015 18:20

    Inne

    No teraz to już przechodzi wszelkie pojęcie, sprzedawcy będą może decydować jaką pensje powinni kierownicy dostać i jakie premie!!!! Od kiedy to kierownicy gdziekolwiek są traktowani na równi ze sprzedawcami. Widzę w główce nieźle przewraca się, pewnie z nudów. Roboty się chwycić!!! I już skończcie opowiadać ile to robicie za kierowników bo wiadomo że głupoty piszecie!
    ReviewUserIcon
    kllkkk

    04.12.2015 08:12

    Inne

    Witam Ja jako kierownik mam podstawę (usunięte przez administratora) zł netto a pracuje trochę w tej firmie ponad 5 lat , dokładnie to jest dziwne jesteśmy siecią i podstawa powinna być taka sama nie zależnie od regionu
    ReviewUserIcon
    szara

    03.12.2015 11:34

    Inne

    Przerobiłam paru kierowników odkąd pracuje w tej firmie i faktycznie zdarzają się różni, ale to nie jest miejsce do narzekania na nich. Zgłoście regionalnemu jeśli coś jest nie tak, a nie na forum bzdury wypisywać. Widocznie chętnie wykonujecie pracę za kierownika, skoro ma poczucie, że nie musi nic robić. Sami sobie jesteście winni, a te kokosy co niby zarabiają to nie są warte stresu i odpowiedzialności jaką ponoszą. I uprzedzę Wasze zarzuty nie jestem kierownikiem, po prostu wiem to wygląda.
    ReviewUserIcon
    gtde

    03.12.2015 06:04

    Inne

    A co wy myślicie że na każdym sklepie kierownik ma taką samą podstawę hehe byście się zdziwily. Papiery niby jakie? Tworzenie dokumentów w pdf i tyle robią przez cały miesiąc. Prowadzeniem zespołu też się niby kierownik zajmuje to ciekawe nasz masz wszystko gdzieś. Kordynatorem dla siebie jestem sama.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.12.2015 23:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zabcia

    03.12.2015 09:48

    Inne

    w niektórych salonach kierownik nawet (usunięte przez administratora) nie ma podstawy...szara rzeczywistość
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.12.2015 19:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lenka

    02.12.2015 10:45

    Inne

    Ciekawe historie opowiadasz... Kierownik ma jedynie o 15% mniejszy plan niż reszta zespołu.Pracuje tak samo jak każdy,ale za to odpowiedzialność za cały salon.Ja jako kierownik nigdy nie dostałam żadnego dodatku z tego tytułu.Ciut wyższa jest jedynie podstawa.Ale zgodzę się z tym,że powinno się bardziej dbać o personel salonów.To oni są wizytówką firmy i oni zarabiają pieniążki dla Pana Wojassa.
    ReviewUserIcon
    wooojaska

    02.12.2015 22:44

    Inne

    Skoro jestes kierownikiem, to nie musisz sobie nic przyznawać. W czym problem?
    ReviewUserIcon
    była pracownica

    28.11.2015 15:11

    Inne

    z tego co tutaj czytam nic się nie zmieniło od 2011 ŻENADA ... STRASZNA FIRMA ....
    ReviewUserIcon
    Euphoria

    24.11.2015 22:44

    Inne

    Tu nie chodzi o to aby Wojas doceniał kogokolwiek. Chodzi o dobrą atmosferę pracy i samospełnienie. Dla niektórych to pojęcia obce. Jak człowiek robi dobrze swoją robotę to czuje się lepiej i łatwiej odnajduje motywację, nawet jeśli chodzi tylko o poranne wstawanie do pracy. Z drugiej strony, wszyscy tak narzekacie więc pytam co was trzyma w tym Wojas-ie? Tylko perspektywa bezrobocia? Pracować się nie chce, szukać innej roboty też nie, najlepiej narzekać i psioczyć zamiast od siebie wymagać więcej, chociażby ambicji. Ja nie twierdzę że polityka działania i regulaminy tej firmy są w porządku i nie podlegają dyskusji, jest dużo rzeczy, które nie działają sprawnie, np. komunikacja między poszczególnymi działami, co znacznie utrudnia pracę. Po prostu uważam, że czasami trzeba przygryźć zęby i robić swoje, bo kijem rzeki nie zawrócimy.
    ReviewUserIcon
    zażenowana

    24.11.2015 18:51

    Inne

    Do tej pory nie czytałam opinii na tym portalu. Jednak prawda jak mawiają - mniej wiesz, lepiej śpisz.
    ReviewUserIcon
    xxx

    23.11.2015 20:42

    Inne

    Niby maja być bony zywieniowe jak w Ogole beda :P
    ReviewUserIcon
    serio?

    23.11.2015 20:26

    Inne

    Ciekawe gdzie taka kraina mlekiem i miodem płynąca?
    ReviewUserIcon
    wojaska

    23.11.2015 18:13

    Inne

    Witam w naszym regionie nie ma takich problemów.Ja od paru miesiecy wyrabiam premie i jakoś mi jej nikt nie zabiera.Zreszta nasz sklep według mnie działa bardzo dobrze i nie maja sie do czego doczepić.Dajcie sobie wiecej na luz bo z tego co czytam to się same nakrecacie , tak wcale zle nie ma.
    ReviewUserIcon
    ama

    20.11.2015 23:18

    Inne

    Ciekawa jestem, jak będzie z premiami w listopadzie, ponieważ przyznam się szczerze, że troszkę się obawiam. Mam nadzieję, że jeżeli posiadam odpowiednie wskaźniki i realizację swojego planu mam na poziomie 100%, to swoje dostanę. Jeżeli będzie inaczej to podziękuję za współpracę.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.11.2015 21:27

    Inne

    Pierwsze słyszę ,żeby za L4 premie ucinali ,albo za Uż . Wooojaska a jaki region ? :D
    ReviewUserIcon
    wooojaska

    17.11.2015 20:04

    Inne

    Kto na L4 lub weźmie UŻ to premie bedzie mial ucięta... śmiech na sali po prostu
    ReviewUserIcon
    COCO

    12.11.2015 13:35

    Inne

    Czy wszyscy utracili połowę premii od sprzedaży?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.11.2015 00:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mm

    03.11.2015 07:42

    Inne

    no nieźle,to co się stało???? z którego regionu 1234 Jesteś??
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.10.2015 22:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    1234

    30.10.2015 08:27

    Inne

    Wypowiadaj się za siebie a nie za cały region,bo większość sklepów w regionie ma dobre zdanie o J.B.Jeśli twierdzisz,że tak robi to widocznie ma powód.Nigdy jeszcze nie dostałyśmy maila,w którym by po nas jechał,krzyczał,itp. Bierz się za robotę,rób to co do Ciebie należy.Narzekać na innych jest łatwo ale dawać coś od siebie,żeby było lepiej już trudniej.
    ReviewUserIcon
    mmm

    03.11.2015 00:46

    Inne

    Ten kto został w (usunięte przez administratora) niech się zastanowi czy warto?????????? Idę na L4 po dzisiejszym dniu. To nie jest na moje zdrowie. Pozdrawiam wszystkich. Nie dajcie się.
    ReviewUserIcon
    Ania

    27.10.2015 12:19

    Inne

    Powinni podnieść wypłaty, bo moim zdaniem niesprawiedliwe jest to, że osoba która zostaje zatrudniona teraz dostaje o 100 zł więcej od starego pracownika. Jest to przykre, że firma nie docenia ludzi, którzy zostali w firmie.. Woli zainwestować w nowy personel
    ReviewUserIcon
    A

    26.10.2015 13:54

    Inne

    Moze pora na zwiazki zawodowe?
    ReviewUserIcon
    RKSwawa

    24.10.2015 18:44

    Inne

    Nasz też jest beznadziejny, ciągle jakieś maile bez sensu, wymogi takie ze nigdy tego nie było,zero pomocy, wszystko na już i jak jakiś problem to słynne już chyba TO WASZA SPRAWA, no co za buc. Wymysł Ciepko Lenia i tyle. Dziś meila wysyła o grafikach żeby nie robić a w poniedziałek będzie meil gdzie są grafiki bo jest 26. Kierowniczka nasza już nie daje rady, teraz stoi i wymazuje poprawki w grafiku żeby nie było że coś robiła. Masakra. Dodatkowo te komunikaty po minucie jak się nie wylogujesz o 22.00 to już trzeba pisać powód, beznadzieja i tyle.
    ReviewUserIcon
    takasobie

    23.10.2015 20:49

    Inne

    Potwierdzam wszystkie opinie i z niecierpliwością oczekuję na czwartego już w mojej "karierze" w Wojasie RKS;)
    ReviewUserIcon
    Wojaskaaaa

    22.10.2015 14:06

    Inne

    Zastępuje, przyszedł nawet komunikat,że szukają regionalnego do GDA. Ktoś coś się co z butami na wyposażenie? Miały być we wrześniu a już prawie koniec października.
    ReviewUserIcon
    m....a

    15.10.2015 11:37

    Inne

    Ta firma to jakiś absurd, szczyci się że jest marką (usunięte przez administratora).Jeśli chodzi o RKS to pracowałam z wieloma ale nasza jest ok.
    ReviewUserIcon
    m....a

    15.10.2015 11:33

    Inne

    Jeżeli chodzi o socjale w tej firmie to niech osoby odpowiedzialne za to się zastanowią czy nie lepiej jest wprowadzić jakiś bon o jakiejś wartości do zrealizowania np. w biedronce, niż daną kwotę realizować na buty z których i tak nikt nie przyrządzi świąt a nie oszukujmy się za najniższą krajową (usunięte przez administratora) nikt nie jest w stanie po opłaceniu rachunków i innych płatności jeszcze np. przygotować święta.W regulaminie jest jak wół że to pracodawca wyposaża pracownika w uniform i obuwie do pracy a nie my sami musimy to wszystko kupić nie za taką wypłatę.
    ReviewUserIcon
    Szara

    06.10.2015 16:46

    Inne

    Ok, może masz rację, wydaje mi się, że to kwestia uzgodnienia z kierownikiem i RKS. Wiem też, że różnie bywa w regionach więc może każdy ma swoje zasady, co w sumie jest trochę śmieszne skoro to jedna firma.
    ReviewUserIcon
    -

    06.10.2015 14:45

    Inne

    nooo może u Ciebie można uwzględniać w harmonogramie i tak przychodzić bo u nas już niestety mimo, że uwzględnione było teraz już nie może być, więc chyba trzeba przychodzić równo z otwarciem
    ReviewUserIcon
    Szara

    06.10.2015 11:06

    Inne

    Przecież możesz przychodzić pół godziny wczesniej tylko trzeba to uwzględnić w harmonogramie. U nas galeria otwarta od 10.00, a dwa razy w tygodniu jedna osoba przychodzi na 9.00 i ogarnia sklep. Kwestia organizacji i dobrego zarządzania. Można w tej firmie narzekać na wiele rzeczy, ale błagam trzymajcie się faktów.
    ReviewUserIcon
    buciara

    06.10.2015 11:00

    Inne

    haha, ta, a u nas problem z butami, bo przecież jak tu dać buty pracownikom? wszyscy rozdają jakoś, a wojas ma problem. a zniżki? my dostajemy zniżki od koleżanek z sąsiednich sklepów częściej niż od prezesa...
    ReviewUserIcon
    WojaskA

    05.10.2015 08:18

    Inne

    Zgadzam się, myślę że to wybór (usunięte przez administratora). uważam że firma też nie wie co dzieje się w tym regionie. A powinna się dowiedzieć. Ktoś kto nie ma pojęcia o sprzedaży nie powinien być regionalnym.
    ReviewUserIcon
    Uwaga

    03.10.2015 23:51

    Inne

    Wpadło nowe ogloszenie szukaja kierownika do wawy, pewnie już się zwalniają.
    ReviewUserIcon
    wojaska

    28.09.2015 13:22

    Inne

    I dobrze niech zmienia regionalnych bo co niektórzy to pracują rok i w dalszym ciągu nic nie wiedzą , wstyd!
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    27.09.2015 00:01

    Inne

    (usunięte przez administratora) Sezon słabo ruszył. Nowe ogłoszenie jest już w necie. Powodzenia, czas biegnie.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.