opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Skawina
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 39
    • 40
    • 41
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    moniq

    11.02.2016 15:32

    Inne

    mnie by interesowało stanowisko kierownika salonu, najlepiej w małopolskim. trzeba czekać na ofetę czy można próbować i bez tego?
    ReviewUserIcon
    TRUE

    11.02.2016 11:07

    Inne

    ktos tu chyba nigdy nie byl na rozmowie...
    ReviewUserIcon
    kamaxa

    10.02.2016 15:26

    Inne

    macie pojecie jak sie ubrac na taka rozmowe? koszula i spodnica dopasowana czy lepiej spodnie, a moze bardziej luzno
    ReviewUserIcon
    nieznaaasz

    09.02.2016 16:06

    Inne

    nie wiem jak wy szukacie tych ofer, ja nawet polowy z tych co ludzie czasem cytruja niewidze, trzeba sie gdzies rejestrowac czy cos? :/
    ReviewUserIcon
    marigold

    09.02.2016 14:19

    Inne

    sa ludzie, ktorzy sprawdzaja sie w kontakcie z klientem i sa takie osoby ktore swietnie wykonuja mechaniczna prace. ja bym nie mogla tak, ale mam znajomych ktorzy tak pracuja i sa zadowoleni, wiec mozna
    ReviewUserIcon
    kylorenka

    08.02.2016 19:19

    Inne

    serio ktos chce pracowac na zakładzie? przeciez to ciężka harowka i to w kazdej firmie - buty, ciuchy, jedzeni, piszesz sie na to???
    ReviewUserIcon
    Janka

    08.02.2016 13:58

    Inne

    A jak ktos nie ma zawodówki kierunkowo to może w takim zakładzie pracować? co trzeba umieć?
    ReviewUserIcon
    kreolka

    05.02.2016 19:26

    Inne

    same butikowe tematy, a jest wogole zatrudnienie na zaklad produkcyjny w NT?
    ReviewUserIcon
    mufka

    08.02.2016 10:29

    Inne

    musiałabyś pytac już na samym zakładzie, w necie sa oferty na butiki
    ReviewUserIcon
    shoeshoe

    07.02.2016 18:04

    Inne

    ja sie ofen dowiedziałam, że mnie nie zatrudnią... czy to oznacza ze w innym salonie tez nie?
    ReviewUserIcon
    bix

    06.02.2016 14:15

    Inne

    studentów sie zawsze zatrudnia na zleceniu i opłaca sie to obu stronom, taka prawda
    ReviewUserIcon
    woelaon

    05.02.2016 13:51

    Inne

    no, jeszcze tylko znalezc takich co to chca studentom zapłacić i sukces...
    ReviewUserIcon
    Kassska

    04.02.2016 16:33

    Inne

    Moje CV chyba odrzucili. Czy o tym nie informują? bedzie jakaś odpowiedź
    ReviewUserIcon
    cywil

    03.02.2016 18:36

    Inne

    ja raz czekałam na odpowiedź z jednego butiku ponad miesiac! zdazylam sobie dawno cos znaelsc
    ReviewUserIcon
    Julia

    27.01.2016 15:17

    Inne

    Na pracuj.pl znalazłam oferte na stanowisko sprzedawcy w salonie we Wrocławiu. Ktoś sie orientuje o którym salonie mowa? Nidzie nie widze takiej informacji.
    ReviewUserIcon
    olala

    02.02.2016 19:24

    Inne

    Może na Borku? wiem ,że tam ostatnio szukali.
    ReviewUserIcon
    xoxox

    03.02.2016 14:29

    Inne

    jest ich na tyle mało, że wystarczy wykonać telefon i zwyczajnie zapytać, inicjatywa zawsze jest w cenie
    ReviewUserIcon
    qewbaka

    03.02.2016 13:17

    Inne

    podobne oferty są na OLX, wszystkie chyba dotyczą salonu na bielanach, przynajmniej treść oferty sie zgadza
    ReviewUserIcon
    trybik

    02.02.2016 08:58

    Inne

    wysłałam swoja aplikacje ponad tydzien temu, ale jeszcze nikt sie do mnie nie odezwał. ile może trwac taka rekrutacja i ile jeszcze powinnam czekać? a może po prostu odrzucili moje cv i o tym nie informują? zwykle ktoś mi odpowiadał a tu głucho....
    ReviewUserIcon
    Mmm

    01.02.2016 21:23

    Inne

    U nas są tylko umowy o pracę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.01.2016 00:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Grażka

    01.02.2016 19:26

    Inne

    armia, a jak wygląda zatrudnienie studenów? W ofertach wszędzie widze opcje "umowa o prace", ale czy student może być zatrudniony na pełnym etacie czy w gre wchodzi tylko umowa zlecenie? i co sie bardziej opłaca?
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2016 22:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nutz

    01.02.2016 13:19

    Inne

    Zawsze lepiej jest miec prace niż jej nie miec. Ja nie wyobrażam sobie siedzieć w domu i nic nie robić, można zwariować z nudów. No ale są tacy, który ciągną socjal i im sie to po prostu bardziej opłaca. Paranoja!
    ReviewUserIcon
    cooo

    04.01.2016 12:21

    Inne

    smar, ale to nie jest portal o ofertach pracy, tylko o opiniach na ich temat...
    ReviewUserIcon
    doodle

    28.01.2016 11:59

    Inne

    o ofertach, o opiniach i rozmowach rekrutacyjnych - czyli po prostu o pracy, co nawet z nazwy wynika...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2016 22:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    masakra

    26.01.2016 11:10

    Inne

    Skoro wszyscy mają wyższe wykształcenie w Twoim sklepie to oznacza, że masz bardzo NIEAMBITNY zespół. Bo kto po studiach chce pracować w sklepie obuwniczym?
    ReviewUserIcon
    Alkatras

    21.01.2016 23:41

    Inne

    To Ja sie pytam co Wy tam jeszcze robicie? Zakladac swoje firmy, zatrudniac I placic:) zycze powodzenia z Waszym mysleniem!
    ReviewUserIcon
    Marta

    21.01.2016 22:32

    Inne

    Jeśli w tej firmie w końcu nie zatrudnią regionalnych na poziomie i z odpowiednim doświadczeniem to wszystko się im posypie...
    ReviewUserIcon
    wojaska

    21.01.2016 22:15

    Inne

    Witam u mnie w sklepie wszyscy maja wyższe wykształcenie.Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj
    ReviewUserIcon
    wojjasska

    08.01.2016 23:37

    Inne

    Jestem sprzedawcą w salonie firmowym i śmiem twierdzić, że mam źle. dlatego na dniach składam wypowiedzenie.
    ReviewUserIcon
    peple

    03.01.2016 13:52

    Inne

    Kierownicy dostali info i puścili w eter hahaha.
    ReviewUserIcon
    wojas

    03.01.2016 13:48

    Inne

    skąd wy to wszystko wiecie?
    ReviewUserIcon
    hahahaha

    03.01.2016 13:06

    Inne

    Troche mi szkoda tych osób tutaj, co tylko potrafią użalać się nad sobą i złą pracą, wypisując jak im źle, a mimo wszusyko dalej siedzą i grzeją swój stołeczek, nie robiąc nic by było lepiej... Halo obudźcie się! Źle wam?Zmieńcie prace!. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Ty bardziej, że teraz ofert w ciul.
    ReviewUserIcon
    buu

    03.01.2016 12:01

    Inne

    Chyba nie za bardzo na lepsze skoro jakaś zleceniówka ma się pojawić.
    ReviewUserIcon
    zlecenie?

    03.01.2016 10:59

    Inne

    O co chodzi z tą umową zlecenie? Nie wszędzie dotarły wieści. Podajcie jakieś szczegóły.
    ReviewUserIcon
    wooojaska

    03.01.2016 10:38

    Inne

    z jaka druga umową? o co chodzi?
    ReviewUserIcon
    lko

    02.01.2016 23:06

    Inne

    Przeciez teraz dostaniecie 1,5 % od sprzedazy nie ma już progów.I jeszcze narzekacie.Niektore sklepy w ogole nie wyrabialy premii a teraz macie możliwośc.Fakt z ta druga umowa to pojechali;/
    ReviewUserIcon
    wroc

    01.01.2016 20:00

    Inne

    A jakich zarobków na stanowisku kierownika można się spodziewać?
    ReviewUserIcon
    aaa

    21.12.2015 11:57

    Inne

    To nie jest forum dla klientów, więc nie wiem po co się tutaj wypowiadają.
    ReviewUserIcon
    kalina

    20.12.2015 16:20

    Inne

    Jasne, że klienci są różni i bywają złośliwi i traktują nas sprzedawców jak służących, ale jak do tej pory nie pojawiały się takie posty od nich na forum, a teraz jeden za drugim. Coś więc jest na rzeczy. I przez takie głupie gęsi co chodzą do pracy chyba za karę, idzie opinia w świat, że nie dość że w Wojasie buty beznadziejne to jeszcze obsługa robi łaskę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.11.2015 13:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ppp

    18.12.2015 13:24

    Inne

    Bo pewnie nie wiesz, że takie dni są płatne dużo więcej :)
    ReviewUserIcon
    Opinia

    18.12.2015 10:00

    Inne

    A podobno Arkadia to flagowy sklep...... Widać właśnie
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.12.2015 22:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wojassska

    17.12.2015 23:09

    Inne

    Pieniążki idą na wynagrodzenia i premię góry bo na pewno nie sprzedawców, marka tylko stwarza pozory, że dba o swoich pracowników...
    ReviewUserIcon
    Oh

    17.12.2015 09:49

    Inne

    oczywiście ta cudowna firma wydaje tylke pieniążków na premię że pracownicy aż nie wiedzą na co je wydawać :)
    ReviewUserIcon
    Ania

    11.12.2015 20:10

    Inne

    Wiadomo coś kiedy będą talony pracownicze dawali?

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.