opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Skawina
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 38
    • 39
    • 40
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    sandra

    17.03.2016 14:03

    Inne

    czy wreszie pojawily sie jakies nowe oferty na produkcję do nt? bo niby mialy byc, a dalej cisza w temacie
    ReviewUserIcon
    natalie

    23.03.2016 14:18

    Inne

    mamy 21 wiek wiec możesz się przejść na oddział czy też zadzwonić. chyba, że wolisz siedzieć i gapić się codziennie w monitor w sumie to też jakieś zajęcie.
    ReviewUserIcon
    karen

    21.03.2016 15:11

    Inne

    jak dlugo czekalyscie na odpowiedz z salonu od momentu zloznia cv? troche sie niecierpliwie bo zlozylam dokumenty w ubieglym tygdniu i do tej pory nikt sie nie odezwal i teraz mam dylemat czy czegos innego szukac czy jeszcze poczekac.
    ReviewUserIcon
    ola30

    21.03.2016 14:50

    Inne

    ile wynosi okres próbny? standardowo 3 miesiące? krócej, dłużej jak to jest :)
    ReviewUserIcon
    w.

    20.03.2016 16:30

    Inne

    1900 na start??? W zyciu takiej kasy nie dostalam, a kilka lat juz pracuje
    ReviewUserIcon
    szeregowiec

    19.03.2016 09:40

    Inne

    A czytać to wy potraficie? wystarczy cofnąć się parę postów i cały zakres obowiązków sprzedawcy jest opisany, jak tacy ogarnięci ludzie przyjdą do pracy to ja dziękuję.
    ReviewUserIcon
    becia

    18.03.2016 15:52

    Inne

    moze ktoras z was aplikowala do krakowa do salonu? jak tak to mozecie mi po krotce opisac rozmowe kwalifikacyjna? zostalam zaproszona na rozmowe i nie wiem czego sie tak naprawde spodziewac.
    ReviewUserIcon
    Kaviorka

    18.03.2016 13:23

    Inne

    Jak wyglada praca na salonie? Jest jakis podzial na pracownikow co obsluguja klientow i tych co kasuja czy jedna osoba robi wszystko? Pytam sie z ciekawosci bo w mojej poprzedniej pracy byl taki podzial, a potem sie zmienialismy co jakis czas stanowiskami.
    ReviewUserIcon
    sandra

    14.03.2016 13:59

    Inne

    jak dlugo może trwać rozmowa kwalifikacyjna? mam dwie w ten sam dzień i nie wiem czy się na obie wyrobie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.03.2016 21:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Trynda

    14.03.2016 06:41

    Inne

    Pisze jak jest, jeśli ktoś pyta o warunki to odpowiadam. Każdy później sam decyduje czy takie coś mu odpowiada czy nie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.03.2016 15:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nini

    11.03.2016 20:55

    Inne

    dokladnie! najnizsza krajowa, a wymagaja rzeczy jak na jakims dyrektorskim stanowisku. jak chcesz byc tania sila robocza to sie tam zatrudnij.
    ReviewUserIcon
    panda

    11.03.2016 14:22

    Inne

    nie szukalam ofert w necie tylko przeszlam sie do salon spytac. zostawilam swoje cv i po kilku miesiach zadzwonili. znalazlam juz cos innego, ale i tak oplaca sie ruszyc do salonu i zostawic swoje papiery. latwiej jest im przejzec kilka cv niz caly stos.
    ReviewUserIcon
    Ala

    11.03.2016 14:14

    Inne

    A jaki jest regionalny z Gdańska?
    ReviewUserIcon
    Karola

    11.03.2016 13:14

    Inne

    Kiedy beda przyjecia na produkcje? Bywaja w ogole jakies?
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.03.2016 09:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xxx

    10.03.2016 18:19

    Inne

    A jakie on miał podejście do pracownika? Dla nas zawsze był okej! Zobaczymy jak będziesz mówić jak dostaniemy jakąś sfiksowaną babę na rksa :/
    ReviewUserIcon
    inga

    08.03.2016 14:18

    Inne

    jak sie zaczyna prace to jest jakis okres ochronny czy od razu jada z gruberj rury.
    ReviewUserIcon
    marika

    10.03.2016 12:06

    Inne

    bo życie i praca to bajka i film. więc z całą pewnością jest jakiś okres ochronny ahahahaha
    ReviewUserIcon
    beata

    09.03.2016 14:44

    Inne

    ide na rozmowe do woli.myslicie, ze lepiej dla mnie bedzie jak sie elegancko ubiore czy bardziej na luzie? w pracy biurowej to wiadomo, a tu?
    ReviewUserIcon
    szalona

    07.03.2016 14:21

    Inne

    tak czytam wasze komentaze i dochodze do wniosku ze pewnoscia krotkie szkolenie by sie z poczatku przydalo.
    ReviewUserIcon
    Blekitna

    07.03.2016 13:28

    Inne

    Poszukaj na stronkach z ofertami pracy jak infopraca, pracuj, praca itd. Sa tez na OLX no i czasem centra handlowe informuja o zatrudnieniu. Trzeba miec oczy dookola glowy.
    ReviewUserIcon
    motylek

    04.03.2016 12:30

    Inne

    @olivv raczej by się cos takiego przydało, wiedza na temat asortymentu sklepu, uzywanych materialow i ogolnie technologii uzytych
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    03.03.2016 10:28

    Inne

    Firma tragiczna, zarobki słabe, a regionalni z łapanki, bez jakichkolwiek kompetencji... Porażka! Nie warto!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Plomyczek

    19.02.2016 12:49

    Inne

    Poslalam swoje cv do salonu w wawie i teraz czekam na jakas odpowiedz zwrotna. Wiecie może ile to potrwa? Troche zalezy mi na czasie..
    ReviewUserIcon
    dariuszka

    02.03.2016 13:31

    Inne

    zalezy od ilosci zlozonych cv, bo jak uzbiera sie pokazny stosik to ktos go musi przejrzec i potem do tych osob zadzwonic i w ramach czasowych te rozmowy ustawic to nie trwa 2 dni.
    ReviewUserIcon
    Sonia

    01.03.2016 14:40

    Inne

    Co powinno byc w tym calym liscie motywacyjnym? Wczesniej nie musialam pisac, wystarczylo cv... Bo dobrze rozumiem, ze to takie krotkie streszczenie cv???
    ReviewUserIcon
    nikita

    01.03.2016 13:36

    Inne

    Wysla Ci do domu, ja tez dopiero wczoraj dostalamp
    ReviewUserIcon
    justyna sz

    28.02.2016 18:41

    Inne

    hej pracowałam w wojasie i zastanawiam sie czy pit mi wysla do domu czy bedzie trzeba odebrac w sklepie bo jeszcze nic nie odstałam
    ReviewUserIcon
    pracuś

    28.02.2016 08:26

    Inne

    Kochani nie od dziś wiadomo , że dobrze opłacony pracownik będzie pracował lepiej i efektywniej ,najlepszą motywacją jest zatem godziwe wynagrodzenie za uczciwą pracę .Brak podwyżek jest demotywujące każdy chce żyć a nie wegetować nie tylko Państwo W.Praca jest fajna jak ktoś chce pracować i lubi to co robi.Czy tu się kiedyś doceni pracownika ?Jesteśmy pierwsi w kontakcie z klientem ,więc firmowe obuwie dla sprzedawców to żadna łaska.
    ReviewUserIcon
    zaborcza

    26.02.2016 15:52

    Inne

    gdzie mam zlozyc swoje cv? w ogloszeniu pisza, ze prosza o skladanie aplikacji, ale adresu to juz nie podali.
    ReviewUserIcon
    tlenika

    26.02.2016 13:32

    Inne

    ide na rozmowe :D jestem dobrej mysli, ale trzymajcie kciuki!
    ReviewUserIcon
    olivv

    25.02.2016 14:12

    Inne

    nie wiem z czego takie szkolenie miałoby być, no chyba ze obsługi kasy fiskalnej czy karty.
    ReviewUserIcon
    marcysia

    24.02.2016 16:20

    Inne

    jakby co na stronce wojasa jest formularz przez ktory mozesz przeslac swoje cv.
    ReviewUserIcon
    Patka

    24.02.2016 15:19

    Inne

    Na kilka salonow szukaja, trzeba podzwonic
    ReviewUserIcon
    Stella

    23.02.2016 15:39

    Inne

    A jak to jest po zatrudnieniu? Jest jakies szkolenie czy cos?
    ReviewUserIcon
    Adelajda

    22.02.2016 17:41

    Inne

    W Nowym Saczu? A gdzie?
    ReviewUserIcon
    ramonada

    22.02.2016 15:17

    Inne

    hmm widzialam oferte do salony w poznaniu. szukaja energicznej osoby, a jak nie jestem energiczna to juz odgornie skreslona jestem? hehehe
    ReviewUserIcon
    lm

    21.02.2016 19:54

    Inne

    W Rumi jest rekrutacja juz od października , spoko możesz startować .
    ReviewUserIcon
    praca

    19.02.2016 17:42

    Inne

    jeśli nie prowadzą obecnie rekrutacji to nikt ci nie odpisze, najlepiej zaniesc CV bezpośrednio do salonu
    ReviewUserIcon
    ava87

    18.02.2016 12:59

    Inne

    wymagania sa dosc podobne jak na praconika ktory codzuiennie obsluguje klienta, z pewnoscia doswiadcxenie sie jakies przyda.
    ReviewUserIcon
    miska

    17.02.2016 13:36

    Inne

    byłam w salonie, zostawiłam cv i czekam aż ktoś się odezwie.
    ReviewUserIcon
    zazenowana

    16.02.2016 23:19

    Inne

    Najwiekszy żart tej firmy to brak butów pracowniczych i zniżek pracowniczych. Zmieni się to kiedyś?
    ReviewUserIcon
    lenka

    16.02.2016 16:21

    Inne

    wiecie może jakie trzeba spełniać wymagania na pracownika sklepu? liczy sie cos oprocz doswiadczenia w handlu czy obslugi klienta? praca w kawiarni to niezupelnie to samo :P
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.02.2016 22:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    b

    15.02.2016 20:00

    Inne

    Dokładnie najniższa krajowa a jakie wymagania!!!!! Ludzie! nigdzie tak nie płacą i nigdzie nie traktują ludzi jak szmaty tak jak to robią w Wojasie!!!! Przekonajcie się sami.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.