opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4728)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4728)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 33
    • 34
    • 35
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Natalka

    16.09.2016 13:02

    Inne

    Na początku przeprowadzają szkolenie? Ktoś z zespołu objaśnia co i jak? Niby praca w tej branży wygląda podobnie, ale co sklep to inne obczyaje.
    ReviewUserIcon
    madora

    16.09.2016 11:48

    Inne

    aplikujac do salonu wymagane jest doswiadczenie zawodowe? szukam pierwszej pracy wiec doswiadczenia brak. zastanawiam sie jak duze moze miec to znaczenie.
    ReviewUserIcon
    Gargantua

    16.09.2016 11:12

    Inne

    Umowa o prace to żadna rewelacja. Kasa się liczy. Wiadomo, że coś trzeba do gara włożyć i rachunki zapłacić. Niech każdy idzie na rozmowe kwalifikacyjną i się dowie ile będzie zarabiał (NK). Wtedy sobie każdy odpowie co jest ważniejsze. Dobrze zarabiać czy mieć w miare spokojną prace, którą można w każdej chwili rzucić bo takie pieniądze to wszędzie zapłacą jeszcze z pocałowaniem w ręke.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    16.09.2016 11:05

    Inne

    Taaa. Oczywiście @Ela.
    ReviewUserIcon
    Zuza

    16.09.2016 10:22

    Inne

    Czy do CH Piastow szukaja kogos w pelnym wymiarze godzin czy szukaja kogos na pol etatu?
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    16.09.2016 07:35

    Inne

    Trzeba czytać dużo komentarzy wstecz żeby dowiedzieć się prawdy o pracy w tym ,,przybytku". Teraz najnowsze komentarze to trolle piszą. Że niby tam tak super jest. Wystarczy je przewertować. Ciągle te same teksty i nicki. No i ilość gwiazdek w ocenie mówi sama za siebie. 2/6 a w komentarzach sam miód.
    ReviewUserIcon
    Anodina

    15.09.2016 23:27

    Inne

    Najniższa krajowa. Żadnych negocjacji. Słaba premia. Bony też śmiech na sali. Omijać szerokim łukiem i nie patrzeć nawet w tamtą stronę.
    ReviewUserIcon
    Andy

    15.09.2016 20:56

    Inne

    Firma krzak. Zarobki hm. Najniższa krajowa. Lepiej do Biedronki iść. Tam Cię jak człowieka traktują.
    ReviewUserIcon
    klaudia

    15.09.2016 12:23

    Inne

    rozmowa przebiegła tak jak wszędzie. kobietka pytała mnie o doświadczenie, od kiedy mogę zacząć i czy będę mieć problem z dojazdem. po krótce opisała mi jak wygląda praca i tyle. nie ma się czego bać ani jakoś specjalnie przygotowywać.
    ReviewUserIcon
    Ptysia

    14.09.2016 14:05

    Inne

    Czy pracownicy sklepu maja jakies znizki na kolekcje? W mojej poprzedniej pracy cos takiego mielismy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.09.2016 12:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ale

    14.09.2016 12:20

    Inne

    Umowa o pracę to żaden rarytas, biorąc pod uwagę, że ze zlecenia także płacone są składki. Proponuję przyjechać z Nowego Targu do któregoś z większych miast, wejść do sklepu i zobaczyć jak stoją tam cienie ludzi. Za najniższą krajową to nie da się żyć tylko egzystować!
    ReviewUserIcon
    iza

    13.09.2016 14:52

    Inne

    czy wy sie jakos do rozmowy kwalifikacyjnej przygotowujecie? bo im wiecej o tym wszystkim czytam to tymbardziej glupieje.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.09.2016 12:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MODLISZKA

    22.09.2016 17:28

    Inne

    Error'ku wiem o czym mówię bo przy tym pracowałam, i decydowałam o wysokości wypłat. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Martyna

    12.09.2016 16:16

    Inne

    Wie ktoras jak dlugo szukaja juz kogos do Legnicy, wrocilam wlasnie z urlopu i moge teraz na spokojnie nowej pracy szukac. A taka praca to by mi odpowiadala.
    ReviewUserIcon
    sikorka

    12.09.2016 14:05

    Inne

    jeśli w dalszym ciągu oferta jest przyklejona do szyby w salonie lub znajduje się w czeluściach internetu to raczej oznacza, że jest dalej aktualna.
    ReviewUserIcon
    Pokręcona

    12.09.2016 11:59

    Inne

    Czym dojechać do Galerii Wileńskiej? Właśnie się przeprowadziłam do chłopaka, zaprosili mnie na rozmowę i nie mam pojęcia jak tam trafić bo tak średnio poruszam się po Warszawie.
    ReviewUserIcon
    MODLISZKA

    13.09.2016 12:35

    Inne

    strona ztm lub jak dojadę, naprawdę nie wiesz czy jest to sposób żeby zainteresować innych do pracy w tej firmie , taki sztuczne zainteresowanie "Wspaniałą Pracą w Wojasie", w dobie smartfonów i wszechobecnego internetu????? Jeśli naganiacie maluczkich to róbcie to z głową , a i zmieniajcie loginy , bo to śmiech jak użytkowniczka Milena ciągle szuka pracy i się pyta o to samo, albo inny mówi że wypłata na czas, owszem nie zdarzyło się żeby płacili po terminie, ale też NIGDY NIE WYPŁACILI TYLE ILE SIĘ WYPRACOWAŁO, ZAWSZE POWTARZAM - ZAWSZE!!!!! URYWALI PREMIE I TEGO SIĘ NIE WYPRĄ.
    ReviewUserIcon
    Szukam

    11.09.2016 20:22

    Inne

    Do galerii bronowice szukają w Krakowie, dla mnie za daleko ale może ktoś będzie chciał.
    ReviewUserIcon
    druidka

    09.09.2016 14:30

    Inne

    problemu trzeciego swiata haha. nie pomyslalas zeby zadzwonic do salonu i zapytac sie o zmiane terminu rozmowy? wydaje mi sie, ze zawsze mozna sie jakos dogadac.
    ReviewUserIcon
    madziara

    08.09.2016 15:49

    Inne

    gdzie wy znajdujecie te oferty? ja szukam i znalezc nie potrafie.
    ReviewUserIcon
    Chilli

    15.09.2016 16:11

    Inne

    Wujek zawsze prawdę Ci powie i wskaże drogę
    ReviewUserIcon
    Jagoda

    08.09.2016 13:02

    Inne

    Czy pierwszą umową jaką dostaje się na salonie jest umowa o pracę? Jeśli tak to na jak długi okres? Wiecie moja koleżanka od razu dostała na pół roku tylko, że poszła na rozmowę z polecenia innej koleżanki.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.09.2016 10:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    e?

    08.09.2016 11:52

    Inne

    A gdzie Basia niby wyśmiewała się? Widzę że w tej firmie opinie piszą ludzie niedokształceni...:( może warto by było skończyć jakąś szkołę albo chociażby zrobić kurs czytania ze zrozumieniem? Co do niemożności przyjścia na rozmowę ze względu na wesele...ktoś zapłacił grube pieniądze aby goście byli odpowiednio ugoszczeni, i naprawdę rozmowa w wojasie to nie jest oferta na miliony, można ją przełożyć. Zobowiązania wcześniejsze są ważniejsze. A najniższa krajowa to jest wszędzie :D
    ReviewUserIcon
    Basia

    08.09.2016 10:14

    Inne

    Jak długo może trwać rozmowa kwalifikacyjna? Sytuacja wygląda następująco, zaprosili mnie, ale w ten dzień już jestem umówiona do fryzjera jadę na ślub itd. i muszę przyzwoicie wyglądać. Niestety nie wiem czy dam radę być na czas u fryzjerki.
    ReviewUserIcon
    sassy girl

    07.09.2016 15:49

    Inne

    są teraz do warszawy i okolic jakieś przyjęcia na salon? proszę piszcie bo z chęcią bym sobie dorobiła.
    ReviewUserIcon
    Renata

    09.09.2016 12:32

    Inne

    Jeśli chodzi o Warszawę do widziałam ogłoszenie w salonie w Galerii Mokotowskiej.
    ReviewUserIcon
    jula

    12.09.2016 13:48

    Inne

    widziałam, że szukają w piasecznie i warszawie, ale w którym centrum dokładnie kogoś potrzebują to nie wiem. musiałabyś pojeździć i popytać.
    ReviewUserIcon
    amaretto

    07.09.2016 12:12

    Inne

    może mi ktoś opisać jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna w wojasie?
    ReviewUserIcon
    Bożenka

    06.09.2016 13:19

    Inne

    Pracowałam w firmie odzieżowej jako kierownik salonu przez jakieś 10 miesięcy. W ofercie wymagany jest rok. Może to i głupie pytania, ale mam szanse? Bo parę razy tak się naciełam, że mnie nie chcieli ze względu na niewystarczające doświadczenie zawodowe.
    ReviewUserIcon
    xyz

    06.09.2016 15:11

    Inne

    Rok doswiadczenia - chyba w pracy ogolnie :P
    ReviewUserIcon
    Sylwix

    06.09.2016 12:34

    Inne

    Gdy czytam te ogłoszenia o pracę to czuje się nieco przerażona opisami w stylu 'wysoka motywacja wewnętrzna' aż strach pomyśleć jak wygląda rozmowa.
    ReviewUserIcon
    kasiunia

    08.09.2016 14:32

    Inne

    taka forma ogloszen przewija sie wszedzie. a rozmowa moze wygladac zupelnie inaczej. kilka pytan i wista wio.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    05.09.2016 18:50

    Inne

    Ja pomimo iż niebyłam w pracy a koleżanka zginęły dwie torby to i tak musiałam płacić , to sie nazywa sprawiedliwość umowy materialnej ( wspólnej)
    ReviewUserIcon
    wiola

    05.09.2016 15:26

    Inne

    pewnie podobne pytanie przewijalo sie setki razy, ale wysylacie zarowno cv jak i list motywacyjny czy samo cv?
    ReviewUserIcon
    parlowiczka

    05.09.2016 14:16

    Inne

    jak to jest z tymi godzinami pracy? w sklepie pracuje się po 12, 6 czy może 8? która wie to niech mnie oświeci w tym temacie.
    ReviewUserIcon
    Oleńka

    05.09.2016 13:30

    Inne

    Oferta do salonu w Zakopanem jest w dalszym ciągu aktualna?
    ReviewUserIcon
    Hjj

    02.09.2016 13:37

    Inne

    W waszym salonie również są przekręty żeby zrobić plan sklepu? Nabijane są transakcję a potem zwrot za zwrotem? Wychodzi to w poważne wykroczenie i naruszenie prawa przez kierownika.jeszcze wydaje mi się że regionalni na to pozwalają żeby ich region wypadł najlepiej
    ReviewUserIcon
    Jamak

    02.09.2016 12:46

    Inne

    To raczej się mylisz... Chora firma a ludzie tu pracujący tym bardziej regionalni trzymają stronę kierowników. Dzieją tu się takie rzeczy ze jak wszystko wyjdzie na jaw to będzie niezaciekawie...No ale Wojas sam przyjmuje takich beznadziejnych ludzi...
    ReviewUserIcon
    Jamak

    02.09.2016 11:13

    Inne

    Kradną pieniądze w tej firmie strasznie. Wola dać premie osoba które nic nie robią i nawet nie wyrabiają swoich planów. Śmiech na sali. Żałosna firma
    ReviewUserIcon
    karina

    02.09.2016 10:46

    Inne

    od pazdziernika rozpoczynam studia na UWr. zastanawiam sie czy uda mi sie pogodzic nauke z praca. czy grafik jest w miare elastyczny? moza sie dogadac co do weekendow? bo chyba nawet tak bym wolala zeby w tygodniu zajec nie zawalic.
    ReviewUserIcon
    Bink

    02.09.2016 08:27

    Inne

    Regionalna ze śląska to się nadaje. Pożal się Boże.u nas to norma że kierowniczka wychodzi na 2h nawet jak nie było tej godzinnej przerwy.ale Pani dyrektor ma wszystko gdzieś byle ona kasę ma a tak to ja nic nie obchodzi.
    ReviewUserIcon
    Ela

    02.09.2016 05:36

    Inne

    Po pierwsze. Wszystkie pozytywne komentarze lub głupie pytania o umowę są pisane przez osoby z centrali, żeby odwrocić uwagę od negatywnych komentarzy. Po drugie. Gratuluje wyboru nowej regionalnej na Śląsku. W weekend była w naszym sklepie przez parę minut, a potem poszła na zakupy z mężem i dzieckiem. Uprzedzam obrońców, tak była w pracy i nie był to jej wolny dzień. Gratulacje Panie Wojas za kadrę osób, które udają, ze pracują. Może czas zacząć porządki od góry?
    ReviewUserIcon
    nmnm

    01.09.2016 22:50

    Inne

    W tej firmie niestety ale Kierownicy są najlepsi i jak już to zwalniają sprzedawców bo przecież nie zwolnia kierownika.A jak ktoś ma problemy można się udać do pipu i zrobić porządek ze wszystkim.Praca nie jest zła,ale atmosfera w pracy przez niektórych ludzi jest tragiczna.Nie wspomnę już o porąbanych klientach :):) Czasem można dostać do głowy. Nie każdy ma mocne nerwy i sa zwolnienia. Ale z pewnością nie jest to praca dla każdego
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    01.09.2016 22:35

    Inne

    Dziś miałem ozmowę na kierownika w Piasecznie.... Po opiniach stwierdziłem że nie warto ale jadę żeby nie było że dzwonią a ja nie jeżdżę. Umieram się stosownie jak to na rozmowę na takie stanowisko, pół godz wcześniej wchodzę na sklep patrzę co i jak i już widzę że bałagan na salonie, sprzedawcy stosunek do mnie ze wyjdź i nie wracaj, obcojęzyczne małżeństwo się pyta o coś, nikt nic nie rozumie ale myślę ok,zdaza się. Przychodzi czas na mnie, wchodzę po raz drugi na sklep, informuję że jestem umówiony, info zwrotne, Pani RKS spóźni się około 15 minut,myślę ok zdaza się, czekam. Przyjeżdża RKS Pani Irmina,rozmowa na ławce przed sklepem, pytania standard plus jedno które mnie zaniepokoja a mianowicie, czy ma Pan rodzinę i dzieci bo tu trzeba jednak trochę popracować i znaleźć ekipę bo poprzednik jak odszedł to dziwnym trafem odeszli również ludzie którzy z nim pracowali. Rodziny jak na razie nie mam, myślę ok dam radę. Zadaje pytanie o zarobki a tu w odpowiedzi SZOK AZ MNIE DALEJ TRZYMA, 1900 zł, myślę ok na rękę plus premia, konkurencji żadnej to ponad dwójkę wyciągnę a Pani z uśmiechem mówi że to brutto ale pół procent z utargu sklepu i tu super utargi że 1000 zl premii sie da wyciągnąć co mnie dziwi. Jeżeli tak to to biorę ale mam pytanie to osoby które to przeczytają a mają namiar na poprzedniego kierownika, czy faktycznie takie są wyniki i utargi.albo osoba która tam pracowała proszę żeby odpisała na tą opinie czy warto. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Adam

    02.09.2016 09:41

    Inne

    Jest mi wstyd że to powiem, ale wiedziałem, że tak będzie. Kierownik za moich czasów zarabiał 2200-2600 brutto. Obecnie jest to 1850-1900 brutto. Premia raz jest raz nie, poczytaj sobie o inwentaryzacjach, ile się płaci (z premii) za braki. Oczywiście cięcia premii za brak współczynników też są. Nikt nie chce być w sytuacji, że stara się cały miesiąc a na koniec rks zabiera ciężko zarobione pieniądze bo nie ma współczynników.... Jeśli chodzi o kiero z Piaseczna - jak myślisz, jeśli ludzie odeszli za nim to o czym to świadczy? Wybór należy do Ciebie, powodzenia. Ps. Cieszę się, że nie pracowałem za czasów dwóch umów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.08.2016 08:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tilla

    31.08.2016 19:06

    Inne

    Jak się zaczniesz stawiac, to cię wyrzuca bez mrugnięcia okiem! A nie mylmy obowiązków związanych z awansem ze zwykłym mobbingiem!! Ani RKS, ani kierownik na sklepie nie ma prawa używać wobec ciebie słow, które często padają podczas ciągłych krytyk!!!
    ReviewUserIcon
    zzz

    30.08.2016 11:47

    Inne

    A jak to wygląda z umową? Dostaje się tylko o wykonywanie działań marketingowych, czy drugą, normalną umowe o prace też?
    ReviewUserIcon
    Tilla

    30.08.2016 19:18

    Inne

    Atmosfera jest tragiczna! Musisz ciągle rywalizować z innymi, żeby swój plan wyrobić.! Jeśli lubisz ciągle dostawać od RKS za byle głupotę meile i ciągle być straszny zwolnieniem, to ta praca jest dla ciebie! Ciągła presja i te wulgaryzmy kierowane do pracowników oddzialowuja na cala ekipę. Kierownik bojąc się o własną posadę, jest jak piesek, który kiwa tylko głową, nawet wtedy gdy ma rację. Niech wszyscy o tym wiedzą, ta PRACA to KOSZMAR! Nie tłumaczycie, że w ciepłym praca, bo w naszym salonie nie ma w ogóle ogrzewania w zimie i nikt się tym nie przejmuje!!!! Ale koszule trzeba zakładać na krótki rękaw.....nawet na sweter. To jest (usunięte przez administratora) 12 h na nogach, w tym godzina która odpracowujesz i ani na chwile poza tym nie możesz usiąść ani się oprzeć! W wojasie w ogóle nie jest przestrzegana ewidencja czasu pracy. Mało tego, nawet zostając i robiąc nadgodziny po całym dniu pracy, które są BEZPLATNE, których nie wpisujesz w listę godzin, żeby się w papierach tym u góry zgadzało...nigdy nikt ci nie podziękuję! Zbierasz za coś, co jest tylko źle zrobione. DRAMAT! !!! NIC DOBREGO NA TEMAT WOJASA NIE MOZNA POWIEDZIEC!!! Byli i obecni pracownicy to potwierdza!!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.