opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4727)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4727)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 34
    • 35
    • 36
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    29.08.2016 22:34

    Inne

    Nie znam drugiej firmy z tak tragiczną polityką wobec swoich pracowników. Niestety pani Dyrektor wraz z całym zespołem swoich podwładnych RKSów praktykują podejście nie Ty – to znajdzie się ktoś inny. Smutne jest to, że pan Wojas zgadza się na takie praktykowanie wśród swoich pracowników, chyba powinien przejrzeć na oczy i czasami „wyjść do ludzi” i posłuchać co mają do powiedzenia, skoro sam zaczynał od zera. W firmie pracowało kilka osób, które wykazywały się wyjątkowym zaangażowaniem, dbaniem o wizerunek firmy, które były kompetentne i zależało im na rozwoju (własnym i firmy), a które NIGDY NIE ZOSTAŁY DOCENIONE. Pomijam gorzkie żale nieudaczników, którzy za nic nie robienie oczekują wypłaty i wdzięczności jak za wynalezienie leku na raka, jednak osoby, które chcą się wykazać są traktowane na równi, z tymi którzy mają całą tę firmę i pracę gdzieś. Polityka firmy nie dba o takie osoby, więc niestety można obserwować jak poziom obsługi w sklepach leci na łeb na szyję, wystarczy wejść do pierwszego lepszego salonu w Warszawie (albo nawet tych „flagowych”), żeby zorientować się, że pracują tam osoby, które w większości nie mają o tej pracy zielonego pojęcia. Jeśli firma nie doceni osób, które CHCĄ pracować w takim sklepie, i które CHCĄ się uczyć i rozwijać, a postawi na kogoś kto za najniższą krajową poda klientowi buty to niedługo firma straci, już i tak zachwianą, „renomę”. Zastanawiam się czy nie lepiej zrezygnować z własnego odrzutowca i zainwestować w kadrę, która będzie chodzić do takiej pracy z przyjemnością? Dać godziwe wynagrodzenie, zainwestować w system szkoleń i przestać traktować sprzedawców jak „podaj buta”, tylko osobę, która powinna mieć wiedzę na temat produktów, które sprzedaje i znać techniki sprzedażowe… Chyba warto, ale co ja tam wiem, pracowałam tylko jako zwykły sprzedawca.
    ReviewUserIcon
    Grzybleśny

    03.01.2017 18:23

    Inne

    Widać,że o czymś takim jak specjalista od PR to oni nie słyszeli. Jaką wizytówkę oni sobie przed nami wystawiają... jak tu mieć choc odrobinę szacunku do takiego pracodawcy.... U nas bylo tak samo ani be, ani, me ani, kukuryku. Czy słowa jak dzień dobry . do widznia nie przechodzą margrabiom z podhala przez gardło, czy takim plebejuszom jak sprzedawcy sie nie należy?bo co niższa kasta? A poprzedni dyrektor klasa sama w sobie... do tej pory sie kłania. Widocznie odstawał za bardzo od reszty poziomem obycia i za to poleciał. Smutne to... ale prawdziwe
    ReviewUserIcon
    Neonidas

    19.01.2017 10:13

    Inne

    Chciałbym zapytać , czy chodzi może o Pana Krzyśka ?
    ReviewUserIcon
    dawna

    28.08.2016 23:06

    Inne

    Hej uwazam ze w wojasie jest super praca w cieplym robisz co trzeba co mies na czas wyplata co wwiecej trzeba i pozdrawiam Gda jest super trzymajcie sie cieplutko
    ReviewUserIcon
    Sandra

    26.08.2016 14:27

    Inne

    Zazwyczaj na każdym stanowiku na początek otrzymujesz umowę na okres próbny. Nie słyszałam o takim przypadku gdzie ktoś na dzień dobry dostał umowę na czas nieokreślony.
    ReviewUserIcon
    iwona

    25.08.2016 12:39

    Inne

    jestem po rozmowie i wygląda ona porównywalnie tak jak wszędzie. trochę czasu upłynęło od momentu złożenia cv, a zaproszeniem na rozmowe, ale babeczka tłumaczyła się sezonem urlopowym co jestem w stanie zrozumieć.
    ReviewUserIcon
    salamonka

    25.08.2016 11:02

    Inne

    jaki stron na rozmowę jest lepszy casual czy elegancki? nie staram się o posadę pracownika w banku dlatego pytam.
    ReviewUserIcon
    pogodna

    24.08.2016 13:16

    Inne

    moze przejdz sie do tamtego salony lub zadzwon. wtedy sie dowiesz czy sa przyjecia czy nie.
    ReviewUserIcon
    Bink

    23.08.2016 23:22

    Inne

    Sporo rekrutacji na kierowników? Połowa osób się do tego nie nadaje. Niektórzy nie wiedzą jak zarządzać ludzmi.wyzywaja pracowników kłamią ich. Ostatnio dowiedziałam się że jest 2 dni urlopu na żądanie haha.Nie wiem za co im płacą więcej ich w pracy nie ma niż są.wykladanie kasy jak braknie do planu sklepu a potem zwrot za zwrotem.niektorzy pewnie wiedzą o co chodzi
    ReviewUserIcon
    NMN

    23.08.2016 22:57

    Inne

    A jak za niedlugo naśle PIP i sie skonczy wszystko:) Pani dyrektor o naszym kierowniku w koncu sie dowie calej prawdy bo regionalni tez sie nadaja do niczego .Trzeba wkoncu zrobic porzadek z tym wszystkim i nie bojcie sie. pracy jest pełno i to w bardziej przyjaznej atmosferze.Wiec jak jestescie przesladowane nie siedzcie cicho tylko działajcie.PAMIETAJCIE- TO NIE JEST PRACA MARZEN!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Xyz

    23.08.2016 18:34

    Inne

    Hahhhahah nikogo nie obchodzi, kto, gdzie i jak rekrutuje, bo nikt nie chce tu pracować przecież. Czytam to co się tu dzieje i nie mogę się powstrzymać od śmiechu. Zatrudnili profesjonalnego komentatora, którego zadaniem jest wklejanie 30 komentarzy pod każdym negatywnym postem, czy może ktoś dostał dodatkową robotę, żeby mógł sobie dorobić do swojej śmieszne pensji? :D
    ReviewUserIcon
    berenika

    23.08.2016 15:57

    Inne

    ile czasu wam upłyneło od momentu złożenia cv, a zaproszeniem na rozmowę? czekam tydzień i nie wiem czy to normalne.
    ReviewUserIcon
    jaśka

    23.08.2016 15:08

    Inne

    słuchajcie czy w salonie nowy pracownik przechodzi jakieś szkolenie? w poprzednim sklepie takie szkolenie miałam, ale trochę inna branża to była.
    ReviewUserIcon
    weronika

    23.08.2016 14:03

    Inne

    widzę, że potrzebują kogoś do salony we wrocławiu, ale w jakiej galerii to już niestety zapomnieli napisać. wie ktoś może? szukam pracy, ale nie ukrywam, że wolałabym składać do galerii bliżej miejsca zamieszkania :(
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.08.2016 20:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kinia

    22.08.2016 22:53

    Inne

    Co ty za brednie wciskasz, nawet w dyskontach masz bony na święta, albo chociaż premie jednorazowa, jakiś fundusz socjalny, cokolwiek. A tutaj trzeba się cieszyć z rabatu na buty?! I to jest powód do radości, że zamiast 300 zł, wydam 150?! Przestań wciskać ciemnoty, że jest się z czego cieszyć, bo to żenujące!
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.08.2016 18:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anielkaaa

    22.08.2016 20:45

    Inne

    Wyobraź sobie, że pracowałam w kilku sieciowkach i buty pracownicze, to raz na pół roku jak psu buda się należały. Ew. Kwota, którą można było wykorzystać w ciągu roku na obuwie do pracy. Wstyd, że ludzie się pytają, jak się nosi dany model, a ty musisz kłamać, bo nie stać cię z tej marnej pensji na zakup ich....nawet z tym śmiesznym rabatem! Aaaa i z najniższej krajowej nie zabierają za braki na sklepie, za to z twojej ciężko wypracowanej premii! Przecież to poniżej godności, płacić za brak zabezpieczen!!!!
    ReviewUserIcon
    Ola

    22.08.2016 15:03

    Inne

    Może mi któraś opisać jak wygląda system premii? Czy pracownicy mają jakieś zniżki na buty i akcesoria?
    ReviewUserIcon
    Dzieciaczek

    22.08.2016 16:42

    Inne

    Nie mamy zniżek pracowniczych. Musimy czekać aż dadzą dwa razy do roku kwotę do wykorzystania na zakup ale zależy ile pracujesz :-) Przykład, powyżej pół roku dostajesz 150 zł ale nie możesz wziąć sobie butów wartych 149 zł za darmo, tylko musisz zapłacić połowę ceny czyli 75 zł więc lipa. Co do premii to masz półtora procent od swojej sprzedaży, sprzedajesz w brutto, liczą ci w netto i jeszcze obejmują podatek, za wykonanie 100% planu jest możliwość uzyskania od 0,5 do 2 % od utargu dodatkowo ale w regionie Waw Irminka nigdy nie daje, zawsze znajdzie coś. Chyba że będziesz pracować w sklepie w którym jej przydupasy pracują. Czyt kierownicy których lubi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.08.2016 18:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dzieciaczek

    20.08.2016 22:02

    Inne

    Złote Tarasy, Arkadia i Mokotów od 10 do 22 ale Złote od 9 a przyjść trzeba wcześniej żeby dostawę wrzucić i sprzątać lub zmienić witrynę lub wystrój. Zazwyczaj jest to cały dzień no bo kierownicy robią sobie grafiki po 8 godz a Pracownikom robią 3-4 dni po 12 h bo jest głupia przerwa. Była ma rację, dużo ogłoszeń i zachwalania. A co do inwentaryzacji to jak ktoś napisał jest to nie legalne bez bramek. Naslac bhp do pierwszego lepszego Salonu a najlepiej Złote i Mokotów zaplecza są zagrożeniem życia.ale kontrol musi być zapowiedziana. Ciekawe jak tam Irminka wypoczela i.bedzje znowu maile pisać i nic nie robić bo.sie nie zna na niczym. Szkoła Gielety, kolejnego blazna, Indian Tańczący Mokasyn
    ReviewUserIcon
    llll

    20.08.2016 17:23

    Inne

    Drodzy pracownicy. Czy zdajecie sobie sprawę że odpowiedzialność materialna w tej firmie jest niezgodna z prawem? :) Nie ma prawa być odpowiedzialności jeśli na sklepie nie ma żadnych zabezpieczeń. Pan Wojas robi was wszystkich w ch.... okradając pracowników!
    ReviewUserIcon
    Karo

    20.08.2016 14:21

    Inne

    Jak słodko się tutaj zrobiło, nikt nic nie pisze.
    ReviewUserIcon
    pracowniknaetacie

    20.08.2016 15:54

    Inne

    jak to nikt? Pewnie "agenci" piszą te super opinie o naszej cudownej firemce. Ciekawa jestem kto i za ile. Który dział ma najmniej roboty. IT? Myślę że Jacek i Maciek nie bawili by się w takie zabawy, a może to regionalni??Kilka kont i jazda jak tu jest cudownie i miło,żeby zakryc te PRAWDZIWE opinie pracowników.
    ReviewUserIcon
    była

    20.08.2016 16:40

    Inne

    Zauważyłam, że gramatycznie zdania są bardzo do siebie podobne, składniowo to samo. Oni sobie zrobili z goworka tablicę ogłoszeń o pracę, gdzie szukają na jakie stanowisko i za ile. Przestańcie kłamać! Kogo chcecie nabrać? przecież każdy kto dostanie umowę o pracę widzi te stawki - NAJNIŻSZA KRAJOWA! Umowa o pracę? Haha ze zlecenia także płaci się składki także nie świecicie tutaj żadną atrakcją. Słyszałam, że nowi kiero mają teraz najniższą krajową plus procent od sprzedaży, kto na takie coś pójdzie??? Za najniższą to może w Nowym Targu ludzie pracują, ale w Warszawie nie! Dziewczyny pomyślcie przecież przy dwóch umowach tylko tracicie, w przypadku ciąży dostaniecie najniższą ale na macierzyńskim to będzie 1000 zł!!!!! Kosiniakowe dla bezrobotnym też jest 1000 zł. Warto za taką ciężką pracę? Wiecznie zmieniane grafiki, brak ludzi do pracy, inwentaryzacje, godzinna przerwa i wiele wiele innych. CZY TO JEST WARTE WASZEGO CZASU I ZDROWIA? Oczywiście pod tym postem pojawi się wiele innych, zakłamanych że przecież tak nie jest, że stawkę można sobie wynegocjować (hahah kto na to wpadł?) że stabilna firma i taka hojna dla ludzi. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących w tej firmie - to wy ją budujecie, trzymam za was kciuki :*
    ReviewUserIcon
    gośka

    19.08.2016 15:34

    Inne

    byłam na zakupach w galerii piastów w legnicy ii nie widziałam żeby teraz kogoś do pracy szukalii, a ofertę w necie widziałam.
    ReviewUserIcon
    Lena

    19.08.2016 13:21

    Inne

    W tygodniu i sobote od 9.00 do 9.00, w niedziele od 10.00 do 20.00.
    ReviewUserIcon
    Neonidas

    19.01.2017 14:47

    Inne

    Co za kołchoz ! Współczuję pracownikom. Jeszcze do tego za tak śmieszne pieniądze ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.08.2016 16:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Krystyna

    19.08.2016 10:29

    Inne

    A Regionalna to jakaś fajna kobieta? Da się z nią dogadać? Jak to sam na zmianie? W weekend? Chyba źle ustawial grafik jak musiał być sam. A co do pieniędzy to myślę że jak się dobrze zagada to coś może wytargowac można? A obsada po odejściu kierownika nie została? Na dniu wolnym do pracy? Mam dwoje dzieci, chce właśnie wrócić do pracy po urlopie wychowawczym. Jak jest zespół to chyba aż tak źle nie jest ze trzeba wszystko robić samemu, były Kierownik chyba ich wyszkolić zdążył? A czemu odszedł? Cv wysłałam ciekawe czy się odezwą.
    ReviewUserIcon
    była

    19.08.2016 11:07

    Inne

    Powodzenia życzę :D
    ReviewUserIcon
    jungalska

    18.08.2016 16:31

    Inne

    podczas urlopu zadzwonili do mnie i zaprosili na rozmowę. głupia się zgodziłam od razu i jak już wróciłam do domu to sobie uświadomiłam, że miałam wczoraj iść na rozmowę. myślicie, że mogę iść do salony i ich przeprosić. mam szansę na drugą rozmowę?
    ReviewUserIcon
    Asia

    17.08.2016 15:08

    Inne

    Szukają kogoś do kato na 3 stawy? Koleżanka mi coś wspominała, ale nie potrafię znależć tego ogłoszenia. Nie chce się tej koleżanki wypytywać bo pomyśli, że kompa nie potrafię obsługiwać.
    ReviewUserIcon
    ewelina

    17.08.2016 13:14

    Inne

    powiedzcie mi czy do galerii świdnickiej szukają kogoś na cały etat? i czy trzeba im cv zanieść czy wysłać na maila. oferta pracy na którą natrafiłam w necie za wiele mi nie mówi.
    ReviewUserIcon
    sonia

    16.08.2016 14:25

    Inne

    czy na początku dostaje się umowę o pracę na czas określony czy nieokreślony? jak to wygląda od strony technicznej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.08.2016 11:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anielkaaa

    23.08.2016 18:41

    Inne

    To musisz być świetnym , wyksztalconym pracownikiem, skoro nie mogłaś/eś dostać nigdzie pracy, w której dostaniesz normalna umowę i wojas jest dla ciebie szczytem możliwości :D gratulacje!
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.08.2016 22:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Misiak

    14.08.2016 11:18

    Inne

    Hahahha nie rozsmieszaj mnie podstawiony człowieku, koło,, super ", to ta firma nawet nie stała
    ReviewUserIcon
    Anielkaaa

    13.08.2016 21:51

    Inne

    Przestańcie pisać te głupoty, smród nie bierze się z nikąd! 10 stron wstecz jest conajmniej 100000 negatywnych komentarzy! Żenująca promocja, dowiedzieli się na górze, że na goworku obsmarowuja wojasa, to zatrudnili ludzi do pisania durnych komentarzy na temat salonów, rozmów i innych (usunięte przez administratora) A praca to nie miejsce w którym mam całować po stopach kierownika, za to że mam za co do gara włożyć!!! A skoro tak uważasz @4art, to znaczy ze wcale nie pracowałeś na stanowisku sprzedawcy w żadnym salonie i gów*no wiesz o tym, jak tam traktują ludzi. Nikt kto tam pracował nie napisze pozytywnej opinii!!!
    ReviewUserIcon
    Luzaczka

    12.08.2016 15:41

    Inne

    Jak na zastępstwo chcecie to trochę późno się budzicie skoro już mamy połowę lata za sobą. Za nie długo to ludzie będą z urlopów wracać, a nie się na nie wybierać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.08.2016 20:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kieras

    11.08.2016 23:19

    Inne

    Praca fajna i nie jest ciężka. Wymagania mają ale to chyba nikogo nie powinno dziwić. Pracuję 3 lata i nikt nigdy się na mnie nie darł za nie wyrobione plany czy wskaźniki. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to masz podstawę plus premie od tego co wyrobisz. Idź na rozmowę to się wszystkiego dowiesz. Ja polecam tą pracę i nie narzekam na nią ba powiem więcej jestem wdzięczna firmie za to ze mogę pracować i mam co do gara włożyć. Najgorsze jest to ze pracownicy salonów robią taki smród wokół pracy w wojasie i gryzą rękę która je karmi. Nie pasuje można się zwolnic. Proste.
    ReviewUserIcon
    Kosal

    11.08.2016 19:27

    Inne

    Tak jak tutaj próbujecie lewymi komentarzami stworzyć obraz super pracy..juz nie wiem czy lepiej być styranym fizycznie, niż wiecznie dolowanym psychicznie. Mobbing na każdym kroku, RKS przyjedzie i wydziera się za zle zasznurowane buty, straszy ze w każdej chwili może cie wywalić na pysk, a gdy patrzy się na ciebie z pogardą, to masz ochotę trzepnąć tymi trzewikami i powiedzieć jej, że nie zasluzyles/as na takie traktowanie .
    ReviewUserIcon
    Ewaspadlazdrzewa

    12.08.2016 07:57

    Inne

    A na Facebook usuwane są negatywne komentarze pod postami żeby ludzie nie czytali prawdziwych opini klientów. Z chęcią mogę opisać od drugiej strony sytuację w sklepach, zwolnilam się ale miałam okazję pracować w region WAW i mieć diczynienia z RKS KK, MZ i IS. System zablokuje prywatnego maila jakby ktoś chciał się dowiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Kosal

    11.08.2016 18:52

    Inne

    Nie ma co porównywać, bo szybciej znajdzie sie chetnych do pracy w biedronce niż w wojasie. Przypadek? Nie sądzę.
    ReviewUserIcon
    Kosal

    11.08.2016 17:01

    Inne

    W biedronce nawet przestrzegają norm godzinnych, a i premii nie ucinają za braki..:) aaa i ludzie nie muszą między sobą rywalizować o każdego klienta, tak jak w salonach wojasa. Jedna przez drugą, żeby tylko mieć większy plan.
    ReviewUserIcon
    Kasiula

    10.08.2016 22:30

    Inne

    Jestem kierownikiem salonu sprzedaży, jestem zadowolona, mam przemila RKS , fajny zespol..:) jest prawda ze jest godzinna przerwa w pracy ale można opuscic salon , bo wtedy nie ma nas w pracy, kto bardzo narzeka polecam wybrać się do pracy do biedronki... doceni się sprzedaż obuwia.. aniżeli dźwiganie kilkadziesiąt kg dziennie. Polecam .!
    ReviewUserIcon
    nanasn

    19.08.2016 08:46

    Inne

    My normalnie wychodzimy.Przeciez nie bede pracowala godziny za darmo. Nikt u nas nie patrzy na to ze ktos zostanie sam :)
    ReviewUserIcon
    Ona

    01.09.2016 01:06

    Inne

    A jak chociażby torebkę za 599 ukradną w momencie jak jedna osoba , która zostaje i idzie szukać buty dla klienta na zaplecze to kto jak nie Ty płaci za braki ?
    ReviewUserIcon
    Kosak

    10.08.2016 20:28

    Inne

    Automatycznie dodawane komentarze z odpowiedziami są kolejnym dowodem na to, że opinie są fałszywe!! Praca po 12h a potem kolejne nadgodziny za darmo i wypisywanie lewych list obecności to jedno, przez 11 nie możesz się nawet oprzeć o biurko, a jak coś zginie, to Ty i załoga pokrywasz straty ze swojej małej premii, która uda się wyciągnąć, bo po co zainwestować w zabezpieczenia...RKS to kolejny temat rzeka, co jeden do gorszy, niektórzy pozwalają sobie na używanie takich słów, które nie powinny być w ogóle wypowiedziane z ust przełożonego. Mało? Jest tego duuuzo więcej
    ReviewUserIcon
    Sinior

    10.08.2016 20:17

    Inne

    Żenada!!!!! Widać, że przez opinie dodawane tutaj nie mieli już chętnych do pracy, wiec wygłupiają się z dodawaniem tych durnych komentarzy a po po zatrudnienia. Poczytajcie sobie opinie z przed roku...od tamtej pory nic tam się nie zmieniło i taka prawda! Ostatni dzień mojej pracy w tej firmie, był najlepszym dniem w życiu! Nie polecam nikomu, nawet wrogowi. Nikt nie powinien być traktowany w żadnej pracy, tak jak traktują ludzi w Wojasie.
    ReviewUserIcon
    terka

    10.08.2016 14:43

    Inne

    powiedzcie mi czy do ch w oswiecimiu jest jakies wymaganie wiekowe zeby sie zalapac do pracy? skonczylam szkole srednia, odbebnilam wakacje i teraz moge szukac pracy.
    ReviewUserIcon
    Jeżynka

    17.08.2016 14:37

    Inne

    Nie, że jakaś granica wiekowa jest wymagana, ale faktycznie szukają kogoś kto skończył 23 lata. Pewnie dlatego, że chcą kogoś na stałe, a nie na przykład na okres wakacyjny.
    ReviewUserIcon
    nina

    10.08.2016 13:28

    Inne

    w jakich godzinach jest czynny salon w łódzkiej manufakturze, w sensie tak jak wszędzie czy jest jakiś wydłużony czas pracy galerii.
    ReviewUserIcon
    Kinga

    10.08.2016 13:00

    Inne

    Kolezanka mi opowiadala, ze moge sie na rozmowie spodziewac dwoch etapow jest to prawda? Zadzwonili do mnie i teraz rozkminiam jak to bedzie wygladac. Gdyby ktos mogl opisac rozmowe to bede bardzo wdzieczna.
    ReviewUserIcon
    Paralotka

    09.08.2016 13:31

    Inne

    Lepiej pojechac do salonu z cv czy wyslac maila. Co wedlug was bedzie lepiej wygladalo?

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.