opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4729)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4729)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jula

    10.10.2016 11:21

    Inne

    Jaki typ umowy dostaje sie na poczatek?
    ReviewUserIcon
    Adrianna

    08.10.2016 21:45

    Inne

    Nieciekawa praca. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.10.2016 10:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ada

    08.10.2016 12:23

    Inne

    No to powiem Ci, że najniższa krajowa to bardzo słaba stawka. U konkurencji płacą lepiej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2016 17:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ada

    08.10.2016 09:31

    Inne

    Dobrze to znaczy ile?
    ReviewUserIcon
    sosenka

    07.10.2016 16:02

    Inne

    zaniosłam tydzień temu cv i dalej nikt do mnie nie zadzwoniłam. czy powinnam jeszcze czekać czy lepiej wysyłać cv w inne miejsca?
    ReviewUserIcon
    kowbojka

    07.10.2016 14:49

    Inne

    jak dojade do galerii jurajskiej? na dniach przeprowadzam sie do czestochowy, wiec wybaczcie, ale jeszcze nie obylam sie z miejska komunikacja.
    ReviewUserIcon
    pastuszka

    07.10.2016 12:35

    Inne

    czy w zakopcu szukają kogoś w pełnym wymiarze?
    ReviewUserIcon
    Renia

    07.10.2016 11:49

    Inne

    Rozmowa o pracę była taka jak w każdej sieciówce. pytania z cyklu: doświadczenie zawodowe, miejsce zamieszkania, gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Ostatecnzie na pracę się nie zdecydowałam.
    ReviewUserIcon
    olka

    06.10.2016 14:39

    Inne

    orientuje sie ktoras do jakiego konkretnie salodnu w gdansku potrzebuja pracownika? bo tego nie podali w ogloszeniu na pracuj, a wolalabym wiedziec czy wysylam cv do salonu do ktorego bede musiala jechac przez cale miasto.
    ReviewUserIcon
    tamara

    10.10.2016 12:33

    Inne

    tam szukają kogoś na pół etatu, tylko ta oferta już jakiś czas wisi więc jest to całkiem prawdopodobne, że już kogoś mają.
    ReviewUserIcon
    Haily

    06.10.2016 14:00

    Inne

    Wlasnie rozpoczelam studia i tak rozgladam sie za jakas dodatkowa praca, bo jak sie okazuje plan zajec jest calkiem okej, wiec dam rade jednoczesnie studiowac i pracowac. Wiecie czy w salonach szukaja studentow?
    ReviewUserIcon
    gotamica

    06.10.2016 11:26

    Inne

    moze mi ktos po krotce opisac jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? z gory dziekuje
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.09.2016 14:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Restart

    28.09.2016 20:36

    Inne

    Pójdź na rozmowe i się przekonaj. Tylko się nie przeraź.
    ReviewUserIcon
    Katarynka

    28.09.2016 13:27

    Inne

    Nie wiecie czy do Wojasa poszukują w Warszawie? Podobno taka kasa że szok. Chce tam pracować za najnoższą krajową. Ludzie pomóżcie hehehehehehehehehehehehe
    ReviewUserIcon
    LPG

    28.09.2016 13:06

    Inne

    Tylko komentarze mówiące prawde dostają plusy. Trolle!!! Śpicie??? No dalej nabijać łapki pod swoimi komentarzami żeby je uwiarygodnić. P.S. zaraz dostane odpowiedź od kogoś że po co tak pisze i że tam w sensie w wojasie jest tak fajnie. Ciekawe czemu taka rotacja jest? Pewnie wszyscy w góre się pną
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.09.2016 12:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Go work

    28.09.2016 13:29

    Inne

    Nie chciej wiedzieć. Nawet o tym nie myśl. Po prostu szukaj pracy gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    Hey

    28.09.2016 12:16

    Inne

    Kierownicy chyba 500zł mają dodatku Na każdym sklepie kierownik inaczej zarabia. Zależy czy trafisz do sklepu wysokoobrotowego czy nisko
    ReviewUserIcon
    Hey

    28.09.2016 12:15

    Inne

    Kierownicy chyba 500zł mają dodatku Na każdym sklepie kierownik inaczej zarabia. Zależy czy trafisz do sklepu wysokoobrotowego czy nisko
    ReviewUserIcon
    lordVoldemort

    24.10.2016 23:40

    Inne

    Chyba jak se dziecko zrobią to im państwo dorzuci z programu 500+. przy tych zarobkach na bank sie załapią:D
    ReviewUserIcon
    lordVoldemort

    24.10.2016 23:40

    Inne

    Chyba jak se dziecko zrobią to im państwo dorzuci z programu 500+. przy tych zarobkach na bank sie załapią:D
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.09.2016 17:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hey

    27.09.2016 21:51

    Inne

    Najniższa krajowa plus 1,5%od swojej sprzedaży to masz zawsze pewne jak się zrobi plan sklepu i i ty zrobisz swoje Założenia i kierownik nie zabierze ci dodatku to dostaniesz dodatkowo 2 %ale z tym to różnie
    ReviewUserIcon
    hej

    27.09.2016 17:20

    Inne

    Nie ma ubezpieczenia dodatkowego ,kiedys proponowali ale bylo strasznie drogie i nikt sie od nas nie zdecydował .Znizki 2 razy do roku 50% jeszcze musisz przepracowac rok zeby cokolwiek otrzymac.a po 3 latach pracy jest stazowe ktore dostajesz w 4 roku pracy co rok w styczniu.Nie ma butów pracowniczych. Daja tylko beznadziejne koszule .i to wszystko.Najnizsza krajowa plus premie od sprzedazy.wiec nie liczcie na kokosy a minimum 2 lub 3 weekend w miesiacu tzreba pracowac nawet 3 dni po 12 h .Jak ktos ma male dziecko to szybko ucieka bo nie daje rady studentow tez nie chca przyjmowac bo wymyslaja i ustalaja sobie kiedy to musza miec wolne.Nie jest to praca marzen niestety i do tego uzeranie sie z klientami.nawet jak oni nie maja racji i cie wyzywaja musisz byc usmiechnieta .poprostu wojas zrobi z Ciebie debila i tyle.Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    koliberek

    26.09.2016 15:39

    Inne

    czy brak zdjecia w cv ma jakies szczegolne znaczenie? tak sie pospieszylam z wysylaniem, ze zapomnialam dodac zdjecia :(
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    weronika

    26.09.2016 13:55

    Inne

    ktora z was jest z okolic poznania i wie do jakiego salonu poszukuja sk? bo oferta jest, cv mozna wyslac, ale dokladnej lokalizacji to juz nie podali. a wolalabym wiedziec gdzie wysylam swoje cv, bo potem lokalizacja mi nie spasuje i co wtedy.
    ReviewUserIcon
    Karaluch

    24.09.2016 21:01

    Inne

    Taka super firma. Każdy powinien tam popracować żeby wiedzieć jakiej pracy nie należy szukać. Pozdro dla trolli piszących cukierkowe komentarze.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.09.2016 19:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aśka

    24.09.2016 10:00

    Inne

    To buty to taki problem? Wojas jest firmą produkującą to chyba po taniości coś powinno być. Raczej mi zależało na ubezpieczeniu medycznym karcie do siłowni, tego typu rzeczach. Czy mogę na to liczyć? A zniżki na obuwie to jakie są? 40%, 50%? W poprzedniej firmie takie miałam. A czy ubranie w sensie koszulka do pracy też jest? Czy trzeba w swojej chodzić?
    ReviewUserIcon
    KOKO

    25.09.2016 16:30

    Inne

    NIE MA ŻADNEGO SOCJALU I ŻADNYCH ZNIŻEK!!!
    ReviewUserIcon
    gruca

    23.09.2016 12:09

    Inne

    aplikowałam do woli. szukają kogoś na cały etat.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.09.2016 18:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aśka

    23.09.2016 08:58

    Inne

    No ale podejrzewasz czy wiesz bo pracujesz w firmie? Trochę niejasno odpowiedziałaś. W gratisie to co? Buty do pracy? Ubezpieczenie medyczne też super rzecz. Może ktoś odpowie mi na pytanie: na jakie benefity mogę liczyć?
    ReviewUserIcon
    Asia

    23.09.2016 19:40

    Inne

    Jaki socjal??? Jakie benefity???? W Wojasie nie ma nic z takich rzeczy. Nie ma żadnych butów pracowniczych.... Każdy ucieka z tej super firmy!
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.09.2016 17:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aśka

    22.09.2016 17:49

    Inne

    A jaki social? Poproszę o jakieś konkrety :) Chcę się zatrudnić, ale nie wiem czy warto, a social ważna rzecz i zachęca :)
    ReviewUserIcon
    Tatiana

    22.09.2016 14:01

    Inne

    Na pracuj widziałam, że szukają kogoś do Gdańska
    ReviewUserIcon
    alka

    22.09.2016 12:17

    Inne

    pracownicy salonu maja jakies premie? jak one sa liczone. prosze o szybka odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.09.2016 11:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Becia

    22.09.2016 17:33

    Inne

    Może RK z Warszawy nie ma już kogo zwolnić, bo sama by musiała stać i sprzedawać jak zwykły pracownik, a kolejnych chętnych z SILNĄ motywacja wewnętrzną już nie ma , no i atmosfera wciąż taka wspaniała.
    ReviewUserIcon
    Ania

    29.09.2016 11:09

    Inne

    Nie ma rotacji????? Cały czas ludzie odchodzą.....
    ReviewUserIcon
    kapeja

    21.09.2016 11:48

    Inne

    ile czasu uplynelo od wyslania cv do zaproszenia na rozmowe w waszych przypadkach? ja czekam juz tydzien i sie stresuje, ze nikt do mnie nie zadzwonil:/ nie wiem czy to dlugo czy krotko
    ReviewUserIcon
    patka

    20.09.2016 16:04

    Inne

    nic wam nie szkodzi wyslac, lepiej probowac niz potem zalowac
    ReviewUserIcon
    Olga

    20.09.2016 12:40

    Inne

    Orientuje się ktoś czy Gdyni i okolicach Trójmiasta nie potrzebują teraz kogoś do pracy? Mam teraz luzy na studiach więc mogę iść w końcu do pracy i coś zarobić.
    ReviewUserIcon
    aneta

    20.09.2016 10:52

    Inne

    w jakim wymiarze godzin szukaja kogos w zakopcu?
    ReviewUserIcon
    Sandra

    22.09.2016 11:23

    Inne

    O ile pamiętam to szukali kogoś na pół etatu, ale nie wiem czy ta oferta jest dalej aktualna bo już ogłoszenie dłuższy czas wisi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.09.2016 10:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kunegunda

    19.09.2016 16:51

    Inne

    Ja nie widziałam tam żadnego ochroniarza chyba że się ukrył nad lamperią.
    ReviewUserIcon
    Kunegunda

    19.09.2016 06:45

    Inne

    Najlepsza jest odpowiedzialność zbiorowa za towar. Nie dość że robisz za sprzedawce, sprzątaczke to jeszcze za ochroniarza. Nic tylko zatrudnić się i wynosić najlepsze pary butów i sprzedawać. Reszta niech płaci.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.09.2016 15:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    www

    17.09.2016 19:29

    Inne

    Faktycznie :D :D :D A na "Zachodzie" to wyobraź sobie, kasjerkę stań na wynajęcie mieszkania i samochód. Kpina co ty piszesz nic o życiu nie wiesz! Piszecie takie głupoty że chce się wymiotować. W Biedronce czy Lidlu kasjerki mają więcej niż wasi kiero - najniższa buahahahaaaaaaaaa :P
    ReviewUserIcon
    Baltazar

    18.09.2016 00:20

    Inne

    1600 to jest spoko pensja? Takich ludzi nam potrzeba do pracy (wyzysku). Silnych, dużych i mało rozgarniętych. Ku chwale wojasa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.09.2016 14:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    www

    17.09.2016 15:08

    Inne

    Chyba żartujesz!!!! W innych sieciówkach sprzedawcy z premią zarabiają 2000-2500. 1600 to powinna być podstawa na start dla nowego pracownika, a potem podwyżka po przedłużeniu umowy. Głupoty takie piszecie, że szok!
    ReviewUserIcon
    ssssssa

    21.09.2016 21:33

    Inne

    Kiedyś jak tam jeszcze pracowałam miałam stawkę 1680 brutto na okresie próbnym, po okresie próbnym dostałam podwyżkę na 1700 brutto; podwyżka mówi sama za siebie!
    ReviewUserIcon
    Kalinka

    17.09.2016 11:40

    Inne

    Pracuję w salonie od kilku lat, u nas zarabia się z premią 1300-1600 tyś.netto. Premie obcinają czasami.
    ReviewUserIcon
    Magda

    16.09.2016 23:53

    Inne

    Pracuję w salonie o średnich obrotach, u nas zarabia się z premią 1600-2000 tyś.netto. Premii nikt nie obcina. I nie jestem trollem z firmy :-)
    ReviewUserIcon
    Skarbek

    16.09.2016 23:44

    Inne

    Amir. Niech szukają. Nikt o zdrowych zmysłach tam nie pójdzie. Opinia o firmie 2/6. Głosujących 620 osób. To o czymś świadczy.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.