Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Zuza

Są umowy o pracę, ale tylko dla naprawdę stałych pracowników. Wiele osób przychodzi i odchodzi, bo po prostu pracuje wielu studentów, którym odpowiada ta forma zatrudnienia i elastyczny grafik, więc może to nie jest miejsce dla kogoś kto szuka dożywotniej pracy na umowę o pracę, ale dla studentów jak najbardziej dobra opcja i zarobki też nie są złe jak na ten rodzaj pracy

Asia

Praca dobra, płace bardzo dobre. Jako sprzedawca początkujący dostaje 2500 na rękę. Fakt że wyrabiam premię indywidualna plus sklepową. Kierownik w porządku, atmosfera super. PISZE o Warszawie, każdy wie gdzie dobrze. Nie będę jak co po nie którzy rzucać imionami ale apel do osób chcących u nas pracować. Zapraszamy bo warto i nie Czytajcie tych złych rzeczy. Szukają ludzi w całej Warszawie. W każdej firmie tak jest

Smutek
@Asia

Serio tyle zarabiasz? U Nas nawet Kierownik tyle ma mniej więcej w okresie jesienno/ zimowym :( (bo ma premię jeszcze od obrotu salonu) my sprzedawcy mamy Ok 1450 podstawy i do tego premię w okresie letnim to jest do 200 zł na rękę maks, w okresie jesienno/ zimowym do 400 zł maks oczywiście na umowę zlecenie :( te kwoty maksymalne co do premii mają oczywiście osoby dłużej pracujące już w Wojasie, swieżaczki mają te mniejsze kwoty. A i ten maks nie zawsze jest osiągany ;( jest coraz gorzej, coraz mniej klientów a do tego odrzucane reklamacje wcale nie zachęcają do kolejnych zakupów :( masakra jakaś

prawda boli
@Asia

2500 tysiąca na rękę? hahahhahaha ile ci zapłacili za ten wpisu? juz dobre sciemy tu leca żeby ktoś zechcial tu pracować. z tego co wiemy mało chętnych :) żeby była jasność sprzedawca zarabia 1460 zł czyli najnizsza krajowa. Premie to max 400 zł. ale to tylko raz w roku może dwa. Bo plany są tak wysokie ze więcej nie wyrobisz. I teraz najlepsze : premie naliczane są od cen netto a następnie od całej wypracowanej premii odliczany jest podatek 15.7%:) suprise :) nie ma tak łatwo heh. poza tym premie czasem są zabierane. np gdy jest jakiś durny konkurs i trzeba nagrodzić wygrany salon ( nagroda pieniężna ) to najlsabszej osobie z regionu albo takiej której RKS po prostu nie lubi ( i to jest główne krytwrium zabierania pieniędzy ) odbiera premię i daje komuś kto wygrał konkurs. Tak działa ta firma.:) wynagrodzenia owszem zawsze na czas. ale grosze a obowiązków masa. I oczywiście trzeba pracować i nikt za darmo kasy ci nie da. ale ludzie szanujmy się. pracowałam tam 3 lata i znam to wszystko doskonale. czułam się tam jak kocmołuch. koszulki beznadziejne. obecnie pracuje w innym salonie. Jestem dobrze ubrana mam czysta prace. nie podaje wreszcie butów a pracodawca mnie szanuje i docenia. i to sprawia że uwielbiam swoją pracę. walczcie o swoje dziewczyny. a kierownicy którzy wszystko układają pod siebie to osoby które uważają że słowo kierownik zobowiązuje do nic nie robienia. żenada.

Ula
@Smutek

Ludzie premia zależy od sklepu i zaangazowania. Moja wypłata to 2500 w tym miesiącu. Fakt że wyrobiłysmy target i wpadło dodatkowo 300 zł. Najlepsze zarobki w Warszawie i to tylko w trzech sklepach. Zapraszamy!

Smutek
@Ula

No właśnie, od lokalizacji sklepu bardzo dużo zależy :) chciałabym mieć taką wypłatę, u Nas targety nigdy nie przekroczyły 100 tys netto na salon i uwierz mi, że się staram jak najwiecej sprzedać- mam świadomość, że wysokość mojej premii zależy od sprzedaży. Nie pracuje w wysokoobrotowym sklepie, nie mam możliwości do takiego się przenieść. Mogę tylko zmienić prace ale ze względów osobistych musze jeszcze się wstrzymać, po nowym roku planuje złożyć wypowiedzenie. Poza tym premia jest na umowę zlecenie a to nie jest korzystne dla pracownika niestety... Dzisia jest, jutro jej nie ma. Nie jest ona brana do niczego (L4, macierzyński, kredyty). Pozdrawiam

Hanko
@Ula

Cześć, wpadło ci dodatkowo 300 zł czyli premii dostałaś 600 zł? Bo przy wyrobionym planie sklepu dostaje się premie indywidualna plus dodatkową a dodatkowa z tego co wiem wynosi tyle samo co indywidualna czyli twoja dostawa wynosi 1900? Czy zle zrozumiałam zasady?

Jared

Nie generalizujmy. Są młodzi ludzie, którym chce się pracować, nie mierzmy wszystkich jedną miarą. Wątpliwości nie ulega fakt, że pracy jest dużo przez wiele godzin i trzeba być naprawdę sprytnym i ogarniętym aby się tutaj odnaleźć. Takie osoby z reguły zostają na dłużej, dobrze zarabiają i nie narzekają, a reszta odpada na starcie i potem wypisuje tutaj różne rzeczy.

Praca nie dla leserów! Wypowiadają się tu osoby którym nie chce się pracować. Tyle. Wiem o sklepach które kupują buty do planu ale to żenujące. Jak masz dobry zespół i chcesz to buty kupują klienci.

@Warszawa

A co takiego dokładnie według Ciebie jest tak żenujące? Bo chyba jedynie twój nędzny wpis! To źle, że ktoś sobie radzi w taki a nie inny sposób? Żenujące to jest dla firmy , że nie daje ludziom zarobić bo plany są bardzo wysokie i często ciężko je wyrobić. Nam też kiedyś brakło niecałe 1000 zł i co? Miałyśmy odpuścić? Swoje ciężko zapracowane pieniądze oddać tak za frajer? Wzięłyśmy po butach. Ja wolałam mieć premię indywidualną plus buty za premię sklepu niż tylko premię indywidualną! I tak Wojas na nas zarobił to niech płaci! Tylko jakiś totalny imbecyl by tak nie zrobił? Nikt przecież z tej pensji nie kupuje butów na potęgę, bo z czego by żył? Pewnie są to takie przypadki jak nasz, więc wcale się nie dziwię! Przepracowałam prawie trzy lata w tej firmie i takie rzeczy mnie nie dziwią, że ktoś walczy o swoja pieniądze! Lepiej mieć w towarze, niż nie mieć wcale! Dziwić się mogę natomiast ( jeśli to prawda, co tu piszą ), że pracownicy kupują środki, żeby efektywność!? I co niby robią z tym szajsem, który można kupić taniej w sieciówkach? Dają rodzinie na gwiazdkę?Czy tych całych kremów i tłuszczy jako lubrykantu używają, żeby lepiej w (usunięte przez administratora) firmie włazić?! Jak ktoś tak robi, to ma u mnie z miejsca nagrodę debila roku!

Roksana
@cypisek

Żenująca jesteś w pełnej krasie. Do roboty się weź a nie ściemniasz.

Kris
@cypisek

Pora się do pracy wziąść koleżanko! Jak pracujesz, tak masz i widać z jakim marnym skutkiem. Połowa koleżanek z Twojego sklepu to lajkuje żebyś odzew miała! Nie mów źle o firmie bo gówno wiesz o życiu. Wojas jest pracodawcą Godnym zaufania.!!!

Ciekawa
@Kris

Co to znaczy, że Wojas jest pracodawcą godnyn zaufania? Możesz jakoś rozwinąć te zdanie? Bo widzę, że negatywne komentarze są zawsze argumentowane natomiast pozytywne to przeważnie lanie wody bądź dotyczą kierownika/ atmosfery na salonie a nie pracodawcy i polityki firmy

@Kris

No wybacz, że nie pracuję w sklepie wysokoobrotowym! Ponad 2500 na rękę to ja na prawie trzy lata pracy to miałam raptem raz, owszem bywało blisko ale 2500 to juz luksus... Nie chce mi sie wierzyć, że sklepy o dużych obrotach zawsze wyrabiaja plan miesięczny? Dajmy na to w kwietniu plan wyrobił tylko jeden sklep i to nie z Warszawy, a nawet jak nasprzedajesz butów za 30000 netto to przy tym premiowaniu po odliczeniu podatku masz niecałe 400 zł do ręki! Poważnie? 1470 plus 400 premii indywidualnej to taki rarytas? A lajkuja to te osoby co nie są z matematyką na bakier... Pracuje na tyle długo,czytam maile i widzę jak wyglądają wyniki w regionie... Skoro to taki dobry pracodawca to czemu nie tylko nowe osoby ale też ludzie którzy długo tu pracują zwalniają sie na potęgę? Człowiek po to idzie do pracy żeby zarobić i za to godnie żyć. Ja i koleżanka mamy w wolne dni dodatkowe prace... gdyby nie chcialo mi się pracować to bym tego nie robiła. Sprzedawcą jestem dobrym. Pokaż mi sklep , ktory co miesiąc wyrabia plan miesięczny? Gdzie wszyscy mają co miesiac te 2500? Chętnie sie przeniosę.A dodajmy że premia jest na umowie zlecenie i do niczego ci sie nie liczy... Lepiej nie chorować tyle ci powiem...

@cypisek

Teraz to już jest tylko umowa zlecenie. Nie ma umowy o pracę. Wszystko przez taką rotację osób. dziewczyny przychodzą i odchodzą. i pracodawca za duże koszty ponosił. wiec wprowadził umowę zlecenie. To na pewno zachęci nowe osoby:) ten krok pokazuje na czym pracodawcy zależy. woli wprowadzić umowy smieciowe zamiast poprawić sytuację w firmie i sprawić by nikt nie chciał odchodzić. Te wszystkie zwolnienia i odejścia dobrych dziewczyn o czymś świadczą.

op.
@cypisek

sklep wysokoobrotowy wyrobi plan może raz lub dwa razy w roku bo plany są tak wysokie (celowo) ze nie da się. I niech tu nikt nie pisze ze sklep nie wyrabia bo dziewczyny się nie starają! To wszystko jest ustawiane celowo i wszystko dokładnie przemyślane. no i oczywiście zadnych szkoleń! kompletnie nic. sama się uczysz wszystkiego albo jak juz umiesz to szkolisz nowe. tak to wygląda.

@op.

Ja wiem jak to wygląda... same się wszystkiego uczyłysmy:D A o planach mam dokładnie takie samo zdanie... i to jeszcze netto :/

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

xxxmlo

Wojas jest dla osób które maja silne nerwy i chcą pracować...Ci którzy myślą ze przyjdą się ponudzić sa w błędzie. Tu trzeba zapi.... po sprzedaż aż do pracy przy komputerze i mięć dobra organizacje pracy bo często kierownicy nic nie robią,jedyne co to syf po sobie zostawiają.Jak widzę nowe osoby co przychodzą i pracują tydzień bo maja 2 lewe ręce to stwierdzam ze dzisiejsze pokolenie nie nadaje sie do pracy ;):) Leżeć i pachnieć.Praca mnie ogólnie nie męczy ,ale denerwuje mnie zachowanie kierownika no i słabe płace...wiecznie proszenie się o wszystko.Gdyby podnieśli wynagrodzenie praca wcale nie byłaby najgorsza.Jak jest stała ekipa to pracuje sie swietnie gorzej jak cały sklad jest do wymiany :)

Heidi

Oczekiwania wielce wygórowane, a niektórzy nawet dobrze sprzedawać nie potrafią, zero pokory, ale są tak świetni sami w sobie, że należy im się 4 tyś. podstawy + premia, multisport, pakiet medyczny, co godzinę godzina przerwy i w ogóle pokłony na wejściu - może zacznijcie najpierw wymagać od siebie, a później od firmy.

wro71

Hej:) Ja z wrocławia nie będę pisać dokładnie z kąd bo dalej tam pracuje(szukam czegoś innego) napoczatku objecywali zlote gory a teraz przyjdz wczesniej wyjdz pozniej oczywiscie za nic. A nasza regionalna jak jest ponad 100% ,to chce ze by bylo 300%. Jak za komuny dacie rade towarzyszu xD a na swieta ani bonow zadnych dodatkowych pakietow poprostu wielkie NIC.

noani
@wro71

eee no co ty są bony :) na buty w wojasie ale i tak musisz doplacac haha. czyli firma "dając " zarabia sobie na tobie. i musisz pracowac rok aby była gwiazdka. chociaz ch*j z taką gwiazdką. karta Multisport to juz standard prawie wszędzie. W tej firmie natomiast to nieznane zjawisko. Wyliczać można w nieskończoność. Praca na chwile :) pozdro.

Baśka

Wiem jedno, że jak się ludzi pracę w handlu to prawie w każdym sklepie , no może poza spożywką , można pracować. Takie licytowanie się co kto przyniósł albo wyniósł. Ludzie w pracy trzeba pracować i tyle.

Yvonne

Jak Ja się cieszę, ze coraz mniej mnie w tej firmie ... :) W zycu trzeba znać swoją wartość (y)

Sylwia

Ja pracuje w jednym z Warszawskich sklepów flagowych i jestem zadowolona zarówno z firmy jak i całej ekipy sklepu. Bardzo polecam pracę w Wojasie - pomimo powyższych opinii wszystko zależy od składu i nastawienia współpracowników. Jak atmosfera jest dobra to i praca idzie jak należy. Na szefostwo też nie mogę powiedzieć złego słowa- grafik zawsze ustawiony pod pracownika, wypłaty i premie na czas, pomoc od regionalnych i osób pracujących w centrali zawsze na najwyższym poziomie. Jeśli Ty nie robisz problemu to i Tobie nikt go nie będzie robił - bynajmniej u mnie tak to działa. Tyle ode mnie. A wy sądzcie co chcecie :)

łooo
@Sylwia

Jezusie przynajmniej! przynajmniej! a nie bynajmniej.

rozbawiona

To dziewczyny kupują żeby mieć wyniki? hahah. Serio aż tak się przejmujecie efektywnością? a macie coś z tego? hahah

Były_pracownik

Jak tam Warszawa?

amigo
@Były_pracownik

Co drugi sklep szuka pracowników! Nie chcesz wrócić?:D Super warunki, umowa zlecenie na 3 miechy:) Niepłatna przerwa, najniższa krajowa:D1,5 procent od sprzedaży... ciągłe nękanie mailami statystykami i tabelkami:D Zapraszamy serdecznie!

orzechkokosowy

Arkadio! sklepie flagowy, czemuż tak niska twa efektywność w dzień handlowy? Nie idą kremy? aquastopy? zbierzesz od dyrekcji tęgie kopy!

menthapeperita

Serio!? Bez obrazy ale puknij sie w dekiel! My też nie kupujemy. Ale pal sześć wyniki, nas nie stać z tej pensji. A nawet gdyby było, to szkoda kasy. Nie wiem, czy ktoś jest tak głupi żeby wyniki firmie robić za swoje ciężko zarobione pieniądze. Są dobre wskaźniki to są, a nie ma to nie ma! I nie mamy z tym problemu jak w handlu jeden dzień lepszy inny gorszy! Kierownik na pewno doceni Twój jakże budujący wpis. No serio... You Made my day! Dawno tu takiej beki nie cisnełam.

Yvonne
@menthapeperita

b/k

czesia
@Yvonne

To po co komentujesz?

Asia

Brawo żeby chwalić kierownika na forum, pewnie polecenie służbowe. A co z tymi co kupują buty żeby plan wyrobić. Ha ha Pracujemy w tej firmie kilka lat, jedno jest najważniejsze Atmosfera-dyscyplina i wzajemny szacunek. Wyniki robimy same, butów nie kupujemy na siłę i co najważniejsze mamy najlepszego kierownika pod słońcem.

Paula

IM WIĘCEJ WIESZ TYM WIĘCEJ ROBISZ WIEC LEPIEJ STRUGAĆ NIEUDACZNIKA BO NIE WARTO I TAK NIKT TEGO NIE ZAUWAŻY PRZECIEŻ WSZYSTKO "SAMO SIĘ ROBI " a nawet jak ktoś cię awansuje to na rok może dwa i potem OCZY SIĘ OTWIERAJĄ ZE NIE WARTO

A jak u was wychodzi teraz premia internetowa? W naszym salonie już zwroty przekraczają sprzedaż więc premię mamy na minusie...To dopiero wykorzystywanie pracowników! Powinni zmienić regulamin premii internetowej, a nie udają że nic się nie stało. Sklepy miały chociaż po te 100-200zł dodatkowo na 3 mies, a teraz wyjedzie góra 35zł...sprawdźcie u siebie.

K.

Czyżby ktoś zrobił porządek z panią W. ??? Wiecznie narzekającą i obłudnie fałszywa intrygantką która nic nie robiła? Potrafiła tylko obgadywać i rozmawiać wiecznie przez telefon.

kala
@K.

Pani W. to był najlepszy sprzedawca w tym salonie i podejrzewam że Ty mogłabyś jej buty czyścić... W salonie dzieje się źle od momentu odejscia Łukasza i następnie od momentu wyboru niekompetentnej osoby na stanowisko kierownicze przez panią Basie. Osoba ta pracowała tam ledwo 4 miesiące i została kierownikiem chyba z przypadku. Osoby które pracowały tam długie lata zostały nieocenione i odeszły z firmy. Ela która salon magazyn i dokumenty miała w jednym palcu została nieoceniona i odeszła bo pani Basia wybrała sobie kogoś kto nie miał pojęcia o niczym. Na pytanie dlaczego taki wybór odpowiedziała : nie wiem jakoś tak... Po pół roku okazało się że popełniła błąd. Tylko że ciężko się do winy przyznać i najlepiej zwalić odpowiedzialność na dziewczyny. A potem je zwolnić. ona i nieudolny kierownik rozwaliły ten salon! a Wiola została zwolniona bo zawsze prawdę jej w oczy mówiła :) Nie znam p. Chodowanej ale jak tam pracowałam to słyszałam różne epitety na jej temat właśnie od RKS . stała rotacja personelu w tym salonie sprawiła że był bałagan. co chwilę ktoś nowy. wiecznie je szkolić. A czy ktoś starym pracownikom zapłaci za szkolenie i pilnowanie nowych??? Zmieńcie regionalnych. P. Irmina taka w porządku była dlaczego takich ludzi jest coraz mniej w firmie? a pamiętacie poprzednich dyrektorów? to była klasa!

a.p.
@K.

nic nie robiła? musiałabyś prześledzić jej utargi przez te wszystkie lata! To i zarówno poziom obsługi klienta KLASA! a przez tel rozmawia każdy - nie wierzę że Ty nie. Powodzenia dla Częstochowy. Tam już zespołu nie ma a z taką nieogarnieta kiero nic nie osiągną. JEDYNE co jej wychodzi to leżenie na ladzie. Pozdrawiam stary skład :)

lola

Firma Wojas to jakaś porażka wyzysk i nic więcej. Wymagań to oni maja mnóstwo ale jeśli chodzi o wynagrodzenie to aby tylko jak najmniej zapłacić pracownikom. Nie szanują swoich pracowników najpierw wykorzystują na maxa a później przyjmują do pracy przeważnie kogoś znajomego bądź z rodziny. Ciągle szukają osób do pracy bo ludzie sami rezygnują zobaczywszy jakie są warunki pracy. Towar nie zabezpieczony za który odpowiadają pracownicy ponosząc pełną odpowiedzialność za braki ucinane są premie , które i tak są śmieszne!!!!!!!!!!! Żenada z dala od takich pracodawców!!!!!!!!!!!!!!!

Anitka

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie Wojas Trade.

Mongolia
@Anitka

SA

xxx

Uuu ktoś tu próbuje się bronić, ciekawe dlaczego ? Chyba po to aby zatuszować negatywne opinie i zwabić kolejnych naiwniaków bo przecież za te zwolnione osoby ktoś tam musi pracować.

@xxx

Zatuszować to trzeba było syf i rozp....dol po byłych koleżankach.

aga15
@Petronela

Po tych wulgarnych komentarzach widać jaki poziom prezentuje firma. Nie trzeba już nic dodawać bo chamstwo i brak klasy wychodzą same. Przekona się o tym każdy kto popracuje tam chociaż miesiąc.

@aga15

Nie znasz mnie nie oceniaj..... Od 5 lat śledze wpisy na temat firmy i nigdy się nie udzielałam bo nie dotyczyły ani mnie ani nie byłam świadkiem A teraz wiem co pisze, widziałam i wiem co pisze Szlag człowieka trafia jak ludzie wypisują te bzdury i zachowują się jakby praca w wojasie była przymusem i biedne istoty nie miały prawa wyboru. Ludzie nie podoba Wam się to można się zwolnić a nie czekacie aż Wasze obijanie się wydzie i ktoś Was zwalnia a wtedy jedyne co Wasze ograniczone rozumki potrafią to wylać wiadro pomyj na firme która do tej pory była Waszym pracodawcą.

Petronela

Musze Cię rozczarować jestem zwykłym sprzedawcą.

Bunia

Najwyraźniej masz aspiracjeeeeeeeee ..... ???????????????????????? :D

@Bunia

A w Gino Rossi to trzeba medycyne skończyć żeby pracować?? Przyganiał kocioł garnkowi

buonanotte

W Warszawie brakuje obsady w chyba w każdym sklepie... To racja, sezon rusza a pracować nie ma komu... A nasza "droga"Pani koordynator nic sobie z tego nie robi. Są pracownicy, to dobrze! Nie ma? to się kogoś ztrudni na umowę zlecenie, a co tam?! Akurat ta umowa o pracę z miejsca to było jedyne czym ta firma mogła jako tako do siebie przekonać! Jak byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do nowej pracy, to kierowniczka mnie zapytała czemu się zwalniam , jak jej powiedziałam,to nie mogła uwierzyć, że ludzie dają sie tak wyzyskiwac... że takie rzeczy sie dzieją. Ponad dwa lata przepracowałam sumiennie w tej firmie, wiecie co, o dwa lata za długo! Rozumniem ludzi, którzy tu pracują, bo nie ma innej perspektywy.. ale Warszawo stać Was na więcej! Jest mnóstwo firm które potrafią docenić pracownika, bez niezdrowej rywalizacji o klienta. Dają dobre warunki zatrudnienia plus szkolenia z prawdziwego zdarzenia , ekstra rabaty, pakiety a przede wszystkim szacunek!

Paola
@Petronela

? Wojas przyjmuja jak leci kto się zgłosi a umowa zlecenie to stójkowy i magazynier !!!!!!!! iiii Dzień dobry na wejściu Ja pracuje w rylko i Tu płacą mi za to co jest w moich obowiązkach a w wojasie sprzedawcą byłam tylko na papierze a zakres moich obowiązków przerastał stanowisko zastępcy kierownika a gdzie za to kasa ? W wojasie przecież każdy sprzedawca to zastępca !!!!! Ponadto dodatkowa praca na infolinii w wolne dni grafik co chwila zmieniany bo znowu ktos olał firmę kierownik zajmuje się tylko podpisywaniem i rozwiązywaniem umów

biednaistota:D
@Paola

100 % prawdy ! Już nie mówiąc o tym kto tą firmą zarządza, jak ktoś z firmy przyjeżdża to nawet przedstawić się nie potrafi, pracownika traktuje się jak byle kogo. Liczą się tylko wyniki i EFEKTYWNOŚĆ - słowo od którego chce się wymiotować jak dziennie widzi się kilka wiadomości od kierownika regionalnego dotyczące EFEKTYWNOŚCI, którą wiecznie trzeba poprawiać bo przecież tylko regionalny coś z tego ma nikt więcej i tak truje co godzinę żeby wszyscy się stresowali. Praca po 12 godzin 1 h przerwy za którą nie płacą a jak już chcesz ma nią iść to kierowniczka przewraca oczami bo najlepiej było by nie korzystać wcale i stać bite 12 godzin na nogach a następnego dnia znowu przyjść na 12 godzin bo kierowniczka nie potrafi inaczej ułożyć grafiku, ale za to ona ma czas na odpoczynek i świetny grafik. A później dochodzą coraz to nowsze obowiązki zasada jest taka im więcej umiesz tym więcej robisz ale nikt ci już za to nie płaci. A jak dochodzą nowe osoby to można pomarzyć o sprzedaży bo tylko je uczysz albo stoisz nad nimi albo w ogóle odwalasz wszystko bo nikt nic nie potrafi więc powodzenia dla Częstochowy bo zanim te nowe osoby się wszystkiego nauczą to trochę czasu minie a tu zbliża się najbardziej pracowity okres z tego co pamiętam. I jeszcze ten telefon który cały czas dzwoni jak nie klienci to inny sklep, który błaga o buty. Zero szkoleń tylko wymagania, miejsca tu zabraknie na wypisywanie negatywnych stron pracy w tej firmie. Lepiej omijać ogłoszenia albo szybko uciekać bo super to jest tylko na rozmowie kwalifikacyjnej jak obiecują gruszki na wierzbie. Świat jest piękniejszy bez Wojasa.

opinia
@biednaistota:D

dodać należy ze w Częstochowie na kierownika została wybrana osoba z zewnątrz nie pracująca nigdy w branży obuwniczej. I tam dziewczyny które dłużej pracują muszą ją teraz uczyć i praktycznie większość rzeczy robić za nią. Ona za to jedyne co potrafi to rozliczać z przerwy i przewracać oczami gdy na nią idziesz! W dodatku w swój dzień wolny truje mailami które nic nie wnoszą i zabierają czas... a one muszą się kilka razy dziennie mailowo meldowac. No super fajnie tylko może najpierw pasowałoby ogarnąć inne rzeczy bo pracownikom nikt za szkolenie nowych nie płaci. To jest masakra jakaś!

prawda
@Petronela

Syf i rozpierdol to wina ciągłej rotacji w tym salonie. Był stały skład i ogarnięte dziewczyny to było dobrze! Poza tym przy tylu obowiązkach ciężko czasem zapanować nad magazynem. Klientów trzeba obsługiwać a na noce nikt pracować nie będzie! Nocne zmiany a zapłaty żadnej. To jest niezgodne z kodeksem pracy i z tego co wiadomo mi już dziewczyny to zgłosiły. Nie pozdrawiam.

Porażka

Sklep Częstochowa Galeria Jurajska Nowa kierowniczka która po niecałym miesiącu pracy zwolniła 3 osoby a kolejna zwolniła się z własnej woli następnego dnia. Omijajcie ten sklep i tą firmę z daleka. To w jaki sposób nowy kierownik sklepu i kierownik regionalny Barbara T. odnosi się do pracowników i jak ich okłamuje przechodzi ludzkie pojęcie. Brak kultury, szacunku i profesjonalizmu jedyny ich cel to intrygi i próby skłócenia całego zespołu wynikające prawdopodobnie z ich własnych kompleksów. Zastanawiam się jakim cudem takie osoby są na takich stanowiskach w tak dużej firmie. Brak słów.

@Porażka

Firma wojas to dno i porażka! Nie szanuje pracownika nie dba o ich dobro...leczy się tylko obrót i śmieszne wskaźniki. Wyrzucani są wartościowi ludzie. Z tego co wiem to Częstochowa kiedyś była jednym z najlepszych salonów, był stały zgrany zespół, który ciągnął do przodu. Ale dla firmy było ciągle mało...ciśnienie...wiecej i więcej a w zamian NIC! Po mału zaczęli odchodzić dobrzy pracownicy a Ci co zostali i tak firma ich sie pozbyła bez żadnego sentymentu. Jasne ...najlpiej przyjmować nowych na umowę zlecenie bo koszty mnijesze ale dokąd to doprowadzi? Czy nowy nowy pracownik bez doswiadczenia zastapi "starego" do którego chętnie przychodzili stali klienci? Cały nowy zespół..super ..powodzenia...na pewno obroty wzrosną! Kazdy kto przyjdzie i tak pewnie szybko odejdzie widząc co tam się dzieje...nawał obowiązków, których nie sposób ogarnąć wieczne pretensje , że cos źle i zero motywacji od firmy. Firmo zacznij szanować pracowników!!!! Daj coś od siebie a nie tylko wymagaj!

xzxz
@były pracownik

szczera prawda!!!

@Porażka

Droga była pracownico s.93 akurat Ty nie powinnaś się wypowiadać na temat pracy w firmie Wojas bo Twoja rzekoma praca niewielie miała wspólnego z pracą. Ze swoich obowiązków to wywiązywałyście się chyba tylko od święta. Nowa kierowniczka bardzo dobrze zrobiła pozbywacjąc się pseudo pracowników. A z RKS mam również przyjemność pracować i nigdy nie zdażyło się by zachowywała się chamsko lub wulgarnie a to że oberwało się Wam pewnie kilka razy to tylko dla tego że jesteście syfiary i tyle w temacie. A skoro tak strasznie praca w wojasie Cie uwierała to czemu wcześniej sama sie nie zwolniłaś?? Powiem Ci czemu...... Póki nikt się nie czepiał to był luzik kawka pogaduchy a premia zawsze jakas i tak wpadła..... Więc przestań pier.....lić jak Ci źle było. Nie pozdrawiam .

Kesjaa
@Porażka

Mam nadzieję, że nowa KS w Jurajskiej wraz z nowym zespołem ogarną ten syf, który pozostał po wcześniejszej załodze. Bo to co tam po Was Drogie Koleżanki zostało to jednym słowem DRAMAT. Nie jeden salon chętnie by się z Wami zamienił, bo jest z kim i czym pracować - klientów dużo, zatowarowanie, o którym część sklepów może tylko pomarzyć, a Wy potrafiłyście tylko narzekać! Z resztą co nadal robicie, jak w końcu ktoś się za to wziął :) Żeby czegoś wymagać od pracodawcy trzeba dać coś od siebie i przede wszystkim wykonywać RZETELNIE swoje obowiązki, a nie przyjść odbębnić i tyle. Na tym polega praca, ale widocznie nie każdy zna definicję tego pojęcia. Dziewczyny z s93 trzymam za Was kciuki! :)

@Petronela

ta pani regionalna powinna zmienić pracę bo aby być na stanowisku kierowniczym należy mieć kulturę osobistą i odrobinę klasy. Słownictwo tej pani pozostawia wiele do życzenia. Przekleństwa na każdym kroku. Plotki i intrygi. To jest nie do pomyślenia aby w taki sposób odnosić się do pracowników. Wstyd dla firmy. Dziewczyny ze śląska juz miały akcje i podchodzi to pod mobing.

olka
@Petronela

No tak bo pracownice to niewolnice i nie mogą rozmawiać ze sobą! A premia zawsze wpadła ale zapomniałaś dziewczyno ze ta premia zawsze jest zasłużona bo przecież jest od utargu tak? Krasnoludki te buty przynoszą klientom i ich obsługują? A co do czepiania - choćby było idealnie to i tak zawsze trzeba było się przyczepić (no bo ja jestem przecież regionalna) Ile razy człowiek się narobił i nie wiedział w co ręce włożyć a i tak było źle i wiecznie mało! i te głupie pytania co my tu robimy 12h! W KARTY NA ZAPLECZU GRAMY!!!! Popracuj trochę w sklepie flagowym tylko więcej niż 2 dni i potem oceniaj. Bo pracowałas w małym saloniku gdzie z nudów paski układałas to i miałaś porządek wszędzie! Najlepiej się madrować tylko ze przykładem nie swiecisz bo niejedna z tych zwykłych sprzedawców zjada Cię na starcie. Nie pozdrawiam!

ines
@olka

Na wstępie bardzo Ci współczuję że wykonujesz tak niewolniczą pracę. Tak się składa , że pracuję na flagowym sklepie i nie ma u nas problemu z zachowaniem porządku na sklepie jak i na zapleczu. Systematyka potrafi zdziałać cuda. Uwierz mi , że jak jest na sklepie " idealnie" to nikt nikogo się nie czepia....a jak regionalna zwróci uwagę że masz źle zasznurowane buty lub coś źle na witrynie to chyba nie jest jakiś dramat??? zatrudniając się do jakiejkolwiek firmy zawsze są obowiązki z których trzeba się wywiązać to dlaczego u nas miałoby być inaczej..??? A tak na marginesie czy ktoś kogoś trzyma w tej firmie na siłę ??

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.