opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4729)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4729)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    olga

    09.11.2016 15:35

    Inne

    moze mnie ktos oswiecic i powiedziec jaka umowe dostajemy na poczatek
    ReviewUserIcon
    madzia

    09.11.2016 14:24

    Inne

    kiedyś wisiała oferta w zakopcu. myślicie, że dalej kogoś tam potrzebują?
    ReviewUserIcon
    Karola

    14.11.2016 11:22

    Inne

    Sama sobie odpowiadasz na to pytanie. Jeśli wisiała i już nie wisi to raczej kogoś znaleźli. Szukaj ofert na bieżąco.
    ReviewUserIcon
    Kasix

    09.11.2016 12:00

    Inne

    Jak powinnam się ubrać na rozmowę? Smart casual czy lepszy casual?
    ReviewUserIcon
    aldona23

    08.11.2016 16:17

    Inne

    w jakim wymiarze godzinym szukają kogoś do warszawskiej ochoty?
    ReviewUserIcon
    zabcia

    10.11.2016 13:30

    Inne

    a w ofercie tego nie uwzglednili?
    ReviewUserIcon
    lexi

    08.11.2016 13:08

    Inne

    gdzie teraz sie przyjecia? szukam tych ofert i szukam, a nic nie potrafie znalezc.
    ReviewUserIcon
    Iza

    08.11.2016 12:03

    Inne

    Niech mi ktoś powie czy mogę liczyć na pracę na pół etatu? Pozamieniali mi zajęcia na uczelni i na tyle się mi grafik zajęć rozluźnił, że mogę się do jakieś pracy zaczepić.
    ReviewUserIcon
    sylwia

    08.11.2016 11:16

    Inne

    czy po przyjeciu ekipa z salonu mniej wiecej pokazuje co i jak? dostalam sie i wczesniej nie pracowalam w salonie z butami wiec do konca nie wiem jak praca bedzie wygladac. troche sie stresuje.
    ReviewUserIcon
    Majka

    07.11.2016 12:24

    Inne

    Właśnie do mnie zadzwonili i zostałam zaproszona na rozmowę. Zobaczymy jak mi pójdzie bo z innego sklepu też do mnie zadzwonili więc czekają mnie dwie rozmowy. Może mi ktoś wymieć plusy pracy u nich w salonie? Bo jak na obu rozmowach pójdzie mi dobrze to będę musiała coś wybrać.
    ReviewUserIcon
    kasica

    25.10.2016 19:48

    Inne

    wszedzie, tylko nie tam
    ReviewUserIcon
    martyna

    25.10.2016 14:17

    Inne

    czy można sie jakos dogadać co co jakiegoś wolnego weekendu z ekipą na sklepie? bo fajnie by było miec chociaż jeden weekend w miesiącu całkowicie wolny.
    ReviewUserIcon
    frytka

    25.10.2016 11:54

    Inne

    Może mi ktoś opisać jak wygląda praca w salonie? Co należy do obowiązków sprzedawcy, czy są jakieś szkolenia.
    ReviewUserIcon
    Kamila

    24.10.2016 15:07

    Inne

    na początek z reguły dostaje sie umowe na okres próbny.
    ReviewUserIcon
    potecka

    24.10.2016 13:05

    Inne

    od wyslania cv minął tydzie i dalej cisza. jest to normalne?
    ReviewUserIcon
    greenbackboogie

    24.10.2016 23:34

    Inne

    Ciesz się, że nie dzwonią, roboty szukaj gdzie indziej... omijaj szerokim łukiem Wojasa,chyba że ci grozi skajne ubóstwo tudzież eksmisja... no chyba że dobrze płacą za trolling na goworku... jaka tam stawka bedzie ze 2 zeta za pochlebny komentarz?
    ReviewUserIcon
    klucha

    24.10.2016 12:26

    Inne

    widziałam ogłoszenie do twierdzy. tylko, że jest z września. wysyłać mimo to cv?
    ReviewUserIcon
    ex pracownik

    22.10.2016 21:11

    Inne

    Moja dobra rada dla wszystkich Was , myślących o podjęciu pracy w Wojasie... Wyślijcie tam CV jako do pracy "ostatniej szansy". Moim zdaniem jest wiele lepszych firm w których za dobre wynagrodzenie możecie robić to samo co w Wojasie za 1500 zł. Pracowałam w firmie jako sprzedawca, oraz kierownik salonu. Kariera prawie 5 letnia, i jedyne czego żałuję to to że wcześniej nie myślałam o zmianach tylko trwałam w firmie tak długo. Teraz przekonałam się że są firmy które doceniają pracowników przez wynagrodzenie, oraz wiele innych czynników. PS : Jaka osoba zaprawiona w wojasowych bojach radzę Wam wysyłać CV w zawodzie sprzedawcy do sieciówek zagranicznych . Te polskie ...szkoda gadać! Powodzenia wszystkim :)
    ReviewUserIcon
    Mela

    21.10.2016 11:06

    Inne

    Czy do Echa w Kielcach nie potrzebuja teraz kogos?
    ReviewUserIcon
    oktavia

    26.10.2016 12:29

    Inne

    ogloszenie nadal wisi? to w takim razie wysylaj smialo ;)
    ReviewUserIcon
    Kurkuma

    20.10.2016 16:17

    Inne

    Wymagania podaja w ofercie, jak wszystkie spelniasz to wysylasz.
    ReviewUserIcon
    blanka

    20.10.2016 15:13

    Inne

    nie wiem za bardzo czy kogos szukaja, bo oferty sa z wrzesnia, a jednak teraz mamy pazdziernik.
    ReviewUserIcon
    czajka

    20.10.2016 13:53

    Inne

    najlepiej zrobisz jak sie przejedziesz, zadzwonisz i spytasz czy dalej kogos szukaja. chyba, ze w necie jeszcze poszukasz.
    ReviewUserIcon
    Orcha

    20.10.2016 12:31

    Inne

    Wysyłacie im samo cv czy jeszcze list motywacyjny? Bo mialam juz wysylac, ale w ostatnim momencie zauwazylam, ze chca lm. Nie wiem co robic :(
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    migdalowa

    19.10.2016 14:23

    Inne

    ofrta do ch mokotow dalej aktualna?
    ReviewUserIcon
    slovna

    19.10.2016 11:30

    Inne

    jest jakis okres probny czy od razu jest tzw. rzut na gleboka wode?
    ReviewUserIcon
    jedlinka

    18.10.2016 15:53

    Inne

    jest jakieś szkolenie z obsługi kasy itd. na starcie?
    ReviewUserIcon
    serwatka

    18.10.2016 14:36

    Inne

    czy doswiadczenie jest jakos szczegolnie wazne? jestem po szkole sredniej, zdawalam poprawkowa mature i dlatego nie poszlam w tym roku na studia. doswiadczenie zawodowego brak, ale nie chce przez pol roku siedziec w domu i nic nie robic. dlatego sie zastanawiam czy to ma jakies wieksze znaczenie.
    ReviewUserIcon
    Aldona89

    18.10.2016 13:39

    Inne

    Czy do salonu w galerii słonecznej dalej potrzebują pracownika salonu?
    ReviewUserIcon
    kwiatowska

    17.10.2016 11:26

    Inne

    na sklepie sa jakies zmiany? jesli tak to w jakich godzinach sie pracuje.
    ReviewUserIcon
    Lilka

    14.10.2016 14:45

    Inne

    Wiecie może czy w najbliższym czasie będą jakieś przyjecia do halę?
    ReviewUserIcon
    sonia

    14.10.2016 13:57

    Inne

    czy sa jakies nowe oferty na salony w krk?
    ReviewUserIcon
    berenika

    17.10.2016 14:44

    Inne

    potrzebują kogoś do pradnika.
    ReviewUserIcon
    lela

    14.10.2016 13:20

    Inne

    Nie wiem czy oferta jest jeszcze aktualna, ale jakis czas temu potrzebowali kogos w CH M1 w Markach.
    ReviewUserIcon
    jahoda

    13.10.2016 14:14

    Inne

    lepiej na rozmowe ubrac sie elegancko czy raczej moge ubrac sie bardziej na luzie? co mysliscie?
    ReviewUserIcon
    Zabcia

    12.10.2016 15:34

    Inne

    Gdzie szukacie ofert? Bo ja ostatnio zrobilam rundke po kilku galeriach.
    ReviewUserIcon
    monka

    12.10.2016 13:04

    Inne

    jak to jest z tym podstawowym wynagrodzeniem, premia i prowizja. moze mi ktos to wyjasnic.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.10.2016 14:06

    Inne

    Właśnie się zorientowałam, że wysłałam swoje cv bez klauzuli. Myślicie, że to może mieć jakieś znaczenie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.10.2016 10:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    k

    11.10.2016 10:31

    Inne

    Naprawdę uważam, że trolle nie powinny się udzielać jak nie żyją z najniższej krajowej i mają kredyty do opłacenia! Powiedz mojemu bankowi, że u wojasa się zdarza spóźnienie od wielkiego dzwonu!
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.10.2016 23:06

    Inne

    Moja doszła dziś, ale faktycznie trochę później, niż zwykle. Tak czy inaczej jeszcze się nie zdarzyło, żeby się spóźnili z wypłatami, a kilka lat już w wojasie pracuję
    ReviewUserIcon
    Hhj

    10.10.2016 21:30

    Inne

    Wypłata jest trochę późno niż zwykle
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2016 21:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    k

    11.10.2016 09:20

    Inne

    Wszystko ok ale w umowie jest do 10 więc nie przestrzegają własnych umów. Już raz tak było że nie wysłali pensji na czas w grudniu kilka lat temu :D Oni mają nas gdzieś..
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2016 18:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Realny

    10.10.2016 20:55

    Inne

    Ostatnio słychać znowu reklamy z Szatan i Karpiem więc moze przesuneli pieniadze z wypłat na gaże dla gwiazd, sobie przecież nie zabiora a kasiory zawsze szuka sie na dole.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2016 15:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    k

    10.10.2016 18:08

    Inne

    No raczej nie bardzo...widać po dzisiejszym dniu. Wypłata do 10-tego na umowie, na koncie pusto :(
    ReviewUserIcon
    werka

    10.10.2016 15:33

    Inne

    w okolicach warszawy sa jakies nowe przyjecia? ktos, cos?

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.