opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4729)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4729)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 30
    • 31
    • 32
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Myszka

    12.12.2016 16:24

    Inne

    Widzialam oferte pracy do salonu w Sosnowcu. Nie wiem tylko o jaki salon dokladnie chodzi. Wie ktos moze?
    ReviewUserIcon
    Trynda

    13.12.2016 11:44

    Inne

    w Sosnowcu jest jeden salon w Plejadzie
    ReviewUserIcon
    eva

    12.12.2016 14:42

    Inne

    czy w dalszym ciągu poszukują kogoś do piotrkowa trybunalskiego?
    ReviewUserIcon
    jola25

    12.12.2016 12:30

    Inne

    jaki rodzaj umowy dostaje się na początek? może mnie ktoś oświecić
    ReviewUserIcon
    Martyna

    09.12.2016 15:38

    Inne

    Ej czy ktoras z was moze mi mniej wiecej opisac jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna? Bylam juz na kilku i szczerze w kazdym sklepie rozmowa wyglada niec inaczej.
    ReviewUserIcon
    sylwia

    09.12.2016 14:51

    Inne

    cześć, czy w okresie świątecznym nie ma dodatkowych przyjęć?
    ReviewUserIcon
    Ola

    09.12.2016 18:11

    Inne

    A w jakim mieście szukasz ?
    ReviewUserIcon
    Wiola

    09.12.2016 09:45

    Inne

    Ludzie, wiecie czy będą bony na święta?
    ReviewUserIcon
    Jb

    07.12.2016 12:54

    Inne

    U nas też śmiechy chichy a kierowniczka siedzi na zapleczu z pracownikami. Żenada. Pozwalniac wszystkie
    ReviewUserIcon
    Zazenowana klientka

    07.12.2016 12:01

    Inne

    A ja się zastanawiam czy ktoś kontroluje salon w siedlcach... wchodzę do sklepu na salonie ani jednego pracownika za to z zaplecza dochodzą mnie śmiechy i głośne rozmowy. Weszłam i wyszlam niezauważona przez nikogo. Jak takie się ma podejście do pracy i do klienta to czego wymagać od pracodawców.
    ReviewUserIcon
    Nie wiem

    07.12.2016 12:13

    Inne

    Haha a kto ma tam sprawować kontrolę jak kierownikiem tego salonu została dziewczyna z rodziny wojasa. Olka robi co chce i nikt jej nic za to nie zrobi bo ma za szerokie plecy. Cała galeria huczy o tym jak załatwiła ta dziewczynę co tam kierownikiem była i to chyba od początku istnienia sklepu. Szok!!!
    ReviewUserIcon
    Zazenowana klientka

    07.12.2016 12:00

    Inne

    A ja się zastanawiam czy ktoś kontroluje salon w siedlcach... wchodzę do sklepu na salonie ani jednego pracownika za to z zaplecza dochodzą mnie śmiechy i głośne rozmowy. Weszłam i wyszlam niezauważona przez nikogo. Jak takie się ma podejście do pracy i do klienta to czego wymagać od pracodawców.
    ReviewUserIcon
    Ghj

    06.12.2016 20:06

    Inne

    Chciałbym żeby tak kiedyś dyrektorka przeswietlila Ks i RKS bo to co się dzieje w salonach to jakaś porażka. Kierowniczka ciągle knuje intrygi, faworyzuje innych sprzedawców, nic nie robi i 11h na nic jej nie starcza.Nie wiem skąd biorą takich ludzi wydaje mi się że w ogóle ma coś z głową. Normalnie pracować się nie da w takim zespole a jak przebiegać będzie praca zależy przede wszystkim od Ludzi...Region B.T
    ReviewUserIcon
    Wojaska

    03.12.2016 16:49

    Inne

    Tragedia!!! Masakra!!!Dramat!!! Tymi słowami można opisać pracę w tej firmie! Omijajcie z daleka ! To co tu się dzieje tego się nie da nawet opisać to trzeba przeżyć ! A pani Kierownik regionu B.T. szkoda komentować. Poziom po niżej krytyki.
    ReviewUserIcon
    Majsa

    28.11.2016 21:32

    Inne

    Praca jak każda inna tylko zarobki mogą być lepsze, bo wątpię, że zatrudnią kogoś za najniższą krajową, mając taką renomę. Skoro wysłałaś CV to po co masz je brać. Jak do Ciebie dzwonili to pewnie je wydrukowali.
    ReviewUserIcon
    basia

    24.11.2016 14:30

    Inne

    czy idąc na rozmowę powinnam wydrukować dodatkowe swoje cv skoro już im je wcześniej przesyłałam? czy oni już będą mieć cv wydrukowane.
    ReviewUserIcon
    wika

    24.11.2016 12:11

    Inne

    jak dokładnie wygląda sposób naliczania premii? może mi ktoś to tak po krótce opisać.
    ReviewUserIcon
    paulina

    24.11.2016 10:59

    Inne

    przypadkiem do któregoś warszawskiego salonu kogoś nowego nie szukają?
    ReviewUserIcon
    laura

    27.12.2016 09:39

    Inne

    Szukają kogoś od początku grudnia, ale jeśli nadal oferta wisi to raczej znaczy, że jest aktualna.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.11.2016 10:00

    Inne

    Czy ktoś dostał pismo z firmy mimo tego, że długi czas nie jest już pracownikiem?
    ReviewUserIcon
    Wiola

    24.11.2016 15:13

    Inne

    A jakie dostałaś pismo?
    ReviewUserIcon
    Jola

    23.11.2016 14:24

    Inne

    Nie musisz sie przygotowywac, bo rozmowy wcale nie sa takie straszne jak kazdy mowi. Padaja proste pytania i tylko na nie odpowiadasz.
    ReviewUserIcon
    Aba

    22.11.2016 16:13

    Inne

    Cześć! Szukam osób które pracowały w Wojasie w salonie poznańskim w galerii Malta w ubiegłym roku. Mój mail to: [email protected]
    ReviewUserIcon
    aśka

    22.11.2016 13:26

    Inne

    czy każdy salon wojasa ma taki sam e-mail? bo szczerze to już zgłupiałam na jaki adres powinnam przesłać swoje cv.
    ReviewUserIcon
    roxana

    22.11.2016 12:05

    Inne

    tydzień temu złożyłam cv do salony. w dalszym ciągu nikt do mnie nie zadzwonił. hmm mam dalej czekać na telefon czy sądzicie, że już nie zadzwonią?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nadia

    22.11.2016 10:26

    Inne

    Rozmowa nie jest taka straszna, byłam i stwierdzam, że naprawdę nie ma się czego bać.
    ReviewUserIcon
    elwirka

    21.11.2016 15:28

    Inne

    ktoś z was słyszał czy w krakowie na salon jest jakieś zapotrzebowanie?
    ReviewUserIcon
    kamila29

    21.11.2016 12:07

    Inne

    w jakim systemie godzinym pracuje ekipa na salonie? aa i czy macie rotacyjne, wolne weekendy
    ReviewUserIcon
    Trynda

    21.11.2016 14:29

    Inne

    pracujemy najczęściej po 12 godzin czyli 11h +1 h przerwa której nie wykorzystasz bo musisz wejść na sklep. Weekend jak masz wolny to sukces, najczęściej musi być pełna obsada bo to wielkie dni w których jest największy ruch. Szybciej będziesz miała 3 dni wolne w tygodniu niż w weekend. Dodatkowo po godzinach pracy zostajesz gdy robisz witrynę i gdy są wyprzedaże (przy tym ostatnim to praca po nocy, czyli pracujesz od 9 do nawet 24, a niekiedy może się zdążyć że na drugi dzień musisz iść do pracy bo miedzy dniami pracy musi być 11 h przerwy).
    ReviewUserIcon
    Neonidas

    19.01.2017 12:20

    Inne

    Chore ! Wniosek z tego taki , że właściciele lub kadra zarządzająca to zwykli wyzyskiwacze. Moja żona sprzedawała kiedyś w takiej sieciówce , gdzie nie było żadnego krzesła aby usiąść i żadnej toalety. Do toalety musiała chodzić do sklepu sąsiedniego (tego samego ajenta) kilkadziesiąt metrów dalej. Co prawda praca "tylko" osiem godzin , ale w/g mnie tyle godzin stania dla kobiety , to skandal i rozbój w biały dzień ! Właśnie słucham w radiu , iż rząd chce wprowadzić przepisy umożliwiające Ukraińcom pracę w Polsce. Debilizm do kwadratu. Naszych pracowników traktuje się jak przedmiot. Przedsiębiorcom jeszcze jest mało wyzysku. Potrzebują jeszcze tańszej siły roboczej , niewolników którzy będą tyrać jeszcze więcej , za jeszcze mniej ! A my ? No cóż ... Go West !
    ReviewUserIcon
    Ann

    19.11.2016 20:51

    Inne

    Szczerze odradzam pracy w tym sklepie. Nie poszłabym tam nawet jakby to byla praca ostatniej szansy. Pracowalam rok. Mobbing, bardzooooo niskie zarobki. Plany sa, ale mimo realizacji na poziomie powyzej 100% zawsze znalezli wymowke zeby premii nie dostac. Moja przecietna wyplata wynosila 1030 zl. Obowiazki przerozne, nie tylko sprzedaz, tak jak w kazdym sklepie. Dostawy, wysylki, sprzatanie. Kolejna kwestia jest to ze w sklepie nie ma zabezpieczen a za kradzieze odtracaja pracownikom od wyplaty. Pracowalam tez w innych sklepach i nie bylo takiego cyrku jak tutaj. Odradzam razy 1000000. Aaaa no i zeby podwyzszyc wskaznik pracownice same kupowaly sznurowki i czysciki do butow codziennie! Co by wynik im nie spadl. I tak nie dostawaly premii. Kierowniczka sklepu stosowala metody mobbingu. Grozac zwolnieniami dyscyplinarnymi w sumie za swoje pomylki. Wyslalala buty nie do tego sklepu co trzeba i probowala przerzucic wine na pracownika. Kiedy pracowniczka odmowila zaplaty za obuwie ktore omylkowo wyslala kierowniczka powiedziala ze zwolni ja dyscyplinarnie. Sama nigdy nic nie robila a prace dostala po znajomosci regionalnej. Zeby byla jasnosc pisze o salonie we Wroclawiu. Dziewczyny szukajcie pracy gdzie indziej bo gorzej nie mozna upodlic czlowieka jak w Wojasie.
    ReviewUserIcon
    zuza

    18.11.2016 13:53

    Inne

    przygotowujecie sie jakos do rozmowy? czy idziecie na spontana. zadzwonili do mnie, a ze to moja pierwsza rozmowa o prace to zbytnio nie wiem jak sie powinnam zachowac.
    ReviewUserIcon
    Polaczka

    18.11.2016 12:00

    Inne

    Zazwyczaj na początek dostaje się umowę na okres próbny,, a potem to już raczej umówa na czas nieokreślony.
    ReviewUserIcon
    Wiola

    18.11.2016 12:48

    Inne

    Nie dostaniesz umowy na czas nieokreślony, tylko na 2 lata. Pzdr
    ReviewUserIcon
    sandra

    18.11.2016 10:10

    Inne

    kurde czy list motywacyjny jest jakos szczegolnie wazny? bo zapomniałam załączyć i poszło samo cv. zastanawiam czy dosyłać czy nie.
    ReviewUserIcon
    Justinka

    17.11.2016 11:25

    Inne

    Jeśli oferta wisi to musi być dalej aktualna.
    ReviewUserIcon
    Renia

    16.11.2016 14:21

    Inne

    Rodzaj umowy powinien byc uwzgledniowy w ofercie, wiec moze do niej wroc. Ewentualnie zawsze mozesz przejsc sie do salonu i zwyczajnie spytac.
    ReviewUserIcon
    patka

    16.11.2016 12:05

    Inne

    pytanie czy jak wysylacie swoje cv to wysylacie je ze zdjeciem czy lepiej bez?
    ReviewUserIcon
    luiza

    15.11.2016 14:53

    Inne

    wiecie kiedy pojawiła się oferta na kiera w słupku? nie wiem czy wysłać cv bo jak oferta jest przykładowo z października to już raczej po ptakach.
    ReviewUserIcon
    mm

    15.11.2016 20:00

    Inne

    szkoda nawet tracić czas i energie na pracę jako kiero w Wojasie. Najniższa krajowa plus premia od utargu o ile jeszcze ją dostaniesz. Bo starasz się, zapylasz jak wół a premie i tak Ci regionalna uwali. Na prawe szkoda tracić czasu. Chyba,że masz nóż na gardle
    ReviewUserIcon
    Gocha

    15.11.2016 10:23

    Inne

    Oferta do salonu we Wrocławiu jest na cały etat?
    ReviewUserIcon
    Wera

    14.11.2016 15:23

    Inne

    Gdzie wy znajdujecie oferty o których piszecie hm?
    ReviewUserIcon
    szalona

    18.11.2016 13:01

    Inne

    wejdź sobie na pracuj albo olx i bankowo natrafisz na oferty pracy.
    ReviewUserIcon
    malwina

    14.11.2016 14:26

    Inne

    jest tylko jedna rozmowa prawda? bo mi kolezanka opowiadala, ze jest kilka etapow, ale jakos za bardzo to jej nie wierze.
    ReviewUserIcon
    karina

    16.11.2016 13:05

    Inne

    jest tylko rozmowa ;) nie wiem skad wziela takie info.
    ReviewUserIcon
    ksenia

    14.11.2016 12:23

    Inne

    dam wam radę, zamiast siedzieć w internecie to lepiej się do galerii przejechać i cv po salonach porozdawać. szybciej się dowiesz czy kogoś potrzebują czy nie.
    ReviewUserIcon
    Wojas

    13.11.2016 00:28

    Inne

    Nie polecam nikomu , firma koszmar. Marne grosze ,wieczne opoznienia i niedokładnosci i premia, smieszna premia uda Ci sie cos wyrobic ,a to i tak nic pewnego bo dzwoni niezadowolona regionalna i straszy ze bedzie odbierac premie za brak dobrych wynikow (bo ona może) . Godzina przerwy oczywiscie nieplatna a ty nie mozesz wyjsc ze sklepu ani isc na zaplecze bo zawsze cos ,a to duzo ludzi a to nie moze zostac jedna osoba na sklepie i tak pracujesz godzine za darmo....bo ty nie masz nic do gadania . Na szczescie ja sie uwolniłam z tego piekła i naprawde omijajcie.
    ReviewUserIcon
    Zakon_wodżas

    10.11.2016 16:31

    Inne

    A wypłaty na koncie oczywiscie nie ma... :(:(:(
    ReviewUserIcon
    Trinda

    10.11.2016 16:50

    Inne

    no nie ma i u mnie
    ReviewUserIcon
    sikorka

    10.11.2016 14:48

    Inne

    widziałam, że potrzebują kogoś do piaseczna.
    ReviewUserIcon
    Polaczka

    10.11.2016 13:13

    Inne

    Czy do nt szykuja sie przyjecia w najblizszym czasie?
    ReviewUserIcon
    zośka

    10.11.2016 11:55

    Inne

    z tego co widziaiam to szukaja teraz kierownika salonu w dwoch lokalizacjach. z czego jedna to mielec, a drugiej to juz za chiny ludowe nie pamietam.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.