opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4730)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4730)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    iwona

    09.01.2017 10:54

    Inne

    od kiedy szukaja kogos do atrium reduty w warszawie? nie wiem czy aplikowac czy nie.
    ReviewUserIcon
    Pozdrawiam

    07.01.2017 12:59

    Inne

    Jeśli ktoś z Was dostał notę obciążeniową za inwentaryzacje sprzed ponad roku to odpisujecie tak: "W odpowiedzi na pismo z dnia ... zgłaszam zarzut przedawnienia roszczenia z godnie z treścią art. 291 §2 Kodeksu pracy." Już się nawet nie odezwą.
    ReviewUserIcon
    Neonidas

    19.01.2017 10:17

    Inne

    Żartujecie ! Takie akcje u Was są ?! Szok !
    ReviewUserIcon
    aneta

    05.01.2017 15:36

    Inne

    a w swidnicy nie szukaja czasem kierownika salonu? bo na taka oferte trafilam, to raczej wtedy szukaja kogos na caly etat.
    ReviewUserIcon
    Hanka

    11.01.2017 15:24

    Inne

    Hmm wydaje mi się, że do tego salony akurat szukają dwóch osób. W sensie pracownika i kierownika, przynajmniej dwie oferty pracy widziałam.
    ReviewUserIcon
    Dorota

    05.01.2017 13:43

    Inne

    Powiedźcie mi jak mam się ubrać na rozmowę? Na luzie czy lepiej elegancko? Długo siedziałam w domu i teraz w końcu ktoś do mnie zadzwonił i sama nie wiem jak się powinnam do rozmowy przygotować.
    ReviewUserIcon
    Koralowa pogoda

    14.01.2017 13:33

    Inne

    ŻENADA TA FIRMA I TE KOMENTARZE!!!! Ale tani pr hahahaha, ciekawe czy ten co pisze te posty, a propo zatrudnienia i blablabla dostaje za to pieniądze. Poczytajcie komentarze z przed roku, za nim kogoś od tego zatrudnili - to jest cała prawda o WOJASIE! NIE POLECAM NAJGORSZE WROGOWI TEJ PRACY!
    ReviewUserIcon
    khaleesi

    16.01.2017 19:55

    Inne

    Koralowa, zalezy gdzie to ra, a dwa, że w firmie sporo się pozmieniało. U mnie na przykład i w kilku znanych mi sklepach mojego regionu jest całkiem ok. Fajni ludzie i motywujący, gwarantowany! system pensji - to akurat prawda. Ile wypracujesz tyle masz. Dla leserów nie ma miejsca. A w dobrym zespole dzialającym po kolezeńsku i z fajnym kierownikiem mozna sobie przyjemnie propacować i wypracować niezłą kasę jak na prace w galerii. PS. pracuję w sklepie, nie jestem z PRu :)
    ReviewUserIcon
    kasia

    05.01.2017 12:08

    Inne

    do ktorego salonu poszukuja kogos do bielska? widzialam ogloszenie, tylko nie wiem o ktora galerie konkretnie chodzi.
    ReviewUserIcon
    patka

    09.01.2017 14:29

    Inne

    powinni napisac w ogloszeniu o jakie ch chodzi ;) moze wroc do oferty
    ReviewUserIcon
    Marzena

    04.01.2017 13:40

    Inne

    W jakim wymiarze poszukuja kogos do galerii swidnickiej? Caly etat czy moze pol?
    ReviewUserIcon
    angelika

    04.01.2017 12:02

    Inne

    szykują się teraz jakieś przyjęcia na halę? wiecie coś może w temacie
    ReviewUserIcon
    niezadowolona

    03.01.2017 14:12

    Inne

    Serdecznie nie polecam, wyzysk totalny, inni mają taryfę ulgową a ty pracuj. Żenada a nie firma, premii nawet porządnie nie potrafią wypłacić. Wieczne problemy ze strony kierowniczki regionalnej lub innych osób. Łamanie czasu pracy wyznaczony przez kodeks pracy nic tylko ich zgłosić...
    ReviewUserIcon
    Aldona

    30.12.2016 17:06

    Inne

    Fajna firma czy nie fajna,ale godzin sie napracujesz z niepłatnymi przerwami.Pełen grafik ciągle,odechciewa sie juz pracowac.
    ReviewUserIcon
    Miki

    28.12.2016 12:49

    Inne

    Słyszałam że fajna firma. Czy ktoś wie o nowych przyjęciach pracowników w Warszawie. Ile płacą za godzinę .
    ReviewUserIcon
    sandra

    28.12.2016 12:38

    Inne

    slyszalam, ze w wawie sa przyjecia, ale nie wiem do ktorego salonu.
    ReviewUserIcon
    ilona

    28.12.2016 11:09

    Inne

    ile minut moze potrwac rozmowa? bo zbieram sie na wyjazd i nie wiem czy lepiej umowic sie teraz czy po nowym roku.
    ReviewUserIcon
    Klient

    28.12.2016 10:23

    Inne

    Buty wojas sa przereklamowane. Nie adekwatne do ceny. Po dwoch tygodniach skora na jezykach sie rozwarstwila. Okropnosc. Reklamacia trwa juz 3 tygodnoe gdxie Pani laskawie poinformowala mnie ze beda wymienione języki. Buty nadają się do wymiany.albo zwrot pieniędzy. Tak wyglada reklamacja. Nie liczy sie klient. To byl moj pierwszy zakup butów w tej firmie i ostatni.nie polecam.
    ReviewUserIcon
    jhj

    28.12.2016 10:29

    Inne

    To jest forum dla pracowników, nie dla klientów.
    ReviewUserIcon
    olga

    28.12.2016 09:50

    Inne

    wyslałam cv na maila i się zastanawiam czy jeszcze się czasem nie przejść do salonu bo nie mam aż tak daleko.
    ReviewUserIcon
    alina

    27.12.2016 14:55

    Inne

    a do wrocka nie potrzebuja czasem?:)
    ReviewUserIcon
    Renia

    27.12.2016 13:04

    Inne

    Potrzebuja kogos teraz do Starogardu Szczecinskiego, gdyby ktoras byla chetna.
    ReviewUserIcon
    natasza

    27.12.2016 12:12

    Inne

    może mi ktoś opisać co należy do zadań pracownika salonu?
    ReviewUserIcon
    sophie

    27.12.2016 10:52

    Inne

    najlepiej zrobisz jak przejdziesz sie po salonach z cv. wtedy bedziesz wiedziec czy kogos potrzebuja, moze jakis salon otworza. ja tak kiedys zrobilam i sie okazalo, ze szukali kogos do nowo otwieranego salonu.
    ReviewUserIcon
    ola

    27.12.2016 08:57

    Inne

    czy jako studentka mam szanse na zatrudnienie czy raczej szukają kogoś z doświadczeniem?
    ReviewUserIcon
    iza

    20.12.2016 15:07

    Inne

    wiesz co oni musza stos cv przejzec. sprawdz moze do kiedy jest termin przesylania cv.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Zuzka

    20.12.2016 13:25

    Inne

    W jakim wymiarze szukają kogoś w CH Navigator? Ogłoszenie jest nawet i świeże, ale nie wiem o jaki wymiar chodzi.
    ReviewUserIcon
    natalie

    20.12.2016 12:00

    Inne

    wysyłacie samo cv czy jeszcze list motywacyjny? bo nie wiem czy trzeba oba wysyłać.
    ReviewUserIcon
    Wera

    20.12.2016 11:03

    Inne

    Orientuje sie ktoras czy szukaja kogos teraz na terenie Katowic i okolic?
    ReviewUserIcon
    aneta

    20.12.2016 09:45

    Inne

    mam taki problem. mialam isc na rozmowe, ale zachorowalam i nie czulam sie na silach zeby na nia isc. plus zbyt dobrze to nie wygladalam. myslicie, ze powinnam zadzwonic i sprostowac cala sytuacje?
    ReviewUserIcon
    paulina

    19.12.2016 15:34

    Inne

    czy ktoraś wie czy oferta do zamościa to świeża oferta? właśnie na nią natrafiłam, ale daty brak:(
    ReviewUserIcon
    Karbatka

    19.12.2016 13:34

    Inne

    Jak wygladaja zmiany? Standardowo po 6 czy 12? I jak wyglada praca w weekendy.
    ReviewUserIcon
    Baśka

    19.12.2016 12:19

    Inne

    Mam pytanie dotyczace oferty na kierownika salonu. Szukaja kogos w Warszawie, ale nie napisali w ktorym salonie. Jakby nie patrzec troche ich jest, wiec czy ktos moze mi napisac o jaki salon chodzi?
    ReviewUserIcon
    jaga

    19.12.2016 10:41

    Inne

    czy jak się zaczyna pracę na salonie to jest jakieś szkolenie? czy od razu rzut na głęboką wodę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.12.2015 20:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aghajafs

    16.12.2016 12:17

    Inne

    A skąd takie info? Jestem z regionu waw, chodziłam też na zastępstwa do innych salonów i nigdzie tak nie było, zawsze kier miał plan obniżony o 15%.
    ReviewUserIcon
    Wojaska

    16.12.2016 22:41

    Inne

    Obecnie KS ma taki sam plan jak sprzedawcy, juz od dluzszego czasu przestalo obowiazywac to, ze ma obnizony target. W zwiazku z tym dokumenty powinien ogarniac kazdy, a Kierownik moze wyznaczyc kogokolwiek do ich zrobienia. Dziwne, ze sa takie roznice miedzy regionami
    ReviewUserIcon
    ada

    16.12.2016 15:51

    Inne

    poszukaj ogłoszeń o pracę w internecie, a jak ci zależy to możesz zostawić swój życiorys w salonie.
    ReviewUserIcon
    Tola

    16.12.2016 14:43

    Inne

    Można się jakos dogadać w salonie odnośnie grafiku i godzin? Bo kurde znalazłam ofertę i chce aplikować, ale zdaje sobie sprawę, że w nowym roku będę musiała mieć więcej luzu bo studia i sesja oczywiście się zbliża.
    ReviewUserIcon
    karina

    16.12.2016 11:43

    Inne

    ja sie na rozmowe jakos specjalnie nie przygotowywalam. idziesz i rozmawiasz. jesli chodzi o pytania to raczej takie podstawowe pytania jak miejsce zamieszkania, doswiadczenie, czy studiuje itd.
    ReviewUserIcon
    woj

    15.12.2016 22:17

    Inne

    kupując na bon świateczny, można kupować z rabatem np. urodzinowym?
    ReviewUserIcon
    zuzia

    15.12.2016 16:13

    Inne

    oferta do elblaga jest dalej aktualna? jak tak to w jakim wymiarze godzinym kogos potrzebuja.
    ReviewUserIcon
    Pola

    15.12.2016 14:15

    Inne

    Jak długo czekałyście na telefon od wysłania CV? Bo w moim przypadku mija drugi tydzień i dalej cisza. Raczej się już nie nastawiam
    ReviewUserIcon
    Gocha

    15.12.2016 13:18

    Inne

    Gdzie wy znajdujecie te ogłoszenia? W salonie trzeba pytać tak czy nie.
    ReviewUserIcon
    Inez

    14.12.2016 15:09

    Inne

    a z kiedy jest ta oferta do mokotowa?
    ReviewUserIcon
    Lena

    14.12.2016 13:38

    Inne

    Przygotowujecie sie jakos na rozmowe? Z miesiac szukam i do mnie zadzwonili w koncu. To moja pierwsza rozmowa w zyciu wiec sie ze mnie nie nabijajcie.
    ReviewUserIcon
    madzia

    13.12.2016 15:50

    Inne

    będą jakieś przyjęcia na halę?
    ReviewUserIcon
    Balbina

    13.12.2016 12:28

    Inne

    W jaki sposob sa naliczane premie? Moze ktos system po krotce opisac

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.