opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4730)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4730)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 28
    • 29
    • 30
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    marek

    07.02.2017 08:55

    Inne

    w jakim czasie po rozwiązaniu umowy wysyłają ekwiwalent za urlop? z wypłatą 10ego?
    ReviewUserIcon
    hania

    06.02.2017 15:30

    Inne

    hmm a na jakich portalch oferty pracy do salonów są publikowane? czy może tylko chodzicie od salonu do salonu
    ReviewUserIcon
    marzena

    06.02.2017 11:19

    Inne

    czy jak zloze cv w salonie to moge liczyc na to, ze ktos przeprowadzi ze mna taka wstepna rozmowe kwalifikacyjna? czy raczej tylko zloze i potem jak ktos zadzwoni to dopiero bedzie rozmowa.
    ReviewUserIcon
    anett

    10.02.2017 14:26

    Inne

    raczej rozmowa nie odbywa się tego samego dnia w którym złożyłaś cv. mają trochę tych cv do przejżenia i potem z tej grupy kogoś dopiero na rozmowy wybierają.
    ReviewUserIcon
    Ola

    03.02.2017 14:58

    Inne

    Ofert do różnych miast jest całkiem sporo tylko trzeba poszukać
    ReviewUserIcon
    Szuruburu

    31.01.2017 14:28

    Inne

    Co powiecie na odejście P. Dyrektor? Z niecierpliwością czekam na następcę.
    ReviewUserIcon
    blabla

    31.01.2017 15:07

    Inne

    Jaka dyrektor? Pani Z?
    ReviewUserIcon
    sroka

    31.01.2017 13:57

    Inne

    skoro oferta dalej jest to raczej jest aktualna.
    ReviewUserIcon
    judyta

    31.01.2017 11:00

    Inne

    myslicie, ze mozna przelozyc rozmowe kwalifikacyjna? glupia sytuacja bo umowilam sie na rozmowe, a dopiero potem przypomnialam sobie, ze mialam w tym dniu ustawiona wizyte u lekarza na ktora czekam kilka miesiecy.
    ReviewUserIcon
    oooo

    31.01.2017 19:07

    Inne

    należy się cieszyć że na rozmowę nie można przyjść... uciekaj dziewczyno jak najdalej od tego syfu. Tu Cię tylko jak śmiecia traktować będą.
    ReviewUserIcon
    nowa

    30.01.2017 17:07

    Inne

    Cześć ;) a można wiedzieć ile zarabia kierownik salonu lub zastępca?
    ReviewUserIcon
    Uuu

    19.02.2017 21:52

    Inne

    Kierownikami w Wojasie zostają sprzedawcy i co gorsza nie Ci zaradni i najlepiej handlujący lecz przeważnie donosiciele.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    30.01.2017 13:41

    Inne

    Nie wiem jak do Łodzi, ale widziałam, że do Piotrkowa kogoś potrzebują.
    ReviewUserIcon
    wiolka

    30.01.2017 13:15

    Inne

    na początku zawsze tłumaczą co i jak. nie ma co się spinać. ktoś bankowo ci wytłumaczy co i jak
    ReviewUserIcon
    milena

    30.01.2017 10:55

    Inne

    beda jakies przyjecia na hale?
    ReviewUserIcon
    Stopka

    27.01.2017 09:40

    Inne

    Fajna firma, bardzo bym chciała tu pracować ale nie ma nowych ofert pracy w rejonie Warszawy. Słyszałam od znajomej, że ma całkiem niezłe zarobki a i premie są wypłacane. Pracuje z fajnymi ludźmi i bardzo jest zadowolona.
    ReviewUserIcon
    Ola

    01.02.2017 14:37

    Inne

    Cześć, na pewno poszukują do salonu w Blue City.
    ReviewUserIcon
    Zzz

    26.01.2017 10:54

    Inne

    Podlaczam sie do pytania o stazowe, ktos cos wie? Wczoraj mialo byc i nie ma
    ReviewUserIcon
    s

    26.01.2017 12:45

    Inne

    Cześć czy stażowe należy się każdemu zatrudnionemu pracownikowi??? Czy osoba na wychowawczym też dostanie?
    ReviewUserIcon
    Milena

    26.01.2017 09:47

    Inne

    Wiecie kiedy zapłacone będziemy mieli stażowe?
    ReviewUserIcon
    ?

    26.01.2017 00:08

    Inne

    To jak kierownicy, zgadzacie się na obnizenie podstawy plus premia od sprzedaży na umowę zlecenie?
    ReviewUserIcon
    hahaha

    10.02.2017 15:08

    Inne

    To chyba 25 lat temu...
    ReviewUserIcon
    Ari

    30.03.2017 18:23

    Inne

    To zależy na ile sobie pozwolicie. W moim salonie ja (kierownik) robie dokumenty.
    ReviewUserIcon
    oksana

    23.01.2017 15:40

    Inne

    Orientuje sie ktos czy oferta do ch Osowa jest dalej aktualna? Nie wiem czy wysylac czy nie wysylac.
    ReviewUserIcon
    sandra

    23.01.2017 13:03

    Inne

    są teraz jakieś przyjęcia na terenie łodzi?
    ReviewUserIcon
    orłowska

    23.01.2017 12:11

    Inne

    nie wiem czemu sie tak na te rozmowy nakrecacie, jest tylko jeden etap. normalne pytania, rozmowa taka jak wszedzie.
    ReviewUserIcon
    Lilka

    20.01.2017 13:50

    Inne

    Widziałam, że szukają kiera do salonu w Warszawie. Czy wiadomo o jaki konkretnie salon chodzi?No wiecie salonów jest kilka
    ReviewUserIcon
    baśka

    19.01.2017 14:26

    Inne

    bedą teraz jakieś przyjęcia do poznania? obecnie zrobiło mi się bardzo luźno na studiach i fajnie by było się do jakieś pracy zaczepić.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    jula20

    18.01.2017 15:10

    Inne

    jaki rodzaj umowy dostaje się na początek?
    ReviewUserIcon
    sonia

    18.01.2017 14:23

    Inne

    w jaki sposob aplikujecie na te oferty pracy? bo nie wiem czy wyslac cv przez olx czy lepiej zaniesc cv do salonu
    ReviewUserIcon
    kaja

    18.01.2017 11:30

    Inne

    do odrzanskich ogrodow potrzebuja kogos w pelnym wymiarze? w ofercie nic o tym nie pisze.
    ReviewUserIcon
    gocha

    30.01.2017 09:48

    Inne

    potrzebuja kogos w pelnym wymiarze godzin.
    ReviewUserIcon
    Bucik

    18.01.2017 09:50

    Inne

    Mam pytanie czy ktoś ma informacje o pracy u Wojasa w Warszawie. Może w którejś galerii są wolne etaty? Bardzo zależy mi na pracy w firmie. Jeszcze jedno pytanko jaka dają pensję na początek? Czy są do tego premie za dobre wyniki sprzedaży a może coś innego?
    ReviewUserIcon
    Ola

    01.02.2017 14:39

    Inne

    W Blue City szukają.
    ReviewUserIcon
    Ala

    17.01.2017 14:46

    Inne

    Są moze jakieś nowe ogłoszenia do salonu w Warszawie? Która coś wie niech pisze.
    ReviewUserIcon
    iwona

    17.01.2017 13:10

    Inne

    jest tylko jedna rozmowa? czy jest ich kilka.
    ReviewUserIcon
    Magda

    16.01.2017 23:42

    Inne

    Radzę zatrudnić się w takim razie na 1/2 etatu. To chyba oczywiste, że jest miesięczna norma godzin do wypracowania.
    ReviewUserIcon
    Zuza

    16.01.2017 13:37

    Inne

    Do którego konkretnie salonu szukają teraz kogoś w Gliwicach? Niestety nazwy centrum nie podali w ogłoszeniu :(
    ReviewUserIcon
    szalvia

    16.01.2017 09:50

    Inne

    wiecie moze z kiedy jest oferta do ch w bełchatowie? akurat teraz kończy mi się umowa i chciałabym spróbować gdzie indziej tylko jak oferta jest stara to chyba raczej nie mam po co aplikować.
    ReviewUserIcon
    ania

    15.01.2017 15:59

    Inne

    Pytanie jak sie ubrac na rozmowe to chyba nie na mijescu... zapytaj mamy jak sie ubrac na pewno ci powie...
    ReviewUserIcon
    wika

    13.01.2017 15:36

    Inne

    mialyscie jakies szkolenie jak sie zatrudnialyscie czy to jest od razu taki skok na gleboka wode.
    ReviewUserIcon
    Monia

    13.01.2017 11:40

    Inne

    Może mi ktoś przybliżyć jak wygląda sposób naliczania premii? Jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Editttt

    13.01.2017 10:33

    Inne

    Szukają w Bielsku do wszystkich Salonów. Zwolnili się kierownicy ,zwalniają pracownicy ! Kadra zarządzająca chyba pomyliła stanowiska :) Doprowadzili do tego że nikt z nimi nie chce współpracować ! Z całego serca odradzam wszystkim pracę w tej firmie !!! Omijajcie szerokim łukiem !!!!
    ReviewUserIcon
    Nana2

    17.02.2017 16:54

    Inne

    Ale jakiej afery? Żadnej nie było, tylko kiero znalazł lepszą pracę i tyle
    ReviewUserIcon
    Nana2

    17.02.2017 16:55

    Inne

    Ale jakiej afery? Żadnej nie było, tylko kiero znalazł lepszą pracę i tyle
    ReviewUserIcon
    narvana

    12.01.2017 11:42

    Inne

    nie panikuj troche czasu musi uplynac zanim oni te wszystkie cv przejza, ustawia rozmowy to jednak tydzien to malo.
    ReviewUserIcon
    iza

    11.01.2017 13:01

    Inne

    ile czekałyście na telefon po złożeniu cv? bo minął tydzień i jeszcze nikt się ze mną nie skontaktował
    ReviewUserIcon
    Ola

    11.01.2017 10:51

    Inne

    Oferta to Reduty jest z końca grudnia, swoją drogą skoro oferta dalej wisi to jest aktualna.
    ReviewUserIcon
    jagoda

    10.01.2017 13:40

    Inne

    jaką umowę dostaje się na początek?
    ReviewUserIcon
    Paula

    10.01.2017 11:46

    Inne

    Do Plejady w Sosnowcu szukają kogoś na cały etat? Nie napisali o tym w ofercie dlatego pytam.
    ReviewUserIcon
    madzia

    09.01.2017 16:23

    Inne

    jak przebiegaja zmiany? normalnie po 12 czy chodzicie na 6? sa jakies weekendy wolne? bylam na rozmowie i oto sie nie zapytalam.
    ReviewUserIcon
    CeCe

    09.01.2017 13:26

    Inne

    Czy słyszał ktoś może o otwarciu nowego salonu na terenie Wrocławia? Budują jakieś nowe centrum to może i nowy salon otworzą.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.