opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4730)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4730)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 27
    • 28
    • 29
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Malamisia

    05.03.2017 20:55

    Inne

    Nie mam słów. . Jestem sprzedawca w jednym z salonów i nie mogę już słuchać o efektywności w tej firmie.. ludzi mają za nic, nie szanują naszej pracy i tak po prostu chcą nam zabrać ciężko zarobione pieniądze! !! A więc do wszystkich!! Jeśli nie zmieni się podejście do pracownika, a to oni ciągną ta firmę to zostanie się Pani koordynator sama na pokładzie i da popis swoich umiejętności!
    ReviewUserIcon
    ana

    05.03.2017 11:12

    Inne

    mobbing, stres, machloje, minimalna krajowa, niejasne zasady wynagradzania, nierealne wymagania za taką płacę i warunki pracy. nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Mem

    05.03.2017 13:04

    Inne

    dodaj do tego prace w nocy za którą nie płacą Ci dodatkowo tylko odejmują godziny w innym dniu
    ReviewUserIcon
    Mania

    04.03.2017 20:56

    Inne

    Skuteczność na szczęście nie. Sklepy bez kamer i z licznikami w bramkach miałyby raj... ;-)
    ReviewUserIcon
    monika

    03.03.2017 14:24

    Inne

    orientujecie się czy teraz na terenie katowic są jakieś przyjęcia do salonu?
    ReviewUserIcon
    Madzia

    02.03.2017 17:26

    Inne

    To jak Wam podobają się poczynania Pani Wychodowanej? Konkursik w dechę co? Pracuję w tej firmie 3 lata jako ks. Za czasów P.Małgosi było super,dużo dobrych zmian.Szkoda,że została niedoceniona.Teraz nadciągają czarne chmury,z tygodnia na tydz.coraz gorzej. Znów zaczną się masowe wypowiedzenia...
    ReviewUserIcon
    Melania

    03.03.2017 19:59

    Inne

    To bardziej konkurs DEmotywacyjny.Coraz więcej załóg zastanawia się nad złożeniem skargi,ponieważ czują się mobbingowani.To jest ewidentne wywieranie presji na ludzi. Zobaczymy kto pierwszy wymięknie DEkoordynatorka czy sprzedawcy...
    ReviewUserIcon
    Bella

    04.03.2017 07:35

    Inne

    a skuteczność wlicza się do tego konkursu czy tylko 100% i efektywność?
    ReviewUserIcon
    ula

    28.02.2017 14:18

    Inne

    studiuje zaocznie i sie zastanawiam czy jest opcja na zatrudnienie tylko i wylacznie w tygodniu? kazdy weekend mam praktycznie zapchany.
    ReviewUserIcon
    renia

    28.02.2017 13:55

    Inne

    Z całą pewnością jak zaczniesz pracę to Ci reszta ekipy z salonu pokaże co i jak.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    27.02.2017 15:21

    Inne

    Słyszeliście, że niedawno w Rumunii został otwarty już drugi salon Wojas? Więcej ciekawostek możecie znaleźć na stronie - https://wojas.pl/aktualnosci A Wy co myślicie o pracy w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    nicka

    27.02.2017 17:49

    Inne

    myślimy, że praca za minimalną krajową przy takim zakresie obowiązków to czysty wyzysk ze strony waszej firmy. nie kompromitujcie się już autoreklamą na forum poświęconym opiniom pracowników.
    ReviewUserIcon
    nadia

    27.02.2017 13:48

    Inne

    spokojnie, oni musza sprawdzic stosik cv i dopiero potem zaczynaja dzwonic i sie z ludzmi na rozmowy umawiac.
    ReviewUserIcon
    Lena

    24.02.2017 14:09

    Inne

    Widziałam facetów w salonach obuwniczych więc szanse z całą pewnością masz
    ReviewUserIcon
    kaja

    23.02.2017 16:24

    Inne

    ile tak srednio czekalyscie na telefon od momentu wyslania cv? bo minely trzy dni, a telefon nadal milczy
    ReviewUserIcon
    dominiczka

    23.02.2017 15:01

    Inne

    ubieracie sie jakos eleganko na rozmowe? bo nie wiem czy jak ubiore sie normalnie, a nie jak na mature to zle nie wypadne na rozmowie.
    ReviewUserIcon
    sabina

    23.02.2017 10:50

    Inne

    w krk potrzebuja kogos do krokusa jakby co
    ReviewUserIcon
    alina

    27.02.2017 12:26

    Inne

    a w jakim wymiarze? na cały etat czy na pół?
    ReviewUserIcon
    Monia

    23.02.2017 10:01

    Inne

    W tym semestrze na studiach zrobią mi sie trochę luzu w planie więc tak się zastanawiam czy jako studentka mam opcje na załapanie się do salonu tak na pół etatu? I czy nie będzie problemu z grafikiem jak będę mieć następną sesję?
    ReviewUserIcon
    Melania

    22.02.2017 20:50

    Inne

    Dwa razy podchodziłam do rekrutacji bo tak bardzo chciałam u nich pracować. Teraz już pracuje i jestem zadowolona bo mam pracę w TAKIEJ firmie, super.
    ReviewUserIcon
    mm

    03.03.2017 17:46

    Inne

    padłam :-)) faktycznie super......pensja jak wszędzie a obowiązków tyle,że głowa boli jesteś tu kadrową,księgową,sprzedawcą,sprzątaczką .......dajże spokój dziewczyno u nas ludzie jak słyszą,że do Wojasa to rezygnują!!!!!
    ReviewUserIcon
    maciek

    22.02.2017 14:06

    Inne

    czy facet tez ma szanse na zatrudnienie w salonie? czy raczej w tej branzy dominuja kobiety?
    ReviewUserIcon
    zosia

    22.02.2017 12:38

    Inne

    znalazlam ogloszenia do Łodzi, jeden problem nie podano nazwy galerii i na dobrą sprawę nie wiem gdzie swoje cv przesłałam. może ktoś z was też składał i mnie oświeci?
    ReviewUserIcon
    inga

    21.02.2017 11:13

    Inne

    w jakim wymiarze godzin potrzebuja kogos teraz do galerii pistow w legnicy?
    ReviewUserIcon
    kasiulka

    28.02.2017 15:34

    Inne

    Wydaje mi sie, ze tam szukaja kogos na caly etat. Jak cos moze sobie w necie poszukaj ogloszenia to sie upewnisz
    ReviewUserIcon
    Magda

    20.02.2017 15:36

    Inne

    Hmm czy wy sie jakos na te rozmowy przygotowujecie? Jakich pytan moge sie spodziewac? Po tygodniu od zlozenia cv do mnie zadzwonili i mam lekkiego stresa.
    ReviewUserIcon
    gocha

    20.02.2017 11:04

    Inne

    jeśli oferta dalej wisi to raczej jest aktualna, jak do salonu masz blisko to proponuje ci się przejść i zwyczajnie zapytać.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    julka

    20.02.2017 10:08

    Inne

    jaki rodzaj umowy dostaje sie na poczatek? jesli to umowa na okres probny to ile ten okres probny wynosi?
    ReviewUserIcon
    Olga

    19.02.2017 21:59

    Inne

    Zostać kierownikiem firmy Wojas to żadne wyróżnienie ja osobiście bym odmówiła. Odpowiedzialność zbyt duża a opinię można stracić na momencie. Wylecieć w jednej chwili.
    ReviewUserIcon
    sandra

    16.02.2017 14:26

    Inne

    kurcze myslicie, ze jak oferta jest z polowy stycznia to jeszcze kogos szukaja czy raczej oferta jest juz nieaktualna?
    ReviewUserIcon
    tośka

    16.02.2017 13:50

    Inne

    może mi ktoś powiedzieć w jakim systemie zmianowym pracuje się w salonie? czy są jakieś weekendy wolne?
    ReviewUserIcon
    Była Wojaska

    15.02.2017 14:59

    Inne

    Nie pracowałam długo we Wojasie, ale nie polecę tej pracy nikomu. Poznałam tam 2 kierowniczki, pierwsza, która przyjmowała mnie do pracy, okłamała mnie w kwestii pensji i godzin pracy. Druga skupiała się na nieudolnym udowodnieniu mi, że wcale nie jestem taka bystra i nie uczę się tak szybko jak mi się wydaje. Nie znała w ogóle Kodeksu Pracy, ale zawsze moża wymyślać, bo przecież jest się kierownikiem i nikt cię nie sprawdza, prawda? Dowiadywanie się popołudniu, że dziś zostajesz po godzinach w pracy, a jutro na rano, nie jest przyjemne, a na to też jest paragraf w Kodeksie Pracy. Ekipa sklepu, która twierdziała, że jest zgrana donosiła co tylko się dało kierowniczce i obmawiała się za plecami. Jeśli to jest zgranie, to nie wyobrażam sobie jak wyglada jego brak. Jeśli chodzi o plusy, to wbrew temu przed czym ostrzegały mnie kier.owniczki i ekipa dyrektorzy i osoby odpowiedzialne za wystrój nie czepiają się o byle co. Określiłabym to jako konstruktywna i niebezpodstawną krytykę. Wiem, że dużo zależy od tego na jakich ludzi się trafi, ja trafiłam na takich...
    ReviewUserIcon
    zuza

    15.02.2017 13:55

    Inne

    są teraz jakieś przyjecia do stolicy?
    ReviewUserIcon
    Władzia

    15.02.2017 15:07

    Inne

    Marki potrzebują
    ReviewUserIcon
    Ola

    15.02.2017 16:20

    Inne

    W Reducie szukają.
    ReviewUserIcon
    wiktoria

    15.02.2017 12:04

    Inne

    w jaki sposob jest naliczana premia, czy moze mi to ktos tak w miare lopatologicznie wytlumaczyc?
    ReviewUserIcon
    Kamila

    17.02.2017 13:20

    Inne

    Z tego co widziałam to teraz kogoś do Mokotowa na cały etap potrzebują i do Janek.
    ReviewUserIcon
    Brudzia

    15.02.2017 10:58

    Inne

    Jak dobrze ze już koniec tych przecen
    ReviewUserIcon
    Gani

    15.02.2017 11:09

    Inne

    No. Sprzedajesz a efektu nie widać
    ReviewUserIcon
    Halyna

    17.02.2017 14:04

    Inne

    Dla klienta to nawet 20% do przeceny a dla nas nędzne półtora
    ReviewUserIcon
    Patka

    15.02.2017 10:32

    Inne

    Czy w pierwszym dniu pracy w salonie przeprowadzane jest jakies krotkie szkolenie? Wiem, ze to dla was banalne pytanie, ale co firma i salon to inne zasady :)
    ReviewUserIcon
    izza

    14.02.2017 14:15

    Inne

    Z całą pewnością doświadczenie zawodowe to atut, ale każdy kiedyś zaczynał i dostał pierwszą pracę.
    ReviewUserIcon
    daria

    14.02.2017 09:56

    Inne

    istnieje opcja przelozenia rozmowy na inny dzien? rozchorowalam sie i raczej w tak kiepskim stanie wolalabym sie nie pokazywac na rozmowei.
    ReviewUserIcon
    sylwia

    13.02.2017 13:16

    Inne

    doświadczenie jest wymagane? rozglądam się za swoją pierwszą pracą i jakby nie patrzeć doświadczenia nie posiadam.
    ReviewUserIcon
    Budrys

    12.02.2017 20:25

    Inne

    Jestem sprzedawcą w sklepie firmowym Wojas-a i bardzo sobie chwalę pracę dla dobrej firmy. Szanują pracowników a jak wyniki sprzedaży są dobre to zawsze jest premia , najlepsza motywacja do dobrej pracy.
    ReviewUserIcon
    Anulka

    15.02.2017 19:09

    Inne

    Dobre hahaha
    ReviewUserIcon
    renata

    10.02.2017 10:42

    Inne

    czy ktoś może do którego konkretnie salonu potrzebują kogoś w lublinie? niestety w ofercie tego nie uwzględnili, a fajnie byłoby wiedzieć do jakiego ch się cv składa.
    ReviewUserIcon
    wiola

    09.02.2017 14:47

    Inne

    oferty znajdziesz na pracuj albo olx. w sumie wujek google prawde ci powie.
    ReviewUserIcon
    olga

    09.02.2017 13:21

    Inne

    Wie ktoś może czy teraz kogoś potrzebują na terenie Krakowa albo okolic?
    ReviewUserIcon
    Młoda

    08.02.2017 20:14

    Inne

    Bardzo bym chciała pracować w sklepie z obuwiem Wojas-a,super firma.
    ReviewUserIcon
    kasia

    08.02.2017 14:12

    Inne

    czy jak was zaproszono na rozmowe powinnam jeszcze dodrukowac swoje cv czy tylko przyjsc bez niczego?
    ReviewUserIcon
    asia

    08.02.2017 13:30

    Inne

    kiedy mozna sie spodziewac przyjec na hale?
    ReviewUserIcon
    sara

    08.02.2017 11:59

    Inne

    sesja prawie za mna wiec tak sie zastanawiam czy studentka ma szanse na zatrudnie np. na pol etatu

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.