opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4731)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4731)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Oświęcim
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 26
    • 27
    • 28
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Alicja

    22.03.2017 10:33

    Inne

    @czajka, lokalizację wszystkich sklepów firmowych Wojas Trade możesz znaleźć na stronie internetowej firmy - https://wojas.pl/sklepy A gdzie słyszałeś, że będzie otwierał się kolejny salon?
    ReviewUserIcon
    Andżi

    22.03.2017 22:06

    Inne

    Nie ma już Wojas Trade tylko jest Wojas S.A
    ReviewUserIcon
    czajka

    22.03.2017 10:29

    Inne

    czy teraz we wrocku beda jakis nowy salon otwierac/
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.03.2017 20:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaa

    21.03.2017 23:38

    Inne

    Pana Adama zawsze będę wspominać z ogromną sympatią. Człowiek mega inteligentny i na poziomie, a przede wszystkim szanujący pracowników. A jubileuszowe? Niecałe 500 zl za 4 lata pracy, kpina...
    ReviewUserIcon
    halo

    21.03.2017 12:24

    Inne

    W wojasie pracowalam 4 lata, od sprzedawcy po kierownika salonu. Minął raptem miesiąc odkąd odeszłam i uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Sama dziwie się jak mogłam wytrzymać tam tyle czasu. Praca jest stresująca, wymagają nie wiadomo czego za psie pieniądze. NIE polecam!!!
    ReviewUserIcon
    alicja

    20.03.2017 12:21

    Inne

    A ile tak czekałyście aż ktoś was na rozmowę zaprosił? U mnie minęły trzy dni, a telefon jak milczał tak milczy.
    ReviewUserIcon
    tosia

    20.03.2017 10:07

    Inne

    jakich pytan moge sie na rozmowie spodziewac? zadzwonili do mnie i to w sumie moja pierwsza rozmowa o prace w zyciu wiec sie troche denerwuje
    ReviewUserIcon
    Tomas

    19.03.2017 13:02

    Inne

    Kordynator myśli ze jak będzie pisała co chwile maile ze skuteczność jest niska i ze sklep czy region ma coś zrobić to sprzedaż wzrośnie. Tylko co? Chyba w takiej sytuacji sprzedawca musi coś kupić i to najlepiej kilka rzeczy żeby efektywności nie obniżyć, klienta do zakupu się nie zmusi
    ReviewUserIcon
    Marta

    20.03.2017 14:44

    Inne

    Najgorszą decyzją było zastąpienie Pani dyrektor przez A. Ch. Czy oni nie widzą, chociażby w jaki sposób ona pisze wiadomosci? Zero kultury, szacunku, progesjonalizmu. Wiedzą i doswiadczeniem też nie może się pochwalić, tragedia.
    ReviewUserIcon
    Ankazesklepu

    20.03.2017 15:29

    Inne

    Takimi sposobami nie dostanie szacunku pracowników, może straszyc i zabierać premie, ale skończy się na tym ze doświadczeni pracownicy zaczną uciekać do innych firm
    ReviewUserIcon
    wojaska

    19.03.2017 10:22

    Inne

    Wojas sie rozwija, a w pracy coraz gorzej. Doszło zatrudninie przez urząd , gdzie nowy, byle jaki pracownik z możliwym dofinansowniem jest bardziej opłacalny dla firmy. Tylko że ciagle ktoś odchodzi a praca z nowymi na sklepie to dla każdego podwójny wysiłek bo trzeba pomagac i uczyć. My, starzy, doświadczeni sprzedawcy jestesmy niedoceniani. Stażowe nagle zniknęło, bez slowa kazali podpisać nowy regulamin i tyle.
    ReviewUserIcon
    Tośka

    19.03.2017 10:02

    Inne

    W tej firmie naprawdę nie ma nic, co mogłoby zachęcić potencjalnych pracowników lub zatrzymać obecnych w pracy. Atmosfera dobra, ale góra robi wszystko, żeby to zmienić. Pieniądze marne, bo co znaczy premia, kiedy w każdej chwili możesz ją stracić? Pracujesz cały miesiąc nie wiedząc ile zarobisz, a za najniższą krajową nie da się utrzymać. Nie stać nas na buty, które sprzedajemy. Zniżek pracowniczych nie ma, nie mówiąc już o butach. Warunki socjalne żadne. Nawet na wodę im szkoda. Motywacji też nic. Konkursy są, ok. Tylko wyniki z góry przesądzone. Głupi się domyśli, że wygrają te lepsze sklepy, a przynajmniej mają największą szansę. Jak można wprowadzić w życie konkurs, który zakłada odebranie premii najgorszemu sklepowi? Gratuluję pomysłowości, teraz widzimy jakie podejście macie do swoich pracowników. Wydaje mi się, że najlepszy pracownik, to pracownik doceniony, zadowolony z warunków pracy. Tutaj jesteśmy niewolnikami bez własnego życia, doświadczenia i rozumu. Nie ma w wojasie osoby, która pracuje bo chce. Nie mają wyjścia. Zmiana pracy jest zbyt ryzykowna, ale widać po komentarzach, że cierpliwość się kończy.
    ReviewUserIcon
    Wojasy

    18.03.2017 21:42

    Inne

    Pracowałam w Wojasie ponad rok w tzw. sklepie wysokoobrotowym z sześcioma etatami. Od kilku miesięcy mam inną pracę, i już zupełnie na chłodno bez zbędnych emocji przekażę moją opinię na temat tej firmy. Pieniądze: Najniższa krajowa + premia. Premia za moją sprzedaż miesięcznie wahała się między 200-300 zł. Pięć razy w ciągu roku udało się nam osiągnąć 100% planu sprzedaży i wtedy miałam 400-500 zł do wypłaty. Czyli w miesiącu bez 100% planu miałam 1600-1700 zł na rękę, a w tych pięciu miesiącach z 100% planem 1800-1900 zł. Ludzie: Kierowniczka salonu bardzo profesjonalna. Od razu określiła jasne reguły. Plany mamy wyrabiać po równo, jak trzeba to sprzedawać na koleżanki ze słabszymi wynikami. Nie ma mowy o wyścigu szczurów. Ma się nam dobrze ze sobą pracować a dobra atmosfera między koleżankami to podstawa. Tylko że... to wbrew polityce firmy. Firmie zależy na tym żeby dziewczyny się biły o klientów, pokazywały sobie nawzajem która jest lepszym sprzedawcą. Po trupach do planu to mokry sen Wojasa. Kierowniczka salonu któregoś dnia dała sobie spokój z Wojasem i odeszła do firmy z bardziej ludzkim podejściem do pracowników - nie żałuje do dziś. Kierownicy regionalni (poznałam dwoje). ŁŚ to cham, gbur i prostak. Pracowników traktował jak podludzi. Docinki, wulgarne odzywki to był jego sposób na sianie postrachu, ponieważ na szacunek nie miał szans zasłużyć u nikogo ze swoim przerośniętym ego. Karma do niego pięknie wróciła kiedy został bezceremonialnie zwolniony przez telefon z dnia na dzień. Dla wielu osób była to bardzo miła nowina. Na jego miejsce wskoczyła obecna regionalna BT, która na początku wydawała się w porządku. Niestety z czasem okazało się że mentalnie pozostała na swoim poprzednim stanowisku zwykłej kierowniczki. Sianie i wysłuchiwanie plotek, afery szpiegowskie, zwolnienia "bo tak", podkładanie nóg każdemu komu się tylko da, to jej główne zajęcia. Jakby ktoś myślał że kierownik regionalny jest od tego żeby pomagać w uzyskaniu lepszych wyników sprzedażowych to wyprowadzam z błędu. Kierownik regionalny jest od tego żeby szukać okazji do nagany lub dyscyplinarki. Niech nikogo nie zmyli fakt że jest miła na wizytach. Praca jest bardzo stresująca. Ciągle trzeba się bać czy nie przyjdzie tajemniczy klient, czy akurat nie trafi się ciotka-kuzyna-wujka Wojasów i nie szepnie słówko o złej obsłudze. Czy zdążysz każdego odpowiednio obsłużyć. Czy uda się sprzedać coś dodatkowego bo EFEKTYWNOŚĆ to świętość. Czy nie wejdzie zbyt dużo oglądaczy i nie zaniży SKUTECZNOŚCI. Musisz się tłumaczyć dlaczego ludzie chcą lub nie chcą kupować butów i środków (a najlepiej czytać im w myślach). Jak jakiś klient napisze maila z jakąś skargą to nikt nawet nie pomyśli o tym żeby sprawę wyjaśnić, tylko od razu jest zakładane że tak było i straszą zwolnieniami dyscyplinarnymi lub naganą. Z czasem każde dziwne zachowanie klienta jest powodem do strachu że to właśnie dziś jest dzień kiedy się komuś nie spodobałaś i dostaniesz naganę... Żeby na koniec miesiąca mieć dobrą efektywność musiałam kupować za własne pieniądze sznurówki lub nie dawać paragonów tym klientom co kupowali pojedyncze środki . Nie ma żadnych profesjonalnych szkoleń sprzedażowych, wiesz tyle ile inne dziewczyny ci powiedzą. Klientom wciska się kity na temat butów ponieważ nie ma żadnych materiałów informacyjnych na temat skór, produkcji itd. Ogólnie pracy w Wojasie nie polecam i życzę wszystkim pracownikom żeby ktoś tam wreszcie zrobił porządek. Największa szkoda że to jest polska firma a tak niewiele dobrego można o niej powiedzieć :(
    ReviewUserIcon
    Baśka

    18.03.2017 22:55

    Inne

    Jeszcze zapomniałaś o tym ze pracownicy muszą oddawać kasę za kradzieże i braki z inwentaryzacji. Firma nie zainwestuje w bramki bo za dużo kasy to kosztuje, a pracownicy i tak kasę oddadzą. Co zarobi się na 100% planu to często trzeba oddać. Teraz jeszcze wymyślają konkursy na efektywność i skuteczność. Najgorszy sklep będzie miał zabrana premie, bo przecież to wina sprzedawców ze sredni paragon jest niski
    ReviewUserIcon
    Misia

    18.03.2017 08:35

    Inne

    Pani Ch. polecam skupienie się na swoim regionie, po co robić sobie wstyd na całą Polskę?
    ReviewUserIcon
    Sprzedawcxx

    18.03.2017 12:16

    Inne

    Misia masz rację. Maile od tej pani to już codzienność i to tylko kolejne pretensje. Wazniejsza dla niej jest efektywność i skuteczność niż realna sprzedaż, chce się popisać przed szefostwem
    ReviewUserIcon
    K@rin

    17.03.2017 23:31

    Inne

    Nie polecam pracy w tej firmie, wymagań co nie miara a płaca wręcz odwrotna. Jeszcze straszą ze premie zabiorą jak będziecie mieli za mały średni paragon
    ReviewUserIcon
    inga

    17.03.2017 15:03

    Inne

    czy wiecie czy ogłoszenie do galerii pomorskiej jest dalej aktualne? bo mi koleżanka mówiła, że tam kogoś szukają, ale nie potrafię znaleźć tego ogłoszenia
    ReviewUserIcon
    Kaja

    17.03.2017 14:05

    Inne

    W jaki sposób są liczone premie? Może mi ktoś po krótce opisać system
    ReviewUserIcon
    sonia

    17.03.2017 13:25

    Inne

    a wy sie jakos do rozmowy kwalifikacyjnej przygotowujecie czy idziecie na totalnym spontanie?
    ReviewUserIcon
    obserwator

    16.03.2017 10:45

    Inne

    Efektywnosc poważna sprawa.niektorzy sa bezczelni i nie robią paragonów na pojedyncze produkty tylko zbieraja sobie jak najwiecej a potem ciach i efektywnosc wzrasta.to sie nazywa cwaniactwo.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    16.03.2017 11:30

    Inne

    Takie kombinowanie na dłuższą metę nie pomoże...widać z daleka że sklepy, które z przeciętnych wyników nagle mają efektywność na poziomie 2,5 nie uzyskały tego uczciwą sprzedażą. Ciekawe kiedy kierownictwo do tego dojdzie. Rozumiem sklepy, które robią co mogą, żeby poprawić wyniki, od tego zależy, czy zabiorą im premię. Szkoda tylko, że wymagane są wskaźniki za wszelką cenę. Pani koordynator nie interesuje się sposobem tylko efektami. Stanowisko i osoba z kosmosu. Nie wyobrażam sobie dalszej współpracy.
    ReviewUserIcon
    abc

    16.03.2017 10:28

    Inne

    Wojas to jedna wielka porażka a nie firma.... Najgorsze miejsce w którym pracowałam. Obowiązków i wymagań co nie miara a płaca marna!!!! Nie polecam nikomu. Ludzie uciekajcie z wojasa niech sam stanie i obsługuje klientów
    ReviewUserIcon
    Alicja

    16.03.2017 09:29

    Inne

    Wiedzieliście, że Wojas Trade od kilku lat dostarcza obuwie specjalistyczne dla wojska, straży pożarnej, straży granicznej, polskiej poczty, służb leśnych oraz transportowych? Zatrudniają również blisko 1500 osób w całej Polsce.
    ReviewUserIcon
    abc

    16.03.2017 10:23

    Inne

    Ciekawe czy te buty które dostarczają do tych jednostek tak samo szybko sie rozwalają jak te potencjalnych klientów... Haha
    ReviewUserIcon
    California

    16.03.2017 09:15

    Inne

    Daje sobie jeszcze miesiąc w tej firmie, jak obecna sytuacja się nie zmieni to trzeba szukać czegoś nowego, niech sami sobie obsługują
    ReviewUserIcon
    Olga

    15.03.2017 13:43

    Inne

    Oferty znajdziesz na pracuj albo olx chyba, ze jeszcze na jakims portalu sa oferty publikowane.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kora23

    15.03.2017 08:09

    Inne

    Nie polecam. Atmosferabw salonach jest tak zepsuta, że nikomu nie chce się przychodzić do pracy. Strach coś sprzedać, bo wyniki zepsujesz. Strach odebrać maila, bo znowu przeczytasz ' jest źle, zróbcie coś z tym, bo wam zabierzemy pieniądze'. Jeżeli to ma podnieść wyniki sprzedaży, to się grubo mylą. Każdy kto kiedyś pracował wie, że wskaźniki nie zawsze idą w parze z wysoką sprzedażą, ale my się nie znamy, pani koordynator jest specjalistką w każdej dziedzinie.
    ReviewUserIcon
    Sara92

    14.03.2017 15:04

    Inne

    Jak słyszę o efektywności i skuteczności to mi się coś robi. Wiadomo że szefostwo dąży do tego żebyśmy sprzedawali jak najwięcej dodatków, ale w ostatnim czasie strach sprzedać buty bo może klient nic nie będzie chciał i efektywność spadnie. Chyba czas szukać innej pracy, bo szkoda nerwów
    ReviewUserIcon
    Maryy

    14.03.2017 14:58

    Inne

    Macie racje, u mnie w sklepie też już szykujemy wypowiedzenia w razie zabrania premii. Wymagania firma ma kosmiczne a płaca niska. Pani Ch to niewłaściwa osoba na stanowisku kordynatorki. Uważajcie na tą firmę
    ReviewUserIcon
    Layla

    14.03.2017 14:49

    Inne

    Marcowy konkurs to demotywacja a nie motywacja. Do tej pory nie można było narzekać na pracę, kokosów nie było ale to co się teraz dzieje to dno. Pani kordynator chce się wykazać, a takimi metodami doprowadzi do tego ze sama stanie na sklepie sprzedawać. Chyba już czas poszukać innej pracy
    ReviewUserIcon
    Eva

    14.03.2017 14:39

    Inne

    Najniższa krajowa + premia od sprzedaży która jest uznaniowa to rzeczywistość tej firmy. Starasz się cały miesiąc a kordynator sprzedaży uzna że masz za małą efektywność i po premii. Takie metody nie są dobrą motywacją
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    14.03.2017 14:20

    Inne

    Konkurs porażka .... jeżeli zamierzali zdemotywować wszystkich sprzedawców to im się to udało. Koszmar jeżeli chodzi akcje promocyjne... (to akurat moja ulubiona część pracy bo lubię obsługę klienta) ale o akcji potrafimy się dowiedzieć w dniu jej rozpoczęcia i wtedy zaczyna się ściąganie dziewczyn z wolnego do pracy. Nie dają możliwości ustalenia grafiku do takiej akcji z wyprzedzeniem bo poprostu o niej wcześniej nikt nie informuje, czasem odbieram to tak, że skoro DZIŚ wymyśliliśmy akcje to ty nasz "niewolniku" pracuj!!! Miałeś mieć wolne? Coś sobie zaplanowałeś? O jak przykro, nie jednak nie mamy to gdzieś! A na słowo EFEKTYWNOŚĆ i SKUTECZNOŚĆ dostaje dreszczy, rozumiem fakt że pracodawca oczekuje żebyśmy sprzedawały produkty powiązane , do butów impregnat, albo skarpety albo cokolwiek, ale co w przypadku gdy ktoś przychodzi po sznurówki? Mam mu do tych sznurówek nowe buty zaproponować czy nie sprzedać ich w ogóle żeby efektywność mi nie spadła. Rozliczanie sprzedaż na pracownika a nie na sklep tez prowadzi do chorej rywalizacji. Serdecznie nie polecam. Cały czas szukam innej pracy
    ReviewUserIcon
    madzia

    14.03.2017 13:34

    Inne

    jak sie zaczyna pracę na salonie to czy ktoś z ekipy przeprowadza jakieś szkolenie?
    ReviewUserIcon
    dorota

    14.03.2017 11:30

    Inne

    istnieje taka opcja zeby sie zalapac do pracy na weekendy tylko i wylacznie
    ReviewUserIcon
    patka

    13.03.2017 10:20

    Inne

    Do plejady w Sosnowcu szukają kogoś na cały etat czy na pół?
    ReviewUserIcon
    lolita

    11.03.2017 00:51

    Inne

    Pracuje od roku w tej firmie i stwierdzam, że za tą pracę co wykonujemy należy się więcej kasy - robisz za sprzedawce, sprzątaczkę, księgową itp. za minimalną krajową a teraz jeszcze chcą nam odbierać kase z premii. Jak tak dalej pójdzie to trzeba rozglądać się za nową pracą. Ogólnie u nas jest spoko więc nie chciałabym zmieniać pracy ale jak ta nowa Pani CH. nie zmieni swojego postępowania to będą masowe zwolnienia. Rozumiem że chce się pokazać ale nie kosztem sprzedawców, którzy i tak dużo robią dla tej firmy. Takie odbieranie premii nie wpływa pozytywnie wręcz przeciwnie. Pracownik
    ReviewUserIcon
    dobrze

    14.03.2017 10:03

    Inne

    I tak należy postępować z tą firmą! Brawo!!!
    ReviewUserIcon
    Kierownik Warszawa

    14.03.2017 22:32

    Inne

    U nas tak samo. Niech tylko złotówka zostanie nam odebrana a wypowiedzenia się posypią.
    ReviewUserIcon
    wera

    10.03.2017 14:14

    Inne

    pierwsza umowa to umowa na okres probny. w kazdej pracy zazwyczaj tak jest ;)
    ReviewUserIcon
    kasia

    09.03.2017 13:33

    Inne

    widziałam ogłoszenie do olsztyna, ale nie wiem czy chodzi o aure czy galerię warmińską
    ReviewUserIcon
    edzia

    09.03.2017 09:54

    Inne

    ej dziewczyny gdzie wy te oferty pracy znajdujecie? prosze o odpowiedz
    ReviewUserIcon
    sara

    08.03.2017 12:23

    Inne

    wyskoczylo mi cos i nie moge isc na rozmowe jutro, powiedzcie mi myslicie, ze mozna sie jakos doagdac zeby ta rozmowe przelozyc na inny dzien?
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    16.03.2017 14:46

    Inne

    spróbuj przedzwonić albo najlepiej idź do salonu bo tam pewnie miałaś udać się na rozmowę i powiedz co ci się stało i czy da się rozmowę na inny dzień przełożyć. przynajmniej będą widzieć, że ci zależy
    ReviewUserIcon
    Mimi

    07.03.2017 21:18

    Inne

    Witam Wojas jest super firma Super była Pani dyrektor ale niestety już jej nie ma super jest regionalny Gda oby pracował jak najdłużej jest Super RR tylko osoby pracujące w salonach są fałszywe między sobą to WY powinniście się zmienić intrygantki fałszywe krowy i kierownicy fałszywe suki obgadujace do regionalnych także to WY się zmieńcie bo firma jest SUPERR
    ReviewUserIcon
    ....

    14.03.2017 22:41

    Inne

    Padłam
    ReviewUserIcon
    Mania

    07.03.2017 21:08

    Inne

    Raczej można ustalić z kierownikiem dni kiedy chce się mieć wolne np.lekarz czy fryzjer. Jeśli jest zbieżność, że wszyscy chcą mieć wolny ten sam termin.np weekend majowy to ciągniemy losy :-)
    ReviewUserIcon
    basia

    07.03.2017 13:18

    Inne

    będą w najbliższym czasie nowe przyjęcia na halę?
    ReviewUserIcon
    Mania

    07.03.2017 10:52

    Inne

    Jeden wolny weekend jest obowiązkowo, czasem wpadnie jeszcze jakaś Sob lub Nd. Pracuje się po 12h i po 6-8 to zależy od salonu do jakiego się trafi.
    ReviewUserIcon
    zuza

    06.03.2017 13:56

    Inne

    ile weekendow wolnych w miesiacu ma pracownik? no bo chyba macie jakis system zmianowy :)
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    06.03.2017 11:03

    Inne

    Z jakim rodzajem umowy rozpoczyna sie prace? Moze mnie ktos oswiecic?

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.