opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4730)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4730)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    elka

    13.04.2017 12:47

    Inne

    czy na terenie wroclawia bedzie otwierany jakis nowy salon?
    ReviewUserIcon
    skakanka

    13.04.2017 14:14

    Inne

    zapytaj nowej Pani "dyrechtor" czy jak jej tam...
    ReviewUserIcon
    zośka

    11.04.2017 14:30

    Inne

    wydaje mi sie, ze do chojnic potrzebuja kogos na caly etat.
    ReviewUserIcon
    madziarka

    11.04.2017 13:54

    Inne

    czy w salonie jest mozliwosc pracy tylko w wakacje? jeszcze do konca semestru troche czasu zostalo, ale juz zaczynam sie rozgladac za praca na wakacje.
    ReviewUserIcon
    rześkiszczygieł

    11.04.2017 23:19

    Inne

    Na wakacje to ty dzieciaku jedź nad morze załap się na kelnerkę albo recepcjonostkę zrobisz,opalisz się...A nie dymać w obuwiniczym i kapcie przerzucać... a hajs sie i tak się zgadzać nie będzie bo w letnich miesiącach handel leży i kwiczy... Wiesz ile trzeba sprzedać sandłków z wyprzedaży żeby wyrobić nędzną premię? A ile trzeba się naprodkukować żeby impregnat do nich wycisnąć? Szkoda gęby strzępić czasami.... Jezusiku moja koleżanka na bazarku warzywnym wyciagała ponad 2 razy wiecej niz ja( +umowę o pracę miała) Jak szukałyśmy pracownika... mowiłyśmy wprost co i jak bez ściemy o relnych finansach po zabraniu podatku,o normach do wyrobienia,niepłatnych przerwach, to cv to już desperaci zostawiali... a zadażało się ,że prosili o zwrot wczesniej złożonego cv żeby czasu ani paperu nie tracić, zawsze można je zostawić u lepszego potencjalnego pracodawcy;)
    ReviewUserIcon
    Layla

    12.04.2017 00:43

    Inne

    Dokładnie. Handel w okresie wakacyjnym jest bardzo niski a do tego sandały i baleriny dużo tańsze. Trzeba byc zdesperowanym żeby przyjść w najbliższym czasie do pracy zwłaszcza jeśli się mieszka w dużym mieście gdzie pracy nie brakuje. Jak trzeba to musisz tłumaczyć się dlaczego jest słaba sprzedaż- oczywiście sprzedawca musi to wiedzieć bo to przeciez on jest temu winien. Dodam jeszcze ze szkoda tracić czasu na tą firmę bo ani się tutaj nie zarobi a tylko nerwy napsuje
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.04.2017 11:16

    Inne

    taka informacja powinna widniec w ogloszeniu, jak nic nie ma to bym ci proponowala przejsc sie do salonu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.04.2017 10:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oj

    11.04.2017 10:21

    Inne

    :)
    ReviewUserIcon
    Inga

    11.04.2017 09:41

    Inne

    Kiedy będą przyjęcia na halę?
    ReviewUserIcon
    WieloletniaWojaska

    11.04.2017 08:52

    Inne

    To co się ostatnio dzieje w tej firmie to porażka. Pracuje tu wiele lat i spodziewałam się czegoś lepszego po takim czasie a nie TEGO. Co to w ogóle jest zeby zwalniać człowieka przed samymi świętami? Wojas stracił na prawdę dobrego regionalnego ! Wstyd. . . Żeby się firma nie zdziwila jak będą masowe zwolnienia i nie będzie miał kto pracować, niech Pan Dyrektor sam stanie na sklepie i sprzedaje! Chyba czas uciekać, nie pozdrawiam :-D
    ReviewUserIcon
    WieloletniaWojaska

    11.04.2017 09:40

    Inne

    I.S. region WAW
    ReviewUserIcon
    Wojaska

    11.04.2017 09:40

    Inne

    Masowe zwolnienia ? Ciekawe.... Z tego co wiem to tylko 4 sklepy chciały się wstawić za RKS-em. Gdzie reszta ?
    ReviewUserIcon
    bobek

    10.04.2017 17:36

    Inne

    co wy tak o tą pracę pytacie.. jakiś szczyt marzeń czy jak? hmmm a wypłaty jeszcze nie ma... trallalala
    ReviewUserIcon
    Ola

    10.04.2017 15:39

    Inne

    Orientujecie sie czy do Chojnic szukaja kogos na caly etat czy na pol? Mi by bardziej pasowalo na pol.
    ReviewUserIcon
    marzena

    10.04.2017 14:19

    Inne

    gdzie mogę znaleźć najnowsze oferty pracy do salonów?
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    11.04.2017 12:07

    Inne

    Oferty możesz znaleźć i na pracuj i na olx. Wystarczy poszukać ;)
    ReviewUserIcon
    patrycja

    10.04.2017 12:37

    Inne

    powiedzcie mi czy przelozenie rozmowy jest mozliwe? wypadlo mi cos waznego i nie moge w danym dniu stawic sie na rozmowe, ale bardzo bym chciala ta prace dostac.
    ReviewUserIcon
    Ann

    13.04.2017 15:18

    Inne

    Wiesz co zadzwon do salonu i spytaj sie czy mozecie przelozyc rozmowe. Przeciez wypadki sie zdarzaja ;)
    ReviewUserIcon
    Kinga

    09.04.2017 11:03

    Inne

    Jestem pracownikiem firmy Wojas Trade i cieszę się z mojej pracy. Myślę, że osoby którym jest tak źle w firmie po prostu nie powinny tu pracować, to nie jest ich bajka. Psują sobie nerwy i opinię firmie.
    ReviewUserIcon
    gfgf

    12.04.2017 20:08

    Inne

    a przepraszam co Ty ćpiesz?
    ReviewUserIcon
    android

    13.04.2017 14:24

    Inne

    Te zadowolona... a ty se policzyłaś emeryturę z najniższej krajowej? Czy masz zamiar niedożyć? Powiem ci, że na tej głodowej pensji to całkiem prawdopodobne... Ehh co się człowiek z nich pośmieje to chociaż jego!
    ReviewUserIcon
    Zosia

    08.04.2017 13:15

    Inne

    W Galerii Katowickiej poszukują sprzedawcy
    ReviewUserIcon
    Halinka

    07.04.2017 16:20

    Inne

    Hej, czy do Kato szukają moze kogoś na pół etatu?
    ReviewUserIcon
    Woj123

    07.04.2017 13:58

    Inne

    Czy ktoś kiedyś wywalczył naprawę klimatyzacji w salonie ? :-D Zbliża się okres letni, a u nas już duszno :/
    ReviewUserIcon
    Adela

    04.04.2017 19:57

    Inne

    Podobno szukają kierownika na Kielce. Wie ktoś gdzie najlepiej napisać, żeby było szybko i trafnie? Nie pisze do której galerii.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    03.04.2017 10:36

    Inne

    @Lori, a oprócz premii od sprzedaży, na jakie jeszcze benefity mogą liczyć pracownicy firmy?
    ReviewUserIcon
    ss

    03.04.2017 21:07

    Inne

    żadne :)
    ReviewUserIcon
    Lori

    31.03.2017 22:58

    Inne

    Nie polecam pracy w tej firmie. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Praca lekka nie jest a dostajecie za to marne pieniądze. Oprócz premii od sprzedaży nie dostajecie nawet głupich butów do pracy
    ReviewUserIcon
    Dominika

    31.03.2017 13:56

    Inne

    Druga umowa jest raczej na czas okreslony, chcoiaz zdarzaja sie przypadki, ze sie dostaje umowe na czas nieokreslony
    ReviewUserIcon
    beata

    31.03.2017 12:40

    Inne

    poszukaj czy sa jakies oferty albo podjedz do salonu to sie dowiesz.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    gocha

    31.03.2017 11:49

    Inne

    wiadomo czy w poznaniu jest teraz potrzebny ktos nowy do salonu?
    ReviewUserIcon
    mała

    11.04.2017 22:59

    Inne

    potrzebni pracownicy w Poznaniu, praktycznie w każdym salonie, przede wszystkim w Kupcu i posnani
    ReviewUserIcon
    Miśka

    31.03.2017 09:43

    Inne

    Moze mi ktos po krotce opisac co sie robi na stanowisku sprzedawcy? Jak sie zaczyna dzien itd.
    ReviewUserIcon
    momo

    02.04.2017 16:33

    Inne

    od kiedy zmianę sklepu można robić w godzinach otwarcia??? zawsze trzeba zostać po godzinach
    ReviewUserIcon
    Yaya

    02.04.2017 17:03

    Inne

    Jak miałyśmy wizytację VM to powiedział że zmianę sklepu możemy robić w godzinach pracy z zastrzeżeniem że nie wolno robić bałaganu i zostawiać pustych półek. Zaczynaliśmy od pierwszego stołu i potem delikatnie bez pośpiechu leciała reszta. Po tekście naszej regionalnej, że 15 czy 20 min mamy w ogóle nie wpisywać do godzin pracy bo to jest "nic" nikt nie miał zamiaru już się stosować do jej e-maili że niby nie wolno.
    ReviewUserIcon
    karolina

    29.03.2017 15:28

    Inne

    czy oferta do warszawksiej reduty jest dalej aktualna? kto coś wie niech pisze plz
    ReviewUserIcon
    Ola

    30.03.2017 17:42

    Inne

    Od kwietnia do Reduty znowu szukają.
    ReviewUserIcon
    ruda

    29.03.2017 13:57

    Inne

    takie rzeczy powinny byc uwzglednione w ofercie, moze do niej wroc i przeczytaj ja raz jeszcze
    ReviewUserIcon
    wiktoria

    29.03.2017 13:24

    Inne

    w Markach szukają kogoś na cały etat?
    ReviewUserIcon
    Abc1

    07.04.2017 10:32

    Inne

    Tak , szukaja
    ReviewUserIcon
    sandra

    29.03.2017 13:00

    Inne

    czy po umowie na okres probny dostaje sie juz umowe na czas nieokreslony?
    ReviewUserIcon
    zosia

    28.03.2017 13:14

    Inne

    jesli ktos cie zaprosil na rozmowe to chyba z jakiegos powodu, wiec sie nie martw
    ReviewUserIcon
    Mania

    27.03.2017 23:32

    Inne

    Do PIP. No chyba,że Wam cukier wyżera,to już musicie same załatwić ;-)
    ReviewUserIcon
    mm

    28.03.2017 09:42

    Inne

    Hahaha albo kawę bo tez tak się zdarza
    ReviewUserIcon
    Zybi1478

    27.03.2017 16:23

    Inne

    Gdzie mogę złożyć skargę jako pracownik sklepu Wojas, na moją Panią kierownik ? Macie @ ?
    ReviewUserIcon
    Pomoc

    27.03.2017 22:20

    Inne

    Do Kierownika Regionalnego, chyba, że chcesz wyżej to do Dyrektora Macieja Wojasa.
    ReviewUserIcon
    daria

    27.03.2017 15:11

    Inne

    Do Auchana na Krzykach kogoś potrzebowali, ale całkowitej pewności nie mam czy dalej kogoś potrzebują
    ReviewUserIcon
    kamila

    27.03.2017 13:30

    Inne

    czy doświadczenie na podobnym stanowisku jest wymagane? wcześniej nie pracowałam w salonie tylko na kasie w sklepie, a dostałam się na rozmowę i nie wiem czy mam jakieś szanse
    ReviewUserIcon
    matylda

    26.03.2017 11:48

    Inne

    Oj to jest prawda z ta efektywnoscia...pod kazdym wzgledem...kto byl cwanszy ten sobie radzil, ale nie uwazam zeby firma na tym zarabiala, raczej to wychodzi na 0. Poza tym uwazam ze takie wciskanie klientom nachalnie dodatkow to juz czasami bywa zenujace juz nawet nie dla sprzedawcy tylko dla klienta. Ile ten biedny czlowiek sie naslucha czasami juz wezmie bo wezmie dla swietego spokoju albo sie wkurw...jak sprzedawca jest wyjatkowy nachalny i atmosfera na " do widzenia" mocno zgestnieje. Wynik 2,0 efektywnosc to jest przerost formy nad trescia. Ok, mozna miec taki wynik pod warunkiem ze ma sie zdolnych ludzi, wyszkolonych a tu jest problem bo pracownicy zmieniac sie potrafia z dnia na dzien a i szkolic nie bardzo jest komu i jak. Slabo to wyglada. Mozna, ale niecodziennie. Ja nigdy w zadnej firmie nie doswiadczylam takiego cwaniactwa jak tu. Ale jak jest tak ogromny nacisk to ludzie beda kombinowac poczawszy od ef a na bonach konczac. Swoja droga dawanie bonow swiatecznych na buty zamiast gotowki - no na litosc boska...I ten powszechny nielad, na zapleczu, na polkach, na komputerze, w komunikatach. Prace mozna polecic dla ludzi o mocnych nerwach, na pewno nie dla poukladanych pedantow bo ich na dzien dobry szlag trafi ;) a czesto pracuja Ci co maja wyj......jaja i dlatego taka a nie inna jest wojasowa rzeczywistosc, a Ci ktorzy sa naprawde pracowici i wartosciowi pracuja juz gdzie indziej...pozdrawiam mroweczki :) i pamietajcie: Efektywnosc musi byc zrobiona...nie wazne jak i czy do konca uczciwie!
    ReviewUserIcon
    Justyna

    24.03.2017 11:47

    Inne

    Jest taka opcja zeby tylko w salonie pracowac w okresie wakacyjnym? Jeszcze do konca semestru kawalek, ale tak wolę się za wczasu upewnić bo fajnie by było coś przez wakacje zarobić, a nie tylko siedzieć i się nudzić.
    ReviewUserIcon
    aga

    23.03.2017 13:51

    Inne

    ja wiem, ze bielsko to nie jest jakas metropolia, ale wiecie moze do ktorej z naszych dwoch galerii kogos do salonu szukaja?
    ReviewUserIcon
    Sikorka

    23.03.2017 12:09

    Inne

    Skoro oferta gdzies wisi to powinna byc dalej aktualna ;) Nie zaszkodzi tez przejsc sie do salonu i zlozyc cv
    ReviewUserIcon
    luiza

    27.03.2017 12:12

    Inne

    wydaje mi sie, ze szukaja kogos do sfery
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.03.2017 22:55

    Inne

    Ciekawe kogo nasza szanowna dyrekcja wybrała nam na Regionalnego Kierownika, który ma zastąpić A. Ch?
    ReviewUserIcon
    Mam w nosie :)

    22.03.2017 20:51

    Inne

    Ty chyba z choinki się urwałaś jeśli uważasz, że sklepy nie są sprawdzane.Sprawdzany jest każdy Rabat Urodzinowy,czy zwrot zwłaszcza na przełomach miesiąca.Gdy coś jest nie halo to trzeba pisać wyjaśnienia.Paragonów na środki mogą co najwyżej próbować nie wystawiać salony bez kamer,ryzykując kary od skarbówki i dyscyplinarkę.Reszta chyba jest świadoma,że Wielki Brat patrzy zwłaszcza pod wieczór ;-)
    ReviewUserIcon
    samosia

    22.03.2017 20:04

    Inne

    kto pracuje uczciwie nie musi sie bać ,że ktoś bedzie sprawdzał sklepy.
    ReviewUserIcon
    pracownica

    22.03.2017 18:01

    Inne

    hej wszystkim, Odkąd jest Pani Ch, nie jest kolorowo to fakt.. robi się coraz gorzej, bo jak ktoś wcześniej wspomniał kokosów nie było, ale jakoś nie było tyle wiadomości, straszenia, a teraz.. Ale słuchajcie wszyscy w tym pracujemy. Powinniśmy być jednością, bo wszyscy w tym siedzimy. Ci którzy muszą pracować bedą i nie zwolnią się tak po prostu bo P. CH. straszy zabraniem premii. Zabierze to trudno i co zrobi taka osoba, która nie może zostać bez pracy? Nie zwolni się. Chyba,że ktoś przekroczy pewne granice, poniży albo zacznie się mobbing.. Zadziwia mnie pisanie na forum, że jakiś sklep nie działa prawidłowo nie nabija paragonów tylko czeka na koniec dnia.. Ten kto jest cwaniakiem zawsze znajdzie jakieś nie uczciwe rozwiązanie... i tak w końcu wpadnie, noga się powinie i będzie miał przerąbane... zostawmy to dla siebie bo tak naprawde pisząc takie rzeczy wszystkie sklepy będą sprawdzane i wymyślą jakieś sprawdzania nas, albo będziemy cały czas na kamerze. Sami podsuwacie im pomysły i czerwone światełko że trzeba nas jeszcze bardziej sprawdzać i pilnować. Jeśli widzicie,że w waszym sklepie ktoś tak robi to zgłoście to regionalnemu a nie pisać tu bo nikt nie będzie widział kto nakapował. Jest duzo salonów, gdzie pracują uczciwie na efektywność bo o skuteczności nie mogę mówić bo uważam że nie zmusimy ludzi do kupna butów..a przez takie osoby które piszą takie rzeczy na forum sklepy będą mieć przekichane.. Przecież góra na pewno czyta wszystkie komentarze...
    ReviewUserIcon
    Sasanka

    23.03.2017 23:01

    Inne

    Co beda sprawdzać? Przecie to sama ACh kazała tak robić, teraz nagle nie wolno? Sama uczyła oszukiwać wiec dlaczego tego robić nie mogę?
    ReviewUserIcon
    Wwwww

    25.03.2017 09:51

    Inne

    Opinia że pracownicy narażają się na mandat, naganę a nawet dyscyplinarne zwolnienie za nie wydanie paragonu za pojedynczy środek z powodu CWANIACTWA jest moim zdaniem mega niesprawiedliwa. Fakt że pracownik jest narażony na utratę wypracowanej przez siebie premii z powodu SPRZEDAŻY(!!!) pojedynczego towaru firmy Wojas jest dopiero niesprawiedliwy. Psychoza związana z tymi wydumanymi wskaźnikami jest tak silna że , tak jak ktoś wyżej pisał, ludzie są w stanie własne(!) zarobione pieniądze wydawać na głupie środki żeby im wskaźnik nie spadł bo wtedy mogą nie dostać wypracowanej przez siebie premii, że nie wspomnę o straszeniu zwolnieniem za nieefektywną sprzedaż. Najlepsze jest to że firma ma klientów za półmózgów którym "da się" wcisnąć wszystko. Prosimy trzeźwo myślących klientów o nie kupowanie w Wojasie - do sznurówek NAPRAWDĘ potrzebne są jeszcze pachnące wkładki i czyścik! To też prawda że KRS wiedzą o tych paragonach, kupowaniu ze swoich pieniędzy środków itd. tylko że im najbardziej zależy na poklepaniu po główce przez Górę, więc co im tam że ktoś dostanie karę. .. ważne że nie zaniża wskaźników regionu ....
    ReviewUserIcon
    zakrecona

    22.03.2017 13:24

    Inne

    rozmową nie ma co się stresować, padają normalne pytanie o doświadczenie, dojazd, czy osoba studiuje itd. da się na te pytania bez większego trudu odpowiedzieć

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.