opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4730)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4730)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kamila

    07.05.2017 13:47

    Inne

    Nie wiecie nic o zniżkach dla pracowników? Zawsze były jakoś kwiecień/maj...
    ReviewUserIcon
    kasia

    05.05.2017 13:55

    Inne

    wy to sie za bardzo stresujecie. rozmowa nie trwa dlugo tak maksymalnie trzeba liczyc okolo godziny
    ReviewUserIcon
    Paula

    05.05.2017 13:13

    Inne

    Kurczę czy do galerii Gniezno szukają kogoś na pół etatu czy może w pełnym wymiarze godzin?
    ReviewUserIcon
    roksana

    05.05.2017 10:36

    Inne

    orientuje sie ktoras jakim srodkiem transportu dojade do mazovi w płocku?
    ReviewUserIcon
    Ola

    04.05.2017 15:11

    Inne

    Właśnie dostałam telefon z salonu i zaproszono mnie na rozmowę. Ile taka rozmowa może trwać?
    ReviewUserIcon
    madzia

    04.05.2017 13:57

    Inne

    czy słyszałyście może o jakiś zbliżających się przyjęciach na halę?
    ReviewUserIcon
    marzena

    28.04.2017 11:51

    Inne

    czy do krk beda prowadzone rekrutacje?
    ReviewUserIcon
    aga

    28.04.2017 10:27

    Inne

    w jakim systemie pracuje sie na sklepie? 6? 8? 12?
    ReviewUserIcon
    g.

    27.04.2017 18:17

    Inne

    @kesja jesteś pięknym obrazem tej firmy i tego jak są traktowani pracownicy...
    ReviewUserIcon
    gosia

    27.04.2017 15:06

    Inne

    jak długo czekałyście na telefon zanim ktoś was na rozmowę zaprosił?
    ReviewUserIcon
    Martyna

    27.04.2017 14:18

    Inne

    Może mi ktoś przybliżyć jak wygląda system premiowy?
    ReviewUserIcon
    karolina

    27.04.2017 13:35

    Inne

    o ile mi wiadomo, to teraz do gliwic szukają kierownika salonu. wroc moze do ogloszenia po nazwa stanowiska powinna byc raczej zaznaczona
    ReviewUserIcon
    Sabina

    27.04.2017 12:24

    Inne

    Jak oferta dalej wisi to znaczy, ze raczej dalej kogos szukaja do pracy
    ReviewUserIcon
    Kierownik Warszawa

    27.04.2017 10:29

    Inne

    Pracuje w firmie Wojas dłuższy czas. Jestem kierownikiem salonu. Muszę napisać , że to co się teraz dzieje zmusiło mnie to złożenia wypowiedzenia. Odkąd mamy nową Panią Koordynator wszystko jest na nie. Zwolniła naszą RKS, ciągle są pretensje o złe wyniki. Pani która jest na zastępstwie za RKS wyżej .... niż głowę ma. Poczuła się wielka Pani. Jeżeli masz problem to musisz radzić sobie sama. Nie ma ludzi do pracy bo wszyscy rezygnują - szukaj sama nowych tylko że nikt nie chce tu pracować. Zarobki ? Kierownik który rekrutuje później szkoli naowych pracowników, robi dokumentację na koniec miesiąca itp zarabia tyle samo co sprzedawca. Szczerze nie polecam tej firmy.
    ReviewUserIcon
    amylaza

    27.04.2017 11:15

    Inne

    Racja! Wrocławiankom się w tyłkach poprzewracało. Chyba szanowne paniusie zapomniały że człowiekiem sie jest, a na stanowiskach się jedynie bywa. Kierowanie sie niezdrową ambicją jeszcze nikomu na dobre nie wyszło! Czego z całego serca obu życzę. Przerost formy nad treścią. Dosyć! Wojas nie ma monopolu na produkcję butów w tym kraju, a myśli że każdy do niego przyjdzie, bo co? Bo co tydzień rabat? U konkurencji rabatów nie ma a i tak się buty sprzedają.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    27.04.2017 09:00

    Inne

    Zauważyłam tutaj dwie odmienne opinie. @Kesja, czy Ty również piszesz o pracy w powyższej firmie na stanowisku - sprzedawca? Jakie Ty masz doświadczenia z Wojas?
    ReviewUserIcon
    Kesja

    28.04.2017 12:34

    Inne

    Tak, pracuję w firmie 2 lata. I jestem zdania, że każdy kto nie skupia się na ciągłym narzekaniu, a na rzetelnym wykonywaniu swojej pracy i doskonaleniu technik sprzedaży może być zadowolony :) Jeżeli chodzi o nową Panią koordynator... Z większością komentarzy niestety nie sposób się nie zgodzić... Ale miejmy nadzieję, że w końcu zmienią się priorytety.. :)
    ReviewUserIcon
    g.

    26.04.2017 17:38

    Inne

    @Alicja, tak Takie właśnie sytuacje w tej firmie są na porządku dziennym Ciągle nękanie za niskie wyniki i 'za niska' sprzedaż Stale zastraszanie oraz zwalnianie ludzi z dnia na dzien Obniżanie samooceny po to aby, pracujący pracowali, i nie wierzyli we własne sily, nie szukali pracy u konkurencji- ktos musi przeciez sklep otworzyc... Dla Wojasa pracownik jest niewolnikiem, wszystko musi, nic nie może A na zakończeniu współpracy pracownicy nie uslysza podziękowania za wieloletnia współpracę... lecz zostaną odpowiednio poniżeni i jeszcze bardziej zastraszeni- choćby byli najgorszymi pracownikami jakich firma kiedykolwiek miała... Wojasy nie szanują swoich pracowników Kierownicy, managerowie po zakonczeniu wspolpracy z firma, potrzebuja odpoczynku i spokoju, aby moc psychicznie dojsc do siebie - aby moc normalnie funkcjonować w społeczeństwie Negatywne posty na tym portalu są calkowicie prawdziwe, Alicjo.
    ReviewUserIcon
    Kesja

    26.04.2017 23:44

    Inne

    Poważnie? A może problem tkwi w załogach, które ciągle narzekają na to jaka to jest straszna i stresująca praca? W odróżnieniu od Was niektórzy chwalą sobie pracę w tej firmie, potrafią ją wykonać dobrze i mieć z tego korzyści :) Więc może warto popracować nad sobą i lepszymi wynikami, żeby nie być "nękanym za niskie wyniki", albo po prostu zmienić pracę i znaleźć coś w czym się odnajdziecie.
    ReviewUserIcon
    dorota

    26.04.2017 13:43

    Inne

    doświadczenie jest ważne, ale wiadomo, że gdzieś je musisz zdobyć
    ReviewUserIcon
    Renatka

    25.04.2017 16:10

    Inne

    Ejj czy do Gliwic szukają sprzedawcy czy kierownika? Bo już zgłupiałam
    ReviewUserIcon
    muniek

    25.04.2017 17:42

    Inne

    traktorzysty
    ReviewUserIcon
    wika

    25.04.2017 15:17

    Inne

    wiecie moze od kiedy wisi oferta do kedzierzyna? bo nie wiem czy juz nie jest za pozno
    ReviewUserIcon
    Nadia

    25.04.2017 10:52

    Inne

    Czy aplikujac na oferte pracy dosc mocno liczy sie doswiadczenie? W sumie pracowalam w podobnym sklepie tylko przez pol roku kilka lat temu i nie wiem czy mam jakies szanse
    ReviewUserIcon
    Kasiakatarzyna

    25.04.2017 15:05

    Inne

    Kobieto, wzięli by Cię nawet jak byś przjechała goła i wesoła starym trabantem z najdalszej prowincji Burkina Faso, bez paszportu, niekumata, niepista i bez znajomości polskiego... pracować nie ma komu. A ci co się zdecydowali po kilku dniach pukają sie w czerep zadajac sobie pytanie "co ja najlepszego zrobiłem/am?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    :)

    25.04.2017 05:52

    Inne

    Wszystkie te komentarze typy jak dojechać, jak się ubrać na rozmowę wynikają tylko z tego jak jest w tej firmie. Wystawia się ogłoszenie, że szukamy pracownika i właśnie nikt normalny z doświadczeniem się nie odzywa, tylko dzieciaki prosto po szkole, które nawet nie wiedzą jak się ubrać na rozmowę albo gubią się w swoim mieście. Brawo Wojas, świetnie to o firmie świadczy skoro nikt inny nie odpowiada na ogłoszenia!
    ReviewUserIcon
    ula

    24.04.2017 15:06

    Inne

    jak idzie na rozmowe to sie jakos wczesniej przygotujecie? plus jak powinam sie ubrac? zadzwonili do mnie i to moja pierwsza rozmowa w zyciu dlatego tak przezywam.
    ReviewUserIcon
    szalona

    24.04.2017 13:21

    Inne

    ja wiem, ze bielsko to nie jest jakas metropolia, ale wiecie do ktorego ch przyjmuja? chodzi o sfere czy gemini?
    ReviewUserIcon
    Noemi87

    23.04.2017 14:49

    Inne

    Jeszcze do niedawna miałam poczucie bezpieczeństwa. Moja rks była wymagająca, dbała o interesy firmy ale też o dobro pracowników. Teraz kiedy o premii decyduje pani Ch. nie można spodziewać się niczego dobrego, bo może zabrać naszą kasę o byle co. Firma daleko nie zajdzie jeśli pracownicy beda mieli poczucie ze przełożeni są przeciwko nim a nie z nimi. Szef powinien dbać o dobro firmy ale i o to żeby pracownikom się dobrze pracowało, inaczej nie będzie miał dobrych sprzedawców. No ale widocznie nie każdy to rozumie... pewnie niedługo firma odczuje konsekwencje takich zachowań
    ReviewUserIcon
    Maks

    25.04.2017 14:40

    Inne

    Jeśli kasa ci się nie będzie zgadzala, to mam jedną radę. Zwolnij się, ja tak właśnie zamierzam zrobić jeśli nie dostane premii. Szkoda naszych nerwów i czasu
    ReviewUserIcon
    Wydra

    21.04.2017 14:47

    Inne

    Czym dojade do Galerii Ken Center? Wlasnie sie przeprowadzilam, jade na rozmowe i kompletnie nie znam miasta. Help!
    ReviewUserIcon
    Ale jaja

    21.04.2017 21:50

    Inne

    To ładny głupek z Ciebie jak tutaj pytasz o drogę haha, poziom adekwatny do aktualnego poziomu ten firmy :)
    ReviewUserIcon
    Daga

    22.04.2017 22:45

    Inne

    Te komentarze typu "gdzie szukają pracowników..." "jak dojade" są pisane po to żeby zmniejszyć natężenie negatywnych komentarzy pracowników salonów. Gowork to portal stworzony do pisania opinii pracodawcy. A dla tych którzy szukaja pracy jest olx czy pracuj. Ludzie, nie dajcie się omamić, z tej firmy wszyscy zaczynają uciekać, bo to co się dzieje w ostatnim czasie przechodzi ludzkie pojęcie. Brak profesjonalizmu i chamstwo kordynatora, strach przed zabraniem premii pod byle pretekstem, ciagle roszczenia co do pracownika (przecież sprzedawca jest winny temu ze jest danego dnia mala sprzedaz). Dziękuję pani kordynator za motywację ... do zmiany pracy
    ReviewUserIcon
    julka

    21.04.2017 14:08

    Inne

    wydaje mi sie, ze powinnas miec na poczatku jakies szkolenie. wszystkie sie dowiesz w pierwszym dniu, ale o szkolenie tez mozesz sie spytac na rozmowie no chyba, ze juz jestes po
    ReviewUserIcon
    Sandra

    21.04.2017 13:29

    Inne

    Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie? Myślicie, że będą mnie długo maglować?
    ReviewUserIcon
    oprawca

    25.04.2017 14:53

    Inne

    Za jaką minimalnie kwotę jesteś w stanie przeżyć?!
    ReviewUserIcon
    Kamila

    20.04.2017 12:24

    Inne

    Slyszalam, ze teraz potrzebuja kogos do Atrium Reduty. Tylko nie wiem czy oferta jest dalej aktualna
    ReviewUserIcon
    Poirytowana

    19.04.2017 11:59

    Inne

    Przestańcie zadawać te durne pytania, dotyczące pracy w tej firmie. Żałosne jest to, ze taka firma jak Wojas pozwala sobie na podstawianie ludzi tylko po to, aby zagłuszali negatywne komentarze. Ludzie dorośnijcie wreszcie.
    ReviewUserIcon
    sonia

    19.04.2017 11:53

    Inne

    są teraz gdzieś przyjęcia na terenie warszawy?
    ReviewUserIcon
    ...

    19.04.2017 21:42

    Inne

    Tak szukają Regionalnego hahaha bo A. Ch pogoniła koleżankę...
    ReviewUserIcon
    poleonNa

    19.04.2017 23:27

    Inne

    ona nie ma koleżanek
    ReviewUserIcon
    ola

    19.04.2017 10:44

    Inne

    czy jak juz dostane prace to bede miec jakies szkolenie? w poprzedniej firmie tak mialam, ze na poczatku dziewczyny z salonu mnie szkolily.
    ReviewUserIcon
    prezes

    18.04.2017 22:03

    Inne

    Strasznie to dziwne szanowna mafio wojasowa.... Wszyscy uciekają z tej firmy a tu nagle na go worku od jakiegoś czasu wysyp zainteresowanych praca w tym żałosnym syfie... Postaraj się bardziej panie Wojas zakamuflować tych "zainteresowanych" bo śmierdzi to z daleka...pozdrawiam "górę"środkowym palcem. Dobranoc
    ReviewUserIcon
    Doma

    18.04.2017 12:21

    Inne

    Od której godziny jest czynna plejada w Sosnowcu od 10.00? Chciałabym osobiście złożyć cv, a nie chciałabym się odbić od drzwi.
    ReviewUserIcon
    flaszka

    18.04.2017 14:48

    Inne

    a na stronie centrum młotku tego nie napisali??! Nie dosyć,że podstawieni ludzie piszą te komentarze to do tego jeszcze debile... firma trzyma poziom
    ReviewUserIcon
    Paulina

    19.04.2017 13:22

    Inne

    Plejada jest czynna w tygodniu od 9.00 tylko w niedziele od 10.00
    ReviewUserIcon
    Szczera

    14.04.2017 23:13

    Inne

    "Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów" - Richard Branson Szanowny Panie Prezesie, do napisania opinii skłoniła mnie aktualna sytuacja panująca w firmie. Od pewnego czasu jedyne co da się zauważyć to narastający bałagan, chaos, co raz to większe ambicje (podejrzewam, że te nie spełnione) osób na wyższych stanowiskach, mobbing, niekompetentność osób, które powinny być przykładem. Zwalniani są Ci, którzy wypełniali swoje obowiązki należycie i z wielkim zaangażowaniem, co stanowiło jednocześnie zagrożenie dla innych. Awansują natomiast Ci, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, motywacja i wsparcie dla osób podwładnych są dla nich obce. Uważam, że powinien Pan zainteresować się tym, co dzieje się w Pana firmie. Bez nas, zwykłych pracowników, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem firma nie będzie funkcjonowała. Wychodzę z założenia, że praca powinna dawać satysfakcję, sprawiać przyjemność, choćby w formie atmosfery, takiej by było sens wstawać rano z łóżka. Na dzień dzisiejszy jedyne co niesie każdy spędzony dzień w sklepie to wielkie nerwy. Niezadowolony, niezmotywowany i zdenerwowany pracownik = nie obsłużony klient. I proszę mi wierzyć Panie Prezesie, motywacja to nie zawsze pieniądze ( choć są one ogromnie ważne), motywacja dla pracownika to czasami dobre słowo, powiedziane na dzień dobry od osoby na wyższym stanowisku, nawet jeśli jest powiedziane na wyrost.... Przy okazji chciałabym życzyć Spokojnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w Rodzinnej Atmosferze. Wierzę, że będzie to czas refleksji, zatrzymania się na moment i zastanowienia nad priorytetami.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    18.04.2017 10:40

    Inne

    Przynajmniej potrafi wysłowić sie w sposób kulturalny i nie obrażać przy tym ludzi jak miało to miejsce za rządów Pani Ch. Zobaczymy jak to będzie na dłuższą metę. Jestem pewna, że lepiej niż z Panią Ch. A co do Pani Ch to bardzo się cieszę że już jej nie ma w regionie. Rozważałam już nawet zwolnienie a tu taka niespodziaka. Dziwne że nadal jest w firmie Wojas, najwidoczniej nikt wyżej nie poznał się jeszcze na niej wystarczająco. Ale wszystko w końcu znajdzie swój koniec. Bo z takim podejściem do podwladnych i brakiem szacunku daleko zajść nie można.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    25.04.2017 09:27

    Inne

    Wszystko idealna prawda !!! Wyzysk, mobbing, fałszywość pracownikow, brak kompetencji kierownika salonu, 1 wolny weekend w miesiącu ! Najniższa krajowa przez wiele lat.. Ludzie się śmieją z zarobków w wojasie, a najbardziej z działu reklamacji i braku informacji przy kasie, iż zwrotów nie ma ! Firma zatonie szybciej niż myśli
    ReviewUserIcon
    monique

    14.04.2017 14:54

    Inne

    czy idac na rozmowe powinnam zabrac ze soba cv? czy osoba, ktora bedzie ze mna rozmawiac juz je sobie wydrukuje?
    ReviewUserIcon
    zola

    14.04.2017 14:27

    Inne

    jako facet masz szanse. wydaje mi się, że w salonach pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni.
    ReviewUserIcon
    Bunia

    14.04.2017 11:23

    Inne

    Czytam i się gotuję! Pod przykrywką żenujących wpisów wynajętej firmy lub co gorsza uchodowanej o poszukiwaczach nowej wymarzonej pracy, próbuje sie przykryć brak profesjonalizmu i nepotyzm!!! Zwolnienia w ostatnim czasie dają do myślenia... na wizerunek firmy pracuje sie wiele lat, ale traci się go w jednej chwili. Każdy chce być dyrektorem, ale nie każdy powinien.
    ReviewUserIcon
    wera

    13.04.2017 15:59

    Inne

    a to teraz we wrocku buduje sie jakies nowe centrum hanldlowe?
    ReviewUserIcon
    adam

    13.04.2017 14:32

    Inne

    kurcze czy jako facet mam jakieś szanse załapać się do salonu? bo z moich obserwacji wynika, że w salonach pracują głównie kobiety.
    ReviewUserIcon
    tictac

    13.04.2017 14:34

    Inne

    to se odetnij...
    ReviewUserIcon
    xxx

    13.04.2017 13:28

    Inne

    Czy w waszych sklepach są jakieś podwyżki na stanowisku sprzedawca??Po 4 latach żeby mieć najniższa krajową to są jakieś jaja po prostu.Nowa pracownik co przychodzi ma tyle samo co osoba pracująca kilka lat.Żałosna firma.Czas się zwolnić !!
    ReviewUserIcon
    Kilkuletnia stazem

    13.04.2017 19:29

    Inne

    Nie ma, lepsze czasy już były

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.