opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4730)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4730)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 23
    • 24
    • 25
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wesołek

    23.05.2017 21:51

    Inne

    Czy w bielsku dalej kogoś szukają do pracy?
    ReviewUserIcon
    Jon

    23.05.2017 18:50

    Inne

    dlaczego jest tak źle mówisz o firmę?
    ReviewUserIcon
    Jon2

    23.05.2017 19:01

    Inne

    @Jon Oczywiście, że jest to mowa o firmie. To co u Góry odbija się echem na dole
    ReviewUserIcon
    Jon

    23.05.2017 19:08

    Inne

    Szukam pracy. Pomóż?
    ReviewUserIcon
    Gratulacje!!!

    23.05.2017 18:43

    Inne

    Witajcie :) Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poczytać o naszych "empatycznych" koleżankach i kolegach z jakże flagowego sklepu, podaję link poniżej : http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/starsza-kobieta-zalana-krwia-w-zlotych-tarasach-obsluga,4126016,art,t,id,tm.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=moje-miasto-warszawa&utm_campaign=centrum Miłej lektury Kochani! Na każdym kroku widać jak firma Wojas upada, zatrudnia niekompetentne osoby i jeszcze w dodatku z brakiem empatii i ludzkich odruchów. A gdyby taka sytuacja wydarzyła się pod ladą kasową, to też zacierali by ślady?....Wstyd i jedna wielka porażka. Droga Kierowniczko Salonu Wojas ze Złotych Tarasów jesteś dumna ze swojego cudownego personelu? A może nawet byłaś tego dnia na zmianie? W sumie bym się nie zdziwił/a.... Pani Ch. gratulacje, na każdym kroku widać Twoje cudowne rządy.... Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.05.2017 12:53

    Inne

    Nie wiesz co to byla za sytuacja a piszesz takie głupoty jak ten gosc co artykół napisał, wszystko aby tylko sie ktos mógł czepnąć nie wiem czego. Może firma ma takich wrogów co źle życza, a co do pracowników nie wierze w to że nawet jeżeli ktoś jako pracownik sie nie sprawdza to że ludzkich odruchów nie ma. Jeżeli faktycznie by sie cos takiego wydarzylo na sklepie to myślę że jakby pracownicy sami nie pomogli to napewno wezwali by pomoc, bo nie wiem kim by trzeba bylo byc żeby jak kolwiek niezareagować
    ReviewUserIcon
    rozbawiona

    23.05.2017 16:46

    Inne

    pozdrowienia dla Pani, która wymyślała nową Instrukcję VM :D
    ReviewUserIcon
    makrela

    23.05.2017 18:11

    Inne

    No, troche taka wolna amerykanka... ale co tam:D
    ReviewUserIcon
    Jon

    23.05.2017 18:17

    Inne

    makrela ty tam pracujesz?
    ReviewUserIcon
    marysia

    22.05.2017 15:32

    Inne

    lepiej dostarczyc cv osobiscie czy wyslac mailem? co myslicie
    ReviewUserIcon
    Nick

    23.05.2017 18:08

    Inne

    Weź spróbuj gołębiem wysłać...
    ReviewUserIcon
    Natalia

    22.05.2017 14:56

    Inne

    Do M1 w Czeladzi szukają kogoś na pół etatu?
    ReviewUserIcon
    Szczęśliwa

    21.05.2017 20:28

    Inne

    Odeszłam z tego bagna, wyzysku, braku szacunku, z dała od niedorobionej kierowniczki! jestem najszczęśliwsza, szukajcie i jeszcze raz szukajcie nowej pracy a w koncu zaczniecie żyć jak normalni ludzie, bo za lepsze pieniądze mozna znalezc dobre warunki a przede wszystkim poszanowanie od pracodawcy. a firma jak wiadomo długo tak nie pociągnie z powodu złych decyzji i obsadzania ważnych stanowisk byle kim, bez kultury.
    ReviewUserIcon
    Pracuję

    21.05.2017 17:49

    Inne

    TO CO SIĘ WYPRAWIA TERAZ DO IDZIE KU UPATKOWI. PANI CHODOWANA NAJPIERW UDAJE DOBRĄ OBIWCUJE ŻE BĘDZIE LEPIEJ NIŻ ZA CZASÓW IRMINY A SAMA WPROWADZIŁA TAKI BAŁAGAN W FIRMIE. PANI PREZESIE PAN OBUDZI SIE I BĘDZIE ZA PÓŹNO, NIE BĘDZIE CZEGO JUŻ NAPRAWIAĆ. FIRMA POZBYWA SIE SAMYCH DOBRYCH PRACOWNIKÓW NA WSZYSTKICH STANOWISKACH. TE PONAD 25 LAT NIE DŁUGO PADNIE Z JEJ RZĄDAMI
    ReviewUserIcon
    viola

    19.05.2017 13:35

    Inne

    wiecie może czy w salonie można załapać się do pracy tylko w okresie wakacyjnym? wtedy każdy chce iść na urlop i może szukają jakiegoś zastępstwa
    ReviewUserIcon
    lexi

    19.05.2017 11:58

    Inne

    czy wiecie może od kiedy szukają kogoś do salonu w auchanie w piasecznie?
    ReviewUserIcon
    jagoda

    23.05.2017 13:30

    Inne

    wydaje mi sie, ze ta oferta jest swieza. a przy ogloszeniu nie ma czasem daty publikacji?
    ReviewUserIcon
    Kamila

    18.05.2017 14:29

    Inne

    Każdy od czegoś zaczynał i nie miał doświadczenia. Spróbować możesz ;)
    ReviewUserIcon
    weronika

    18.05.2017 12:01

    Inne

    w jaki spoób są naliczane premie? może mi ktoś opisać system jej naliczania?
    ReviewUserIcon
    becia

    18.05.2017 10:25

    Inne

    złożyłam cv do krokusa już jakiś tydzień temu, a mój telefon nadal milczy.
    ReviewUserIcon
    maja

    18.05.2017 11:43

    Inne

    To złóż gdzieś indziej. Zadna strata
    ReviewUserIcon
    Sophie

    17.05.2017 13:28

    Inne

    Zadzwon do rekrutera i siie zapytaj czy mozecie odbyc rozmowe w inny dzien/
    ReviewUserIcon
    Alicja

    17.05.2017 09:20

    Inne

    @Cały Etat dziękujemy za tak szczegółową ocenę. W komentarzu wspominasz m.in. o tym, że od jakiegoś czasu pracownicy muszą tłumaczyć się przełożonemu z niskiej liczby sprzedaży. Według Ciebie dzieje się tak, ponieważ coraz więcej klientów kupuje przez internet, ponieważ mają możliwość zwrotu. Czy kupując stacjonarnie nie ma możliwości zwrotu zakupionego towaru? Może napiszesz również co w takim razie w pierwszej kolejności zmieniłabyś w firmie Wojas?
    ReviewUserIcon
    Colalola

    17.05.2017 10:13

    Inne

    Serio? Jeśli firma Wojas chce wiedzieć co myślą i jakie pomysły mają pracownicy, to niech zrobi na ten temat anonimową ankietę. A może chodzi o to, że tu na forum mamy podrzucić jakieś gotowe rozwiązania, z których skorzystają, a zasługa pójdzie dla wyżej postawionych? Śmieszne.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    16.05.2017 11:44

    Inne

    @syndromsztokholmski czy w firmie Wojas na stanowisku - sprzedawca przerwy są nieodpłatne? Ile pracownikowi należy się czasu przerw w ciągu dnia?
    ReviewUserIcon
    pytanko

    16.05.2017 12:58

    Inne

    Az sie zasmialam, jest tak jak piszesz. Nikt w tej firmie raczej nie chadza na obiady . O tyle dobrze, ze można wyjsc na zaplecze, nogi odpoczna. Koleżanki juz dorobily sie zylakow, tylko czekac az mi sie zaczna robic. I gdzie jest premia?? Bedzie, tylko kiedy...
    ReviewUserIcon
    Lala

    16.05.2017 17:32

    Inne

    Jak zrobić sobie godzinę przerwy jeśli w pracy są dwie osoby? Przecież jedna nie może zostac sama na sklepie. Tak naprawdę ta godzina to wielka lipa.
    ReviewUserIcon
    monika

    16.05.2017 11:32

    Inne

    Czy osoba z zerowym doświadczeniem zawodowym może się starać o przyjęcie do salonu?
    ReviewUserIcon
    kobieta

    25.05.2017 15:32

    Inne

    oczywiście, ze tak
    ReviewUserIcon
    Pna

    02.07.2017 22:00

    Inne

    Smiechłam;)
    ReviewUserIcon
    Alicja

    16.05.2017 09:17

    Inne

    @Cały Etat w swoim komentarzu piszesz m.in. o tym, że pracownicy Wojas zaczynają bać się przychodzić do pracy. Wspominasz również o braku szacunku dla pracownika. Co masz konkretnie na myśli? Czy piszesz o jakiejś konkretnej sytuacji? @Zwalniam się piszesz, że system pracy w firmie nie jest dobry. Dlaczego tak uważasz? Co więcej możesz powiedzieć w tym temacie?
    ReviewUserIcon
    Cały Etat

    16.05.2017 20:42

    Inne

    Dzień dobry, Tak jak wcześniej wspomniałam pracownicy zaczynaja się bać chodzić do pracy. A dlaczego ? Ponieważ obecna sytuacja w Firmie chociaż by PREMIA do 15 każdego miesiąca, a pracownik dostaje 16. Może to śmieszne aaaale każdy pracuje dla pieniędzy bo ma swoje rachunki. Druga sprawa od dłuższego czasu w Firmie trzeba się tłumaczyć chociaż by z tego dlaczego w Salonie jest słaba sprzedaż i wskaźniki. Aaa No dlatego ze klienci zaczynaja kupować towar przez internet, i taka niestety jest prawda. Aaa dlaczego ?? Ponieważ maja możliwość zwrotu. Klienci mówią o tym głośno " dziękuje Panu, dziękuje Pani ale zakupie towar przez Internet". Są w Firmie niestety duże niedociągnięcia, i nie są one związane z pracownikami (bo tak jak wcześniej było napisane "przychodzimy zarobić" ) BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA podstawowa kwestia - w której firmie pracownik nie miał możliwości kontaktu z Prezesem Firmy ? ? ? Czy ktoś kiedykolwiek miał okazje porozmawiać ? Aaaaa no chyba nie koniecznie. Została zwolniona Pani I.S dlaczego ? Bo mówiła co myśli ? Bo jak potrzeba było powiedzieć pracownikowi słuchaj popracuj nad tym bo warto to pracownik wiedział ze nie jest to czepianie się o byle co tylko jednak ma racje ? Bo miała racje! ! ! Aaa teraz co jest ? Jedna wielka porażka. Dlaczego nie pracuje A.S ? Co zły był ? Nie miał pojęcia o tym co należy do jego obowiązków ? Aaaa No miał pojęcie. Dlaczego nie pracuje Pani M.Z ??? Ci ludzie potrafili małym gestem pokazać SZUNUJEMY PRACOWNIKÓW. Zapytacie jak pokazywali ? Co robili ?? Aaaaa chciaz życzenia wysyłane na Polskę. Aa teraz ? Teraz to nikt nie powie nawet Dziękuje, nikt nie powie "super" "dajesz radę" , "popracuj bo stać Cię na więcej" aaaaa co ważne nie masz już na kim polegać. W tej chwili ja nie wiem na kim mogę polegać. Napisac meila do Prezesa ? I co mi to da "marnemu pracownikowi" który przecież musi robić za dwoje a nawet i za troje. Napisze meila i co ? Pan Prezes pomoże Nam Pracownikom ? Teraz jest za późno, mleko się rozlało. Jako pracownik który na prawdę lubił swoją prace do tej pory muszę Wam Kochani z przykrością powiedzieć ze dziś to łzy się polały. Tak niestety się polały bo światło w tunelu zgasło i wątpię żeby się zapaliło. Życzę każdemu z całego serca aby w Życiu stawiać jako pierwsze przede wszystkim SIEBIE, tutaj nie warto już dawać nawet minimalnej chceci bo nie ma dla kogo, a prędzej czy później i tak wszędzie będzie WSZYSTKO NOWE
    ReviewUserIcon
    Zosia

    19.05.2017 22:49

    Inne

    Panie Prezesie! Bylo źle ale teraz do czego zostala doprowadzona firma to porażka! Pan siedzisz I Nie grzmisz??? Przecie to sa Pana pieniadze! Moglo byc Tak dobrze! Dobrzy pracownicy juz odeszli... odejda I pieniadze... Ja tez odchodze a titanicowojas tonie
    ReviewUserIcon
    ojmajakuku

    16.05.2017 00:12

    Inne

    Konkursy, konkursiki... Większość oczywiście niezbyt trafiona bo nie trzeba być filozofem żeby zauważyć kto ma większe szanse. Pewnie, można sie starać tylko co nam po tym. Starać się dłuższy czas dla samej satysfakcji? Odpowiedź jest prosta. A i pieniadze za tego typu akcje czterech liter nie urywaja. Niesprawiedliwe jest to, ze regionalni mają swoich ulubieńców o ktorych sie troszcza kazdego dnia, udzielajac zlotych rad. Wiadome po co, watpliwe ze z samej sympatii (kasa musi grać), a i sami sie tlumacza z naszych wynikow... Za przeciętna wyplate można co najwyzej egzystować, nie liczcie na kokosy. Zero wakacji, zero planów bo przecież firma moze wyskoczyc z wyprzedaza, nie ma sensu pracownika poinformować. Nie dbaja o nas bo i po co, maja nas za idiotow. Jak juz ktos wcześniej wspomnial- klientow tez mają za polglowkow bo niby czemu mialby nie wziac impregnatu za 25zl skoro bierze buty za 450? Co tam, ze identyczne w mniej ,,renomowanym" sklepie będą polowe tansze. Oj, mozna by pisac eseje o wojasie. P.S Rabaty pracownicze? A co to? Warto korzystac? Mysle, ze nie bardzo patrzac na ceny butow z wyprzedaży. Cierpliwosci życzę wszystkim pracownikom, MOZE sie coś wreszcie polepszy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.05.2017 20:41

    Inne

    Patrząc na komentarze chyba śmiało można powiedzieć, że dni szanownej koordynator są policzone. Pogratulować jej można, takiego gnoju w tak krótkim czasie dawno nikt nie zrobił... I całej dyrekcji chyba czas najwyższy pogratulować konkursu giganci roku. Walą takie plany, że od początku roku nie można w żadnym miesiącu zrobić 100% a co dopiero mieć 100% za cały rok. Kolejny raz robią z ludzi (usunięte przez administratora) Pomysłodawca giganta roku został już w styczniu debilem roku!!! Gratulacje
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Anonim

    15.05.2017 20:19

    Inne

    Firma słaba, zostawanie po godzinach za friko, przerwy prZez ktore pracujemy jeden dZien dluzej w miesiacu charytatywnie, zabieranie towaru ze sklepow z malych miast na rzecz wiekszych a pozniej 'dlaczego wyniki sa tak slabe?' A no dlatego ze nie mamy czym handlowac ;) rabaty pracownicze? Smieszny temat kto pracuje ten wie ;) 12 godzin na nogach? Spoko przeciez wygralam nogi i kregoslup na loterii ;) dlugo by wymieniac, lepiej uciekac, szkoda narwow i zdrowia za tak marna kase
    ReviewUserIcon
    syndromsztokholmski

    16.05.2017 11:20

    Inne

    Przez nieodpłatne przerwy to my pracujemy półtora dnia dłużej w miesiącu! A góra ma nas szeroko i głęboko, my nędzne robaki mamy im hajs generować... A premii jak nie było tak nie ma. Serio, przy tak slabych zarobkach każdy grosz sie liczy. Wez tu oplac mieszkanie, karte miejską, rachunki, jak ktoś ci ucina 300 zl z budżetu,twoje ciężko wypracowane pieniądze! To się nazywa KRADZIEŻ!
    ReviewUserIcon
    Zwalniam się

    15.05.2017 20:17

    Inne

    Odkąd pracuje w Wojasie zastanawiam się co ja tu robię. Pracodawca porażka. System pracy porażka. Wolne godziny w środku dnia pracy za które nikt nie płaci, porażka. Rabaty pracownicze i stanie po 12h.... Porażka. Co tu dużo mówić uciekać trzeba.
    ReviewUserIcon
    Cały Etat

    15.05.2017 19:41

    Inne

    Ja chyba spadam z Wojasa, Ostatnimi czasy to co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Zastanawia mnie jedno, Dlaczego Pan Prezes nie reaguje ??? Dlaczego pracownicy zaczynaja się bać chodzić do pracy ? Dlaczego w Firmie co chwila są jakieś problemy ? Wiecznie wszystko źle, wiecznie pretensja, wiecznie czepianie się ??? Czy pracownicy na prawdę są takimi "debi....ami" ??? No chyba nie ! Panie Prezesie nie pracuje u Pana od miesiąca ! Tylko już dłuższy czas, koledzy i koleżanki z którymi pracuje kurde oni serio się starają !! Serio serio ! My chcemy mieć prace, my chcemy normalnie pracować jak cywilizowani ludzie, MY CHCEMY ZARABIAĆ !! Aaaaleee Jak ????!!???? Ok rozumiem wzskazniki, porządek, VM, Aaaaaale Panie Prezesie co z klientem ?? Czyż nie On jest dla nas najważniejszy ??? Czyż nie o to chodzi w Handlu ??? Czyż nie chcemy wszyscy być zadowoleni ??? Przecież chcemy !!! My na prawdę robimy to co powinnismy ( owszem są ludzie którzy pewnie przychodzą i robią robotę na odwal ) aaale czy nie jest tak w innych firmach ? Na pewno jest , i na pewno kierownicy takiego pracownika w szybki sposób wymieniają na "tego odpowiedniego" Ale dlaczego Firma nie szanuje nas ? To My przecież Mamy jako pierwsi kontakt z klientem, to My z nim rozmawiamy. Przecież nie raz klienci pytają pracowników "aaaa gdzie wy macie buty firmowe" ??? "Nie macie " ??? Noo kurde nie mamy. Pamiętacie (Ci co dłużej pracują ) jak było wcześniej ???? Pamiętacie na pewno ! Były kontrole, było sprawdzanie wszystkiego ZA CO NAM PŁACA, ZA TO CO MAMY WPISANE NA UMÓWIE Aaaale dlaczego Panie Prezesie ktoś ma pracować podwójnie ? Dlaczego nie mogę przyjść do Pana Firmy z uśmiechem ??? Mi to wstyd rozmawiać na temat mojej pracy z kim kolwiek :/ Aaaaa Pan Prezes wie dlaczego ???? Booo WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ ZE CZŁOWIEK PRACUJE W PODOBNO "renomowanej" Firmie Aaaaaaa Jednak Chyba Nie :( Pozdrawiam wszystkich pracowników którzy nadal mimo wszystko walczą i się starają, ale widza po woli ze jednak pora szukać innej Firmy, i możliwości i co najważniejsze Docenienia PRACOWNIKA
    ReviewUserIcon
    :(

    15.05.2017 18:51

    Inne

    Dostał ktoś premię? Dzisiaj powinna być a nie ma :(
    ReviewUserIcon
    Wkurzona

    16.05.2017 08:08

    Inne

    No właśnie Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy , gdzie jest premia? Czy u Was też pusto na koncie ?
    ReviewUserIcon
    :9

    16.05.2017 10:42

    Inne

    Gdzie jest premia ja się pytam ???
    ReviewUserIcon
    oliv

    15.05.2017 14:51

    Inne

    wysyłacie tylko cv czy jeszcze list motywacyjny?
    ReviewUserIcon
    Sabcia

    15.05.2017 14:06

    Inne

    Kurcze umowilam sie na rozmowe, a w tym dniu musze isc jeszcze do lekarza bo na wizyte sie czeka miesacami. Myslicie, ze jest jakas szansa, ze mi rozmowe przeloza na jakis inny dzien?
    ReviewUserIcon
    karolina

    15.05.2017 13:31

    Inne

    nie wiem jak w galerii katowickiej, ale zauważyłam, że szukają kogoś do europy centralnej
    ReviewUserIcon
    Jolka

    12.05.2017 15:34

    Inne

    Jaki rodzaj umowy dostaje sie na poczatek?
    ReviewUserIcon
    lolo

    11.05.2017 15:32

    Inne

    Firma Wojas jako producent butów jest ok ale jako pracodawca jest szajs .pracownicy są sprzedawcami ,sprzątaczkami, magazynierami od wymiany witryn po godzinach bez zapłaty za nadgodziny tylko za wolne . I jeszcze jedna uwaga cały dzień na stojąco bo niewolno mieć krzesła 10 lat i żylaki 100 %
    ReviewUserIcon
    nadia

    11.05.2017 14:21

    Inne

    nie wydaje mi się żeby rozmowa składała się z kilku etapów. ja miałam tylko jedną rozmowę, a potem tylko spotkanie odnośnie warunków pracy itd.
    ReviewUserIcon
    donia

    16.05.2017 13:32

    Inne

    na wstepie najczęściej dostaje się umowę na okres próbny, potem druga może być już na czas nieokreślony ale też nie musi. mogą ci dać umowę np. na rok, a za rok już raczej podpisujesz umówę na czas nieokreślony
    ReviewUserIcon
    veronka

    10.05.2017 16:34

    Inne

    wejdz sobie na pracuj lub olx i tam bankowo znajdziesz oferty pracy
    ReviewUserIcon
    Wojska

    10.05.2017 12:32

    Inne

    Do poziomu swojego poprzednika do są lata świetlne. Ona nawet butów jej nie mogła by czyścić. Pan Prezes chyba popełnił ogromny błąd dają awans jej. Tak w krótkim czasie rozwali firmę z tak długim stażem. Pomaga jej w tym jej pomagier Natalia która panoszy z minął jak by robiła to za karę , uważa że jest najmocniejszą z wszystkich sklepów. Kolekcja najgorsza od paru lat VM na odwal
    ReviewUserIcon
    gocha

    10.05.2017 12:10

    Inne

    czy rozmowa kwalifikacyjna składa się z kilku etapów? mi tak znajoma mówiła, że powinnam się przynajmniej na dwa etapy szykować
    ReviewUserIcon
    Ruda

    10.05.2017 10:50

    Inne

    Gdzie wy odnajdujecie te wszystkie oferty pracy o ktorych piszecie?
    ReviewUserIcon
    WOJASEK

    10.05.2017 09:22

    Inne

    PANI CHODOWANA TO JAKAŚ POMYŁKA TEJ FIRMY WPADA NA SKLEP PRZEKLINA ZERO JAKIEJ KOL WIEK KULTURY OSOBISTEJ ŻUJE GUMĘ JAK KROWA TRAWĘ JEST BARDZO BEZCZELNA I OBŁUDNA OBIECUJE JAKIEŚ ZŁOTE GÓRY A TO TYLKO FIASKI
    ReviewUserIcon
    heheszki

    10.05.2017 10:38

    Inne

    Z braku lepszego kandydata awansowali Panią Ch., chce się wykazać, a po poprzedniej Pani dyrektor ma wysoko postawioną poprzeczkę. Niestety jej nie wychodzi, grunt się jej pali pod nogami, no to trzeba sprawdzić personel i mamy znowu Tajemniczego, ale firma się zdziwi, bo akurat obsługa jest na dobrym poziomie. Cały poprzedni rok byliśmy sprawdzani przez Tajemniczego, czy zarząd nie potrafi wyciągnąć z tego żadnych wniosków? Problem nie tkwi w personelu salonów, ale w zarządzaniu, kolekcja jest bardzo średnia, a o jakości butów to już lepiej nie wspominać...To samo z VM, aktualne ułożenie salonu i witryny to jakaś porażka, instrukcja przygotowana na szybkiego bez jakiegoś pomysłu. Czyżby firma miała problem ze znalezieniem fachowców?
    ReviewUserIcon
    lena

    09.05.2017 14:15

    Inne

    orientujecie się może czy oferta do galerii katowickiej jest nadal aktualna?
    ReviewUserIcon
    Mika

    11.05.2017 13:29

    Inne

    Wydaje mi sie, ze tam dalej kogos szukaja. Przynajmniej jakos niedawno widzilam ogloszenie o prace do ich salonu
    ReviewUserIcon
    zuza

    09.05.2017 12:21

    Inne

    w jakim systemie pracucuje? 6 a moze 12?
    ReviewUserIcon
    Uuu

    08.05.2017 23:21

    Inne

    Dziewczyny nie stresujcie się przed rekrutacją ponieważ przeprowadzają ją kierownicy bez najmniejszego doświadczenia. W Kielcach odbyłam rozmowę rekrutacyjną z panią w goglach i muszę stwierdzić iż profesjonalizmu w tej kobiecie nie ma.
    ReviewUserIcon
    iga

    08.05.2017 10:43

    Inne

    hmm czy w pierwszym dniu pracy zespol na sklepie przeprowadza jakies szkolenie? jak pracowalam w poprzednim sklepie to mialam takie tygodniowe szkolenie przed zatrudnieniem.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    08.05.2017 09:09

    Inne

    @Kamila w komentarzu wspominasz między innymi o benefitach dla pracowników firmy Wojas w postaci zniżek. Czy możesz powiedzieć więcej na ten temat? Czy tak jak piszesz oferowane są one raz w roku na przełomie kwietnia i maja?
    ReviewUserIcon
    Czekodżem

    09.05.2017 09:58

    Inne

    Benefity to opieka medyczna, karty multisport, w Wojasir nic takiego nie ma, te pseudo żniki na buty to jest żenada a nie benefit. Na wyprzedaży można butyvtskiej kupić niż za zniżkę pracowniczą.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.