opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4729)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4729)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anita

    14.06.2017 15:32

    Inne

    w jakim systemie pracuje sie na salonie? 12 czy moze 6? moze mnie ktos oswiecic
    ReviewUserIcon
    karina

    14.06.2017 14:34

    Inne

    czy ogłoszenie do piaseczna jest nadal aktualne bo to oferta z połowy maja?
    ReviewUserIcon
    zośka

    14.06.2017 11:31

    Inne

    zbytnio nie ma sie do czego przygotowac bo rozmowa nie jest skomplikowana. padaja proste pytania typu wyksztalcenie, doswiadczenie zawodowe czy jestes gotowa do pojecia pracy od zaraz, jak wyglada twoja dyspozycyjnosc
    ReviewUserIcon
    PP

    14.06.2017 01:36

    Inne

    Źle się dzieje w Wojasie... kolekcja taka sobie, klientów brak i nawet rabat 30% ich nie przyciąga.. ale musimy stać we 4 albo i 5 w weekend, bo przecież jest rabat i ludzie będą walili drzwiami i oknami.. Prawda jest taka, że Wojas ma gdzies pracowników. Ściąganie z wolnego jest na porządku dziennym, a i z urlopu tez zdarzało się. A jak nie przyjdziesz, to masz podpisać pismo o odmowie przyjścia do pracy. I nie ważne, że coś sobie zaplanujesz, że gdzieś jedziesz, masz przyjść i koniec. Ciągle trzeba się tłumaczyć z wyników. Bo sprzedaż mała, bo efektywność nie taka, bo tajemniczy zrobiony na 95% a nie na 100. Plany z kosmosu. Nie da rady ich wyrobić, ale to specjlanie żeby premi podwójnej nie dać. Zatrudnianie z urzędu pracy. Popracuja tydzień a potem ciągną L4 ile się da a Ty za nich pracuj. A i kodeks pracy jest łamany. Bywało tak, że się z pracy wychodziło o północy czy 1 w nocy a rano na 9 do pracy i stało się 3 dni bez wolnego po 12 godz. Ciągle jakieś pretensje, tłumaczenia a nigdy nie było żadnego dziękuję. I co z tej efektywności powyżej 2 mamy? Nic! A człowiek debila z siebie robi aż nie raz już glupio jest coś powiedzieć bo klient po prostu ma z ciebie beke. Takie życie. Ja tez szukam nowej pracy. Co innego na rozmowie usłyszałam a co innego ma miejsce. Kierownicy juz psychicznie nie wyrabiają, swój wolny dzień poświęcają na jakieś raporty i tłumaczenia na kierowniczej. Nie raz kierowniczka mówiła ze aż boi się pocztę otworzyć... Nawet cv tam nie składające, szkoda waszych nerwów i stresu. Obiecują złote góry a potem?? Łzy, strach i nerwice. Wojas odczuwa odejście pani Małgosi i pana Artura. VM to istna porażka, nie wiem skąd ta kobieta bierze pomysły. Chyba instrukcje robi na jakimś haju. Co mogę napisać? Unikajcie Wojasa jako pracownicy i jako klienci. Buty drogie, słabej jakości a prawie każda reklamacja jest odrzucona.. a rabat pracowniczy to jest jakaś kpina!! 300 zł rabatu, a paragon musi być minimum na 600 zł. No to jaki to rabat jest? Nawet butów do pracy nie dadzą, bo po co? A informatycy nigdy nie mają czasu żeby pomóc. O ile odbiorą to zawsze z morda. UNIKAJCIE WOJASA! moja kariera lada moment dobiegnie końca. ;)
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    05.07.2017 17:16

    Inne

    Ja też jestem kierownikiem w WAW ciekawe który sklep tyle zarabia.
    ReviewUserIcon
    On

    16.08.2017 08:47

    Inne

    Szczerze potwierdzam 100% prawdy vm od Artura to był przyjemnosc a teraz to po zrobieniu jej trudno buty znaleźć i odstawić na miejsce szkoda tez Irminy kobieta dynamiczna potrafiła motywować dobrymi argumentami ale nie dała rady tak szybko podnieść wyników wiec paaaaa
    ReviewUserIcon
    Agata

    13.06.2017 15:30

    Inne

    Do słupka szukają kogoś w pełnym wymiarze jakby co
    ReviewUserIcon
    oliwia

    13.06.2017 13:42

    Inne

    czy ogłoszenie do platana w zabrzu jest nadal aktualne? ktoś coś
    ReviewUserIcon
    roksana

    12.06.2017 14:48

    Inne

    czy po zatrudniu ekipa z salonu przeprowadza jakieś mini szkolenie?
    ReviewUserIcon
    Patka

    12.06.2017 13:22

    Inne

    Przygotowujecie sie jakos do rozmowy czy idzie nieprzygortowane?
    ReviewUserIcon
    martyna

    12.06.2017 12:20

    Inne

    w słupkim jantarze szukają kogoś w pełnym wymairze godzin?
    ReviewUserIcon
    tośka

    09.06.2017 12:30

    Inne

    mówisz o tym ogłoszeniu na pół etatu?
    ReviewUserIcon
    wika

    09.06.2017 10:52

    Inne

    w jaki sposób naliczane są premie? moze mi ktoś po krótce opisac system ich naliczania
    ReviewUserIcon
    .....

    10.06.2017 13:15

    Inne

    1,5 procent od sprzedaży butów oraz trzeba jeszcze odjąć 16% podatku.
    ReviewUserIcon
    Sonia

    08.06.2017 12:28

    Inne

    A w ofercie nie uwzglednili takich informacji? Bo szczerze powinni o czyms takim wspomniec
    ReviewUserIcon
    aneta

    07.06.2017 14:36

    Inne

    wysyłacie samo cv czy jeszcze do tego dodajecie list motywacyjny?
    ReviewUserIcon
    madzia

    07.06.2017 11:11

    Inne

    wiecie moze do ktorej konkretnie galerii handlowej szukaja kogos na terenie lublina? ja wiem,ze to nie jest jakas metropolia, ale nie wiem do ktorego salonu cv wysylam.
    ReviewUserIcon
    Natalia P.

    06.06.2017 13:48

    Inne

    Na początku tak dostajesz umówę na czas próbny czyli umówę na czas określony. Potem mogą Ci ją przedłużyć na jakiś określony czas bądź zaproponować umowę na czas nieokreślony
    ReviewUserIcon
    iza

    05.06.2017 14:45

    Inne

    wiecie może czy do piotrkowa trybunalskiego poszukują osoby w pełnym wymiarze czy na pół etatu? bo mi by bardziej odpowiadało pół
    ReviewUserIcon
    Gosiak

    05.06.2017 14:13

    Inne

    Gdzie wy znajdujecie te ogłoszenia pracy o których wciąż piszecie?
    ReviewUserIcon
    viola

    07.06.2017 13:14

    Inne

    sprawdź sobie takie strony jak pracuj czy olx tam pojawiają się oferty pracy na konkretne miasta
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.06.2017 16:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rozbawiona

    04.06.2017 17:03

    Inne

    Czy dla Ciebie 1700zł to rewelacyjne pieniądze?
    ReviewUserIcon
    Już na szczęście były pracownik.

    05.06.2017 21:52

    Inne

    Po co kłamać ??! :) pójdzie taka jedna z druga osobą do tego bagna i zaraz odejdzie... Oczywiscie wiadomo kto pisze takie "opinie". Na pewno nikt kto dostaje codziennie maile w których jest tylko jeden wątek - głupie konkursiko które niby maja podnieść sprzedaż. Jakim cudem?? Jesli klient przynosi popsute buty po 6 dniach i dostaje odmowę w reklamacji? To nie sprzedawcy sa winni.. To zaczyna się od właściciela. Owszem w innych sklepach tez sa wazne utargi i efektywność ale jest to robione z głowa i nawet jesli jest ciezko to nie ma takich kabaretów jak w tej "firmie".
    ReviewUserIcon
    joanna

    03.06.2017 22:06

    Inne

    jak kierownik chodziłby do pracy po pare godzin to by nie było telefonów.A poza tym dlaczego sprzedawca ma robic dokumenty jak kierownik za to dostaje pieniadze.
    ReviewUserIcon
    dominika

    02.06.2017 13:48

    Inne

    pochodz po salonach i sie zapytaj, mozesz tez cv swoje zostawic
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ada

    02.06.2017 11:06

    Inne

    pierwsza umowa jaka sie dostaje jest umowa na czas okreslony?
    ReviewUserIcon
    Alicja

    02.06.2017 09:27

    Inne

    @bleee piszesz, że w firmie Wojas nie ma pracy sezonowej. Czyli nie ma możliwości zatrudnienia się np. tylko na okres wakacyjny na stanowisku sprzedawca?
    ReviewUserIcon
    bleee

    02.06.2017 10:59

    Inne

    Praca w Wojasie to okres próbny 3 mc, potem na rok lub 2 , nie ma czegos takiego jak sezonowa na wakacje....
    ReviewUserIcon
    Paulina

    01.06.2017 15:50

    Inne

    Czy na terenie Wrocławia będzie otwierany jakiś nowy salon?
    ReviewUserIcon
    kasia

    01.06.2017 14:19

    Inne

    czy to prawda, ze jest prowadzona jakas rekrutacja na hale? kto wie niech pisze
    ReviewUserIcon
    Iwona

    01.06.2017 12:02

    Inne

    Czy obecnie do salonów poszukują pracownika sezonowego? Semestr mi się pomału kończy, a fajnie by było jakieś pieniądze zarobić przez wakacje
    ReviewUserIcon
    bleee

    01.06.2017 12:05

    Inne

    Tam nie ma pracy sezonowej...
    ReviewUserIcon
    Alicja

    31.05.2017 10:03

    Inne

    @pracuś gratulacje. O jakie stanowisko się ubiegałeś? Pamiętaj, że ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od obejmowanego stanowiska. Może również napiszesz nam kilka słów więcej na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś? Czy masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Jak myślisz, jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy?
    ReviewUserIcon
    Lenka

    04.06.2017 15:17

    Inne

    Jeśli w butiku dostaniesz stabilną umowę o pracę na pełen etat i właściciel jest w porządku to chyba lepsze wyjście...to spokojna ciepła posadka. Chyba,że masz żyłkę rywalizacji i lubisz wyścigi :) W Wojasie masz plany dzienne,jeśli jest słaba realizacja musimy się z tego tłumaczyć. Jest coś takiego jak ilość sprzedanych sztuk na paragonie,czyli efektywność. Chodzi o sprzedaż wiązaną.Gdy sprzedasz np.samą torebkę za 6 stów to zamiast się cieszyć utargiem, martwisz się że była jedna szt na paragonie. Miałam kiedyś sytuację,że KRS kazał mi zwolnić osobę o najsłabszych wynikach,bo zaniżała salon pomimo wcześniejszych upomnień. To nie są przyjemne sytuacje. Jeśli lubisz wyzwania spróbuj,jeśli chcesz mieć spokojną pracę,z której wracasz do domu i o niej nie myślisz wybierz butik :)
    ReviewUserIcon
    pracuś

    04.06.2017 18:19

    Inne

    Lenka, w swoim doswiadczeniu zawodowym mam pracę na stanowiskach kierowniczych w dwóch sieciówkach obuwniczych bardzo znanych i szczerze .... mam dość telefonów i presji.... W pierwszej firmie zwolniłam się po roku dla tej drugiej w której pracuję już 10 lat ale ze względu zmiany miejsca zamieszkania muszę się zwolnić bo daleki dojazd by byl ale praca była super bo miałam fajny konkretny zespół ktory wszystko ogarniał i nie musiałam się martwić jak miałam wolne.... Więc jestem w temacie sieciówek , wybiorę butik bo tam faktycznie spokój i normalna umowa o pracę ;-) A salon Wojasa do którego mam iść jest porażką od 12 miesięcy co 2,3 mce zmiana ekipy i kierowników co daje do myślenia..........
    ReviewUserIcon
    pracuś

    30.05.2017 16:28

    Inne

    Cześć, jestem po rozmowie rekrutacyjnej i zostałam zatrudniona....bardzo was proszę o opinie ..piszcie plusy i minusy pracy w Wojasie... z góry dziękuję i pozdrawiam....
    ReviewUserIcon
    iza

    29.05.2017 11:22

    Inne

    ile tak średnio trwa rekrutacja? bo minęło kilka dni a do mnie nikt jeszcze nie zadzwonił
    ReviewUserIcon
    antywojas

    29.05.2017 06:17

    Inne

    Nie polecam przede wszystkim pracy w wojas krokus. Kierowniczka ciągle na urlopie, niektóre koleżanki potrafią tak cię wkopac ze wszystkim ze szkoda gadać. Jak masz wolne okazuje się ze nagle go nie masz , kierowniczka potrafi zmieniać grafik 5 razy w tygodniu ... oprócz kierowniczki na stałe są jeszcze 3 dziewczyny a tak to trwa ciągła rotacja.
    ReviewUserIcon
    D...

    27.05.2017 19:23

    Inne

    W Galerii Mokotów szukają pracowników
    ReviewUserIcon
    K.

    27.05.2017 07:55

    Inne

    Drodzy niezadowoleni pracownicy Wojasa. Mam do was ogromną prośbę. W firmie łamane sa wasze prawa: nie przestrzegany czas pracy (przerwy 12h pomiedzy zmianami, czy brak mozliwosci wykorzystania bezpłatnych przerw), nakładanie obowiązków wykraczajacych poza zakres określony w umowie, mobbing itd itd...? Od razu mówię, ze nie przecze iż tak bywa, ale błagam. Nie badzcie jęczacymi trolami forowymi! Cos Wam uswiadomię: marudzenie tutaj nic nie da. Zgłoście nierawidłowości do odpowiednich urzędów kontroli i dajcie spokojnie próbowac pracować tym, którzy chcą, bo to co robicie tutaj tylko odstrasza nowych sprzedawców i efekt jest taki, ze sami musicie orać za kilka osób!!! W moim sklepie jest świetna atmosfera i on ratuje sytuacje. Kazdy jest kowalem swojego losu i wybiera pracę jaką chce. Nie podoba się, możecie dochodzić swoich praw lub odejść, ale to co się tu wyrabia na tym forum to parada dziecinady i jeszcze większa szkoda dla ludzi pracujących w firmie w sytuacji gdy brakuje zniechęconej waszymi wypocinami obsady. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    K.

    29.05.2017 05:02

    Inne

    Napisałam, że przyznję, że są nieprawidłowości w firmie, w moim poście wnoszę tylko o zaprzestanie żałosnego biadolenia na forum i zgłoszenie tego do odpowiednich urzędów jeśli ktoś ma z tym problem. Tak jestem pracownikiem Wojas, ale tym opłacanym za pracę w sklepie, nie na forum ;)
    ReviewUserIcon
    K.

    29.05.2017 05:05

    Inne

    Rozumiem i mam to samo. Pisłam o polityce firmy wlasnie -by nadużycia, nieprawidlowosci zgłaszać gdzie trzeba a nie biadolic na forum bo to nic nie da. Poki nie dostaną jakiejś kary dalej bedą mieć nas (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    renata

    26.05.2017 13:29

    Inne

    czy teraz na terenie wawy nie będą otwierać jakiegoś nowego salonu?
    ReviewUserIcon
    olga

    26.05.2017 11:36

    Inne

    orientujecie sie do ktorego salonu w bydgoszczy szukają kogoś na cały etat? bo w ogłoszeniu pominęli nazwkę ch, a fajnie by było wiedzieć gdzie się cv składa.
    ReviewUserIcon
    Rozbawiona

    26.05.2017 09:51

    Inne

    Praca w Wojasie to jakaś masakra robisz wszystko i nawet za kierownika na koniec miesiąca bo on ma wolne. Ale przedwczorajszy mail od RKS to mnie rozwalił. Na prośbę działu produktu My sprzedawcy mamy podesłać pomysły do nowej kolekcji WL2018 no to już jest jakiś żart! Przy takim traktowaniu pracownika za najniższą krajową na pewno nie będę nic wymyślać chyba mają od tego ludzi. Ja jestem sprzedawcą a nie projektantem!
    ReviewUserIcon
    sonia

    25.05.2017 10:45

    Inne

    szczerze jak masz czas i checi do podjedz do salony ktory cie interesuje i zloz cv osobiscie.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    24.05.2017 15:47

    Inne

    Mi się wydaje, ze do M1 szukają kogoś w pełnym wymiarze godzin, ale mogę się mylić.
    ReviewUserIcon
    tatiana

    24.05.2017 11:33

    Inne

    ta oferta o ktorej piszesz jest chyba z konca kwietnia.
    ReviewUserIcon
    kaja

    24.05.2017 10:49

    Inne

    Jeżeli tutaj są sami chętni do pracy w Wojasie, to czemu nie ma kto pracować? Jeden pracownik musi obstawiać po kilka sklepów nawet w dni wolne. To praca 24h na dobę.Na rozmowy kwalifikacyjne nikt nie przychodzi albo rezygnuje w trakcie. Takich warunków zatrudnienia nie sposób przedstawić w dobrym świetle. Kierownicy zarabiają mniej niż przeciętny sprzedawca w innych firmach, a obowiązków nie sposób zliczyć. Dlaczego firma nie zainwestuje w rozwój, kompetencje, zaangażowanie? Nic tak nie motywuje jak stałe, godne wynagrodzenie. A tutaj tylko konkursiki, o których nikt na drugi dzień nie pamięta. Bez porządnego składu praca staje się utrapieniem. Nie ma co tego znosić, jeśli firma nie zmieni warunków, można zmienić firmę. W naszym salonie czekamy jeszcze miesiąc, inaczej całym składem wypowiadamy umowę, razem z kierownikiem. Szkoda czasu, praca w Wojasie za taką samą stawkę tak dlugi czas przy pełnym zaangazowaniu to cofanie się w rozwoju...a szkoda, bo ludzie super i praca przyjemna, tylko stawka głodowa.
    ReviewUserIcon
    Klara

    24.05.2017 09:51

    Inne

    Przejdź się do salonu i spytaj się czy czasem na wakacje kogoś nie potrzebują. Ja tak kiedyś zrobiłam w innym sieciówce i miałam pracę między semestrami
    ReviewUserIcon
    Wesołek

    23.05.2017 21:51

    Inne

    Czy w bielsku dalej kogoś szukają do pracy?

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.