opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4729)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4729)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Majka

    07.08.2017 16:22

    Inne

    Kiedy studiowałam to pracowałam tam, żeby sobie dorobić i bardzo mi to odpowiadało. Jak ktoś ma smykałkę do sprzedaży to na pewno się odnajdzie. Nie ma jakichś wygórowanych planów sprzedaży, są takie, które da się zrobić.
    ReviewUserIcon
    Gdjsnsn

    05.08.2017 00:30

    Inne

    Ale Wam się nudzi pisać głupoty. Widocznie macie nudne życie.
    ReviewUserIcon
    Abcd/d

    05.08.2017 08:16

    Inne

    Głupota to Twój komentarz ponieważ nic nie wnosi :) a życia nie mam nudnego- od kiedy nie pełnie obowiązków sprzedadawcy w salonie Wojas mam czas na własne życie, nikt do mnie nie wydzwania w ciągu dnia i przestałam się wkurzać. Za te śmieszne pieniądze nie warto, jest bardzo bogaty rynek pracy.
    ReviewUserIcon
    Bink

    04.08.2017 13:39

    Inne

    W obowiązkach sprzedawcy nie ma uczenia nowych pracowników więc niech kierownik od siedmiu boleści zapie......Ta praca to żenada. Skąd kierownicy mają tyle urlopu? Bo sobie robią wolne grafikowo a my musimy brać urlop na jeden dzień. Oj Maciej Wojas powinien się o wszystkim dowiedzieć. O tych wszystkich regionalnych, kierownikach co nic nie robią...szukam innej pracy bo w tej się człowiek narobi jak wół i z tego nic nie ma...
    ReviewUserIcon
    Karolina

    04.08.2017 09:48

    Inne

    Z pracy jestem zadowolona. Lubię pracować w handlu i sprzedanie jakiegoś produktu- czy to butów czy torebki nie stanowi dla mnie problemu. Dobre wyniki = większa wypłata i to mi bardzo odpowiada. Nie ma nie wiadomo jakiej presji na wynik, bo to bardziej od twojej smykałki do handlu zależy co dla siebie wywalczysz. Pracowałam w kilku miejscach i zawsze wychodzę z założenia, że trzeba sprzedawać coś czego jestem pewna, a jakościowo i wykończeniowo buty czy torebki naprawdę w fajnym stylu i mogę polecić.
    ReviewUserIcon
    Domi

    03.08.2017 11:30

    Inne

    Pracowałam tam prawie 2 lata. Wszyscy piszą, że to nie wiadomo jaka niewolnicza praca, a ja tak tego nie odczuwałam. Według mnie praca, jak każda inna. Masz gadane i umiesz coś doradzić, zaprezentować to sobie śmiało poradzisz. Bo jak mam być szczera, to prosto z ulicy nie możesz kogoś wziąć, bo to nie jest taki rodzaj pracy. Musisz posiadać pewne umiejętności, a w Wojasie możesz je jeszcze rozwinąć. Kasa na czas, nie było żadnych chorych akcji z opóźnieniami w wypłacie i tego typu rzeczami.
    ReviewUserIcon
    Ewewew

    02.08.2017 16:40

    Inne

    Witam co powiecie na temat dzialu sprzedazy internetowej ??? Jakie wynagrodzenie
    ReviewUserIcon
    Nie!

    02.08.2017 14:35

    Inne

    Praca w tej firmie to żenada i nieporozumienie. Od samego początku jesteście zdani sami na siebie. Nikt nie pomoże. Chyba że sami do czegoś dojdzie ie. Regionalni nie szkolą kierowników jak trzeba przez co człowiek jest również zdany sam na siebie. Wojas dziaduje na ludziach. Żal mu nawet na klimatyzację. Wyniki muszą być najlepsze a zarząd ma gdzieś że salon się wali i dawno nie był remontowany. Niech przejrzą na oczy i normalnie rozdzielą regiony. A nie regionalny ma pod swoją opieką sklep z jednego i drugiego końca polski. Kwestia premii to też szkoda gadać. Jak zrobicie 100% i będziecie mieli obiecaną podwójną premie (100%) to zarząd wyśle regionalną by coś wynalazla i uciela premie. Firma w której nikt nic nie wie, sofy są przekładane z miesiąca na miesiąc a jak (usunięte przez administratora) im się pali to każdy może zostać kierownikiem. O płacy już nie wspomnę. Płacą całe gówno a wymagają coraz więcej. Czy oni na prawdę myślą że ludzie pracujący tam tego nie widzą?? Przecież teraz jest tyle pracy. A oni myślą że za najniższą krajową i premii w wysokości 2 zł od pudełka (o ile dobrze naliczą premie) w obskurnym salonie ktoś będzie się scieral. NIE POLECAM!! SZKODA ZDROWIA!! PRZEJRZYJCIE NA OCZY!!!
    ReviewUserIcon
    Nie!

    02.08.2017 14:39

    Inne

    Syfy są przeglądane z miesiąca na miesiąc * poprawka
    ReviewUserIcon
    Nie!

    02.08.2017 14:16

    Inne

    Praca w tej firmie to żenada i nieporozumienie. Od samego początku jesteście zdani sami na siebie. Nikt nie pomoże. Chyba że sami do czegoś dojdzie ie. Regionalni nie szkolą kierowników jak trzeba przez co człowiek jest również zdany sam na siebie. Wojas dziaduje na ludziach. Żal mu nawet na klimatyzację. Wyniki muszą być najlepsze a zarząd ma gdzieś że salon się wali i dawno nie był remontowany. Niech przejrzą na oczy i normalnie rozdzielą regiony. A nie regionalny ma pod swoją opieką sklep z jednego i drugiego końca polski. Kwestia premii to też szkoda gadać. Jak zrobicie 100% i będziecie mieli obiecaną podwójną premie (100%) to zarząd wyśle regionalną by coś wynalazla i uciela premie. Firma w której nikt nic nie wie, sofy są przekładane z miesiąca na miesiąc a jak (usunięte przez administratora) im się pali to każdy może zostać kierownikiem. O płacy już nie wspomnę. Płacą całe gówno a wymagają coraz więcej. Czy oni na prawdę myślą że ludzie pracujący tam tego nie widzą?? Przecież teraz jest tyle pracy. A oni myślą że za najniższą krajową i premii w wysokości 2 zł od pudełka (o ile dobrze naliczą premie) w obskurnym salonie ktoś będzie się scieral. NIE POLECAM!! SZKODA ZDROWIA!! PRZEJRZYJCIE NA OCZY!!!
    ReviewUserIcon
    Vilokova

    28.07.2017 08:36

    Inne

    no nie każdy kierownik to dobry kierownik. Ja przeszłam przez trzy salony Wojasa i tylko w jednym coś było nie halo, a pozostałe dwa w miarę spoko zarządzane i dało się jakoś zarobić
    ReviewUserIcon
    majas

    27.07.2017 15:30

    Inne

    Za ład na sklepie odpowiadaja wszyscy-własnie WSZYSCY,czyli kierownik tez.to samo jesli chodzi o maile i komunikaty-kierownik tez powinien to robic.ale po co,ma od tego ludzi.przede wszystkim kiero powinien miec kompetencje do swojej pracy a nie z marszu na kierownika bo taka sytuacja.dajcie spokoj jak mozna powierzać obowiazki kierownicze osobie ktora nigdy wczesniej nie byla na takim stanowisku.to jest problem glowny,nieodpowiedni kierownik.oczywiscie sa tez ludzie ktorzy na to sobie zapracowali ale sa tez tacy bez kompletnej wiedzy kierowania i podejsciem do ludzi
    ReviewUserIcon
    Bunny

    27.07.2017 13:36

    Inne

    Ja pracuję tu od pół roku i trochę mnie dziwią te wpisy. To że płacą za sprzedaż akurat uważam za wielki plus. Poziom moich zarobków zależy od mojej sprzedaży i to sobie mocno chwalę- sama wiem ile mogę zarobić. Nie rozumiem też niezdrowej rywalizacji. Każdy z nas ma wybór. Jeśli nie odpowiada nam praca u jednego pracodawcy, nikt nie zabrania pójścia do innego- może inny będzie płacić za stanie...
    ReviewUserIcon
    całeszczęście

    27.07.2017 11:01

    Inne

    Zwolniłam się niedawno, uważam, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. KRS to jakaś żenada, to co robiła ta Pani podchodzi pod mobbing i zastanawiamy się czy nie zgłosić tego wyżej bo za akcję, którą odwaliła należy się jej dyscyplinarka. Tak jak ktoś napisał wyżej, specjalistka od wycierania kurzu i ciśnięcia o sprzedaż bo przecież tylko to się liczy. Nie polecam tam pracy z całego serducha. Pozdrawiam całą kadrę środkowym palcem :)
    ReviewUserIcon
    m.

    04.08.2017 13:06

    Inne

    Czy to regionalna B.T ze śląska? :)
    ReviewUserIcon
    Abcd

    04.08.2017 22:42

    Inne

    Jak od specjalista od kurzu to istnieje 99% że to Pani Barbara :) 100% niekompetencji, brak taktu i ograniczona kultura osobista
    ReviewUserIcon
    Berg

    27.07.2017 09:12

    Inne

    Co do atmosfery wszystko zależy od kierownika, mi trafili się akurat super ludzie. Ja tam nie narzekam. Lubię swoją pracę, nawet bardzo, ale zdaję sobie sprawę z tego, że dużo zależy, a właściwie wszystko, od zespołu, który pracuje w danym sklepie. Także rozumiem niektóre opinie
    ReviewUserIcon
    lovelas

    26.07.2017 16:46

    Inne

    A ja uwazam ze sama praca jak to praca,ale........................................wazne jaki jest kierownik.odechciewa sie pracowac kiedy kierownik jest malo lojalny.nie ogarniety,nie zauwaza maili i komuinikatow,nie zwraca uwagi na nieład na sklepie,oczekuje ze wszyscy wszystko zrobia.a ona sama przeglada strony internetowe i czyta w kolko nie rozumiejac z tego kompletnie nic badz robi grafik ciagle go udoskonalajac oczywiscie patrzac glownie na swoj.Ale jak ma przyjechac rks to trzesie portkami i przymila sie łaskawie.
    ReviewUserIcon
    swojak

    27.07.2017 09:32

    Inne

    Jak komuś nie pasuje praca czy kierownik to po co tam pracuje? Nikt nie trzyma nikogo na siłe. Za ład na sklepie odpowiadają wszyscy oraz za czytanie maili i komunikatów. Takie są nasze obowiązki zarówno sprzedawców jak i kierownika. Chyba nie czytałaś co masz w zakresie swoich obowiązków, to o twojej niekompetencji jedynie świadczy
    ReviewUserIcon
    Vicki

    26.07.2017 14:52

    Inne

    a ja uważam, że to wszystko zależy od podejścia człowieka do pracy i oczekiwań. Każdy inaczej sobie wyobraża pracę w sklepie z ubraniami czy butami. Ja byłam nastawiona na chaos i nie byłam szczególnie zaskoczona natłokiem zadań. Z każdej pracy można coś wynieść, ja szlifuje tutaj swoje umiejętności sprzedażowe żeby później wyfrunąć dalej :)
    ReviewUserIcon
    Justa

    15.08.2017 15:32

    Inne

    Tak jak większość szkolimy się i szukamy czegoś lepszego w międzyczasie zauważyłam ze średnio pracownik wytrzymuje tu 1 -2 lat Mnie osobiście dobija efektywność kazali nam mówić "musi pan to mieć " wiec klient mi odpowiedział "ja nic nie muszę ja tylko mogę " No i to kupowanie środków żeby podnieść wyniki na 2.0
    ReviewUserIcon
    Moronka

    26.07.2017 12:29

    Inne

    ja również nie rozumiem tych, którzy sieją hejt, ale dalej siedzą w tej firmie. Ja jak mi nie odpowiadało w innej sieciówce to się odwróciłam na pięcie i wyszłam i trafiłam do wojasa i na pewno jest lepiej. Praca nie najprzyjemniejsza na świecie, ale wypłata jest okej, traktowanie też przyzwoite ;)
    ReviewUserIcon
    Ola

    15.08.2017 15:22

    Inne

    Wypłata jest Ok? No chyba ze kierownicza
    ReviewUserIcon
    Dejnka

    25.07.2017 15:52

    Inne

    w wojasie pracownik jest traktowany ok (przynajmniej tym moim) pensja nie mała, ale trzeba się napracować na nią. ogólnie spoko:)
    ReviewUserIcon
    Agol

    25.07.2017 13:07

    Inne

    Pracuję już w tej firmie ok 1,5 roku i nie chcę mówić, że ta praca jest zła ale nie powiem też, że jest idealna. Obowiązków z czasem przybywa, a pensja ta sama. Patrząc na całokształt to nie jest tak źle jak niektórzy tutaj opisują.
    ReviewUserIcon
    Dawanda

    25.07.2017 12:04

    Inne

    Pracuje dość długo i jestem zadowolona. Jeżeli się dobrze pracuje to na 100% zostanie to zauważone i docenione, ale trzeba też trafić na dobrego kierownika ;)
    ReviewUserIcon
    alibaba

    24.07.2017 22:17

    Inne

    Oczywiscie,ze nie skladacie sie na skradzione obuwie,za to odejmuja od premii.grafik zmienia kierowniczka jak jej pasuje,aby tylko ona miała najwięcej wolnego.pracownik staje przed faktem dokonanym,taka prawda.Eris jest dobra ,niekompetencja pracownikow,fajnie to nazwała.a ludzie pisza co uwazaja ,bo to jest forum dla nich,co tu ma do rzeczy niekompetencja??
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Wiola

    24.07.2017 14:34

    Inne

    Cześć. Wszystko zależy od kierownictwa i współpracowników. Jeśli trafisz na dobrą ekipę to jest spoko! Zarobki.... cóż, Polska. Nigdy nie składałyśmy się na skradzione obuwie. Grafik często zmieniany, ale po konsultacji i nigdy z dnia na dzień, chyba że w zastępstwie, bo któryś ze sprzedawców zachorował - naturalna kolej rzeczy. Ogólnie polecam
    ReviewUserIcon
    Eris

    24.07.2017 13:10

    Inne

    witam...pracuję w Wojasie i wcale nie uważam, aby był to obóz pracy.firma jest renomowaną marką i nie jest tym co boti i ccc. W tej firmie liczy się chęć pracy i zdobywania nowych doświadczeń. Wszystkim czytelnikom polecam gorąco tą pracę i zapewniam że wypowiedzi "życzliwych" są wywołane tylko i wyłącznie ich własną niekompetencją i nieumiejętnością dostosowania się do sytuacji jaką stawia przed nami firma.
    ReviewUserIcon
    Majka

    26.07.2017 22:17

    Inne

    Własna niekompetencja? Bardzo ciekawe... widzę że łatwo osądzać sprzedawców nie mając pojęcia co dzieje się w innych salonach/regionach. Dobrze ze jesteś zadowolona, ale nie oceniaj bo może niektórzy w tej firmie zostali oszukani, a gorycz jest z tego, że wcześniej sumiennie pracowali i za tą pracę nie dostali nawet tego co im się należało. Także kolezanko pozostań lepiej na osądzaniu siebie
    ReviewUserIcon
    III SSS

    16.08.2017 17:24

    Inne

    Teksty znajome czyżby ktoś z mojego salonu dziewczyny po prostu za mało książek czytają lub chociaż gazet :)
    ReviewUserIcon
    Eris

    24.07.2017 13:08

    Inne

    witam...pracuję w Wojasie i wcale nie uważam, aby był to obóz pracy.firma jest renomowaną marką i nie jest tym co boti i ccc. W tej firmie liczy się chęć pracy i zdobywania nowych doświadczeń. Wszystkim czytelnikom polecam gorąco tą pracę i zapewniam że wypowiedzi "życzliwych" są wywołane tylko i wyłącznie ich własną niekompetencją i nieumiejętnością dostosowania się do sytuacji jaką stawia przed nami firma.
    ReviewUserIcon
    Mirka

    23.07.2017 10:52

    Inne

    Dla mnie praca w firmie jest czystą przyjemnością.
    ReviewUserIcon
    Aga?

    02.08.2017 14:44

    Inne

    Tak jakbym słyszał Panią CH podczas gdy były zielone wyniki. Hahahhahahaahahhaahaaahha. Cześć Aga
    ReviewUserIcon
    izzy

    21.07.2017 13:38

    Inne

    jak czytam te komentarze to się tak zastanawiam czy Wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż wylewanie hejtu w internecie? Rozumiem napisać jedną negatywną/pozytywną opinie w końcu od tego jest ten portal, ale wchodzenie w dyskusję i pisanie wypracowań... serio? I tak nic z tego nie wynika. Przeznaczcie ten czas na jakieś ciekawsze zajęcia.
    ReviewUserIcon
    Abcd

    21.07.2017 18:07

    Inne

    "Hejtowanie" Wojasa nie koliduje z życiem codziennym ;) poza tym to nie jest hejt tylko opinie poparte faktami ;) i dlaczego sądzisz, że z Naszych komentarzy nic nie wynika? Może ktoś podejmie dobrą decyzje i odrzuci propozycje pracy w Wojasie :p każda uratowana Dusza jest warta tych kilku minut pisania ;)
    ReviewUserIcon
    Blanka

    21.07.2017 19:53

    Inne

    Ten portal jest właśnie po to stworzony koleżanko. Piszemy tu same fakty, pracuje w wojasie i wszystko co tu czytam zgadza się z rzeczywistością. Takie komentarze pomagają tez kandydatom do pracy, niech ludzie wiedzą jak wygląda praca tutaj. A jeśli nie podobają Ci się komentarze i jak piszemy to tutaj nie wchodź
    ReviewUserIcon
    Kiazgova

    21.07.2017 11:36

    Inne

    Ja pracuje w Wojasie na stanowisku handlowiec już dwa i pół roku. Na pensje narzekam tylko w martwym sezonie (styczeń, luty). A tak to nie narzekam, bo są bardzo dobre na tym stanowisku w moim mieście. U mnie w salonie jest spoko atmosfera. W w Wojasie tak na prawdę ma się wypłatą taką, jaką samemu się wyrobi
    ReviewUserIcon
    me

    20.07.2017 15:39

    Inne

    ja się tam nie znam na zarządzaniu i w sumie pracując tam miałam totalnie w nosie czy góra się burzy, czy ktoś ma o coś pretensje. Mnie interesowała tylko moja praca, moje ambicje, moja wypłata no i realizacja salonu oraz zadowolenie i wyniki koleżanek (przynajmniej tych, którym zależało), zależało mi też na atmosferze w pracy i wszystko było okej.
    ReviewUserIcon
    read

    20.07.2017 11:15

    Inne

    przecież dużo osób pisało, że plany może i są wysokie, ale da się je wyrobić przy odrobinie chęci i zaangażowania i dzięki temu mają niezłe wypłaty
    ReviewUserIcon
    read

    20.07.2017 11:14

    Inne

    przecież dużo osób pisało, że plany może i są wysokie, ale da się je wyrobić przy odrobinie chęci i zaangażowania i dzięki temu mają niezłe wypłaty
    ReviewUserIcon
    Pańcia

    19.07.2017 23:07

    Inne

    Taka firma jak Wojas jest uzależniona od wysokości sprzedaży. Mało mówicie jak wyglada sprzedaż, czy wyrabiacie nałożone plany? Jeśli nie to nie ma dobrych zarobków!
    ReviewUserIcon
    Ck

    20.07.2017 13:23

    Inne

    Jestem sprzedawca ze świętokrzyskiego i ogólnie jestem zadowolona z pracy. Pieniądze mi wystarczają. Rzeczywiście firma mogłaby zapewnić buty do pracy, jak klienci pytają o wygodę butów to trochę głupio zachwalac jakie wygodne skoro samemu ma się na nogach ciapki z Auchana za 20 zł. Pewnie gorzej z kasa jest u sprzedawców w dużych miastach bo tam życie jest droższe
    ReviewUserIcon
    frukta

    19.07.2017 13:55

    Inne

    praca jest ciężka, ale jeśli zespół jest zgrany tak jak u mnie to z chęcią się przychodzi do pracy. Może nie ma tych wszystkich dodatków, ale pensja miesięcznie przy dobrej sprzedaży wychodzi zadowalająca :>
    ReviewUserIcon
    Lola dola

    19.07.2017 09:36

    Inne

    Czy ktoś dostał kasę za 100%Tk?
    ReviewUserIcon
    R.

    18.07.2017 13:43

    Inne

    To jest firma z wypracowana marką, trzymająca pewne standardy. Tu powinni pracować tylko ludzie , którzy mają smykałkę handlowca. Muszą wymagać od ludzi... bo inaczej byliby zwykłym sklepikiem
    ReviewUserIcon
    Martencja

    18.07.2017 15:10

    Inne

    Hahaha nie rozsmieszaj mnie. Jeśli uważasz ze trzymanie standardów to oszukiwanie sprzedawców na ich wypracowanej premii to Ci gratuluje, jesteś wymarzonym pracownikiem. Ostatnia wypłata premii w regionie wawa to była jakaś farsa. Jak czuje się osoba która zasuwala żeby zarobić i dostaje o kilkaset złotych za mało? Na pewno jest zmotywowana.... Ale do zmiany pracy. Dla jasności jestem dobrym pracownikiem z zawsze dobra sprzedażą w RO
    ReviewUserIcon
    Acdcghhjffs

    15.08.2017 21:21

    Inne

    Smykałkę do handlu jak ktoś ma to pracuje np w Ryłko w wojas jest ciągła rotacja i to powinno dać do myślenia panom W i M gdyż koordynator p Ch preferuje nachalna sprzedaż liczy się tylko wynik a to już nie te czasy dobry sprawdzony zaufany i zadowolony pracownik to połowa sukcesu firmy tak jak już ktoś pisał te ciagle telefony w wolne dni od nowych wrzuconych na ocean pracowników to jakaś porażka pracujemy jak na infolinii
    ReviewUserIcon
    Kasper

    17.07.2017 16:00

    Inne

    Pracuje 5 lat w tej firmie. Owszem zdarzają się sytuacje gdzie ludzie czyli regionalni są z przypadku z brakiem umiejętności zarządzania, jednak to są sporadyczne wyjątki. Wszędzie są plany do wykonania i wskaźniki i nie rozumiem takiego buntu. To ze współpraca z współpracownikami się nie układa świadczy o braku zgranej ekipy. Atmosfera w dużej mierze zależy od Was samych. Plany i założenia trzeba realizować jak wszędzie. Za to Wam płaci firma a nie za siedzenie i narzekanie. Firma ma dobre podejście do pracownika.
    ReviewUserIcon
    Pozdrawiam serdecznie

    18.07.2017 16:07

    Inne

    to ciekawe, bo jak się wejdzie goworka firmy Ryłko to z opinii wynika, że mają tam ładny "obóz" ;) więc między Twoją pozytywną wypowiedzią, a reszty użytkowników też jest spora rozbieżność :) czyli jak widać można rzeczywistość odbierać w odmienny sposób :)
    ReviewUserIcon
    Lulalola

    18.07.2017 21:25

    Inne

    Ryłko i wojas to bardzo podobne firmy. Na płaszczyźnie sklepu wszystko wygląda prawie tak samo. Może dla kogoś ułożenie magazynu czy zmiana wyglądu sklepu to "obóz" ale to znaczy ze nie powinien pracować ani w jednej ani drugiej firmie. W obu firmach przyklada sie wagę do sprzedaży. Tyle że jest jedna mała różnica - podejście do pracownika. Gdzie w wojasie jest obuwie do pracy, gdzie jest multisport i duże zniżki na buty? Fajnie ze jesteś zadowolona ze swojej pracy. Ja nie żałuję zmiany i jestem zadowolona. Amen:)
    ReviewUserIcon
    marti

    17.07.2017 13:58

    Inne

    pracuję w tej firmie i jestem zadowolona.. pracuję się w miłej atmosferze, mam dobrą kierowniczkę, jest wyrozumiała i pomocna.Kasa na czas, i premia tez jest, i nie wymieniają załogi bez powodu... ale rozumiem to że nie w każdym salonie tak jest..
    ReviewUserIcon
    Karola

    17.07.2017 14:51

    Inne

    Wymieniają obsadę? Od kiedy tu pracuję, a to już trochę czasu, jeszcze się nie zdarzyło, żeby kogoś zwolnili. Wszyscy sami odchodzą. Atmosfera na salonach jest w porzadku, do momentu,aż nie zaczną się problemy z RKS i koordynator. Sytuacja w regionie warszawskim jest tragiczna. Brakuje pracowników w większości salonów.Głównie przez kierowników,zarobki, brak socjalu i zniżek pracowniczych. Ludzie uciekają do konkurencji, zarówno pracownicy jak klienci. Nikt nawet nie próbuje ich zatrzymywać, a pani koordynator jednym premie zabiera, drugim daje za dużo, bez konkretnego powodu. Nie widzi problemu w tym, że pracowaliśmy na to po trzy miesiące. Przewiduję drastyczny spadek wskaźników i sprzedaży ogólnie. Nieuczciwość, niedokładność i niekompetencja kadry zarządzającej biją po oczach. To dla sprzedawców najskuteczniejsza motywacja! Nie ma sensu się starać, ani wierzyć w obiecywane premie, konkursy i dodatki. Panie Wiesławie, Panie Macieju! Naprawdę nie widzicie, co się wyprawia w waszej firmie? Tyle lat budowania marki idzie na marne. Aż przykro patrzeć. Jeśli nic nie zmieni się na lepsze, to i ja uciekam. Nie mogę polecić pracy w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Drzefko

    15.07.2017 20:58

    Inne

    Dzień dobry, opinie o pracy w Wojasie są zależne od salonu w którym się pracuje. W moim przypadku zaczęło się miło a skończyło nie fajnie. Bardzo się cieszę, że tam już nie pracuje :) Pracowałam od czerwca 2016 do końca czerwca 2017 (cały czerwiec byłam na zaległym urlopie). 1. Płaca minimalna+ premia zależna od sprzedaży netto na umowę zlecenie. Oczywiście trzeba odjąć podatek. Przy wyrobieniu 100% planu sklepu i indywidualnego dodatkową premia. Nasz salon podczas mojego zatrudnienia nigdy nie zamknął planu miesięcznego. 2. Stała rotacja pracowników- od września do maja ciągle mówiłam to samo (jak się robi SKW, zwroty, przesunięcia, zamknięcie dnia, WSZYSTKO). Potrafiłam siedzieć w knajpie i przez telefon tłumaczyć jak się robi KW i potem jak się zamyka dzień. Nie jestem raz słyszałam pytania czy pracuje na infolinii albo czy dostaje dodatek za te wszystkie telefony w dni wolne. Niestety nowy pracownik szkolił nowego pracownika. 3. Nikt nie chciał za te śmieszne pieniądze i przy tej odpowiedzialności zostać kierownikiem salonu więc Nasz salon był pod opieką kierowniczki innego salonu. W końcu został zatrudniony kierownik, który nie potrafił nawet poprawnie zrobić KW, karty z bankomatu także Dziewczyna nie potrafiła zablokować. Większość czasu w pracy rozmawiała przez telefon prywatny na zapleczu. Pani Kierownik nawet bała się ze mną rozmawiać a gdy dziewczyny nie potrafiły czegoś zrobić w pracy a ja miałam wolne to Pani Kierownik kazała zawsze, którejś do mnie dzwonić. Ona nigdy nie dzwoniła. Ze względu na stałą rotację pracowników sprzedaż jest jaka jest. 3. Kierowniczka Regionalna najlepiej się zna na wycieraniu kurzy i wypisywanie tabelek porównujących sprzedaż. Mówi to co jest jej wygodne w danej chwili, w momencie gdy brakuje Jej argumentów ignoruje Cię bądź idzie na zaplecze. Na początku Nasze kontakty były dobre, potem miałam w torebce ziołowe leki uspokajające na wszelki wypadek gdyby przyjechała. Raz poinformowałam przełożonych, że nie będę sobie wpisywać przerwy bo z niej nie skorzystałam (zaczęłam pracę o 12, miałam skończyć o 20 czyli 8 godzin w pracy lecz musiałam zostać do 21, biorąc pod uwagę zasadę obowiązkowej przerwy powinnam sobie wpisać 8 godzin pracy i godzinę przerwy) usłyszałam, że tylko tutaj u Nas ktoś robi problem z tymi przerwami. Usłyszałam także, że nikt nie chce z Nami pracować bo kiedyś tam jedna z Dziewczyn (która jest na zwolnieniu lekarskim bo jest w ciąży) miałam konflikt z Karoliną, której nigdy nie poznałam (!) a gdy zapytałam co to ma do mnie Pani Kierownik Regionalna poszła na zaplecze. Raz mówiła, że ja odpowiadam za pracowników na zmianie bo jestem najstarsza stażem a w kolejnym tygodniu powiedziała mi, że jestem tylko zwykłym sprzedawcą i nie mam prawa nikomu zwrócić uwagi czy poprawić. Nawet nie potrafi odpowiedzieć na do widzenia, Pani Barbaro rozumiem, że u Pani w Rybniku takie zwyczaje panują? Kierowniczka Regionalna nawet nie wiedziała kto w firmie odpowiada za sprawy finansowe związane z brakami inwentaryzacyjnymi (powiedziała, że pismo mamy napisać do Pani M.Z. a pół roku później dowiedziała się od Pani Magdaleny, że to Pan Maciej się tym zajmuje. Cała sytuacja miała miejsce przy Nas). 4. Brak stażowego, wszelkiego socjalu. Śmieszne rabaty gdzie trzeba mieć przepracowane 6 miesięcy aby z nich skorzystać (umowa na okres próbny nie jest liczony do tego). Na święta Dziewczyny dostały bon 200 zł na na zakup obuwia w firmie Wojas. 5. Zdarzało mi się być w pracy po 15-16 godzin, nowa VM i nowy pracownik także sama musiałam wszystko robić a przebudowy robiło się po 21. No i przecież Wojas jest ponad życiem osobistym :) 6. Płaci się 100% braków inwentaryzacyjnych w cenach brutto (teraz pracuje w jubilerze i mam dużo niższą odpowiedzialność materialną niż w Wojasie). 6. Śmieszne konkursy na których Firma Wojas zyskuje (chodzi tu o premię). 7. Prawie wszystkie weekendy w pracy bo akcja rabatowa i musi być obstawa :))) 8. Stale się tłumaczymy z wyników a gdy jest ponad 100% brak komentarza ze strony Kierowniczki Regionalnej. Tak samo jeśli chodzi o inne parametry (mnie to lotto- efektywność miałam zawsze ponad minimalną, maj zamknęłam na 2,15) Bardzo się cieszę, że już tam nie pracuje. W mojej obecnej pracy są dużo lepsze warunki finansowe i psychiczne. Pani Kierowniczce Regionalnej życzę wszystkich pracowników na sieci takich jak A.L. i A.D. Pozdro dla Rudej, która jeszcze się trzyma. Mogłabym wrócić do Wojasa bo okazało się, że jeszcze pracując tam zaszłam w ciąże (według ginekologa początek ciąży to 26 maja) ale nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą. Nie mam ochoty więcej patrzeć na twarz Pani Regionalnej Barbary- śmierdzi od niej brakiem kompetencji jeśli chodzi o zajmowane stanowisko i hipokryzją :) pzdr
    ReviewUserIcon
    Ari

    02.08.2017 14:34

    Inne

    Zgadzam się! Cała prawda o tej pracy
    ReviewUserIcon
    Naiwna

    15.07.2017 15:43

    Inne

    Co z premią za 100% TK? Była w mailu od Pani. CH informacja o premii z tego tytułu, która zostanie doliczona do premii czerwcowej. Tyle są warte Pani obietnice? Wszystkie salony dostaly tego maila. Ktoś sie w końcu upomni. Może trzeba przesłać to wyżej?
    ReviewUserIcon
    Naiwna

    16.07.2017 14:27

    Inne

    U mnoe nic nie ma.
    ReviewUserIcon
    Hk

    17.07.2017 07:47

    Inne

    To napisz de regionalnej lub zobacz na pasku.
    ReviewUserIcon
    Bucikowa

    14.07.2017 22:35

    Inne

    Fajna firma, dobrze się tu pracuje ale niezadowolonych zawsze znajdziecie.
    ReviewUserIcon
    K@rin

    14.07.2017 23:23

    Inne

    Firma jak każda tego typu sieciowka, było lepiej kiedy na wyższych stanowiskach typu RKS czy dyrektor były kompetentne osoby, które pamiętał ze pracują z ludźmi a nie śmieciami. Szkoda ze tak traktuje sie pracowników a szczególnie sprzedawców którym zabiera od tak pieniądze za uczciwa pracę
    ReviewUserIcon
    K@rin

    14.07.2017 23:25

    Inne

    Firma jak każda tego typu sieciowka, było lepiej kiedy na wyższych stanowiskach typu RKS czy dyrektor były kompetentne osoby, które pamiętał ze pracują z ludźmi a nie śmieciami. Szkoda ze tak traktuje sie pracowników a szczególnie sprzedawców którym zabiera od tak pieniądze za uczciwa pracę
    ReviewUserIcon
    Jeszcze pracownik

    14.07.2017 21:52

    Inne

    Nie polecam pracy w tej firmie . W Warszawie nie ma stałego skadu , pracownicy zwalniają się z powodu podejścia do pracownika . Pracownicy z innych salonów przychodzą pomagać w tych miejscach w których nie ma już komu pracować ( oczywiście za obiecaną dodatkową gotówką , której i tak nie dostają ) Koordynator zabiera nam część premii i nie potrafi podać konkretnego powodu , po prostu zarobiliśmy za dużo . Jeśli chodzi o premię za pomoc w innych salonach to podobno " kiedyś nam to doliczą " ...
    ReviewUserIcon
    Uuuu

    15.08.2017 20:56

    Inne

    Najlepiej to układaj magazyn przyjmuj dostawy ścieraj kurze a sprzedażą zajmie się kierownik bo nie ma aż tyle obowiązków i da radę
    ReviewUserIcon
    ksks

    14.07.2017 13:24

    Inne

    może to kwestia koordynatora, bo są różne typy, ja miałem spoko, ale wiem właśnie, że nie wszyscy dobrze trafiają. Można spróbować i samemu się przekonać, bo można trafić dobrze, a można też trochę gorzej

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.