opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4729)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4729)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Baśka

    29.08.2017 14:01

    Inne

    @Oscypek To bardzo dobrze, że masz taką dobrą pracę. Okazuje się, że Wojas nie tęskni za Tobą i ma się bardzo dobrze. Dziwi mnie, że jak jest tak dobrze w nowej firmie to po co jeszcze tu piszesz opinie?
    ReviewUserIcon
    Serio?

    29.08.2017 14:57

    Inne

    Pani Barbaro- Pisze tutaj opinie o Firmie bo ma takie prawo i możliwość. I nie wydaje mi się, żeby ktoś z byłych pracowników tęsknił za pracą w Wojasie :)))) akurat w tym temacie nie ma nic do stracenia :)) a Wojas oczywiście, że za nikim nie tęskni, stała rotacja pracowników na salonach to norma ;) życzę powodzenia w szukaniu nowych pracowników do Wojasa w Galerii Handlowej w Katowicach.
    ReviewUserIcon
    CzikaBomba

    29.08.2017 10:29

    Inne

    Jak wchodzi nowa kolekcja to można zdobyć naprawdę dobre premie. Później troszkę gorzej, ale daje radę. Trzeba się w 100% angażować i idzie dobrze. Spięcia z kierowniczką się zdarzą, ale wszystko da się wyjaśnić. Kasa jak dla mnie ok
    ReviewUserIcon
    Agata

    28.08.2017 15:07

    Inne

    Często kupuję rzeczy w Wojasie i nigdy nie miałam problemów z butami czy torebkami. Najwyższa jakość i dobre wykonanie. Panie w sklepie (E.Leclerc na Ursynowie) bardzo pomocne i widać, że znają się na rzeczy. Polecam
    ReviewUserIcon
    Czytaniebezzrozumienia

    28.08.2017 11:06

    Inne

    Słuchajcie, wczoraj przyszedł komunikat odnośnie wypychaczy do kozaków i żeby nie eksponowac tego na sklepie i na witrynach i do tego czasu przechowywać na magazynie, chodzi o to żeby kozaki przechowywać na magazynie i nie eksponowac na sklepie a tym samym wszystkie buty dopóki nie przyjdą wypychacze trzymać na magazynie i nie sprzedawać? Pomóżcie :)
    ReviewUserIcon
    Regionx

    28.08.2017 11:23

    Inne

    Nam się wydaje, ze to chodziło o buty i mamy schowane na magazynie :) pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Dominika

    28.08.2017 10:28

    Inne

    Zależy co komu odpowiada. Mi w Wojasie było dobrze. Nie zawsze zgadzałam się z kierowniczką, ale zawsze dało się dogadać, bo chcieć to móc :) Jak się tylko chce to można. Wypłata z premią nie są złe.
    ReviewUserIcon
    Oscypek

    27.08.2017 23:21

    Inne

    AAAAAAA JA JUŻ NIE PRACUJE JAKIŚ CZAS HAHAHAHA I JEST Mi z Tym Bardzooo dobrze aaaaaa wiecie czemu ????? Bo mam prace gdzie zarabiam więcej niż z premia w Tej "firmie" wojas I co lepsze nie tylko jestem sprzedawca, aaaaaaale jestem szanowanym sprzedawca, gdzie mam szkolenia, gdzie firma płaci nie najniższa krajową a na początek ponad 1tysiac złoty więcej :) I wiecie co? Iiii mam czas dla siebie :) Iiii co najlepsze ja Żyje w końcu :) Jak mam wolne to nik nie dzwoni :) Hahaha aaaaa w Wojasie ???!!! Nigdy Haha zawsze zaaaaawsze ktoś dzwonił :) No ale cóż nie winię NOWYCH PRACOWNIKÓW, bardziej Firmę :) w której pracowałam :) Boże jak to fajnie Brzzmi PRACOWAŁAM :) Tak tak tak tak tak ------ tez się martwiłam kurde znajdę coś czy nie znajdę ??? Wysłałam jednego dnia CV swoje i dostałam po nie całym tygodniu propozycje pracy :) super nie. ?? Tak super!!! Ty tez znajdziesz ! Serio !!! Serio ! Słuchajcie jest praca, i to nie za 2000zl brutto czy za 2100zl brutto !! Aaaaaaa już znajdziesz za minimum 2800-3000zl brutto plus oczywiście premie !!! Tak Kochani ! 2800-3000 zł plus premia ! Iii to nie premia 1.5% aaaaaa premie dzięki której nie dostaniesz 300-400 zł aaaa dostaniesz 1000/1200zl premii ! Tak tak tak tak ! Któraś zaraz napisze "nie pracujesz już to po co się udzielasz " aaaaaaaaaa No właśnie po to, żeby uświadomić co po niektórym :) że jest praca tylko trzeba wierzyć w siebie (No chyba ze Ci odpowiada praca w Wojasie to już zostawiam dla Ciebie ) AAAAALEEEE Tak ! Można tylko trzeba chcieć i nie bac się dziewczyny ! Poznałam wieeele na prawdę wiele osób w Wojasie i co trzeba przyznać ze każda oczywiście jest inna, każda ma inny cel ! Aaaale do cholery dziewczyny/chłopaki każdy chce zarobić prawda ? Jak jeszcze pracowałam ostatnie swoje dwa trzy miesiące, Boże aaaaz na sama myśl szkoda mi samej siebie ze wytrzymałam ! bylo już tak nie fajnie, ta cała Atmosfera jaka wprowadza Firma aaaaa w szczególności sami wiecie Kto :) Pani CH To aż przykre ! Droga Pani CH Ilu już Pani straciła pracowników 30-40 ? W ostatnich miesiącach ? A może więcej ? Haaaaa nawet niech będzie i 10 pracowników ! Aaaaale jak Pani i Firma może być tak zakłamana ? Mówiła Pani No teraz będzie dobrze HAHAHA CHYBA TAK ALE DLA pani Hahaha Aaaaaaaaaaale cóż jest mnóstwo sklepów w Polsce gdzie dzieje się cyrk :) Nawet sobie nie zdajecie sprawy z tego jak inne regiony dzwonili po podzielenie się jakimś modelem i między rozmowami "Boże co za firma " Boże po co pisać 20 email po zgodę przecież to na jedna firmę idzie na jedno konto" Odpowiedzialność materialna Hahahaha noooo już pewnie mogą się wypowiedzieć nie które osoby ile oddały już pieniążków !!! Nie nie nie Kochani to nie jest oddawanie po 20 zł -50 zł ! Czasem to i jest cała twoja premia jeśli od dłuższego czasu nie mieliście inwentaryzacji ze skanerem Hahaha Serio Boże jakie to przykre ! Szkoda mi tych na prawdę fajnych ludzi ktorzy dawali z siebie 100% aleee ileż można :) Pamiętacie co mówiła Irmina :) (Pozdrawiam jeśli czytasz) Jeśli zespół bedzie pomagał sobie wzajemnie to każdy salon potrafi zrobić plan lecz nie przychodź do pracy z przymuszenia, przychodź do pracy żeby klient wrócił wiedząc ze dzięki tobie będzie zadowolony obsługa klienta to podstawa ! Mówiła co myśli, jak trzeba było to powiedziała bierzcie się do roboty bo jest syf ! Jak trzeba było pochwaliła wszystkich nie tylko Kierownika ! Aaaaaaale chyba na tyle skończę :) Tak wiec Moi Drodzy działajcie i sprzedawajcie jeśli nadal chcecie :) jeśli nie to pamiętajcie !!! Jeśli się chce to można wszystko!!! Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Karolina

    25.08.2017 09:24

    Inne

    Ja nie wiem czego się spodziewacie. Milionów w sklepie z butami i galanterią? To jest potężna marka z wieloma salonami. Produkty w przystępnych cenach, a nie po kilka-kilkanaście tysięcy złotych. Zadania, zadania, zadania... Jak jesteście tacy mądrzy to znajdzie mi pracę gdzie nie będę nic robić i dadzą mi za to dużo kasy, z chęcią tam póję... Ja w Wojasie pracowałam ponad 3 lata. Czy byłam zadowolona? TAK! Bo szłam do pracy, mogłam się wykazać, byłam zmotywowana planem sprzedażowym i wiedziałam, że zarobię dobrą kasę jak uda mi się osiągnąć wyznaczony próg. Zawsze się udawało - trzeba tylko chcieć. Wiadomo są w każdej pracy momenty lepsze i gorsze, ale to jest praca, a nie wakacje na Malediwach. Ze swojej strony mogę polecić każdej ambitnej dziewczynie, aby spróbowała swoich sił w Wojasie, bo taka praca daje dużo - lepszy kontakt z ludźmi, większa odwaga i lepsze to 100000 razy niż jakieś marne callcenter
    ReviewUserIcon
    manolo

    25.08.2017 17:15

    Inne

    "Darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda" Zawsze budżet podreperowany bo kupować nie trzeba;D
    ReviewUserIcon
    zico

    26.08.2017 06:41

    Inne

    po 1 zawsze mają w kontrakcie że muszą pokazać się w danej marce, nie widziałam aktora który by powiedział "chodzę w butach bo mam tak w kontrakcie" , dostaje buty od firmy to w nich chodzi- jakbyś coś za free dostała też byś w tym chodziła. Trzeba by ją zapytać czy jakieś sama kupiła....
    ReviewUserIcon
    Trynda

    25.08.2017 08:30

    Inne

    Praca sprzedawcy jest jak każda praca, lubisz sprzedawać to sprzedajesz większej polityki nie ma. Problem stanowią odgórne bezsensowne nowe zadania tak jak check lista- pomysł VM+P. CH po co nie wiem, zastanawiałam się nad tym, nie ma większego sensu. Nowa instrukcja VM ma więcej w sobie sprzeczności , zastanawiam się czy w ogóle wie że tam sam model występuje pod dwoma sznurowaniami- no cóż ..... Nie jest źle.... dzwonią do Cb z różnych działów i dostajesz opieprz o coś co zrobiłaś dobrze ale mają taki bałagan że nie potrafią tego znaleźć. Uświadomię Was dziewczyny że nie każdy salon, butik itd jest traktowany tak samo, jedni mają więcej luzy inni mają przykręcane tzw. "śrubki". Dlatego opinie są tak różne bo i inny nacisk na salon.
    ReviewUserIcon
    Marta

    25.08.2017 01:54

    Inne

    Ja też nie narzekam. Mogło być gorzej. Niektórzy przesadzają. Fajna praca, fajni ludzie wiec dobrze się pracuje przynajmniej na moim salonie.
    ReviewUserIcon
    majka

    24.08.2017 14:20

    Inne

    Wszystko zależy jak trafisz, jak dobrze to będziesz na pewno zadowolona. Praca jak praca, w każdej firmie zdarzają się jakieś problemy, ale tutaj akurat nie są to takie problemy które są nie do przeskoczenia. Mi w Wojasie odpowiadało. Pracodawce oceniam pozytywnie
    ReviewUserIcon
    Zuzka

    23.08.2017 22:00

    Inne

    Dla mnie to fajna praca, przyjemny asortyment do sprzedaży. Do tego mamy fajną atmosferę i co jeszcze chcieć. Kasy wiadomo, że mogłoby być więcej ale to zależy od sprzedaży.
    ReviewUserIcon
    ann

    23.08.2017 14:15

    Inne

    Pracowałam w różnych firmach m.in. w Wojasie i nie mam do nich większych zastrzeżeń. Jak lubisz kontakt z ludźmi to praca dla Ciebie. Sprzedażówki do wyrobienia.
    ReviewUserIcon
    Kinga

    22.08.2017 22:58

    Inne

    Praca na stanowisku sprzedawcy nie jest najgorsza. Wiadomo zdarza się lepszy okres jeśli chodzi o sprzedaż, jak i słabszy. A co do tego, że my młode studentki nie znamy się na butach to się nie zgadzam. Moim zdaniem wiemy dużo więcej i możemy lepiej doradzic :)
    ReviewUserIcon
    Lena

    22.08.2017 17:18

    Inne

    Praca dla studentów zgadzam się ale czy student jest autorytetem dla klienta który oczekuje dobrej rady a tu dzieciątko mówi mu rzeczy o których nie na pojęcia patrząc na obuwie sprzedawcy baleriny z CCC
    ReviewUserIcon
    Agata

    28.08.2017 15:29

    Inne

    Wolę jak doradza mi młoda uśmiechnięta dziewczyna mająca większe pojęcie o modzie i stylu niż 50-letnia Pani Halina wiecznie niezadowolona, że musi pracować i najchętniej to by poszła oglądać dalej jakieś "Trudne sprawy". Ilekroć jestem w Wojasie to obsługa jest uprzejma i pomocna. Jestem z tego zadowolona. Doradzają naprawdę dobrze - nie zawsze, żeby klient wydał jak najwięcej tylko żeby był zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Niki

    28.08.2017 20:15

    Inne

    Zgadzam się, młode dziewczyny mają wcale niemałą wiedzę i czasem nawet doradzą, które buty wybrać do planowanej stylizacji na jakąś okazję.
    ReviewUserIcon
    Nina

    22.08.2017 17:03

    Inne

    Studenci studenci studenci!!!!!! Ta praca to tylko dla kierowników (czy się stoi czy się leży tyle samo się należy)bardzo często są sytuacje ze kierownika nie ma na zmianie boooooo nie chcą pracować po 8 godzin a pracownik wielofunkcyjny jest zarówno specjalista od wycierania kurzu specjalista od mycia powierzchni płaskich sprzedawca księgowym pracownikiem działu reklamacji No i kierownikiem za najniższa krajowa
    ReviewUserIcon
    Kamil

    22.08.2017 16:29

    Inne

    Jakbym miała próbować drugi raz to na pewno bym to zrobiła. Mi odpowiadało, bo grafik był elastyczny. Nie ma co się oszukiwać, ale to praca coraz bardziej dla studentek. Płacili dobrze jak potrafiłaś sprzedać produkt, a jak chcesz pracować w handlu to musisz to umieć.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    22.08.2017 11:23

    Inne

    Ja byłam zadowolona z tej pracy. Dobre wyniki miałam to i kasa była lepsza. Przychodziłam bez żadnego doświadczenia i jakoś się udało. Próbować można :)
    ReviewUserIcon
    Lulu

    21.08.2017 13:35

    Inne

    Czeklista? Hahhaa ta firma serio ma nas za (usunięte przez administratora) Czy włączyłeś komputer i drukarke fiskalna? Serio zatrudniają takie ameby umysłowe że trzeba taka listę kontroli robic? Bo może jakiemuś pracownikowi się wieczorem przypomniało że kompa nie uruchomił hahhahaha
    ReviewUserIcon
    Olga

    21.08.2017 10:08

    Inne

    Mi odpowiadało, bo mogłam na spokojnie studiować i pracować. Grafik nie był problemem bo można go było modyfikować, żeby jakoś to wszystko pogodzić. Sprzedaż jest do ogarnięcia i nie wiem jak trzeba pracować, żeby ich nie wyrobić. Wcale nie chodzi tutaj o jakieś specjalne umiejętności tylko trzeba potrafić rozmawiać.
    ReviewUserIcon
    Baśka

    20.08.2017 10:26

    Inne

    Jeśli ktoś z założenia sądził, że w firmie można się poobijać w czasie godzin pracy to miał pecha. Praca jest przyjemna ale dla ludzi którzy lubią handel, maję wówczas dobre wyniki co przekłada się na zarobki! Mogę powiedzieć , że podoba mi się taka praca
    ReviewUserIcon
    Hahaha

    20.08.2017 18:46

    Inne

    Pani Barbaro, niestety stanowisko sprzedawcy nie jest tak "fajne" jak Kierownika Regionalnego a wynagrodzenie także zasadniczo się różni ;)
    ReviewUserIcon
    Mada

    21.08.2017 19:01

    Inne

    Oj święte słowa. Wypłata sprzedawcy w wojasie jest dobra dla studenta który sobie dorabia i jest na utrzymaniu rodzicow i te pieniążki ma na swoje zachcianki to jest cacy. Jeśli ktoś pracuje na tym stanowisku w dużym mieście typu wrocław Kraków czy warszawa to za sam pokój musi zapłacić majątek, nie mówiąc już o kawalerce. Mozna zapomniec o nawet malych przyjemnisciach. Niech firma się nie dziwi ze jest taka rotacja bo za taką kasę idą pracować desperaci którzy potrzebują ostatnia deskę ratunku.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Aga

    19.08.2017 11:13

    Inne

    Sklep Wojas w Radomiu należy omijać z daleka. Ja tak robię ze względu na to, że zakupionych bucików nie można oddać . Tak nie powinno być!
    ReviewUserIcon
    Jeszcze Pracownik

    19.08.2017 13:33

    Inne

    Aga a ty buty kupujesz czy wypożyczasz ?
    ReviewUserIcon
    Serio

    20.08.2017 08:33

    Inne

    Zgodnie z obowiązującym prawem sprzedawca nie ma obowiązku przyjmować zwrotu przy zakupie stacjonarnym ;) nie mają także obowiązku o tym informować więc dla "swojego bezpieczeństwa" należy samemu o to zapytać w każdym sklepie jeśli ktoś bierze pod uwagę możliwość zwrotu zakupionego towaru ;) Wojas akurat nie przyjmuje i tyle a nie konkretny salon. Poza tym to forum oceniające pracodawcę także tego :p
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    19.08.2017 09:46

    Inne

    Tak sobie trochę poczytałam aż 4 strony wstecz i muszę powiedzieć, ze rezygnuje i skreślam wojasa z listy moich potencjalnych pracodawców a Wam tym którzy tam pracują zadaje pytanie Czy jesteście tak mało ambitni aby po studiach pracować za tak nędzne wynagrodzenie ? a pozniej użalac się nad sobą na goworku ? z góry przepraszam tych których obraziłam No bo przynajmniej dzięki Wam Ja nie wdepnęłam w to wikie G####
    ReviewUserIcon
    Werka

    18.08.2017 09:59

    Inne

    Jak pracowałam było ok. Kasa dobra, bo dzięki premiom za sprzedaż można sporo dorobić. Dobra opcja też taka, że można pracę łączyć ze studiami, nie robią w tej kwestii problemów.
    ReviewUserIcon
    Ruda

    17.08.2017 09:26

    Inne

    Mi się w Wojasie podobało. Praca to nie jest miejsce, gdzie przyjdziesz, bd siedzieć i się nudzić. Żeby zarobić musisz się postarać. Plany sprzedażowe są do wyrobienia jak ktoś po prostu potrafi sprzedać produkt. Jeśli nie ma się z tym problemu to na spokojnie sobie można poradzić i zarobić dobre pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Monia wawa

    16.08.2017 21:57

    Inne

    Dobre :D
    ReviewUserIcon
    gdańsk

    16.08.2017 21:45

    Inne

    Wojas to chora firma pod względem zatrudnienia ludzie procują tam po 13 godzin na dzień bez krzesła ,zmiany na sklepie muszą robić po zamknięciu i za to nie dostają ani grosza płaca miesięczna to najmniejsza krajowa .Obudz się ośle szefie bo będziesz sam pracował ale na hal owce doił
    ReviewUserIcon
    Angelika

    16.08.2017 12:27

    Inne

    Pracowałam w Wojasie około 2 lat i wszystko było ok. Godziny pracy (równolegle studiowałam) i współpracownicy tez bez zarzutu.
    ReviewUserIcon
    Bol

    16.08.2017 10:41

    Inne

    A gdzie jest premia za lipiec ja się pytam ????
    ReviewUserIcon
    Ina92

    16.08.2017 09:13

    Inne

    To że płacą za sprzedaż jest wg mnie plusem. Dobrze wiesz ile możesz zarobić, a jak potrafisz "sprzedać" produkt to bez problemu zarobisz fajne pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Julka

    16.08.2017 09:38

    Inne

    No tak ale musisz pracować w sklepach premium (dużo klientów) bo inaczej to wchodzi jeszcze walka o klienta gdy na sklepie stoją 4 pracownice a wchodzi jeden klient i kto ma się nim zająć ???? Jeżeli sklep ma do zrobieni 50-80 tys podziel to na os ? A półtora procent netto to kpina :(
    ReviewUserIcon
    Ania

    15.08.2017 15:53

    Inne

    Warszawa czeka na nowego RKS ciekawe jaki Wiedźmin nas obejmie ? Czy coś wiadomo ? Bo w salonach cisza
    ReviewUserIcon
    Ania

    15.08.2017 17:36

    Inne

    Słyszałam ze chyba jednak nie ona póki co jest p CH
    ReviewUserIcon
    Ela

    15.08.2017 17:46

    Inne

    widocznie za mało kasy i nikt nie chce hahaha pewnie tak samo płaca jak nam
    ReviewUserIcon
    Oleńka

    15.08.2017 13:31

    Inne

    Szkoda, że pracownicy zamiast obsługiwać z uśmiechem na ustach klientów to pilnują innych pracowników. Dlaczego wykonujecie to za co wam nie płacą? Jeśli ktoś kombinuje do zgłoście do szefostwa i nie plotkujcie.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    14.08.2017 09:30

    Inne

    Pracowałam tam prawie 2 lata i byłam zadowolona, płacili na czas, godziny pracy normalne, plany sprzedażowe do wyrobienia. Wiadomo, nigdzie nie jest idealnie i zawsze są jakieś plusy i minusy, ale jak dla mnie Wojas to firma warta polecenia!
    ReviewUserIcon
    Justa

    15.08.2017 15:43

    Inne

    Jeżeli chodzi o wypłacalność to wszystko jest Ok szkoda tylko ze tak mało
    ReviewUserIcon
    kkk

    13.08.2017 17:25

    Inne

    Niech sobie Wojas w ogródku te skrzynki postawi haha ... żałosne to co robią.
    ReviewUserIcon
    szok

    12.08.2017 21:49

    Inne

    No troche jednak afera jest. Zakup skrzynek po ekspozycji oczywiscie dobrowolny, ale czy ktos się wychyli przy takim ultimatum??? 180 sklepow po srednio 4-6 skrzynek to grube tysiace, kasa wyszarpana od nędznie zarabiających sprzedawcow.... Wstyd i hańba zarabiać sprzedajac pracownikom własne odpady unikając przy tym kosztów transportu. Coraz gorzej sie dzieje w Wojasie...ale tego sie nie spodziewalam! o Poza tym...czy to bedzie opodatkowane?
    ReviewUserIcon
    Buhaha

    12.08.2017 09:35

    Inne

    Kupuję ktoś te cudne skrzynki?
    ReviewUserIcon
    Marta

    12.08.2017 13:05

    Inne

    Tak. Ja biorę a co jakiś problem? Szukasz afery gdzie jej nie ma?
    ReviewUserIcon
    Zaufana

    19.08.2017 20:18

    Inne

    Jakie skrzynki? O co chodzi....? Czuję dobra beke... Opisz sytuację proszę
    ReviewUserIcon
    W

    11.08.2017 22:32

    Inne

    Ale super promocja. Informują klienta o dodatkowym rabacie a wycofują modele z wyprzedaży. Oszuści!!!
    ReviewUserIcon
    Klara

    11.08.2017 18:20

    Inne

    Bardzo zadowolona jestem z faktu, że tu dostałam się do pracy!
    ReviewUserIcon
    marta

    11.08.2017 09:36

    Inne

    Nigdzie nie jest idealnie. Ja pracowałam tam jak nie byli jeszcze taką mocną marką jak teraz. Trzeba było przebić się do klienta produktem i był on najwyższej jakości. Odchodziłam z Wojasa jak byli już potężną marką na rynku.Sama kupuję teraz buty w Wojasie i jestem zadowolona. Może macie po prostu pecha. Ja żadnych problemów nie miałam od lat.
    ReviewUserIcon
    Ania

    11.08.2017 11:32

    Inne

    Widzmy raczej jako sprzedawcy ilość reklamacji i jakość wykonanych butów a Ty jak sama napisałaś, że pracowałaś w Wojasie ;) poczytaj sobie opinie na fanpejdzu Wojasa na fb. Prawie każdy negatywny komentarz jest usuwany. Mogę tylko polecić modele z kolekcji jesień/zima ze skóry licowej oczywiście. Firma Wojas jest potężną Marką na rynku ale głównie w takich tematach jak: jak najwiecej zarobić na słabej jakości towaru i jak wycyckać pracowników ;) teraz tak jest, kiedyś było inaczej, lepiej.
    ReviewUserIcon
    Martyna Z.

    09.08.2017 11:12

    Inne

    To już uznana marka i mają bardzo dobrą pozycję na rynku. Kiedy tam pracowałam nie byli tak znani, ale jakość butów była równie wysoka. Musisz wyrobić określoną sprzedaż, ale nie jest to jakaś chora wartość tylko możliwa do uzyskania.
    ReviewUserIcon
    Nigdytamniewroce

    10.08.2017 18:02

    Inne

    Buty z magazynu przychodzą już zapaćkane klejem, podeszwy w damskich które miały być białe są żółte i brudne, widać nieestetyczne łączenia, przebarwienia na skórze nubukowej. I jak tu zachwalać jakość przed klientami? Wojas czasem sam cofał pewne modele (np. te granatowe nubukowe z podeszwą korkową, po zmianie podeszwy wróciły do sprzedaży). Reklamacji jest coraz więcej i po coraz co krótszym użytkowaniu. Nie wiem jak u Ciebie w salonie u Nas sprzedaż latem po wejściu wyprzedaży plany były zamykane w kwotach 40- 55 tys netto :) podziel to na 4 osoby, śmieszna premia. Brak klimy, radości z ciepłych dni. Wykonanie planów to nie była wina sprzedawców, ceny w lecie są bardzo niskie, do tego wyprzedaże a plany są liczone w netto. Proszę Cię- pracowałaś w Wojasie, teraz jest inaczej i to wcale nie lepiej.
    ReviewUserIcon
    Monia

    15.08.2017 15:16

    Inne

    Buty na wyprzedaży po 150 a z tego jeszcze 20 % to prawie darmo klient wybrzydza a sprzedawca musi się napracować tak samo jak przy kozakach za 5 setek a co z tego dla pracownika ? Liczone netto wiec wielkie GGGG
    ReviewUserIcon
    MP

    08.08.2017 10:42

    Inne

    Praca jak najbardziej na plus. Jak tylko masz chęci i chcesz to możesz zarobić dobre pieniądze. Dużo zależy od kierowniczki, ale ja byłam zadowolona.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.