opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4729)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4729)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Opiniabezopinii

    22.09.2017 16:01

    Inne

    Nikomu źle nie życzę, ale chcialabym aby kiedyś Pan M.Wojas musiał stać w sklepie przez 11h z czego tylko 10 sobie wpisywał na listę obecności i dostawał za to 1400zł bo premie za efektywność i tak niedługo zabiora i niech żywi rodzinę na tym Podhalu w tym swoim ciemnogrodzie. Oby te wszystkie sklepy szlag trafił za nerwy jakie człowiek tam zostawia. Każdy za swoje kiedyś odpowie, jeśli nie na tym świecie to po drugiej stronie :)
    ReviewUserIcon
    Luzicka

    22.09.2017 12:55

    Inne

    praca jak praca, powiedziałabym, że jak wszędzie w handlu :) nie ważne czy ubrania czy buty, czy marka ekskluzywna czy nie :) no może w tych tańszych markach jest większy ruch, ale ogólnie wszędzie tak samo, a jakoś pracowników wszędzie mają...
    ReviewUserIcon
    Asbex

    22.09.2017 11:48

    Inne

    dla studentów to dobre miejsce - zdobywają doświadczenie, uczą się sprzedaży (co jest chyba najważniejszą umiejętnością w tych czasach) i zarabiają normalne pieniądze, wystarczające na studenckie życie
    ReviewUserIcon
    HAlaM

    22.09.2017 09:31

    Inne

    narzekać zawsze można, wiec polecam albo odejść albo wziąć się porządnie do roboty, wyrabiać plany i zgarniać dobrą prowizję, a jak nie to rynek pracy jest bardzo duży, więc możecie pracować gdzie indziej
    ReviewUserIcon
    xyz

    25.09.2017 13:48

    Inne

    no moze na jakims pipidowie....
    ReviewUserIcon
    jesik

    21.09.2017 15:55

    Inne

    przecież w Wojasie poza podstawą są jeszcze premie od sprzedaży
    ReviewUserIcon
    Ja

    18.09.2017 20:33

    Inne

    Witam.Fakt jeśli masz zgrany zespół i wyrozumialego kiero to na chwilę przymykasz oko na 1460 zł. pensji,mnostwa tabelek,rankingi,i @ok KRS...ktorymi zawala skrzynki @...pracujemy pod presja...taka prawda...ale każdy boi się Odezwać by utrzymać pracę.to czego dowiedziałam się Przypadkiem O sytuacjach w firmie podlega pod mobing.
    ReviewUserIcon
    Dupa a nie nick

    19.09.2017 01:16

    Inne

    zatrudniając się w firmie nie wiedziałaś ile dostaniesz na rękę ? Przyszła wypłata i obudziłaś się z ręką w nocniku :D k...wolne żarty .Ktoś Cię trzyma na siłę ? Nie odpowiadają Ci zarobki to się zwolnij .Proste ,uważasz,że pracujesz pod presją ? to się zwolnij :D Każdy boi się odezwać ,by utrzymać pracę ? za te 1460 zł ? ZLITUJ SIĘ ....PRACY OD GROMA nie rozumiem po co się męczyć ...i swój żal wylewać na forum :D
    ReviewUserIcon
    Pola

    15.09.2017 14:37

    Inne

    ja raz miałam taką sytuację, że premia była z opóźnieniem - chyba jakieś 4 dni, ale przeprosili i później już taka sytuacja nigdy nie miała miejsca
    ReviewUserIcon
    Lunma

    15.09.2017 12:25

    Inne

    jeden dzień to jeszcze nie tragedia, ale jak najbardziej Cię rozumiem. Jest jakaś informacja od Wojasa w tej sprawie??
    ReviewUserIcon
    czekanienapremie

    15.09.2017 08:09

    Inne

    Firma kolejny miesiąc z rzędu spóźnia się z wypłatą należnych pracownikom premii. Pieniądze wg umowy powinny być na koncie 14 dnia każdego miesiąca, dziś mamy 15, a kasy jak nie było, tak nie ma. Bezsensowne raporty należy robić co do minuty, a o pieniądzach chyba ktoś zapomniał. Jest to skandaliczne - umowa jest obustronna (!!!) więc firma powinna wywiązywać się z tego co z nami zawarła.
    ReviewUserIcon
    Eqwl

    14.09.2017 14:59

    Inne

    no właśnie, nic nie jest czarne albo białe. Myślę, że wiele złego można powiedzieć o Wojasie, ale plusów też nie brakuje
    ReviewUserIcon
    Polaina

    14.09.2017 11:31

    Inne

    ja pracowałam w dwóch sklepach Wojasa i różnica była dość spora. W jednym miałam kierownika do rany przyłóż, a w drugim totalnie na odwrót. Dlatego nie ma reguły. Myślę, że i w tych pozytywnych komentarzach i tych negatywnych jest ziarnko prawdy, ale nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.
    ReviewUserIcon
    Polaina

    14.09.2017 11:30

    Inne

    ja pracowałam w dwóch sklepach Wojasa i różnica była dość spora. W jednym miałam kierownika do rany przyłóż, a w drugim totalnie na odwrót. Dlatego nie ma reguły. Myślę, że i w tych pozytywnych komentarzach i tych negatywnych jest ziarnko prawdy, ale nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.
    ReviewUserIcon
    pantofelek

    14.09.2017 08:32

    Inne

    Fajna firma, można całkiem przyzwoicie zarobić, polecam
    ReviewUserIcon
    Vaness

    13.09.2017 15:50

    Inne

    Praca nie jest zła. Nie ma siedzenia na zapleczu i obijania się. Przy klientach trzeba cały czas skakać, a jest też wiele innych zadań do wykonania, ale normalny, zorganizowany człowiek jest w stanie sobie z tym wszystkim poradzić. Wypłaty są różne, raz lepsze raz gorsze, ale tragedii nigdy nie ma
    ReviewUserIcon
    studentka

    13.09.2017 13:32

    Inne

    pracuje od lipca w Krakowie, bo zaczynam studia i w pierwszym momencie miałam pracować tylko przez wakacje, ale zostanę chyba dłużej, bo kasa zawsze się przyda, a grafik mogę sobie dopasowywać według potrzeb. Z naszym kierownikiem w każdej kwestii można się dogadać, więc jeśli nic się nie zmieni to zostanę
    ReviewUserIcon
    pejczi

    13.09.2017 11:49

    Inne

    A myślisz, że jak idziesz na sprzedawcę do innych sklepów to robią Ci specjalistyczne szkolenie z metod sprzedaży? Pierwsze słyszę. Owszem są szkolenia, ale ogólne nt. produktów, polityki firmy, zadań itp. :)
    ReviewUserIcon
    mhm

    12.09.2017 12:29

    Inne

    jak dla mnie to w każdej firmie znajdą się jakieś minusy i ludzie, którzy będą ją hejtować na potęgę, więc podchodźmy to wszystkiego z rozsądkiem
    ReviewUserIcon
    Zuza

    12.09.2017 11:58

    Inne

    Są umowy o pracę, ale tylko dla naprawdę stałych pracowników. Wiele osób przychodzi i odchodzi, bo po prostu pracuje wielu studentów, którym odpowiada ta forma zatrudnienia i elastyczny grafik, więc może to nie jest miejsce dla kogoś kto szuka dożywotniej pracy na umowę o pracę, ale dla studentów jak najbardziej dobra opcja i zarobki też nie są złe jak na ten rodzaj pracy
    ReviewUserIcon
    Asia

    11.09.2017 23:19

    Inne

    Praca dobra, płace bardzo dobre. Jako sprzedawca początkujący dostaje 2500 na rękę. Fakt że wyrabiam premię indywidualna plus sklepową. Kierownik w porządku, atmosfera super. PISZE o Warszawie, każdy wie gdzie dobrze. Nie będę jak co po nie którzy rzucać imionami ale apel do osób chcących u nas pracować. Zapraszamy bo warto i nie Czytajcie tych złych rzeczy. Szukają ludzi w całej Warszawie. W każdej firmie tak jest
    ReviewUserIcon
    Smutek

    23.09.2017 12:45

    Inne

    No właśnie, od lokalizacji sklepu bardzo dużo zależy :) chciałabym mieć taką wypłatę, u Nas targety nigdy nie przekroczyły 100 tys netto na salon i uwierz mi, że się staram jak najwiecej sprzedać- mam świadomość, że wysokość mojej premii zależy od sprzedaży. Nie pracuje w wysokoobrotowym sklepie, nie mam możliwości do takiego się przenieść. Mogę tylko zmienić prace ale ze względów osobistych musze jeszcze się wstrzymać, po nowym roku planuje złożyć wypowiedzenie. Poza tym premia jest na umowę zlecenie a to nie jest korzystne dla pracownika niestety... Dzisia jest, jutro jej nie ma. Nie jest ona brana do niczego (L4, macierzyński, kredyty). Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Hanko

    23.09.2017 13:58

    Inne

    Cześć, wpadło ci dodatkowo 300 zł czyli premii dostałaś 600 zł? Bo przy wyrobionym planie sklepu dostaje się premie indywidualna plus dodatkową a dodatkowa z tego co wiem wynosi tyle samo co indywidualna czyli twoja dostawa wynosi 1900? Czy zle zrozumiałam zasady?
    ReviewUserIcon
    Jared

    11.09.2017 15:46

    Inne

    Nie generalizujmy. Są młodzi ludzie, którym chce się pracować, nie mierzmy wszystkich jedną miarą. Wątpliwości nie ulega fakt, że pracy jest dużo przez wiele godzin i trzeba być naprawdę sprytnym i ogarniętym aby się tutaj odnaleźć. Takie osoby z reguły zostają na dłużej, dobrze zarabiają i nie narzekają, a reszta odpada na starcie i potem wypisuje tutaj różne rzeczy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Warszawa

    11.09.2017 14:00

    Inne

    Praca nie dla leserów! Wypowiadają się tu osoby którym nie chce się pracować. Tyle. Wiem o sklepach które kupują buty do planu ale to żenujące. Jak masz dobry zespół i chcesz to buty kupują klienci.
    ReviewUserIcon
    op.

    12.09.2017 11:33

    Inne

    sklep wysokoobrotowy wyrobi plan może raz lub dwa razy w roku bo plany są tak wysokie (celowo) ze nie da się. I niech tu nikt nie pisze ze sklep nie wyrabia bo dziewczyny się nie starają! To wszystko jest ustawiane celowo i wszystko dokładnie przemyślane. no i oczywiście zadnych szkoleń! kompletnie nic. sama się uczysz wszystkiego albo jak juz umiesz to szkolisz nowe. tak to wygląda.
    ReviewUserIcon
    cypisek

    12.09.2017 13:22

    Inne

    Ja wiem jak to wygląda... same się wszystkiego uczyłysmy:D A o planach mam dokładnie takie samo zdanie... i to jeszcze netto :/
    ReviewUserIcon
    xxxmlo

    11.09.2017 13:42

    Inne

    Wojas jest dla osób które maja silne nerwy i chcą pracować...Ci którzy myślą ze przyjdą się ponudzić sa w błędzie. Tu trzeba zapi.... po sprzedaż aż do pracy przy komputerze i mięć dobra organizacje pracy bo często kierownicy nic nie robią,jedyne co to syf po sobie zostawiają.Jak widzę nowe osoby co przychodzą i pracują tydzień bo maja 2 lewe ręce to stwierdzam ze dzisiejsze pokolenie nie nadaje sie do pracy ;):) Leżeć i pachnieć.Praca mnie ogólnie nie męczy ,ale denerwuje mnie zachowanie kierownika no i słabe płace...wiecznie proszenie się o wszystko.Gdyby podnieśli wynagrodzenie praca wcale nie byłaby najgorsza.Jak jest stała ekipa to pracuje sie swietnie gorzej jak cały sklad jest do wymiany :)
    ReviewUserIcon
    Heidi

    11.09.2017 10:26

    Inne

    Oczekiwania wielce wygórowane, a niektórzy nawet dobrze sprzedawać nie potrafią, zero pokory, ale są tak świetni sami w sobie, że należy im się 4 tyś. podstawy + premia, multisport, pakiet medyczny, co godzinę godzina przerwy i w ogóle pokłony na wejściu - może zacznijcie najpierw wymagać od siebie, a później od firmy.
    ReviewUserIcon
    wro71

    10.09.2017 23:05

    Inne

    Hej:) Ja z wrocławia nie będę pisać dokładnie z kąd bo dalej tam pracuje(szukam czegoś innego) napoczatku objecywali zlote gory a teraz przyjdz wczesniej wyjdz pozniej oczywiscie za nic. A nasza regionalna jak jest ponad 100% ,to chce ze by bylo 300%. Jak za komuny dacie rade towarzyszu xD a na swieta ani bonow zadnych dodatkowych pakietow poprostu wielkie NIC.
    ReviewUserIcon
    noani

    10.09.2017 23:33

    Inne

    eee no co ty są bony :) na buty w wojasie ale i tak musisz doplacac haha. czyli firma "dając " zarabia sobie na tobie. i musisz pracowac rok aby była gwiazdka. chociaz ch*j z taką gwiazdką. karta Multisport to juz standard prawie wszędzie. W tej firmie natomiast to nieznane zjawisko. Wyliczać można w nieskończoność. Praca na chwile :) pozdro.
    ReviewUserIcon
    Baśka

    10.09.2017 21:52

    Inne

    Wiem jedno, że jak się ludzi pracę w handlu to prawie w każdym sklepie , no może poza spożywką , można pracować. Takie licytowanie się co kto przyniósł albo wyniósł. Ludzie w pracy trzeba pracować i tyle.
    ReviewUserIcon
    Yvonne

    09.09.2017 23:24

    Inne

    Jak Ja się cieszę, ze coraz mniej mnie w tej firmie ... :) W zycu trzeba znać swoją wartość (y)
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    08.09.2017 19:20

    Inne

    Ja pracuje w jednym z Warszawskich sklepów flagowych i jestem zadowolona zarówno z firmy jak i całej ekipy sklepu. Bardzo polecam pracę w Wojasie - pomimo powyższych opinii wszystko zależy od składu i nastawienia współpracowników. Jak atmosfera jest dobra to i praca idzie jak należy. Na szefostwo też nie mogę powiedzieć złego słowa- grafik zawsze ustawiony pod pracownika, wypłaty i premie na czas, pomoc od regionalnych i osób pracujących w centrali zawsze na najwyższym poziomie. Jeśli Ty nie robisz problemu to i Tobie nikt go nie będzie robił - bynajmniej u mnie tak to działa. Tyle ode mnie. A wy sądzcie co chcecie :)
    ReviewUserIcon
    łooo

    08.09.2017 22:54

    Inne

    Jezusie przynajmniej! przynajmniej! a nie bynajmniej.
    ReviewUserIcon
    rozbawiona

    08.09.2017 17:51

    Inne

    To dziewczyny kupują żeby mieć wyniki? hahah. Serio aż tak się przejmujecie efektywnością? a macie coś z tego? hahah
    ReviewUserIcon
    Były_pracownik

    06.09.2017 16:23

    Inne

    Jak tam Warszawa?
    ReviewUserIcon
    amigo

    06.09.2017 18:41

    Inne

    Co drugi sklep szuka pracowników! Nie chcesz wrócić?:D Super warunki, umowa zlecenie na 3 miechy:) Niepłatna przerwa, najniższa krajowa:D1,5 procent od sprzedaży... ciągłe nękanie mailami statystykami i tabelkami:D Zapraszamy serdecznie!
    ReviewUserIcon
    orzechkokosowy

    06.09.2017 15:04

    Inne

    Arkadio! sklepie flagowy, czemuż tak niska twa efektywność w dzień handlowy? Nie idą kremy? aquastopy? zbierzesz od dyrekcji tęgie kopy!
    ReviewUserIcon
    czesia

    09.09.2017 10:08

    Inne

    To po co komentujesz?
    ReviewUserIcon
    Asia

    11.09.2017 13:29

    Inne

    Brawo żeby chwalić kierownika na forum, pewnie polecenie służbowe. A co z tymi co kupują buty żeby plan wyrobić. Ha ha Pracujemy w tej firmie kilka lat, jedno jest najważniejsze Atmosfera-dyscyplina i wzajemny szacunek. Wyniki robimy same, butów nie kupujemy na siłę i co najważniejsze mamy najlepszego kierownika pod słońcem.
    ReviewUserIcon
    Paula

    05.09.2017 22:43

    Inne

    IM WIĘCEJ WIESZ TYM WIĘCEJ ROBISZ WIEC LEPIEJ STRUGAĆ NIEUDACZNIKA BO NIE WARTO I TAK NIKT TEGO NIE ZAUWAŻY PRZECIEŻ WSZYSTKO "SAMO SIĘ ROBI " a nawet jak ktoś cię awansuje to na rok może dwa i potem OCZY SIĘ OTWIERAJĄ ZE NIE WARTO
    ReviewUserIcon
    Kasia

    05.09.2017 15:06

    Inne

    A jak u was wychodzi teraz premia internetowa? W naszym salonie już zwroty przekraczają sprzedaż więc premię mamy na minusie...To dopiero wykorzystywanie pracowników! Powinni zmienić regulamin premii internetowej, a nie udają że nic się nie stało. Sklepy miały chociaż po te 100-200zł dodatkowo na 3 mies, a teraz wyjedzie góra 35zł...sprawdźcie u siebie.
    ReviewUserIcon
    K.

    05.09.2017 07:01

    Inne

    Czyżby ktoś zrobił porządek z panią W. ??? Wiecznie narzekającą i obłudnie fałszywa intrygantką która nic nie robiła? Potrafiła tylko obgadywać i rozmawiać wiecznie przez telefon.
    ReviewUserIcon
    kala

    05.09.2017 23:53

    Inne

    Pani W. to był najlepszy sprzedawca w tym salonie i podejrzewam że Ty mogłabyś jej buty czyścić... W salonie dzieje się źle od momentu odejscia Łukasza i następnie od momentu wyboru niekompetentnej osoby na stanowisko kierownicze przez panią Basie. Osoba ta pracowała tam ledwo 4 miesiące i została kierownikiem chyba z przypadku. Osoby które pracowały tam długie lata zostały nieocenione i odeszły z firmy. Ela która salon magazyn i dokumenty miała w jednym palcu została nieoceniona i odeszła bo pani Basia wybrała sobie kogoś kto nie miał pojęcia o niczym. Na pytanie dlaczego taki wybór odpowiedziała : nie wiem jakoś tak... Po pół roku okazało się że popełniła błąd. Tylko że ciężko się do winy przyznać i najlepiej zwalić odpowiedzialność na dziewczyny. A potem je zwolnić. ona i nieudolny kierownik rozwaliły ten salon! a Wiola została zwolniona bo zawsze prawdę jej w oczy mówiła :) Nie znam p. Chodowanej ale jak tam pracowałam to słyszałam różne epitety na jej temat właśnie od RKS . stała rotacja personelu w tym salonie sprawiła że był bałagan. co chwilę ktoś nowy. wiecznie je szkolić. A czy ktoś starym pracownikom zapłaci za szkolenie i pilnowanie nowych??? Zmieńcie regionalnych. P. Irmina taka w porządku była dlaczego takich ludzi jest coraz mniej w firmie? a pamiętacie poprzednich dyrektorów? to była klasa!
    ReviewUserIcon
    a.p.

    06.09.2017 12:49

    Inne

    nic nie robiła? musiałabyś prześledzić jej utargi przez te wszystkie lata! To i zarówno poziom obsługi klienta KLASA! a przez tel rozmawia każdy - nie wierzę że Ty nie. Powodzenia dla Częstochowy. Tam już zespołu nie ma a z taką nieogarnieta kiero nic nie osiągną. JEDYNE co jej wychodzi to leżenie na ladzie. Pozdrawiam stary skład :)
    ReviewUserIcon
    lola

    04.09.2017 12:05

    Inne

    Firma Wojas to jakaś porażka wyzysk i nic więcej. Wymagań to oni maja mnóstwo ale jeśli chodzi o wynagrodzenie to aby tylko jak najmniej zapłacić pracownikom. Nie szanują swoich pracowników najpierw wykorzystują na maxa a później przyjmują do pracy przeważnie kogoś znajomego bądź z rodziny. Ciągle szukają osób do pracy bo ludzie sami rezygnują zobaczywszy jakie są warunki pracy. Towar nie zabezpieczony za który odpowiadają pracownicy ponosząc pełną odpowiedzialność za braki ucinane są premie , które i tak są śmieszne!!!!!!!!!!! Żenada z dala od takich pracodawców!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Anitka

    04.09.2017 10:22

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie Wojas Trade.
    ReviewUserIcon
    Mongolia

    04.09.2017 21:33

    Inne

    SA
    ReviewUserIcon
    xxx

    03.09.2017 00:27

    Inne

    Uuu ktoś tu próbuje się bronić, ciekawe dlaczego ? Chyba po to aby zatuszować negatywne opinie i zwabić kolejnych naiwniaków bo przecież za te zwolnione osoby ktoś tam musi pracować.
    ReviewUserIcon
    opinia

    06.09.2017 00:04

    Inne

    dodać należy ze w Częstochowie na kierownika została wybrana osoba z zewnątrz nie pracująca nigdy w branży obuwniczej. I tam dziewczyny które dłużej pracują muszą ją teraz uczyć i praktycznie większość rzeczy robić za nią. Ona za to jedyne co potrafi to rozliczać z przerwy i przewracać oczami gdy na nią idziesz! W dodatku w swój dzień wolny truje mailami które nic nie wnoszą i zabierają czas... a one muszą się kilka razy dziennie mailowo meldowac. No super fajnie tylko może najpierw pasowałoby ogarnąć inne rzeczy bo pracownikom nikt za szkolenie nowych nie płaci. To jest masakra jakaś!
    ReviewUserIcon
    prawda

    06.09.2017 11:22

    Inne

    Syf i rozpierdol to wina ciągłej rotacji w tym salonie. Był stały skład i ogarnięte dziewczyny to było dobrze! Poza tym przy tylu obowiązkach ciężko czasem zapanować nad magazynem. Klientów trzeba obsługiwać a na noce nikt pracować nie będzie! Nocne zmiany a zapłaty żadnej. To jest niezgodne z kodeksem pracy i z tego co wiadomo mi już dziewczyny to zgłosiły. Nie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Porażka

    01.09.2017 23:35

    Inne

    Sklep Częstochowa Galeria Jurajska Nowa kierowniczka która po niecałym miesiącu pracy zwolniła 3 osoby a kolejna zwolniła się z własnej woli następnego dnia. Omijajcie ten sklep i tą firmę z daleka. To w jaki sposób nowy kierownik sklepu i kierownik regionalny Barbara T. odnosi się do pracowników i jak ich okłamuje przechodzi ludzkie pojęcie. Brak kultury, szacunku i profesjonalizmu jedyny ich cel to intrygi i próby skłócenia całego zespołu wynikające prawdopodobnie z ich własnych kompleksów. Zastanawiam się jakim cudem takie osoby są na takich stanowiskach w tak dużej firmie. Brak słów.
    ReviewUserIcon
    olka

    07.09.2017 14:29

    Inne

    No tak bo pracownice to niewolnice i nie mogą rozmawiać ze sobą! A premia zawsze wpadła ale zapomniałaś dziewczyno ze ta premia zawsze jest zasłużona bo przecież jest od utargu tak? Krasnoludki te buty przynoszą klientom i ich obsługują? A co do czepiania - choćby było idealnie to i tak zawsze trzeba było się przyczepić (no bo ja jestem przecież regionalna) Ile razy człowiek się narobił i nie wiedział w co ręce włożyć a i tak było źle i wiecznie mało! i te głupie pytania co my tu robimy 12h! W KARTY NA ZAPLECZU GRAMY!!!! Popracuj trochę w sklepie flagowym tylko więcej niż 2 dni i potem oceniaj. Bo pracowałas w małym saloniku gdzie z nudów paski układałas to i miałaś porządek wszędzie! Najlepiej się madrować tylko ze przykładem nie swiecisz bo niejedna z tych zwykłych sprzedawców zjada Cię na starcie. Nie pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    ines

    09.09.2017 19:19

    Inne

    Na wstępie bardzo Ci współczuję że wykonujesz tak niewolniczą pracę. Tak się składa , że pracuję na flagowym sklepie i nie ma u nas problemu z zachowaniem porządku na sklepie jak i na zapleczu. Systematyka potrafi zdziałać cuda. Uwierz mi , że jak jest na sklepie " idealnie" to nikt nikogo się nie czepia....a jak regionalna zwróci uwagę że masz źle zasznurowane buty lub coś źle na witrynie to chyba nie jest jakiś dramat??? zatrudniając się do jakiejkolwiek firmy zawsze są obowiązki z których trzeba się wywiązać to dlaczego u nas miałoby być inaczej..??? A tak na marginesie czy ktoś kogoś trzyma w tej firmie na siłę ??
    ReviewUserIcon
    GDP

    30.08.2017 16:49

    Inne

    Po miesiącu pracy jestem zmuszona zrezygnować ze względu na panujące warunki. 12 godzin pracy przerwa 30 min płatna bo umowa zlecenie ale z wielką łaską i najlepiej to wgl nie robić sobie przerw, w dodatku nie można sobie usiąść nawet na chwilę... Zmiany w salonie po godzinach pracy i w dodatku za darmo. Brak premii, bo umowa zlecenie ich nie ma, a pracownica, która wypracowała plan miesięczny premii dostała tyle co nic.
    ReviewUserIcon
    Ona

    30.08.2017 19:08

    Inne

    To coś jesteś niedoinformowana gdyż na umowę zlecenie jest normalnie premia od sprzedaży oraz należy się przerwa. Pretensje do kierownika a nie na forum.
    ReviewUserIcon
    Kiero

    30.08.2017 19:55

    Inne

    Dziewczyny. Norma pracy osoby pracującej na umowie zlecenie to 11 godzin- bez przerwy. Premia jest jak najbardziej ale uznaniowa więc to od kierownika zależy czy dostaniesz czy nie. Jeżeli macie wątpliwości zadzwońcie do Kadr. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    29.08.2017 21:19

    Inne

    Jak tam Warszawa ? Trzyma się ?
    ReviewUserIcon
    Lola

    30.08.2017 10:45

    Inne

    Atmosfera to podstawa, ale tą atmosferę tworzą ludzie. Z każdym da się dogadać - z koleżanką czy kierowniczką. Po co robić sobie problemy, jak można na spokojnie pracować w miłej i przyjemnej atmosferze, bez zgrzytów i nienawiści. Porozmawiać wystarczy :)
    ReviewUserIcon
    Powodzenia :)

    30.08.2017 11:58

    Inne

    No właśnie nie zawsze da się dogadać i nie z każdym :) poza tym w momencie gdy ktoś Cię oskarża o coś co nie miało miejsca sytuacja może nieco się skomplikować. Obyś nigdy nie zrozumiała o co mi chodzi i na koniec współpracy z Firmą Wojas nie miała zdania takiego jak ja bądź inni "niezadowoleni" Pracownicy :) sama napisałaś, że nie dawno zaczęłaś prace także wszystko przed Tobą :))) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Margaret

    29.08.2017 14:08

    Inne

    Zdarzyło się, że tam pracowałam :) Niedługo, ale było ok, tylko kilka miesięcy, bo równolegle się uczyłam. Te historie o nic niepotrafiących studentkach to jedna wielka ściema i nie mogę się zgodzić z tym, że ktoś starszy będzie miał większą wiedzę. Pieniądze może są uzależnione od sprzedaży, ale to tylko dodatkowa motywacja.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.