opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4729)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4729)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    luz

    21.12.2017 17:27

    Inne

    Ciekawe co wojas zaoferował swoim pracownikom na święta???
    ReviewUserIcon
    anonymous

    21.12.2017 21:05

    Inne

    Nic xd a nie! Przepraszam! 100 zł bonu dla osób pracujących dłużej niż 3 lata lub 50 zł dla dłużej niż rok. Oczywiście do wykorzystania w sklepie Wojas. Co z tego że mało kto wytrzymuje ten rok chociaż
    ReviewUserIcon
    zico

    22.12.2017 09:34

    Inne

    nie 100 zł tylko 250 a dla pracowników dłużnej pracujących 350, nie zmienia to faktu że można je wykorzystać tylko w salonie kupując buty :(
    ReviewUserIcon
    Oszukana

    20.12.2017 19:10

    Inne

    Ta firma to jedno wielkie legowisko oszustów! Pracowalam tam przez kilka miesiecy, zeby dorobić w okresie letnim, swego czasu bylam zadowolona, aczkolwiek sama koncówka pracy dała mi nieźle popalić. Obiecana premia okazała, się jedynie słowami rzuconymi na wiatr, okazało się, ze bez wczesniejszego poinformowania oskubali mnie nie tylko z tych kilkuset złotych, ale rownież z mojej uczciwości i zaangazowania do pracy. Czuje się oszukana, rownie dobrze za te nędzne pieniądze, ktore dostalam moglam siedziec na magazynie i popijać kawkę. Ciężka praca w tej firmie nie jest w zaden sposob doceniana. Wszystkim odradzam pracy i polecam omijać szerokim łukiem. W skrócie chamstwo i świństwo w czystej postaci.
    ReviewUserIcon
    Uwolniona

    12.12.2017 00:11

    Inne

    Ta „firma” to jakieś nieporozumienie!!! Właśnie składam wypowiedzenie, niech sobie wsadza gdzieś te marne grosze i pełna odpowiedzialność za niezabezpieczony towar!!! Na szczęście są tez inni pracodawcy, którzy doceniają lojalnych pracowników! Dostałam umowę z lepsza płacą i wyplata za nadgodziny, z kartą Multisport, możliwością rozwoju i awansu...a Wy dalej sobie wegetującie u „najlepszego” pracodawcy na świecie...
    ReviewUserIcon
    Szazabell

    16.12.2017 07:20

    Inne

    Wiesz, zakładam że ponad połowa ofert jest korzystniejsza od Wojasa. Ja teraz pracuje w jubilerze w centrum handlowym- niebo a ziemia w kwestii płacy i warunków pracy. Trzeba próbować :) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Noe

    19.12.2017 12:30

    Inne

    Nie polecam pracy w tej firmie. Marne grosze, a jak coś zarobisz to i tak Ci zabierają za brak sprzedaży wiazanej. Regionalna napelnia swoje kieszenie twoja kasa. Ciekawe czy jest to zgodne z prawem.
    ReviewUserIcon
    sfrustrowany BYŁY pracownik

    18.12.2017 12:53

    Inne

    Spozniaja sie z wypłata juz 2 miesiac z rzedu.. Ogolnie w umowie jest nie dość ze do 15 dnia miesiaca a nie do 10 jak większości firm to jeszcze nie umieja sie wyrobic na 15 i w zeszlym miesiacu bylo 16 a w tym jest 18.12 niecaly tydzień do świąt i pieniędzy jak nie było tak nie ma. Pisze z perspektywy bylego juz pracownika na umowie zleceniu. Nie polecam pracy niedosc ze za marne grosze, pełno papierow do wypełniania jakbysmy tu niewiadomo co sprzedawali to jeszcze nieterminowe wyplaty.
    ReviewUserIcon
    xx

    15.12.2017 22:28

    Inne

    Pracujący na zleceniu - dostaliście wypłatę dziś, 15go?
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    03.11.2017 21:47

    Inne

    Sprzedawca 1600 netto podstawa , premia netto 2200 , Na rękę 3800 to mało ? Dla mnie może być . Sklep w Warszawie , umowa o pracę . Takie zarobki od lipca
    ReviewUserIcon
    Yvonne

    07.11.2017 20:33

    Inne

    iii iii iiii ktoś zgodził się kierowniczyc za 2100 brutto ???? Ja jako sprzedawca mam 2200 brutto podstawy ... najwyraźniej zarobki są bardzo zróżnicowane ... ;)
    ReviewUserIcon
    Zażenowana

    10.12.2017 21:58

    Inne

    Hahahha to chyba ktoś z góry się podszywa :D jak jest 200zl premii to jest ok... Najwięcej ile wzięłam to 600zł,i to był jeden raz! A pracuję 8 miesięcy. Wszystko co piszą poprzednicy,jak ttraktują prackwnika to jest prawda. Jak śmiecia,a to w końcu MY sprzedawcy dla Wojasa pracujemy. My utrzymujemy jego hotele w gorach. Zero poszanowania jakiegokolwiek. Tak samo jest z pomocą kadr lub księgowości. Śmiech na sali. Przestrzegam wszystkie osoby,które mają chęć pracować w tej firmie. Nie da się zrobić porządnej premii bo plany każdego miesiąca szacuje jakiś idiota,który pewnie nigdy nie pracował w sklepie stacjonarnym. Dziękuję,w Nowym roku mnie tam nie będzie. I powinna się tym zająć telewizja. Choć watpie czy to cos da. Zażenowana
    ReviewUserIcon
    anonymous

    25.11.2017 23:21

    Inne

    Żona kupiła buty Wojas po 5 dniach pękły więc zawieźliśmy buty do sklepu na reklamację przyjęli pytali czego żądamy. Chciałem nowe buty bo uważam że te są do niczego. Firma Wojas chciała naprawiać te byty a ja chcę nowe. Więc się nie zgodziłem i po 3 tygodniach otrzymałem te same buty i znów je reklamuje. Miał ktoś może podobną sytuację
    ReviewUserIcon
    xx

    03.12.2017 00:05

    Inne

    Firma w pierwszej kolejności ma prawo do naprawy, jeżeli wada wynikła w tak krótkim czasie. Niestety, takie mamy prawo ;)
    ReviewUserIcon
    Sycylja

    05.12.2017 22:00

    Inne

    Ale panu ponownie się zepsuły i wystąpiła ta sama wada, teraz będzie druga reklamacja. Poza tym prawo konsumenta się zmieniło i jeśli wada wystąpiła do 12 miesiąca od zakupu domniema się, ze towar był już wadliwy podczas zakupu. Jak dobrze sporządzisz reklamacje i dział reklamacji ma dobry dzień to mogą przy pierwszej wymienić
    ReviewUserIcon
    <3

    04.12.2017 15:38

    Inne

    A ja pracuje i mi sie w sumie podoba. Kasa nie jest jakaś mega szałowa, ale jest i to stała pensja bez opóźnień. Więc ja polecam.
    ReviewUserIcon
    Werka

    04.12.2017 16:08

    Inne

    Dokłądnie. Nie ma co narzekać, bo każdy przyjmując tą pracę wie na jakich jest ona warunkach. Nie chcesz pracować za takie pieniądze, proste- NIE PRACUJ. Ja wiedziałam na co sie pisze i mi to odpowiadało. A jak byla jakas rzecz do poprawy ogolnie w sklepie to mowiłam kieronictwu i nie bylo zadnego problemu. Radzę i Wam hejterzy zaczać tak robić, a nie wypłakiwać się na forach...
    ReviewUserIcon
    Herrbata

    05.12.2017 09:46

    Inne

    To nie chodzi o płakanie na forach, raczej o to, ze w firmie jest coraz gorzej a w tych czasach jest bogaty rynek pracy. A o traktowaniu pracowników już nie wspomnę. Cieszę się Dziewczyny, ze macie dobre zdanie, oby to się nie zmieniło. Ja tam pracowałam ponad rok i cieszę się, ze już mnie tam nie ma. Ale jest tez to kwestia salonu w którym się pracuje.
    ReviewUserIcon
    xxx

    01.12.2017 22:49

    Inne

    Pracuje w Wojasie już trochę i rzeczywiście pensje powinni podwyższyć, ludzie by lepiej pracowali bo za takie pieniądze i tyle obowiązków trochę przesada. Poza tym jest się sprzedawca, sprzątaczką, magazynierem itp. Jeśli trafi się na fajne dziewczyny wszystko jest ok. Według mnie powinny być podwyżki dla pracowników którzy już dłużej pracują i jakieś dofinansowanie do butów, bo czasem wstyd jak się poleca buty Wojasa a samemu ma się buty za 20 zł. na nogach, bo jak kupić tam buty jak się zarabia marne pieniądze. Powinny być profesjonalne szkolenia ze sprzedaży. Chcą żeby było lepiej to niech trochę w to zainwestują, bo jest dużo ludzi którzy trochę tam pracują. Poza tym ciężko już ze znalezieniem pracownika a nawet nie ma go czym przyciągnąć, ani benefitu ani dodatkowej opieki zdrowotnej. Dziewczyny na umowę zlecenie czasem wychodzą lepiej z kasą niż te co pracują tam dłużej i to mnie bardzo wkurza. Jeszcze trochę popracuje i zmieniam prace. Pan Wojas powinien poczytać trochę komentarze może przemyśli sprawę bo naprawdę nie dużo brakuje żeby żyło się jemu lepiej i pracownikom Wojasa. Życzliwa sprzedawczyni XXXXX
    ReviewUserIcon
    Dżesika

    30.11.2017 08:59

    Inne

    słyszałam kilka niepochlebnych opinii z innych sklepów Wojasa, ale u mnie na szczęście było normalnie nie powiem żebyśmy się jakoś kochali, ale tworzyliśmy zgrany zespół, a co do pieniędzy to z premią jest godnie, ale sama podstawa mogłaby być większa
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    29.11.2017 22:36

    Inne

    Wojas Wojas ... Ach ten Wojas.. kilka miesięcy pracy w tym miejscu pokazało mi jak za najniższą krajową można człowieka wykończyć .... Zacznijmy od tego, że zrobili sobie z nas magazyn centralny, mimo że jest PRZETOWAROWANY i mógłby jakiś BHPowiec tam wlecieć. Klimatyzacja nie działa już miesiąc co jest zgłoszone i mieli nas w czterech literach nie zapewniając nawet wody co było ich obowiązkiem(zrobiła to kierowniczka z własnej kieszeni). Przy pracy w trybie 12godzinnym było to NIE DO WYTRZYMANIA. Pracując po 180/190 godzin ma się płacone najniższą krajową i są to niby godziny do odbioru... Śmiech. Żebyśmy nie mialy możliwości premii zrobili nam takie plany mimo dużego spadku wejść, że szkoda gadać.. przepraszam bardzo 5 tysięcy we wtorek ? Kto w ogóle wymyslił żeby liczyć to po stawkach netto ? Dla mnie śmiech i żenada. Jak Pan Wojas nie zmieni podejścia do pracowników to w końcu splajtuje przez swoje skąpstwo. NIE POZDRAWIAM !!!
    ReviewUserIcon
    gloria

    29.11.2017 12:39

    Inne

    troche miałam tam szkołe życia przez pierwszy miesiac w sumie wytrzymalam pol roku, ale duzo sie nauczylam i bylo mi znacznie łatwiej w nowej pracy
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.11.2017 15:41

    Inne

    pracuje w wojasie i jestem z tej pracy zadowolona, moze nie jakos bardzo, ale jest znośnie. Praca w handlu nie polega na siedzeniu i robieniu dziwnych min tylko na miłej obsłudze. Sama lubię jak mi ekspedientka doradza przy zakupie butów takze dobierajcie sobie prace do umiejetnosci, bo inaczej to wszzedzie bedzie wam zle
    ReviewUserIcon
    Xxx

    21.11.2017 13:55

    Inne

    Właśnie przeczytałam na wp, że Wojas zamyka sklepy w Polsce, bo ma ciągle straty. Nie dziwię się, bo ma beznadziejne buty i jakość
    ReviewUserIcon
    Hanka

    22.11.2017 14:37

    Inne

    Oficjalnie 4 sklepy się zamykają jednak los pozostałych salonów zależy od rentowności sklepu (utargów, czynszów itd). Jedne salony będą się zamykać ale w zamian będą szukać innej korzystnej lokalizacji dla salonów. Sprzedaż internetowa wzrosła ale to nie dziwne, jeśli zakupując stacjonarnie nie można zwrócić towaru. Takie zamknięte koło
    ReviewUserIcon
    Mik

    23.11.2017 07:28

    Inne

    Nie wiem ale się wypowiem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Byle roztrząsać burze.
    ReviewUserIcon
    Agata

    20.11.2017 16:02

    Inne

    może niektórzy kierownicy za bardzo się poczuwają i dlatego blokują premie, a wojas nad tym nie panuje do konca? u mnie kierownik był naprawdę w porządku i dbał o o nas jako pracowników, wiec może popracowałabym nad jakimś systemem kontroli pracowników na wyższych stanowiskach
    ReviewUserIcon
    siemasiema

    16.11.2017 11:59

    Inne

    Pracowałam w tej firmie stosunkowo niedługo - pół roku. I o pół roku za dużo... Zespół miałam super, uwielbiam te dziewczyny, ale to co działo się "na górze" to jakaś porażka. Zacznę od tego, że RKS, która nigdy w życiu nie powinna się znaleźć na tym stanowisku (zero pojęcia o czymkolwiek), ciągle wydzwaniała, wypisywała maile, a nie mówię co się działo, kiedy przyszła. Otrzymanie od kogokolwiek odpowiedzi na problem czysto księgowy czy kadrowy to był cud! Tam nikt o niczym nigdy nie wiedział. Ponadto Koordynator Sprzedaży.. Kiedy jeszcze istniał. Nie pozdrawiam Pani Ch., która wiecznie się drze jak stare prześcieradło, wymądrza (nie ogarniając swoich obowiązków) i jest chamska, bo po prostu człowiek nie posiada żadnych logicznych argumentów. Poza tym po rozwiązaniu umowy nie wypłacanie premii, a konkretniej blokowanie jej przez szanowną RKS. GRATULACJE, WOJAS! Firma trzyma się już chyba tylko dlatego, że pracownik jest traktowany jak śmieć i wszystkie koszta są właśnie na nim cięte.
    ReviewUserIcon
    haha

    18.11.2017 22:18

    Inne

    na pracowniku mozna jeszcze zarobić. 2 razy w roku słaby rabat, który nawet nie starczy na połowę obecnych cen butów i jeszcze można nie tyle zaoszczędzic, co zarobić, do tego na święta... bon do Wojasa!!! (zamiast SODEXO) i na kolejną ledwo połowę ceny i znów mamy zakupy od kilkuset sprzedawców ;)
    ReviewUserIcon
    Oczekujaca....

    14.11.2017 17:53

    Inne

    Dziewczynki, dostalyscie premie na swoje konto? U mnie nadal.brak a przeciez do dzisiaj powinny byc pieniazki na koncie :////
    ReviewUserIcon
    nick

    15.11.2017 00:08

    Inne

    Premie są 15-go
    ReviewUserIcon
    mm

    15.11.2017 14:46

    Inne

    ja dostałam, wszystko sie zgadza
    ReviewUserIcon
    Alicja

    07.11.2017 20:04

    Inne

    Wspominacie głównie o finansach w swoich wypowiedziach. A jak wyglądają inne warunki zatrudnienia? Jaki rodzaj umowy proponuje pracodawca swoim pracownikom i na jak długi okres? Czy istnieje możliwość awansowania w Wojas Trade? Czy oferowane są również jakieś benefity?
    ReviewUserIcon
    bajlando

    13.11.2017 15:33

    Inne

    Jak nikt nie wyleciał?Oczywiscie ze sa takie przypadki.Chyba mało wiesz....
    ReviewUserIcon
    kora

    14.11.2017 12:25

    Inne

    u mnie nigdy sie nie zdażyło żeby ktos dobrze pracowal i wylecial
    ReviewUserIcon
    renata

    08.11.2017 11:56

    Inne

    a czy wy też pracujecie w nocy? zmiana aranżacji sklepu ma miejsce w nocy? bo my juz mamy dosyć tych nocek i to co 2 tygodnie. jak to wygląda u was?
    ReviewUserIcon
    lola

    07.11.2017 13:34

    Inne

    Wiecznie widzę narzekanie... -.- ze male pieniądze, ze nie noszą was na rękach, ze karza pracowac!! normalnie nieslychane... zwolnijcie się i bedzie po problemie, bo narzekac to kazdy madry, a jak przyjdzie klient to ciezko sie ruszyc i pomoc mu dobrac buty
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    klif

    02.11.2017 17:43

    Inne

    WOJAS w KLIFIE to jakas pomylka,szczegolnie obsluga.pusty sklep wiecznie, bo nic tam sie nie dzieje a kurze na polkach ze az strach wziac z gory torebke czy paste do butow z dolu.jedna z pan ciagle rozmawia przez komorke siedzac na zapleczu.wiecznie wychodza na papierosy .obsluga nachalna,widocznie tak musza.omijam ten sklep z daleka.wole jechac do Gdanska taki kawal i poczuc sie przyjemnie w sklepie.tutaj wszystko jest nie tak.widac ze przychodza tylko odwalic swoje ,taki maly ruch a taki syf na sklepie.
    ReviewUserIcon
    Milion

    31.10.2017 09:30

    Inne

    Moim zdaniem to jest bardzo dobry pracodawca. Pracuję tu już trzeci rok i nie zamierzam zmieniać pracy. Całkiem spoko zarabiam, a poza tym tu jest wszystko na luzie. Ze wszystkim można się dogadać. Z godzinami pracy, z urlopem. Poza tym mam mega fajny zespół i dzięki temu chce mi się chodzić do tej pracy.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    30.10.2017 20:02

    Inne

    Kto teraz jest koordynatorem sprzedaży?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.10.2017 22:10

    Inne

    Nie ma już tego stanowiska w firmie.
    ReviewUserIcon
    Bibi

    30.10.2017 22:11

    Inne

    Nie ma już tego stanowiska
    ReviewUserIcon
    Uuuuuuu

    24.10.2017 22:00

    Inne

    Kochani „Wojasowicze” Napiszcie co sądzicie na temat pracowników na umowę zlecenie !? Czy powinni mieć dostęp do kasy ? Czy raczej powinni pracować jako asystent sprzedawcy (uzupełnienie )
    ReviewUserIcon
    Botek

    18.10.2017 19:18

    Inne

    Podczas lektury wpisów ubawiłam się setnie. Myślę, że musi być wam dobrze w firmie skoro potraficie tak sobie żartować. A tak na poważnie to praca jest fajna!! Ja robię swoje i nie zwracam uwagi na osoby pozbawione dobrego wychowania, świata nie naprawię!
    ReviewUserIcon
    Gladiator

    13.10.2017 22:57

    Inne

    Czyżby Pani CH. Wróciła na regionalna? wooowww Serio ? Czekam na więcej info bo aż jestem ciekawy :)
    ReviewUserIcon
    Olga

    13.10.2017 13:22

    Inne

    Dla mnie Wojas to bardzo dobry i uczciwy pracodawca. Kasę mam zawsze w terminie, na dodatek fajny zespół. Godziny pracy ustalam z kierowniczką, którą bardzo lubię. Po prostu lubię chdozić do tej pracy.
    ReviewUserIcon
    jjj

    19.10.2017 12:33

    Inne

    a o jakim rozwoju mowa? że tak zapytam?
    ReviewUserIcon
    zico

    19.10.2017 13:44

    Inne

    hmmm..... jaki rozwój???
    ReviewUserIcon
    Baśka

    06.10.2017 18:28

    Inne

    @Zaniepokojona Czy możesz napisać coś więcej o sytuacji? Czy takie zdanie jak Twoje ma więcej osób w firmie?
    ReviewUserIcon
    Zaniepokojona

    04.10.2017 15:18

    Inne

    Ja ze swojej strony chciałam bardzo podziękowac Pani Agacie za to że była dla nas a nie my dla niej, za trud i poświecenie jakie włożyła, żeby w naszym regionie było lepiej.Pokazała nam Pani że można czerpać przyjemność z pracy. Niestety nie mogę zrozumieć decyzji zarządu.. Jak można podziekować RKS na poziomie na rzecz szanownej pani cH?? Trzeba w końcu przejrzeć na oczy.. Region znowu ma być zarządzany strachem i krzykiem?? Mamy radzić sobie ze wszystkim same?? Sprowadzi sie to tylko do wysłuchiwania przez telefon jak jest źle i nie dobrze. W naszym sklepie rozważamy grupowe odejscie i nie zdziwie sie jak w innych sklepach myślą tak samo. Dziękujemy za dostarczenie kolejnej dawki mobbingu i upokorzeń...
    ReviewUserIcon
    Współczująca

    04.10.2017 20:24

    Inne

    Współczuję wroclawiowi powrotu pani Ch. Zarząd zrobił wkoncu dobry krok usuwając ją ze stanowiska kordynatora. Kompetencja dość słaba, zero pomocy, za to mocna w słowach. Żaden z niej specjalista, nie wystarczy mieć gadanego przy kasie i umieć wciskać czyściki żeby kierować sprzedażą wielkiej firmy. Od kilku miesiecy bylo widać, ze nie panuje nad tym wszystkim. W salonie mieliśmy z nią do czynienia i nie była osobą która motywowala do pracy, a wręcz przeciwnie... Karma wraca:)
    ReviewUserIcon
    Lenka

    03.10.2017 12:56

    Inne

    W naszym salonie, w tym miesiącu dostaniemy z premią ok 2 tyś na rękę wypłaty,bo wykonałyśmy 100% planu. Jest to sklep o średnich obrotach.
    ReviewUserIcon
    HeirnA

    03.10.2017 19:47

    Inne

    Czyli podstawa 1460 zł+ premia 540 zł (270 za sprzedaż indywidualna+ 270 za wyrobienie sklepowego brutto? Jak wysoki mieliście plan miesięczny i ile jest osób u ciebie na salonie?
    ReviewUserIcon
    HeirnA

    03.10.2017 19:49

    Inne

    Przepraszam NETTO :)
    ReviewUserIcon
    Baśka

    02.10.2017 22:38

    Inne

    Czy może ktoś napisać jak to jest z tą wysokością zarobków? Czy prawdą jest, że są tak niskie pensje? Mam zamiar aplikować ale jeśli tak jest to zastanawiam się. Wcześniej słyszałam sporo dobrego o firmie ale chciałabym zarabiać w miarę dobre pieniądze!
    ReviewUserIcon
    Panna Nikt

    03.10.2017 09:42

    Inne

    Nieudacznik? Skąd taki wniosek? Żale? To są opinie o Firmie Wojas do której każdy ma prawo. Proponuje wrócić do czasów edukacji bo widzę, że ma Pani jakieś braki oraz zapraszam Panią do wypowiedzi na temat pracy w Firmie Wojas. Proszę napisać w jakim punkcie wyrażone opinie nie są zgodne z prawdą skoro użyła Pani określeń „nieudacznik” i „żal”. Zapraszam do dyskusji
    ReviewUserIcon
    Panna Nikt

    03.10.2017 09:56

    Inne

    Jako sprzedawca masz płace minimalną (ok 1450- 1460) plus premia od sprzedaży. Premia jest indywidualna tzn. wynosi 1,5% od sprzedaży netto czyli jeśli buty kosztują 299 zł to ty liczysz 1,5% od kwoty ok. 243 zł. Przy zamknięciu planu indywidualnego i sklepowego dostajesz dodatkową premię. Musisz mieć wyrobioną efektywność (ilość szt na paragon) w przeciwnym razie kierownik regionalny może uciąć premie indywidualną. Sprzedaże w zależności od sezonu różnią się, najkorzystniejszy sezon to jesień/ zimą (ceny asortymentu i nawet jeśli są przeceny to nie takie jak w lato gdzie latem możesz baleriny kupić nawet za 99 zł). A jeszcze od tej sprzedaży netto musisz odjąć podatek :) to jest 15- 16%. Jakbyś miała pytania pisz ;)
    ReviewUserIcon
    Pipa pipa

    02.10.2017 14:32

    Inne

    Może postaram się wypisać tutaj wszystkie "zalety" pracy w firmie Wojas ???? - po pierwsze czy jesteś sprzedawca czy też kierownikiem zarabiasz najniższą krajową czyli jakieś 1450 zł. Różnica polega na premii tzw jałmużnie o bagatela ok 150 zł brutto of kors dla sprzedawcy i ok 250 zl brutto dla kierownika. Chyba że zrobisz plan ale oczywiście takie cuda zdarzają się z częstotliwością rax max dwa razy w roku. Oczywiście kwoty te mogą sie różnić w zależności od miasta. - pracujesz w firmie mniej więcej miesiąc za darmo gdyż jakiś geniusz wymyślił sobie godzinna bezpłatną przerwę w ciągu dnia. Co w przeliczeniu na miesiąc daje mniej więcej dwa dni siedzienia w pracy za darmo a w ciągu roku około miesiąca. - w firmie jest też taki bajer jak odpowiedzialność materialna. Oczywiście na sklepie nie ma zabezpieczeń a bywasz na zmianie sam. Klienci kradną a Ty później otrzymujesz radosną nowinę od el preseso wojaso 100% potrącenia za braki. Ale jak to mówi Sz.P.RKS przecież umowę podpisałeś więc jak Ci się coś nie podoba to sajonara. Przecież na Twoje miejsce czeka całkiem spora kolejeczka chętnych. - oczywiście najlepiej jakbyś stała nago przed sklepem i wciskała towar i impregnaciki bo inaczej jest zadyma i starszą Cię zabraniem tej jakże ogromnej premii lub innymi rzeczami. Także drodzy ludzie przychodzcie pracować do wojasa! Ja na szczęście zakończyłam współpracę z tą bandą wyzyskiwaczy. Pozdro 600????
    ReviewUserIcon
    Mila

    02.10.2017 13:58

    Inne

    Ja co prawda niedługo pracuje w wojasie, ale bardzo mi sie tu podoba. Umowa o prace, miły zespół, godziny pracy też do dogadania. Ogólnie jest bardzo spoko :))
    ReviewUserIcon
    Małgosia

    28.09.2017 16:05

    Inne

    Mi się pracuje w Wojasie bardzo dobrze, wyplaty ok, mili ludzie, ostatnio nawet nie było problemu z urlopem. POLECAM I POZDRAWIAM.
    ReviewUserIcon
    jaa

    28.09.2017 08:48

    Inne

    jakoś ja nie widzę tej całej masy firm, które studentom w trakcie studiów z chęcią dają umowę o pracę. Zresztą praca w Wojasie na stanowisku sprzedawcy raczej nie jest na całe życie czy nawet na lata, więc nie ma co przesadzać z tym, że coś tam nam się nie liczy
    ReviewUserIcon
    Yaj

    27.09.2017 16:19

    Inne

    okej, ale czego student może oczekiwać? Nie przesadzajcie znowu z tym, że ktoś ma takie niskie wymagania i jak to może się na to godzić. Przypomnijcie sobie jak Wy zaczynaliście, a potem wydawajcie osądy :) ważne, że mają chęć pracy i chcą zarabiać pieniądze
    ReviewUserIcon
    Villa

    27.09.2017 15:11

    Inne

    Niestety większość firm kręci się wokół umów zlecenie i mają do tego prawo. Jakby nie patrzeć wymagań też nie mają wygórowanych, dzięki temu młodziaki mogą zdobyć pierwsze doświadczenia
    ReviewUserIcon
    Ulek

    27.09.2017 18:55

    Inne

    Nigdy nie mów nigdy. Czasami życie zmusza nas do różnych decyzji. Nie wyobrażasz sobie pracy na umowę zlecenie? A jeśli znajdziesz prace w swoim kierunku, za dobra stawkę ale zaproponują Ci umowę zlecenie to co odmówisz? Wątpię. Głupie gadanie.
    ReviewUserIcon
    Piotruś pan

    27.09.2017 19:13

    Inne

    Nie mój Drogi, jeśli mam możliwość a taką mam to nie zdecyduje się na umowę zlecenie. Nie biorę pod uwagę umowę na ułamek etatu. Życie bywa brutalne, wszystko może się wydarzyć. Na zlecenie nie liczy Ci się do stażu pracy, do urlopu, do zwolnień lekarski, mogą także nie odprowadzać składek na fundusz NFZ, do emerytyry też ci się nie liczy, po zleceniu nie pójdę na macierzyński, nie pójdę tak samo na zasiłek dla bezrobotnych jeśli zajdzie taka potrzeba. Umowa zlecenie dzisiaj jest, jutro jej nie ma, pracownika nie chroni prawo pracy a i pracownik na umowę zlecenie może wypiąć się bez konsekwencji. Nie jedno w życiu widziałam i nigdy świadomie nie zdecyduje się na śmieciówke czy na ułamek eteru. Jest dużo ofert pracy na umowę o prace, w zawodzie również mogłam pracować na śmiesznych warunkach i podziękowałam za ofertę. Takie czasy, nie zawsze można mieć wszystkiego czego się chce ale każdy na swoje wymogi :)
    ReviewUserIcon
    Oni

    26.09.2017 22:47

    Inne

    za darmo nie robisz masz za to płacone przeczytaj swoje obowiązki.
    ReviewUserIcon
    Wendy

    26.09.2017 14:14

    Inne

    Jak coś jest źle to pierwsze co to biegną poskarżyć się do internetu, a jak jest dobrze to jest dobrze i nikt nic nie mówi, więc weźmy pod uwagę, że gdzieś tam w sklepach Wojasa siedzi jeszcze masa pracowników, którym jest dobrze, a nie mają potrzeby wypowiadania się
    ReviewUserIcon
    BASIA

    27.09.2017 20:46

    Inne

    Jest na to rada ...............otworzyć własną firmę i być sobie sterem,żaglem.Jaki problem ?
    ReviewUserIcon
    Piotruś pan

    27.09.2017 21:17

    Inne

    Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą nie opłaca się być na zwolnieniu lekarskim :p wole pracować u kogoś 8 godzin i mieć swoje życie :) mój Parter prowadzi działalność, widzę jak to jest i nie chce tak ;)
    ReviewUserIcon
    popla

    26.09.2017 12:33

    Inne

    No okej praca jest po 10 godzin, ale nie pracujesz tak przez 5 dni w tygodniu, ani 20 w miesiącu. Więc skoro pracujecie mniej niż na normalnym etacie to też normalne, że wypłata jest niższa

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.