opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4728)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4728)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Lenka

    03.03.2018 22:03

    Inne

    Czy wszystkie salony otrzymały tak bardzo wygórowane plany sprzedażowe na marzec? Celowo zarząd walnął takie kwoty,aby premii drugiej nie dawać,bo podwyżki najniższej krajowej były...
    ReviewUserIcon
    Anny

    10.03.2018 20:18

    Inne

    Nie wiem czy chcą, żeby się pozwalniali czy liczą, że sprzedawcy będą tyrać za marne grosze... ;) Innej odpowiedzi nie widzę
    ReviewUserIcon
    lola

    13.03.2018 14:13

    Inne

    W Krakowie też przywalili planami !
    ReviewUserIcon
    misia

    07.03.2018 17:07

    Inne

    Czytam ze aranżacje sklepu robi się w nocy,to ja się pytam dlaczego niektóre sklepy tego nie przestrzegają?Na gminnie widać jak w trakcie dnia sprzedawcy robia zmiany a dla klienta czasu nie maja bo sa bardzo zajeci
    ReviewUserIcon
    uuu

    09.03.2018 17:37

    Inne

    Dziwne jest to ze niektóre sklepy robia po nocach a inne nie musza?to co to za polityka.
    ReviewUserIcon
    zua

    13.03.2018 09:15

    Inne

    bo niektóre salony mają kamery a niektóre nie- domyśl się reszty.
    ReviewUserIcon
    Niepolecam

    07.03.2018 20:39

    Inne

    Halo Częstochowa. Cała galeria aż huczy na temat tego co się tam dzieje. I tak słabych wyników to ten salon jeszcze chyba nie miał:)
    ReviewUserIcon
    Popieram

    13.03.2018 08:57

    Inne

    Kierowniczka wymyśliła sobie, że drugi raz od sierpnia wymieni skład, faktycznie masz rację w galerii nie ma osoby, która by nie wiedziała, że jest tam coś nie tak , ale to co mówią to jest prawda .
    ReviewUserIcon
    anonymous

    05.03.2018 22:40

    Inne

    też dostajecie wezwania do zus, w sprawie wojasa?
    ReviewUserIcon
    Lenka

    06.03.2018 01:28

    Inne

    Nie,a o co pytają?
    ReviewUserIcon
    H.

    19.02.2018 14:42

    Inne

    RKS śląska długo jeszcze będziesz się panoszyć i okradać ludzi z ciężko zwrobionej premii?
    ReviewUserIcon
    Rozbawiona

    20.02.2018 15:35

    Inne

    Ojej to jedyne czym moze sie szczycić. Tego że jest znajomą kogoś Sąd Pracy po uwagę raczej nie będzie brał:)
    ReviewUserIcon
    Teatralna - ta prawdziwa

    20.02.2018 16:56

    Inne

    Proszę się pode mnie nie podszywać i nie insynuować wypowiedzi, które mają odwrócić temat od meritum.
    ReviewUserIcon
    klientka

    16.02.2018 14:11

    Inne

    Czytam to wszystko i oczom nie wierzę. Jestem stałą klientką w Częstochowie i nie mogę uwierzyć w to co widzę. Zauważyłam że skład osób pracujących się zmienił ale moim zdaniem na lepsze. Dziewczyny są młode, potrafią rozmawiać z klientem a to że czegoś nie umieją czy zajmuje im to więcej czasu niż osobie z dłuższym stażem jest zrozumiałe. Wcześniejsze Panie zajęte były wszystkim tylko nie obsługą klienta. Proszę również zauważyć że większość negatywnych opinii o salonie w Częstochowie zaczęła się gdy poprzedni skład został zwolniony. Mszczenie się i psucie reputacji pracujących tam osób jest niepotrzebne. Ja ze swojej strony zachęcam do odwiedzenia tego salonu zanim wystawi się opinie. Jak dla mnie personel na wysokim poziomie. Oby tak dalej.
    ReviewUserIcon
    Amulet

    16.02.2018 15:17

    Inne

    Jaka zemsta? Przecież to wszystko prawda i w końcu nadszedł czas by to wyszło na światło dziennie. W sumie czego się spodziewać po osobie która kupuje kawę każe się częstowac A potem pisze w zeszycie żebyś oddała za nią 2 zł hahaha. Niech ona sobie robi co chce tam. Może nawet portfele wynosić jak chce Ale co było do przedstawienia tutaj to było i niech sobie nikt nie myśli że to zostanie bez echa. Z tego co wiem to każda ma juz pracę i są zadowolone bardzo. Jaka tam zemsta:) tu się podziękowania należą:)
    ReviewUserIcon
    Oo.

    16.02.2018 15:37

    Inne

    A ja napiszę tylko jedno: Ryba zawsze psuje się od głowy. Dziękuję za uwagę pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    31.01.2018 17:57

    Inne

    omijajcie sklep w Częstochowie szerokim łukiem co trochę wymieniany zespół, zero szacunku, kierownik nie panuje nad niczym, za najmniejsze pieniądze robisz za sprzedawcę, kasjera, magazyniera, sprzątaczke a na koniec dostaniesz wielkiego kopa w D. , efektywność i skuteczność to słowa które słyszysz w ciągu 12 godzin non stop, niezależnie od wyniku sklepu zawsze wszystko źle i wieczne pretensje , bo to przecież twoja wina że proponujesz preparaty ale ludzie nie chcą brać i wytłumaczenie że ludzie mówią ze już mają to żadne wytłumaczenie, uciekajcie . :-)
    ReviewUserIcon
    Rikitiki.

    16.02.2018 14:45

    Inne

    Ojoj jakie żale...... chyba na zwolnieniu komuś się nudzi.
    ReviewUserIcon
    Xu

    16.02.2018 15:09

    Inne

    Nie żale a prawda! Chciałam jeszcze uczulic nowe dziewczyny: bądźcie czujne I szukajcie pracy:)
    ReviewUserIcon
    zuzzzza

    04.07.2017 09:04

    Inne

    Pracowałam w tej firmie ponad rok i nie narzekałam, pieniądze nie były złe. Raczej nie było problemów z komunikacja, a plany sprzedażowe były wykonalne. Firma chce dążyć do marki premium i małymi krokami realizują ten plan. Moim zdaniem przyzwoita praca, nie należała do najlżejszych, bo pracowało się dużo godzin i często cały dzień na stojąco, ale tak wygląda praca sprzedawcy i chyba każdy jest tego świadomy :) Wojasa samego w sobie mogę polecić
    ReviewUserIcon
    bluebottle

    06.07.2017 18:30

    Inne

    Do marki premium to za wysokie progi.. Kientowi, po tygodniu rozpierniczaja się buty, a reklamacja odrzucona i to nie jeden taki przypadek.. Kolekcja słaba i ciągle odgrzewane kotlety... Stali klienci wiedzą????Co niektórzy mieli problem z wybraniem czegokolwiek na wielkiej akcji rabatowej i zrezygnowani wychodzili ze sklepu, to juz o czymś świadczy.. Plany są ogromne my i owszem premie jekies wyrabiamy ale premii sklepowej ani razu nie udalo nam sie zrobic w tym roku i chyba nie uda, chyba że zima będzie sroga. A i tak powiem... nie róbcie przypadkiem nadgodzin bo wam nie zapłacą a odebrać nie będzie kiedy , bo pracować nie ma komu!
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    12.02.2018 09:59

    Inne

    Sama prawda buty coraz słabsze A ceny z kosmosu !
    ReviewUserIcon
    DzoaG

    29.01.2018 11:56

    Inne

    Pracuję w handlu od ponad 10 lat.W firmie pracowalam trzy -najorsze trzy miesiace w mojej karierze zawodowej. Kierownik i regionalny zlodzieje zarowno towaru jak pensji. Nie pracuje tam od 2 lat a również dostalam pismo ze do zapłaty mam 5 stow za co to wiem bo nie jest nawet napisane.Trzymajcie się z dala od tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Alex

    11.02.2018 13:38

    Inne

    Ja mam do zapłacenia prawie 950 zł. Rok już nie pracuje a podczas inwentaryzacji mnie nie było. Ta firma to jakieś dno
    ReviewUserIcon
    Alex

    11.02.2018 13:47

    Inne

    Czy dużo osób dostalo takie wezwania ?
    ReviewUserIcon
    Dawno temu

    06.02.2018 23:24

    Inne

    Jak Warszawa się trzyma? Arkadia dalej liże D....ę ??
    ReviewUserIcon
    Xxx

    08.02.2018 17:37

    Inne

    W Arkadi to wogóle chyba same koleżanki rks pracują, nie zbyt pełno sprytne jak się z nimi rozmawia. Pan Maciej raczej jeszcze chwile popatrzy na wyniki tego sklepu to sie zastanowi czy warto było długoletnią kierownik przesuwac na inny sklep, bo z moich obserwacji Ania miała dużo lepsze wskaźniki niż to co teraz tam jest. Ale tak to juz jest że w Wojasie bierze się teraz kierowników z przypadku, którzy zielonego pojęcia nie mają o niczym. 100 razy bardziej polecam firmy konkurencyjne, które może dużo więcej nie płacą, ale doceniają pracownika i pozwalaja osiągać po jakims czasie awans
    ReviewUserIcon
    Yvonne

    08.02.2018 18:10

    Inne

    Tak z Ania wyniki szły w górę stopniowo ale na plus niestety nikt tego nie raczył zauważyć ... Przeszłam do konkurencji która docenila moje doświadczenie już na starcie i mam nadzieje ze będzie tylko lepiej
    ReviewUserIcon
    szukająca pracy

    07.02.2018 22:56

    Inne

    A czy ktoś z was pracował może w salonie w Białymstoku ? Na pracuj.pl wisi ogłoszenie, ale nie napisane w której galerii ? Narzekacie też na różnych RKSów, a jak to jest z tym w regionie wschodnim ?
    ReviewUserIcon
    Julia

    08.02.2018 12:51

    Inne

    Pracował i nie polecam. Słaba polityka firmy, nieodpowiednie osoby na stanowiskach kierowniczych.
    ReviewUserIcon
    byłypracownik

    08.02.2018 14:50

    Inne

    Ale akurat RKS na Białystok jest baaardzo ok. Co do pracy w firmie w. polecam poczytać inne komentarze (nie chodzi mi o salon w B-stoku, tylko ogólnie :)
    ReviewUserIcon
    Paula

    08.12.2017 13:50

    Inne

    Dobrze płącą i dobrze trajtują. Atmosfera fajna a i umowe o prace mam. Polecam, bo to pierwsza moja praca ktora tak lubie.
    ReviewUserIcon
    Julia

    08.02.2018 12:55

    Inne

    dobrze płacą? najniższa krajowa to jest "dobrze płacą' ?
    ReviewUserIcon
    Julia

    08.02.2018 12:56

    Inne

    najniższa krajowa to jest "dobrze płacą" ?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    30.01.2018 15:35

    Inne

    częśc wszystkim mam rozmowę o pracę w Poznaniu z tego co czytam to jakąś masakra i zastanawiam się czy iść na nią i tracić swój czas . Możecie coś więcej napisać o pracy tam i regionalnej , będę wdzięczna.
    ReviewUserIcon
    Katowice

    06.02.2018 07:32

    Inne

    Dziwne bo mi jeszcze nikt premii nie zabrał
    ReviewUserIcon
    Prawdaaa

    06.02.2018 16:43

    Inne

    No bo to wybranym osobom się zabiera. U nas w salonie dziewczyny które były na umowie zlecenie odeszły i premii nie dostały...i nawet nie wiedzą czemu...
    ReviewUserIcon
    DzoaG

    30.01.2018 19:40

    Inne

    Kontaktowałyśmy się z dziewczynami z Radcą Prawnym i absolutnie nie mamy nic płacić, ani odpisywać na te pisma bo to zwykła groźba i nękanie. Dzwoniłam do księgowości Wojasa i Panie nie dosyć,że nic nie wiedzą to po awanturach stwierdziły,że pisma wyszły omyłkowo do osób które nie powinny ich dostać i do dwóch tygodni przyjdzie sprostowanie. Dzwońcie sobie do księgowości Wojasa i pytajcie co z Waszą sprawą. Ta firma to jedno wielkie g....Żałuje, że moja noga przekroczył próg tego sklepu. Odradzam wszystkim prace w tym bagnie.
    ReviewUserIcon
    Dzooooo

    05.02.2018 19:45

    Inne

    Zgadza się, nic nie płacić! Nie mają prawa ściągać z nas pieniedzy. Również dzwonilam do księgowości i paniisoe tam udają że nic nie wiedzą, jak zagrozilam sądem stwierdziła że się dowie i na następny dzień usłyszałam że do 2 tyg będą pisma sprosujace cała sprawę i że to panie z kancelarii źle zaadresowaly pisma a radca tego nie sprawdził tylko podpisał i poszło do wysyłki... Porazka!! To jest najnormalniej w świecie nękanie i wymuszenie.
    ReviewUserIcon
    Yvonne

    04.02.2018 23:01

    Inne

    A ja napisze wam coś innego ... POLECAM ponieważ jest to idealna praca na chwile na zdobycie doświadczenia na zdobycie wiedzy potrzebnej dobremu sprzedawcy to idealne miejsce na popełnianie błędów a pózniej konkurencja przyjmie was z otwartymi ramionami gdyż będziecie już perfekcyjnie wyszkoleni a oni już tylko oszlifuja was jak diament zgodnie z ich standardami ,,, czy ktoś kiedyś słyszał aby było odwrotnie bo ja NIE
    ReviewUserIcon
    Wwww

    02.02.2018 09:11

    Inne

    Czy ktoś z was dzwonił do firmy w sprawie tych pism?
    ReviewUserIcon
    mysza

    12.01.2018 22:03

    Inne

    a jak się BielskoBiała trzyma? wymieniona cała zaloga to chyba w końcu Wojas jest zadowolnony.Zostały dwie kierowniczki wpatrzone w regionalną to chyba utargi mają w koncu kosmiczne:)
    ReviewUserIcon
    Kaja

    14.01.2018 22:16

    Inne

    Hahaha teraz to beda najlepsze w regionie. Polityka firmy to usuwanie pracowników doświadczonych, niewygodnych i mających swoje zdanie. Jeśli się z czymś nie zgadzasz to wylatujesz. Już nawet nie wspomnę o tratkowaniu bo każdy kto pracuje trochę wie co się wyprawia. Niewolnictwo I tabelki nic nie wnoszące:) dramat i tragedia jednym słowem. Praca na chwile w której się po prostu cofasz nie rozwijasz.
    ReviewUserIcon
    Diori

    01.02.2018 17:06

    Inne

    Chyba dobrze się trzyma, bo nie ma ogłoszeń o przyjęcia. Więc nareszcie są osoby którym się chce pracować , a nie siedzieć.
    ReviewUserIcon
    Xxxxxx

    30.01.2018 14:17

    Inne

    Pracowałam w Wojasi kilka miesięcy , firma kpina, Salon 093 to porażka, ciągłe kombinacje, odbieranie pracownikom pieniędzy z premii, niestabilny grafik, który zmieniał się kilka razy w ciągu miesiąca, ciągłe stawianie pracowników pod ścianą odnośnie grafiku, ciągłe pretensje ze strony kierownictwa o wszystko, brak szacunku do swoich pracowników wszystko wiecznie źle, nie polecam tego pracodawcy. Cyrki i cuda na patyku w tej firmie o rotacjach personelu nie wspomnę. Żegnam się z tą firmą z zadowoleniem.
    ReviewUserIcon
    Cccc

    30.01.2018 22:33

    Inne

    Tam to jest kierownik który wyleciał z Camaieu i opinii zbyt dobrej nie ma nigdzie oprócz Turasów.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    31.01.2018 16:41

    Inne

    Grafik jest bardzo elastyczny ale tak elastyczny żeby jak najwięcej godzin pracowac za (usunięte przez administratora) chociaż to tez jest kwestia jaki kierownik układa grafik
    ReviewUserIcon
    Nowa

    31.01.2018 11:42

    Inne

    Dziękuje za informacje teraz na pewno nie pójdę na rozmowę. Faktycznie nie chciałabym mieć stycznośći z taką regionalną, zastanawia mnie tylko dlaczego Wojas nic nie robi z takimi osobami i pozwala na zabieranie premi. Serdecznie dziękuje za opinię ale moja noga tam nie powstanie
    ReviewUserIcon
    zniesmaczony

    30.01.2018 23:32

    Inne

    Nie dajcie się zastraszyć jakimiś pismami,to jest firma dno, wszystko co jest tutaj napisanie o tym pracodawcy to prawda. Nie macie obowiązku za nic płacić skoro nie jesteście już pracownikami Wojasa. Walczcie o swoje ;-)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Xxx

    25.01.2018 20:08

    Inne

    Przedewszystkim jesli podpisze sie odpowiedzialność materialną to po odtrąceniu niedoborów towaru, księgowość powinna wystawić note księgową i w raporcie R-mua powinno to być uwzględnione ile i za co zostalo kasy zciągnięte a tak nie jest, także ja bym się wogóle nie przejmował jakimś pismem z du....py wziętym. Pozdrawiam zestresowanych pracownikow
    ReviewUserIcon
    Domi

    28.01.2018 21:58

    Inne

    Ja też dostałam wezwanie do zapłaty po dwóch latach kiedy nie pracuje w tej firmie, kwota jest przerażająca, co dalej? Droga sądowa?
    ReviewUserIcon
    O.N

    30.01.2018 19:43

    Inne

    Ja też otrzymałam takie pismo. Będę się do nich odwoływać. Przede wszystkim zarządam dokumentacji inwentaryzacji
    ReviewUserIcon
    Zuch

    22.01.2018 18:37

    Inne

    Od prawie dwóch lat nie pracuje w firmie Wojas. Jak wspominam prace? Praca była przyjemna dopóki nie zmieniono Kierownika Reginalnego. Ale nie o tym chciałam napisać. Mianowicie po prawie dwóch latach firma Wojas wysyła mi listem poleconym wezwanie do zapłaty za inwentaryzacje z ostatniego dnia mojej pracy. Uważam, że jest to bardzo słabe, zwłaszcza, że z ostatniej wypłaty potrącono mi za braki jaki wyszły podczas inwentaryzacji. Skoro pracodawca wypłacił mi wyplate i wystawił świadectwo pracy, uważam, że wszystko między mną a firma było uregulowane. Istny kabaret ze strony firmy WOJAS.
    ReviewUserIcon
    Poznańrullez

    27.01.2018 17:12

    Inne

    Też właśnie coś takiego dostałam. Dodam że już nie pracuje dobre dwa lata w Wojas. Odchodząc zrobiłam to w pokojowej atmosferze, inwentaryzacja wypadła w miarę ok, potrącono mi brak i dostałam świadectwo pracy . A Tu nagle takie pismo dostaje I nie wiem czy płacić czy darować sobie bo to nie mała kwota. Proszę o rady.
    ReviewUserIcon
    O.N

    30.01.2018 19:41

    Inne

    Zdecydowanie nie płacić:) jakim prawem :)
    ReviewUserIcon
    Brak słów

    30.01.2018 11:38

    Inne

    Ja również dostałam pismo. Nie pracuje już półtora roku. Czy ktoś będzie płacił?
    ReviewUserIcon
    Brak słów

    30.01.2018 15:11

    Inne

    Ja napisałam do firmy o wysłanie skanów umowy o wspólnej odpowiedzialnosci materialnej i firma milczy.
    ReviewUserIcon
    xxx

    30.01.2018 16:35

    Inne

    Pamiętam,że u mnie była inwentaryzacja na której wyszły duże braki. Nadal oczekuje na pismo i trocę się boję. Może jakiś zbiorowy pozew. Pracowałam tam 3 miesiące i nie pracuje tam rok....
    ReviewUserIcon
    Stonka 23

    30.01.2018 00:35

    Inne

    Witam, jestem kolejna osoba która otrzymała pismo wezwania do zapłaty za inwentaryzacje. Byłam tam miesiąc na początku mojej pracy nikt nie przeprowadził ze mną inwentaryzacji, nic nie podpisywałam. Pod koniec mojej pracy przypomniało się regionalnej że nie ma inwentaryzacji na tym sklepie z jej udziałem bo w tym czasie zmieniali się kierownicy. Ja podczas tej inwentaryzacji nie zobowiązałam się ponosić odpowiedzialności z racji tego że nie miałam podpisanej odpowiedzialności za towar z dniem pierwszym w tej pracy to z jakiej racji miała bym pod koniec mojej współpracy to podpisywać kiedy każdy mógł coś wynieść. Po 1,5 roku przyszło pismo. Ta firma jest niepoważna próbuje wyłudzić pieniądze od osób które nic nie podpisywały. Żałuję, że tam trafiłam. Nie dość że najniższa krajowa to jeszcze chcą od nas brać pieniądze za towar który nie jest w żaden sposób zabezpieczony. Ciśnienie podniesione, szkoda tylko nerwów...
    ReviewUserIcon
    Xxx

    30.01.2018 07:30

    Inne

    Już dawno temu słyszałem że w tej firmie dzieją się cuda na kiju, ale nie sądziłem że aż w takim stopniu. Jakis tefałen powinien się tym zająć.
    ReviewUserIcon
    RYBA

    29.01.2018 19:11

    Inne

    Witam,pracowałam w WOJASIE rok .Widać już było co się dzieje w firmie.Te ich godzinne przerwy nie zapłacone,towar nie zabezpieczony przed kradzieżą.Nowy pracownik wymieniany jak rękawiczki.Inwentury po czasie a jak się nie zgadzało to ucinanie z premii,bo wiadomo z pensji nie mogą.DLATEGO SĄ TAM 2 UMOWY.PORAŻKA,PORAŻKA.Nie sądziłam ,że taka FIRMA WOJAS tak traktuje ludzi!Właśnie odebrałam pismo a tam braki z inwentury z 2016r.HALLO,mamy 2018.Widzę ,że nie tylko ja dostałam taką informację.Przecież to ewidentne wyłudzanie pieniędzy .JUŻ BYŁO POTRĄCONE ZA TO Z PREMII.JUTRO WIĘC WIZYTA W SĄDZIE PRACY...... NIE POLECAM TEJ FIRMY.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    29.01.2018 20:33

    Inne

    Gdyby były noty księgowe wystawiane dla każdego pracownika z data i za co to wtedy jakis dowód namacalny by był do sądu, ale tak czy siak coś mi tu śmierdzi z tymi pismami nieopartymi żadnym paragrafem
    ReviewUserIcon
    Xxx

    29.01.2018 20:31

    Inne

    No to nieźle się dzieje coraz więcej osób dostaje to pismo. Ciekawe dlaczego zamiast w trakcie pracy nieodtrącają, tylko po latach, czyżby firma bankrutowała pomalutku. Trzymam kciuki za was tych którzy pujdą na wojne z firmą, oby więcej was się odważyło.
    ReviewUserIcon
    Dzooooo

    29.01.2018 15:33

    Inne

    Od przeszło 13 lat pracuje w handlu, praca w wojasie zalicza się do jedynego niemiłego epizodu w ciągu tych wszystkich lat. Pracowałam tam niecałe 4 miesiące i jedyne co wspominam to psychiczną kierowniczke i na tym samym poziomie regionalnego, którzy okradali z pensji mnie i inne dziewczyny. Dzisiaj, jak inni wypowiadających się dostałam pismo z nakazem zapłaty ponad 300zl. Jak tego nie odkręca Idę do sądu pracy.
    ReviewUserIcon
    Wojaska

    29.01.2018 15:31

    Inne

    Nie będzie aneksów, ponieważ w umowie jest zapis, że będzie obowiązywała kwota aktualna zgodnie z obowiązującym prawem czyli wypłata wzrośnie i na fiszce będzie to uwzględnione a aneksów nie zostajemy :)
    ReviewUserIcon
    Wkurzona

    28.01.2018 12:55

    Inne

    Właśnie tez otrzymałam pismo od firmy Wojas wezwanie do zapłaty za inwentaryzacje. Dwa lata już nie pracuje, a tu taka sprawa. Szok. Nie chciałam już nic mieć związane z ta praca, a tu taka niespodzianka. I co teraz? Płacicie?
    ReviewUserIcon
    ccc

    28.01.2018 18:59

    Inne

    Absolutnie nic nie płać!
    ReviewUserIcon
    Zeeenaaadaaa

    21.12.2017 10:12

    Inne

    Po ostatnim wyborze kadry kierowniczej w Warszawie jestem zniesmaczona i zastanawiam się czy pan wojas wie kto go reprezentuje i jaki poziom przedstawia ...?
    ReviewUserIcon
    Akuku

    28.01.2018 15:51

    Inne

    Warszawa się posypała już pare miesięcy temu Taka Prawda
    ReviewUserIcon
    Xxx

    26.01.2018 23:27

    Inne

    No to sklep na Złotych Tarasach się zamyka
    ReviewUserIcon
    Yyy

    26.01.2018 23:49

    Inne

    Dlaczego?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    27.01.2018 08:55

    Inne

    Nie wiem takie plotki chodza ale podobno prawdziwe
    ReviewUserIcon
    Wojasowyniewolnik

    25.01.2018 00:08

    Inne

    Dostał już ktoś aneks? Zaraz się styczeń skończy a aneksów nie widać...
    ReviewUserIcon
    Kotnik93

    24.12.2017 10:48

    Inne

    Uciekajcie jak najszybciej. W regionie Poznań regionalna wielu pracownikom zarzuca kradzieże i winą za błędy swoje i centrali obarcza pracowników. Sama centrala tez obciąża finansowo pracowników po inwentaryzacjach, niezgodnie z prawem, ponieważ pracownicy zgodnie z prawem nie mogą byc obciążani jeśli firma sama nie zabezpiecza towaru przed kradzieżą. Kazd z wyżej postawionych pracowników ma cie głęboko w poszanowaniu. Nie ma na kogo liczyć w razie potrzeby pomocy (szczególnie Księgowość to jaśnie panienienki) otrzymasz tylko wielki OPR. RKS tez nie dogodzisz no chyba ze jest duży zapas wazeliny.. BARDZO NIE POLECAM! WYMAGANIA JAK NA DYREKTORA A PŁACA JAK W CHIŃSKIEJ FABRYCE
    ReviewUserIcon
    ada

    25.12.2017 21:18

    Inne

    haha to akurat prawda ,wazelina musi byc i wtedy przymyka sie oko na nieprofesjonalnego kierownika
    ReviewUserIcon
    Ok

    23.01.2018 01:46

    Inne

    W takim razie dlaczego się na to godzicie? Nie należałoby zgłosić tej sprawy do sądu? Pozwalacie na to?
    ReviewUserIcon
    Alla

    03.01.2018 22:22

    Inne

    Napisz o jakie zmiany chodzi?
    ReviewUserIcon
    Olaolalala

    30.12.2017 14:07

    Inne

    Wojasowicze a co wy na to ? http://www.rp.pl/Kadry/312289962-Podwyzka-placy-minimalnej-od-2018-r.html
    ReviewUserIcon
    anonymous

    03.01.2018 15:53

    Inne

    Podpisywał ktos coś w związku z tymi zmianami? Będzie jakiś aneks do umowy czy coś?
    ReviewUserIcon
    Hihihihi

    30.12.2017 13:17

    Inne

    Widzę, że się odrodziła trójca: Gosia oślica, Arturek pizdusiek i Irmisia okresica ;)
    ReviewUserIcon
    Miki

    24.12.2017 14:46

    Inne

    Panowie Wojas, życzę Wszystkiego Naj na Święta. Wasz stosunek do pracowników nie pozwolił nawet wysłać krótkiego maila z życzeniami na wszystkie sklepy... W zeszłym roku chociaż p. Zagdańska stanęła na wysokości zadania... ale już jej nie ma... wiadomo ;) Wszystkie złe opinie to niestety prawda. Nie oszukujmy sie, sieciówki są różne ale takiego stosunku do pracowników nigdzie jeszcze nie spotkałam. Sprzedawcy traktowani jak niewolnicy (okradani z godzin pracy -bezplatne przerwy, brak wyplaty nadgodzin) a nawet " zło konieczne" więc w firmie jest coraz gorzej. Idą na sprzedaż online -taniej i przez podrzędnych pośredników. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Były kierownik 2 sklepow

    24.12.2017 11:28

    Inne

    Witam, nie pracuje w tej firmie od kwietnia tego roku, napisze tak,jako kierownik podlegających mi dwóch sklepów , dawałem z siebie 110 % stopniowo co raz mniej im dłużej pracowałem i im dłużej współpracowałem z RKS "Osą" region poznański tym % zaangażowania spadał .... Na koniec współpracy nie miało sie już z nikad pomocy, radź sobie sam we wszystkim a płaca poniżej krytyki. Zwolniłem sie dla Wojas z większej i bardziej przyjaznej korporacji Dla pracownika, czego mocno żałuje ponieważ w poprzedniej miałem ja i wszyscy inny pracownicy chociaż bon na święta .... a w Wojas kalendarzyk Ha ha ha ha żenada .... Bardzo mocno przestrzegam przed tą firmą.... Życzę spokojnych i ciepłych Świąt....
    ReviewUserIcon
    GA

    22.09.2017 19:30

    Inne

    Pracuję w tej firmie od 5 miesięcy, na szczęście już tylko kilka dni zostało do końca wypowiedzenia. Pewnie dużo zależy od tego do jakiego salonu się trafi oraz w jakim zespole pracuje, ale... Sam Pan Wojas podczas wizyty w sklepie rzucający butami chyba mówi sam za siebie. Tak samo jak ciągła rotacja pracowników. Co za tym idzie - 12 godzin samemu na zmianie, bo nie ma ludzi do pracy. Kręgosłup wysiada, bo przecież komuś krzywda się stanie jak usiądziesz na 10 minut, kiedy nie ma klientów. Zmiany witryny i wnętrza po godzinach pracy - za darmo. W teorii można odebrać sobie te nadgodziny, w praktyce nie ma kiedy. Ciągłe maile od RKS, że efektywność i skuteczność za niskie i grożenie, że będzie ucinana premia (co jest śmieszne, bo w tym salonie i tak nie da się wyrobić zbyt dużej premii, ze względu na mały ruch oraz brak personelu do pracy). Słowa "efektywność" i "skuteczność" śnią się później po nocach i zakłócają spokojny sen :). Ponadto czytając maile od "góry" człowiek zastanawia się czy to jakaś sekta. Dzień wolny tak naprawdę nie jest dniem wolnym, bo nowe osoby ciągle dzwonią i pytają jak coś zrobić. Nie ma co ich obwiniać, bo nie mają żadnych szkoleń, a po kilku dniach pracy są rzucane na głęboką wodę i pozostawiane same na zmianie na 12 godzin. Wady pracy w tej firmie wymieniać można w nieskończoność, ale zakończę ostrzeżeniem dla potencjalnych pracowników - zastanówcie się 3 razy zanim podpiszecie umowę. Może traficie na fajny zespół i praca będzie przyjemnością, jednak jest ryzyko, że traficie tak samo beznadziejnie jak ja i tylko niepotrzebnie stracicie nerwy, czas i zdrowie za 1460 zł miesięcznie.
    ReviewUserIcon
    Galia

    23.12.2017 04:28

    Inne

    Spodobal mi sie twoj komentarz, potwierdzam calkowita prawde o tym jak wyglada praca w sklepie Wojas w ktorym sprzedaje sie "buty ze zlota" niektorzy maja takie mniemanie. Tylko liczy sie plan sprzedazy, skutecznosc, efektywnosc, ciagle wyjasnienia mimo ze czlowiek stara sie dobrze wywiazywac ze swoich obowiazkow a tam sie robi wszystko, to i tak wiecznie slyszy sie ze nie chce sie pracownikom pracowac. Rada kto mysli nad zatrudnieniem w sklepie Wojas powinien zrezygnowac z rodziny, weekendow, swioch zainteresowan poniewaz na nic innego nie ma czasu ( sa dni wolne ale ja bynajmniej nie mialam czasu na przyjemnosci),przygotowac sie na prace nocne i po godzinach.Nalezy tez nie zapominac o usmiechu dla klienta choc co poniektorzy mieli sie za Bog wie co! ze kupuja w sklepie Wojas.
    ReviewUserIcon
    Koszmar

    21.12.2017 21:50

    Inne

    Uciekajcie póki możecie, zwłaszcza z regionu katowickiego. Na początku współpracy wszystko fajnie, pracownice świetne, kierowniczka również. Po czasie dopiero wyszło, że ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach. Plany zawyżone tak, że 100% jest ledwo wykonalne czyli może raz/ dwa razy w roku. Dzień w dzień denne wypisywanie regionalnej jak strasznie złymi pracownikami jesteśmy. Jej ulubionymi słowami są "dramat" i "tragedia". Podczas gdy zapytalysmy jak możemy poprawić swoją efektywność, co polecać do danych rzeczy-nie dostalysmy żadnej odpowiedzi. Premia? Marne grosze z których jeszcze zabierają 15%? Niech nikt nie liczy na premię za konkursy, wskaźniki czy tajemniczych klientów. Prawdopodobnie kasa i tak wpada do kieszeni regionalnej. Kadry, dział reklamacji, informatycy-kiła i mogiła..gubienie dokumentów, brak informacji odnośnie reklamowanych rzeczy, brak pomocy. Ta firma od samej góry do dołu to jedna wielka pomyłka. Zamiast pomyśleć nad tym jak zachęcić klienta do kupna butów to łatwiej okraść pracownika na każdym kroku..
    ReviewUserIcon
    Yvonne

    22.12.2017 08:03

    Inne

    Jak zachęcić klienta to firma to firma wprowadza nowości np 30% dla stałych , reklama w radio i co chwila rabaty ale gorzej z zatrzymaniem dobrego pracownika ... :(
    ReviewUserIcon
    Szumilas

    22.12.2017 11:04

    Inne

    Pani Barbara ma do perfekcji opanowane ignorowanie ważnych pytań związanych z pracą- albo wychodzi albo udziela błędnych odpowiedzi albo po prostu milczy udając, że coś tam robi. Perfekcyjnie także zmienia tamat np na kurze czy wystające metki z butów bo One są ważniejsze. Myśle, że za każde użycie słowa „tragedia” i „dramat” ma dodatkowo płatne... :) Sprzedażą ta Pani również nie szokuje w pozytywnym znaczenia tego słowa- jest na poziomie innych pracowników z dłuższym stażem, nistesty szału nie ma jak na Kierownika Regionalnego. Ogólnie śmiech na sali. Przez podatek z umowy zlecenie trzeba jeszcze dopłacać (rozliczenie PITu), nie dużo się jednak.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.