opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4727)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4727)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    paaaab

    24.10.2018 12:20

    Inne

    Odradzam! Chcesz zarobić - nie zarobisz. Nie robią nic żeby zatrzymać pracownika
    ReviewUserIcon
    Saler

    23.10.2018 22:10

    Inne

    Macie jakieś info o rabatach pracowniczych?
    ReviewUserIcon
    Nick

    24.10.2018 10:32

    Inne

    Też się zastanawiam, w tamtym roku już dawno o tej porze były.
    ReviewUserIcon
    Kukuruku

    23.10.2018 19:50

    Inne

    A cóż to się stało że w Jurajskiej poszukują kierownika???
    ReviewUserIcon
    Olala

    13.08.2018 17:10

    Inne

    Nie pracuje tam już 9msc i naszła mnie refleksja nad jedną jedyną rzeczą, o której mogę wypowiedzieć się pozytywnie. Raczej to osoba... i tą osobą to był ...informatyk. Jeden jedyny, który zawsze mi pomagał, nie wiem czy poprostu miałam zawsze szczęście czy poprostu on taki jest na codzień. Pozdrawiam Pana (o ile dobrze pamiętam) J.P.
    ReviewUserIcon
    Aguniunia

    12.09.2018 15:05

    Inne

    Tak to prawda złoty człowiek zawsze miał czas i służył pomocą miło go wspominam chodź nie pracuję już ponad dwa lata Pan Jacek to wspaniały człowiek ehh pozdrawiam Agnieszka K
    ReviewUserIcon
    wojaska

    23.10.2018 17:36

    Inne

    Pan JACEK :)
    ReviewUserIcon
    ko

    23.10.2018 16:43

    Inne

    NIE POLECAM MIEJSCA PRACY
    ReviewUserIcon
    @julia

    10.05.2018 15:44

    Inne

    Z wszystkim się zgadzam pracuje 3 lata i szukam pracy bo to co się w tej firmie wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Nawet jak się zrobi premie 100 % i tak ci odbierają kasę a to za efektywność czy skuteczność. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    nieważne kto

    18.10.2018 14:12

    Inne

    No i darmowe przerwy. Dlaczego każdy się na to godzi?
    ReviewUserIcon
    no

    19.10.2018 11:50

    Inne

    Człowiek był bardziej zmęczony po tej niby przerwie
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.10.2018 18:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    18.10.2018 20:42

    Inne

    Ja miałam to samo tylko z regionalną: do pewnego czasu było wszystko w porządku. Ale w końcu puściły mi nerwy bo miałam dość gadania jej głupot dot. nas, że się mało staramy, że nic nie robimy itp. Na szczęście pożegnałam się z tą firmą i mam spokój.
    ReviewUserIcon
    no

    19.10.2018 11:49

    Inne

    To nie jest normalne żeby bać się chodzić do pracy i być na lekach uspokajających
    ReviewUserIcon
    lola

    11.09.2018 15:57

    Inne

    Witam! Czy ktoś wie, ile zarabia kierownik sklepu Wojas? Czy premie jeśli są, są realne do wypracowania?
    ReviewUserIcon
    M.

    19.09.2018 00:12

    Inne

    Ja w pomorskim zarabiam średnio podstawa+premia ok (usunięte przez administratora)zł
    ReviewUserIcon
    nieważne kto

    18.10.2018 14:18

    Inne

    średnia krajowa?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.10.2018 11:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xxl

    18.10.2018 12:06

    Inne

    Niech by się ktoś jeszcze zajął tymi darmowymi godzinami. Bo to jest nienormalne. W żądnej firmie tak nie ma.
    ReviewUserIcon
    Mery

    10.10.2018 16:57

    Inne

    Pomimo wszystkich negatywnych komentarzy mi akurat dobrze współpracowało się z ta firmą. Co prawda są rzeczy i sytuacje, które powinny zostać poprawione dla lepszego komfortu i atmosfery pracy ale nie było źle. Zarobki tez nie były najgorsze ale wiadomo, zawsze mogło być lepiej ???? Pozdrowienia dla dziewczyn ze sklepu internetowego, które często poprawiały nam humor, zawsze doradziły i wytłumaczyły jak czegoś nie umiałyśmy i były zawsze miłe czego nie można powiedzieć o innych sklepach.
    ReviewUserIcon
    Kicia

    12.10.2018 12:44

    Inne

    Podpinam się bo dziewczyna chyba w innej firmie pracowała !
    ReviewUserIcon
    Jaga

    12.10.2018 20:37

    Inne

    To w jakim mieście tak dobrze płacą ?
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    11.10.2018 15:22

    Inne

    A ja to jestem ciekawa ile zarabiają w biurach u Wojasa czy tez jest tak biednie jak w sklepach...
    ReviewUserIcon
    Kicia

    12.10.2018 12:43

    Inne

    Też jestem ciekawa ! Ale wydaje mi się że też nie jest za ciekawie !
    ReviewUserIcon
    kasencja

    11.10.2018 22:36

    Inne

    Bardzo serdecznie nie polecam pracy w tej firmie, zarobki są straszne...
    ReviewUserIcon
    Monika

    30.04.2018 12:13

    Inne

    Z perspektywy byłego już pracownika firmy, serdecznie odradzam pracę w sklepie Wojas. Inwentaryzacje, które nigdy się nie zgadzaja a co za tym idzie, ciągłe ucinanie z premii, która w dobrym miesiącu wynosi max 200 zł. Żenująco niskie wynagrodzenie (niewiele wyższe od najniższej krajowej), ciągłe rozliczanie ze wskaźników. Brak jakichkolwiek profitów dla pracowników. Warunki pracy jak na tak wielką firmę - PORAŻKA. Nic dziwnego, że pracownicy odchodzą do konkurencji.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    01.05.2018 17:29

    Inne

    Zgadzam się w 100 proc, jak ktoś nie chce żeby mu ciągle zabierano pieniądze z premii na które pracuje ciężko cały miesiąc niech lepiej ucieka z tej firmy. Płacenie za niezabezpieczony towar, gdy niejednokrotnie jest się samemu na sklepie przez 12h? Żenada. Ciągłe telefony i e-maile od regionalnej że wyniki są za słabe, a pochwały praktycznie się nie zdarzają..
    ReviewUserIcon
    Xxx

    10.10.2018 11:55

    Inne

    Dostałam taką informacje, że jeśli sklep jest nieodpowiednio zabezpieczony, to firma nie może wymagać, żeby pracownik albo zleceniobiorca płacił za braki, które wyjdą na inwentaryzacji. I że nawet jakby Wojas wysłał pozew do sądu, żeby zapłacić za braki, to nie wygra w sądzie. I że wystarczy wysłać takie oświadczenie, że z powodu nieodpowiedniego zabezpieczenia sklepu nie zapłaci się za braki, które wykazano na inwentaryzacji. I że w takim wypadku firma nie może nawet potrącić pieniędzy z pensji za braki na sklepie
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.10.2018 21:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    07.10.2018 17:23

    Inne

    Nie miałam takiego nawet planu, ale byłam ciekawa jak inni postępowali w takich sytuacjach :) Dzieki;)
    ReviewUserIcon
    Nie polecam

    28.09.2018 11:24

    Inne

    Atmosfera w pracy zależy wyłącznie od ludzi jeżeli jest fajny sklep można spędzić i pracować w miłej atmosferze, jednakże w wojasie nie ma organizacji pracy, gdy brakuje pracowników na sklepie nie zatrudnia się nowych osob tylko tyrasz od rana do wieczora przez tydzień a stawki są śmieszne ... magazyny to śmiech na sali, (usunięte przez administratora)nie polecam - firma nie daje nic od siebie a tylko wymaga ... taka niby prestiżowa marka a niczym zwykła sieciówka ...
    ReviewUserIcon
    nick

    22.09.2018 09:59

    Inne

    W Wojasie pracowałam ok. 5 miesięcy i mam mieszane odczucia - nie była to najgorsza praca nie świecie, ale też nie najlepsza. Wszystko zależy do którego salonu się trafi, ja akuratnie trafiłam do świetnego i zgranego zespołu, ale z kierownikiem niestety nie było już tak kolorowo... Kierownik regionalny jeżeli chodzi o Śląsk to jak najbardziej na plus nie było rzeczy o której nie mogłyśmy jej powiedzieć gdy kierowniczka dawała nam mocno popalić w ostateczności została zwolniona.(usunięte przez administratora) Największy minus tej firmy to zdecydowanie odpowiedzialność materialna szczególnie jak jesteś sama na sklepie i musisz komuś przynieść buty z zaplecza a sklep zostaje nie pilnowany.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    X

    14.08.2018 19:37

    Inne

    Salon Częstochowa uciekajcie:-)
    ReviewUserIcon
    Anka

    21.08.2018 23:41

    Inne

    A dlaczego?
    ReviewUserIcon
    Karla

    25.08.2018 15:54

    Inne

    Idź to się przekonasz jak jest ! Ja nie polecam uciekałam szybko z Wojasa. Kasa marna i cały czas Ci po premii jadą a jak się zrobi tą druga premie to szukają żeby Ci tylko obciąć, oczywiście jak ją zrobicie ale to mało realne. Masz chodzić dumnie że to Wojas a dostajesz koszulkę za 5 zł. a buty i spodnie musisz sobie kupić sama ( chodzisz w balerinach z biedry lub Auchan za 20 zł bo nie stać cię na buty z Wojasa za 300 zł.) a pracujesz w super firmie a nic Ci nie dają za to. Robisz wszystko. Cały czas telefony że źle i za mało sprzedane i tak w kółko.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.08.2018 21:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tyk

    09.08.2018 06:23

    Inne

    dużo osób już dostało, z tego co wiem chodzi o rok 2016- ale oczywiście nas nie poinformują co i jak
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.08.2018 20:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Olala

    08.08.2018 09:24

    Inne

    Ja dostałam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.06.2018 19:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xx

    08.06.2018 10:44

    Inne

    Obsługa sklepu ma obowiązek w ciągu 30 sekud podejść do każdego klienta i zadać pytania dot. zakupów, niestety tak firma przyjmuje :)
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    07.08.2018 00:30

    Inne

    (usunięte przez administratora) Pracownik po 3 minutach dopiero może podejść co klienta .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    03.08.2018 18:47

    Inne

    Nie polecam tej firmy. Marne pieniądze a robi się wszystko.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.08.2018 16:50

    Inne

    A co to za pismo?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    18.07.2018 18:35

    Inne

    Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.07.2018 21:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mika

    18.07.2018 06:56

    Inne

    nie, została zdegradowana do roli regionalnej
    ReviewUserIcon
    Niki

    18.07.2018 13:34

    Inne

    Ojej :) i jak się wiedzie drogi regionie?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    17.07.2018 22:50

    Inne

    Aaaaaaa Mnie Ciekawi jak SIE trzyma Warszaffka ?
    ReviewUserIcon
    Oczekujaca

    17.07.2018 17:18

    Inne

    Witam serdecznie prosze o opinie na temat sklepu wojas ze strony pracownika i jak placa czy najnisza krajowa i czy prawda ze od pon do niedzieli po 10 godz
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2018 17:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kierowniczka z krakowa

    16.07.2018 20:39

    Inne

    Ale jak można nie umieć zamknąć dnia - przecież to najprostsza rzecz w tym wszystkim.
    ReviewUserIcon
    Ona

    16.07.2018 20:31

    Inne

    Pracuje ponad 2 lata w tej firmie więc co nieco mogę już powiedzieć. Praca ogólnie sama w sobie nie jest zła, wiadomo jak to w obsłudze klienta nieraz nieźle trzeba się nagadac żeby coś sprzedać. Wszystko zależy jaki ma się zespół i na jakich współpracowników trafimy. Mój zespół jest ok. Przykro że Pan Wojas nie potrafi docenić ludzi którzy pracują już długo i naprawdę starają się jak mogą. Brak szkoleń, zero benefitow. Najniższa krajowa za tą pracę to jest jakaś kpina. Co tam pracownik najważniejsze żeby miał kto stać na sklepie i pilnować towaru.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.07.2018 23:38

    Inne

    Ja odliczam dni i godziny bo też odchodzę z tej firmy i nie polecam tam pracy ! W tej firmie nie da się długo pracować !
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.07.2018 22:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ala

    14.07.2018 19:15

    Inne

    Jaki region? Jaki salon?
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.06.2018 21:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nnn

    28.06.2018 21:01

    Inne

    jaka płaca taka praca heheh
    ReviewUserIcon
    Kamka

    13.05.2018 13:35

    Inne

    Hej, nie wiecie czy w najbliższym czasie beda przyznane talony dla pracowników na buty? Zawsze w maju dostawalismy a teraz nic
    ReviewUserIcon
    tafi

    22.05.2018 22:32

    Inne

    w dalszym ciągu... nic chyba firma wycofała sie z rabatów pracowniczych
    ReviewUserIcon
    wrzesien

    30.09.2012 20:22

    Inne

    Wrzesien raczej sprzedazowo byly udanym miesiacem - jestem ciekawa czy 10tego beda premie(usunięte przez administratora)Bardzo ciekawe jakie beda wyplaty.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    15.05.2018 22:48

    Inne

    .
    ReviewUserIcon
    Baner

    13.04.2018 13:06

    Inne

    Niektórzy to mają pomysły,zaklejają licznik wejść ,to jest pomysł co
    ReviewUserIcon
    poz1

    22.04.2018 21:27

    Inne

    zakleić? nie łatwiej wyłączyć korek do prądu ten co odpowiada za licznik? :D
    ReviewUserIcon
    uuuuuuu

    24.04.2018 14:18

    Inne

    tak robimy :)
    ReviewUserIcon
    Alicja

    20.04.2018 20:38

    Inne

    Możecie napisać jak licznik wejść wpływa na Waszą pracę w Wojas Trade? Jesteście z tego w jakiś sposób rozliczani przez pracodawcę? Widzę, że kwestia ta wzbudza w Was emocje. Czy ktoś z Was zdecyduje się na wypowiedź na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Pola

    21.04.2018 09:07

    Inne

    Chore...
    ReviewUserIcon
    x

    22.04.2018 21:25

    Inne

    Licznik wejść i rozliczanie z tego to tragedia. Wystarczy, że w ciągu dnia kilkanaście razy wejdzie kilkuosobowa rodzina (i nic nie kupi, wchodzi dla zabicia czasu) albo jakieś dziecko dla zabawy 30 razy wbiegnie i wybiegnie ze sklepu (zdarza się ;) ) i już statystyki zaniżone i ciągle pytania i tłumaczenie się dlaczego...
    ReviewUserIcon
    Miki

    31.03.2018 18:09

    Inne

    Oto co przeczytałam na stronie Wojasa! A pracowników - sprzedawców - kierowników traktują jak najgorsze zło. To wszystko kłamstwa. Jesteśmy jeszcze wyżej! ???? Ranking polskich marek "Rzeczpospolitej" MIEJSCE 2 DLA MARKI WOJAS w kategorii obuwie! Dziennik „Rzeczpospolita" już po raz czternasty ogłosił prestiżowy Ranking Najcenniejszych Polskich Marek! Oceniono aż 286 znaków towarowych - najdroższych, najsilniejszych i najbardziej znanych marek 2017 roku. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wśród najcenniejszych marek w kategorii Odzież i obuwie w 2017 roku marka Wojas utrzymała znakomitą 6 pozycję, którą również zajmowała w roku ubiegłym. Biorąc pod uwagę wyłącznie marki obuwnicze jesteśmy na prestiżowym, wysokim 2 miejscu w tym zestawieniu! Ponadto zostaliśmy bardzo dobrze ocenieni w ogólnym podsumowaniu największych polskich znanych marek wszystkich branż plasując się aż na 121 pozycji, co oznacza awans o 42 miejsca w porównaniu z rokiem 2016. Świetną 22 lokatę zajmujemy we wskaźniku Prestiżu, a 23 wysokie miejsce w rankingu Postrzeganej Jakości. W Stopie Referencji jesteśmy na dobrym 43 miejscu. W rankingu Siły Marek zostaliśmy sklasyfikowani na 52 pozycji.
    ReviewUserIcon
    Papi

    03.04.2018 07:20

    Inne

    Co to za bełkot? :) I co ma ranking marek do (beznadziejnego) traktowania pracowników? :)
    ReviewUserIcon
    Niepolecam

    16.02.2018 09:47

    Inne

    Salon Czestochowa. Nie polecam pracy. Wykorzystywanie pracownika, nocne zmiany, kierownik który nie szanuje innych i dba tylko o siebie. Praca za najniższą krajową, zero szkoleń, A wymagań mnóstwo. Odpowiedzialność materialna i potrącenie z wypłaty za braki. Poniższe opinie to prawda.
    ReviewUserIcon
    Rozbawiona

    07.03.2018 20:31

    Inne

    Nowe dziewczynki niech podają dalej buty za marne grosze:) okropne miejsce. Inteligentni mierzą wyżej:)
    ReviewUserIcon
    Żaba

    27.03.2018 12:42

    Inne

    My też :D
    ReviewUserIcon
    Luk

    26.03.2018 23:20

    Inne

    Czy komuś wiadomo czy szykują się jakieś zmiany(typu zwolnienia)?te plany na marzec i ciągle spotkania w Nowym Targu...
    ReviewUserIcon
    Kika

    27.03.2018 10:09

    Inne

    Nie ma utargów więc nie ma kasy..... Co za tym idzie zmiany,zmiany ....Roszady w Nowym Targu / p.Gabrysia już chyba się wszystkim zajmuje/ no i pewnie etaty na sklepach też pościnają
    ReviewUserIcon
    Kociakk

    25.03.2018 22:32

    Inne

    Byłam w sklepie kupić buty pracownice śmiały się i miały to w(usunięte przez administratora) co się dzieje na sklepie. Nje polecam
    ReviewUserIcon
    M.

    26.03.2018 22:31

    Inne

    o kurcze, to chyba o nas.... mamy już taki zwyczaj, że uśmiechamy się do wchodzących klientów i mamy w (usunięte przez administratora) gdy nie raczą nam odpowiedzieć :-D
    ReviewUserIcon
    Daria

    03.02.2018 19:42

    Inne

    Praca na umowę zlecenie. Premie dostajesz, ale jak zdecydujesz się odejść lub Cię zwolnią nie licz na premie. Mimo, że ciężko pracowałas I biegalas z butami do każdego klienta premia zostaje zabierana przez RKS. I jakim prawem się pytam?
    ReviewUserIcon
    Ania

    20.03.2018 22:35

    Inne

    Daria czy możesz coś więcej napisać na ten temat? Pracuje tam 3 tydzień na zlecenie, ale chcę się zwolnić. Ta firma to porażka. Niestety mam jeszcze 2 tygodnie wypowiedzenia do odpracowania i nie wiem kiedy złożyć wypowiedzenie skoro mówisz, że premie zabierają.
    ReviewUserIcon
    aga

    03.02.2018 21:59

    Inne

    Ja takze dostalam takie pismo....po 1,5 roku. Rozstalam sie z firma wydawalo mi sie w dobrych relacjach. Mieli czas aby odciac mi za braki inwentaryzacyjne z ostatniej wyplaty. Niechetnie sie wypowiadam na tego typu forach, bo uwazam ze prawda zawsze lezy gdzies po srodku....no ale tym razem przegieli. Kur...sklep w centrum miasta ..torebki na zylke wedkarska poprzyczepiane bo lancuszkow (!) nie wysylali...a oni karza oddac 200 zlotych. Zaluje pracy, nerw, wysilku. Rotacja ogromna, klientow sporo. (usunięte przez administratora) takze. Stolica. Wstydzili by sie. Powinno nam sie jeszcze podziekowac, ze te braki byly tak male, a nie sie upominac po 1,5 roku o 200 zlotych. Mam ochote je wyslac listem, ze specjalna adnotacja...serio...do rak wlasnych! Zapamietaliby na dlugo. Trudno najwyzej spotkamy sie w sadzie. I tylko niesmak pozostal...a ja im glupia nie raz tylek ratowalam. Juz nie polecam, wrecz przetrzegam. I ta godzinna przerwa, jak sobie pomysle ile razy zostala przeznaczona na magazyn bo jak nie teraz to kiedy, albo na papierki to az mnie skreca ze zlosci.
    ReviewUserIcon
    Tgbx

    21.02.2018 12:11

    Inne

    Ja podobnie miałam, na próbnej umowie na początku musiałam oddać za straty poprzednich ekip jeszcze, porażka
    ReviewUserIcon
    lola

    20.03.2018 22:18

    Inne

    Jak to możliwe, że macie takie kwoty do płacenia, przecież jak pracownik odchodzi to robi się inwentaryzację !!!!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.