Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Lego

Widziałem jakiś wątek na temat pracy produkcji ale nie widzę żadnego pracownika wypowiadającego się.. faktycznie tutaj tylko sprzedawcy???

kabab
@Lego

Na pewno zdominowali forum, ale jak masz jakieś pytanie to zadaj, może jest jakiś cichy obserwator z produkcji

@kabab

Czy ja wiem czy cichy obserwator mógłby się tutaj trafić ...

@kabab

Jeśli chodziło o pytanie no to chciałem po prostu wiedzieć jak wygląda praca tam, co się robi, jakie doświadczenie.. cokolwiek

@kabab

Będę wdzieczny za każde info, dzieki i sory za spam

Lol

A co ma firma do tego? To są pisma z sądu więc do nich trzeba mieć pretensje.

Xyz

Dostaliście już PITy??

@Xyz

trochę cierpliwości ludzieee. dostaniesz na pewno, nikt o tobie nie zapomni. zbastuj

@..

A Ty co się unosisz zapytać się nie można.Co za ludzie masakra jakaś !!!

@Ola

Mają czas do końca miesiąca. Spokojnie.... każdy na pewno dostanie :-)

@Ola

nie unosze sie przecież. to Ty się teraz unosisz. jeszcze jest czas na PIT przecież dostaniemy na pewno, więc po co się niecierpliwić

@..

Wszystkie tu skaczecie sobie do oczu straszne to jest !!!!

i teraz aż się prosi żeby napisać, a nie mówiłem ;)

Edka
@Xyz

Każdy dostanie, spokojnie :-)

@Ola

ale ja nikomu nigdzie nie skaczę przecież, już nie bądź taki delikates, przecież nikogo nie obraziłem! a jeśli jakimś cudem tak to sorry, to nie był mój zamiar

Witam Pozdrawiam Natalie Józia :D

Józio
@Szycha

Witam. Pozdrawiam szyche nad szychami. :)

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Szycha

@radna Przecież kiero nie zapytał o kwotę, to po co się unosisz?

Radna
@Szycha

To jak inaczej niby można było odpowiedzieć na to pytanie? Jak tam (...)? - Dobrze, (usunięte przez administratora)..? Nic by to autorowi nie dało, więc od razu było dla mnie jasne, że chodzi o coś więcej. Może niepotrzebnie się uniosłam, ok, ale nie widzę sensu w wypytywaniu o takie rzeczy

Mm

Witam wszystkich. Czy jest ktoś to otrzymał wezwanie do sądu w Nowym Sączu w sprawie firmy i jej problemów z ZUS-em?

Kiero

I jak tam Wasze podwyżki?

Radna
@Kiero

A co się interesujesz? nikt nie musi chyba się chwalić kwotami jakie dostaje na konto, no chyba że Ty tak bardzo chcesz się tym podzielić. pytanie czy kogoś to interesuje? lepiej się sobą zająć i swoją pracą, a nie po innych patrzeć, polecam

.....

A coś więcej jaki region?

Lol

Czytam że zrozumieniem. Ktoś wyżej napisał Pani manager.

Smieszek

Oooo Panie że Słupska nadal tu są. Wyrzucone z pracy z 1,5 roku temu a nadal żyją Wojasem i tylko czekają na złe wpisy na temat firmy aby nawiązać coś do regionu GDA :-). Ogólnie to sporo osób ma z tego zwał no ale cóż poradzisz

niezle

koleżanko o nicku "ulebienica" wymieniająca kogoś na forum publicznym z imienia lub nazwiska. Radzę się zastanowić co się wypisuje w Internecie. Nie jesteś tutaj anonimowa pozatym większość pracowników z północnej Polski wie kto to pisze :-). O "rozpidzielu" w Waszym sklepie mówiła całą Polska Zniesławienie (pomówienie, obmówienie, oszczerstwo, SZERZENIE FAŁSZYWYCH OSKARŻEN) to przestępstwo opisane w art. 212 kodeksu karnego. Zgodnie z tym przepisem odpowiedzialności karnej podlega ten, kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Surowsza odpowiedzialność grozi sprawcy, który dopuszcza się czynu zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, np. za pośrednictwem Internetu. Zgodnie z art. 212 § 1 k.k. znieważenie zwykłe zagrożone jest karą grzywny albo ograniczenia wolności. Przy okazji pozdrawiam wywołany region. Trzymacie się tam dziewczynki bo ciężkie czasy nastały.

Byla
@Smieszek

Proszę wejść sobie na opinie Wojas trade Gdańsk. Tez tam jest napisana nieprawda :) Jednak każdy z północy ma coś do powiedzenia. Pozdrawiam :)

DZ

Nie rozumiem o co chodzi z tym obrażaniem aktualnego RKS GDA. Jak się robi wszystko jak się ma robić to to jest fajny człowiek. Trzeba przychodzić do pracy i spełniac swoje obowiązki. Nikt nie będzie chwalił za lenistwo i klocenie się z regionalnym. Pracuje w firmie ponad 2 lata i jeszcze nigdy nie zdarzyło pokłócić mi się z RKS lub poczuć się urażoną. Do nas RKS przychodzi, spyta o wyniki i ewent każe coś poprawić w vm. I tyle. Pobędzie z nami chwile, pogada, posmieje się i idzie. Tylko, że my pracujemy i nie oczekujemy cudów za siedzenie na 4 literach.

Dżoana
@DZ

Zgodzę się z Tobą w 100%. Pracuję w firmie od kilku dobrych lat i niektóre osoby pewnie pamiętają jeszcze czasy K. gdzie nie robiło się nic, a wycieranie kurzy to był nasz jedyny obowiązek i jak ktoś tęskni za takimi czasami to pisze takie bzdury na forach :-). Zresztą ktoś tam napisał wyżej, że są to jakieś osoby z któregoś tam miasta które stwierdziły chyba, że zrobią krucjatę na forum i się zmieszczą. Dobrych opinii zazwyczaj ludzie nie piszą bo im się nie chcę, a złe jak najbardziej bo gdzieś trzeba wylać swoje żale i najlepiej w Internecie bo ktoś myśli, że jest anonimowy. Od kiedy jestem w firmie (około 7 lat) najlepszy RKS jaki tu pracował obawiam się tylko, że jak zarabia tyle co my to długo tu nie pobędzie :-(. Nie piszę tego aby kogokolwiek bronić jednak czytając niektóre kłamstwa z czystej ludzkiej przyzwoitości jest to niedopuszczalne.

aldona
@DZ

Obecny RKS obrażał pracowników, może Ciebie akurat nie... Mnie osobiście też, ale roznoszenie plotek wyssanych z palca o innym pracowniku(zniesławienie i pomówienia), gdzie go dobrze nie znał, nie uprawniało go wymyślanie takich rzeczy tylko dlatego że jest kierownikiem regionalnym. Człowiek zrobił ile w jego mocy, wyniki ponad 100% a i tak nie zadowolony i komentujący że mogło być lepiej. Ale na szczęście zostało mu to ukrócone, dlatego może nie odczułaś tego na swej skórze ;)

OLA
@Dżoana

Czy Ty serio uważasz ze firmie Wojas należą sie dobre opinie ?Chyba żart !!! Pracowałam w wielu firmach ale z taka nie spotkałam sie nigdy.To nie praca a OBÓŻ PRACY .

Ederlezi

Są u was jakieś promki z okazji otwarcia sklepów?

Nick21

Wejdz na strone www.

Ederlezi
@Nick21

Te na sklepie online pokrywają się z tymi w sklepach stacjonarnych?

Kima
@Ederlezi

najwidoczniej tak skoro tak napisali, chociaż nie zawsze tak jest, przynajmniej jeśli chodzi o inne sklepu, tutaj to nie wiem.

Edzira

To same ceny

nie nie nie i jeszcze raz nie dla tej firmy

nie, nie nie i jeszcze raz nie dla tej firmy

Rio

Hej Jak podoba Wam się nowe RO?

Saya

Od dzisiaj rozumiem jesteście już normalnie otwarci?

szopingowa
@Saya

wszystko się pootwierało i chwała bo to już były powoli jaja że pozamykane wszystko znowu

Madonna
@szopingowa

Eh, nie chwalmy dnia, sytuacja jest tak niestabilna, że szkoda gadać :( I ani my, ani firma nie mamy na to wpływu.

Nadia
@Madonna

Ja tam wolę patrzeć na to optymistycznie i ze skończy się ten cały cyrk z otwieraniem i zamykaniem na zmianę, bo to już naprawdę było śmieszne

Katia

Praca w tej firmie to moja największa porażka. (usunięte przez administratora) robi sobie zakupy dla dziecka na wizytach w sklepach, popijać kawę, je kanapki, zero kultury. Jak najszybciej chcę odejść z tej pracy bo nie da się wytrzymać, zero szacunku, zarabiamy grosze, a (usunięte przez administratora)to jak "chleb powszedni" ,najniższa krajowa i (usunięte przez administratora)od sprzedane go buta, a praca ciężka, często samemu w sklepie, że wszystkimi obowiązkami, chyba wszyscy na wyższych stanowiskach zatrudnisni po znajomości.... Jednym słowem Masakra, jak tylko trafię inną pracę spadam, jeśli wytrzymię... Odradzam każdemu.

Hej Czy któryś z kierowników dostał już podwyżkę? Pozdrawiam serdecznie

Lolly
@Kiero

Wątpię. A wierzysz że coś dostaniemy? Bo ja szczerze w to wątpię ????

Sylwia
@Kiero

Może poczekaj aż się rozwinie sytuacja i otworzą sklepy ;) taka tam luźna sugestia. niektórzy roszczeniowość mają we krwi jak widać

Sylwia
@Kiero

A to już za parę dni.. nareszcie, także chwilę chyba wytrzymacie.

@Sylwia

Jeżeli chcesz pracować za najniższa to gratuluję. To forum po to by zadawać pytania.

kiero numer 2
@Kiero

Hej, nie, nawet aneksów do umów nikt nie dostał :(

Max
@Kiero

Jak nie dadzą podwyżek dla kierownikow to będzie świństwo, (usunięte przez administratora) Dużo osób zmieni pracę bo miec tyle obowiązków za najniższa.

@Max

A nie masz jako kierownik premii od sprzedaży salonu?

Iczigo

Czy ktoś wie czy te 4/5 etatu jest tylko na styczeń czy na dłużej ? Bo z emaili nic nie wynika .

kiero numer 2
@Iczigo

na styczeń, w lutym normlanie jest cały etat

Bartek

Piszą tutaj tylko osoby ze sklepów czy zdarza się również ktoś z produkcji?

Delka
@Bartek

Głównie sklepy, ale niewykluczone, że kiedyś ktoś z produkcji się wypowiadał, w sumie nikt raczej nie spisuje kto się kiedy wypowiada itd

Delka
@Bartek

A potrzebujesz wiedzieć coś o produkcji?

Szycha

W naszym salonie 3 były na zaległych urlopach jedna przychodziła robić zamówienia internetowe. Wystarczyło tylko pomyśleć a nie przychodzić na urlopach co jest nie zgodne z kodeksem pracy. Pozdrawiam

Liu
@Szycha

A ta co przychodziła do pracy podpisywała listę obecności? Przecież też za darmo chodziła.

Józia

Szycha na prezydenta

@Liu

Na pewno za darmo bo jak ostatnio sklepy były zamknięte to chyba zadnych list się nie podpisywało jak były zamówienia internetowe.Az strach się bać co Wojasek wymyśli !!!

@Ola

Co sądzisz o poziomie wynagrodzenia w Wojas? Czy oprócz podstawy są tu jakieś premie związane ze sprzedażą? Mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat, daj znać.

Sabina
@Piotr

Są premie od sprzedaży

Kawa
@Piotr

Jak dla mnie kasa spoko jak na sieciowy sklep jakby nie patrząc ;) a kilka firm już przeszłam jeśli chodzi o taką branże odzieżowo-obuwniczą

@Liu

Postojowe znaczy gotowość do pracy, czyli płacą nam za to czy przychodzimy do pracy, czy też nie.W moim sklepie logujemy się do siw.

Tak
@Szycha

A na listach obecności tez się podpisujecie?

Mig

Na jakich zasadach pracownicy będąc na urlopach są w pracy by robić zamówienia intetnetowe

@Mig

Nie sądzisz że to winna Kierownika? Nie może kiero puścić cię do pracy w czasie urlopu, odwołac urlop oczywiście. Wystarczy podzielić urlopy tak by kilka szło na urlop jedna bądź dwie przychodziły do pracy? Nie rozumiem pretensji do Firmy.

M

Wojas

@M

Wow, trafne spostrzerzenie

Gabi
@M

Owszem taka sobie firma, robi i sprzedaje buty :) polecanko

@Gabi

Taka sobie? Jak dla mnie całkiem dobra, a na pewno nie taka sobie

Gabi

Nie w tym kontekście :) Źle mnie zrozumiałeś

Lila
@heh

dobra ze względu na to że dobrze Ci się pracuje czy że sam produkt jest dobry?

Hm, to i to

Lila
@heh

a jako pracownicy też macie jakieś zniżki na produkty i faktycznie kupujecie?

Jelly
@Lila

Tak, są rabaty pracownicze na obuwie jak najbardziej więc można sobie coś kupić

Jelly
@Lila

Do tego dochodza jeszcze dodatkowe nagrody za zbieranie punktów na tej naszej wojasowej aplikacji i to się tam wymienia i też można sobie coś wybrać

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.