opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4727)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4727)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Iisi

    01.07.2019 16:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Klient

    26.06.2019 10:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mana_k

    24.06.2019 14:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    03.06.2019 13:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ilona

    31.05.2019 14:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gorzow wlkp.

    23.05.2019 13:45

    Inne

    Hej powiedzcie mi.proszę czy u Was tez pracujac 12h macie godzinną przerwę odliczana z czasu pracy?(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    laallla

    24.05.2019 10:53

    Inne

    tak, wszędzie tak jest
    ReviewUserIcon
    Asia

    26.05.2019 16:02

    Inne

    Przecież Wszyscy pracownicy Gorzowa wiedzą jak jest . Wiec skąd takie pytanie?
    ReviewUserIcon
    Monia

    02.05.2019 20:20

    Inne

    Halo, co tam słychać na regionie warszawskim ? Podobno już jest nowy regionalny
    ReviewUserIcon
    XXX

    04.05.2019 13:08

    Inne

    Cudownie, czy stary czy nowy pracownik, czy się się stoi czy się leży - to samo wynagrodzenie się należy . (usunięte przez administratora) Jak robić podwyżki to adekwatne do stażu pracy i do doświadczenia, a nie pracownikowi z ulicy daje tyle samo co pracownikowi , który pracuje kilka lat. Logiczne bardzo. Nie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Bożena Wiczko

    31.03.2019 23:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)obsługa która teraz jest w punkcie na Na Woli park jest tak sympatyczna i profesjonalna że coraz bardziej zaczynam się przekonywać do tej marki bo to to ja w jakiś sposób zostajesz obsluzony ma też wielkie znaczenie. Z porównanie do innych warszawskich salonów Wojasa to Wola Park wygrywa i polecam z całego serca. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ilona

    14.04.2019 21:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Szalona

    08.04.2019 20:07

    Inne

    czy ktoś wie coś o rabatach pracowniczych?
    ReviewUserIcon
    nick54

    30.03.2019 18:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andri

    21.02.2019 19:43

    Inne

    A powiecie mi jak to jest z tymi premiami słyszałem że podatek VAT odciagaja a czy nadal ściągają 15 czy 17 % dla firmy??? Szukam opinii na ten temat bo rozważam zatrudnienie
    ReviewUserIcon
    LOLA

    27.02.2019 18:46

    Inne

    W większości zarabia się najniższą krajową, wszystko zależy od premii. W Polskich firmach jest marnie.
    ReviewUserIcon
    Żyrafa

    26.03.2019 13:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2019 16:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Wojas S.A.

    21.03.2019 12:47

    Pracodawca

    Szanowna Pani, Prosimy o opisanie sytuacji oraz podanie nazwy salonu w którym miało to miejsce, na nasz adres e-mail: [email protected]. Wtedy będzie możliwe udzielenie rzetelnej odpowiedzi z naszej strony. Z wyrazami szacunku
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    05.03.2019 21:23

    Inne

    Jak tam Wawa? Odetchnęliście z ulgą czy żałoba?
    ReviewUserIcon
    Ann

    06.03.2019 23:51

    Inne

    Wielka szkoda bo to wspaniała regionalna, tyle trudu i prac dla nas, nikt tak z nami nie współpracował, zawsze blobwsparcie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xoxo

    14.03.2019 11:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    była

    19.01.2019 13:04

    Inne

    Czytam forum od jakiegoś czasu i szczerze jestem przerażona. Pamiętam jak jeszcze miałam nieprzyjemność pracować w tej firmie te premie. Śmieszne grosze. Człowiek latał, starał się, szukał tych pudełek, dźwigał, bez mała całował po stopach klientów i dostawał za to jakieś grosze. To nie jest warte tego wszystkiego. Moja najwyższa wypłata to było (usunięte przez administratora)zł+50 zł "premii". Nadal pozwalacie tak się traktować? Powodzenia!
    ReviewUserIcon
    Jola

    08.02.2019 14:09

    Inne

    Miałam podobnie jako kierownik - dlatego tam nie pracuje. W ogóle nie doceniają ludzi. Większość kierowników miało najniższą krajową ciekawa jestem jak jest teraz ????? Według mnie powinien być jakiś dodatek kierowniczy 500 zł. chociaż bo jak jak pracowałam to czasem się tak zdarzało że dziewczyna na zlecenie na mniej więcej etat miała więcej ode mnie czyli kierownika - paranoja a obowiązków masz milion więcej i odpowiedzialności.
    ReviewUserIcon
    Aldona

    06.03.2019 10:50

    Inne

    Zara...widocznie krótko pracujesz, bo pamiętam jak się dostawało premii, gdyż jeśli na 5/6 osób na salonie jedna tylko wyrobiła 100% a innym brakowało 10-5% (salon wyrobił nawet 99%) nie otrzymywało się premii indywidualnej tylko ta jedna osoba było to w latach 2013-2015
    ReviewUserIcon
    Majka

    02.03.2019 16:11

    Inne

    Dziewczyny zastanówcie się kilka razy zanim pójdziecie tam do pracy-naprawdę szkoda czasu.
    ReviewUserIcon
    były klient

    06.01.2019 20:34

    Inne

    Niestety ale firma "Wojas" schodzi na psy. Ceny astronomiczne i głupie zachęty obniżkami do -70%. Rozmawiałem z ekspedientką w sklepie, która za bardzo nie mogła wskazać które z butów były lub są objęte obniżką 70%. Okazało się, że na cały asortyment - około 250 par obuwia dziecięcego, damskiego czy męskiego tylko kilka tych najbardziej już nie na czasie zostało objęte tą pseudo promocją. Reszta w granicach 10, 20%. Żenada, ceny przed obniżką specjalnie windują do góry żeby potem zachęcić do zakupu po niby promocji. Kto dzisiaj kupi buty za 400 czy więcej złotych? Nawet te 20 czy jak tam kiedyś było 30% to i tak śmiechu warte, bo te buty wcześniej kosztowały mniej niż po tych "super wyprzedażach i promocjach". Wstyd firmo, a tak w Ciebie wierzyłem, od 30 lat kupowałem Twoje wyroby. Na tym chyba koniec. Pozdrawiam, już były Wasz klient
    ReviewUserIcon
    były

    30.01.2019 07:45

    Inne

    A szanowny "Saler" widać nie zna i nie wie co się dzieje w sklepach firmy Wojas na terenie naszego kraju, szczególnie w tych "salonach" w małych miejscowościach. Z tego wynika, że nie macie dobrej kontroli nad handlem i sprzedażą. Zaś jeśli chodzi o obuwie dziecięce... Po prostu miałem na myśli ogół asortymentu wraz z młodzieżowym. Przynajmniej ze dwie dekady temu Wojas to był prawdziwy WOJAS. Kasa i woda sodowa bulgocze na całego.
    ReviewUserIcon
    Anna

    26.02.2019 15:05

    Inne

    Co za bzdury pleciesz ? Chyba Ci się pomyliły sklepy. Po pierwsze Wojas nie ma butów dziecięcych, więc już tu wpadłeś. Po drugie nie przypominam sobie ka - jako pracownik żebym podnosiła cenę przed rabatami -20%.. Jeśli już piszesz niepochlebny komentarz to pisz prawdę. A jak czegoś nie jesteś pewien to nie pisz w ogóle.
    ReviewUserIcon
    Ciekawa123

    08.02.2019 23:15

    Inne

    Region Gda. jak tam nowy regionalny?
    ReviewUserIcon
    L.o.l

    09.02.2019 19:01

    Inne

    A co się stało z poprzednim?
    ReviewUserIcon
    Saler

    19.02.2019 10:09

    Inne

    No nawet fajny,chce wprowadzać nowe. Zmiany abc obsługi, przewroty i rewolucje. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lila

    22.01.2019 21:23

    Inne

    Ktoś coś wie na temat premii od sprzedaży internetowej?
    ReviewUserIcon
    Bryk

    14.02.2019 07:11

    Inne

    a gdzie jest zapisane że jest..., zapytaj swojego (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick1

    14.02.2019 23:50

    Inne

    No przeciez w regulaminie premiowania, ktory podpisalas...
    ReviewUserIcon
    rozczarowany

    13.02.2019 10:12

    Inne

    po roku rozpadły się kozaki męskie.Reklamacja -zniszczone buty przez eksploatację.Śmiech-buty noszone 2 miesiące .Zero zakupów w tej firmie.Stracili klienta ,który ubierał w buty 6-osobową rodzinę.Powodzenia w takim traktowaniu klientów
    ReviewUserIcon
    Ola

    14.02.2019 22:49

    Inne

    To forum nie jest dla klientów tylko dla pracowników firmy
    ReviewUserIcon
    Lola

    10.02.2019 21:28

    Inne

    Ciekawą praktyką w firmie Wojas jest obowiązkowa godzinna przerwa w pracy. Tej przerwy nie można wykorzystać. Będąc we dwie osoby w pracy nie można opuścić miejsca pracy bo musza byc dwie osoby. Takich godzin jest kilkanascie w każdym miesiącu, a w ciagu roku jsst ich ponad 200!!! To są godziny ktore pracujemy (usunięte przez administratora). Przerwa godzinna jest przymusowa i nie można z niej zrezygnować, nie można również jej wykorzystać wiec jest to (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ula

    11.02.2019 13:52

    Inne

    Ja jak pracowałam organizowałam to w ten sposób. Jedna z dziewczyn przychodziła godzinę później a druga wychodziła godzinę wcześniej. Firma nie wiedziała a dziewczyny trzymały sztame.
    ReviewUserIcon
    Magda

    12.02.2019 10:37

    Inne

    Prawidłowo sporządzony grafik wyklucza takie sytuacje. Zwróćcie uwagę (usunięte przez administratora), że nie godzicie się na takie praktyki. U mnie jest np tak że dziewczyny o godzinę się nakładają.(usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracujaca

    08.02.2019 22:45

    Inne

    I jak Wasze odczucia po wypłacie ze zmianami?
    ReviewUserIcon
    Kokos

    11.02.2019 11:18

    Inne

    Czemu twierdzisz że ucierpieli?
    ReviewUserIcon
    kiero

    11.02.2019 18:23

    Inne

    Mało powiedziane ucierpieli żeby sprzedawca miał wyższą wypłatę niż kierownik śmiech na sali
    ReviewUserIcon
    Lola

    10.02.2019 21:17

    Inne

    Ciekawą praktyką w firmie Wojas jest obowiązkowa przerwa godzinna w pracy, przerwa, ktorej nie mozna zrealizowac. Gdy dwie osoby są w pracy to zadna z nich nie może opuścić stanowiska pracy , więc nie mozr wykorzystać przerwy. Dzięki temu w kazdym miesiacu pracujemy kilkanascie godzin (usunięte przez administratora). W ciagu roku uzbiera się około 200 godzin!!!! Tak nas robią w tej firmie!
    ReviewUserIcon
    Ania

    06.02.2019 06:51

    Inne

    Czy może ktoś napisać jak w waszym salonie rozpatrywano reklamacje i czy również zawsze odmawiano wypłaty pieniędzy, nawet w uzasadnionych przypadkach?
    Company logo

    Wojas S.A.

    29.01.2019 13:22

    Pracodawca

    Aktualność
    Szanowni Państwo, 

    Jeśli są kwestie, które Państwa niepokoją prosimy o kontakt. 

    Przypominamy, iż jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: [email protected]. 



    Serdecznie pozdrawiamy, 

    Wojas S.A.
    Company logo
    Wojas S.A.

    29.01.2019 14:26

    Pracodawca

    Szanowna Pani, Proszę o kierowanie nurtujących Panią pytań na nasz adres e-mail: [email protected] Służymy pomocą. Z wyrazami szacunku
    ReviewUserIcon
    Ania

    30.01.2019 11:38

    Inne

    Dzień Dobry; Proszę mnie ponownie nie odsyłać do meila. Wojas S.A. stwarza tylko pozory chęci współpracy. Moje wiadomości meilowe, do których jestem zachęcana pozostają bez odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2019 10:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karo

    27.01.2019 21:45

    Inne

    Jeśli się jest na l4 to dostaje się 80% kwoty która masz na umowie. Premia w firmie jest uzależniona od sprzedaży - nie ma cie nie ma premii. A przeważnie sprzedawca na umowie ma najniższa krajowa
    ReviewUserIcon
    Paris

    14.01.2019 17:55

    Inne

    Hej. Mam pytanie do kierowników. Czy wasz procent od utargu sklepowego wzrósł z racji przeniesienia do s.a. i odtracanych od tego wyższych podatków? RKS w moim regionie twierdzi ze zostaje po staremu, ale przecież to nie w porządku, że mamy dostawać mniej
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    25.01.2019 00:26

    Inne

    Cieszę się że odeszłam z tej firmy jak widzę co tu się pisze !
    ReviewUserIcon
    Origin

    25.01.2019 22:18

    Inne

    Oj tak, ja też odeszłam i to była najlepsza decyzją. Żałuję tylko, że tak długo zwlekałam z tym.
    ReviewUserIcon
    Ania

    06.12.2018 15:53

    Inne

    Ponowna prośba do obecnych lub byłych pracowników. Czy może ktoś udzielić informacji jak w waszym salonie rozpatrywano reklamacje obuwia? Dwukrotnie złożyłam reklamacje na ta sama wadę obuwia i obie reklamacje zostały uznane. Zgodnie z prawem przy drugiej reklamacji zażądałam zwrotu pieniędzy jednak poinformowano mnie, iż nie ma możliwości otrzymania gotówki. Osoba przyjmująca reklamacje wpisała w dokumencie reklamacyjnym jako moje żądanie: ”wymiana” pomimo tego, iż zadeklarowałam zwrot gotówki. Obecnie jestem po konsultacji z rzecznikiem praw konsumenta, który potwierdził iż mogę żądać zwrotu pieniędzy. Wojas odmawia wypłaty. Podjęłam ostateczną decyzje o złożeniu pozwu sądowego oraz skargi do UOKiK. Aby złożyć skargę potrzebuje potwierdzenie, iż odmowa wypłaty pieniędzy to odgórna polityka firmy, którą się stosuje we wszystkich salonach sprzedaży. Będę wdzięczna za informacje czy w innych salonach również odmawiano wypłaty pieniędzy. Pozdrawiam. Ania.
    ReviewUserIcon
    Ania

    17.01.2019 15:08

    Inne

    Podany przez Państwa adres meilowy nadal odrzuca wiadomości meilowe. Dla potwierdzenia: Bardzo nam przykro jednakze nie udalo sie wyslac maila pod wskazane adresy. Przyczyna wskazana jest ponizej: : 104.47.12.36 does not like recipient. Remote host said: / Zdalny host odpowiedzial: 550 5.4.1 [[email protected]]: Recipient address rejected: Access denied [DB3EUR04FT061.eop-eur04.prod.protection.outlook.com] Giving up on 104.47.12.36. SSL (def)
    Company logo
    Wojas S.A.

    17.01.2019 15:08

    Pracodawca

    Szanowna Pani, Wiadomość nie została dostarczona na e-mail [email protected] - proszę w takiej sytuacji o jej przekierowanie na adres e-mail [email protected]. Z wyrazami szacunku
    ReviewUserIcon
    Ania

    17.01.2019 07:17

    Inne

    Bardzo proszę pracowników Wojas S.A. o informacje w jaki sposób rozpatruje się reklamacje w waszych salonach sprzedaży? Czy narzuca się klientom sposób załatwiania reklamacji? Czy można otrzymać zwrot gotówki?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    28.12.2018 14:59

    Inne

    Witam Czy ktoś jest wstanie powiedzieć o co chodzi z wypowiedzeniem marketingówki?
    ReviewUserIcon
    Saler

    07.01.2019 21:49

    Inne

    Ano podnieśli :-) przecież najniższa krajowa poszła w górę
    ReviewUserIcon
    Saler

    08.01.2019 00:12

    Inne

    Ustawowo pracodawca nie ma obowiązku sporządzać aneksu, jeśli umowa o pracę jest na najniższą krajową. Podwyżka idzie automatycznie. Tak więc żadnych papierów nie otrzymujemy.
    Company logo

    Wojas S.A.

    19.12.2018 13:08

    Pracodawca

    Aktualność
    Szanowni Państwo, 

    z okazji nadchodzących świąt, 

    chcielibyśmy życzyć ciepłych i rodzinnych chwil 

    w gronie najbliższych

    oraz 

    pasjonującego 2019 roku!



    News image
    ReviewUserIcon
    Peperoni

    09.12.2018 12:31

    Inne

    Totalny fajans nie uwzględniają reklamacji Moje sugestie dla Wojas S.A.: Proszę respektować gwarancję jaką zapewnicie i nie wprowadzajcie ludzi w błąd bo buty u was są bardzo drogie... A po zaistniałej sytuacji idę do konkurencji moi znajomi też Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wiarygodność
    ReviewUserIcon
    Mycha

    11.12.2018 19:10

    Inne

    Gwarancji nikt nie daje Wojasie, ale możliwość reklamowania obuwia w ciągu 2 lat :)
    ReviewUserIcon
    Ania

    30.11.2018 20:37

    Inne

    Proszę o informacje ze strony pracowników w sprawie sposobu rozpatrywania reklamacji. Dwukrotnie złożyłam reklamacje na ta sama wadę obuwia i obie reklamacje zostały uznane. Zgodnie z prawem przy drugiej reklamacji zarządałam zwrotu pieniędzy jednak poinformowano mnie, iż nie ma możliwości otrzymania gotówki. Obecnie jestem po konsultacji z rzecznikiem praw konsumenta, który potwierdził iż mogę rządac zwrotu pieniędzy. Sprzedawca odmawia wypłaty. Podjęłam decyzje o złożeniu pozwu sądowego. Proszę o informacje czy odmowa wypłaty pieniędzy to odgórne polecenie w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Klient

    30.11.2018 13:04

    Inne

    Klient 28.11.2018 16:50 I mam jeszcze jedno pytanie czy to standardowe podejście w kwestii obsługi reklamacyjnej Klienta ? bo mam wrażenie że tak? Buty za 399 zł i jakiegokolwiek poczucia ze strony firmy że wypadałoby uznać reklamację.
    ReviewUserIcon
    Klient

    30.11.2018 13:03

    Inne

    Witam, mam pytanie do osób które obecnie pracują w Nowym Targu w zakładzie produkcyjnym a w szczególności w dziale reklamacji dlaczego nie uznają reklamacji na buty które rozpadły się po dosłownie 4 miesiącach użytkowania? Może ktoś ma jakieś jak rozmawiać z działem reklamacji skoro do kwestii reklamacji podchodzą nie na zasadzie "nie bo nie ".
    ReviewUserIcon
    Klient

    28.11.2018 16:50

    Inne

    I mam jeszcze jedno pytanie czy to standardowe podejście w kwestii obsługi reklamacyjnej Klienta ? bo mam wrażenie że tak?
    ReviewUserIcon
    Klient

    28.11.2018 16:48

    Inne

    Witam, mam pytanie do osób które obecnie pracują w Nowym Targu w zakładzie produkcyjnym a w szczególności w dziale reklamacji dlaczego nie uznają reklamacji które rozpadły się po dosłownie 4 miesiącach użytkowania? Może ktoś ma jakieś jak rozmawiać z działem reklamacji skoro do kwestii reklamacji podchodzą nie na zasadzie "nie bo nie ".
    ReviewUserIcon
    OLA

    21.11.2018 17:23

    Inne

    Co tam się w Kraku dzieję bo dziewczyny przez telefon mówiły z Kraka ze nowy regionalny jest ?
    ReviewUserIcon
    Ola

    23.11.2018 16:50

    Inne

    To kto teraz rządzi w Krk ?
    ReviewUserIcon
    Misia

    28.11.2018 11:18

    Inne

    Raczej to drugie, bo wisiała ukryta rekrutacja na regionalnego.
    ReviewUserIcon
    Xoxo

    18.11.2018 18:40

    Inne

    Wawa jak sie trzymacie?
    ReviewUserIcon
    Xoxo

    21.11.2018 10:40

    Inne

    Wlasnie jestem ciekawa czy nadal są osoby wyrzucane z długim stażem i przyjmowane nowe osoby na chwile (usunięte przez administratora)nadal EFEKTYWNOŚĆ EFEKTYWNOŚĆ ciśnie itp.
    ReviewUserIcon
    Xoxo

    23.11.2018 14:15

    Inne

    Nie mam pojęcia z czym to bylo związane, ale te osoby które byly zwalniane masowo z bardzo dobrymi wynikami jest to ciekawa sprawa...lepiej zatrudnić nowe osoby które są zielone. Brawo firma, dobry regionalny to podstawa hahaha. Ja sie sama zwolniłam z tego bałaganu, ale szkoda mi było osób ktore zostały zwolnione bo tak. Ja mając najwyższy każdy wskaźnik z calej ekipy z którą pracowałam stwierdziłam, ze to nie ma sensu suw starać za najniższą krajową bo to jest smieszne wrecz. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2018 22:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aldona

    18.11.2018 14:49

    Inne

    Jakie pismo?
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    10.11.2018 09:09

    Inne

    Nie polecam miejsca pracy. Pracowalam 2 lata i niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć o tym pracodawcy.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.