Auta z Klasą Michał Przybysz

Opinie o Auta z Klasą Michał Przybysz

Klient
Inne
 Problem

Czytając te komentarze mam wrażenie że niewidomi tam kupują samochody. Byłem tam oglądałem jak pytałem co było robione to nie umiał odpowiedzieć a handlując samochodami powinien się znać na samochodach więc nie polecam

Krzysztof W.

Firma naprawdę z klasa.Uczciwość Pana Michala rzadko spotykana wśród handlarzy samochodami .Naprawdę mocno polecam.Sympatyczny, inteligentny facet. Polecam

StanleyGK

Kupiłem u Pana Michała 2 samochody. Wszystko ok. Super podejście. W żadnym. Nie było ukrytych wad. Polecam..

Ana

Genialne polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auta z Klasą Michał Przybysz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Szewc, cholewkarz?
K7

Kupiłem od P. Michała auto.... Wszystko ok.... Pozdrawiam

K7

Wszystko ok... Pozdrawiam

Krzysztof

Zakupiłem u Pana Michała volvo s60 z 2019 roku, auto piękne, bezwypadkowe w bardzo dobrej cenie porównując z cena nowego auta. Obsługa na wysokim poziomie, zachowane ostrożności epidemiologiczne .Pan Michał polecił mi również człowieka od finansowania, który równie wysoko trzyma poziom co w/w firma.Konkretna firma z ładnymi autami. Zdecydowanie Polecam Pozdrawiam Krzysztof W.

Mlody

Zakupiłem u Pana Michała bmw f10 w czerwcu.super auto.polecsm bardzo

Natalia

Same komentarze klientów.. a co z pracownikami? Napiszcie jak tam jest

mini5458

Ja również kupiłam auto od pana Michała bmw F3 wszystko zgodnie z opisem i auto zadbane i bezwypadkowe obsługa na poziomie więc jak najbardziej polecam Auta z klasą

Gruby

Zakupiłem auto w w/w firmie. Auta ładne, godne polecenia.Po oględzinach rzeczoznawcy jedynymi uwagami była wymieniona przednia szyba i lekkie odpryski na masce i przednim zderzaku.Auto zadbane, jestem bardzo zadowolony z zakupu.Rzetelny i miły kontakt ze sprzedającym.Obserwuje auta tego Pana od wielu miesięcy, widzę ciągła sprzedaż aut wiec Polecam.

Madzia

To miejsce dla pracowników, nie dla klientów !

Mariusz

W dniu dzisiejszym zakupiłem u Pana Michała auto BMW 5.Auto bardzo zadbane, co najważniejsze wszystko zgodne z opisem i zapewnieniami Pana Michała przez telefon . Przede wszystkim auto bezwypadkowe, fajnie wyposażone. Odwiedziłem kilka miejsc w kraju i naprawde POLECAM to miejsce... Pozdrawiam

Damian

Wszystko zgodne z opisem, obsługa konkretna.kupilem już drugie auta u Pana (usunięte przez administratora).Polecam

Marek

Bardzo konkretna rzetelna firma.Obsługa na najwyższym poziomie.Auto w stu procentach zgodne z opisem.Polecam Lubię atmosferę w Auta z Klasą Michał Przybysz za: Obsługa

Możesz mieć wpływ ma rynek pracy już teraz. Dodaj komentarz o firmie Auta z Klasą Michał Przybysz w miejscowości Podgóra i oceń tego pracodawcę. Wiele osób czeka na twój komentarz.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Auta z Klasą Michał Przybysz - Podgóra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Auta z Klasą Michał Przybysz?

Zobacz opinie na temat firmy Auta z Klasą Michał Przybysz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auta z Klasą Michał Przybysz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auta z Klasą Michał Przybysz
Przejdź do nowych opinii