P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski

duch

Witam Przegladając strone firmy natrafiłem na ogłoszenie o rekrutacji kierowcy c+e na chłodnę pojedyńcza obsada. system 2/1 ale tylko 3,5 dnia w domu. Co to za system?? Gdzie tu jest 2/1??. Byłbym zainteresowany poniewaz mam doswiadczenie w trasach miedzynarodowych na chłodni ale nie rozumiem tego systemu. Może to ktos wyjaśnić??

Conan
@duch

Kolego pracowałem w tej firmie. Daj sobie spokój. Jak to kiedyś osoba tam pracująca w biurze powiedziała: 1 wcale nie oznacza tygodnia. To jest tylko umowne czyli najważniejsze dla firmy 2 tygodnie które też nie są 14 dniami tylko nawet dłużej a 1 to jest po tym zjazd.

@duch

Dzień dobry Zapraszamy do kontaktu pod numerem 531 434 134, z chęcią wyjaśnimy na czym polega pracy w tym systemie.

Franek
@Conan

Pracuje jako kierowca w tej firmie na miedzynarodoce..przed podpisaniem umowy jasno mi powiedzieli co to znaczy np system 3/1 .zgidzilem sie bo liczba na koniec miesiaca sie zgadza

Franciszek

Ludzie, ale mi was szkoda. Pracowałem dobre kilka lat w tej firmie i naprawdę uwierzcie mi to co wam dali prędzej czy później wam zabiorą. Wasz szef spędził święta z rodziną w Zakopanem i miał was głęboko w du... Firma porażka, szkoda tylko, że tak późno otworzyłem oczy.

Kierowcy
@Franciszek

Popieram

Kierowca

Jakie jest wynagrodzenie za system 3/1 w pojedynczej obsadzie ??

@Kierowca

Nie ma takiego systemu w tej firmie

Jasiek

Szukam pracy na krajówce najlepiej od pon do piatku. Mecza mnie systemy jakies info dostane

Obywatel
@Jasiek

Kiedys sie ohlaszali jakos chyba 6 tys.

Batman
@Jasiek

Tam rzadko sie zwalniaja na krajowce..teraz ciezko o.prace zeby byc w domu czesto.

Januszek
@Obywatel

Tak ..jakos tak będzie ci pracujący na krajówce mają koło 6 netto

Bartolini
@Batman

Nie ma wiele ogłoszeń tu w okolicy , by być w domu często . Ostatnio jeździłem za 4 w małej firemce to i tak mnie oszukali

Kiero
@Jasiek

Oglaszają się wejdź na(usunięte przez administratora) ..dolny slask i polska od 4200 do 5700 wynagrodzenie

Zuzanna
@Kiero

Mnie akurat nie udało się znaleźć żadnej oferty pracy od P.H.U. Ritex - widocznie nie szukałam wszędzie, gdzie powinnam. Takie wynagrodzenie wydaje się być już naprawdę bardzo w porządku. No a co z pozostałymi warunkami zatrudnienia? Pracodawca zapewnia Wam tam jakiś socjal?

xyz
@Zuzanna

Patrz na ich stronie w zakładce Kariera

Wiesia
@Zuzanna

Mają kilka ogłoszen z tego co wiem.to social tez

Rowerzysta
@Obywatel

tak przyjmują spoko warunki jak na kraj czasem zdarzaja sie niemcy 5700 na reke od pon ddo piatku i w tygodniu tez jestes w domu ze 2 razy

otto
@Jasiek

jak na krajówkę z jakimiś wyjazdami na czechy prawie 6 netto to jest ok ,po co mi miedzynarodowka

@Januszek

Mieli ogloszenie 8h na strefie w lca ..ale chyba nieaktualne

@Jasiek

Maja jakies ogloszenie za 5700 netto zadzwon do nich...

Misiek

Mieli 4200 na 8h spokojna praca.nie naribisz sie

@Jasiek

Dzień dobry. Zachęcamy do kontaktu z działem HR pod numerem 76 7459219, z chęcią udzielimy odpowiedzi na temat aktualnych rekrutacji na stanowisko C+E

OLO
@otto

Nie widziałem tego ogłoszenia. A po kursie też przyjmują? Czy trzeba mieć doświadczenie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Firma kładzie (usunięte przez administratora) na kierowców bo biuro dbało przed świętami żeby się nie przepracowywać. Czy ktoś z biura zadzwonił do kierowców co byli przed samymi świętami w UK z pytaniem czy coś im potrzeba czy mają co jeść??

Kierownica

Ritex ostatnio stawia na Anglię więc jeśli lubisz jeździć na Anglię i spędzać święta w budzie jak to ma miejsce teraz to firma dla cb ok 20 aut stoi na Anglii a tak po za tym kasa na czas, czas jazdy wyjeżdżany do końca jazda na zakazach i nocki zależy jak ci wypadnie

Staś pracownik
@Kierownica

No stary jeżdżąc w podwojnej obsadzie jak wyobrażasz sobie że nocki będziesz spał. Dziwisz się nie wiedziałeś pewnie tego no bo skąd????Jak się naogladales you tub że w firmie się tylko zwiedza A teraz ciężko zawiedziony-:)))))))

@Staś pracownik

A czy ktoś mówił o Podwójnej obsadzie.. Czytaj ze zrozumieniem

Witamy pracujemy z Żoną od kilku miesięcy sprawdzimy ofertę dla par jak na razie mamy 19 grudnia a my jesteśmy w UK zobaczymy kiedy raczą nas ściągnąć żeby przygotować i spędzić święta w DOMU.

Mario

Raczej trudno będzie wrócić . Święta w LKW.

Koledzy do nowego roku to wszystkie auta osobowe kierowców będą stały na paletach :):):)

Kierowca

Panowie aby do nowego roku jak się w placach nic nie zmieni dużo kierowców odejdzie

Prawie były pracownik

Żeby się trzymali tych 3 tygodni w trasie i siedem dni w domu to byłoby w miarę, a tak myślę poważnie o zmianie firmy. Trochę już tutaj pracuję.

Czy nadal poszukuja na dolny slask 4700 netto? Ja bez doswiadczenia

Zenek

Oglaszaja sie na portalu 5700 zl ale nie wiem dokladnie czy to krajowka

Biedronka

Szukam pracy z jezykiem angielskim..czy obecnie są przyjęcia do firmy?

@Biedronka

Dzień dobry. Zachęcamy do przesyłania aplikacji lub kontaktu z działem HR pod numerem 76 7459219

Antek
@Biedronka

Ja apkikowałem z norweskim, ale niestety nie potrzebują

Shadow1

Z dnia na dzien znajdziesz tylko wiecej minusow i bardziej sie zniechecasz. A (usunięte przez administratora)za wasze pieniazki buduje apartamenty ktore nazywa tym pieknym slowem ZLOTE APARTAMENTY

Shadow

Jak kazda firma ma plusy i minusy. Chcialbym pomoc osobom, ktore chca sie zatrudnic, aby podjely przemyslana decyzje. Zaczne od plusow: - samochod przypisany do kierowcow, nikt nie ingeruje w jakiekolwiek przerobki jak np. Zamontowanie uchwytow na rowery czy zalozenie dodatkowej paleciary na zwiekszenie miejsca na graty. Jest to ogromny plus. - czeste trasy na hiszpanie (nie dla kazdego jest to plus. Dla mnie tak, poniewaz jest szansa ze trafisz na pauze weekendowa gdzies w okolicy plazy i fajnie wypoczac jezeli lubicie slonce) - Mozliwosc dostabia dodatkowej premi za paliwo lub ilosc wykonanej pracy(mi osobiscie przez pol roku przepracowanym w tej firmie, nie udalo sie jej dostac.) -fajna atmosfera miedzy kierowcami - nowoczesny budynek z niezlym image firmy. Moje pierwsze wrazenie bylo wow, chyba trafilem na dobra firme. Niestety nie wszystko złoto co się świeci... MINUSY: niestety z mojej perspektywy jes ich mnostwo, lecz dla Was niekoniecznie nimi musza byc. - Firma gwarantuje na obecne czasy tzw pensje stala ktora wynosi (usunięte przez administratora)zl w systemie 21dbi pracy/7dni w domu. Jest to stala, ktora ponoc jest nietykalna i zawsze sie nalezy, lub moze wzrasnac o dodatkowa premie o ktorej wspominalem. Niestety to nie prawda nie dostaniesz jej w kilku przypadkach jak np 1. Zatrudniles sie 6 dnia miesiaca. W praktyce przepracujesz wtedy 21 dni w tym miesiacu wiec wydaje Ci sie ze nalezy Ci sie te (usunięte przez administratora) tys zl, lecz firma liczy to inaczej(usunięte przez administratora) zl /30 dni w miesiacu = (usunięte przez administratora)zl a teraz (usunięte przez administratora)zl x 24 dni = (usunięte przez administratora)zl gdzie jest (usunięte przez administratora)tys po prostu go nie ma a Pan (usunięte przez administratora)wmowi Ci ze nastepna bedzie juz normalna i ze jest wszystko ok. Teoretycznie stala to 7 tys wiec nie ma mowy o dietach, wiec niektórzy z Was pomysla ze nie ma o co sie klocic. Mnie osobiscie to boli ze przepracowalem w danym miesiacu tyle samo dni a zaplacono mi liczac jakim smiesznym systemem korzystnym tylko dla firmy (usunięte przez administratora). 2. Po przepracowanych 5 miesiacach zostalem poinfornowany ze firma w sierpniu ma przestoj i mimo przyslugujacych mi 7 dni wolnego po 21 dniach w trasie dostane 10 dni dodatkowego wolnego. Mysle sobie super zrobie sobie wakacje w koncu mamy lato a to dodatjowe wolne nie urlop. Zjechalem do domu 29 lipca po 23 dniach i nalezalo mi sie 7 dni co daje 5 sierpien plus ich dodatjowe 10 dni wiec wyjazd 15 sierpnia. Super. (usunięte przez administratora) - z powyzszego minusa wynika ze jezeli chcesz isc na urlop wliczaja w niego dni ktore prawidlowo przysluguja ci po przejechaniu dlugiej trasy. Przyklad chcesz wykorzystac urlop 10 dniowy. przyjechales 5 grudnia w trasie byles 21 dni wiec nalezy ci sie 7 dni wolnego wiec do 12grudnia i niestety te 7 dni licza ci juz jako wykorzystany urlop wiec 10 dien wedlug nich bedzie przypadal 15 grudnia i idziesz znow do pracy. - pracujesz w systemie 21/7 niestety w 90% jest to system 23/7 dni. P(usunięte przez administratora) - nie licza pelnych 7 dni w domu tzn przyjechales w czwartek o godz 20:00, kaza Ci przyjechac w kolejny czwartek nawet o godzine wxzesniej!!! Co daje tak naprawde 6 pelnych dni. - srednio robisz okolo 18 tys km na 23 dni dla mnie duzo ciagla gonitwa i walka z czasem. - plandeka czy deszcz czy snieg towar trzeba zabezpieczyc.

Gabe

Cześć wszystkim. Razem z dziewczyną kończymy powoli kursy na c I c do e I już rozglądamy się za pracą. Z tego co widzę ta firma daje szansę świeżo upieczonym kierowcom. Mógłby mi ktoś przybliżyć warunki współpracy? Mam tu na myśli bardziej atmosferę pracy - cenie sobie dobry kontakt z ludźmi z którymi pracuje, nawet jeżeli na codzien się nie widzimy :) Papierów jeszcze nie mam, dlatego nie chce im zawracać gitary. Kurs udt posiadam, lecz robiłem go w Holandii i nie wiem czy zostanie zaakceptowany

Gosia
@Gabe

Szansa jest, tu nie ma kontaktu z żadnymi ludźmi, zero przyjaznej atmosfery. Przeczytaj powyższe komentarze i będziesz miał obraz firmy.

zespół
@Gabe

pracujemy kilka miesięcy, ale mamy dobre doświadczenie. System 3/1 to 3 weekendy w trasie. NIe mamy problemu ze spedytorami, współpraca układa sie ok, jak na razie ha. Ostatni trafił nam się fajny wyjazd, to i zwiedzaliśmy Zadzwoń i dopytaj , czy świeżaki też mogą jeździć. My musieliśmy przysłać dokumenty, sprawdzali nasze doświadczenie. Kurs udt na kierowcę nie będzie ci potrzebny

Sędzia
@Gabe

Tak przyjmują ,dają szanse wszystkim tylko że pracujesz w 90 procentach same nocki a dodatek za za nie jest ciagle stały w takiej samej kwocie ,dziwne ale prawdziwe.nie sugeruj się ogłoszeniem i systemem pracy ,tu się pracuje na weekendy i dni w domu a wypłata ciagle taka sama lub mniejsza ,bo w tej firmie jako nielicznej w Polsce jest ciagle pandemia a pracy jest nawet więcej .

Nietoperek

Praca w 95 procentach w nocy,podam przykład zaczynasz o 18 po pauzie wiec czas pracy masz do 15 następnego dnia idziesz spać po 9 godzinach w upale jedziesz dalej i tak w kółko przez 3 tygodnie życzę powodzenia .

Tony
@Nietoperek

Niestety to prawda. Praca w większości po nocy. Ludzie przemęczeni i dlatego jeśli nadal firma będzie brała pod uwagę tylko czas pracy a nie pozostałe czynniki to nikt tak nie będzie pracował. Spedytorzy muszą dużo nauczyć się od firm ościennych jak to powinno wyglądać.Na drogach Europy w nocy można spotkać najwięcej plandek Ritex oraz chłodnie.

Ostrzegam kandydatów na międzynarodówkę ostatnio obciążyli mnie za to że kamień z pod koła wybił mi przednią szybę bo niby jechałem za blisko drugiej ciężarówki. A prawda taka że mijałem się na górnej portugalce z drugimi autem

SCANIA RITEX

Witam jesteśmy zainteresowani z Żoną ofertą pracy w państwa firmie. Mamy pytanie o zarobki w miesiącach URLOPOWYCH ( lipiec-sierpien i grudzień-styczen) oraz czy godziny nocne są płacone uczciwie PODSTAWA+DIETY+GODZINY NOCNE. Czy płacone jest tylko na papierze.

@SCANIA RITEX

Dzień dobry. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy model pracy. Proszę o kontakt telefoniczny .

@SCANIA RITEX

Jeśli chodzi o miesuace urlopowe to tyle co wy jeździsz z frachtów to twoje czyli połowa wypłaty

Janek

Witam czy oprócz wynagrodzenia (usunięte przez administratora)tys płacone jest za nadgodziny nadliczbowe i nocne ?

@Janek

Dzień dobry. Zachęcamy do kontaktu pod numerem 76 7459219, z chęcią odpowiemy na wszystkie Pana pytania.

Franciszek
@Janek

Nadgodziny o czym ty mówisz ????

Kierowca

Witam w ogłoszeniu jest system 3/1 co on oznacza ?czy urlop wypoczynkowy jest zgodnie z prawem udzielany?czy płacone są nadgodziny i godziny nocne?

Janek kierowca
@Kierowca

3 na 1 to 3 weekendy w trasie i 6 dni w domu..a urlopy sa w sierpniu i w grudniu, praca zgodnie z czasem pracy kierowcy

@Janek kierowca

Kolego twoja odpowiedz nic nie wnosi ,napisałeś o trzech weekendach ok rozumiem ale mnie interesuje ile dni jeździsz ,bo ile siedzisz w domu wiem 6 dni ,3 weekendy czyli 3 x sobota i niedziela daje 6 dni wolnego ,napisz proszę jeszcze ile dni urlopu kierowca przebywa w sierpniu i w grudniu ?

Podwójna
@Kierowca

Nadgodziny godziny nocne czy płacone nie pytaj w biurze bo nie będą wiedziec o co chodzi haha

@Podwójna

Zachęcamy do kontaktu pod numerem 76 7459219 . Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski