P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski

Szanowni Państwo,

Wnikliwie zapoznajemy się z opiniami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy. Dziękujemy za wszystkie merytoryczne komentarze oraz konstruktywne słowa krytyki.

W miarę możliwości staramy się odpowiadać na Państwa wpisy, jednak nie na wszystkie tematy możemy rozmawiać na forum, dlatego w sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Chcielibyśmy również prosić o zachowanie kultury wypowiedzi na forum oraz powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informację. Zgodnie z regulaminem forum, wpisy stanowiące pomówienia, obraźliwe, zawierające wulgaryzmy mogą zostać usunięte.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną.
Warto.
@Bez stresu.

Czytajcie umowy (z prawnikami) i podejmujcie świadome decyzje, w każdej sprawie. To waży na waszym życiu. W każdym aspekcie.

Misiek

My jestesmy zadowoleni Praca ok. Bony na swieta. Niestety trzeba jezdzic ale taki zawod. Jezdzimy z żonką bo kasa się zgadza. Zonka pracowala w urzedzie za 2500 zl netto .teraz ja mam 8000 tys a zonka 7700 .w podwojnej obsadzie... no za mandaty placimy sami a niestety triche ich mamy Jak zrobili piknik w lecie dla praciwnikow to tez zaprosili nas i tych co byli w tym czasie w Polsce. Byl tez jakis konkurs dla kierowcow na najlepsze zdjecia z trasy...1000 zl glowna nagrode..

Twraz za 23/6 dni wychodzi nam ok 10500 na głowę. Co do bonów na święta to takowych w tym roku nie było, bynajmniej my nie dostaliśmy

Klara

Polecam firme, pracuje już jakiś czas przyszłam bez doświadczenia, warunki raczej zgodne z ustaleniem na rozmowie włącznie z premią od ładunków co do zarządu to nawet nie mam z nikim styczności, troche to jest dziwne ale ogolnie ekipa jest super. Bony na święta rzeczywiście są do zrealizowania w ich sklepach, trochę jak kartki na mięso xD

Dejw
@Darek.

Jak policzyłeś stawkę godzinową? Zapewne jak większość kierowców dniówka/24h ????????????

kiero_rob

Jeśli chodzi o Ritex, to polecam film na youtobe ,,Chłodnia/Praca w Ritex/Oczyma Podwójnej'' od 1730 min. opowiadają jak jest w podówjnej system 3/1, 21 dni w trasie fakt że czasami jesteś dlużej ale zdarzało się 19 w trasie.tak wysokiej gwarantowanej nie dostaniecie nigdzie- jak na polską firmę polecam. nie dostałem nigdy obciążenia wiem że karają za szkodę 1000 zł co nie ejst mile łagodnie mówiąc, ale za paliwo jestem zawsze na plus, co kilka miesięcy dostawałem zwrot polcem film: https://www.youtube.com/watch?v=8EbunX6ui_Y&t=818s

Ide
@kiero_rob

Ta, opowieści ludzi którzy nic nie rozumieją. Koledzy kierowcy szanujmy się.

Młody kiero
@Ona

Też byłem na rozmowie na kierowcę. Zarobki jasne, kwity czytelne, nic pod stołem, wszystko zgodnie z tacho. Kwestia tylko na kogo się trafi w kabinie. Póki co wrażenia na plus, biuro ładne, ludzie komunikatywni i konkretni. Zobaczymy :)

@Pracodawca

Jak długo czeka się na odpowiedź po wysłaniu CV?

Nowy wpis

@@Pracodawca

Czas oczekiwania na odpowiedź może się różnić w zależności od etapów procesu. Po przesłaniu CV, nasz zespół rekrutacyjny dokładnie analizuje każdą aplikację, co może zająć pewien czas z uwagi na ilość zgłoszeń oraz konieczność dokładnej oceny kwalifikacji kandydatów. Po dokonaniu wstępnej selekcji, wybieramy kandydatów, którzy spełniają nasze kryteria i zapraszamy ich na rozmowy kwalifikacyjne. Decyzja o dalszym procesie rekrutacyjnym zależy od wielu czynników w zależności na jakie stanowisko składana jest aplikacja. Zachęcamy do kontaktu z Działem Hr, który udzieli wszelkich informacji.

Pracodawca Nowy wpis

Chcielibyśmy podkreślić, że każda opinia jest dla nas cenna. Niemniej jednak, nasz dział HR rzeczywiście liczy trzy osoby. Widocznie nie jest Pan/Pani zatrudniona w naszej firmie.

Mania Nowy wpis

Hej. Nie wiecie czasem czy Asystenta koordynatora projektów logistycznych nie będzie jeszcze potrzebny? z internetu wiem, że była taka oferta jeszcze przy początku roku. interesuje mnie głównie ze względu na fakt, że przyjmowane są osoby bez doświadczenia. czy pod względem merytorycznym warto jest jeszcze według was pytać o te prace?

anonimuska

Cześć! Widzę ogłoszenie na stanowisko "młodszy koordynator procesów logistycznych" oraz "młodszy spedytor" i zastanawiam się nad zaaplikowaniem, ale widzę niewiele aktualnych komentarzy na temat pracy na tym lub podobnym stanowisku . Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie i mógłby się wypowiedzieć nieco w tym zakresie?

B
@anonimuska

Hej, z doświadczenie powiem ze warto rozważyć aplikację. Dużo zależy od CV i twoich predyspozycji, ale nie zaszkodzi spróbować. Pracuję już dłuższy czas w Ritexie i jestem zadowolony. Atmosfera super. Są duże możliwości rozwoju uzależnione głownie od Ciebie i od tego na ile Ci się "chce" ;). Ogólnie to aplikowałbym ponownie - nie żałuję :)

anitka
@anonimuska

Nie masz co się zastanawiać, ja niestety nie znam języka obcego, a jest wymagany. Ci w biurze zarabiają całkiem przyzwoite pieniążki. Koleżanka tam pracuje to wiem. Ja czekam aż się pojawi ogłoszenie na pracownika biurowego bez j. obcego

She Nowy wpis
@anonimuska

Praco na tym stanowisku może być bardzo satysfakcjonująca dla osób, które lubią dynamiczne środowisko pracy, są zorganizowane i potrafią szybko podejmować decyzje. A wiadomo tam gdzie są samodzielnie podejmowanie decyzji tam jest kasa, więc jeśli zależy ci na finansach to aplikuj. Ah no pod warunkiem, że znasz angielski bądź inny język.

Stanisław

Witam. Chętnie zasięgnę opinii pracowników którzy pracuja na stanowisku mechanika mechanika w firmie ritex . Jak z warunkami na warsztacie ? Na jaki realne zarobki można liczyć ? Czy to praca pod dużą presją czasu ? Jak z rotacją pracowników ? Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

lewarek
@Stanisław

Wiesz co, fajne jest to, że pracujesz albo od 7 do 15 lub 9 -17. Warunki jak na warsztat całkiem spoko, wiem co mówię, bo pracowałem na mniejszych warsztacikach a tam wiadomo jak jest .... pewnie pytasz też o kasę o mogę powiedzieć , ze śmiało 6500 na rękę a teraz podobno mają być podywżki wiec leciutko wpadnie ponad 7 000 netto. Nie wiem jakie masz doświadczenie. Ci z biura organizują dni próbne - wiesz przychodzisz na taki dzień i weryfikujesz co i jak, ale to jest akurat spoko. W sobote raz w miesiącu obowiązkowo do roboty. Ostatnio nikt sie nie zwolnił a pracy coraz więcej .

Mechanior
@Stanisław

No ja jestem właśnie po rozmowach z kobitką pewnie z hr ..powterdziła podwyżki generalnie teraz z tego co zrozumiałem pomocnik mechanika ma jakieś 6500 netto a ten starszy mechanik jakieś 8 000 to jak będą podwyżki to nawet wspomniała, że kwota około 7000 netto dla takiego młodszego mechanika jest realna no ja jestem na początku swojej drogi, więc nie liczę na dużo. Ci starsi mechanicy co dłużej pracują to muszą jakieś ponad 9000 netto wyciągać. Ciekawe jak się potoczy moja aplikacja. Wadomo praca nie jest lekka , ale gdzie teraz jest łatwo

gregory
@Stanisław

Ujmę to tak..pracy nie zabraknie, presja chyba tak jak wszędzie , ale kasa taka jaką obiecują

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Aktualność
W dniu 28 marca w hotelu Admirał w Legnicy zorganizowaliśmy przyjęcie dedykowane naszym niezastąpionym kierowcom. To nie tylko okazja do miłego spędzenia czasu razem, ale przede wszystkim możliwość wyrażenia ogromnej wdzięczności za ich trud, zaangażowanie i oddanie naszej firmie.
Podczas tego spotkania mieliśmy przyjemność wysłuchać krótkiej przemowy ze strony zarządu. Ich słowa były pełne uznania i szacunku wobec trudu, jaki nasi kierowcy podejmują każdego dnia, oraz wyrazów wdzięczności za ich profesjonalizm i zaangażowanie. To ważny moment, aby podkreślić, jak istotną rolę odgrywają w funkcjonowaniu naszej firmy.
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu, tworząc atmosferę pełną przyjaźni i wzajemnego szacunku. Z niecierpliwością wyczekujemy równie wyjątkowych chwil.

Co do tego marnowania życia w kabinie za 12 tys zł o które ktoś spytał to za jaka kwotę będzie się je marnowało w biurze teraz pracując jako Młodszy koordynator projektów logistycznych? Widzę po ofercie, że to i tak forma pracy stacjonarnej

Run the world
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

No dobra Beyonce, a umowy już nie naruszają praw?! Dotrzymujecie ich, spłacacie zaległe zobowiązania?! Mhm…, bajka.

Denver
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Witam, pytanie do załóg które jeżdżą w firmie, bo znowu pojawiło się ogłoszenie że szukają kierowców. Pytanie:czy faktycznie marnować swoje życie na siedzeniu w kabinie ponad 24 dni w miesiącu za marne max 12 tys.zl. ?!

Poszukujacy

Pojawiło się ogloszenie na magazyniera. Kiedys mieli stawke zapisana chyba jakoś 4 tys . Czy ktos moze to potwierdzic?

Mago

3 zmiany kwota tak z jedna sobota 4 netto..spoko ludzie

Jacus
@Poszukujacy

Premia za to zw jezdzisz na wozkach wysokiego skladu.

Januszek
@Poszukujacy

Placa za nadgidziny ..w poprzedniej pracy oddawali w dniach wolnych..a ja wole zarobic

Tomeczek
@Poszukujacy

Zgadza się..w dodatku dają zarobić.

MGAZYNIER
@Poszukujacy

czy jeszcze są przyjęcia , nie widzę ogłoszenia. A pilnie potrzebuję pracy

Bezrobotny
@MGAZYNIER

Nie na ten moment . Jak dzwiniłem to ta od hr powoedziała koniec maja -początek czerwca. Na pewno dobrze płacą

Wozek
@Poszukujacy

No tak teraz jak wszedzie nikt nie przyjmuje. Slyszalem ze tam testy na wozki robia

Andrew
@Poszukujacy

Trzeba miec udt? Ja dopiero robie

Pracowity
@Andrew

Ogolnie to tak ale jak jestes w trakcie to na pewno masz szanse

adam
@Andrew

tak udt jjest wymagane, ale z tego co wiem poczekają jak zrobisz.

@Jacus

Nie widzialem ogloszenia czy dalej przyjmuja na wozki

Wozek
@Tomeczek

Daja zaeobic?? Za nadgidziny placa?

Amigo
@MGAZYNIER

Nie ma niestety tez dzwinilem pytalem sie

Kierowca
@Wozek

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny w tej firmie

Xxx
@Poszukujacy

Pisalem do nich na razie nie szukakaja. Ale poomformowali mnie, źe zatrzymają moje cv jakby cos sie dzialo

Bezrobotny

Niestety nie maja dzwonilem 3 dni temu. Szkoda do rze olaca

Zenek
@Poszukujacy

Tam nie tak łatwo sie dostac. Dobrze płacą ale robia testy na wozkach i calą rekrutacje..

robercik
@Poszukujacy

Czy nadal poszukują na wózki?? A jak nie mam uprawnień UDT to są jakieś szanse?? Ktoś wie?

Robotnik

Przyjmują a w grudniu płacą 32 zł netto na godzinę

kandydat
@Poszukujacy

Aplikuj , ta firma daje zarobić, płaci za nadgodziny a nie oddaje w dniach wolnych

Robin
@Poszukujacy

Prowadza rekrutacje z tego z sie orientowalem rzeczywiscie mozna zarobic 4 tys netto z nadgodzinami

Pr

W grudniu za nadodziny dawali 32 zl netto. Jest duzo pracy, ale zarobic mozna

wózek widłowy

Czy to prawda, ze przyjmują bez UDT Ktoś może potwierdzić

bart
@Poszukujacy

Z tego co wiem dużo pracy , ale i kwota na koniec miesiąca się zgadza koleszka nawet ponad 4 tys miał

zzz
@Poszukujacy

tak a teraz nawet podwyżki wprowadzili. zadzwoń tam do biura

Tomeczek
@Mago

Wogole to tam jakieś podwyżki kumpel mówi że bez nadgodzin to spoko luz 4000 netto

ricz
@Poszukujacy

no nawet były podwyżki.. trzeba powiedziec , że dobrze się pracuje n amagazynie..kiero spoko..dużo pracy..ale praca i płaca pewna.

@Poszukujacy

terraz to już wiecej grubo ponad, ale nie ma przyjęć

patryk
@Poszukujacy

nie ma przyjęć, ale kolega mówił , że były podwyżki

olx
@patryk

Na olx jest aktualnie 10 ogłoszeń o pracę, to jak kolega mówił, że nie ma ogłoszeń, hmmm..xd?!

patryk
@olx

ale chodzi o magazyniera , nie przyjmują a ja nie mam uprawnień na kierowce,bo takie widzę ogłoszenia

totek
@Poszukujacy

zapirnicz,ale płacą oki i można się dogadać , co jest raczej ważne

lol

teraz to już 5 netto

antol

5 netto zarobki na dziś

yyy
@Poszukujacy

teraz juz wszędzie szukają na wózkowych, w Ritex z tego co wiem całkkiem dobrze płacą, ale 3 zmiany to nie dla mnie

stasiu

Czy udt jest potrzebne?

teraz

teraz to już z 5 tys płacą

xxyy

teraz to 5 netto wlatuje bez problemu

tak
@Poszukujacy

Generalnie na magazynie da się zarobić, u mnie była 6 netto , ale pracy też jest. Przynajmiej wiadomo za co pracujesz

soniak
@stasiu

Tak bez UDT nie przyjmą, chociaż jak jesteś w trakcie dopytaj, raczej nie powinno być problemu, przecież w końcu zaraz będziesz miał

nadgodziny

jak płacą za nadgodziny?

Wałek
@nadgodziny

Nie płacą, jak i za urlopy, oraz prace w dni ustawowo wolne od pracy.

aplikant
@Poszukujacy

tak teraz dużo osób przyjmują

milutki
@Poszukujacy

sprawdziłem wszystkie firmy i chyba płacą najlepiej w okolicy , nocka jest, ale za kasę można robić.

@Poszukujacy

teraz to lekko zarobisz 6 netto , pracy w .....uj , ale zarobić można a mi o to chodzi

prcuje

nie wiem o co ci chodzi, ja mówię jak jest - jakbyś pracował na magazynie to byś był zorientowany, ale chyba jak widać nie należysz do naszego zespołu

@stasiu

tak .. dużo się jeździ na wózkach i tych bocznych takze

anik

ogłaszają sie na 7000 zł brutto, czy ktoś to powierdzi

to ja
@anik

z nadgodzinami to nawet więcej dostaniesz, ale pracować trzeba

xy
@Poszukujacy

czy ktoś może opisać prace na magazynie

lolek
@Poszukujacy

no chyba już nie zatrudniają. Dzial hr napisał do mnie jak wysłalaem cv, ze jak zaczną na nowo rekrutować to się odezwą

franek
@lolek

no właśnie też nie widziałem żadnego ogłoszenia

wózek
@Poszukujacy

czy ktoś woe czy przyjmują osoby do pracy. Nie widać ogłoszenia . Dalej tak dobrze płacą?? a mają 3 zmianę.

boczniak
@wózek

no właśnie szkoda, bo nie szukają teraz

pytanko
@Poszukujacy

Czy wiadomo, czy będa przyjęcia do magazynu ?

Lingwistka

Czy w spedycji przyjmują z j.wloskim. nie widziałam ogłoszenia

Speed
@Lingwistka

Chyba tylko angielski i niemiecki. Ja wrocilem z norwegii ale norweski chyba nie jest potrzebny

Niunia
@Lingwistka

Z francuskim płacą jakoś miedzy 4 tys netto a 5 netto ..ciekawe czy to trudna praca. W sumie wszystkiego się można nauczyć

Speed
@Niunia

Też tak słyszałem. Przez telefon udzielają tylko ogólnej informacji a szczegóły na rozmowie.

Paris
@Lingwistka

Ja poszukuje francuskim a dopiero skonczylam studia nie wiem czy mam szansę

Paris
@Niunia

Ja szukam z francuskim skąd masz takie info o zarobkach

Monic
@Paris

Znajoma pracuje jako spedytor 5 netto to lekko , ale trzeba przejsc proces rekrutacyjny. Dopytam

pytanko
@Monic

I jak zweryfikowałaś informacje?

Europa
@Paris

Sprobuj chyba teraz szukaja widziałam ogloszenie

Nauczyciel
@Lingwistka

Widiczne sa ogloszenia z niemieckim.

Pracująca
@Paris

Chciałabym napisać, że zarobki przeciętne to rzeczywiście 5000 netto i więcej. Firma wymagająca, ale przynajmniej wiesz za co pracujesz. Zespòł jest naprawdę super a kierownik wspiera ciebie jak jest taka potrzeba. Minus praca może być stresująca, ale jak każda w tych czasach

kandydatka
@Paris

Uczestniczyłam w rozmowie kwalifikacyjnej oraz byłam na dniu próbnym. Byłam w szoku, bo po pierwsze zapłacili mi za ten dzień , a przecież to ja chciałam zweryfikować charakter pracy, po drugie atmosfera jest naprawdę przyjazna, ludzie pomocni. Biuro bardzo nowoczesne, aż miło przebywać w takim miejscu. Średnie zarobki to 5 netto, choć pracownicy mówili, że i nawet więcej - uzależnione od miesiąca. Z pewnością podejmę współpracę z firmą.

Zuzia
@Lingwistka

Z tego co się dowiadywałam to mają niemiecki na tapecie.

andzia
@kandydatka

tak podobno nie tak łatwo tam się dostać, dobra płaca, ale też wysokie wymagania

lena
@Lingwistka

nie z włoskim nie przyjmują, z niemieckim ja niestety mam podstawy koleżanka pracuje to dobrze płacą

ANIA
@Zuzia

Tak niestety ja z angielskim, rozmawiałam z babeczką z hr mówiła, że to zależy najlepiej po prostu wysyłać Cv

Jasia
@Zuzia

Tak dzwoniłam rzeczywiście tak jest

@Lingwistka

Nie widać właśnie ogłoszeń o pracę ..chyba mają komplet..nie łatwo się tam dostać

celinka
@Lingwistka

w sumie to dawno już nie ogłaszali się, że przyjmują spedytorów. Rotacja mała

aguś
@Lingwistka

chyba francuski widziałam na portalu ciekawe ile płaca teraz

Małgorzata
@aguś

Też jestem tego bardzo ciekawa, jakbyście widzieli nowe ogłoszenia to dajcie znać :)

aneczka
@Niunia

kiedyś było ogłoszenie na francuski , ale włoskiego nie widziałam. Moja koleżanka tam aplikowała i dostała się. Proponują ciekawe zarobki , lepsze niż na tej całej strefie ..dam znac jak zacznie

włoszka
@Lingwistka

no ja też szukam z włoskim i średnio w lca

agniecha

chyba z francuskim

sasza
@Lingwistka

ja też poszukuję z tym językiem.

nik
@kandydatka

a teraz przyjmują, bo nie widziałam ogłoszeń

Lysy
@Pracująca

Szkoda ze nie doceniają kierowców, którzy na nich pracują wy macie minimum 5 netto a kierowcy najniższa krajowa podstawę coś nie tak,wrazie wypadku,emerytury ty się będziesz cieszyć a kierowcy płakać z jałmużny jaką dostaną i bardziej praca kierowcy jest odpowiedzialna i stresująca i gdzie tu sprawiedliwość

@Lysy

Dzień dobry. Struktura wypłaty kierowcy zawodowego zależy od dwóch podstawowych wartości: wynagrodzenia zasadniczego, czyli tak zwanej podstawy oraz dodatku(premii), która (w skrócie) wynika z przepracowanych dni- wykonanych przejazdów. Od momentu wejścia przepisów PAKIETU MOBILNOŚCI podstawa, która widnieje na umowie jest zmieniana według obowiązujących przepisów. Na ten moment w naszej firmie wynosi ona 6935 zł brutto, czyli około 5000 netto. Natomiast średnie wynagrodzenie Kierowcy wynosi 10 000 netto, w systemie 3/1 . Najwidoczniej nie jest Pan naszym kierowcą, dlatego prosimy nie wprowadzać odbiorców w błąd.

wiosna

jest ogłoszenie aplikuj

włoszka
@Lingwistka

jest ogłoszenie, ale nie przyjmują zdalnie - niestety

aśka
@włoszka

to właśnie szkoda, że nie ma zdalnych

Xxx
@wiosna

Marketing szeptany mówi, żeby trzymać się z daleka. Fajna wypłata do czasu, do kiedy nie dostaniesz sms’a, że jest obniżka. Ładne ogłoszenie i tyle. Bez Twojej zgody ktoś zdecyduje za Ciebie, że masz mniej. (usunięte przez administratora) Wpisy pracowjików są notorycznie kasowane. Ludzie mają awanse bez kompetencji, a na podstawie „dziwnych” osiągnięć / na szkodę pracowników, za to na korzyść firmy. Przykre.

lisek
@Lingwistka

Najlepiej na bieżąco sprawdzać oferty

szukam
@Lingwistka

jestem po studiach, bez doświadzenia myslicie, ze warto zaaplikowac

pytanie
@Lingwistka

czytam ich ogłoszenia i są naprawdę fajnie zachęcające do pracy, czy ktoś może się wypowiedzieć

nelka
@Lingwistka

ostatnio byłam na takiej rekrutacji, rozmowa całkiem przyjemna. czekam na drugi etap

kandydatka
@Lingwistka

Ostanio byłam na rozmowie, byli mili , nawet dzień próbny mi zaproponowali. Jeśłi chodzi o biuro to też spoko. Nie mam zastrzeżeń.

stefa
@Lingwistka

z tego co widziałam na ich filmiku promocyjnym to oni dofinansowują do kursów językowych swoim pracownikom.

italiano
@Lingwistka

pojawiło się ogłoszenie i aplikowałem

@Kandydatka
@kandydatka

Za próbki pracy jest płacone w każdej firmie, to standard w prawdziwym świecie. To Twoje prawo, nie dobra wola. To Ciebie sprawdzają, nie Ty ich. Biuro może być najpiękniejsze na świecie no i co z tego, skoro trzeba wysyłać świadectwa pracy w procesie rekrutacji, bez gwarancji zatrudnienia. Pozdrowienia dla UODO. Dostaje się SMS’a o obniżce wypłaty bez twojej pisemnej zgody. Konstruktywne komentarze są kasowane, ten pewnie tez zostanie. Deweloperka leży. Brak norm, dziwne umowy, wszystko leży. Czym ty się podniecasz?! Ten komentarz tez zaraz skasują. Taka polityka firmy. Lajkują wiadome firmy, które maja z tego kasę. Wielka filozofia.

pinezka
@Lingwistka

ostatnio widziałam ogłoszenie na ten język

Kandytat3/1
@@Kandydatka

@Kandydatka a możesz powiedzieć co UODO mówi o przesyłaniu świadectw pracy?? Ja wyczytałem że potencjalny pracodawca może żądać tylko świadectwa pracy z roku w którym ubiegasz się u niego o pracę a tylko dobrą wolą kandydata jest udostępnienie (przesłanie) wcześniejszych świadectw pracy.

anita
@Lingwistka

Widziałam ogłoszenie na OLX , warto złożyć . Ja niestety bez języka obcego, a szkoda koleżanka opowiadała, że u nich ci biurowi to całkiem dobrze zarabiają.

Widzę, że w tej ofercie dla młodszego koordynatora projektów logistycznych nie wymaga się ani podesłania CV też doświadczenia. zastanawiam się zatem jak kandydat jest sprawdzany na rozmowie jeśli szuka się u niego cech lidera oraz kreatywności w rozwiazywaniu problemów

Xd

Trzeba zatem wysłać wszystkie świadectwa pracy - w procesie rekrutacji, najlepiej przez messenger lub fotę, bo co tam Rodo. No i w sumie tylko kierowcy, bo wiadomo, że za uszami mają i nie wiedzą, że tak nie wolno. Być może się uda… wewnętrznie awansować. Od zera do bohatera.

madmax

ja tam nie narzekam, mam 60 euro dniowki a inni na postojach jezdz za 50. w przyszlym roku mam dostac podwyzke na 65 euro. szerokosci

Składaliście może to podanie na przyszłość, o którym ktoś wspomniał w poprzednim wątku? zastanawiam się czy wtedy ma się jakieś pierwszeństwo przed innymi o ile wpasuje się w profil kandydata? wiem po prostu ze wygasła mi już oferta dla asystenta koordynatora projektów logistycznych. Napisze ktoś czy warto starać się o miejsce w kolejce? Jak się pracuje?

kate

wiesz co do mnie zadzwonili , po czasie powiedzieli , że zapraszają na rozmowę. Pojawiły się nowe możliwości. To wszystko zależy od twojego cv i chyba kluczowe są też ich wymagania. Życzę ci powodzenia i trzymam kciuki.

A rozwiniesz te kwestie? Można sobie za dużo dopowiedzieć, po tym co zostało napisane, a lubię mieć jasność. Nie mam pojęcia czy będę jeszcze aplikować. wyjdzie to w praniu pewnie

@LZ

Zapytaj działu „prawnego i hr” o co chodzi. Myślę, że wraz z deweloperką mają sporo do powiedzenia. Oczywiście jeśli zechcą powiedzieć Ci prawdę, w co wątpię.

Malwina
@@LZ

Teraz to tym bardziej wątek ten dla mnie stal się niejasny. Czemu nawiązujecie stricte do deweloperki? Proszę o informacje, czego w praktyce to dotyczyło, jak udam się na rozmowę to chętnie dopytam, ale musze wiedzieć o co

@Malwina
@Malwina

Ty myślisz ,że ktoś Ci tu wyłoży praktykę online. Nikt nie nawiązywał do deweloperki „stricte”. Za wiedzę się płaci, a za jej brak podwójnie.

Mania
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Witam. Czy są przyjęcia na podwójną obsadę? @pracodawca

Ktoś się dziwił czemu tu jest 10 tys netto wpisane a na stronie „około 10 tys – 12 tys netto” niby system 3/1 ale może zależy to od towaru który wieziesz? Albo jeszcze innych warunków? czemu szukają tylko relacji kobieta – mężczyzna? Tak widzę w opisie i zastanawiam się czy dwie kobiety nie mogłyby się wybrać?

@Pracodawca

Dlaczego w ogłoszeniu na OLX obiecane wynagrodzenie 12 tyś netto na osobę a na stronie firmy 10 tyś netto na osobę?

@Pracodawca czy razem z partnerką możemy zabrać w trasę naszego małego psa?

Czyli przeglądają te zapasowe CV tak jak ktoś podpytywał wcześniej? Tez widzę tamte opinie o braku bonów świątecznych, wcześniej normalnie były? Tak wam to wyjaśnili? Interesuje mnie po prostu ta oferta dla par, piszą przy tym także o przeszkoleniu, ale nie wiem teraz czy warto?

Cycu
@Misiek

Misiek to kto ty jesteś bo ja tez byłem ale jakoś Ciebie I żonki nie kojarzę???

Darek.
@Misiek

Nie wiem z czego jesteście zadowoleni, na godzine wychodzi wam 12zł tyle co sprzątaczka w PL ???? Naprawde nie potraficie liczyć. System 3/1 to 303zł dniówka. Bo te 20tys za 31dni to jeszcze gorsza lipa. Qwa a wy się kuponami podniecacie ????????????

Olo
@Misiek

Za 24h to bardzo dobra stawka rzeczywiście jest się czym chwalić cały czas w budzie siedzieć poicz stawkę taka jak sprzątaczka 8000tys to dużo za 2 etaty

@Olo

Czemu nazywasz to teraz dwoma etatami? Ile to godzin w miesiącu teraz by wychodziło? Chce się upewnić ponieważ odnosisz się do opinii w zasadzie sprzed lat. do teraz chyba miały miejsce jakieś podwyżki?

Hr profeska.

Czyli to co sprzed lat, nie ma znaczenia. Fajna praktyka. Było minęło. Machnijmy ręka. Idzie nowe... Kogo to obchodzi. Ktoś ucierpiał, ktoś mniej. Chcę się upewnić - nie ma tematu?! Żadnej sprawczości?! Super podejście.

Mikołajki 2023
Dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszych niezwykłych Mikołajkach, które odbyły się 16.12.2023 r.
Było to niesamowite świętowanie pełne radości i uśmiechów naszych najmłodszych gości.
W ramach wydarzenia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy dla każdego maluszka:
1.Malowanie buziek: Nasze małe artystki i artyści mieli okazję zamienić się w kolorowe postaci!
2.Pisanie listów do Mikołaja: Dzieciaki miały okazję podzielić się swoimi największymi marzeniami i życzeniami z Mikołajem.
3.Zabawy taneczne: Wszyscy tańczyliśmy do świątecznych rytmów, czując magię tej wyjątkowej chwili.
4.Tworzenie śnieżnych kulek: Razem z naszymi małymi gośćmi budowaliśmy śnieżne kule, tworząc zimowy krajobraz pełen uroku.
5.Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, świątecznych przekąsek i oczywiście... niespodzianek od samego Mikołaja!
Dziękujemy Wam za wspólną zabawę, śmiech i radosne chwile spędzone razem.  Niech ta magia Świąt trwa w Waszych sercach przez cały rok!
Życzymy Wam wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i radosnego Nowego Roku!

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski