Opinie o Blasting Eco Magdalena Dąbrowska w Rybarzowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Blasting Eco Magdalena Dąbrowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Blasting Eco Magdalena Dąbrowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blasting Eco Magdalena Dąbrowska w Rybarzowice

Mlody Nowy wpis

Firma kogucik . Jesli chcesz miec kupe problemow nie wykonana usluge , utrate pieniedzy , godnosci , byc zmieszany z blotem to polecam ta instytucje .... Totalne dno , Pan Janusz jest w stanie wmowic wszystko albo tak tylko mu sie wydaje ..

Klient Nowy wpis

(usunięte przez administratora) wyłudzaja pieniądze. Nawalony właściciel, pijaczyna. Pieniądze wzięli, a robota w lesie. Jest ok do momentu w którym nie dostaną pieniędzy. Brak kontaktu

Joanna Nowy wpis
@Klient

Omg, ciekawe czy pracowników tak samo traktują, jak to rozwiążesz?

Joanna

Najwięcej jest tutaj na forum opinii autorstwa klientów Blasting Eco. Fajnie, że też się wypowiadają oczywiście, ale bardzo ważna jest dla mnie opinia pracowników, bo interesuje mnie, czy praca jest okej. Mam nadzieję, że oni również coś napiszą. Atmosfera w zespole jest w porządku?

Wiec Nowy wpis
@Joanna

Atmosfera miła :) damy się dalej

Maja

W życiu bym się nie spodziewała, że można byłoby mieć aż takie problemy z firmą Blasting Eco. Dobrze, że tu o tym napisałeś. Według Ciebie nie wywiązali się z umowy, jaką zawarliście. A z czego konkretnie? Możesz to jakoś uściślić?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Blasting Eco Magdalena Dąbrowska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
POSZKODOWANY KLIENT

Wszystkie osoby poszkodowane przez właścicielke oraz jej mężą, proszę o kontakt telefoniczny +48536879746. OFERUJEMY POMOC PRAWNĄ ! (usunięte przez administratora)

Klient

Wykonawca nieodpowiedzialny,lekcewazacy wykonanie prac.Nie zna sztuki budowlanej.

Zostaw merytoryczną opinię o Blasting Eco Magdalena Dąbrowska - Rybarzowice

Blasting Eco Magdalena Dąbrowska