Astar ABR Sp.j.

Bielsko-Biała

Opinie o Astar ABR Sp.j.

sok

tomaczek, jeżeli ktoś ma swoją działalność gospodarczą to na pewno lepiej na tym wyjdzie. Słyszałem, że u nich wyjściowo dostaje się coś koło 1900. Myślę, że ludzie akurat nie są negatywnie nastawieni do nich

nick

Witam. Pracuje coprawda krotko ale z dnia na dzien przekonuje sie coraz bardziej co do tego iz zatrudnienie tam to byla bardzo dobra decyzja. Absolutnie normalne relace, bardzo przyjazna atmosfera pracy, brak nagonki na pracownika- jesli ktos nie przezyl prawdziwego kolchozu wczesniej nie jest w stanie tego docenic. Kazdy wie co ma robic i to robi. Szefostwo naprawde ma leb na karku co gwarantuje swietny rozwoj firmy. Coprawda dostac sie nie jest latwo ale warto sie postarac. Wszyscy pracownicy elkowentni i usmiechnieci na codzien- az przyjemnie przyjsc do pracy. Wiem jak to brzmi ale naprawde szczerze polecam. Pozdrawiam ZADOWOLONY PRACOWNIK

Firma jest całkiem w porzadku, ludzie życzliwi, można wiele się nauczyć wystarczy tylko chcieć. Zarobki wcale nie sa takie złe. Mile wspominam spędzony tam czas i polecam kazdemu kto chce zdobyć doświdczenie.

kolumb

To prawda jeżeli dalej tak będzie to wszyscy najlepsi pójdą do konkurencyjnych firm. Dużo obiecanego a nic z tego nie widać.... Ogólnie idzie to w złą stronę 80zł premii... za ciężko przepracowany miesiąc a na podstawie 1600zł no kpina....

sor

Praca ok, dość dobra atmosfera, dobra technologia i samorozwój. Jednak zawsze na końcu, po przyjściu do domu każdy liczy wypłatę - i tu firma leży i kwiczy. Właściciele są bardzo skąpi. Ciągłe rotacje i samozwolnienia dobrych fachowców mówią same za siebie. Staż, zdobycie doświadczenia ok, potem do widzenia.

lem fantasta

też nie powiem złego słowa o astarze , mile wspominam chociaż sam sie zwolniłem , pozdrowienia dla pana kierownika produkcji pana Rafala.F- dziękuje panu za danie mi szansy rozwoju zawodowego - wiele mi to dało

praca może ok ,można się rozwinąć ale gdyby jeszcze płacili, a poza tym jak w każdej firmie jak jest wazelina to masz awansik a jak nie to się zwalniasz jak ja, ale i tak miło wspominam tam prace

Zostaw opinię o Astar ABR Sp.j. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astar ABR Sp.j.