Opinie o Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j. w Bielsko-Biała

Aaa

(usunięte przez administratora) jeśli uważacie, że usuwanie prawdziwych komentarzy to dobre wyjście to JESTESCIE w wielkim błędzie. Nikt nie napisał nic złego sama prawda. Więc proszę bądźcie obiektywni i dajcie ludziom dowiedzieć się więcej na temat pracy. "A" więc jeśli chodzi o jednoosobową firmę ASTAR bo wszyscy widzimy w nazwie , że winny prowadzić ją dwie osoby "A" chyba prowadzi tylko jedna i jest ONA na dobrej drodze aby dprowadzić do Jej końca. A ogólnie sytuacja od wielu wielu lat wygląda następująco; Pracuje tam wielu dobrych, pracowitych, zaangażowanych i fajnych ludzi, którzy mają wiele świetnych pomysłów ale umierają nie śmiercią naturalną bo od wielu wielu lat nie są brane pod uwagę bo "A" zawsze wie lepiej. Wielu oczywiście też już nie pracuje bo ciężko było wytrzymać. Drogi "A" do Ciebie kieruje swoje słowa , pamiętaj, że to ludzie tworzą i rozwijają firmę dając wiele od siebie w zamian za tak niewiele. Za szacunek i zrozumienie i za słuchanie innych bo to że ktoś nie jest Tobą oznacza że jest zły i jego pomysły się nie liczą. "A" więc pamiętaj o tym bo naprawdę kiedyś będzie za późno na refleksję, ponieważ tych ludzi już nie będzie. Tak jak Nas WIELU

@Aaa

Ale to jak jednoosobowa jak są pracownicy ? Nie rozumiem tego. W internecie też żadnej oferty pracy, dlatego mnie to zdziwiło. W takim razie w jaki sposób można się do firmy dostać ?

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j.? Czy można liczyć na pełen etat?

Aaa

xmx
@Aaa

czy szefostwo nie docenia pracowników?

@Aaa

Szefów jest dwóch ale udziela się tylko jeden? Jeśli chodzi o pracowników to nie mają prawa głosu? Nawet ci na wyższych stanowiskach? Kto próbował przeforsować swój pomysł i się nie udało?

xaxa Nowy wpis
@Aaa

Tak dużo ludzi się zwalnia? duża jest rotacja pracowników?

Siedzę i myslę Nowy wpis

Widzę że szukają - jest oferta na aplikuj Wymagania: wyższe lub średnie wykształcenie o profilu elektronicznym lub pokrewnym umiejętność rozróżniania elementów elektronicznych oraz znajomość ich właściwości i charakterystyki umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych zdolności manualne (lutowanie, prace warsztatowe) podstawowa znajomość techniki mikroprocesorowej podstawowa znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat. B mile widziane To ile dają za to wszystko, żeby mnie zachęcili?

Ty odczułeś na sobie to złe zarządzanie? Prócz prezesa nie ma innych kierowników którzy bardziej się sprawdzają jeśli chodzi o istotniejsze decyzje? Czy firmą zarządza tylko jedna osoba?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Główna/główny księgowa/księgowy?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Aleksandra

Czy firma prowadzi obecnie rekrutację? Czy zakładka "kariera" jest uzupełniana, czy może oferty pracy znajdują się w innym miejscu? Czy firma preferuje może kontakt osobisty?

Wiktoria

Czytam bardzo rozbieżne komentarze. Czy ktoś ma świeże informacje? Jak jest tam obecnie? Jaka atmosfera i ile można zarobic?

Marel
@Wiktoria

Najniższa krajowa na umowie o pracę jak ci pasuje to robisz. Robota jak każda inna kable lutowanie itp na wszystko masz instrukcje itp. Pozdro

@Marel

I kobiety tutaj normalnie pracują? w sensie w biurze to się spodziewam, ale lutują tutaj?

Estera
@Marel

Byłam widziałam potwierdzam

Zadowolony pracownik

ASTAR jest bardzo dobrą firmą a szefostwo wspaniałe. Ludzie z sercem którzy traktują pracowników bardzo dobrze. Co do pieniędzy pokaż na co Cie stać i jakim jesteś fachowcem a na pewno zarobisz. Do Byłych pracowników firmy : Dajcie już spokój z waszymi żałosnymi komentarzami.

@Zadowolony pracownik

Muszę powiedzieć, że bardzo przyjemnie czyta się tego typu opinie. Dobrze wiedzieć, iż zatrudniając się w Astar można liczyć na wsparcie ze strony Szefostwa. Jak zrozumiałam - wysokość wynagrodzenie w tej firmie zależy od zaangażowania i umiejętności, co jest świetnym rozwiązaniem. A co z rozwojem zawodowym? Jest on możliwy?

Ona
@Anna

pewnie! Jak wspomniał ktoś powyżej Szefowie są jakby z innej planety, można z nimi normalnie porozmawiać, pracowałam w różnych firmach ale nigdy nie w takiej z tak miłą atmosferą chyba zostanę tu do emerytury!!!! :D

tomcio paluch
@Zadowolony pracownik

Niestety jest to towarzystwo adoracji szefostwa , im bliżej tym lepsze zarobki . Zwykły pracownik się nie liczy , zarobki poniżej średniej , szkoda czasu . Jedynie co to dobre warunki pracy .

@tomcio paluch

Aha... A w ramach tych pozytywów to co takiego widzisz w tych warunkach, że podobno takie dobre? Zarobki poniżej średniej rynkowej? o ile mniejsze?

Justyna

Jaka jest atmosfera na hali? Widziałam że szukają Pracownika Produkcji. I ciekawa jestem relacji między pracownikami i z przełożonymi?

Sylwia

Ktoś tutaj napisał, że wysokość wynagrodzenia zależy od tego jak się pracuje, jakie się ma doświadczenie... hmm... a możecie powiedzieć ile może dostać pracownik bez doświadczenia na sam start? jest w ogóle szansa na przyjęcie do tej firmy osoby bez doświadczenia w tej branzy?

Ciach

Poszukuja kierownika obrobki mechanicznej. Moze ktos cos powiedziec? Jak duzy wydzial? Ile maszyn, ludzi? Jaka atmosfera?

Ciach

Poszukiwany jest kierownik obrobki mechanicznej moze ktos cos na ten temat powiedziec? Duzy to wydzial, ile maszyn, ludzi? Jaka atmosfera?

Radek

@Marek To chyba nie o tej firmie. Astar Abr to bardzo dobry pracodawca.

Jak slysze i czytam telko zle informacje o tej firmie.Po co zatrudfniac ludzi jesli placa jak romunowi czy ruskowi.Za to co ludzie w tej firmie dostaja nie mozna wyzyc.Wyplata niska jak renta inwalidzka.A to co produkuja slabe i bardzo drogie

Rozczarowany

Bardzo slaba firma.Chca zarobic miliony,produkuja dziadostwo a chca za to tysiace.Pklaca mizernie(usunięte przez administratora)

Rozczarowany

To smutne,ze firma placi 1600 pracownikowi a oni jak burzuje sprzedaja drogo halture ludziom.Niestety mamy wielu (usunięte przez administratora),ktorzy sie chca latwo i szybko dorobic,.Sprzedajecie bando drogo za dziesiatki tysiecy lotych jeden produkt a produkujecie (usunięte przez administratora) i placicie 1600 zl za ciezka prace ludziom.Ludzie nie kupujcie tej haltury.Punkty rehabilitacyjne i osrodki zdrowia,lekarze nie popierajcie dziadostwa i nie kupujcie zlomu.

Aktualnie na stronie internetowej firmy umieszczone jest ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko kierownika zespołu projektowego. Zatem prośba do @DOBRY DORADCA, aby jeśli to możliwe napisał nieco więcej o doświadczeniach zasygnalizowanych w komentarzu z dn. 2018-05-24. Być może informacje te okażą się bardzo pomocne dla któregoś z kandydatów na to stanowisko.

DOBRY DORADCA

DRAMAT! MOBING,KAMERY NĘDZNE ZAROBKI NIE POLECAM

@sok Twoja informacja o wynagrodzeniu w firmie Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel, na pewno pomoże niejednemu pracownik w podjęciu decyzji. Wynagrodzenie, to ważny czynnik, który w silnym stopniu decyduje o satysfakcji z pracy. Czy można więc liczyć na dobrą atmosferę i możliwości rozwoju w tej firmie? Jak oceniasz firmę Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel od czasu Twojego ostatniego wpisu?

sok

tomaczek, jeżeli ktoś ma swoją działalność gospodarczą to na pewno lepiej na tym wyjdzie. Słyszałem, że u nich wyjściowo dostaje się coś koło 1900. Myślę, że ludzie akurat nie są negatywnie nastawieni do nich

nick

Witam. Pracuje coprawda krotko ale z dnia na dzien przekonuje sie coraz bardziej co do tego iz zatrudnienie tam to byla bardzo dobra decyzja. Absolutnie normalne relace, bardzo przyjazna atmosfera pracy, brak nagonki na pracownika- jesli ktos nie przezyl prawdziwego kolchozu wczesniej nie jest w stanie tego docenic. Kazdy wie co ma robic i to robi. Szefostwo naprawde ma leb na karku co gwarantuje swietny rozwoj firmy. Coprawda dostac sie nie jest latwo ale warto sie postarac. Wszyscy pracownicy elkowentni i usmiechnieci na codzien- az przyjemnie przyjsc do pracy. Wiem jak to brzmi ale naprawde szczerze polecam. Pozdrawiam ZADOWOLONY PRACOWNIK

Zostaw merytoryczną opinię o Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j.?

Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j.
3.8/5 Na podstawie 29 ocen.

Astar Abr Aleksander Jędrzejowski Robert Dziendziel sp.j.