counter
2 86 603 5 1
Mistsz

Podobno u nas na pr2 mają wprowadzać jakiś system impuls? Bedzie go nas uczył Wielki Nos?

Tak15Nie2
SP28
@Mistsz

Wielki nos będzie szkolił !?. On potrafi tylko obsługiwać kalkulator i telefon stacjonarny

Tak14Nie1
Ksang -Nao -Pin
@SP28

Nochawica bedzie uczyc w systemie impuls kiedy go sam nie umie przeciez na pr2 tylko wagowe z niego korzystaly.Kolejny paradoks w tym zakladzie czy ktos to w koncu opanuje

Valeto
@Ksang -Nao -Pin

Włodek nie stać cię ma własną ulice ???

Dalton Nowy wpis
@Mistsz

Czego moze uczyc nochal jak za dobrze nie wie jaki dzis jest dzien

Wyjadacz Nowy wpis
@Dalton

Ponoć nochawica z pr2 podpada swoim dziecinnym i bezczelnym zachowaniem coraz większej ilości pracowników z tego wydziału. Ktoś weźmie sprawy w swoje ręce czy jest jakaś potrzebna petycja do zarządu żeby go zdegradować? Majster majstrem ale podobno przegina i to dość mocno.

Depresja

Jestem w tej firmie od ponad 20 lat, troche juz w niej przezylem i drogie Kolezanki i Koledzy chcialem sie podzielic z Wami swoimi spostrzezeniami. Pan Prezes przyszedl do nas ponad 10 lat temu. Od poczatku uwazalismy Go za "ludzkiego" Prezesa a nie tyrana. Dawalismy sobie rade. Tworzylismy zgrany zespol. Bylo na tyle dobrze ze bywaly nawet podwyzki, nagrody, pieniadze na swieta. Czlowiek sie cieszyl na sama mysl ze moze isc do pracy i robil swoje nie patrzac na nic i nie martwiac sie problemami firmowymi. Zamowienia byly, pieniadze plynely. Od niespelna dwoch lat Pan Prezes zostal opetany przez pewnych ludzi. Wszystko zaczelo isc w zlym kierunku. Zamowienia spadaja, Koledzy i Kolezanki sa zwalniani, podwyzek nie ma, etaty obcinane. W zakladzie jest fatalna atmosfera. Kierownictwo sie nie dogaduje, zwala jeden na drugiego, cos mowia a potem sie tego wypieraja. Czlowiek sie kazdego dnia boi czy nie zostanie zwolniony i tylko o tym mysli zamiast skupic sie na tym co robi najlepiej i co do pewnego czasu przynosilo korzysci. Pojawila sie bezsennosc, strach, a moze i poczatki depresji. Nie wiem czy Panu Prezesowi juz nie zalezy i czeka juz tylko na emeryture? Ten wozek dalej nie pojedzie, bo coraz mniej Kolezanek i Kolegow zostanie. Nie wytrzymaja psychicznie. Szkoda bo firma nie jest zla. Poki co ludzie nie przychodzcie tu bo w takiej atmosferze sie nie da pracowac

Tak68Nie1
Towarzysz
@Depresja

Witam. Chciałem starać się o pracę w fabryce śrub ale jak przeczytałem te opinie i widzę co tam się wyprawia to nie ma takiej możliwości. Jedyne co pozostaje to tylko współczuć pracującym w tym czyms. Szczerze to sytuacja nadaje się do zgłoszenia inspektorowi pracy bo to co piszesz kolego to jakiś dramat żeby bać się co przyniesie nowy dzien. O takiej pracy to nie chce slyszec.

Tak18Nie1
Rupiec

Smutne to jest

Zniesmaczony
@Depresja

To prawda. W firmie zapanowała fatalna atmosfera. Kiedyś zgrany kolektyw, pomagający sobie nawzajem, dziś wszyscy zniechęceni i zrezygnowani. No może nie wszyscy, bo jest niewielka grupka bez autorytetu. Liderzy zmian, wprowadzający chaos. Prezes niedługo przekona się jakie to owoce przyniesie. Sam sobie będzie winien bo nie słucha żadnych głosów rozsądku. Tak jak pisze "Depresja", Prezes przychodząc do Śrubeny 10 lat temu, w trudnym dla firmy czasie, obdarzył pracowników zaufaniem. Tym samym stworzył zaangażowaną załogę. Doprowadził do sukcesu firmy, która przez ostatnie 10 lat przynosiła zyski. Obecnie karierowicze jeden zatrudniony w ostatnich trzech, a drugi w ostatnim roku, stosują nikomu niepotrzebną, nadmierną presję psychiczną. Żonglują cyferkami a Prezes to łyka. Ten który zajmuje się działką techniczną i produkcyjną sam unikając sprytnie odpowiedzialności, napuszcza jednych na drugich. Traktuje pracowników z lekceważeniem, taki przekaz przyjmują kierownicy i mistrzowie a potem idzie to dalej w kierunku pracowników.

Tak20Nie1
Degustator
@Zniesmaczony

Czyli winny całej tej ch ujowej sytuacji są uzdrowiciele na których to wyczekiwania sięgały kilku lat ? Szczerze to mam gdzieś takie nabytki,ktore doprowadzają nasza firmę do upadku. Mam tylko nadzieję że to się kiedyś na nich zemsci, to że nikt do tych ludzi nie ma szacunku to jest oczywiste, podejrzewam że żyją sobie w swojej uludzie i samotności z taką różnica że mają więcej na koncie ale tak naprawdę za pieniądze na cudzej krzywdzie to ja bym serdecznie podziekowal. Nie poddawać się i tego się trzumajmy.

Tak19Nie1
Fizyczny
@Depresja

Jeden hanys narobił zamieszania i jest jak jest . Nie wiem ile masz lat ale ja się już przestałem bać i mam tą robotę głęboko w (usunięte przez administratora) , nie zarabiamy tu kokosów żeby się przejmować w całym powiecie zarabiają te same pieniądze . Ja tylko czekam aż zaczną zwalniać wtedy może właściciele się obudzą i zrobią z ludźmi na stanowiskach porządek bo co drugi powinie zastać wywieziony na taczkach pełnych (usunięte przez administratora)

Tak21Nie1
Umyslowy
@Fizyczny

Moze i tak ale rodzine trzeba utrzymac a przez pandemie cienko z ofertami pracy

Tak5Nie
Zuzia
@Degustator

Narzekacie bluzgacie nic nie robicie chcecie zarabiac ja mam przerobione 12 lat no i dobra stawke 24.90

Tak2Nie20
Degustator
@Zuzia

To muszę Ci pogratulować tak wspaniałej stawki chłopczyku. Naprawdę wspaniale jest zarabiać po 12 latach 2900 w brudzie, smarach i codziennie na rozkurw...ionych maszynach,ktore pamiętają naszych dziadkow. Najlepsze jest to że wszystkie wyniki są w normie a jak są robione pomiary to połowa maszyn nie idzie. Po 12 latach durniu powinieneś zarabia 4000 w takich warunkach. Heh

Tak11Nie1
Tusk
@Depresja

Czy jest sens winic prezesa przecierz sa wlasciciele co dyryguja i zatrudniaja ekspertow pokroju wam juz znajacych no i efekty ich pracy tez sa juz widoczne ciecia zwolnienia chory akord a pracownik i jakosc za ktora firma dostaje certyfikat jakosci jest w ciemnej (usunięte przez administratora) trzeba informowac inspekcje o tych przekretach .Nie mowiac o ciaglych sprawach bhp gdzie pracownicy sa zmuszani do pracy w pojedynke na dwu osobowych stanowiskach a takze i samemu na hali czy tak ma byc.Potem wine zawsze ponosi pracownik anawet jest zmuszany do nie zglaszania wypadku przez kierownikow

Tak10Nie1
@Degustator

Zgadzam się całkowicie. Pętak zarobi 2900 i cieszy michę jak (usunięte przez administratora) ha ha

Vicek
@94

Nie obrazaj ludzi co pracuja i sa zadowoleni ze stawki marnoto

TakNie2
Szpila
Klient

To jest efekt systemu acord. Ilość a nie jakość. Koordynatorzy brawo !

Joggi
@Szpila

Kolejne buble kto winny sa zwolnienia Panie Prezesie wyciagnac wnioski znajdzie sie ich jeszcze wiecej trzeba czyscic firme z tych partaczyi nieudacznikow nie beda sie szlajac po firmie jak bezpanskie psy

Sruba Nowy wpis
@Szpila

coraz wiecej zlomu sie robi!!! Reklamacji coraz wiecej!!! Brawo projekt akord!!!

Przerazony

Takie glupoty tu piszecie a ludzie maja isc na bruk. Kiedy te zwolnienis panie (usunięte przez administratora)?

Tak1Nie3
Murdock
@Przerazony

Wielu już mędrców tutaj wypisywalo ze jeśli skończy się ten cyrk to ludzie pójdą na bruk. Akurat tak maloempatycznych czynów można się spodziewać po tych wielkich myslicielach-uzdrowicielach. Wszyscy są za tym żeby zwalniac, szczerze to boję się że ten zakład niszczy nas od srodka.

Tak10Nie
Szmaciok Nowy wpis
@Przerazony

Zwolnienia decyzja byla podjeta juz w kwietniu

Robol

Po co nam narzedziownia i remont jak tyle rzeczy sie wysyla na zewnatrz bo jest taniej???

Tak11Nie1
Taki tam
@Robol

Narzedziownia i remont są po to,aby Ciotka robiła interesy bo w przeciwnym wypadku nie miałby zapewnić narzędzi.

Tak12Nie
Flicpawer
@Robol

Narzedziownia jest wazna i ludzie tam pracujacy.Ale komu potrzebny ten gosc co za bardzo mowic nie umie a jeszcz zostal koordynatorem chyba wlasnej glupoty

Tak13Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ABC

Proponuję wpisy robić w notatniku i po usunięciu ich ze strony kopiować i wklejać na nowo do skutku. Jak tak będziemy robić to mu się odechce usuwać wpisy.To jest mój drugi wpis poprzedni usunął.

Sztethke
@ABC

Czy jest sens zwalniac tylu umyslowych czy my to udzwigniemy. Trzeba szukac innych wyjsc przyciac pensje koordynatorom mozna ich zweryfikowac pod katem przydatnosci .

Pytanko

Po co jest posilek regeneracyjny? Kolejny nieudany transfer pracowniczy po znajomosci?

@Pytanko

Ten z marketingu ktory siedzi w logistyce? Strategicznymi, kluczowymi i niezbednymi do dalszego funkcjonowania zakupami

Kudlaty
@Pytanko

po co? To sobie człowieku porob na gorąco pare dni na tych złomach to sie dowiesz po co

Nie zrozumiales pytania

@Pytanie

Ludzie nie znaja wszystkich nowoprzyjetych ktorzy sie nie pokazuja na zakladzie

Ciekawski

Czesc mam pytanie czy mógłby ktoś mnie oświecić czym zajmuje się Pani,która w dni parzyste kursuje z pizza przez cały zakład? Pozdrawiam.

Klops
@Ciekawski

Ta Pani obsługuje KJ z ramienia gastronomii. Dostarcza posiłki zwiększając wydajność szybkości realizacji potwierdzeń zgodności. Przez natłok obowiązków często musi również wyskoczyć na papieroska i to dlatego jest zauważalna.

Niedoruszenia
@Klops

Ona nic nie robi, chcieli by ją zwolnić ale podobno jest nie do ruszenia. Ciekawe dlaczego Pan szfarcokok nie zainteresował się jeszcze panią Umysłek.

Tak14Nie
Zmartwiony
@Niedoruszenia

Ja mialem akurat inna pania na mysli

Tarantula

Co to sie stalo ze przez okres pandemii pracy bylo pod dostatkiem a gdy konczy sie okres ukladu ze od sierpnia ma wrocic normalnosc nagle pracy brakuje! Ja wam odpowiem- znajac zycie wcisna nam kolejny kit ze ciezka sytuacja nastala i musimy przedluzyc zmniejszone wyplaty pewnie do konca roku. Nie jest to istotne ze ludzie ktorzy na to pracuja nie beda miec na zycie! To bylo do przewidzenia ze tak to zrobia manipulatorzy. Gorze nie zalezy na pracowniku i nigdy nie zalezalo.

Tak16Nie1
Budka
@Tarantula

Pytam PanaPanie Schumacher co jest z naszymi rekompensatami bo mowil Pan ze bedzie onie walczyl czyzby to byly kolejne puste wypociny

Tak5Nie1
tusk

Dwa razy obiecać to jak spełnić.

Majster
@Budka

Panie Schumacher ile ma pan czlonkow bo u nas chlopy chca sie zapisac ale co przychodza pod biuro drzwi zamkniete kiedy konczysz urlop

@Majster

Czy to prawda ze ten nieuda znik co chodzil i sprawdzal daty i podpisy w 5s robi kariere i jest jakims tam koordynatorem co to za fucha.

Kleopatra
@Majster

Niedawno przy AMP padly slowa panie szanowny ze zrobi pan rozpierduche i pojdzie pan na noze kiedy to bedzie jak zostaniemy z(usunięte przez administratora)

Ozyrys
@Kleopatra

Jak zawsze to były tylko slowa, slowa żeby kupić kolejnych naiwniakow, puste słowa jak większość słów wypowiadanych przez tego Pana.

Bóg słońca Raa

Tak a najlepsze jest to że z bonu można skorzystać tylko w komunistycznych rujnach. Świetny plan Panie Szumacher.

Usiok

Ale mi oferta, bon 200 na pobyt w hotelu z PRL owskich czasów i cenami jak dla Niemca. Już jade

Amanda
@Ozyrys

Rano byl madry i konkretny komentarz ale jak zawsze to co madre usowacie czy tak bardzo was ta prawda boli kolega mial racje z tym bonem .Jak powiedzialam mezowi o tym bonie stwierdzil tak samo 200 daja aty wydej jeszcze 500 zl czy to jest nagroda czy jawne wykorzystywanie biednych ludzi

Holownia
@Bóg słońca Raa

Czy mozna byloby dokupic w zwiazkach u pana Szchmeihela jeszcze 2 bony. Sprawdzalem osrodek w Zakopanen ful wypas warto jechac taka okazja w co wy jeszcze ludzi wpier......cie.

Jankes
@Holownia

Szef zwiazkow jeszcze pare dni temu mowil wsrod ludzi na wydzialach o rekompensacie dla ludzi za obciete pensje i ze zrpbi dym wywiezie na taczkach nikczemnikow . Dzis zmienia zdani rozdaje kartki z inf. Postepuje jak sprzedawczyk a dalej klamie i wpiera ze walczy o kazdego pracownika

Tak5Nie2
Jeżownica
@Jankes

Co Panie Szindler prawda bardzo boli?!

Tak3Nie2
Maklowicz
@Jankes

To zle ze jest koordynator od spraw zywieniowych

Nocny jastrząb

W Hutchison zakład oflagowany a co w naszej rujnie? Gdzie są nasze podwyżki za 2019 i za 2020 pytam się Panie Schumacher ? Trzeba skończyć ten cyrk tak Pan mówił o co i wielkie (usunięte przez administratora) Ale czegóż mozna sie spodziewać ,gdy były zwolnienia stanowisko związków było takie: nie martw sie nie Ty ostatni stracisz tutaj prace. Śmiech przez łzy , serdecznie nie pozdrawiam.

Tak7Nie4
Wątpiący
@Nocny jastrząb

Jak myślisz co zdziała gosc,który pracuje tylko dlatego że nie wchodzi w drogę wladza? Będzie walczyć o podwyżki szarakow czy o dobre stosunki z Panem prezesem? Odpowiedz jest prosta dwadzieścia kilka zł miesięcznie wyrzucone w bloto.

Tak6Nie4
Haha
@Wątpiący

Ciekawe prezerwatyw jak ty byś się zachował a jego miejscu ogon w pipke byś stulil i tyle Do szczekanie i wody toscie pierwsi taka prawda

Fogiel
@Wątpiący

Racja kolego mowili z komisji zee ostatnio duzo dyskuji ale ona konczy sie w biurze zwiazkow wielkie slowa koncza sie malymi efektami jak zawsze walczymy o 400 zl. Efekt 14lub max. 20 gr. Do stawki

Max hydrauliczny
@Nocny jastrząb

Doszly mnie informacje ze moczymorda czteropak nie zalapal sie na nowy fotel koordynatora i ceruje worki na pakowni

Organek

Schmeihel zajmnij sie zwiazkowcami co placa bys byl szefem a nie buntuj zalogi i nie dawaj nadzieji ludziom ze walczysz bo przez te lata cie poznali

Kola
@Organek

Co do Schumachera to racj nie nalezy go obrazac bo on cos w zyciu osiagnal mazgaju

ABC.
Klient

P.Prezesie nie dawaj im zadnych podwyzek oni tylko sie kłuco między sobą rozwal pan im związki i wtedy dobra pana. Bedziesz pan mógł zabrać im wszystko. Trea oni pyskujo sami na siebie jest okzaja to wykorzystać. Trzeba podstawić tu takiego co by pisał jak najgorzej o związkach i wtedy sie pan ich pozbedzie i z głowy z podwyżkami i z premiami i z pozostałymi dodatkami i jubileuszami jakie majo. U nas tak zrobili i musiałem odejsc bo sie nie dało dalej robić za grosze.

Tak6Nie3
Thóżofredga
@ABC.

Panie Szumacher jesli Pan napisze ze złymi końcówkami wyrazów to odsunie od Pana podejrzenia , że to nie Pan? No chyba raczej nie.

Haha
@Thóżofredga

Typowo z ciebie tchurzofredka jak takie koniny walisz pajacu na gumce idź sobie sam coś wywalczyć zobaczymy coś ugral

Endy
@ABC.

Dla tych co nic innego nie umieja stworzyli te nowe stanowiska no przecierz widac kto tam jest nie ma watpliwosci elita srubeny

Tak6Nie
Mors

Kto umie pracowac nie musi wracac sie do 4 kl. Tampowinna odejsc grupa partaczy co szweda sie po tej firmie

Rambo

Nie zarzucajcie chlopu taki fajny

Tak5Nie6
Kamil durczok
@Rambo

Podobno goscia ktory robil mu fuchy w nastepnym tygodniu zaprowadzil na brame do dmuchania ? Prawda to?

Tak7Nie3

Caly ten remont to nieroby ktore sila od pługa byly odciongane juz dawno ten ten wydział powinni (usunięte przez administratora) bo same fuchy tylko robia albo baby obracaja na drugich zmianach

Tak19Nie
Wargoc
@66

Hej hej chlopczyku ty sie nie rozpedzasz za bardzo? Takie oszczerstwa i kalumie? Chyba za mocne slowa wyssane z palca! Co starales sie o posade i cie tam nie wzieli ?!

Tak5Nie3
Zombii

Fuchy juz nie teraz to legal

Antek Bula
@Wargoc

CHLOPCZYKU bo taka jest ta prawda ktora boli najbardziej

pma
@Wargoc

haha chlopczyku ty to chyba ta obracana po biurach przeciez kazdy kto pracowal na drugiej zmianie to wie jakie ekscesy tam na remoncie sie odprawialy. prawda boli niestety

Tak9Nie

@ inspektor BHP też tak myślę. chodzi jakby mu kij w dupe wsadzili, taki zły

Tak10Nie1

Książę F. F. Habsburg

Weź (usunięte przez administratora) bo jeszcze ktoś pomyśli, że to ja strzelam z pizzy. Na mnie to akurat nie zrobiło najmniejszego wrażenia.

Balwan
@Książę F. F. Habsburg

Co nie zrobilo na Tobie wrazenia?

Lechu

Karierowicz wspinal sie po drabinie wyszedl juz wysoko noga zadrzala spadl zrobil z siebie kaleke wieksza niz byl na poczatku i po co krzywdzil ludzi

Filozof

Młody wytwórca beczek chciał się wykazać. Pytał pracowników jak wytwarzać więcej beczek ponieważ jego fabryce grozi upadek, niestety nie wiedział że przejadajac całe zyski i nie inwestując w maszyny w końcu przestanie być konkurencyjny i upadnie. Wytwórca żyje nadzieją, ale jego zakład wkrótce przejmie ktoś inny kto bedzie umiał lepiej władać zasobami.

TakNie5

Bobek

Z tego co mi tlumaczono te ich wybryki akordu a zarazem i gorszej jakosci sa zbilansowane koordynator dyrektor wzieli to pod uwage

Szydło
@Bobek

Nie wiem czy wzięli pod uwagę to że ludzi na nich pracujący mają tego już serdecznie dosyc. Mają po dziurki w nosie ta dziwna sytuacje zakłócenie spokoju wśród załogi . współczuję dlatego że mając takie doświadczenie i poparcie włodarzy ludzie z niższych szczebli szczerze darzą tych ludzi nienawiścią i pogarda. Szczerze mam na to (usunięte przez administratora) ale niby przełożeni a tak naprawdę nie do konca. Tyle osób już straciło pracę tylko i wyłącznie przez nich.

Tak12Nie
Wątpiący
@Bobek

Mówisz że wzięli to pod uwagę. A to ciekawe! Jacy mądrzy oni są. No ale przecież co dwie głowy to nie jedna :) Skutek z tego będzie taki, że jak przyjdzie reklamacja to będzie miała wpływ na wskaźniki jakościowe, które to z kolei będą miały wpływ na premię dla całego wydziału. Czy wtedy te mądre głowy podarują wam obcięcie premii?

Lazar

Panie prezesie,Kiedy w końcu skończy się ten cyrk??? Zmiany które nastąpiły w zakładzie nie prowadzą do niczego dobrego.

Tak12Nie1
Wicek
@Lazar

Czy to cyrk raczej nie bo tam malpy tresuja a u nas w firmie ludzie chorych koordynatorow szkola i tak ma byc jazda z marnota

pracownicy

Pytamy dlaczego? 1. Choroba, której objawem była temperatura została zlekceważona a pracownik na wysokim stanowisku kierowniczym, z takimi objawami, przyszedł do pracy i miał kontakt z podwładnymi? 2. Wymóg noszenia maseczek na spotkaniach z dyrektorkiem nie zawsze jest respektowany? 3. Malutki goniec dyrektorka nie używa maseczki w kontaktach z pracownikami. Czy wreszcie zacznie jej używać? 4. Czy w związku z ogniskiem coronawirusa w srubenie zostaną przeprowadzone badania przesiewowe? 5. Czy osoby lekceważące zalecenia sanitarne zostaną pociągnięte do odpowiedzialności?

Tak21Nie1
Dzonson
@pracownicy

Maly dronik nigdy nie uzywal maski bo on nie musi. Na zwiazki a tym bardziej na bhp w tym zakladzie nie liczcie!!!!!!!!!

Umyslowiec
@Dzonson

Boja sie obrzyganca koordynatora

@Dzonson

Nie narzekaj na goscia modry sprytny wyksztalcony wie co robi a takich nam trzeba

TakNie5
Kosa
@Zombii

Taaa i jeszcze jeździ na recznym! Ha ha ha

Fizyczny
@Umyslowiec

O co chodzi z tym obrzygańcem bo nie jestem w temacie????

@Fizyczny

Siedziala dziada obrzygana w knajpie kumple zrobili mu nawet fotke

Pracujacy
@Emeryt

ktory to koordynator?

Wyjasniajacy
@Pracujacy

Ten o którym mowa to de facto jest na stanowisku kierownika. Nie dziwię się jednak, że pogubiliście się bo gościowi co pół roku zmieniają stanowisko bo taki "m o d r y sprytny wyksztalcony wie co robi", więc jest wszędzie potrzebny :::)))

Tak5Nie1
Koordynator
@Wyjasniajacy

To co mam jutro robić ??

Wyjasniajacy
@Koordynator

Kulkami się możesz pobawić

Bryza
@Emeryt

Tak bylo, nie zmyslam.

Morawiecki
@Koordynator

Nalezy czekac co zadecyduje fachman koordynator bo mistrz kierownik juz nie wiele znaczy

Kudlaty

Dlaczego koordynatorzy nie pracują na swoich sranowiskach przecież dostają za to pieniądze

Uczesany

A na jakich pracuja?

Klos
@Kudlaty

Czy zwiazki walcza o zalegle poptaey czy ponownie sprzedaly ludzi a wodz jak zwykle siedzi w noze a za to mu placa

TakNie6
Umyslowiec
@Uczesany

(usunięte przez administratora) robia

Torpeda
@Kudlaty

Czy ktos widzial aby ta banda Rumcajsa co kolwiek umiala

Smieciarz
@Kudlaty

Pewnie nasze zarobki w sierpniu zmaleja o 20 procent bo wiecie sytuacja jest tragiczna ale ważne że jest praca i zamówienia.

Tak7Nie3
Bezrobotny
@Smieciarz

Zwolnienia beda. Nowi koordynatorzy i projekt akord juz udowodnily ze mozna robic tyle samo mniejsza iloscia ludzi

Tak8Nie2
Trzaskowski
@Bezrobotny

A z czego zwolnią jak już nie ma kto pracować ale jestem za tym żeby zwalniać przynajmniej odprawy będą

Tak16Nie4
J
@Smieciarz

Praca w tej firmie to jeden wielki cyrk. Pieniądze cienkie a wymagania coraz wieksze.od paru lat na zebraniach prezes powtarza sytuacja jest dynamiczna ha ha a wszyscy słuchają jak osły ludzie obudź cie się najwyższy czas wyciągnąć taczki i jedziemy z prezesem gumką i cała reszta

Tak13Nie2
Endy
@J

Z trzonem firmy chcecie jechac przecierz to najwieksze fachury

TakNie2
Władca pierścieni

Dobrze że pieniądze z tarczy zabrane przynajmniej będą podwyżki tak jak to obiecano... Chociaż z tego co pamiętam mogą jeszcze premie wrzucić do stawki w końcu zostało jeszcze 10 procent. Tak zrobią i kupią kolejny samochód któremuś z uzdrowicieli. No tak ale to musi być Audi przynajmniej za 400000zl.

Tak21Nie3
@Władca pierścieni

Czemu sie ciagle czepiacie uzdrowicieli czy nie widzicie jak dobrze dzialaja i ciagle mamy prace inne firmy kuleja

Tak1Nie16
Bezrobotny

Pytanie. Znalazłem ogłoszenie z ofertą pracy w srubce przez firmę zewnętrzną na wydziale myjni odtluszczania. Warto się tym interesować? Jak tam to wyglonda?

Tak1Nie10
Szakir
@Bezrobotny

No tak"wyglonda" hmm.. jest to wydział odpowiedni dla Ciebie, co prawda zimą jest pięknie jakieś 30 stopni,ale latem już jakoś 50 stopni tak więc nie trzeba chodzić na saunę. Dodatkowo sauna parowa, która jest wzbogacona w opary kwasu i sody więc coś pieknego. Trochę głośno jakieś 100dB ale nie ma przekroczeń. Skladaj śmiało cv

Tak8Nie1
Korsarz
@Bezrobotny

Fajny wydział jak za 2 tysiące na miesiąc to bym się nie zastanawiał tylko brał bo zaoszczędzisz na senatorium. Codziennie 8h w Ciechocinku to okazja życia.

Pirat bez oka
@Korsarz

Podobno nie chcą ubezpieczać na życie jak tam pracujesz. Weekend w takim miasteczku o nazwie Prypeć jest mniej szkodliwy. Ale czy to prawda to nie wiem.

Tak7Nie1
Lol
@Bezrobotny

Będziesz pracował przez pośrednika za najniższą krajową na śmieciowej umowie.Jestes pożądany.

Tak16Nie
@Bezrobotny

Robilem tam kilka lat jesli chcesz zostac kaleka polecam a teraz zmienily sie tam stery kiedys byl Pan Wojciechowski gosc na poziomie nie to co teraz tam mowia jacys mlodzi ukladowcy nic nie umiejacy

Tak14Nie6

Emeryt

Sprawa bhp w tej firmie nie idtnieje sa tylko podkladki podpisywane przez zmuszanych pracownikow aby na papierze bylo ok tak ta firma funkcjonuje dlugie lata

Tak7Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Śrub Śrubena Unia - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fabryka Śrub Śrubena Unia
2/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grunwaldzka 5