Fabryka Śrub Śrubena Unia

Opinie o Fabryka Śrub Śrubena Unia

Nigdzie nie ma pracy

Oficjalnie nie ma pracy na terenie Żywca większość zakładów została sprywatyzowana lub sprzedna taki to mamy nowy Polski ład fikcyjny.

Żebraki.pl

Bezrobocie total nic tu nie pozostanie kamień na kamieniu.

Bezrobocie totalne na Śląsku

W Żywcu na zadupiu posrani urzędnicy z Miasta nic nie robią dla ludzi żeby jakąkolwiek mieli pracę , siedzą urzędasy na (usunięte przez administratora) i pasą się za nasze podatki (usunięte przez administratora) w tej pipidówce jakim jest Żywiec przez (usunięte przez administratora) z urzędu Miasta będą zwykli ludzie w nędzy żyli za ich (usunięte przez administratora) co nakradli w spółkach Państwowych CBA im się powinni przyglądnąć co robią z tymi pieniędzmi?

HAHA
@Bezrobocie totalne na Śląsku

To urzednicy ci mają prace załatwiać? Każdy kto ma mózg i sprawne ręce sobie poradzi i znajdzie pracę a nie narzeka na wszystko dookoła. Jak jesteś lewy to ci zostaje bezrobocie albo cieciowanie na bramie.

@HAHA

Już tak nie oceniaj. Ale faktycznie w sprawie roboty to trzeba brać sprawy w swoje ręce. Ty pracujesz w firmie i warunki są dobre? Bo chciałem wysłać CV i warto wiedzieć co mnie czeka, nie?

ZZZ
@Bogdan

Warunki znośne. Na jakiś czas wystarczy.

??????.
@HAHA

Swoim po rodzinach załatwiają w tajemniczy sposób urzędzie Miasta?

Krótko i na temat ?

W Żywcu na stan dzisiejszy jest mało pracy bezrobotnych przybywa z każdym miesiącem coraz więcej końcem grudnia w 2021 roku było aż 7.4 % zarejestrowanych beż pracy ludzi w urzędzie pracy w Bytomiu odnotowano 12% biernych zawodowo nie mówiąc o pozostałych regionach Miast Polski !!!!!!!!!!!!! Z dnia na dzień tracisz stały dochód i nikt nie ma zamiaru naprawiać tego całego bałaganu w telewizji pokazują na okrągło jaki to mamy raj na ziemi w kolorach biało czarnych zwanego ciemną śmiercią powiększania się ubóstwa na terytorium Polskiego (usunięte przez administratora) poczekajcie co się stanie pod koniec tego roku dla naszych to będzie gwóźdź do trumny.Propaganda goni następną jedna za drugą dlaczego rządzący nie mówią prawdy o nie rejestrujących się poszczególnych rzeszę tłumów bezrobotnych tracących z nie własnej winy pracę bo wytłumaczenie leży w prostej rzeczywistości nasze udane urzędy PIP są zamknięte i nikogo nie wpuszczają w dniu wizyty z umówionym danym Kowalskim rejestrację trzeba wykonać przez Internet lub przyjść specjalnie łaskawie po kartkę by móc się zarejestrować do udanego nic nie wnoszącego urzędu z którego i tak nikomu dobrej pracy nie znaleźli w tym przeklętym miejscu a z czego to wynika z braku zakładów na terenie bagnistym jakim jest do dzisiaj Żywiec.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Fabryka Śrub Śrubena Unia. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. księgowości?
Sram na Żywiec

Nędzne Żywieckie przegrywy które do niczego nigdy nie dojdą na tym zadupiu zwanym ciemnogród , żyjcie dalej w epoce kamienia łupanego pozdrowienia dla nieudaczników siedzących latami w jednej i tej samej (usunięte przez administratora) firmie. :)

Panowie i Panie z portierni chyba czuja sie szeryfami zakladu i nie tylko. Proszac o sprawdzenie sie przed praca pytaja po co skoro przyjechalo sie samochodem. Kazdy ma prawo sie sprawdzic i jest to ich (usunięte przez administratora)obowiazek sa tam od tego (usunięte przez administratora)?pozatym na drodze dopuszczalne jest 0.2promila a w zakladzie absolutne 0.0 wiec jesli dla Was to taki problem to prosze zmienic prace skoro jestescie tak bardzo (usunięte przez administratora)

Abstynent
@Anonim

Nie marudz tylko nie pij jak masz isc do pracy i po problemie

@Abstynent

Pewno cie stara po łepie bije jak tylko piwo wieczór otworzysz wiec sory jak nic madrego nie masz do powiedzenia to (usunięte przez administratora)ten pysk;)

Mirko
@Anonim

Dali im alkomaty w łapy i czują sie jak policjanci a ciekawe ilu z tych na portierni ma uprawnienia do ich stosowania?,Ostatnio mierzyli i zgłaszali,poszły protokoły a okazało sie że alkomat był nie sprawny,

@Mirko

I po co siejesz zamęt jak nie wiesz jak było?

Zaden zament. Pracownik wydmuchal 0.15 po 15 minutach przyjechala policja i bylo 0.0 .(usunięte przez administratora)

Trzeźwy

Zawsze możesz się zwolnić i zatrudnić przy mieszaniu w betoniarce, jest szansa że tam nikt nie będzie sprawdzał Twojego stanu trzeźwości choć wątpię bo dzisiaj i na budowie wymagane jest aby być trzeźwym, czasy (usunięte przez administratora) już dawno sie skończyły.

Po 40 minutach jak już coś ???? siejesz zamęt! Przestańcie pic i nie będzie problemu! Na szczęście akcyza idzie w górę to może mniej problemu będzie!

@Trzeźwy

Pewno nie pijesz nie palisz ani nie walisz:)masz przykre zycie no ale coz kazey ma jakie chce.

@Trzeźwy

No pewnie, że jest wymagane. Jak sobie wyobrażasz, że pijany stanie przy maszynie. Ktoś weźmie za to odpowiedzialność? Proponuje wprowadzić alkomaty w firmie, wyrywkowe kontrole i będzie po problemie.

@Bogdan

Bogdan ,a moze jeszcze testy ciążowe czy w zakładzie nie doszło do zabronionego uprawiania sexu?he he he

Atomek
@Bogdan

Alkomaty nie pomogą. Wiem to z doświadczenia.

Hoho
@Abstynent

Znalazł się abstynent, od wszystkiego, picia, palenia, walenia i myślenia. Pozbierali na portiernię bandę z łapanki i z ludźmi zamiast normalnie żyć to udają milicjantów.(usunięte przez administratora). Pamiętaj jedno - praca kiedyś się skończy albo ja zmienisz ale ludzie zapamiętają.

@:)

Bez przesady. Ja tylko mówię, że jak się chce coś z tym zrobić to można chociaż wiadomo, że nie wszystkich się upilnuje. To nie lepiej się napić spokojnie po robocie, tylko w pracy kwas robić? Te parę godzin można się wstrzymać.

@Atomek

A ktoś w ogóle sprawdzał na alkomatach pracowników że wiesz już z góry? Tak naprawdę to nawet wczorajszym nie powinno się do roboty przychodzić bo potem problem może być.

Olaf
@Bogdan

Można ale nie kazdy to rozumie.

Olaf

Nikt nie sprawdza.

@Olaf

To straszne, nikomu tego nie życzę ale taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, tylko czekać na jakieś problemy.

nick
@Bogdan

Po robocie to swoją drogą

zyz

Szumi się może uspokoił a co z drugimi związkami.Pan były kierownik planowania zaszył się w norze

Alf

Miej lepiej pretensje do tych co wypisują głupoty na tym forum o imprezach na peltzerach albo na pr2 i do tych co zostawiają butelki po tych imprezach w szatni.

Wiejski kartofel

Bo pić, to trza umić!!

dulu

tak....tez tak uwazam

Kapeć srapeć

Ja tam się brzydzę alkoholem, a wręcz nim rzygam!! Zawsze po tym jak namieszam piwska z gorzałą !!!

@dulu

A prezes nie lubi pijakow i złodziei.

Amor

Buraczany kleptoman też jest.

Pop
@Amor

Przecież wszyscy wiedzą jak wygląda praca tego pana.Wyspal się 30 lat to teraz grabi.Afera będzie dopiero jak (usunięte przez administratora) prezesowi skarpetki.

.....

A o kogo chodzi?

Cedr

A teraz się budzi i udaje jakie to wszystko zaniedbane.

@Cedr

Dlaczego nie zrobicie z nim porządku, jeśli taki z niego zły pracownik?

@Bolo

Facet sciemnia i wciska kity. Pryncypal to łyka, a teraz widać jak wyglądają remonty maszyn. No cóż sobota się zbliża to kasę trza zarobić. A w niedzielę też.

@Amor

Ciekawe, czy buraczek sciemnial i bil kasę dzisiaj czyli w sobotę?

Mirosław
@Cedr

Znasz Śrubenę od środka? Podpowiesz mi czy według Ciebie warto tu aplikować i z jakim doświadczeniem szukają? Ile zarobią tu nowi pracownicy? Możesz podać jakieś widełki płacowe? :)

@Mirosław

Oczywiście, że warto do nas aplikować! :-) Jesteśmy dużą firmą 190-letnim doświadczeniem. Obecnie poszukujemy do pracy operatorów maszyn. Poziom wynagrodzenia uzależniony jest od posiadanych umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia. Wszystkiego można dowiedzieć się na rozmowie kwalifikacyjnej na którą można przyjść od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 10:00. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj i wszystkiego się dowiesz.

Fazi
@Cedr

Oczywiście buraczek znowu w sobotę trzepie kasę!

@Fazi

Kawał kombinatora i nieroba , a przełożeni zamiatają wszystko pod dywan. Wstyd.

Pop
@Fazi

Dokąd beda przymykacć oczy na to co ten gość robi w tym zakładzie.Byle ukraść i skręcić kasę za sobotę.W normalnej firmie już dawno byłby wydalony na zbity pysk.Najgorsze jest to że wszyscy wiedzą co ta (usunięte przez administratora) robi i robiła przez 30 lat

@Pop

Wszystko wiedzą przełożeni tego pana i milczą.

nowy
@Pop

to czemu nic nie powiecie do kadr, albo wrzucćie anonim do skrzynki na portierni. oni nic nie zrobią bo nie wiedzą.

Alfons
@Alf

Doszły mnie słuchy że projekt akord zaczyna zbierać żniwa czyli 130 procent na dzień już jest oczywista norma? A to niespodzianka ;D

Bidon
@Alfons

A czego innego sie spodziewales? Taki byl cel akordu. Sami sie daliscie zrobic przez pazernosc

@Alfons

Gonzales wymyślił pracę w niedzielę, lub w wigilię.

Cedr

Jak jesz to patrz w talerz a nie po ścianach. Zdjęcia to pełna profeska.

Kot

Tobie może się nie podobają i masz do tego prawo , ale pozostałej załodze podobają się bardzo i też mają do tego prawo , więc trudno będzie aby większość podporządkowała się kaprysom jednostki , pozdrawiam i sugeruje spojrzeć na fotki głębiej niż tylko przez pryzmat powierzchownej urody .

@Kot

Masz rację. Głodny się niezna bo jest głodny.

Salvador Dali

Jak widać zdjęcia osiągnęły swój zamierzony cel a mianowicie,ludzie na nich ukazani mieli być zauważalni i wyraziści, tak właśnie miało to wyglądać, a to że czasem sztuka trafia na opór tępego prymitywa, no cóż, jeden woli strawę duchową innemu wystarczy pełen talerz który zaraz wysra w kiblu.

Grażyna
@Kot

Czekaj, ty mówisz o jakiejs konkretnej sytuacji w pracy? Bo nie zrozumiałam teraz, a poprzedni komentarz do którego niektóre się osoby odnoszą chyba został skasowany, z tego co widzę. Wyjaśnij jeśli możesz. Dzięki.

Picasso
@Kot

Na zdjęciach widać osoby brzydko zmęczone może zamęczone ,tylko nie wiadomo czy używkami czy pracą,stawialbym na używki często na pierwszym planie papieros ,to nie galeria na stołówkę,obrzydza.

@Picasso

Po co takie głupie wpisy. Teraz są rozmowy płacowe z zarządem. Jakie są nasze oczekiwania.

Young
@Bolo

Jak jakie. Trzeba dac wiecej niz inflacja bo po co dawac mniej. Wszystko coraz drozsze

@Young

Myślisz, ze dadzą więcej? Bo same rozmowy chyba jeszcze niczego nie gwarantują. Wiadomo chociaż kiedy będą te podwyżki?

Kung
@Young

A jak spadnie inflacja to oddasz w przyszłym roku różnicę?

@Kung

Inflacja nie spadnie. Nie ma na to na razie szans więc nie będzie trzeba oddawać. Aż tak się nie bój. Zresztą podwyżka by się przydała bez względu na inflacje. Nie uważasz?

Niefajny

Załużmy że pracownik zarabia normalnie 4000 netto... Jak zrobi 141 % normy to powinien zarobić 5650 zł netto, ale Pan prezes mu proponuję za ten wysiłek premię... łącznie 4440 zł netto. Najsmutniejsze jest to że chętnych nie braknie.

froog
@Niefajny

Pan Prezes niczego nie proponuje! Spoczął na.... , nie można tego nazwać laurami, ale spoczął na niemądrych (bo przecież w tym portalu nie można napisać wprost, czyli g l u p i c h) pomysłach byłego dyrektora operacyjnego, które obecnie są firmowane i promowane przez "patrzącego w niebo" i "poleć pracę". Oni wszyscy chcą takich rozwiązań płacowych żeby obecnie mówić jak to doceniają i "dobrze płacą" i by w każdej chwili mogli powiedzieć "sorry to nie było nigdzie zapisane - koniec nagrody akordowej i premii wydziałowej i kwartalnej".

Konstanty Ildefons

O Fabryko! O zgrozo! Toż to przecie wstyd, by przed bramami niebieskimi taki(usunięte przez administratora) Czemuż to smutnij dwaj portierzy, nie wezmą miotły...i zarabia liści? Toz to, cały dzień w dwójkę siedzą! Zadbali by troche o wejście!

Antypalacz

Kobieto z bhp po co wysylasz jakies smieszne zarzadzenia skoro i tak ich nikt nie przestrzega?!?!? Lepiej sie przejsc po wydzialach i zobaczyć co się dzieje

Czy w Fabryka Śrub Śrubena Unia wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Śrubena Unia Sp. z o.o.

Tak, Śrubena Unia wypłaca dodatkowe nagrody dla Pracowników.

Elo

Kiedy będom wypłaty

Ciekawski Zdzisław

Podobno mają być wyrywkowe kontrolę trzeźwości dla byłych gatowcow. Czy to prawda? Boje się pić w pracy.

@Ciekawski Zdzisław

kontrole były i są i dobrze bo praca cięzka i niebezpieczna. Zastanawia mnie po co piszesz te bzdury, a może wpadleś na kontroli i Cię wylali?

Zocha

Czy jest tu choć jeden pracownik który poleci zatrudnienie w tej firmie? Proszę o odpowiedź z uzasadnieniem ponieważ się waham Dziękuję

@Zocha

Polecam bo jest fajnie.

@Zocha

Polecam. Są zmiany na lepsze. Liczą się z człowiekiem, choć praca ciężka. Mozna się dogadać. Można dorobić w nadgodzinach, urlop i wczasy pod gruszą też. opieka medyczna, posiłki. to nie korpo.

Połeć w śrubenie prace

Wywiesili ogłoszenie zeby polecać prace w śrubenie. Jak ktoś przyprowadzi jelenia który przepracuje na śmiesiówce 3miechy to zaplacą 1000zł temu co kogoś przyprowadzil. Niedawno zwalniali na potęge a teraz szukajo pracownikow.

Fizyczny
@Połeć w śrubenie prace

Po prostu bańka mydlana zaczyna powoli pękać . Kierownicy którzy pozwalniali ludzi mają teraz powód aby dobrze się po głowie podrapać , zleceń coraz więcej przybywa a ludzi niestety ubywa i nie będzie dla mnie zaskoczeniem jak dalej będzie ubywać

Szef

Zapraszam Ciebie jeleniu do biura zobaczymy jaki z Ciebie gieroj

Ojciec dyrektor
@Szef

Ogólnie rzecz biorąc zakład brnie w stronę chłamu i coraz gorszych warunków. Człowiek posiadający jakaś wiedzę traktowany jest jak piąte koło u wozu lub zagrożenie dla np.swojego przełożonego których kierownicy wybierają kierując się zasadą "im głupszy majster tym łatwiej nim sterować". Na stanowiska mistrzów zmianowych powoływane są osły ledwo po zawodówkach którym sodówka do głowy uderza a głupotę można mierzyć długością blond tresek zakładanych przez znaną wszystkim Panią. Można by dużo pisać i opisywać błędy w tym zakładzie ale po co, majster lub kierownik przecież wie lepiej, nawet jeśli się na (usunięte przez administratora) zna. Pozdrawiam.

Szef
@Ojciec dyrektor

To dlaczego siedzisz na czterech literach w tym zakładzie skoro ci tak źle nueudaczniku

Nie szef
@Szef

Dlatego tu pracuje bo nie takich jak wy, ta fabryka przetrwała. Przetrwa i was i jeszcze będzie normalnie. A siedzicie to wy i reszta na was pracuje.

Biały Niewolnik 3RP
@Połeć w śrubenie prace

Niech sobie zatrudniają młodych jeleni co nie ukończyli 26 roku życia.W końcu pisowska zaraza zwolniła ich z podatku.Także zarobią tyle co doświadczony pracownik ze stażem. Polska to kraj dla idiotów,a firma Śrubena uwielbia takich ludzi zatrudniać i dzielić na lepszy i gorszy sort. Jeden zarobi więcej drugiemu nie należy się.A pracują tak samo ciężko.Te 1000 zł nagrody za polecenie Jelenia do pracy mogą sobie wsadzić...nie powiem gdzie.

dżony
@Połeć w śrubenie prace

Jeśli firma ma taki kryzys kadrowy,brakuje chętnych do pracy na produkcji to możeby tak panowie i panie z biura i stanowisk kierowniczych zakasali rękawy,przebrali się w ubrania robocze i przyszli pracować na produkcje? Kiedy byłem w stanach a dokładnie w Chicago w latach 80* to była normalna sytuacja widząc prezesa dużego przedsiębiorstwa uwalonego od smaru po same łokcie,z miotłą lub pracującego przy tokarce.Gdybym tego nie zobaczył na własne oczy to bym nie uwierzył.Facet zarabiających nieziemskie pieniądze,właściciel kilku firm.A zapieprzał cały brudny równo z innymi robolami.Ale u nas w zakładzie to raczej nie przejdzie.Naszej kadrze kierowniczej tak sodówka uderzyła do głowy i myślą że są kimś bardziej ważnym dla firmy bo tacy wykształceni i po studiach.Wolą siedzieć na stołkach i czekać ąż się sytuacja sama rozwiąże.Prawda jest taka że to my starzy fachowcy z produkcji jesteśmy solą tej firmy.

@dżony

Nie chcę Cię urazić ale to nie jest dobra droga. Tak myśleli komuniści w Chinach Mao Zedonga i w Kambodży Pol Pota, że fachowiec robotnik-rzemieślnik może zastąpić inżyniera a inżynier może pracować jako rolnik albo robotnik. Co z tego wyszło? Przecież ktoś musi się zająć sprzedażą wyrobów, sprowadzaniem materiałów, organizowaniem pracy. Jak oni nie będą tego robić to kto? Masz rację w tym że części naszej kadry woda sodowa uderzyła do głowy tak jak temu pseudo szefowi który chce rozmawiać na poziomie (usunięte przez administratora) albo głowy kapusty - "Zapraszam Ciebie jeleniu do biura zobaczymy jaki z Ciebie gieroj". Inni mają głowy pełne pomysłów ale zero wiedzy którą mogliby wspomóc Ciebie żeby Twoja praca była lżejsza i łatwiejsza albo przynajmniej przyjemniejsza. Z tym wykształceniem to też przesadziłeś wykształcenie potrzebne do zakładów penitencjarnych nie jest potrzebne w zakładach przemysłowych.

Poddany Szefa
@John

Szef jak to mówią "mały ale byk!" Pozdrowienia dla Szefa :)

@John

Na wydziale pr1 mistrzowie pracują na maszynach więc kolej na pozostałych.

@Bolo

I słusznie. Bo to są mistrzowie, którzy nie mają odpowiednich kompetencji MISTRZOWSKICH więc czymś się muszą wykazać.

John

A na jakiej nietempaczko skomplikowanej maszynie potrafisz pracować? Dasz rady na kuźniarkach wielooperacych? Zamiast (usunięte przez administratora) na czubkarce czy też na skrawędziarce 4 godziny na zmianę którą ustawi ci brygadzista, idź ustawić np nationala amp albo hpt! Pokaż "swoją klasę"

Pol

A którzy mają??są tacy?

@Pol

Remontowy burak.

PION_EK

Witajcie obecni i nowi pracownicy Śrubeny. Owocnych sukcesów i kolejnych podwyżek życzę ????. Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło i z uśmiechem na twarzy , póki co, bo czekają na AS-a od września. ⏳

Pracuję od 3 lat i były lepsze i gorsze momenty. Za pandemii nie było łatwo, ale teraz wszystko się ruszyło. Są zamówienia, godziny nadliczbowe za które płacą i można zarobić. Oczywiście, ten kto chce pracować bo luzaków i marudów też mamy, ale tak zawsze było. Nikt nie lubi zmian, ale tutaj jest wylany gar nieprawdy. Ja nie mogę narzekać. Praca na umowę o pracę, kasa zawsze na czas, wczasy pod gruszą. Nie jest łatwo, ale ten kto chce zarobić to zarobi.

Ciekawy

Napisz na jakim wydziale można zarobić na nadliczbowych.

Marcin P

Zgadza się, na PR1. Wystarczy popatrzeć jak posłusznie trzaska nadgodziny pseudomajster P.K. to na wózeczku, na wydziale, to jeszcze niewiadomo co. Piesek kierownika jak się patrzy.

Panie Mariuszu

Powinien Pan wiedzieć że na tym wydziale nie wolno pracować w godzinach nadliczbowych. Tam są przekroczenia. Zamiast się tym chwalić powinien Pan zabronić i poinformować o tym swoich przełożonych o tym.

Aneta

Jak płatne są godziny nadliczbowe w Fabryce Śrubena Unia? Można je sobie dobrowolnie dobierać czy tylko jak jest zapotrzebowanie? Jest jakiś limit? Ile dzięki nim można sobie miesięcznie dodatkowo dorobić do podstawy? :)

@Aneta

Godziny nadliczbowe rozliczane są zgodnie z Kodeksem Pracy, występują tylko jak jest zapotrzebowanie. Limit nadgodzin w tym roku został podniesiony do 416godzin.

Wywalone
@Marcin P

P.K wam ukrócił pijatyke i wychodzenie z pracy po 7h wiec jest pseudo majstrem? Bardzo dobrze, wszystkich Gatowców to bym pierwsze na odwyki wysłał a potem do roboty,

Nastawiacz
@Wywalone

Czekaj czekaj, co zrobił??!! Hahaha hahaha!!!!! Normalnie leżę i ze śmiechu kwicze !!! Wspaniały z niego reformator widać, to może by tak menu ze stołówki odświeżył i papier do kibla czasami rzucił bo brakuje..

Ustawiacz
@Nastawiacz

No i dobrze , rzuci menu, da papier i zarobi 2x tyle co wy, bo jemu się chce robić a wy tylko umiecie narzekać jak to źle jest, jak sie mało zarabia, a jak ktoś awansuje i jest mu lepiej to tylko (usunięte przez administratora)

@Ustawiacz

Nagle się nawrócił. Jeszcze nie tak dawno nie pracował nawet połowę zmiany, to na piecach to w szatni. Ale pracus.

adda

Lepiej późno niż wcale

Mirosław
@Amor

Hej, widzę że znasz firmę od środka. Powiesz mi konkretnie ile można zarobić w Śrubena Unia? Fajnie jeśli podasz jakieś widełki płacowe, będę wdzięczny. :)

@Mirosław

Takie informacje otrzymasz w Dziale kadr.

adda

19 brutto za godzinę

@adda

Gargul

Czemu na narzedziowni nie ma zakazu palenia i bawienia sie telefonem tak jak na innych wydzialach????

@Gargul

Moja opinie kieruję tu do wszystkich tych którzy po osłoną anonimowości obrażają, naśmiewają się z obob w taki sposób jak poniżej. Kim jesteście i kto dal Wam takie prawo? Myślicie że napisanie na tym forum obraźliwie na kogoś podniesie wasze ego, staniecie się lepsi, mądrzejsi, a może myślicie ze zdobędziecie poklask, bo wy jesteście the Best, ponieważ anonimowość dodaje wam odwagi. Otóż nie jesteście gorsi niż ci którzy nie są perfekcyjni. Wy pewnie zaplanowali byście produkcję lepiej, zrobili byście więcej niż ktokolwiek. Otóż prawda jest inna jesteście jak typowa Grażyna i Stefan, no hale z polskim memów. Otóż jesteście jak psy ujadające w schronisku ponieważ z jakiś powodów nikt was nie kocha, odrzucili Was, bo, no właśnie dlaczego? Skoro tutaj tak jest źle to co tu robisz Grażyno i Stefanie, znajdź sobie inna pracę lepsza, gdzie będziesz bardziej się mógł opieprzac. A może to ty jesteś problemem to tobie będzie wszędzie źle i nic ci nie będzie pasowało Grażyno i Stefanie nochalu. Skoro jesteś taki dzielny, odważny i jesteś przykładem to dlaczego używasz nicka życiowa porażko? Napisz swoją opinię i podpisz się, Ale ty tego nie zrobisz bo jesteś tchórzem, bo zwyczajnie ci wstyd, bo nawet nie wiesz co miałbyś napisać, bo zwyczajnie się boisz bo by cie zwolnili i co byście robili? Byście płakali Stefanie i Grazyno. No pokaż jaki tchurzu z ciebie bohater, jesteście dnem i marginesem społecznym, przynosisz mi wstyd bo ja tu pracuje a jeżeli ktoś czyta te wasze komentarze to myśli kto tu pracuje, margines społeczny ? Tutaj pracują Grazyno i Stefanie osoby które mają rodziny, mężów, dzieci i przychodzą do tej pracy bo ja lubią, bo mają tu znajomych, bo mają blisko, bo pasują im godziny pracy, boo nie mają innej alternatywy tak jak wy Grazyno i Stefanie, bo są niedojdami życiowymi tak jak ty Stefanie i Grazyno i gdzie by nie pracowali to będzie im źle. Więc mamy do ciebie prośbę Grazyno i Stefanie, jeżeli już chcesz wylać pomyje i obrazić kogoś bo wtedy poczujesz taka potrzeba to podpisz się imieniem i nazwiskem by osoba która obraziłeś Stefanie i Grazyno mogła coś powiedzieć na Twój temat. Bo pewnie Grazyno i Stefanie smierdzicie bo się nie myjecie,macie tłuste włosy, nikt was nie lubi, jesteście grubi, niezadbani, skończyliście tylko podstawówkę lu co najwyżej zawodówkę lub gimnazjum w zależności ile masz lat, nie potraficie się wysłowić a to widać po waszych wpisach że reprezentujecie poziom bardzo niski. Daj Grazyno i Stefanie szansę by kierownik, planista, brygadzista,  i i pracownicy innych działów mógli coś napisać o tobie jaki to jesteś wspaniały. Ale nie dasz bo jesteś osobą  która nie ma nic do zaoferowania, czyli takie nic. InMimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego i by Ci się spełniło wszystko to co Grazyno i Stefanie piszesz na wszystkie osoby

Hmmm
@Andrzej

Czyżby znowu majstrową poniosło i napisała to w imieniu swoim i kierownika skoro pisze mamy do ciebie prośbę"? Tchórz pisze się przez ó a nie przez u - "No pokaż jaki tchurzu z ciebie bohater"

@Gargul

Narzędziownia ma swój regulamin pracy.

Nn
@Gargul

Na stolowke tez chodza kiedy chca

@Nn

Najbardziej są wydajni na drugiej zmianie.

@Gargul

Pracownicy kj również lubią bawić się telefonami podczas pracy.

@Amor

Szczególnie mistrz z pracownikami po godz.21 .

@Cedr

Oj tak , szczególnie Pan suwmiareczka.

Depresja

Jestem w tej firmie od ponad 20 lat, troche juz w niej przezylem i drogie Kolezanki i Koledzy chcialem sie podzielic z Wami swoimi spostrzezeniami. Pan Prezes przyszedl do nas ponad 10 lat temu. Od poczatku uwazalismy Go za "ludzkiego" Prezesa a nie tyrana. Dawalismy sobie rade. Tworzylismy zgrany zespol. Bylo na tyle dobrze ze bywaly nawet podwyzki, nagrody, pieniadze na swieta. Czlowiek sie cieszyl na sama mysl ze moze isc do pracy i robil swoje nie patrzac na nic i nie martwiac sie problemami firmowymi. Zamowienia byly, pieniadze plynely. Od niespelna dwoch lat Pan Prezes zostal opetany przez pewnych ludzi. Wszystko zaczelo isc w zlym kierunku. Zamowienia spadaja, Koledzy i Kolezanki sa zwalniani, podwyzek nie ma, etaty obcinane. W zakladzie jest fatalna atmosfera. Kierownictwo sie nie dogaduje, zwala jeden na drugiego, cos mowia a potem sie tego wypieraja. Czlowiek sie kazdego dnia boi czy nie zostanie zwolniony i tylko o tym mysli zamiast skupic sie na tym co robi najlepiej i co do pewnego czasu przynosilo korzysci. Pojawila sie bezsennosc, strach, a moze i poczatki depresji. Nie wiem czy Panu Prezesowi juz nie zalezy i czeka juz tylko na emeryture? Ten wozek dalej nie pojedzie, bo coraz mniej Kolezanek i Kolegow zostanie. Nie wytrzymaja psychicznie. Szkoda bo firma nie jest zla. Poki co ludzie nie przychodzcie tu bo w takiej atmosferze sie nie da pracowac

Towarzysz
@Depresja

Witam. Chciałem starać się o pracę w fabryce śrub ale jak przeczytałem te opinie i widzę co tam się wyprawia to nie ma takiej możliwości. Jedyne co pozostaje to tylko współczuć pracującym w tym czyms. Szczerze to sytuacja nadaje się do zgłoszenia inspektorowi pracy bo to co piszesz kolego to jakiś dramat żeby bać się co przyniesie nowy dzien. O takiej pracy to nie chce slyszec.

Rupiec

Smutne to jest

Zniesmaczony
@Depresja

To prawda. W firmie zapanowała fatalna atmosfera. Kiedyś zgrany kolektyw, pomagający sobie nawzajem, dziś wszyscy zniechęceni i zrezygnowani. No może nie wszyscy, bo jest niewielka grupka bez autorytetu. Liderzy zmian, wprowadzający chaos. Prezes niedługo przekona się jakie to owoce przyniesie. Sam sobie będzie winien bo nie słucha żadnych głosów rozsądku. Tak jak pisze "Depresja", Prezes przychodząc do Śrubeny 10 lat temu, w trudnym dla firmy czasie, obdarzył pracowników zaufaniem. Tym samym stworzył zaangażowaną załogę. Doprowadził do sukcesu firmy, która przez ostatnie 10 lat przynosiła zyski. Obecnie karierowicze jeden zatrudniony w ostatnich trzech, a drugi w ostatnim roku, stosują nikomu niepotrzebną, nadmierną presję psychiczną. Żonglują cyferkami a Prezes to łyka. Ten który zajmuje się działką techniczną i produkcyjną sam unikając sprytnie odpowiedzialności, napuszcza jednych na drugich. Traktuje pracowników z lekceważeniem, taki przekaz przyjmują kierownicy i mistrzowie a potem idzie to dalej w kierunku pracowników.

Fizyczny
@Depresja

Jeden hanys narobił zamieszania i jest jak jest . Nie wiem ile masz lat ale ja się już przestałem bać i mam tą robotę głęboko w (usunięte przez administratora) , nie zarabiamy tu kokosów żeby się przejmować w całym powiecie zarabiają te same pieniądze . Ja tylko czekam aż zaczną zwalniać wtedy może właściciele się obudzą i zrobią z ludźmi na stanowiskach porządek bo co drugi powinie zastać wywieziony na taczkach pełnych (usunięte przez administratora)

Umyslowy
@Fizyczny

Moze i tak ale rodzine trzeba utrzymac a przez pandemie cienko z ofertami pracy

Zuzia

Narzekacie bluzgacie nic nie robicie chcecie zarabiac ja mam przerobione 12 lat no i dobra stawke 24.90

Tusk
@Depresja

Czy jest sens winic prezesa przecierz sa wlasciciele co dyryguja i zatrudniaja ekspertow pokroju wam juz znajacych no i efekty ich pracy tez sa juz widoczne ciecia zwolnienia chory akord a pracownik i jakosc za ktora firma dostaje certyfikat jakosci jest w ciemnej (usunięte przez administratora) trzeba informowac inspekcje o tych przekretach .Nie mowiac o ciaglych sprawach bhp gdzie pracownicy sa zmuszani do pracy w pojedynke na dwu osobowych stanowiskach a takze i samemu na hali czy tak ma byc.Potem wine zawsze ponosi pracownik anawet jest zmuszany do nie zglaszania wypadku przez kierownikow

Vicek

Nie obrazaj ludzi co pracuja i sa zadowoleni ze stawki marnoto

Szpila

To jest efekt systemu acord. Ilość a nie jakość. Koordynatorzy brawo !

Sruba
@Szpila

coraz wiecej zlomu sie robi!!! Reklamacji coraz wiecej!!! Brawo projekt akord!!!

Megi
@Depresja

Jeżeli jest tak źle jak piszesz to co tam jeszcze robisz? A może boisz się o swoje miejsce że przyjdzie młodszy, bardziej wydajny.

Ciekaw
@Depresja

To jak jest u was w zakładzie że księża ogłaszają z ambony że szukacie pracowników jak dostanę 3500do ręki to przychodzę. Słyszałem że po 4 latach z premierą 5 000 idzie wyciągnąć na swieta po 1400

True
@Ciekaw

Tyle to tam sie dostaje po 30 latach pracy albo na stanowiskach umysłowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Śrub Śrubena Unia - Żywiec

• Jak się pracuje w Fabryka Śrub Śrubena Unia?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Śrub Śrubena Unia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Śrub Śrubena Unia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Śrub Śrubena Unia