Fabryka Śrub Śrubena Unia

Opinie o Fabryka Śrub Śrubena Unia

Buli

O co chodzi z atmosfera na p2?

@Buli

Między pracownikami pr2 atmosfera bez zmian od dobrych kilku lat. Raczej zepsuta atmosfera między majstrami a załogą. Jeden jazda i wydajność, drugi na niczym się nie zna jeśli chodzi o ten wydział, ale najmądrzejszy w każdym temacie, podobno się mści na świeżo zatrudnionych pracownikach. Trzeci świeżo zatrudniony, próbował się wykazać ale z tego co słyszałem już jest sprowadzany do rzeczywistości.

Cedr

Mści się pewno ten z pr1 . Ale taki typ się nie zmieni.

Za kierownika P.C było najlepiej, guma przyszedł i wszystko zniszczył swoją "ambicją i wiedzą". Sprowadził agenta J.Ż aby relacje mu zdawał w każdym temacie. Szkoda tylko majstra z pr2 Ł.J ale był mądry i się zwolnił, po prostu gumie przeszkadzał. A podobno karma wróciła do gumy niedawno.

Cedr

Majster Łukasz J. wrócił. A jednak nie ma to jak śrubena.

Bobo

Jak tam oczy Wielkiego Brata na pr2???

@Bobo

Będą wielkie w całej firmie.

Skonczy sie

Wanda
@Bobo

A co się skończy?

@Wanda

Dlaczego nie korzystacie z darmowej imprezy pracownicy pr2. Gonzales jest smutny.

Cedr

Już dawno pisałem, że nie chwali się dnia przed zachodem słońca.

Wanda
@Cedr

No ja tam nie wiedziałam, że jakaś impreza się szykuje? A odnośnie tego, że podobno dyrektora sobie owinął wokół palca to co dalej?

Qwerty

Myślałem, że prezes rządzi tą firmą, wspomaga go dyrektor operacyjny, ale widzę że mały dron tam rządzi. Nikt nie widzi co on robi?

@Qwerty

Wszyscy widzą, ale udają, że jest ok. Mały dron już kilka razy był na wylocie , ale pomogły mu znajomości.

@Bolo

Boze! Czemu wy takie jakies bzdury tu wypisujecie?????? Nie mogę tego zrozumieć? Na jakim wylocie był? Chlopak robi Dobra robote. Więc nie rozumiem! Jak masz coś do niego to idź i powiedz mu to w twarz! Jakasz jakos problem, uwagi to przecież możesz iść i normalnie z nim porozmawiać. On taki sam czlowiek Jak ja czy ty.

@Edek

To prawda z tym wylotem. Kłopotek chciał się go pozbyć jak był jeszcze technologie od obróbki cieplnej ale został utworzony dział rozwoju gdzie mogli go upchnąć. Później się okazało że ten dział jest nie potrzebny. Widać krótko pracujesz w firmie.

@ALEK

Ale to wytłumacz mi proszę... to jak nagle stał się zastępca dyrektora. Przeciez nie byle kto może zostać awansowany na takie stanowisko! Ludzie otwórzcie oczy! Zeby awansować to trzeba być w czymś dobrym! Coś osiągnąć. Więc czemu takie bzdury jakoes piszecie ze był na wylocie! Nie możliwe skoro tersz jest na takim stanowisku! Dajcież mu spokoj! I reszcie!!!! Zajmijcie się proszę swoją pracą, swoim nosem. Jak się ma coś do kogoś to się mu mowi prosto w twarz a nie po kątach się chodzi i (usunięte przez administratora) rozpowiada. Ja nie wiem co to z wami ludzie jest. Jakas taka zawiść.... I wy macie przyjsc w sibote na festyn i patrzeć na siebie? Skoro taka zawiść w was jest!

Ben
@Edek

To powiedz mi prosze co on osiągnął i zrobil dla zakladu????

@ALEK

Masz rację. Kłopotek się na nim poznał, ale on teraz mu za to odpłacił. Jego zasługi i fachowość widać teraz przy zakupie nowej maszyny na p2 Podobny specjalista w tym zakresie poszedł na emeryturę.

Cedr

Ma taki sposób na życie. Jak zazdrościsz to droga wolna . Kopanie rowów czeka.

Haha
@Cedr

To pewnie też twój sposób na życie. Nie zazdroszczę bo nie ma czego.

@Haha

Padaczka to choroba .

obserwator

Dobrze, że wywalili o s z o ł o m a , byłego dyrektora operacyjnego! Nie chcę by ten wpis był dla nowego dyrektora "pocałunkiem śmierci" ale jeśli on zostanie to możemy mieć nadzieję, że czeka nas dobra przyszłość. Były bał się wychodzić do ludzi, bo mogli by go zapytać o coś na co zazwyczaj nie potrafił odpowiedzieć. Były potrafił tylko mędrkować, i wypuszczać jednych na innych. Nowy się nie boi - BO JEST KOMPETENTNY. Nowy się nie boi - BO JEST OTWARTY I MA WIEDZĘ. PRACOWNICY DZIĘKUJĄ WŁAŚCICIELOM ZA MĄDRY WYBÓR!

@obserwator

Nie chwali się dnia przed zachodem słońca. Nie wypowiadaj się za wszystkich pracowników.

Bogdan
@Cedr

To co? Nowy dyrektor jest lepszy i ma dobre podejście do pracowników, czy też masz co do tego obiekcje? Nowe kierownictwo jest bardziej elastyczne i podwyższy pensje, czy słaba szansa?

@Cedr

Ma pomysły i rozwiązania bałaganu na wydziałach ale kontruje gonzales . Może zrobi i z takim porządek.

Uprzejmie donoszę
@Amor

Nie miej złudzeń, że zrobi z nim porządek. Jak na razie to nowy dyrektor je mu z ręki. Zresztą temu drugiemu też. Ten drugi to ten co ma biuro koło Gonzalesa. Ciekawe że nikt nie widzi fatalnych skutków działalności Gonzalesa i Małego Drona. Może Prezes zainteresowałby się co nawyprawiali z instalacją nowej maszyny i ile będą kosztowały przeróbki ich błędów. To wszystko można by skwitować "o s z o ł o m y i c z a r o d z i e j e cała śrubena z was się śmieje"

@Uprzejmie donoszę

Gonzales ma wsparcie prezesa , koledzy z dawnych lat. Wszystkie jego występki są zamiatane pod dywan. Może nowy prezes zrobi z nim porządek.

Strzała amora
@Amor

Jak nowy operacyjny albo finansowy zostanie nowym prezesem, to nie zrobi z nim porządku. Jeden i drugi jest nim zafascynowany. Nowy prezes musiałby przyjść z zewnątrz i musiałby umieć zdroworozsądkowo myśleć.

@Strzała amora

Są zafascynowani bo pewno boją się groźnego spojzenia prezesa.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Fabryka Śrub Śrubena Unia. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. księgowości?
OLO

Czy w śrubenie można awansować za zasługi?

Bogdan
@OLO

Jakie zasługi masz na myśli? Jeszcze się nie przyjąłeś a już chcesz awansować? Jakie stanowisko cię interesuje?

OLO
@Bogdan

Za to że bardzo dobrze wykonujesz swoją pracę, masz predyspozycję na wyższe stanowisko. Przykładowo

@OLO

Właśnie za zasługi nie.... po prostu za nic można awansować. Za mydlenie oczu ludwikiem

@Edek

Ale mydlić to też trzeba umieć.

Agata
@Edek

Naprawdę da się awansować za nic? Jak niby ludzie mydlą oczy że awansuja?

@Agata

Można awansować za byleco. Gonzales za wprowadzenie złej atmosfery wśród pracowników, donosicielstwo , zaniedbany park maszynowy , pozbywanie się mądrzejszych od siebie .

Śmiechu warte;)

Pracy w Polsce nie ma i nie będzie, nawet Ukraincy w pośpiechu uciekają aż (usunięte przez administratora) rośnie, my tylko jesteśmy dla nich przystankiem na dalszą podróż w lepszy zakątek ziemi jakim im oferuję zachód :) Co pseudo Janusze biznesu zaoferują Ukraińskim przyjacielom marchewkę z suchym korzeniem ;) hihihihihihihihihohi

@Śmiechu warte;)

Praca jest ale nie dla (usunięte przez administratora) którzy zamiast się wziąć do roboty to siedzą na gowork i wylewają swoje żale na cały Świat.

Cwelu gdzie masz ten dobrobyt
@ALEK

Niby gdzie cwaniaku jak nigdzie nie chcą przyjmować?

Polacy gdzie mają pracować?
@ALEK

To po co zatrudniliście masę Ukraińców do Śrubeny ?

@Polacy gdzie mają pracować?

To akurat prawda Polacy nie mają pracy dla siebie a strasznym panom z Ukrainy dają pracę i jeszcze na dodatek byle ją wykonują nie myślcie sobie posrani prywaciarza że oni wam tam zostaną na stałe większość z nich w gmieniu oka wyjdzie na zachód bo nikt nie jest (usunięte przez administratora) tyrać za nędzne pieniądze do (usunięte przez administratora)śmierci. :)

W tylku
@:)

Polacy uwazaja ze powinni zarabiac 5000 za lezenie i nicnierobienie. Za robote sie wezcie a nie tylko chcecie kase

Uciekać z dziury Żywca
@W tylku

Hmmmmmm gdzie ta praca leży jak jej w Polsce nie ma? 2.000000 mln przeszło młodych ludzi wyjechało zagranicę za pracą na zachód bo by w Polsce z głodu po zdychali przy takim wspaniałym dobrobycie jakie nam oferuję własne udane Państwo.

@Uciekać z dziury Żywca

Popieram (usunięte przez administratora) się rozlewa fekaliami od północy aż do południowej PL.

ALEK

W śrubenie obecnie szukają do marketingu. Dlaczego sie nikt nie zgłasza? Podobno pracy niema, ja myślę że jest tylko wam brakuje ambicji na coś trudniejszego niż wkładanie śrubki do czubkarki i dłubanie w nosie.

Tartak :)
@ALEK

W Żywcu nie uczą marketingu ani kursów nie ma proponowanych w tym kierunku kwalifikacji , powiedz mi to skąd zdobyć doświadczenie z tego zakresu mądrala ? Nie zauważyłem żadnego ogłoszenia w internecie na takie stanowisko masz złe dane albo doskwierają ci urojenia z powodowane ubytkiem kory mózgowej. :)

Fikcja :)
@Tartak :)

Wymyślona niekończąca się opowieść. :)

Realia Polski.
@ALEK

Pewnie na to stanowisko potrzebują jedną osobę która już została na początku wybrana po rodzinie , pozostała liczna grupa nie dostanie się do tej firmy , przyjdzie im szybka odpowiedź od działu kadr że będą potrzebować w przyszłości na świętego tureckiego nigdy , nie opowiadaj bajek niestworzonych dobrodzieju jaką my to mamy obszerną gospodarkę w Żywcu? Rozejrzyj się do okoła i policz dokładnie ile jest tych miejsc pracy chyba że mylisz z Województwem Mazowieckim stolicą Warszawy która ma większe możliwości dla młodych obywateli pl. :)

@Tartak :)

Jaki kurs ? Trzeba iść na studia i poświecić 4 lata na zdobycie dyplomu. Tu każdy narzeka i wymaga pracy i wysokich zarobków , a każdy z was na szkołe kamieniami rzucał i teraz musicie rypać za grosze. Taka prawda.

Gdzie jest przyuczanie do zawo
@ALEK

Ten dyplom nic nie znaczy a czy ten zawodnik miał kiedyś doczynienia z pierwszą pracą gdzie miałby zdobyć te kwalifikację jeżeli w tym momencie potrzebują od razu uczonego?

Tracisz orientację:)
@ALEK

Masz złe dane co do ukończenia marketingu wystarczy mieć 3 lata wykształcenia licencjackiego. :)

Gubimy się powolutku. :)
@Tracisz orientację:)

Alek utracił orientację co się za nim wokół dzieję jeszcze jedna uwaga do ciebie Marketing i zarządzanie w handlu kojarzy się że sklepem kasą fiskalną liczeniem rat jak pracujesz w jakimś AGD a nie w zakładzie?

Jim
@Gubimy się powolutku. :)

Ludzie to forum nie jest do takich rozmow. Piszcie sobie gdzie indziej a nie zasmiecajcie nam tu

Gabriela
@Jim

Dokładnie... może ty chociaż napiszesz jakies konkrety o firmie? Jako potencjalny pracownik chętnie bym się dowiedziała np jaką umowe proponują czy stawke na poczatek? :)

Andzia
@Gabriela

Od 2 do 35

Dziedzic

Ile dostaliście nagrody kwartalnej?

@Dziedzic

Dużo.

Agata
@Cedr

A konkretniej? Podasz jakiś przedział chociaż?

@Agata

Nie. To tajemnica.

Ja dostałem 3 tys

W ubiegły piątek prezio zorganizował impreze dla marketingu. Wyżerka alkohol i zabawa, za świetne wyniki. Dla całej reszty zaśpiewają Golce, że "pieniądze to nie wszystko". Ha Ha Ha Ha!

Bam

Masz zle info bo tam nie byl tylko marketing ale tez niektorzy kierownicy. My se za to zrobili impre na pr1

Fred

Nic w firmie sie nie dzieje?

Flinston
@Fred

Fredzie jeśli jesteś pracownikiem i nie wiesz co się dzieje, to idź sobie zmarszczyć Freda i nie zawracaj(usunięte przez administratora) na forum.

Fred
@Flinston

Ja juz tam nie pracuje ale buce zostaly

Flinston
@Fred

Pisząc pytanie użyłeś statusu "pracownik" a nie "były pracownik", to teraz nie ściemniaj (usunięte przez administratora)

Wasz człowiek że Śrubeny ?

Ale to waszy były pracownik co donosił wcześniej na innych pracowników że Śrubki weźcie go z powrotem skąd przyszedł?

Mma
@Wasz człowiek że Śrubeny ?

On pracowal lata temu!!!!!

Pomyłka
@Mma

Na początku tamtego roku 2021 przyjęli tego cwaniaka tylko czekali na dogodny moment by mnie zwolnić nie mieli żadnego pomysłu aż pod koniec ubiegłego roku znaleźli na mnie haczyk z powodu wyrzucić z błahostki , w kodeksie pracy nic nie wspominają ponad metr obcinania nożem paska związanego przez środek koszy z piętrowanch , wcześniej nikt nic nie mówił że źle było? W kodeksie pracy jest wyraźnie napisane do 3 metrów jest zabronione wchodzenie na wysokości co o tym pół główki nie wiedziały , każdy tak robił do dzisiejszego dnia i nic z tym nie zrobili? To co ja jestem jakiś inny?

Pracownik Srubeny
@Pomyłka

Ale co nas to interesuje? Pisz sobie u siebie a nie psuj opinii naszej firmie gościem który parę lat nie pracuję u nas.

To wyłącznie wasza wina.
@Pracownik Srubeny

Mnie też to nie obchodzi że przez tego (usunięte przez administratora) mnie zwolnili a miałem umowę stałą poza tym on przyszedł później do ALPLI a ja byłem wcześniej przyjęty od niego to on poszedł zrobić mi za plecami do kierownika razem z brygadzistą W.K że zmiany C ? Teraz naprawcie ten cały bajzel zanim go zwolniliście ? Wyślijcie tego cwela do Hutchisona Stolarską na piece zobaczmy jak długo porobi z rękoma oparzonymi?

@Pomyłka

ten wątek nie dotyczy śrubeny i powinien zostać usunięty. Jakiś desperat rozgrywa osobiste żale do pracownika który nie pracuje w śrubenie już parę lat.

@Pracownik Srubeny

Kto co komu psuje przejrzyj na ślepia ten lizus zniszczył życie drugiemu pracownikowi ALPLI który tam wcześniej od niego pracował teraz przez tego kablorza pracy nie może znaleźć, w urzędzie pracy nic nie mają konkretnego do zaoferowania przed wejściem do urzędu grzyb po suficie rozlewa i innych miejscach budynku nie mówiąc już o znikomych ofertach jakie oferują ludziom ?

ALEK

I dobrze ciebie też powinni zwolnić bo rozumem nie grzeszysz. Tacy (usunięte przez administratora) to powinni pracować na syberii za darmo.

Poważny temat

Tych lewych wózkowych lepiej już nie przejmujcie do Alpli jeden z waszych mistrzów że śrubki uderzył w kosze metalowe zpiętrowane na magazynie z czego trzy kosze runeły prosto na niego i uszkodziło wózek widłowy dobrze że mu nic się nie stało bo by go zabiło na miejscu , w pierwszym dniu beż przeszkolenia po co ktoś wchodzi do wózka elektrycznego jesli ta osoba nie jest dobrze wykwalifikowana powinni temu się przyjrzeć z BHP i do tego jeżeli ta osoba ma uprawnienia z UDT ? Tego faceta zwolnili w pierwszym dniu , mam do was apelacje nie pozbywajcie się więcej żadnych ludzi że zakładu Śrubena bo oni szkodzą pracownikom z ALPLI , psują i donoszą na innych pracowników którzy im niczego złego nigdy nie zrobili nie potrzeba nam takich Judaszy sprzedających za parę srebrników krętaczy .

@Poważny temat

A gdzie byli pracownicy dozoru Alpli co pozwolili temu pracownikowi wsiadać na wózek? A poza tym naucz się poprawnie pisać nieuku.

No właśnie

Po co wy zwalniacie człowieka który u was pracował i donosił na kolegów z produkcji ? Przyszedł taki lizus do ALPLi Marcin Płachetka rosypuje rozumy po zakładzie, uważa się za lepszego od innych a jest tylko zwykłym pomocnikiem operatora co go znajomy brygadzista przyjął z dalszej rodziny bo dziwnym trafem z takiego pakowacza zrobić nagle pomocnika zbieg okoliczności nie sądze ?

Wina że strony Śrubki
@No właśnie

Przez tego (usunięte przez administratora) że Śrubki zwolnili pakowacza +wózkowego z myjni co miał umowę na stałe w zakładzie ALPLI ? To wasza wina pochlebnicy Ukraińców.

Nusia
@Poważny temat

Myślę że teraz to ty (usunięte przez administratora) nie ze śrubeny ktoś nowy. Ale się ogarnij bo nie wszyscy są tak wspaniali jak ty i trzeba dać komuś szansę , bo też ma rodzinę do wykarmienia. Ale pamiętaj jednak rzeczy że karma wraca, i tego ci życzę i dużo siły.

@Wina że strony Śrubki

Powiedzcie mi ludzie kto to się kręci z mistrzami na PR1 ? Kolejny mądry do rządzenia ?

Inny pracownik

To jest nowy mistrz, który przyszedł z Bultena "uzdrowić" Śrubene. Szybko go uczą i na PR1 i na PR2, bo według nowego kierownictwa wydziału wszyscy dotychczasowi to beton i "g....ki" i potrzeba nowej krwi.

Katia

Przyjmujecie nowych pracowników do tutejszego zakładu , z czego się orientuję że macie mnóstwo zamówień na amunicję do broni palnej wysyłając ją w głąb Ukrainy ? Na obecną chwilę urząd pracy w Żywcu nie zbyt wiele ma do zaoferowania ludziom pracy aż wstyd że mamy takich udanych wojewodów w urzędzie Miasta że dopuścili do takiego stanu.

Kiepsko z pracą na rynku Polskim (usunięte przez administratora) kalwaryjskie nic nie mają do zaoferowania, urzędy pracy ledwo zipią finansowaniu nowych zawodów co pilnie oznaczało wycofanie wszystkich kursów z listy , powiat Żywiecki uborzeje.

;)

W razie ataku przez Rosjan na Polskę kroki zostaną odpowiednio przemyślane od mojej strony pójdę razem z Rosjanami wyżynać biało czerwonych kabli. :)

Do administratora
@;)

Powyższy wpis powinien zostać zgłoszony do odpowiednich służb. Ewidentna zapowiedź zdrady Ojczyzny. Ty który to napisałeś jesteś zdrajcą niegodnym szacunku.

Bebok

Szkoda czlowieka ktory odszedl. Ci którzy rzadza mam nadzieje ze beda miec go na sumieniu do konca zycia. Zwlaszcza ten dyrektor który uciekl

Buka
@Bebok

No i ten maly. Trzeba sie zastanowic czasem czy pieniadze sa wazniejsze od ludzkiego szczesia i zycia

@Bebok

Masz rację, miejmy nadzieję że karma wróci do niego i do sierot po nim które zostały w fabryce.

@Buka

Ten mały czyli kto ? Kogo masz na myśli?

Ivan
@Bebok

Ten wieniec będzie mu ciążył jak młyńskie koło...

Burek
@Ivan

Prezesowi też będzie ciążył. Bo nie jest bez winy.

@Burek

Naiwniacy z was, oni juz o nim zapomnieli

Pr1

WZ i SZ z działu TT to sie do tarcia chrzanu nadają. Po co komu tacy specjaliści jak z problemami sobie trzeba radzić samemu.

@Pr1

Chrzan trzeć to też trzeba umieć, więc skąd wiesz że się nadają?

@Bolo

Może ich przecenilem, masz jakąś lepszą propozycje?

Operator
@Pr1

A WZ to jeszcze do pogadania chłop, ale SZ to wyżej $R@ niż D0p3 ma. Zapytaj sie o coś to zaraz pyskówka, może to już taki wiek, klimakterium czy coś takiego?

@Operator

A ja myślę że WZ i SZ to i tak niezłe chłopy.

A ja uwazam ze nie

Mariusz
@Pr1

Odnoszę nieodparte wrażenie że te paszkwile na technologów piszą niedorobieni licencjaci kierownicy i mistrzynie, mistrzowie z łapanki. Ci ludzie nie zrozumieją co do nich mówi kompetentny technolog. To jest dla nich zbyt trudne.

@Mariusz

Przynajmniej licencjat mają, to już coś.

Mariusz
@Pr1

Naucz się czytać. Skoro niedorobieni to znaczy że nie mają.

Gruby
@Mariusz

SZ i WZ mają ukończone studia wyższe z dziedziny tarcia chrzanu, specjalizacja XVIII wieczne tarki ręczne.

@Gruby

Nadal uważam , że WZ i SZ to dobrzy fachowcy. Pracują w firmie ponad 30 lat.

@Bolo

Są zatrudnieni, a czy pracują to już inna sprawa.

@ALEK

A co to za łysy typ spacerujący po zakładzie z rękami w kieszeni. Podobno fotograf ?

Kolejny uzdrawiacz.

Bebra

Przyszly Prezes

Bolek

Dlaczego w tym zakładzie ludzie są terroryzowani i zmuszani do pracy na dwóch urządzeniach jednocześnie przez jakichś burdelmanów i jemu podobne kryształy? Dlaczego praca jest realizowana nielegalnie poza normatywnym czasem pracy za "nagrodę" wypłaconą na konto?. Dlaczego praca jest Planowana w tysiącach godzinach nadliczbowych(!)? Dlaczego związki zawodowe udają że tego nie wiedzą?.. Na szczęście są jeszcze instytucje które się tym ochoczo zajmują

@Bolek

Dlaczego jesteś taki ciekawski ? Jeśli tam pracujesz a ci się nie podoba to się zwolnij. Większość pracowników jest zadowolona.

Lolek
@Bolek

Zgłoś to do tych instytucji. Jeśli masz dowody to podaj je w zgłoszeniu żeby mogli to sprawdzić. Możesz to zgłosić anonimowo ale musisz podać fakty co kto gdzie kiedy.

@Bolek

No faktycznie związki zatraciły swoją misję nie chodzi tylko 2 proc podwyżki ale też o warunki pracy a te są z dnia na dzień gorsze!! Prezes znalazł w końcu właściwych ludzi do wykonania misji i śmieje się w twarz

Rs2
@Bolek

W Fabryce Śrub wielkimi krokami zbliża się 19sty wiek.

dama dworu

"Cysorz to ma klawe życie" a u nas dyrektor operacyjny to ma klawe życie. na mikołajki rozniesie prezenty ze swoją drużyną albo zorganizuje drużynę żeby sobie pobiegała w maratonie albo na wielkanoc pewnie będzie robił za zajączka i rozniesie prezenty bo w śrubenie nie ma większych problemów i dyrektor musi zajmować się takimi bzdurami jakimi w innych normalnych firmach zajmuje się dział HR.

Młodzi nie mają czego szukać w tym niedorobionym Polskim Państwie w którym rządzą z pokolenia na pokolenia nieroby Żydy , czego można się spodziewać dobrego po tych wszystkich złodziejach ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Śrub Śrubena Unia - Żywiec

• Jak się pracuje w Fabryka Śrub Śrubena Unia?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Śrub Śrubena Unia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Śrub Śrubena Unia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Śrub Śrubena Unia