Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

Notabene

Będę walczył o te firmę nie poddam się

Bruce Lee

Nawet żal pisać co siè dzieje w tej firmie. Tylko się głosno smiac:)

Notabene

Nie ma płynu do dezynfekcji ale ja Notabene załatwiłem za to szampon do włosów bambino

Obserwator666

Falkowski "notabene" udźwignie sam logistykę dając 2800 brutto, jest wyszczekany więc samą falą akustyczną będzie stawiać materiały na lince.

@Obserwator666

Przyjdziesz i po tych 3 tyg co na rano mamy iść się zacznie, bo nie ma ludzi, bo trzeba wspomóc inne zmiany. A ciekawe czy zapewnili wszystkie rzeczy do pracy ? Płyn odkażający na stanowisku ( przed przerwą był ale jedna butelka na dział - żeby odkazic ręce musiałes iśc na drugi koniec hali ), rękawiczki jednorazowe, oraz maseczka która notabenne według zaleceń powinna być zmieniona co 3 godziny bo po tym czasie już nie spełnia wymagań. Zobaczycie że będą kombinacje z czasem pracy i wysokością wypłaty

Egzorcyzmy
@Obserwator666

Tak to czytam i troszkę się z tym zgadzam. Ja co prawda mam to gdzieś, gdyż przyszedłem tylko do tej pracy ze względu na bezpłatne odnowienie uprawnień UDT, jakiś czas temu dostałem wypowiedzenie umowy (w okresie postoju fabryki) za nie przychodzenie do pracy co prawda, byłem w ostanie dni się rozliczyć i trafiłem na Pana Falkowskiego który prawie się poryczał i próbował na mnie najechać ale byłem świadkiem kilkukrotnie jego wywodów myślowych i wiem, że te rozmowy trzeba ucinać ;) Na zdrowy rozum kto rzetelny przyjdzie tam pracować za 2800 brutto ? - Wypowiedzenie w moim przypadku było na rękę gdyż zdążyłem znaleźć dobrze płatną pracę i nie musiałem jednocześnie pracować w okresie wypowiedzenia ze względu na postój fabryki. - Ale po tym co zaobserwowałem jak logistyka zaczęła działać, pracując tylko na zmianę poranną to kto ma szansę i doświadczenie niech próbuje zmienić tą robotę bo to i tak się wyłoży pod przewodnictwem tych inteligentów (nikomu oczywiście ujmy nie czyniąc i pozdrawiam także mojego brygadzistę Krzysztofa - złoty człowiek) - gdyby Pan Falkowski kiedyś do mnie tak wyjechał do pana Krzysia to dostałby bez uprzedzenia w bryle. Pozdrawiam was Lordy !

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
komornik

cześć czy ktoś wie jak pracujemy od 27.04 czy tylko ranna zmiana idzie czy jak bo nie mam konkretnej odpowiedzi

drwa
@komornik

Idzie tylko jedna zmiana i tak ma być podobno przez 3 tygodnie.

Kamil

Dzisiejsza informacja z zebrania związków zawodowych z pracodawcą W dniu 30.03.2020rodbyło się spotkanie Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" Imperial Logistics z Zarządem firmy.Temat spotkania dotyczył bieżącej sytuacji związanej z brakiem produkcji i rozliczenia czasu pracy w kolejnym miesiącu.Na chwilę obecną postój trwa do 10.04.2020Pracodawca poinformował, że osoby z zaległym urlopem z roku 2019 w pierwszej kolejności rozliczą postój właśnie tym urlopem(od 01.04 do 10.04).Takie postępowanie jest zgodne z przepisami prawa pracy.Pracodawca chciałby dodatkowo wprowadzić 12 miesięczny okres rozliczeniowy w celu rozliczenia czasu pracy i okresu związanego z brakiem/spadkiemprodukcji w późniejszym terminie.Trwają rozmowy KZ z Zarządem firmy odnośnie płatności za postój w miesiącu kwiecień 2020 w wysokości 80 % pensji zasadniczej z uwzględnieniem dodatku stażowego.Dodatkowo omawiany jest temat zwrotu kosztów dojazdu dla osób, które w dniach nieprodukcyjnychw miesiącu marcu świadczyli pracę.O dalszych ustaleniach będziemy informować.W przypadku pytań proszę o kontakt.

Jacek
@Kamil

Dzięki za informację jak byś wiedział coś więcej to napisz tu co i jak Zdrówka wszystkim

@Jacek

Spoko, ajk coś będzie wiadomo dam znać

@Jacek

świeża wiadomość sprzed chwili: Ustalenia Komisji Zakładowej i Zarządu firmy Imperial Logistic dotyczące okresu związanego z brakiem produkcji od 01.04.2020 do 10.04.2020 : - pracownicy niewykonujący pracy w tym okresie (pozostający w gotowości do jej świadczenia ) otrzymają 80% wynagrodzenia zasadniczego wraz z 80% dodatkiem stażowym, 80% dodatkiem funkcyjnym - jeśli pracownik ma prawo do tego rodzaju dodatkowego składnika wynagrodzenia; - premia regulaminowa operacyjna za miesiąc kwiecień zostanie naliczona proporcjonalnie do okresu faktycznie przepracowanych dni. Decyzją pracodawcy osoby, które posiadają ZALEGŁY urlop za 2019r w pierwszej kolejności rozliczą w/w okres postoju tym urlopem

@Kamil

Kolejna wiadomość z dzisiejszego spotkania : W dniu 08.04.2020r odbyło się spotkanie Komisji Zakładowej NSZZ"Solidarność" Imperial Logistic z Zarządem Firmy. Ustalenia Komisji Zakładowej i Zarządu firmy Imperial Logistic dotyczące okresu związanego z brakiem produkcji od 11.04.2020 do 26.04.2020 : - pracownicy niewykonujący pracy w tym okresie ( pozostający w gotowości do jej świadczenia ) otrzymaja 80% wynagrodzenia zasadniczego wraz z 80% dodatkiem stażowym, 80% dodatkiem funkcyjnym - jeśli pracownik ma prawo do takiego rodzaju dodatkowego wynagradzania; - premia regulaminowa operacyjna za miesiąc kwiecień zostanie naliczona proporcjonalnie do okresu faktycznie przepracowanych dni. W wyżej wymienionym okresie pracownik może rozliczyć czas postoju wykorzystując w tym celu pozostały urlop zaległy lub bieżący - JEST TO TYLKO I WYŁĄCZNIE DECYZJA PRACOWNIKA. Jeśli coś więcej się pojawi dam znać i napiszę

Jacek
@Kamil

to juz wiadomo ze stoimy do 26.04 Ja narazie słyszałem że do 19.04?

Rick
@Jacek

VW sam dokładnie nie wie kiedy ruszy-było już tyle wersji.Dlatego masz napisane że pracownicy pozostają w gotowości. Czas pokaże :(

Ad
@Kamil

To prawda kto takich ludzi awansuje ktoś chyba taki jak oni i przy kieliszku (usunięte przez administratora)siłą od zbierania kamieni z pola oderwani niech cały vw wie kto tu żądzi

Elo320
@Kamil

Czy Imperial zapewni obowiązkowe maseczki?

@Elo320

Dobre sobie. Jak mieli zapewnić płyn do dezynfekcji rąk to zapewnili, a;e 1 butelkę na dział. śmiem twierdzić że może i zapewnią po 1( jak normalnie po każdym użyciu powinieneś je wyrzucać) znowu się będą tłumaczyć kosztami jak nawet na najtańszy płyn skąpili kasy to myslisz że maseczki dadzą ? Zresztą zobaczymy co będzie na zebraniu związków z zarządem

Nik
@Elo320

Nie ale stringi dostaniesz żeby sznureczek na bok przestawiać

Nik
@Kamil

Kamil weź coś na swuj oddech a nie buntujesz tu firmę ku bez robociu

@Nik

Kamil robię tu 15 lat i co myślisz ze coś zdziałasz powodzenia nie tu nie w tej firmie ale spoko tylko hejt nam pozostaje pozdro ta firma zawsze była (usunięte przez administratora) i będzie

Kamil

info z głosu wielkopolskiego We wrześniu 2019 roku spółka zapowiedziała redukcję etatów aż o 750 miejsc w związku z automatyzacją zakładu. Zwolnienia miały potrwać do końca 2020 roku. Z częścią pracowników jeden z największych pracodawców w regionie już się pożegnał, z innymi dopiero zamierzał. Czytaj: Zwolnienia w Volkswagen Poznań: Fabryka VW zlikwiduje 750 miejsc pracy do 2020 roku. Powód? Automatyzacja i modernizacja VW Poznań Jak się jednak okazuje, plany spółki nabrały tempa. Do połowy maja 2020 roku pracę ma stracić 200 pracowników agencji tymczasowych, którzy wykonywali usługi dla Volkswagen Poznań. - Decyzja o przyspieszeniu zakończenia umów jest podyktowana aktualną sytuacją gospodarczą związaną z pandemią koronawirusa - mówi Patrycja Kasprzyk, rzecznik Volkswagen Poznań. - Część z umów, które zostały zawarte z agencjami pracy tymczasowej po prostu wcześniej dobiegnie końca. Nie są to nowe zwolnienia, a te planowane, o których informowaliśmy jesienią zeszłego roku - zapewnia. Spółka Volkswagen Poznań przez ostatnie tygodnia wstrzymała produkcję w zakładach na terenie Wielkopolski: w Poznaniu, Swarzędzu i we Wrześni w związku z pandemią koronawirusa. Dopiero od tego tygodnia praca w fabryce wróciła do normy Czy firma planuje kolejne zwolnienia? - Oprócz tych zapowiadanych, żadnych dodatkowych zwolnień nie będzie - mówi Patrycja Kasprzyk.

Informator

Witam wiem z dobrego źródła idą duże zwolnienia vw jaki w imperial z powodu tej pandemi na świecie już widziałem listę zwolnień trochę ludzi poleci

Papier toaletowy
@Informator

Chyba w pierwszej kolejności powinni polecieć pracownicy na zleceniu czyli Ukraińcy i amerykance o ile sami juz nie wyjechali

On

Pamietam Ewę z montażu ta to lubiła brać do buzi w szatni a stanowisko tez miała nie najgorsze Ha ha ludzie co się z wami dzieje

Ii
@On

Tak pamietam a jej facet były miał funkcje żenada co ona robiła

W
@On

Mylisz imiona inaczej miała na imię później ja przenieśli na zakład 4

Iii
@W

Chyba masz racje

on a

Wiecznie ukryci kierownicy i wolnochodzący brygadziści. Zwłaszcza w nocy:) Hah ciekawa wizytówka. Oni wszyscy pojawiają się dopiero jak się coś dzieje ... Rotacja rotacja i jeszcze raz rotacja. Nie na stanowiskach tylko rotacja ludzi...

Js
@on a

W nocy to kierownicy sobie śpią nie raz widziałem

Jjj
@on a

To prawda największe ściemniacze powinni się za nich wziasc

Jo.

Pracowałem u prywaciarza myślałem że nie może być gorzej. Zatrudnilem się tu i doświadczyłem że jednak gorzej może byç. Po wypĺacie ucieczka jak najdalej... A kierownicy to ... poraźka. Skąd ich biorą?

Elmo
@Jo.

Tragedia w zabce więcej się zarabia, a taka z nich wielka firma a płacą grosze i ludzi traktują jak śmieci. Nie polecam

Były
@Jo.

Kierownicy to byli kiedyś zwykli pracownicy wiem bo pracowałem z nimi w 2001 2004 a później firma kierowników z zewnątrz zwalniała i żeby były tańsze koszta brała takich zwykłych robotników a tacy to z hama na pana jak z wozkowego został majstrem później kierownikiem który to słupy betonowe widlakiem przestawiał to jest najgorsza partia ludzi na szybko robiących szkoły żeby awansować prostactwo i dorobkiewictwo w szybki nie zależny sposób na krzywdzie ludzkiej ale każdy kij ma dwa końce i kiedyś to się skończy dla nich

Dlaczego tak narzekacie nie jest zle w tej firmie robię tu drugi miesiąc na montażu i jestem zadowolony robota spoko

Były na szczęście pracownik.

Żenada. Skąd Ci kierownicy zmianowi? Bez kompletnego przygotowania do pracy z ludźmi. Fruktuacja na b.wysokim poziomie tez o czymś świadczy. Uciekłem w miarę szybko.

Pièkna

Tragedia. Uciekać daleko. Dzisiaj siè zwolniłam. Zero kompetencji ludzi funkcyjnych. Śmiech na sali...

Ko

Nie lubię cyganstwa bo to faluszywy i złodziejski naród

Panopczyk

To prawda tez im nie wierze Cygan to zawsze Cygan patrzy żeby cię oskubać z kasy

Majster

Panopa to dziadowska firma i ona nie liczy się z ludźmi tu liczą się pieniądze dziwie się ze to jeszcze funkcjonuje

Jaaaade
@Majster

Jak jesteś ułożony z brygadzistami i kierasem to jest spoko ale fakt praca ciężka i pieniądze nie za duże

@Jaaaade

I z panią w blond włosach sprawdzającą szyby bo ona tam wazna tak samo jak kierownik Jeden z nich mówił na nią "pani od quesu" xd

@Jaaaade

Powiem że nawet jak im się (usunięte przez administratora)z to masz przeeane. Na początku udają brygadziści tą swoją fałszywą współpracę aż nadchodzi moment w którym ty się im podluzujesz a oni z ciebie robią potwora i mają jakieś chore podejrzenia. U mnie był ten błąd że do samego końca im się podlizywac. Teraz żałuję bo mogłam już szukać pracy w pierwszym miesiącu bo vs jest daleko od mojego miejsca zamieszkania ale zostałam bo atmosfera na początku wydawała się ogromnie miła. Potem mnie (usunięte przez administratora) z roboty bez okresu wypowiedzienia a miałam prawo przychodzić do pracy jeszcze przez tydzień. Napomnialam o tym brygadziście a on do mnie nie dyskutuj młoda bo jesteś jakaś chora.

Xc
@Savita

Sawita czym ty się przejmujesz debilami bo tam (usunięte przez administratora) są brygadzistami (usunięte przez administratora) kierowników wszystko z zawodowym lub podstawowym wykształceniem albo jakaś zasrana blondyna szkoda ze już tam nie pracuje bo bym jej tak pojechał ze by się zesrała

Savitka
@Xc

no moim zdaniem trzeba poprostu przequestować panią od queusu żeby ocenić czy się ndaje wogule do pracy z ludźmi

Savita gypsy ciaj

A o co mam mieć do siebie pretensje ? Niech pani sobie uwaza i jak pani ma czeklość tak się do mnie odzywać? Zachowanie pani w stosunku do mnie jest skandaliczne! Harowałam tam za cztery i śmiałyście się głupio że jestem chora psychicznie, brudna czy nie dorozwinieta. Do tej pory uważam że zostałam zwolniona z imperial bez powodu bo przecież dobrze robiłam a to że nie chciało mi się z wami gadać bo nie miałam wspólnych tematów do rozmowy z wamii nie miało prawa być powodem do zwalniania mnie czy wmawiania autyzmu lub innych chorych psychicznych bo do roboty się chodzi pracować a nie gadać, a potem że później coś dociera na linkę itp. Właśnie przez te wasze zachowania i zajmowania się tym co nie macie w czasie pracy. Po ostatnie został tu zastosowany komentarz o charakterze rasistowskim w stosunku do mnie "Dobrze że już cię tu nie ma czarna gnido źle się z tobą robiło" więc słowo "Pani od quesu" jest niczym obrazliwym w stosunku do tego jak mnie obrażono. Powiem coś jeszcze pani że się pani nie boje i ne zamierzam się przymilać bo widze że jak człowiek jest miły to macie jakieś chore podejrzenia Nie boje się pani ponieważ to co ja o pani napisałam jest niczym w stosunku do tego jak pani mnie obraziła że jestem brudna, czarna gnida czy śmierdze przecież jest pani odemnie o jakieś 15lat starsza ale widze że pani zachowania i obrażalstwo stoją na poziomie całkowicie dolnym Kochana pani od quesu

Powrót wielkiej gipsy siał
@Savita gypsy ciaj

Ogień z cycków poszedł spalone teksty niektórych znów nas szokuje piękna Savita z wmontowanymi palnikami zamiast sutków płomienie buchaja jak z rakiety każdy tekst na forum spalony niczym kartka papieru tak to ona ognista dziewczyna gipsy ciał czy jak tam ją zwą

Itt
@Powrót wielkiej gipsy siał

Powinnaś wyrównać porachunki i widzę cię z panią blondyna w walce w kisielu blondyna zarzuciła by se cyce na plecy jak kosmita a ty byś ja boksowała od przodu lub od tylu ciekawe kto by wygrał te walkę

Savita

Pomyslałam że ie będe się zniżać do poziomu tych kobiet w imperial logistisc i blokuje tą strone wole zająć się muzyką a to mi tylko czas zabiera. Może wam się gęby otworzą jak zobaczycie mój zespół w telewizji ale w sumie to mam gdzieś wasze gęby nie zabieram sobie czasu i blokuje tą strone.

Savitka

i razem z panią od quesu xd P.W dla której powiedzenie słowo Dzień dobey było już obraźliwe a jak się coś do niej mówi to się kwasi jak grejfrut znajomi co jeszcze tam robią mi to mówią xd

Wielki powrót gypsy

Teraz zamiast cycków mam miotacze ognia wiedz uważajcie bo spale was tekstami na tym forum ciecie

@Wielki powrót gypsy

Nie podszywaj się pod moim imieniem. Chyba jesteś osobą dorosłą nawet dojrzalszą wiekiem odemnie a zachowanie masz jak klaun

Epidemia

Co z tym KoronaWirusem w firmie jest tyle przyjezdnych Ukraińców i Amerykańców że tylko kwestia czasu jest aż ktoś z nas zachoruje więc się pytam czy firma coś z tym robi albo czy można odmówić pracy z capatymi itp. Pozdrawiam

Nikt
@Epidemia

L4 i masz po kłopocie

Ktoś

Kocham te Savita gypsy dobrze jedz tym starym pudernicom

Nie wiem co tu jest napisane

Korona szaleje a każdy się z każdym wita

@Epidemia

Odmówić możesz biorąc L4 ale zaraz cię będą straszyć konsekwencjami. Wcześniej czy póżniej coś się pojawi w firmie, wystarczy jedna osoba i kwarantanna gotowa. Smieszne tylko jest to że tyle mówią i piszą żeby myć ręce, ale sami łąmią przepisy bo nie dostarczyli na stanowiska płynu do dezynfekcji rąk. Na każdy dział dali słownie J E D N Ą butelkę gdzie pracuje często powyżej 20 osób, dodatkowo ubikacja jest niedaleko stanowiska pracy, a żeby odkazić ręce płynem musisz iść na koniec hali około 500 m. KPINA I ŻART !!!! Nie stać ich na płyn do dezynfekcji ? To niech poczekają aż ktoś się zarazi. Druga sprawa - w swarzędzu osoba z firmy Schnellecke była w weekend jak się koronawirus zaczął rozprzestrzeniać we włoszech i co zrobili ? NIC, zignorowali wszystko. Firma tego pracownika nic nie zrobiła albo w ogóle się nie dowiedziała że była taka sytuacja - sprawa zostałą chyba zamieciona pod dywan ( byleby tylko norma zostałą wykonana,a ludzi mają w (usunięte przez administratora)

Panika

Każdy zaraża wszyscy się boją a po sklepach latają bez maski kaszla psikaja do okola jak nie normalni, brawa dla (usunięte przez administratora)

Ona
@Nie wiem co tu jest napisane

Ja nawet biorę do buzi w męskiej

Zbychu

Nie wiem jakiś cygan wypisuje bzdury niech zajmie się sprzedażą dywanów a nie glupotami

Pracownica

To forum jest po Polsku a nie jakiś twój język cygański jak nie umiesz się wypowiedzieć w języku Polskim to się nie wypowiadaj i powiedziałam ci ploty to ty lubisz zawsze byłaś faluszywa i zle się z tobą robiło i dobrze ze cię już nie ma wredna czarna gnido

Dziewczyny ale wy macie sieczkę w tej głowie macie gdzie się sprzeczać weźcie się za siebie panopa to kompletne (usunięte przez administratora) a wy o guwniatą robotę się sprzeczacie

Zbyszek

Jak masz brak chamula jedz na warsztat

@Zbyszek

A tam spotkasz taką fałszywą, brzydką blondynę która się ucieszy że do niej przyjechałeś i u niej spędzisz noc bo nie ma baba szczęścia w facetach. Xd

Zbyszek
@Savita

Jak na noc to jadę

Wrrr
@Zbyszek

To będzie ostro ciekawe czy ty będziesz odpowiadał jej śmiesznym wymogą xd

Dinozaur
@Wrrr

Przeczytałem twój komentarz dosłownie 5 sekund temu ciekawe jaki jest jej idealny wymiar albo się na Ciebie obrazi bo za mały i będziesz wtedy ten okropny

Dosiebie

To wracajcie do siebie i tyle w temacie

Savita ta czarna gnida
@Pracownica

Widzę że sporo moich komentarzy coś zniknęło a miały duże poparcie. Widać że ta firma w Antoniku boi się prawdy. Natomiast wulgarny komentarz w stosunku do mnie o charakterze rasistowskim nie zniknął. "Ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych"

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic