counter
2 348 932 5 1
Poznaniak

W tym roku firma przeszła samą siebie i na święta pastanowiła dac swoim pracownikom okrągłe zero złotych Moim zdaniem to wstyd i brak szacunku dla pracownika Nie Polecam tej firmy nikomu Powinni się wstydzić za takie podejście do ludzi.

Tak28Nie

Najlepszy kierownik zmiany to Daniel na montażu bardzo słowny i bardzo wporzadku gościu więcej takich przełożonych w tej firmie pozdrawiam Panie Danielu

Kamil

Dzisiejsza informacja z zebrania związków zawodowych z pracodawcą W dniu 30.03.2020rodbyło się spotkanie Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" Imperial Logistics z Zarządem firmy.Temat spotkania dotyczył bieżącej sytuacji związanej z brakiem produkcji i rozliczenia czasu pracy w kolejnym miesiącu.Na chwilę obecną postój trwa do 10.04.2020Pracodawca poinformował, że osoby z zaległym urlopem z roku 2019 w pierwszej kolejności rozliczą postój właśnie tym urlopem(od 01.04 do 10.04).Takie postępowanie jest zgodne z przepisami prawa pracy.Pracodawca chciałby dodatkowo wprowadzić 12 miesięczny okres rozliczeniowy w celu rozliczenia czasu pracy i okresu związanego z brakiem/spadkiemprodukcji w późniejszym terminie.Trwają rozmowy KZ z Zarządem firmy odnośnie płatności za postój w miesiącu kwiecień 2020 w wysokości 80 % pensji zasadniczej z uwzględnieniem dodatku stażowego.Dodatkowo omawiany jest temat zwrotu kosztów dojazdu dla osób, które w dniach nieprodukcyjnychw miesiącu marcu świadczyli pracę.O dalszych ustaleniach będziemy informować.W przypadku pytań proszę o kontakt.

Agnieszka
 Rekomendacja

To prawda Ukraińcy są lepiej traktowani niż Polacy tak nie powinno być a zwłaszcza u Pana Daniela

Marta Nowy wpis

Łysemu nawet nie Pomorze amputacja genitali jedyne co go ratuje to skakanka albo linka to mu zostaje powiem ci tylko kolego good baye

Pracownica

Śmiech na sali na montażu na rozładunkach jeżdżą Ukraińcy a na liniach ciężko zapieprzaja Polscy robotnicy to jest właśnie rządzenie naszych rodaków dziękuje ci kierowniku zmianowy D.S nie dziwi mnie to ze kobieta cię zostawiła bo jesteś faluszywy miły jak tylko potrzebujesz kogoś na nadgodziny (usunięte przez administratora) wchod dalej Ukraińcom w (usunięte przez administratora) i tak maja cię gdzieś

Tak8Nie
Operator
@Pracownica

A dlaczego tak jest bo kierownik Ukraińcom wynajmuje pokoje i żeby ich nie stracić daje im dobre stanowiska żeby mu nie pouciekali a z Polaków nie ma żadnych korzyści więc do pracy ciężkiej rodacy

Tak11Nie
Elo,320
@Pracownica

Jak się Tobie nie podoba to idź do kudłatego na zmiane

Tak1Nie7
Łysy Nowy wpis
@Elo,320

A ja siedzę ciagle siedzę piękna piosenka

Agnieszka Nowy wpis
 Rekomendacja

Tak Nowy wpis

Polacy u władzy to (usunięte przez administratora) zamiast ułatwić prace rodakom to utrudniają i sielankę robią przybyszą z zagranicy przykład taki Danielek robi Ukraińcom sielankę Daniel weź i się jebn...... w głowę i przemysl co robisz buraku z lasu

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sonic

Liczba ludzi zarażonych rośnie,niech zamkną tą budę

@Sonic

w dniu 1.10 jest już w całym kraju 1967 zarażonych więc kolejny rekord, a w wielkopolsce dzisiaj 173/7 więc o czym tu mówimy. Dla nich się tylko liczy ....... a powiedzenie KASA MISIU KASA jak najbardziej prawdziwe. Człowieka który wykonuje brudną robotę mają gdzieś - same nakazy, a kierownictwo w biurach pochowane najmniejszych zasad higieny nie przestrzega ( brak maseczek, zero dystansu od innych itp) Więc o czym tu mowa

@Kamil

Ciesz się ze masz prace i na chleb (usunięte przez administratora)

Jaaa
@19

Jak to w końcu jest mamy xix wiek czy xxi?

@19

jakbyś nie zauważył to już trochę czasu nie jestem pracownikiem Panopy i się z tego bardzo cieszę.

To jest kura

Ogłoszenia na Olx.pl od KS Service i Work Service na Pracuj.pl. Aż tylu ludzi odchodzi, że potrzebują nowych natychmiast ? " ... Pilnie potrzebujesz pracy? Wspaniale! Poszukujemy pracownika, który chciałby rozpocząć pracę już od 02.09.2020!! Jakie są nasze wymagania? Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do soboty. Prawo jazdy kat.B. Przynajmniej minimalne doświadczenie w pracy magazynowej. Mile widziane: Uprawnienia UDT lub inne do obsługi wózków widłowych. Co możemy Ci zaoferować? Wynagrodzenie 2970 zł brutto Atrakcyjne premie Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę. Praca będzie się odbywać w Swarzędzu! Dodatkowe informacje Nie zwlekaj z przesłaniem CV - aplikuj zanim inni to zrobią! ..."

Jajaja
@To jest kura

Za 2970 brutto na 3 zmiany to jest śmiechu warte na rękę 2100 a premia nie zawsze jest. Lepiej zatrudnić się w Lidlu naprawdę.

od 3500 zł do 4000 zł "na rękę

Chyba lepiej na "Ładowacz - pracownik fizyczny na śmieciarkę.Swarzędz i okolice." Ogłoszenie na OLX z 20.09.2020. "...Zatrudnię ładowacza od jutra!Praca od zaraz.Od przyszłego pracownika wymagane:punktualność, elastyczność czasowa, uczciwość.Wynagrodzenie Ładowacz od 3500 zł do 4000 zł "na rękę"!Rejon Swarzędz i okolice.Praca od poniedziałku do piątku..."

różnica
@od 3500 zł do 4000 zł "na rękę

Spora ta różnica. Ładowacz na śmieciarkę 4000 "na rękę" za pracę od poniedziałku do piątku, a pracownik Imperiala podstawy 2100 "na rękę" za pracę trzy zmianową z sobotami, a czasem nawet z niedzielami.

Tak5Nie
Kamil

Mail po dzisiejszym spotkaniu zz zm pracodawcą Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" Imperial Logistic informuję, że w wyniku rozmów z Zarządem firmy w dniu 28.08.2020r ustalono, że dodatkowe 2 nadgodziny od 0:00 do 2:00 w KW36 zostaną rozliczone jako nadgodziny. Jeśli chodzi o kolejne tygodnie KW37 i KW38 i ewentualne dalsze przedłużenia zmiany przez VW (od 0:00 do 2:00), to w następnym tygodniu kontynuowana będzie rozmowa z Zarządem w tym temacie. Ponadto został poruszony temat przypadków COVID-19 na terenie VW i braku informowania pracowników Imperial o tym fakcie

Złamany paznokieć
@Kamil

Tez mi łaska 12h masz robić a za 2 godziny zapłacą to faktycznie mają gest nie ma co hehe

Tak3Nie1
Jaa
@Kamil

Powinni pomyśleć o dodatku bo przecież klient nie przestrzega zasad bezpieczeństwa i zakażenie wirusem łatwo

TakNie2
Wrośnięty paznokieć
@Złamany paznokieć

Ciesz się że masz pracę bo za chwilę możesz jej nie mieć i dopiero będziesz piszczał.Nie płacą źle,płacą też nie dobrze.Za chwilę będziesz miał sporo wolnego to sobie odpoczniesz i poszukasz nowej pracy.

Zgnite jaja
@Wrośnięty paznokieć

Powinni płacić za 4h a nie za 2 i powinien być wybór czy chcesz zostać na nadgodzinach czy nie ale przez takich jak ty w tej firmie nigdy nie będzie normalnie.

TakNie1
@Jaa

Dokładnie tak jak piszesz. Na pokaz wszyscy noszą maseczki. A wejdz tylko do dowolnego biura - żaden kierownik i osoba co tam siedzi nie ma założonej, ale osoba w wózku widłowym ( mam na myśli np 5t gdzie jest kabina musi obowiązkowo mieć. To jak to jest ? Obowiązek noszenia maseczki jest tylko dla wybranych i przydupasów ? Gdzie jest napisane że np osoba jeżdżąca w/w wózkiem gdzie wokół 5 metrów nie ma nikogo musi mieć w kabinie maskę gdzie sam kierownik w biurze tego nie przestrzega - gdzie tu jest równe traktowanie ???? Widać że są równi i równiejsi

Pluta
@Kamil

Kamil twoja stara chodzi bez majtek z kuśką na zewnątrz

Kamil
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

w ostatnim tygodniu zamieściłem 3 posty z których wszystkie zostały usunięte ( dotyczące koronawirusa w vw)- czyżby komuś bardzo zależało żeby nikt się nie dowiedział że w vw rośnie ilość osób zakażonych ? W tym tygodniu chyba 5 lub 6 osób wykryli

Szymon
Kandydat

Mam do was pytanie czy warto iść do imperiala? Bo przyjmują przez work services, jak z weekendami pracujecie i czy są w niedzielę 12?Mówili, że potrzebują do Poznania i do Swarzędza na wózek widłowy, że zrobią uprawnienia udt

Lass
@Szymon

Śmiechu warte ten cały imperial jedyne co dobre z tego to uprawnienia udt za free. Traktują ludzi jak śmieci tyle w temacie

Mk2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy już ostatecznie wiadomo ok kiedy postój bo wiele sprzeczych informacji na ten temat?

Kamil
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

mam do was pytanie. Czy ma ktoś w posiadaniu ulotkę do ubezpieczenia grupowego gdzie były zaznaczone warianty ubezpieczenia ? Pytam bo okazuje się że w przypadku wypłaty z w/w ubezpieczenia grupowego PZU robi pracowników w wała. Dla przykładu pamiętam że przy stawce co miesiąc w wysokości chyba 75 zł za pobyt w szpitalu było 250 zł za dzień a za operację 2500. Przy wypłacie okazuje się że sama operacja jest podzielona na 5 kategorii a za pobyt liczą 80 zł za dzień. Pytam bo chciałbym porównać stawki ubezpieczeń od innych towarzystw.

Sonic

Jak dużo wolnego bedzie ?? I kiedy ?

@Sonic

Tego to nikt nie wie, zobaczymy jakie dzisiaj będą wiadomości bo zebranie było. Jak coś będzie wiadomo to napiszę i poinformuję

Kamil

Treść maila od związków z dnia 26.08. Na dzisiaj było zaplanowane kolejne zebranie w tej sprawie, jak tylko coś się pojawi na poczcie dam znać. Komisja Zakładowa otrzymała informację od Zarządu firmy, że w KW 36 przez 4 dni zostanie wydłużona zmiany o kolejne,dodatkowe 2 godziny (od 00:00 do 02:00) i tym samym Zarząd musi rozliczyć je jako wolne w proporcji 1:1,5 (tak jak godziny od 22:00 do 24:00). Komisja Zakładowa jest temu przeciwna. Na dzień 28.08.2020 zostało zaplanowane spotkanie Komisji Zakładowej z Zarządem firmy. Pozdrawiam Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ"Solidarność" IMPERIAL Logistics Sp.z o.o. Sławomir Koczorowski

Vwitek

Mam nadzieję że te dwie godzinki będą jako 50%

On
Klient
@Vwitek

Za te 2 h masz wolne

Ja
@On

Może a co ??? Jakieś sugestie ???

Vwitek
@On

Znowu jakìs wałek kręcą z tym wolnym żeby tylko nie płacić za tyralnie.

Nicki

Firma to porażka kolesiostwo a liderzy VW i kierownictwo to pie ku. Człowiek tyra za grosze i jeszcze mu uprzykrzają życie jak się da. Powinni ten zakład zamknąć a liderów i kierowników wsadzić. Na dłużej zostają tylko pionki bez ambicji i znajomki wyżej ustawionych.

Lewatywa
@Nicki

a co ty myslałes tu rządzi września jarocin i spółka Kolega bierze kolegę zeby miał kto busem jeździć i dawać na paliwo.... Dużo by tu opowiadać o tych układach

Magazynier 100 lat praktyki

Nie ukrywam że stawka 2900 brutto przez agencję pracy nie motywuje mnie do niczego więcej niż bycie czasami w tej pracy hahahah

Notabenee
@Magazynier 100 lat praktyki

Mnie tez

Blondyna

Ja będę śpiewała w folklorze u Notabane w biurze a on ze mną jak będę go trzymała za jajca

Gypsy ciał

Będę śpiewać w Sopocie głosujcie na mnie za to podpisze każda płytę a blondyna ze złości sobie włosy powyrywa

Kierowca
Kandydat

Witam wszystkich... Czy ktoś coś wie na temat pracy kierowców CE i warunków w Panopa Logistics Swarzędz,ogłoszenia na zestawach ponaklejane i dlatego ten temat tak podaję...

Kol
@Kierowca

Praca po 12 godzin i chyba własną działalnośc

ziomek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.

Fajne ciepelko na S4. Dostaliscie juz elekrolity ??

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Panopa Logistic
2/5 Na podstawie 348 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rabowicka 13