Syncreon Technologies

Tilburg

Syncreon Technologies

Opinie o Syncreon Technologies

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Feliks

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca!!

Lidia

@Legia Czy możesz rozwinąć temat z ludźmi tudzież atmosferą panującą w Syncreon Technologies? Jest to informacja, która na pewno jest wartościowa dla osób, które będą rozważać aplikację. @Honorata Rudziak czy przed dodaniem wpisu zapoznawałaś się z regulaminem forum? Jest tam informacja, że nie piszemy o konkretnych osobach, a tym bardziej ich nie obrażamy. Takie wpisy podlegają usunięciu przez administratora.

angel
@Lidia 06.04.2018 23:11

Syncreon nie działa jaka jedność, podzielony jest na działy. Poszczególne działy mają swoich ludzi i swoją atmosferę więc nie można generalizować. Czasy kiedy tam był wyzysk, krzyki i wyzywanie od (usunięte przez administratora) minęły wraz ze zwolnieniem dużej części kadry wyższego szczebla. Jest ciężko jak w każdej pracy ale dasz radę.

Lidia

@anonymous Jesteś pewny, że nic pozytywnego na temat firmy Syncreon Technologies nie da się napisać? I Twoje obraźliwe słowa są totalnie nie na miejscu. @aleks Wspomniałeś o umowach "śmieciowych". Jaką umowę w takim razie dokładniej oferuje swoim pracownikom firma Syncreon Technologies?

mmmm
@Lidia 28.04.2018 11:24

tego jaką umowę masz to chyba się nigdy nie dowiesz :) Generalnie zależy gdzie trafisz, jedni mają dobrze i jest git, inni mają dobrze ale i tak narzekają, inni mają źle ale dają radę a jeszcze inni mają tragedię :) loteria

anonymous

Syncreon Tilburg czyli nieudolni teamliderzy/kierownicy/superwajzory, szwankująca organizacja pracy i zdecydowanie za dużo polaczków w żółtych kamizelkach.

M

Eeeeee.... Są różne działy, rożni ludzie. Nie można generalizowac. Ja pracuje, nie narzekam. Dział, ludzie calkiem znosnie. Wiadomo buraki sie zdarzają ale to najczesciej wlasnie osoby takie jak Wy, Szanowni krytycy Syncreonu i znawcy warunków pracy, którzy przychodzicie z zerowymi ambicjami, od progu narzekając na wszystko a najprostszej pracy nie umiecie zrobic, ani me ani be po angielsku. Nawet rozcięcie kartonu sprawia wam problem. A że za mało płacą, a to, a tamto... nO mnie bierze jak takie lewusy narzekają na życie a mają po 20lat! Poczekajcie jak traficie na swoich przyszłych pracodowców, warunki oraz płace. Wtedy sie Wam oczy otworzą i zrozumiecie że, Syncreon nie byl taki zĺy. A źli ludzie są wszędzie, spotkasz ich nawet w kosciele:p

aleks
@M 25.01.2018 21:45

Jeżeli dla Ciebie, spełnieniem ambicji jest całe życie mieszkanie na jakichś barakach, pokojach, spelunach. Zarobienie tyle żeby było na trawę na weekend Godzenie się na bycie poniewieranym, bez pewności jutra ani gwarancji godzin, cały czas na umowach śmieciowych, to jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

Legia

Fajna praca lekka nigdy takiej nie mialem a ze ludzie (usunięte przez administratora) to juz inny temat ale praca ok polecam

Honorata Rudziak

Przestrzegam przed blondynkiem Damianem supervisorem. Podchodzi do każdego i się czepia o byle (usunięte przez administratora) Jeżeli nie macie pięknego uśmiechu i zamiaru lizać mu dupska to lepiej się tam nie wybierajcie. Nie chcę wiedzieć co robią mu dziewczyny, które tam pracują na kontrakcie(pewnie dupska dały za sam kontrakt)... Agencja Eurojob ma także swój Syncreon w Waalwijk. Zostałam tam zwolniona bez podania przyczyny po tym jak tępy blondynek podszedl do mnie i powiedzial ze to moj ostatni dzien pracy. W ten sam dzien została zwolniona także jedna z kolezanek, ktora tam pracowala ponad poltora roku, również bez konkretnego powodu. Ogólnie podest przed pracą, zbiórka i tak dalej wygląda tam trochę jak w szkole podstawowej, dwie ławeczki i wyczytywanie nazwisk z podestu przez Blondyna. Praca dosyć w porządku, lekka. Jeżeli chodzi o agencję Eurojob to są w porzadku wypłaty na czas itp.

Jak oceniasz pracę w firmie Syncreon Technologies? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

nigdy wiecej

Mialem ta (nie)przyjemnosc pracować jakis czas temu w Tilburgu. Hala D- dział merge. Tak jak ktos wspomniał jak nie trzymasz sie dobrze z kontaktowcami to nie masz na co liczyc. nadogdziny obowiazkowe dwa razy w tygodniu, nikogo nie obchodzi czy mozesz zostac czy nie. podium na obu zmianach to jedna (usunięte przez administratora) same polaczki którym uderzyla wladza do glowy. jak z nimi dobrze trzymasz to mozesz nic nie robic i nic Ci nie grozi, jak nie masz z nimi dobrego kontaktu to mozesz wyproc flaki i i tak nic nie zdziałasz.

Ela

Jak tam teraz wygląda praca. Jak sytuacja są godziny do wyrobienia. Widzę że szukają pracowników

Lidia

@marzena jeśli takie sytuacje mają miejsce, to czy zgłaszane są bezpośrednio do firmy: przełożonego, czy też działu HR? Zawsze warto informować o nieodpowiednim zachowaniu któregoś z pracowników. Próbowałaś to robić? Jeśli tak, to jaka była reakcja firmy?

Lidia

@brik bardzo ostro oceniasz firmę. Czy rzeczywiście można tak źle oceniać wszystkie osoby przez nią zatrudnione? Ktoś z Was ostatnio pracował w Syncreon Technologies? Możecie powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Na ile godzin pracy w tygodniu mogliście liczyć?

marzena
@Lidia 21.07.2017 09:19

Ja mogę powiedzieć tyle, co chwile coś innego się tam odwala, w tym roku zabrali np. dodatki zmianowe na manufakturze !!! 9 na 10 kontraktowych pracowników którzy tam jeszcze zostali tylko kombinuje jak przejść na mental, manager dotyka dziewczyn i wysyła im swoje fotki, Kozo..... ulubiony nadzorca patałachów z biura popędza ludzi bez opamiętania.......... i tak naprawdę można dużo wymieniać. Jedno z moich najgorszych doświadczeń w Holandii

brik

UWAGA dla wszystkich którzy chcą tam pracować. UCIEKAJCIE nie ma godzin w pracy tylko żeby na domek było, WSZYSCY na kontraktach w tej firmie są nienormalni

aleks

Pracowałem w Syncreonie Waalwijk ITD Shipping ponad 2 lata przez agencje pracy i znam dobrze tę firmę. Ogólnie zgadzam się z negatywnymi komentarzami osób tutaj piszących. Można by to spuentować krótko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masz być na każde skinienie, świątek, piątek, niedziela, dzień, noc, 12h w upał i zaduch, nie ważne. Zmiany raz noc raz dzień i tak na przemian - nikogo nie interesuje że jesteś zmęczony. Lepiej mają tylko lizusy i ci którzy się spoufalają z kolejnymi lizusami teamliderami, z którymi mieszkają w tych samych chatach imprezują i z nimi ćpają. Tacy mają więcej godzin jak jest mniej pracy, lepsze prace np na reachu itp. Jak jesteś z poza tzw. układem to nie masz parasola ochronnego wylatujesz za byle co albo sam się zwalniasz z powodu braku godzin. Jak zaczynasz mówić głośno, że każdy powinien mieć równe szanse np. do treningów to jeszcze szybciej się wylatuje. pozdrawiam chętnych do tej pracy i życzę dużo samozaparcia - będzie potrzebne.

silver

Waalwijk Tilburg jeden syf. Rada dla wszystkich którzy czytają to forum a jednak chcą pracować w Syncreonie ( a tu samą prawdę piszą, po tygodniu pracy większość opowieści się potwierdzi ). Postarajcie sie chociaż zatrudnić przez Manpower, jest troszeczkę lepiej a agencja cały czas kogoś szuka. NIe mają własnych lokacji ale z kasą jest normalnie, w terminie i korekty za godziny też ( w syncreonie sam musisz pilnować godzin, niby mają elektroniczny system ale mają też trolla który ręcznie "poprawia" błędy ). Eurojob jest fatalną agencją, Axell też nie ma dobrych opinii ale nie tak dużo negatywnych jak Eurojob. ( podobno agnacja ok ale warunki mieszkaniowe bardzo słabe ).

paths

Witam, pracował w syncreone pięć tygodni. Powiem jedno - Czułem się jak szczur, a żaden pracownik, wiele osób wyjeżdża po tygodniu, a wiele pozostało iluzji około godziny. Teraz jest EuroJob Agency - nie polecam! Transportować katastrofa, nie oragnizacia i zakwaterowanie w hotelu 36 km od pracy i czułem się jak na ulicy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Motel. Niektórzy ludzie byli na pierwszej wypłaty po odrobenom tydzień -10 euro, tak -... Po zakończeniu prac I odjąć podatek, więc nic nie zarobić razem. Prawdopodobnie rzuciła mnie,, ,, po tym, byłem spragniony, a ja poszedłem do picia wody - mówiąc, że często, ale nie tylko mnie koleżanka. Nikt nic nie mówi do mnie po prostu zadzwonić, że nie chodzę do pracy i nie wiem, czy uda mi się znaleźć inną pracę. Więc zamknąć i znaleźć inną pracę. Nie polecam!

tipi tipi

Zje...ana firma i droomgard, Chryste Panie.....

Ninja

Witam. Pracowałem tam ponad rok do stycznia 2016r (obecnie też wróciłem po prawie 9 miesiącach przerwy ale już przez inną Agencję, bo Axel już tu nie zatrudnia), nie mogę narzekać na pracę (syncreon Waalwijk), jak również na wynagrodzenie. Pracowałem tam przez Firmę Axel z Gliwic, powiem Wam, że byłbym szczęśliwy jakby takie Firmy były w Polsce ( sorki jest Dell pod Łodzią ale kolega tam zarabiał 1500 zł). Oczywiście są różne działy na zakładzie gorsze i lepsze, podobnie jak na Dellu. Warunki mieszkaniowe w ciągu 8 miesięcy pracy przeprowadzałem się 3 razy (z 4 lokalizacji 3 były OK, jedna w Kerk Driel - tragedia...ale fajnie bo zmotywowało to mnie do przejścia na swoje). Aktualnie u nas na dziale nie ma nadgodzin i każdy czeka na większe zamówienia. Rzeczywiście na początku roku zaczynają się standbye. Rotacja oczywiście jest bo wielu pracowników ma gdzieś prace...już po rozpoczęciu narzekają, że strasznie im się nie chce pracować.....choć aktualnie jakby ekipa jest pracowita i nie ma takich narzekań. Jeśli mogę coś doradzić to po pierwsze przyjeżdżajcie swoimi samochodami i szybko ogarniajcie własne spanie. Bo u nas kierowca był tragiczny szczególnie jeden...wiecznie zjarany i musieliśmy go rano budzić aby nas zawiózł, a po pracy bywało, że mimo informacji telefonicznej kiedy skończymy przyjeżdżał po 1.5 godzinie...a co kto mu zabroni.

seba

Frajerstwo polskie,buraki cebulaki smierdzace tam pracuja, tepy pl narod.

de la cruze

9,30 e/ h brutto czyli calkiem przecietnie

de la cruze

Praca jako taka, pensja też ew moze być, ale jak dobrze dupska nie polizesz Polaczkom na kontraktach to nie licz na milą atmosfere, musisz pół świniaka i wódkę z Polski przywieźć i im słodzić i wchodzić do tyłka to będzie dobrze.

roman

Przelozeni są zje .......bani fakt, polskie wieski.

Tomasz

Haha, jeju ale bzdury, wystarczy wejsc na portale ogloszeniowe , wszedzie syncreon, rotacja jak nic

zaneta

Zgadzam sie, desperaci niesamowici , robole, banda burakow z Pl, aaaa i jeszcze jak by ktos sie wybieral na firmowe na droomgard w katsheuvel, niech wpisze w tube,sa filmiki i tam sa takie realia. po hol droomgard tzn ogrod marzen ale to co tam sie dzieje to ludzkie poj przechodzi. prawie 100e za tydz mieszkania w grzybie bez grzejnikow ale to dop. poczatek. Ludzie kasa to nie wszystko, nie dajcie sie tak ponizac.pozdrawiam

jerry
@zaneta 09.07.2016 11:09

Syf nie praca, nie polecam. Wiadomo ze trzeba pracowac a nie obijac sie za granics, ale sama atmosfera ktora robia nasi jest ciezka............

prawda

syncreon Tilburg. Uwaga, uwaga, jesli chcesz sie uzerac z wykorzystywaniem Polaka przez Polaka, to nadajesz sie do tej firmy jak ulal. 90 % ludzi pracujacych tam to Polaczki, ktorym uderzyly ojro do glowy. I niestety to oni tam w wiekszosci sa supervisorami, nie ma nic gorszego. Wyjezdzasz do pracy za granice a gnoi i poniza Cie Twoj rodak, tepy narod na obczyznie. pozdrowienia dla wszystkich karierowiczow na fastach z Syncreona TIlbur. Pamietajcie chlopcy, ze i na was przyjdzie czas....... firma nie ma nic wspolnego z hooenderska firma, jak kto ktos pieknie napisal, angielsk cyrkk z polskimi malpami.

Kamil

Witam ponownie. Po 2 tygodniach pobytu w Holandii nadal nie pracuje w Syncreon i chyba dam sobie spokój z tą firmą. Więc streszczę pokrótce jak to wygląda. Wysłałem aplikacje przez manpower i dostałem zaproszenie na rozmowę na 27.06. Podczas rozmowy dowiadujemy sie ze sa 3 zmiany i nie ma stałych godzin pracy, każdego dnia dostajemy informacje w jakich godzinach pracujemy (czy pracujemy). Na koniec spotkania Pani miłym głosem pyta sie od kiedy możemy zacząć, więc ja bez zawahania, że od jutra. Dostaje informacje, że tego samego dnia zadzwoni do mnie i poinformuje w jakich godzinach zaczynam prace. Mija tydzień i kolejne zaproszenie na tak zw. wprowadzenie (bhp, podpisy umów, dodatkowe koszty-około 60euro). Ponownie informują nas na koniec spotkania że zaczynamy pracę następnego dnia i ktoś do nas zadzwoni by podać godziny. Wracam do domu jest 18 dzwoni telefon "sorry we don't have work at this moment, probably on thursday. Na szczęście przez ten czas pracowałem przez lokalne "uitzendbureau" i nie zmarnowałem 2 tygodni.

Kamil

Witam. Idę od wtorku do Syncreon Waalwijk stawka około 10 euro. Czy ktos tam w chwili obecnej pracuje i może opisać jakie warunki pracy i atmosfera.

jaa

tak z ulicy raczej mnie nie zatrudnią tylko pewnie przez jakąś firmę pośrednią i o takie firmy mi chodzi, jedną z nich jest np tempo team, a jakie jeszcze?

jaa

Witam, wie ktoś w jaki sposób można dostać się aktualnie do pracy w Syncreon w Waalwijk?

Mariusz

Chora praca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w soboty czasem i w niedziele,bo ci kaza odrabiac swieta jak wychodzą w tygodniu,albo przerwy pomiedzy swietami.Źle wyliczaja wynagrodzenia.Tną po pensjach ostro.

Zostaw opinię o Syncreon Technologies - Tilburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syncreon Technologies